Adını Sen Koy 252. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 2 Ocak 2018 Salı

Burak 03 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 252. Bölüm 2 Ocak 2018 Salı

Ömer ve Zehra nezarette konuşurlarken Ömer Zehra ya; Senin ile beraber bende burada tutsağım, ruhumda, bedenimde, aklımda tutsak, senin esaretin benimde esaretim. Sen buradayken bile nefes alamıyorum, sen benim nefesimsin Zehra, ben seni buradan çıkaracağım ne pahasına olursa olsun çıkaracağım. Bunun için her türlü bedeli ödemeye hazırım, buna canım da dahil diyor ve gözlerinden yaşlar pir pir dökülüyordu Ömer’in.

İşte buna Zehra daha fazla dayanamadı. Ne olur böyle şeyler söyleme, canın pahasına özgür kalmaktansa, sonsuza kadar bu parmaklıklar arkasında kalmayı tercih ederim dedi.

Zehra haklı, sevdiğin yanında olmadıktan sonra, sevdiğin hayatta olmadıktan sonra özgür olmanın bir anlamı yok ki. sevdiğim insan eşim hayatta olsun, ben demir parmaklıkların ardında olmaya razıyım, bir daha ölüm lafı çıkmasın ağzından diyor Zehra.

Ölüm de hayatın vazgeçilmez bir gerçeği be Zehra. Her gece başımı yastığa koyduğum an yastığımın altında beni bekler ölüm. Bu kadar yakın ölüm.

Ömer Zehra ya söz verdi ve özür diledi bir daha duymayacaksın sakin ol, niyetim seni üzmek değildi diyerek rahatlattı Zehra yı Ömer. Ve ekledi bana hiçbir şey olmayacak, ben seni bırakıp hiç bir yere gitmem, senin masum olduğunu ispatlayıp seni buradan çıkarmak, senin kahramanın olmak istiyorum dedi Ömer.

Zehra da güldü. Bu Ömer’in çok hoşuna gitti ve sen hep gül olur mu dedi.

Sen hep gül, gülmek gülümsemek yakışır insana somurtmak yakışmaz.

Güler yüzlü ol hep yağmur sonrası açan güneş gibi parlasın yüzün gözlerin.

Yedi renk gökkuşağı sana göz kırpsın, kuşlar cıvıldasın,

Çiçekler en güzel kokularını yaysın etrafa,

Bir bahar havası essin yüzünde tebessümünde gülümsemen de.

Gönüllere huzur ve mutluluk versin.

Sen hep gül böyle. Hayat anlam kazansın seninle.

Seni görenler kıskansın, Aşk kapını çalsın.

Acılarına da gülümse, hayatın sana verdiklerine

Vede aldıklarına da gülümse ki hep mutlu yaşayasın.

Aslı

Ömer, Zehra’nın kafası dağılsın diye çıkınca neler yapacağını planlasın istedi. Sonra da Murat komiser çay göndermiş sıcak sıcak onu içtiler karşılıklı iyi geldi.

Ömer kabanını Zehra ya vermişti. Ömer eve gidince neden üzerine başka kabanını almadı? Herhalde Ömer’in Zehra ya verdiğinin dışında bir kabanı, kışlık ceketi daha vardır. Yok gibi öyle ortalıkta dolaşıyor da Ömer. Hasta olacak çocuk.

Hanım ağa, Ayşe ile Zehra hakkında konuşuyor. Yaş aldıkça tecrübesi artıyormuş insanın bu doğru ama hanım ağanın tecrübesi artmamış. Zehra yı gözünden tanıdığını düşünüyor. Ona göre Zehra Kervancıoğluna yakışır biri değilmiş.

Aksine Zehra, Ömer’e iyi gelen onun yanına yakışan birisi. Sadece cebinde parası, cemiyet hayatında tanınmışlığı yok o kadar. Bunlarda olsaydı işte o zaman çok güzel yakıştırırdı babaanne Zehra yı Ömer’e ama dediğim gibi, cebinde parası, cemiyet hayatında tanınmışlığı yok Zehra’nın.

Ayşe de Zehra yı savundu. O yanlış bir iş yapmadı. O suçsuz. Dese de babaanne buna inanmıyor.

Ömer Zehra ya kendisine olanları bir kere daha anlatmasını söyledi. Zehra da bütün yaşadıklarını en başından anlattı. Cananın nasıl kaçırıldığını, Ömer’e bıraktığı mektubu, ki onu okumadığı için çok pişman oldu Ömer, özür diledi Zehra dan.

Benim yüzümden açılan bütün yaralarını geri kapatacağım dedi Zehra’nın göz yaşlarını silerek Ömer.

Seni buradan çıkarmak için Canan ve Çetin’in ifadeleri işe yarar diyerek komiser Murat ile konuşan Ömer, Zehra’nın ailesinin haberi yok, Cananı ben getirsem olur mu deyince Komiser Murat da izin verdi buna ve Ömer Canan ile telefonda konuştu. Sabah da yanındaydı Cananın o da duydu konuşulanları.

Can almaya geldi Cananı ve Sabah’ı. Canan ifade verirken, Sabah da Zehra ile konuştu. Canan ifadesini verdi ancak tek başına yeterli değil o sebeple Zehra biraz daha kalacakmış. Özel eşyalarını bir poşetin içerisinde Ömer’e verdi komser Murat.

Ömer Sabah ve Cananı mahalleye bırakırken, Cananın aklına bir fikir geldi. Zehra yı çıkarmak için bir plan yaptılar Ömer ile.

Para almak için çalışma odasına giren Ömer’in arkasından babaannesi girdi. Dingonun ahırına giriyor sanki mübarek kapıyı çalsana. Koskoca kadın olmuşsun bir kapı çalmayı bilmiyorsun sonra da esip gürlüyorsun hanım ağa.  

   

Ömer’e yine adımızı lekelemeden gereken adımı atmalısın diyor.  Önce sen kapı çalmayı öğren de gel sonra konuş hanım ağa.

Ömer’in odasına zarf koymuş, onu oku imzala dedi. Odasına giderken de Asya yı gördü sarılıp konuştular. Asya dayısına Zehra ablasını sordu. Sonrada özür diledi. Odasında ki zarfı açtığı için. Annem bana kızdı sende kızdın mı diye sorunca Ömer de kızmadım dedi.

Hemen odasına gitti. zarfı merak ediyordu. Ayşe’nin elindeydi açmamıştı Ayşe. Ömer aldı zarfı baktı. Büyük bir ihtimal ile boşanmak için düzenlenmiş evraktı o.

Ömer zarfı aldığı gibi babaannesinin odasında aldı soluğu ve kızgın bir şekilde zarfı fırlattı. Evliliğimde dahil, hayatımla ilgili tüm kararları ben alırım. Buna kimse karışamaz siz bile dedi.

Haklı Ömer, kaç yaşına gelmiş adam çocuk gibi, bir şey bilmiyor gibi davranılması hiç hoş değil. Bugün olmazsa bir gün bu evlilik bitecek dedi hanım ağa.

Yuva yıktığın yetmedi mi? Ömer ve Ayşe’nin çocukluğunu elinden aldığın yetmedi mi? ne istiyorsun Ömer den? Onun evliliğinden. Pis cadı babaanne.

Ayşe çok üzgün, ağlıyor. Her ne kadar abisinin yanında güçlü görünmek zorunda da kalsa kendini pek iyi hissetmiyor Ayşe. Böyle giderse yeniden hasta olur Ayşe.

Cevriye hala, Hediye abla ile Zehra yı görmek istediklerini Nihat’a söylerken despot kadın Ayşe ye izin vermedi sen gidemezsin dedi.

Ömer de akşam karanlığında Canan ile birlikte düşündükleri planı uygulamaya koydular. Canan para verme bahanesi ile Çetini buluşma yerine getirdi. Parayı verdi gitti. Ömer geldi bir güzel patakladı Çetin’i karakola gidip bildiğin her şeyi anlatacaksın dedi.

 Dediğini yaptı Ömer, Zehra yı kurtarmayı başardı. Kahramanı oldu Zehranın. Özgürlüğüne kavuşturdu bir anahtar ile. Zehra o demir parmaklıklardan kurtulunca var gücü ile sarıldılar birbirlerine.

Kafese konmuş bir kuş gibi kanat çırpıp yorgun düştüm

Özgürlüğe kavuşmayı istiyordum benim yerim bir kafes değildi

Bana sormadan, ben istemeden bir kafese koymuşlardı beni.

Vazgeçtiğim bir anda özgürlüğüme yeniden kavuştum

Bir anahtar açtı kapıyı özgürlüğümü geri verdi bana

Gökyüzünün mavisi, hayatın ta kendisi

Nede güzelmiş güneşin sıcaklığı, gecenin siyah rengi.

Aslı

Konakta ise akşam yemeği hazırdı masaya tam oturacakları esnada Ömer ve Zehra onlara katıldı sürpriz oldu herkese kimse beklemiyordu onları el ele masada da Zehra’nın sevdiği yemekler vardı sanki geleceğini bilircesine hazırlanmıştı masa.

Ömer yemeğe oturmadan Zehra ya yüzüğünü geri verdi sevgi ile aşk ile.

 VURGUNUM

Ben gönlümün ayak bağını
Senin kapına astımda geldim
Ben gönlümün gözyaşlarını
Senin yollarına döktüm de geldim
Ben gönlümün ateşini
Senin gözlerinden aldım da geldim


Vurgunum yorgunum
Senin yoluna ölürüm ben

 

Şiir:
“Ben seni geceyle gündüzün arasında sevdim yar
Kaybolan yılların, doğanın o acımasız kanununda sevdim ben seni
Kahretsin işte öyle sevdim öyle yandım ben sana yar
Bilsen ki sana olan sevgiyi anlatacak bir başka kelime bulsam
Bıkmadan usanmadan yılmadan
Namerdimce onu söyler onu yazardım yar
Kahretsin ben seni gece ile gündüzün arasında sevdim yar
Bedenimi almaya gelen Azrail’in pençesinde sevdim ben seni
Kahretsin işte öyle sevdim öyle yandım ben sana yar
Bazen Prometheus oldum çarmıha gerilircesine
Bazen Spartaküs oldum aslanlara yem olurcasına
Bazen Cem Sultan, ilmiği boynunda Pir Sultan oldum yar
Bazen Şems’ini arayan Mevlana
Bazen Mevlana’yı arayan Şems
Dinginlerde Yunus, yokluğa kanat geren bir garip
Mutlu bir yusufçuk gibi sana özgürlüğüne koşarcasına geldim yar…”

 

Vurgunum yorgunum
Senin yoluna ölürüm ben

 

Murat GÖĞEBAKAN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 252. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 2 Ocak 2018 Salı” üzerine 65 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba SU damlası,nasılsın,daha iyimisin?Hemişe ayak üste.Aytacdan haberin varmı?Bahşendenin ayagı agır oldu galiba,kızlar çekilirler.Di sag ol,acil şifalar.

 2. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Radacım yani Betül en iyisini söylemiş. Ama bu kapı süsü olayların dışında kaldıkca dış kapının mandalı diyesim geliyor.

 3. Rada dedi ki:

  Burda gormedigim icin soyluyorum. Kapi susu iyi olmus. Betul de tikanmis lavobo dedi omer icin. Bugun isimler baya yakisti omere.

 4. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  RADACIM sana kim demiş ben Zehranı yanlız braktım? Ben her analizimde Zehraya tam destek sergiledim:-) Ona ne şiirler yazdım… Onu desteklediyimi her koşulda gösterdim:-)
  Buz dolabına gelince haklısın. Bence iyisimi biz buna kapı süsü diyelim. Baksana kapının dibinden ayrıldığı yok. Yani bir gün kulağı dinlediyi kapıların birine yapışacakta haberi yok.

 5. Rada dedi ki:

  Kiz Ulker Ir abini gorunce zehraci oldugun aklina simdi mi geldi? Sen burda oldugun halde bir kere zehraya ve zehracilara destek olmadin. Simdi ben hala zehraciyim diyorsun. Zehraci olmak her kursulda her sartda zehrani yalniz birakmam demekdir. Birde omeri buzdolabi ile kiyaslama. Buzdolabi evde ise yariyor omer ise hic bir seye yaramiyor. Kapi dinlemek disinda.

 6. Tatlıcı Ülker *******İR**ABİ******* dedi ki:

  İr abi şu an sevinçten uçasım var. Ayy abi inanmyorum ya dönmüşsün. Bu terlikci’ni ne kadar mutlu etdin analatamam. Eyer fark etdiysen sen gitdikten sonra dizi hakkında hiç yazasım gelmedi. Ama Zehracı olmağa devam etdim ve haylada ediyorum. Asla ve asla bay buz dolabının tarafına geçmedim. O odun diyil eliyle ağzıyla kuş tutsa bile yinde Zehraya yaptıklarını aff etmem.

 7. Rada dedi ki:

  Vay devler tek tek geri donuyorlar. Bak Hanim abla da geldi. Hosgeldin nasilsin Hanim abla? Eski ekipi ozledim donun artik. Aslinda gercekten ciddi yaziyorum arada baharat da katiyorum kirmamak icin. Betulum volkan gibi puskuruyor. Oda olmazsa diziden konusan olmaz. Bu peri arkadasi bende begeniyorum tam bizim kafada biri

 8. Rada dedi ki:

  Ir abi bak ne kadar hayranin varmis. Yorumlarini ozleyenleri yorumlarindan mahrum birakma. Bastonlu cadinin muzoya gucu yetmemis cunki yaninda alevi gorunce korkmus ayni kendisi gibi bir psikopati karsisinda gorunce yurtdisina gitmis muzo gidince firsat bu firsat doneyim soyadimizi kurtarayim kenar mahalle gulunden. Alev kilikli cadi. Sevdacim bir tane bocuk var benim sinirimi nasil ziplatiyor anlatamam. Kendimi zor tutuyorum sen ne ayaksin arkadas dememek icin. Kendi listesine ismimi yazmis onu da yalnis yazmis. Arkadas benim isim konusunda takintili oldugumu bilmiyor galiba. Aytacim benim anonim olarak konustugum tek kisi var oda Ir abi. Son donemler gizemli olmak hayalini gerceklestiriyor. Onun yuzunden bir gun beni deli sanacaklar anonimle tanisiyormus gibi konusuyor diye. Sevdacim ortaligi el birligi ile temizlemek lazim. Betule haber verin temizlik var diye o analiz sayfalarina pekte ugramiyor.

 9. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Anonim,hoş geldiniz.
  Sana da merhaba Rada.Önce de demiştim,sen yumor yazarısın.Son derece ciddi yazıyorsun,ama baharatı espiridir.O Peri kızın öngörmesi iyidir.Zehmer de maşallah sayfaları dagıtır,ama o yazarken kızıyor sanki.Her biriniz benim için çok deyerlisiniz canım kızlarım.Allah yardımcınız olsun.

 10. Aytac azəri fan dedi ki:

  Gercek de ir abimiz geri dondu çok sevindim ir abi hos geldin seni yeni den burda gormek çok guzel

 11. xanim azeri fandan ir abim hos geldin dedi ki:

  gunaydin ir abim gelmis hos gelmis nasilsin canim abim benim seni cooooook ozledim abi ya sen omeri laflarinan cok guzel dovuyordun omerden sonra cadi qicik babaneden cekecekimiz var qaliba

  1. Anonim dedi ki:

   Tesekkurler xanim ,menim diziye baxmadan donmem duzgun olmaz ,kadinlarla ne danisa bilerem?diziyede baxa bilmirdim ve zehrayada cox eseblesmisdim ama kecdi ,baxak de ,gorek sonralar ne olacak? Tesekkur eleyirem.

 12. Sevda Naun dedi ki:

  Tewekkur Radam Aytacim Xanimim.Iyi olmaniza sevindim.Cocuklarda iyi size opucukleri var.Radam o ne guzel sozler devler gelince ortalik bowalacak.Vallahi oldum gulmekden.Hakikatan IR bey dizi ile bagli mukemmel yorum yaziyor.Ismini soylemek istemiyorum sende zaten biliyorsun bazen cok qiciq verici yorum oluyur.Hic diziye aid olmayan.Ay agzina saglik.Ortalik duzelince haber et bizde gelelim eyer kabulse?

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba sevda ablacim sizin de iyi olmaiza çok sevindim hep iyi olun canım ablam opucuk leri aldik çok tesekur ler sen de bizim yerimize çok öp nanu ile mehini rada sana da selam nasilsin iyisdir inşallah senin konsdugun o anonim arkdas biz IR abimi yani benec o ama yine de emin olmak için soryorum eyer oysa ne guzel hos geldin ir abicim çok ozledik seni nede isimini yazmyorsun biz seni eskisi gibi armiz da görmək isdyoruz lutfen ismini ya geridon seni yormlarin da çok ozledik

 13. Rada dedi ki:

  Demek geldin. Yine anonimsin. Vallah sana kus kalmayi bile beceremiyorum. Sen olmayinca bizim halimiz boyle iste. Senin gibi bende bazilarini es geciyorum zaten. Ruhsuz omerin ruhsuz babannesi olur iste neden sasiriyorsun ki kime cektigi belli oldu. Tek derdi soyadlari ve parasi. Sen resmi olarak ne zaman geri donuyorsun? Devler donunce bocukler kendi kendine yok olucak zaten. Gel kopar firtinani. Savur her seyi temizlensin ortalik.Ben ara sira Betula destek veriyorum ama sen olmayinca tadi tuzu olmuyor senin sovmelerinin bile tadi bi baska.

  1. Anonim dedi ki:

   Izleye bilsem donerim ,mahsende uzun bi sure tek nasina ,yalniz oturmus ,bir nece yasli arkadasiyla kac kere telefon baglantisi kurmus ve dunyaya bakis acisi da o dar cercivedendir , kadin soltan abdulhamit doneminde yasadigini saniyor , valla omere bazen aciyorum ,nede olsa bu kadin yuzsuzliginden cocuk ken annesi mutlu yuvalarini birakib bunun tahtitlerine evladlarini maruz koymamak icin canini goturub kacmis ,cocukda bu kadina olan ofkesini annesine yuklemis ,ama muzeyyen hanimi takdir etmemis diyilim ,belli ki bu kadin denen robotun ostesinden iyice gelmis ve gondermesini basarmis ,buda muzo gidince meydani bos bulub kutsadigi soy adini kurtarmaya geri donmus , ama omerinde dun sacite dediyi gibi sert kayaya carpti ,zehra onun umdugu bi tip diyil ,kadin bi odaya kendini tikamis uzun bi surec aylede ne oldugunu duymamis ,kervanciogullarinin basina gelmeyen felaket kalmadigi halde zehraya senin yuzunden aylenin basina felaket gelecek diyor , eve silahli baskin yapildi hilmi tarafindan ,senin yuzunden gelin cocuklarini birakimis evi terk etmis ,tahir kervan oglu iflas etmis ,aylesi darmaduman olmus ,sen hangi soy adini dusunuyorsun ben anlamadim?

 14. Anonim dedi ki:

  Rada , haklisin ,ugramiyorum desem yalandir ,herkesin ozellikle senin merak edib gozunun yolda oldugunuda goruyorum , birde olker merak edib kac kere sormus ,hatta diger sitede , dun yorum yazinca illa ki senin hemen taniyacaginida adaim gibi biliyordum ama banada hak ver diziyi 2 gun evveledek izleyemiyordum ,bizde protesto oldugunda sosyal medya bloklanmis ,star tv de tutmuyor ,bi ara yolcu oldum ve en onemlisi sitenin halini hic beyenmedim ki bunu onceden sen bilirdin ,iki gun evvel diziyi internetten bakiyim dedim be bahsendenin ruhsuz ,kur , kuru agac davranisi sinir yapdi,ve oyle bi iki yorum yazmak istedim ,siteyede girince bi kac arkadasi okuyorum geride kalani benlik diyil ,seninde betulunda cok az girdiginizi goruyorum cunku sizinde memnun olmadiginiz seyler var o yuzden kirilma ,geleceyi bilmek olmaz ,ama her yazdigini okudugumu bilmeni istiyorum ,betulda ayni , burdayim ,merak ettigin icin tesekkur ederim ama burada oldugumu bil istedim.

 15. Rada dedi ki:

  Xanimcim Sevdam size de gunaydin ben iyim siz nasilsiniz? Xanimcim sen Ir abinin kendisine sor donmemeye kerarlimi? Onu bu kadar ozleyen arkadaslari varken. Vallah kendisi bilir ben ona kusum. Kalpler kralicesi sen nasilsin kiz bu kalplerin sayini artir icimiz acilsin. Zaten tadi tuzu kacmis buranin. Once burasi omerin suratina benziyordu simdi bahsendenin suratina benziyor.

 16. Anonim dedi ki:

  Günaydın

  1. Aytac azəri fan canim gozel ablama dedi ki:

   Merhaba gozel ablacim seni mutlu ede bildysem ne mutlu bana sen hep çok mutlu o ben de çok mutlu oldum bana da yeni yilin en guzel hedyesi oldun hazerin var olmasın bunda daha guzel bir hedye almazdim gercek de çok ama çok mutlu oldum sevinc de gül mulmek de ağzı kulaklarim daydin aklima geldik ce guluyordum birisi gorseydi bu kiz aklini kacrmis der din her halde inşallah ablacim hazerin dugun haberin de getrcem sana zamnin gelcek yeter ki sen burda ol canım ablam ben de deni çok ama çok sevyorum kendine çok iyi bak çok opdum gorsuruz

 17. xanim azeri fandan birtanecik sevda ablama dedi ki:

  gunaydin sevda ablam gelmis hos gelmis kiz nasilsin ne yapiyon naun ve mehin nasil onlarida cok ozledim onlari cooooklu op benim icin ablalarin birtanesi heleki hayirli haber olursa zaten sana soyliycem canim ablam benim sudamlam kiz islerini bitirde seninle konusamayi cok ozledim

 18. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin sitenin guzel kalbli insanlari nasilsiniz canim arkadaslarim inSALLAH IYISINIZDIR RADACIM CANIM NASILSIN SENI COK OZLEDIM KIZ IR ABIMIDE COK OZLEDIM DON ARTIK NE OLUR

  1. saka dedi ki:

   Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.bunlarhepsimenasiz

 19. RADA "ANONIM" arkadasa ozel dedi ki:

  Gunaydin. Nasilsin? Senin yorumlarini tanimayacagimi mi sandin? Ben seni 1000 tane yorumcunun icinden gozukapali tanirim. Dun yorumlarini gorunce sana cok kizdim. Anonimlesmissin yine. Bu arada yeni modun hayirli olsun “Bahsende”. Odun omere zehraya sinirlenmeyi birakmissin yeni sinir hedefini secmissin. Betulun ne soylediyini bildigine gore diger sayfalarada ugruyorsun demek. Sana kac defa seslendigimi de biliyorsun hetta sana kus oldugumu da. Neden bir kez ben burdayim beni merak etmeyin demedin. Sen boyle mi degistin. Bak burda sana deger veren soran ne kadar arkadaslarin var. Kac defa seni sordular. Onlar seni birakmadilar. Ama sen onlari biraktin. Sana kirginim bizi darmaduman ettigin icin. Iyi bak bizden geriye bir tek Betul kaldi. Beni yalniz biraktin hic olmazsa onu yalniz birakma bu haksizlik mucadilesinde. Sana KUS KIRGIN KIZGIN olsamda uzun uzun yorumlarini ozlemisim. Umarim bir daha Anonim ismi altinda saklanmazsin. Bu isim sana hic yakismiyor. Kendin ol ve gel sana ihtiyaci olan arkadaslar var.

 20. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Günaydın dünyanın en tatlı, iyi kalpli insanları.
  Hepinizin günü hayırlı uğurlu başlasın:-) AMİN, AMİN, AMİN:-)

  1. Anonim dedi ki:

   günaydın teşekkürler amin

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sana da günaydın canım tatlic ulkerim hayirli uğurlu çok guzel bir gün dilyorum sana çok opdum canım arkdasim

   1. aylin dedi ki:

    Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.bendehossozlerekatilyorum

  3. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet gercek de de ir abi yimis konsdugun ir abi gercek de donmen çok sevindim sen gitik de sonar bir çok arkdaslar da giti bak sen gelin ce de geri donmeye basladilar bir daha gitme seni yeri hep gozukyor site de senin yeri ayrı sen olmayin ça tadi da olmuyor sitenin hepimize çok ozledik abimizi isimin yazarak don armiza son zaman lar boş kaldi site bu sitenin sana çok ihtyaci var iyiki dondun hanim ablacim sen de hos geldin nasilsin iyisdir inşallah sen de bizim için çok deyerlisin iyiki var sin canım ablam seni çok sevyoruz RABBIM senin de her zaman yar ve yardimci olsun inşallah

 21. Sevda Naun dedi ki:

  Bitaneler sizlere gunaydin nasilsiniz?
  Nerdesin Guzel gozlum Su Damlam
  Aytacim kizim bitanem
  Xanimim Canim kizim benim hayir haber varmi?
  Mersinli Elam kralicam gulum
  Hanim ablam
  Radam canim
  Betulcim yureyim
  Nurcum kendinden bana bahs etsene canim?
  Ceydacim
  Gununuz hayirli ugurlu olsun!

 22. Sevda Naun dedi ki:

  Gunaydin Aslim gecde olsa okudum cok guzel olmuw.Ama ben bi weyi anlamiyorum indiki vaktimizde kimse kimse ozel hayatina kariwiyormu.Madem babanne ifadem icin her kesden uzr dilerim.kotulerin kotusuyse Niye ondan aile korkuyor?Kapini yuzune acanda qebahet.Allah bu awkin wiresini sikip cikartdilar.Insan dinlenmek yerine sinirden olur.

 23. xanim azeri fandan gozel ablama dedi ki:

  hayirli geceler gozel ablam gelmis hos geldin sefalar getirdin canim nasilsin INSALLAH iyisindir seni cooook seviyorum ALLAH BUTUN ISLERINDE YARDIMCIN OLSUN KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EMANET OL IYI GECELER TATLI RUYALAR

  1. arda dedi ki:

   Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.dizininsonundaomerolmeli

 24. Gozel Aytacyme dedi ki:

  Nekadar mutly etdin beni bi bilsen enşalla haklarynda hayyrlysy duyn haberini getirmeginide bekliyorum canym benim seni cook sevyorum opdumseni iy geceler bitanem goruşurus

 25. Aytac azəri fan canım gozel ablama dedi ki:

  Simdi okudum diger sayfaya yazdığı yorum ablacim guzel dileklerin için çok tesekkur ederim evet gercek de hazal la erkan asklarini sonu da klass magazin ne verdigi roportas da itraf etiler ben de çok sevindim onarin adina inşallah haklari da hayirlis olur gercek den de çok yaksyorlar bir birlerine bir ömür mutlu olsunlar inşallah amin hiç unturmyum ablacim bak sana hazal la erkanin nişan haberi de vercem demisdim çok ŞÜKÜR RABBIM me o guzel haberi vermeyi bana nasip eti inşallah çok yakin da hazal la erkanin dugun haberi de vermek nasip olur hadi hayrlisi inşallah o guzel haber de dolayı beni opup bagrina basdigini söyləmiş sin çok tesekkur ederim bitanecik ablam ben de seni çok opdum kocaman kocma da sarliyorum kendine iyi bak hoca kal gorsuruz guzel ablam ALLHA emanet ol

 26. Gozel Aytacyme dedi ki:

  Senin bu guzel haberlerine bayylyrym ben ablacym Aytaccym iymisin bitanem sana 248 bolum analiz sayfasynda yorum yazmyşdym gordunmi

  1. Aytac azəri fan canım gozel ablama dedi ki:

   Hayirli aksamlar canım ablacim hos geldin çok ŞÜKÜR ben iyiym sen nasilsin inşallah sen de iyisdir guzel haber vermeyi çok sevyorum inşallah RABBIM çok daha hayirli guzel haber ler vermeyi nasip eder ne guzel ben nezman guzel haber yazyorum ilik sen glip okyup cevap yazyorsun iyiki geldin çok ozledim seni bana yazdığın yorumu gormedim ama simdi bakyorum seni çok sevyorum canım ablam çok opdum iyi geceler tatli ruyalar ALLAH rahatlik versin

   1. Gozel dedi ki:

    Bende seni cok ozledim cook sevyorum ablacim sanada iy geceler bitanem iy uykular tatly ruyalar canym

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Gunydin hayirli guner ask aylem nasilsiniz yeni gununuz hayirli uğurlu bol ruzulu olsun inşallah canım sevda ablam gelmis hos geldin ablacim ben iyim çok ŞÜKÜR çok tesekkur ederim sen nasilsin iyisdir inşallah çok ozledim seni ne yazmisin çok sevyorum seni canım ablam kendine iyi bak ALLAH emanet ol rada xanım azəri siz de günaydın hayirli guner nasilsiniz inşallah siz de iyisnizdir hepinizi çok sevyorum çok opdum su damalm ablacim sen nerdesin hala yoksun çok ozliyorum seni gel artik guzel gozlum

 27. Gozel dedi ki:

  Aslim teşekkur ederim cooook guzel olmuş okuyorum hemen bityo tekrar tekrar okuyorum doyamyyorum minnetdarym bitanem eline gozune emegine saglyk canym sag ol var ol

 28. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  XANİM AZARİMM HOŞ BULDUK CANIM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN DAİMA MUTLU OL
  GÜZEL GÖZLÜM
  AYNI HAYATIMDA DEGİŞEN BİRŞEY YOK BİRTANEM
  BENDE SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ❤️❤️XANİM ❤️❤️

 29. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ask aylesi size guzel haber getir dim haberiniz var mi bilyorum ama yine de soylyorum çok yakin da mesut yarın programina bilin bakalim kim konuk olyor tabiki de bizim hazer ay çok mutlu oldum 😀 🙂 sabrsizlik la bekliyorum hazerin mesut yarın programin da konuk olcagin günü elosum canım benim sen de hos geldin bitanem biz iyiz tatlim sen nasilsin inşallah sen de iyisdir çok ozledim seni canım arkdasim kendine iyi bak ALLAH emanet ol çok opyorum seni

 30. xanim azeri fandan guzel gozlume dedi ki:

  iyi aksamlar mersinli elam gelmis hos gelmis canim ben cok iyim sen nasilsin guzel gozlum hayat nasil gidiyor cok ozledim seni kendine cooook seviyorum kendine cok iyi bak ALLAHA EMANET OL IYI GECELER TATLI RUYALAR

 31. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım,nasılsın?Analizlerin hemişe güzeldir.Yüregine saglık.Bu analizler artık her kesin hayatının bir parçası olmuş.Geç kalanda özlüyoruz,böyle.Şiirler de güzel,hepsi.Şiirin arasında “şiir”sözü yazmak nedendir kızım bilmedim.

  Senin ellerini bırakmam söylerdin bana
  E llerim havada uzanı kalmış.
  M analar arardın gözlerimde sen
  İ ndi unutmuşsun neden,ne olmuş?
  H er gün hayalinle başlıyor,bitir
  A slım söz bulamadım kendini yetir.
  Salamat kal.

 32. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim bitanem tek kelimeyle muhtesem olmus. Kiz bu bahsendeyi bastonuyla dovucem. Bugunku bolumde bahsendenin kupeleri dikkatimi cekti. Muzonun aleve mezuniyyet hediyesi olarak aldigi kupler diyilmiydi o? Bu arada su ANONIM arkadas bana bir yerden tanidik geliyor. Keski isimini yazsaydi. Fazla dayanamayib geri donmus. Yeniden hosgeldin….

 33. peri dedi ki:

  Arkadaşlar fark ettinizmı bahşendenin kupeleri geçen sezon alevin para ihtiyacı oldugunda satdigi ve muzeyyen hanimin geri aldigi kupeleridi,balonlar hagginda konuşmasıda alevin sözlerina banzerdı hani zehraya demiş buraya ait degilsin kristal vazodaki yapma çiçek gibisin.neise,zehranin cevbi guzeldı ama yinede sonrasinda oturub aglicak,bide soylemeden geçemicem sacitin tutuklanması komik oldu,adam bi şey soylemedi ki suçu belli olsun.annaşilan senarist sadece ömerle zehraya çin işkencesı verio diger konoları hemen hal edio.

 34. Aytac azeri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar xanım azəri çok ŞÜKÜR ben iyim bitanem inşallah sen de iyisdir ben de seni çok ozledim canım arkdasim malesef bir çok arkdasimiz isler yuzun de siteye girmyor ben de girip bakyorum kimse yok yorum yazmadan cikyorum site tersine dondgun de sonra boyle oldun herkes bir yerler kayip oldu eski den yani ben bu siteye geldigim de bir sur arkdasim var di burda kalbalik bir ayle olmus duk ama zaman la herkes isler yuzun de site den ayrildi geriye biz kaldik diger arkdaslarimi da çok ozledim su damlmiz da isiler yuzun de girmyor onu da çok ozlyorum dizimze geldik deyse baba aneye ben de çok kizyorum zehrayi çok uzyor ama eminim ki omer her zaman ki gibi yine zehrayi o baba aneye ezdrmycek omer ne yapyor sa yapsin zehrayi çok ama çok sevyorum dili acı soyliyor ama kalbi zehara için carpyor bak sana bugun nasil da sarldi sevdiceyine o sahne de ben mum gibim erdim bitim omeri de anyorum çok sevip deyer verdigi her seyden çok guvendigi zehra kalbin param karc edcek cumleler duydu inşallah yakin da sabah her seyi anlatir omer hata yapdigini anlar ve bir daha zehrayi uzmez omer sua ziklmaz bir durum da ne yapcagini bilmyor bir oyle bir boyle kunki kalbin yarali her zehraya yaklasdigin da dugun gecesi zehranin soyledik leri gelyor aklina sev medigim nefret edigim feln filan o cumleleri hatrlayin a zehara beni sevyor sevyor sa da neden oyle seyle soyledi her bunari dusdugun de kalbi parm parc olyor bakalim ne olcak her sey o baba ane yuzun de ama ne yapalim hayatin kanunu bu ilik once salim amca sonar canan cetin muge piton simdi de baba ane bakalim baba ane de sonra kim gelicek zehom berber olsun omer zehraya guvensin elerin birkmasi geri onemli deyil zehom berber olur sa gerisi viz gelir tiris gider

 35. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  MERABA KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  ALİ ABİİ .. ASLICIM
  DAMLAM .. GOZEL
  ÜLKERİM .. AYTAÇCIM
  SEVDAM.. LALECİM
  RADACIM .. ZEHMER
  XANİM AZARİMM .. ASENA
  HATİCEM .. HANIM ABLA
  TATLIM . KUZUM NERDESİN
  .. KELEBEK…
  ..
  UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR VARSA KUSURUMA BAKMAYIN BEN UNUTTUMSA SİZ BENİ HATIRLAYI
  GÜZEL BİRGÜN GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE ALLAHA EMANET OLUN

 36. Anonim dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 37. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar asenacim canim nasilsin iNSALLAH IYISINDIR BENDE SANA KATILIYORUM EVET GUZELDI CADI BABANEDE CIKSIN ARTIK DIZIDEN BU KADIN AYSEYI HASTA EDICEK YAHU

 38. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar aytacim canim nasilsin insALLAH IYISINDIR BU GUNKU BO LUM COK GUZELDIDE AMA OMERIN TIRAVMALARI BI DE BABANE CADIYI BENI SINIR ETDI BENCE KESIN OMERIN ANNESI BU CADI YUZUNDEN TERK EMIS AMA ZEHRA ASLA OMERI BIRAKMIYCAK CANIM SEN NELER YAPIYORSUN KIZ COK OZLEDIM SENI GEL KONUSALIM

 39. asena dedi ki:

  bugunku bolum mutishti omerin o eskileri hatirlamasi ve babaannenin yaptiklarini cikarsak bu son 2 bolum mutish otesiydi cok begendim tam kaz devam boyle bolumlere.

 40. Aytac azəri fan dedi ki:

  Bu gün ki bölüm de çok guzel di hele o sarlma sahnesi var ya ıçim titredi ben çok sevyorum bu zehom ask ne guzel bir sey dilerim RABBIm herkese gercek aski tatmayi nasip etsin acaba hercek heyat da da bir birini seven bir birine boyle askla baka var mi ask çok ama çok guzel bir sey zehom bir birine askla bakinca resmen mum gibim eryip bityorum ben biz onlar boyle aski ken onar da bukadar etklenir ken hazal la erkan nasil aski olmasın etklenmesi ki bir bir de iyiki zehom aski hazer askina dondu onari adına çok mutluyum inşallah sonsuza kadar hep berber olur lar RABBIM siz kotu göz ler de kursu canım hazerim iyiki var siniz siz tanıdığım için de çok ama çok mutluyum iyiki bizim heyatimz dasiniz ne olur sa olsun ben hep siz çok sevicem bazen kizyorum da ama size olan sevgim çok daha büyük

 41. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar aslicim nasilsin canım inşallah iyisdir bu guzel analiz için de çok tesekkur ederim canım arkdasim eline saglik sagolun bizim tatlic biz gelmeden hepsini yeyip bitryor bize bir sey kalmyor ama olsun feda olsun canım arkdasima o tatliyi çok sevyor oyuz de bu tatli analiz de biz de çok o hak edyor afiyet olsun canım tatlici ulkerim siz çok sevyorum canım arkdaslarim iyiki benim heyatim dasiniz 🙂

 42. Anonim dedi ki:

  Aslinda omer onceden ne karyer sahibi ,egitimli ve gorkem sahibi insanlar gorduk demisti ama kadin yuzsuzun teki,bi kere julideye baski yapib istedigini elde etmis diye herkesi julide sayiyor ,ama bilmiyorki zehra diyil sevdigi omer ,canani ,asyayi sevim gibi duygusuz annesini bile kendinde daha cok onemsiyor ,yeri geldikde bi insana zarar gelmesin diye canini ortaya koyar ,dusunmeden.hatta tanidik olmasa bile ,tabi bunlari idrak etmek bahsende gibi birisine imkansiz, kac kere canini ortaya koymus ,baskalarinin mutlulugunu kendisinden once dusunen insani bu tur kucumsemek gibi yontemler vaz geciremez.

 43. Anonim dedi ki:

  Julideyide kesin ayni sekilde gondermis bas belasi, ama julide zehra kadar zeka sahibi olmadigindan baskiya ve ayrim yapamadigindan careyi terk etmekde gormus,kadin saniyor ki her karsisina geleni kucumseyib bir azda tehtit ve vadlerle vaz gecire bilir , bildigimiz seytan ,nasilda cikilmaz yol ayrimi gosteriyor ,dogrusu zehranin ne soyleyecegini cok merak etmisdim ,nezaketten cikarmiydi ve ya nasil agzinin payini vercekti yoksa susarak onu dahada guclu duruma dusurecekti merak ettim ama zehra iyice agzinin payini be onun sahib olmadigi vasifla (sevgisiz ) susturmayi basardi ,afferin zehraya ,kim olsaydi belkide sevdigini isbat etmek icin ve onu herkese kanitlamak icin julidenin yapdigini yapardi ama zehra daha farkli bir yonden hucoma gecerek silahini aldi mahsende denen deyisik isimli seytanin kucumsemesini hedef aldi ,her zaman sevdigi korumak icin illa kimese neyise ispatlamak icin terk etmek diye bir sey soz konusu diyil ,aksine ne olursaolsun yaninda durub cani pahasinada olmus olsa destek olmakdir sevmek,o zaman kendisini diyil sevgisini destekledigini kanitlaya bilir yoksa boyle bir sekilde kendini isbat etmek icin terk etmeyi secerse sevdigini diyil kendisini sevdiginden once dusundugu anlamina gelir.

 44. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar canim aslim bitanem nasilsin canim insALLAH IYISINDIR BU ARADA ANALIZ TEK KELIME ILE MUHTESEM OLMUS ELINE SAGLIK SAG OL VAR OL CANIM

 45. Anonim dedi ki:

  Herzamanki gibi çok güzel bir analiz teşekkürler Aslı hanım

 46. aslı dedi ki:

  merhaba Peri,
  belki de Zehra Ömer’i iyileştirdiği gibi babaanneyi de iyileştirecek adına yakışır insan olacak babaanne kim bilir. Zehra yı çok sevecek kabul edecek belli mi olur.

 47. peri dedi ki:

  Aslıcim analiz çok guzel teşekkurler,bahşende bagişlayan,ihsan edan,ofveden annamina gelir,acaba ne duşunub bu kadinin ismini bahşende koymuşlar?ismile uzakdan yakindan alakası olmadiginı mı?

 48. Anonim dedi ki:

  Kervancioglu olunca yere goye sigmaz olursa insan ,erdogan aylesi olarakda galaktikaya sigamiyor her halde, kadinin dusuncesi onsani hayatta olduguna pisman ediyor , kim ne yapsin kervancioglu soy adini ? Belkide insanlar turkiyede kervancioglu soy adi oldugunu bile bilmiyorlar ,hem bir hafta daha olmadi su kadinin geldigi nerden cikardi kimin nasil biri oldugunu ?insan bu kadar yuzsuz ,geride kalmis ,eski fikirli olurmu hemde bu zamanda ,kral ,prezident ,basbakan ,bakan bile adi insanlardan kendisini ayirmazken bi holding sahibi olmak bu kadar mi deyer artiriyor ,bizde bi laf var cer bir seyi iki gorur yani kendilerini gereginden fazla buyuk gorenler icin soylenen bi laf ,cer dedigin gozleri eyri opan kisiye diyiliyor, goz eyri oldugundan bir seyi iki ve ya daha fazla gorunuyor gozune, gecenlerde ozakdan sirketi takip ettiyini soylemisdi ,kesin icerideki kostebek 1 milyonu haber verince cika gelmis vee avukatinin araciligi ile polisin akilini korcalamis ve uzakTan takipe almis simdide plan suya dusunce yuzu ondan once dusdu ,bide bu bgun olmzsada bir gun bu evden gidecek diyor ya ,seytana uyup kafasina torba gecirsem istiyorum ,arkadasin birisi boyle bi babanneyi asla kabul etmezdim yazmisdi ,kim kabul ediyor ki ?ama kadin kendi o kadar kaptirmis ki ,sanki kervancioglu dedikde soltan alaaddin keykubattan bahs ediyorsun , yazmasi ayip olacak ve bu konuda her kesden uzur dilerim ,tukuriyim senin soy adinada , konaginada ,bastununada ,rituelinede ,adabinada ,sirketinede ,senin yasaman bile hayatin hatasi ,seni karunu yer cekdigi gibi senide gerek cekeydide gorurdun soy adinin bi matah olmadigini, bana bir sey mantikli gelmiyor su aysenin soy adi eray diyil mi ?birde su kadin evladinin karisi gidince uzuntuden hayata veda ettiginden ders almamismi ?benim ki de sorumu simdi ,tabi ki bunun o aralarda bezi yok ,betul demisken mahsende kim dusunmek kim neyse bence bu kadar sinir 6 ayligina yeterli ,hic yazmaya luzum yokdu ama yazdim ,nedenini bilmiyorum.

 49. Anonim dedi ki:

  Cok tesekurlar Asly hanym sahane olmus analiz

  1. aslı dedi ki:

   teşekkürler anonim iyi akşamlar.

 50. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Bu tatlı mı, tatlı analiz yinede benim:-)
  Tatdıyla, kokusuyla, oh miss!

  1. aslı dedi ki:

   birer dilim diğer arkadaşlara saklamış olmalısın hepsini sen mi yedin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.