Adını Sen Koy 250. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 29 Aralık 2017 Cuma

Burak 01 Oca 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 250. Bölüm 29 Aralık 2017 Cuma

Piton, Sacit patronundan bir yanıt alamayınca kendi işini kendi görmek Kervancıoğlunun işini kendi bitirmek istedi. Önce şirkete gitti Ömer’i vuracaktı ama olmadı orada polisler olduğu için vazgeçti.

Taksicide akıllıymış belindeki silahı görür görmez hemen polise ihbar etti adamı. Komiser Murat da hemen kamera kayıtlarına bakarak Ömer’i uyardı. Ömer de hemen eşi Zehra yı aradı evin yakınlarında olduğunu söylediği an hiç haberi yokken arkasından Piton silahı çekti.

Ömer Zehra yı telefonda uyardı dikkat et dediği an arkasını döndü Zehra ve kendisine doğrultulmuş silah ile karşı karşıya geldi.

Ölüm bu kadar yakındı bir silahın namlusunun ucunda tetiği çektiği an hayat durma noktasına gelecekti ama olmadı. Ömer ani bir fren yaparak arabası ile geldi ve hedefi şaşırttı. Arkasından da polisler sardı etrafı şimdi hedefte Zehra değil, Ömer vardı. Herkes donup kalmıştı.

Zehra Ömer’e bir şey olacak onu kaybedecek olmanın verdiği korkuyu iliklerine kadar hissediyordu. Polisler ise, ısrarla Pitonu uyarıyor silahı bırakmasını söylüyorlardı. Sonunda pes etti Piton silahı yere bıraktı Polisler yaka paça aldı hemen götürdüler.

Zehra kendini bıraktı o an arabaya yaslandı. Tehlike geçmişti geride ise ruhlarda bıraktığı derin kaybetme korkusu kalmıştı hem Ömer için, hem de Zehra için.

Ömer hemen Zehra’nın yanına gitti onu kollarının arasına alarak sıkıca sardı kendini güvende hissetmesini sağladı. Polise de biz bugün karakola gelmeyelim Zehra iyi değil dedi. 

Komiser Murat da anlayışla karşıladı durumu. Arabaya binerek ayrıldılar oradan.

Zehra ve Ömer arabaları ile giderken yolda Zehra kendini suçluyor. Konaktan çıkmamalıydım senin hayatını da tehlikeye attım diyordu Ömer’e.

Konağa geldiklerinde konağın penceresinden bakan babaanne gördü Ömer ve Zehra yı içeri geçti. Asya ile Ayşe salondalardı. Asya oyun hamurundan anne ve babasına kalp yapmış. Hanım ağa da Asya için kafasında planlar kurmuş onu dile getiriyor. Aklı sıra Asya piyona derslerine başlamalıymış.

Hanım ağa, hanım ağa orada dur bakalım. Senden önce o çocuğun annesi var, babası var. Ve hepsinden önemlisi Asya istiyor mu? Yeteneği ilgisi var mı piyanoya?  Yoksa Asya başka bir şey mi istiyor? Hiç çocuğa sormadan yeteneklerini test edip görmeden damdan düşer gibi yapılır mı bu işler?

Asya, Zehra ablasına da göstermek istedi yaptığı kalpleri dayısı uyuyor uyanınca gösterirsin deyince, Asya da o zaman size de kalp yapayım senin kalbin büyük, Zehra ablamın kalbini küçük yapacağım.

Dayısı da neden onun ki küçük diye sorunca,

Asya da; senin kalbin Zehra ablamın kalbini çok sevecek, ona kocaman sarılacak ondan dedi. eh boşuna çocuktan al haberi dememişler demek ki, Ömer Zehra yı çok sevecek. Sevsin sevsin. şimdi de seviyor da farkında değil Ömer.

Bu duydukları hanım ağayı pek memnun etmedi. Etmezse etmesin papucumun hanım ağası ne olacak nanik 😀

Ömer odasına geçtiğinde Zehra yı ağlarken gördü ona bir bardak su verdi ve yanına oturarak konuştu, olmaz böyle hırpalama kendini dedi Ömer.  Zehra da ya sana bir şey olsaydı? Ya zarar verseydi deyince,

Ömer de olmadı, ne sana, ne de bana bir şey olmadı diyerek sarıldı göğsüne yasladı Zehra yı rahatlasın istedi.

Elleri ile gözyaşlarını sildi Zehra’nın ve artık ağlamak yok dedi. Ne güzel ki, Zehra yı ağlatma hakkı bir tek Ömer’e ait, bir tek o ağlatabilir, üzebilir, söz söyleyebilir, kırabilir, incitebilir Zehra yı. Başkası asla yapamaz bunları. Hele bir yapmaya kalksın karşısında eşi olarak Ömer’i bulurlar. 

Zehra rahatlamak için bir banyo yapmış, şimdi sırada güzel bir uyku da Ömer Zehra’nın üzerini örttü. Zehra içinden gitme yanımda kal dedi. sanki Ömer Zehra’nın iç sesini duymuşçasına elini tutarak buradayım yanındayım dedi.

Ömer de içinden korkma kimsenin sana dokunmasına, zarar vermesine izin vermem dedi. eh nede olsa bu hak sadece eşi olarak Ömer’e aitti. Bir başkası asla üzemezdi Zehra yı hele bir denesinler bakalım canlarına susamış olurlar.

Koray Yaseminden ayrılmış. Yüzük elinde Kerem’in evinin kapısında Yasemin okumaya gitmişti. Koray da onu görmeye gidince elinde yüzükle geri dönmüş. Kavga etmişler nedeni belli değil. Salim amcanın olandan haber yok ama Cananın vede annesinin haberi var. Bakalım Salim amca bunu öğrenince neler olacak?

Gece bitip sabah olunca Zehra Ömer den önce uyanmış odanın penceresini açarken Ömer uyandı günaydın dediler birbirlerine, her kötü olay biraz daha yaklaştırıyor bizimkileri birbirine.

Ömer işe gitmek için hazırlanırken kapıyı çalarak Asya geldi annesi söylemiş kapıyı çalmasını ve annesine sürpriz yapmak için annesinin ve dayısının küçüklük resmini çizmek istediğini söyledi resim defterinin arasında olmayınca, resim yok deyince Ömer Zehra’nın suçsuz olduğunu anladı.

Asya ya da, annen ile babanın resmini çizsen daha iyi değil mi deyince Asya bunu kabul etti. Kahvaltıdan sonra resim yapacaklar.

 Konağa hanım ağanın arkadaşları gelecek ama Zehra yı onlarla tanıştırmak istemiyor, Zehra yı gelini olarak tanıştırmaktan utanıyor hanım ağa. Bunun için de gözlüklerini alması için gözlükçüye göndermek istedi ama Zehra son yaşanan olaydan sonra bu durumu Ömer’e söyledi.

Başı yeniden tehlikeye girsin istemiyordu Zehra.  Ömer de Zehra’nın ölüm tehlikesi atlattığı için dışarı çıkmasını istemiyor o yüzden adresi Ömer aldı o gidecek ve Zehra dan özür diledi Ömer, resim konusunda haksızlık ettiğinin farkına vardı Asya sayesinde.

Ve hanım ağa Zehra yı konakta görünce neden gitmediğini sordu. Zehra da Ömer halledecek o işi deyince, misafirlerim gidene kadar ortalıkta görünme dedi. Zehra da odasına çekildi.

Ne kadar zordur, istenilmemek bir ortama layık olmadığını işitmek. Zehra bunu da yaşadı.

Ömer Zehra yı odada düşünceli görünce nedeni sorsa da Zehra hiçbir şey söylemedi. Ömer de anladı babaannesi yapmıştı. Onunla konuşmak için salona geçince gelen misafirleri gördü tokalaştı onlarda eşin ile tanışmayı çok istiyorduk ama babaannen işi olduğu için sabah erken den çıktı dedi.

Ömer anladı babaannesinin oyununu ve hemen Zehra yı alarak geldi salona misafirlerle tanıştırdı Zehra yı eşim diyerek Ömer.

Ve Ayşe, Asya sayesinde eşi Nihatın telefonunu aldı mesajlarına baktı Mügenin mesajları hala duruyordu. İlk başta kızsa da Nihat’a bir mesajı okuyunca Nihata haksızlık ettiğini anladı Ayşe.

Mesajda, Nihat Mügeye sen hastasın, ben karımı çok seviyorum, bizi ayırmaya senin gücün yetmez yazıyordu.

Ayşe bunu okur okumaz Nihat’ın yanına gitti telefonunu verdi ve sarılıp barıştılar. Sonra da Asyanın yanına gittiler. Yaptığı güzel aile resmine baktılar. Asya mutlu yaptığı resimde öyle söylüyor.

Ömer misafirler gidince babaannesine Zehra benim eşim onu üzmenizi istemiyorum dedi ve konağa komiser ile polisler geldi Zehra yı alıp götürecekler, organize suç örgütüne yardım ve yataklık etme suçu ile itham ediliyormuş göz altındaymış Zehra.

VAZGEÇİLMİYOR

Hasretinden dolan gözyaşlarımı

Gönlüme dökerek vazgeçilmiyor

Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

Aşkımın şahidi bakışlarını

Hülyaya vererek vazgeçilmiyor

Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

Aşkından olmuşum deli

Sen istersen bitir beni

Düşündükçe bu can seni Vazgeçilmiyor

Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

Aramakla bulunmaz sen gibi canlar

Hasretin içimi köz gibi dağlar

Köz gibi dağlar köz gibi dağlar

Sen gül oyna, bense giyem karalar

İnan senin için vazgeçilmiyor

Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

Murat GÖĞEBAKAN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 250. Bölüm Analizi (“ASLI”) Star Tv 29 Aralık 2017 Cuma” üzerine 21 yorum

 1. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicm sen iyi ol o bize yeter canım bilyorum yonuk da girmyorsun ben calsmiyorum ama yine de yetsmyorum bazen hiç yazmyorum siteye seni çok ozliyoruz oyuzde dedim sen nerde olur sana ol yeter ki iyi ol sana çok tesekkur ederim canım hasta halin le bile bizim için anlizleri yazyorsun sagol bitanem RABBIM sen den çok çok çok razı olsun ben bu siteye ilik yorum yazdığım da bana ilik cavabı sen yazmışdin beni okadar butlu etmisdin ki çok alsdim sana seni burda gorce çok mutlu olyorum hele analizlerini okyunca huzur bulyorum oyle his ederek yazyorsun ki bazne okur ken agladigim bile olyor biz de icimiz de his ederek okuyoruz iyiki var sin canım arkdasim sana kolay gelsin bütün islerin rasit gitsin insallah seni çok sevyorum çok opdum ALLAH emanet ol kendine iyi bak

 2. aslı dedi ki:

  İyi akşamlar aytaccım,
  bugün dinleniyorum birazdan uyumaya gideceğim yarın oldukça yoğun vede yorucu bir gün olacak benim için.

  müsait oldukça buralardayım Aytaccım yoksa yoğunluktan gelemiyorum. birde üstüne hasta olunca hepten kaldı bazı şeyler neyseki o en kötü günleri atlattım.

  büyük bir ihtimal yarında olmayabilirim merak etmeyin olur mu.
  elimden geldiğince analizleri de yazmaya gayret gösteriyorum seni ve bütün arkadaşlarımı seviyorum görüşürüz canım.

 3. DERİN dedi ki:

  ÜLKERCIM MERHABA❤❤
  Seni neden unutayimki ben sadece çok yoğun çalışıyorum ve pek internete takılan biri değilim. Senin fragmantv analizlerini de okudum çok beğendim hatta yorum yaptim oraya ama yorumlarım çıkmamış
  Öpüyorum seni tatlı gözlerinden canım…

 4. Aytac azəri fan çok tesekkur ler bu guzel analiz için canım arkdasim dedi ki:

  Iyi aksamlar aslicm nasilsin canım iyisdir inşallah canım arkdasim seni burda gorunce çok mutlu oluyorum yine çok guzel bir analiz yazmış sin tek kelime ile harikasin eline emyine o guzel yureyine saglik bitanem seni çok sevyorum çok opdum 🙂

 5. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar aslicm nasilsin canım iyisdir inşallah canım arkdasim seni burda gorunce çok mutlu oluyorum yine çok guzel bir analiz yazmış sin tek kelime ile harikasin eline emyine o guzel yureyine saglik bitanem seni çok sevyorum çok opdum 🙂

 6. aslı dedi ki:

  İyi akşamlar ülkercim,
  ne demek sana hep bir dilim pasta mutlaka saklarım afiyet olsun canım benim.

  Lale için hala sorun devam ediyor mu üzüldüm onun adına neyse sen benden ço selam söyle ona özlediğimi de yeni yılını kutladığımı da.

  Demek ır abi gelmemek üzere gitti canı sağ olsun.

  Aylinime de çok selam söyle. bende seni öpüyorum bir tanem sen iyisin değil mi? sana da iyi seneler canım.

 7. Tatlılıcı Ülker dedi ki:

  Aslıcım bide unutdum söylemeyi bana bir dilim pasta sakladığın için teşekkür ederim. Yoksa Su Damlasına kalsaydı bana bir şey saklamicaktı.

 8. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Aslım iyi akşamlar. Analiz için teşekkür ederim birtanem. Bu arada Lale siteye pek ulaşamyor o yüzden yok, İr abide sitenide, bizide braktığını ilan edip gitdi, Ayşe c’nide tanımıyorum. Ayline gelince ben onunla konuşuyorum. Söylerim gelir. Seni öpüyorum birtanem:-)

 9. aslı dedi ki:

  Ir abi, ortalıklarda görünmüyor, Aylini de Lale Türkmeni mi de göremedim Ayşe c. de yok baya kadro eksik. umarım herkes iyisinizdir arkadaşlar?

 10. xanim azeri fandan birtanecik aslima dedi ki:

  merhaba canim aslim nasilsin yeni yilin kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu yillara seni coooook seviyorum canim arkadasim bu arada analizin tek kelime ile muhtesem olmus eline gonlune saglik bitanem

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba xanim azeri fan,
   teşekkür ederim iyiyim çok şükür sende iyisindir umarım.
   bende seni seviyorum canım benim. görüşürüz.

 11. Sevda Naun dedi ki:

  Sen istersen bitir beni!Allahim bu yeni yilda kimse kimsenin hayatini bitirmesin.Omerle Zehranida kovuwdursun tum sevenler gibi.Sevdikce guzellewir hayat.Aslim cok tewekkur bi sozle mukemmelsin.Bi daha yeni yilinida kutlarim.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim sevdacım sana da güzel bir yıl diliyorum umarım iyisindir.

 12. su damlasi dedi ki:

  Hmmmmm beh beh beh izlemediyim bir bolumun analizini okudum ay pardon yedim cilekli pasta tadi veriyor ben de hemen yedim ulkerim gelmeden yoksa hepsini yeyir bana vermiyor bu defa ben kaptim
  Mucizem gercekden guzel olmus eline saglik guzel gonlune saglik tesekkur ederim

  1. aslı dedi ki:

   merhaba su damlam,
   ülkerden önce sen kaptın bu kez pastayı hemde çileklisinden yok analizi 🙂

   Afiyet olsun. ülkere de bir parça ayıralım göz hakkıdır gelince o da onu yesin.
   Ben teşekkür ederim bitanem.

 13. nesrin dedi ki:

  Aslı yazı harika eline sağlık .Yeni yılın kutlu olsun saygı sevgi sağlık peşini hiç bırakmasın .ASSSLIIIIIIIIII YILIN HEDİYESİNE NE DİYECEKSİN ERKAN HAZAL AŞKI .Resmen uçtum havalara ,biliyor musun bu yaz bir şenlik düzenlediler Erkan nasıl sarmalıyor Hıazalı hatta yazacaktım bırakın Ömer içinden geldiği gibi sarılsın Zehrasına o bu işi çok iyi yapıyor .ASLI İZİN VERİRSEN BU SİTEYE GÖNÜL KOYAN TÜM ÜYELERİN DE YENİ YILLINI KUTLAMAK İSTİYORUM .HERKESE MUTLU YILLAR

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba nesrincim,
   Sağolasın güzel dileklerin için. amin inşallah. Sana da aynı dilekleri ben diliyorum.
   Erkan ve Hazal aşkı hayırlısı olsun haklarında. yakışıyorlar birbirlerine dizide iyi bir ikiliydiler özel hayatlarını bilemem.

   Ömer sevdiği zaman çok güzel seviyor Zehra yı.

   nesrincim, izin ne demek site senin istediğini yaz canım benim 🙂

 14. Anonim dedi ki:

  Yeni yıla güzel bir analizle girdik elinize sağlık teşekkürler Aslı hanım

  1. aslı dedi ki:

   Ben de size Teşekkür ederim, sevgiler saygılar efendim yeni yıl da da birlikte olabilmek dileğiyle 🙂

 15. asena dedi ki:

  ooooo asli yine harikalar yaratmishsin elerine saglik yine herzamanki gibi cok guzel olmush

  1. aslı dedi ki:

   asenacım sağolasın bir tanem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.