Adını Sen Koy 25 Mayıs Analizi 179. Bölüm Özeti

Burak 26 May 2017 Adını Sen Koy  0

Ben Seni Bırakmıyorum ki, Gönlümde Düşünce Olasın, İstemiyorum ki, Başkalarının Gözlerinde Değersiz Kalasın; Seni Canım da, Yüreğimin içinde, Ruhumda Saklıyorum. Gözüm de Gönlüm de Değil. Ta ki Son Nefesime Kadar Bana Yar Olasın.

Zehra ile Ömer çalışma odasında konuşuyorlardı. Zehra yüzüğü neden aldığını anlatmış, Ömer yüzüğü beğenip beğenmediğini sormuştu işte o an, Alev kapıyı çalmadan içeri girdi, konuşmak istediğini söyledi ısrar edince Zehra odadan çıktı.

Alev eski günlerden bahsetti ve Zehra hayatımıza girmeden önce ne güzel günlerimiz varmış deyince. Ömer çok kızdı, seni Zehra hakkında konuşmaktan men ederim, Zehra benim karım onunla ilgili konuşurken sözlerine dikkat edeceksin. Alev benim sana olan duygularımı biliyorsun dediğinde.
Ömer daha fazla konuşmasına izin vermedi susturdu Alev’i geri dönüşü olmayacak sözler söyleme, Zehra benim karım, onun hakkında tek bir kötü söz söyleme buna müsaade etmem diyerek Zehra ya bir kere daha sahip çıkıp onu korudu ve Zehra da bunu duydu. Hem mutlu hem de şaşkın Zehra.

Kendisini bahçeye attı Zehra. Ömer ve Alev hala konuşuyorlar. Alev ağlayarak son sözün bu mu dediğin de, Ömer; son sözüm bu ve bu konuşma yapılmamış farz ediyorum dedi.

Ne o Alev aldın mı ağzının payını? Hani sen kazanacaktın ne oldu? kazanamadın, kaybettin oh canıma deysin. Öyle Zehra ya Ömer’in sevdiği insana bakarsın imrenerek.

Zehra bahçede, Alev camda göz göze geldiler. Herkes yoluna gitti. Biri Ömer’i gerçekten seven Zehra. Biri Ömer’in makamını, mevkisini, parasını, konağını, şirketini seven Ömer’i aslında hiç de umursamayan Alev.

Zehra, duyduklarına inanamıyor. Neydi o söyledikleri? Beni savundu, karım dedi diye kendi kendine duyduklarını anlamlandırmaya çalışıyor Zehra.
ve çok hoşuna gitti bunları Ömer den duymak. Ne kadar hoşuna da gitse bir an bunun bir oyun olduğu aklına geldi ve Alev’e rol mü yaptı? Oyunun bir parçası mı diye düşündü.

Hayır, Zehra sakın aklının ucundan bile geçirme, Ömer Alev’e rol yapmadı.
Bu kez gerçekten içinden geldiği gibi seni ona savundu. Ömer artık seni eşi olarak görüp kabul ediyor.
Sıra sende, Zehra sende Ömer’i eşin olarak görüp kabul edersen dünyalar Ömer’in olur ve seni dünyanın en mutlu insanı olarak bir ömür boyu yaşatmayı ister.

Çalışma odasının penceresine yöneldi Ömer’i gördü. Ömer de onu. Zehra kaskatı kesilmiş bir halde; baktığımı gördü, nasıl rezil ediyorsun kendini sürekli, diye diye söyleniyor 😀

Şimdi böyleysem konuşmaya başladığın da ne yapacağım? Diyor Zehra.
Ne yapacaksın ya sakince dinleyeceksin onu, ya da heyecandan Ömer’in kollarına düşüp bayılacaksın. Çok heyecanlısın be Zehra.

O kadar masum bir sevgi ile sevdim ki ben seni, gözlerine bakarken bile utandım. Bende ki seni görürsün diye ve anlarsın sana olan sevgimi diye, gözlerimi senden kaçırdım. Sakladım seni içime en derine, kimselerin göremeyeceği, ulaşamayacağı bir yere.

Zehra odasına gitti. Ömer ise, çalışma odasında çekmeceden yüzüğü aldı ona bakarak benim bir şeyler yapmam lazım. Alev bile duygularını söylemekten çekinmedi, yaptığı saçmalık olsa da cesaret etti dedi.
Benimde duygularımı söylemem lazım ama nasıl?

Zor bir soru sordun Ömercim, içinden nasıl geliyorsa öyle yap, sana özel olsun. Unutulmaz olsun.

Ömer Zehra ile terasta yaptığı konuşmayı düşündü, Zehra; sade, samimi içten, sessiz sakin bir yerde istiyor. Ömer ise, Zehra’nın asla unutamayacağı çok güzel bir şey olmasını istiyor. Bakalım nasıl olacak?

Alev odasında, oturmuş ağlıyor. Her şey bitti diye. Canı yanıyormuş, en çok da Ömer yakmış. Sen benimdin o varoş gülü gelene kadar seni elimden alana kadar benimdin dedi.

Elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi Ağlıyor Alev,
Ömer bir oyuncak mı ki, Zehra gelsin senin elinden Ömer’i alsın? Ömer bir birey ve onun kendi duyguları, hissettikleri, yaşadıkları var sensiz. Zehra ile birlikte.
Her ne yaptıysan sen kendin yaptın. Ömer seni bir kardeşi gibi gördü, sana ümit vermedi. Sen kendi kendine gelin güvey oldun. Bir hayal dünyasında yaşadın durdun.
Şimdi o hayalden uyanma gerçeklerle yüzleşme zamanı Alev. Ömer seni hiçbir zaman sevmedi, sevmeyecek de. Ömer Zehra yı seviyor onu eşi olarak görmek istiyor. Bu iki kişilik hayatta sana yer yok Alev.

Alev, benim o şirkette çok emeğim var, o yılan ne yaptı koca bir hiç dedi.

Alev, sen bir şirkete yatırım yaparken, şirketi büyütürken, para kazanırken.
Zehra, insanlara sevgi ile yatırım yaptı, Ömer’i Ayşe’yi, Asyayı, tüm ev halkının sevgisini kazandı. Ömer’i onu eski halinden alıp bugün ki Ömer haline getirdi. Bunu sevgisiyle, saflığı ile, merhameti ile, iyi niyetiyle, fedakarlığıyla yaptı. Ve bütün zorluklara göğüs gerdi Zehra.

Ve Ömer’in sevgisini, aşkını, eşi olma hakkını, soyadını taşımayı en çok Zehra hak etti Alev Sen değil.
Sen kaybederken Ömer’i, Zehra Ömer’i kazandı Alev. Bak gördün mü Zehra öyle senin düşündüğün gibi bir hiç yapmamış. Çok büyük herkesin kolay kolay yapamayacağı şeyler yapmış.

Ömer Zehra ile baş başa olacakları mekanı seçmeye çalışıyor.
Deniz manzaralı bir otelin teras katımı? Dağ evi mi? tekne mi? nerede olsun?

Farklı bir yerde olsun. Biz buraları gördük. Siz Zehra ile tekneyle açıldınız, dağ evinde kaldınız, demeye kalmadı
Ömer de dağ evinde Zehra’nın böyle bir evim olsun sürekli gelirdim sözünü, teknede olduklarını, abanta giderken yolda kaldıkları gece ateş yakıp başında oturdukları anı, hatırladı ve unutamayacağı kadar özel olmalı dedi.

Şirketten Ömer’i aradılar. Eğitim organizasyonu için yer seçecek Ömer.
Baktı kendi bulduklarından güzel olunca Zehra’nın istediği gibi olsun diye onun fikrini almak istedi.

Ömer odalarının terasında olan Zehra ile oturup, şirket için organizasyon yapacağız şehir dışında yabancı misafirlerimizde olacak, farklı bir şeyler olsun istiyorum, belki sen yardımcı olabilirsin bana dedi. çok naif bir ses tonuyla.

Sen olsan hangisini seçerdin dışardan bir göz olarak dedi. Zehra ilk başta şaşırdı, çekindi ama resimleri gördükçe, Ömer’inde o naif yaklaşımını da görünce kendini resimlerin güzelliklerine bıraktı içinden geçenleri özgürce söyledi.

Ömer, deniz manzarası, orman manzarası, Kapadokya manzarası gösterince
Zehra, balonlar, peri bacaları derken
Ömer’in bakışları eridim ben, Ömer öyle güzel sevgi ile bakıyor ki Zehra ya. Var mı şu yeryüzünde sevdiğine öyle sevgi ile bakan biri daha?
Zehra, masal gibi çok büyüleyici görünüyor, derken
Ömer de Zehra ya bakarak içinden, sende çok büyüleyicisin, masal prensesi gibisin, benim prensesimsin Zehra dedi.

Ömer, daha önce hiç gittin mi Kapadokya ya diye sorunca, Zehra; hiç gitmedim. Tv de gördüm, giden arkadaşlarım da anlatırdı harika bir yermiş, derken Cevriye hala salondan terasa geçerken gördü çiftimizi hayranlıkla baktı aşklarına.

Zehra oraya güzel atlar ülkesi derler, eğer bir yere atlar ülkesi deniyorsa orası masallar ülkesidir de dedi.
beni benden aldı. At ve masal harika bir uyum. Atlar olur da masallar gibi bir yer olmaz mı? bende hiç gitmedim Kapadokya ya ama çok severdim balonları, peri bacalarını tv de gördükçe demek ki, bu atlar ülkesi olduğu içinmiş 🙂

Zehra, o resimlere baktıkça öyle huzurla doluyor ve Ömer ile hiç olmadığı kadar rahat konuşuyordu. Yüzü gülüyordu Zehra’nın tabi Ömer de rahattı ilk kez bu kadar yakından kaçmadan, bir konuda rahatlıkla konuştular.

Ömer bence sen Zehra yı oraya masallar ülkesine götür. Masallar ülkesi bir masal prensesi Zehra yı görsün, birde yakışıklı prensi seni görsün size hayran kalsın o masal ülkesi, masallarda ki gibi bir gün geçirin keyfinizce özgürce hiç unutamayacağınız anılarınız olsun orada.

Ömer Zehra’sına teşekkür etti.
Bir zamanlar teşekkür etmeyi bilmeyen Ömer için çok dil dökmüştüm işe yaradı çok şükür. Bir de inşallah için dil dökmüştüm onu da duydum bir kere devamı gelir inşallah.

Ömercim yakışıklı paşam nasılda mutlusun, bu da tamamdır diyorsun hadi gözün aydın sırada ne var yakışıklım 🙂

Akıp giden zaman içinde ben bir kafesteydim, şimdi ise kafesin kapısı açıldı özgür bıraktılar beni, yar dı kapıyı açan, beni özgürlüğüme kavuşturan.
Yar ile uçuyorum o masmavi gökyüzünde Kapadokya da, masallar ülkesinde balon ile o mutlu ben mutlu.
Aşk ne güzelmiş, sevda ne güzelmiş, yar ne güzelmiş. Gerçek olmasa da hayal etmesi bile güzelmiş.

Cevriye halamız, Hediye ablamıza, evlilik aşkı öldürüyor diyorlar, büyük yalan. Bizim Ömer ile Zehra her gün biraz daha Leyla ile Mecnunlaşıyorlar.
Halacım, onlar daha yeni yeni aşkı, sevdayı yaşıyorlar, daha yolun başındalar dur bakalım. Her gün biraz daha güzel olacak her şey.

Alev geldi, migreni tutmuş ilacını içti gitti.
Cevriye halada nesi var acaba kötü görünüyordu diyen Hediye ablaya kıskanıyor ne olacak ayol diyecekti ki, tuttu dilini.

Kıskanır o kıskanır. Geçek aşk nedir bilmediği ve yaşamadığı için kıskanır. Alev’in Zehra yı çekememesi aşksızlığından. Cevriye halamızın da dediği gibi, derdinin çaresi yok, olsa dükkan Alev’in 😀

Ömer mekanı belirlemiş, oda ayarlamaya çalışıyor.
Telefonda, nasıl bir oda olsun efendim?
Ömer, tek oda yatak odaları ayrı olacak, çift olarak geleceğiz yataklar ayrı olacak.

Böyle söyleyince kulağa biraz garip geliyor.

Beyefendi de anlayamadım dedi. güler misin, ağlar mısın. Şimdi adama biz sözleşmeli evliyiz diyecek hali yok ya Ömer’in.

Adam demesin mi kız arkadaşınızla mı geliyorsunuz?
Ömer ve kız arkadaşı otel odasında öldürsen hayatta olmaz öyle bir şey sen ne diyorsun abi? Lafını bil de konuş. Konuştuğun kişi Ömer. O başka erkeklere benzemez ona göre kızdırma beni.

Ömer; hayır hayır, karımla geleceğiz dedi oh be sonunda Ömer artık hiç düşünmeden, kekelemeden çok rahat bir şekilde karımla geleceğiz diyebiliyor. Alıştı Ömer karım demeye ne güzel.

Adam; size kral dairesini öneririm dedi. Afferim Şöyle yola gel bakalım Ömercime yakışır kral dairesi. Nede olsa kendi kral, eşi de kraliçe.

Balayı paketi de varmış, sayıyor beyefendi, her akşam terasta romantik akşam yemeği, istediğiniz çiçekler ile oda süsleyebiliriz, akşam yemekleri keman eşliğinde. Zehra seni ne sürprizler bekliyor bir bilsen.

Ömer o anları hayal etti bir an daldı gitti yüzü gülüyor hoşuna gitti. hadi gerçekleştir de görelim Ömer.
Ömer balayını onayladı ve özel olarak her gün balon turu istedi.

Ömer ve Zehra balayına gidecekler. Hadi hayırlısı Ömer sana şimdiden kocaman bir alkış. Sen neymişsin be abi. Ömer şimdi de Zehra için elbise seçecek. Ahhh aşk ahhh insana neler neler yaptırıyor.

Ömer ilk kez bir elbise alacak çok belli. Telefonda konuşmasından bu anlaşılıyor. Telefondaki kişi, nasıl bir elbise istiyorsunuz? Ömer normal bir elbise dedi.
beyefendi bir sürü model çeşitleri saydı, üst tarafı straplez, alt kısmı balık.. Üst tarafı kapalı balon elbisede olabilir. Siz kafanızdaki modeli bana söyleyin, bende ona göre uygun bir şey ayarlayım deyince.

Ömer’in aklına Zehra’nın giydiği gelinlikler geldi. Ömer Zehra için gelinlik kadar güzel bir elbise istiyor. Duru olsun sade olsun ve beyaz olması gerekiyor dedi telefondaki beyefendiye.

Ömer Zehra ile baştan yaşamak istiyor her şeyi. Ama bu kez içinden geldiği gibi. Olması gerektiği gibi. Nede olsa balayına çıkacaklar.
Ömercim, 1. Evlilik yıl dönümünüzde Zehra ya yeniden bir düğün yapar mısın?

Alev şirkette, Hilmi onun adını vermeden önce elindekileri çıkarmak istiyor. Alev şirketteki hisselerini, tahvillerini satışa çıkardı. Gayri menkulleri de. Şirkette onun adına ne var ne yoksa elden çıkarıp başka bir hesaba para olarak aktarıyor Alev. Bir nevi şirketi boşaltıyor.

Vakti gelince, Ömer onu kapının önüne koyduğunda geride şirkete, özellikle de Zehra ya mal mülk para bırakmak istemiyor. Hilmi’nin adamına haber uçtu bile.
Ömer de Nihat dan bir şeyleri sattığını öğrendi. Neler karıştırıyorsun sen diye kendi kendine soruyor Ömer.

Eğer Alev’in sattıklarını Hilmi alırsa Ömer’e ortak olur ki, işte o zaman kızılca kıyamet kopar. Ömer cephesinde.

Zehra bahçede papatya toplarken, Ömer gördü ve yanına giderek konuştu. Şirket organizasyonu benimle gelir misin? Diye Zehra yı davet etti Ömer. Zehra, gidip gitmeme konusunda kararsız kalınca, son karar papatya verecek.

Ömercim papatya falını daha önce hiç duymamış. Zehra ona öğretecek, öğretirsen ben çabuk öğrenirim dedi. Zehra elindeki papatyaları Ömer’e verdi. Ömer aldı ve Zehra 1 papatya da gideceğim, gitmeyeceğim yapıyor papatyanın yapraklarını tek tek koparıyordu ki,

Ömer davet sahibi benim ben yapmalıyım dedi. elindekileri Zehra ya verdi. kendi yarım kalan papatya da gelecek, gelmeyecek yapıyor, sona gelmeyecek olanın kalacağını anlayınca 2 yaprak kopardı hile yapmak yok Ömer bey. Hile yaptınız ve bu hilenizle gelecek çıktı.

Zehra Ömer ile gidecek. Nede güzel uyumlu bir çift oldular. Kıyafetleri bile çok güzel renk uyumları papatya da çok yakıştı ellerine.

Başlı başına bir dünyadır aşk. İki kişiliktir yalnızca. Dünya onların ekseni etrafında döner. Onlar aşk ekseni etrafında. Ömer ve Zehra gibi onların aşk dünyası gibi.

Ömer’in Zehra için sipariş verdiği elbise geldi.
Hediye abla kuryeden aldı çalışma odasına gitti Ömer yoktu. Odasına gitti Zehra odadaydı paketi Zehra aldı.

Zehra çok merak ediyor içinde ne olduğunu bakıyor, sallıyor yok, açmak istiyor vazgeçiyor. Ömer geldi Zehra paketi açmadan aldı çalışma odasına götürdü. Bu tamam umarım beğenir, bence beğenecek dedi.

Mert Koray’ın çalıştığı dosyayı çok beğendi ve yarın Koray ile görüşme ayarlamasını Leyla dan istedi.
Leylayı da Amerika ya Demir’in yanına gönderiyor Mert 15 ay sonra döneceklermiş iş o zaman bitiyormuş. Demir ve Leyla dönecekmiş iyi de dizi günleri ile gerçek hayatın günleri bir gitmiyor ki, nereden bileceğiz 15 ayın dolduğunu?

Önce Ayşe nin hastalığına 6 ay zaman verdiler. Şimdi de bunların dönmesine 15 ay.

Alev yine yaptı yapacağını, şirketten Ömer’in talimatı ile tam 50 milyon lira parayı kendi hesabına geçirecek Alev. Bunu da Ömer’in kaşesini alarak Ömer den habersiz şirketi boşaltacak Alev.

Mert Hilmi Yılmaz’ın oğlu olmaktan dolayı büyük bir sıkıntı, üzüntü yaşıyor. Nihat da Mert’e sen adın gibi mertsin ailemizden birisin seni kimse Hilmi Yılmaz’ın oğlu olarak görmüyor dedi.

Bende hep söyledim bunu Mert adı gibi mert diye. Sonunda bunu da eklemişler diziye. Ne kadar rahatsız olmuşlarsa bu durumdan.

Zehra, Ömer’e kahve götürme bahanesi ile kutuyu açmaya çalışıyor. Cıs Zehra dokunulmaz o kutuya.

Ömer kahvesini bitirmiş, Zehra içsene soğumasın diyor. Aşık Zehra aklın o kutuda ne olduğunda, azıcık sabırlı ol bekle öğreneceksin.
Şşşt Zehra fincanı almadan nereye? Aklın uçtu gitti yine, Ömer’in de çok hoşuna gidiyor Zehra’nın bu halleri.

Alev odasında, her şeyi planlamış, yarın yeni bir sayfa açacakmış kendisine ve geçmiş arkasından gelmeyecekmiş, hiçbir şey hatırlamayacakmış. Herkesi, her şeyi hafızasından silecekmiş.

Leyla teyzesine Amerika ya gideceğini, şirketin gönderdiğini söyledi. ve müjdeli haberi verdi 1,5 yıl sonra birlikte dönersiniz dedi. dönecekler ne güzel.

Zehra, odasında çizim yapacaktı ki, Yasemin aradı, konuştular. Sınava girecekmiş Yasemin ama kimliğini kaybetmiş. Kimliği olmadan sınava giremez. Kimlik çıkaracak.

Ayşe bayram mı dedi? vay bayram da geçti bu dizide ve bayramda tatile gideceklermiş Ayşeler.

Alev odasında takılarını kutusundan çıkarıyor.
Cd koyduğu kutudan takısını aldı Alev. Kutuyu kenara attı. O kutuyu evde bırakıp giderse ve o cd o kutu ile Ömer’in eline geçerse Asya yı kaçıran kişilere talimat verenin Alev olduğunu Ömer öğrenmiş olur.

Zehra, çizim yapıyor ama bu kez Ömer’in gözlerini çizmiş Zehra. o gözler bakıp hayaller kurarken Ömer girdi odaya ve Zehra sarıldı defterine

Ömer fark etti bir şey mi saklıyorsun sen dedi göstermedi Zehra çizdiğini.
Kır kalemin ucunu Zehra. Bundan sonra seninle olan yolculuğumuz aşk yolculuğudur.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 25 Mayıs Analizi 179. Bölüm Özeti” üzerine 21 yorum

 1. xedice dedi ki:

  simdilik her sey iy gidiyyor

 2. şirin dedi ki:

  Ömer Zehra sizi cok özlicam nasıl beklerim eylül e kadar bilmiyorum ki. Erkan bey Hazal Subaşı size çok teşekkür ederim elinize sağlık sizi cok seviyorum . İyi tatiller dilerim kendinize iyi bakin. Merakla sizi bekliyoruz eylül de görüşmek üzere .

 3. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aman allahim bu nasil sezon sonuydu oyle. Bir an kalpten kut diye gidecektim. Nasil bekliyecez eylula kadar. Omerrr sen kala kala ucrumun kenarinda soyledin seni seviyorum kelimesini. Kaski zehrada soyleseydi.

 4. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aman allahim bu ne sondu boyldm kut diye gidiyordum kalpten.

 5. Anonim dedi ki:

  Lalecim çok üzgünüm . Bu gun sana özet gelemiyeceğim . Sadece bunu bil Omer Zehraya seni seviyorum dedi seni çok seviyorum dedi . ZEHRADA NIHAYET Omer dedi bitdi . A çok zamansiz

  1. Aylin dedi ki:

   Ben anonim olmusum

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Aylincim Ben bu bolumi az cok izledim bazi yerlerini kacirmiş olsamda neler oldugunu biraz biliyorum. Cocugum baba sarilip benimle konuşmaya calişiyordu diziyi izledigim zaman, benim icin dizi cocugunun kalbini kirip izlenilicek kadar onemli degil. Kacirdigim yerlerini Aslinin analizinde okurum Inşallah.
    Aylincim bana bunca zaman ozet yazdigin onemsedigin icin cok teşekkur ediyorum. Sen cok iyi arkadas degerli ve ozel insansin. Hayatda yuzun hep gulsun. Hayirli Ramazanlar canim.

    1. Aylin dedi ki:

     Sanata hayırlı ramazanlar canim . Inşallah allah bu guzel ay hürmetine tüm dileklerini kabul eder

 6. A.S.K hastasi dedi ki:

  Bu ana kadar her sey guzel gidiyor sonunu merakla bekliyorum bu reklam olmazsa olmazmi?

 7. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aslicim canim benim yine muhtesem bir analiz. Senin analizin olmazsa ne yaparsiz biz? Artik dakikalar kaldi heyecandan olmezsem iyidir.ben seni aylini ve diger arkadaslarimi cok cok opuyorum.Hepinizi ozluyucem nasil kececek tatil? Insallah her sey guzel olacak zehra ve omer icin. Birsel yapima cok tesekkur ediyorum gercekten bize coktan ozlediyimiz ask haftasini yasatdigi icin. Kaski daha onceden devralsaydi diziyi simdi omerle zehranin bebeyi olurdu. Hepinize iyi seyirler

  1. Aylin dedi ki:

   Canim bende seni öpüyorum . Bende hepinizi çok özleyeceğim ,dinimizle bir yerde . Ben tatilde eski bölümleri izleyeceğim . Izledikcede dizi hatalayacagim. Yoka bu 3 ay geçmez

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim A.S.K. hastasi, bende seni ve diğer arkadaşlarımı çok özleyeceğim. zaman her gün nasıl geçiyor ise bu 3 ayda göz açıp kapayıncaya kadar geçecek bir de bakmışsın yeni sezon başlamış ve biz yeniden burada toplanmış olacağız.

 8. Gunay dedi ki:

  Asli dualarina amin deyirem. Herkesin cumasi ve Ramazani mubarek.

  1. aslı dedi ki:

   sağ olasın.

 9. Aylin dedi ki:

  Sayfa acilir açılmaz gördüm. Ve qaliba ilk yorum yapan ben olacağım . Omer çok tatlimi tatli , guzelmi guzel bir hastalığa yakalanmış. Bazan o hastalıktan canin yanar ama acısı bile tatlıdır, o hastalığın. Bildinizmi bu hastalık nedir ?.tabikide Aşktır . Ve ilaci Zehradir . Omer bütün acılarını ,kederlerini unutmus ve yini bir gune doğmak, yini bu başlangıç yapmak istiyor . Bu başlangıcında en başında Zehra var . Omerin artık gecesinde gündüzüne ,uykusunda ,düşüncesinde ,hayalinde Zehra var . Omerin yaşamının da ta kendisi Zehra olmus . Baksanıza bizim oglan Karısı için neler yapıyor . Ve yapacak ta . Omer artık Zehranin onun resmini cizdigini gördüğünde hiç durmayacak . Aferin Omer . Kervancioglu o kadar asik ki karısına elbise bile alıyor. Ve bide çok taktir etdim Omeri . Omer askini itiraf etmek için hazırlanıyor ve buna ramen ayirtigi odanın iki yataklı olmasını istedi . Bravo Omer . Ve Omerin papatyani iki yaprgini koparmasini cok sevdim . Zehranin onunla gelmesi icin daha guzel bi ikna yolu olmazdi .Zehramizda tatli telaslarda . Beli etmesede , Omerin resmini cizecek kadar , resimde onun gözlerine dokunacak kadar çok seviyor Omeri. Inşallah bu gün o itiraf olurda bizde sonunda derinden bir nefes alırız . Ben tamda ağlama modumdayim

  1. aslı dedi ki:

   Ömer ve Zehra aşkı yeni başlıyor. bu aşkı izlemek güzel olacak. 2. sezonda.

 10. aslı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar, bugün sezonun son bölümünü yayınlanacak ve tatil başlayacak. Bir sezon boyunca diziyi izledik, kimi zaman güldük, kimi zaman kızdık, kimi zaman da üzüldük, ağladık, güldük. ama hiç bırakmadık Ömer ve Zehra yı çok sevdik. Erkan ve Hazal sizlere de teşekkür ederim ve diğer bu dizide emeği geçen bütün oyunculara da.
  dizide emeği geçen herkese çok teşekkürler ederim.

  Arkadaşlar sizlere de çok teşekkürler ederim bir dönem boyunca dizi hakkında burada sizler ile sohbet etmek konuşmak çok güzeldi. her birinizi ayrı ayrı öpüyorum. Aylinim, Lalecim, A.S.K. hastasi, Hanım abla, fati, sude, ülker, ır, Hayat, zeHöm, Günay ve ismini sayamadığım tüm dizibilgi tv. ve adını sen koy severleri arkadaşlarım iyi ki varsınız, iyi ki tanıdım sizleri bu dizi sayesinde. ismini unuttuklarım varsa kusura bakmasın.

  Bu gece ilk teravih ve ilk sahur gecemiz. yarın ramazanın ilk günü Hayırlı ramazanlarımız olsun inşallah, sağlıkla oruçlarımızı tutmayı Rabbim nasip etsin. daha nice Ramazanlara sağlıkla ulaştırsın inşallah. Hayırlı Ramazanlar herkese:) hepinizi seviyorum.

  1. Aylin dedi ki:

   Amin . Bizde seni çok seviyoruz ,bitanem .

  2. ir dedi ki:

   tesekkur ederiz.

  3. Lale turkmen dedi ki:

   Aslicim bu gun cok yogun gundi benim icin analizini şimdi okudum. Her zamanki gibi cok guzel analiz olmuş. Ellerine saglik canim. Sezon finali analizini okumak icin sabirsizlaniyorum. Sen 178 bolum analizine dizi başlayana kadar yazmayacakmişsin gibi bizlerle 3 ay konuşmayacakmiş gibi yorum yazdin. Buna ondan da huzunli yorum yazmişsin. Birde sezon finali analize daha huzunli. yazicakmişsin gibi geliyor. Ben bunu okuyunca agladim. Daha da duygu dolu bir sureligine sende sezon finali yapicakmişsin gibi yazarsan gun boyu aglayacagim sanirim. Seninle tanişdigim arkadas oldugum icin kendimi şansli his ediyorum. Dunyada nesli tukenmekde olan cok cok az sayida kalan kizlardan biri olan Aslim bahtinda kalbin kadar guzel olsun. Bir daha kendin icin hasteneye sadece kendin gibi guzel ve tatli bebek icin var. Hec bir zaman hasta olma Amin Inşallah.
   Sanada hayirli Ramazanlar Aslicim

   1. aslı dedi ki:

    Merhaba Lalecim canım benim, bu mesajı okuduğumda o kadar içten samimi olarak yazıldığını hissettim ki, teşekkür ederim o güzel duan için. güzel düşüncelerin için canım benim. öptüm o güzel yanaklarından ve kocaman sarıldım sana bitanem meleğim benim:)
    Allah dan bir mani gelmediği sürece ben buralardayım, o gün, o an içimden onlar geçti öyle yazdım. duygu yoğunluğundan, bu son yazdığım yazı ise dizi bitince bir çok arkadaş tatile gideceği içindi. sen ağlama, sen hep gül.

    son 3 satırın beni benden aldı canım benim beni çok duygulandırdın teşekkür ederim, ağlattın beni be güzel kız. kader bir gün bana da güler mi bilmem buna da hamd olsun. inşallah derim ama ne yazık ki, o bebiş için önce benim evlenmem gerek:)
    şöyle Ömer gibi yakışıklı bir damat adayı olmalı. hayırlısı nasip, kısmet.
    hiç bir zaman hasta olmadan yaşamak sana da nasip olsun inşallah, eşin, çocuğunla çok güzel bir hayat yaşa inşallah canım benim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.