Adını Sen Koy 246. Bölüm Analizi (“ASLI”) 25 Aralık 2017 Pazartesi

Burak 26 Ara 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 246. Bölüm 25 Aralık 2017 Pazartesi

Ömer ve Zehra Mügenin elinden kurtulduklarını düşünürken, sabah olup uyandıklarında evlerine dönmek üzere hazırlanırken Ömer dışarı çıktığı an kapıda elinde silahla Müge bekliyordu. Ömer ile konuşan Müge ona silahı doğrultmuştu.

İçerde Asya yı hazırlayan Zehra sesleri duydu ve Asya yı yatağa yatırdı beklemesini söyledi. dışarı çıktı. Müge ona da kızgındı. Bir süre konuştular silahı havaya sıktı sonrada kendi kafasına tutunca Ömer bir hamle ile silahı almaya çalıştığı an Müge kolundan yaralandı.

Polisler gelmişti. Mügeyi alıp götürecekler. Gitmeden yine tehdit etmeye devam etti Müge. İstediğimi elde edene kadar vazgeçmeyeceğim. Önce Asya dan başlayacağım, sonra annesi Ayşe yi deyince, Zehra daha fazla dayanamadı.

Müge’nin yanına giderek kes sesini diyerek tokat attı Zehra, orda bir dur bakalım Asya’ya bir şey yapmaya kalk karşında beni bulursun diyerek Asya yı koruması altına aldı Zehra. Müge de önce senin icabına bakacağım gör bakalım el mi yaman bey mi yaman. Ömer de olanlara bakıyor öylece.

Polisler, orayı nasıl buldular? merek ettiği için sordu Ömer. çünkü, kimse bilmiyordu nerede olduklarını. Polis de daha diğer davanın ele başını yakalayamadık. Sizi aradım ulaşamadım başınızın dertte olabileceğini düşünüp arkadaşlara talimat verdim. Telefonunuzun en son buradan sinyal verdiğini görünce hemen harekete geçtik.

Biz mafya elemanları ile karşılaşacağız derken saplantılı bir aşk la karşılaştık dedi.

Sonrada herkes dağıldı. Müge yi alıp polisler gittiler. Ömerlerde konağa döndüler.

Onlar konağa dönene kadar Bahşende hanım kahvaltı yapmamış onları beklemiş. Saat 10 ve hala eve gelmedikleri ve giderken de haber vermediklerin çok kızmış Hanım ağa Bahşende hanım.

Evde düzen adap kalmamış diye veryansın ediyor. Konak sıcak bir aile yuvası değil de sanki Nazi kampı mübarek. Kurallarla, saatlerle kurulu bir hayat mı olur?

Sabah Kerem’in kızla olan konuşmasını duydu emlak dükkanına Kerem den para almaya gelen kızla olan konuşmasında Sabah’ın gerçek ailesini bulmaktan bahsedince Sabah da bunu duyunca çok üzüldü. Başından aşağıya kaynar su dökülmüş gibi oldu.

Yıllarca ailesi olarak bildiği insanların bir gün gerçek ailesi olmadığını öğrendi hem de hiç beklemediği bir anda şok yaşaması çok normaldi Sabah’ın.

 Kerem’e inanmak istemedi. Birlikte mezarlığa gittik seninle gördün şimdi ise bana, sus konuşma dedi ağlayarak ve ayrıldı oradan giderken de sakın peşimden gelme diye de uyardı.

Yolda giderken de Şükran teyze ile karşılaştı olanları anlattı Sabah ve kerem bana yalan söylüyor. Onlar benim gerçek anne babam diyerek ağlayarak, koşarak uzaklaştı oradan Sabah büyük bir ihtimal mezarlığa gitmiştir. Sonrada dönerken bir parka gidip bir banka oturdu Sabah.

Asya konağa dönünce annesine sarıldı sonrada babası gelince oda sarıldı kızına Ayşe’nin bu durumu fark etmesin diye Ömer, kızından bir gece ayrı kaldın, yaşlandıkça duygusallaşıyorsun diyerek konuyu kapattı Ömer.

Asya çok acıktığını söyleyince, annesi ile banyoya gitti. Halada Asyanın sevdiği yemekleri hazırlamaya.

Nihat, Ömer ve Zehra ile başbaşa kalınca onlara teşekkür etti kızını kurtardıkları için ömrümün sonuna kadar size minnettar kalacağım dedi. Ömer de Asya bizim canımız dedi.

Nihat gitti. Bahşende hanım ağa geldi. Ben ona hanım ağa diyorum öyle davranıyor çünkü. Ömer ile Zehra’yı görünce geldiniz demek, kısa tatiliniz, kaçamağınız iyi geçti mi? bir telefon dahi etmediniz deyince,

Ömer gayet güzel geçti biz bunu sık sık tekrarlayalım diyerek Zehra’nın elini tuttu Ömer. senin seçimlerini beğeniyorum yine mekanı sen seçersin yine gideriz dedi Ömer.

Bahşende hanım ağada rahatsız oldu bu duruma. Kıskanıyor mu bu kadın Zehra yı? yada Ömer’i? Bazen kayınvalideler kıskanır ya evlatlarını onun gibi. Hiç anne evlanı kıskanırmı demeyin, ben gözümle gördüm şahit oldum bir kayın valide gelinine kıskandığı için neler yaptığını.

Ömer Bahşende hanım ağanın karşısında baston yutmuş bir asker gibi dimdik duruyordu. Ev ev değil askeriye sanki. Eskiden böyle değildi. Bahşende geldi konağın havası değişti. Müzeyyen hanım da sofra düzenini sever tüm aileyi masa da görmek isterdi. Ama bu kadar kuralcı değildi.

Kahvaltı sofrası geçte olsa kuruldu tüm aile bir arada masa da, ancak Zehra odasında babası ile telefonda konuştuğu için geç katıldı sofraya ve bahşende hanımdan da yedi zılgıtı yani azarı. Gelemeyebilirdin de dedi.

Kısa tatillerinin nasıl geçtiğini sordu. Daha onlar cevap veremeden Asya; ormana gittik, kulübede kaldık, hava çok soğuktu dayım sobayı yakınca ısındık dedi. Nihat da hep düzeltme yaptı Asya anlatırken.

Çay servisini yaparken Suzan, Zehra kendisi aldı çayı tepsiden ve hanım ağa ona da kızdı. kimse sana öğretmedi mi? bir daha insanların eline tutuşturma diyerek azarladı bunlar küçük ama önemli kuralardır dedi.

Hay ben senin kuralına, beni sinirlendirme Bahşende hanım ağa. O azarladığın da bir insan sana hizmet ediyor diye ona bu şekilde davranma hakkına sahip değilsin. Haddini bil. Zenginsin diye insanları böyle ezemezsin alır o çayı kafandan aşağıya boca ederim senin, büyük yaşlı başlı insan demem yaparım haddini bil zengin müsveddeliği yapma.

Paran var diye her şeyi söyleme hakkına sahip değilsin. Şımarık, görgüsüz, kendini beğenmiş zengin hanım ağa.  Suzanın kalbin kırdın elbet senin de kalbini kırarlar. Böyle zenginim diye her istediğini yapan ve insanları hor gören insanları sevmiyorum.

 

Ömer de hanım ağa ya, biz kurallarla hayatımızı sıkıcı hale getirmiyoruz dedi. Bahşende hanım ağa da, nezaket kuralları insan olmanın gereğidir, kurallar kaosu önler dedi. savaş çıktı da benim mi haberim yok. Ne kaosu ha mübarek?

Ömer de, kaosu aile gibi özel alanda, hoş görü ve toleranslar önler dedi. Ömer çok haklı. Bu hanım ağayı kim yetiştirdiyse çok sıkarak yetiştirmiş.

Ömer hanım ağa ne derse tam tersini yapıyor, yapacak da. inatlaşıyorlar her ikisi de birbirleri ile.

Ve Zehra’nın eğitimini yaptığı işi soruyor onu biraz daha yakından tanımak için. Ve Zehra lise mezunu olduğunu, ön muhasebe ile sekreterlik yaptığını söyleyince hiç beğenmedi hanım ağa. Ben de sana soruyorum çok bilmiş acaba senin tahsilin ne? Kesin üniversitedir. İş hayatı kendi şirketinde hissedarsın yeter değil mi? bunlara sahipsin diye sen çok iyi insan oldun değil mi? para ile insan olunmuyor ben sana diyeyim hanım ağa.

Ömer de onların hepsi birer etiket dedi. ben ne okumuş insanlar gördüm hiç biri Zehra’nın tırnağı bile olamaz dedi Ömer.

Cevriye hala da övdü Zehra yı kendini çok iyi geliştirmiş diyerek, Ayşe de çanta işinden bahsetti. Nihat da şirket de yönetim kurulu toplantısında çok iyi iş çıkardığını söyledi. Bunu duyunca çok şaşırdı hanım ağa. Yönetim kuruluna da mı girdin deyince,

Ömer de evet hissedarlardan biri olunca gereğini yaptı dedi.

Hiç hoşuna gitmedi bu duydukları ezecekti Zehra yı ama başaramadı çok koruyanı vardı çünkü.

Zehra Ömer’i işe giderken kapıda yolcu etti. Ve kapı önünde kısa da olsa bir konuşma yaptılar. Zehra Ömer’e, ne zaman başı dara düşse, tehlikede olsa canını hiçe sayarak onu kurtardığı için teşekkür etti.

Ömer de teşekküre gerek yok, ben sana bir özür borçluyum diyerek Müge konusunda en başından beri seni dinleseydim bunlar başımıza gelmezdi dedi.       

Ömer yaptığın hatanın sende farkındasın ve sen bunu hep yapıyorsun dinlemiyorsun sonra da pişman oluyorsun. Bir gün çok büyük pişman olacaksın ama onunda telafisi olmayacak bunu bilesin.

Nihat, Ayşe ile konuşarak Müge ile eskiden sevgili olduklarını ama zamanla takıntılı olduğu için anlaşamayarak ayrıldık. Yıllar sonra ailemi bularak gelmiş deyince, Ayşe de haftalarca nasıl eski sevgilini bu evde tutarsın git yalnız kalmak istiyorum dedi.

Zehra Ömer’i işe yolcu ettikte sonra bahçeye çıktı ve o kulübedeki gecede üşüdüğünde Ömer’in nasıl onu ısıtmak için sırtını sıvazladığını hatırladı. Şimdi ki konuşmada olunca herşeyin düzeldiğini düşündü Zehra.

Hediye abla,  bahçede Ökkeş amcanın diktiği ama mevsimden dolayı kuruyan çiçeklerin başında üzgün mahsun diplerini keserliyor. Zehra gördü ve hemen yanına gidip oturdu konuştu Hediye abla ile.

Bunu da pencereden hanım ağa gördü. Koskoca Ömer Kervancıoğlunun eşi evin hizmetçisiyle birlikte dedi. Ne alıp veremediğin var senin bu insanlarla ha. Hanım ağa? 

Zehra’nın yaptığı insana değer vermektir. En güzelini yapıyor değer veriyor karşısındaki kişiye. Az bak da sende ders al Zehra dan Hanım ağa.

Ömer şirketteyken komiser geldi ve yaptıkları araştırma sonucunda Piton ve adamlarının şirketlerde ihalelerde el çektiren mafya vari bir grup olduklarını öğrendiklerini ve eşinizin bu grup içerisine nasıl düştü? Diye sordu.

Ve şirket hesaplarının inceleneceğini, söyledi. Ömer neden biz mağduruz dedi. prosedür dedi komiser. Ve komiser gidince, Ömer düşündü nasıl bulaştın bu adamlara? Ne işin var senin onlarla, karanlık bir yapı gibi nasıl incelenir Kervancıoğlu holdingin düştüğü duruma bak. Hepsi senin yüzünden Zehra diye Zehra ya cephe aldı Ömer.

Zehra neden anlatmadı ki polis sorgusunda Pitonun Cananı kaçırdığını, tehdit edip para istediğini? Hep bir şeyleri saklamak zorunda mı Zehra? hem kendi başını yakıyor, hem de Ömer’in başını durduk yere yakıyor Zehra. 

Zehra Asya ile ilgilenirken, hanım ağa geldi yanına ve Ömer neden yemeğe gelmedi diye sordu. Zehra da işleri çok arayıp da meşgul etmek istemedim derken Ömer geldi. Ve babaannesine nispet yaparcasına Zehra’nın yanına oturdu düşünceli karım benim, iyiki hayatımdasın diyerek yanağından öptü Zehra’nın.

Babaannede bu durumdan pek de memnun görünmüyordu. Olması gereken ise, babaannenin böyle bir evlilikleri olduğu için gurur duymasıydı ama yok gurur duymuyor babaanne.

 Ömer de nispetine devam ediyor. Evet yoğundum ama hiçbir şey senden daha önemli değil sen aradığında her şeyi bir kenara bırakabilirim dedi. Eskiden Alev için onu ikna etmek için böyle sözler söylerdi Ömer. Şimdi de babaannesi için oyun oynuyor Zehra ile. Bir öyle bir böyle Ömer.

Akşam Ömer odasındayken Komiser aradı yarın şirkete mafya soruşturması için şirket hesaplarını incelemeye geleceğiz diye. Ömer buna çok kızdı hep Zehra yüzünden diye düşünüyor. Zehra’nın kendisinden istediği 1 milyon tl görünecek nasıl açıklayacak bakalım Ömer bunu? Ve bu Zehra ya sorulacak mı? sorarlarsa Zehra ya Canan meselesi de açıklığa kavuşmuş olur.

Sabah olunca Ömer çalışma odasında çalışırken Zehra Ömer’e gelen mektupları bahane ederek yanına geldi.  Ömer’e yaklaşmak isteyince de bir sorun mu var diye sordu Zehra. Ömer de evet çok büyük bir sorunumuz var. Şirkete her gün polisler geliyor. Şirketin adını iki paralık ettin dedi.

Zehra da buna çok üzüldü ve bazen yaptığım şeylerde hep kötü niyet arıyorsun. Bazen o kadar çok canımı yakıyorsun ki, hayatımı kurtarmasaydı diyorum diyerek odadan çıktı Zehra.

Ömer odadan çıkınca Nihat ile karşılaştı. Nihat Ayşe ye her şeyi anlattığını söyledi. Ömer de Nihat’a kadının yaptıklarını gözümle  görmeseydim sana inanmazdım ama gördüm her şey düzelecek Ayşe ye zaman ver dedi Ömer.

Zehra Ömer ile konuştuktan sonra salona geçmiş oturuyordu. Cevriye hala geldi ve solgun göründüğünü yoksa hamilemisin diye sordu. Bunu da babaanne duydu. Bu babaanne Zehra yı çok fena halde kıskanıyor.

Çünkü, hemen Ömer’in odasına giderek Ömer’e Zehradan biran önce ayrılacaksın dedi. yok artık daha neler der gibi baktı Ömer. ne münasebetle efendim? Neden ayrılıyormuş Ömer?

Şimdi her şeyin tam tersini yapıyor ya bu Ömer, Zehra ile ilk gecesini de babaanneye nispet olsun diye öfke ile yaşar Ömer, olan da Zehra ya olur.

BİR ÖYLESİN BİR BÖYLE

Sen sevince oyuncak mı ediyorsun kendine?

Oyalama sevmiyorsan herkes düşer dengine

Ben oyuncak değilim yar oynuyorsun benimle

Kabahat mi işledim yar? adam sandım seni de

Yalvarıp yakarıp da çok pişmanım diyorsun

Ayrılalım diyorsun da neden vazgeçmiyorsun

İyi düşün öyle söyle senin gerçek niyetin ne?

Gece öyle gündüz böyle kim dayanır bu haline?

 

Olmadık bir sebeplere kızıyorsun kendince

Sonu olmayan bir yolda yürüyemem ben böyle

İkimizi bir araya koymasınlar seninle

Aşkımızı parça parça koydun yar önümüze

İki yanda ayrı dünya sen nerdesin ben nerde?

Bana revamı yaptığın başımı koydun derde

Her gün üzgün her gün keder kalmadı bende neşe

Anlatılmaz birisin sen bir öylesin bir böyle

Melek KAMER

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 246. Bölüm Analizi (“ASLI”) 25 Aralık 2017 Pazartesi” üzerine 40 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Yeni bolume çok az kaldin bakalim bugun neler olcak acaba nazmiye hanim bu gün ne supriz hazırladı bize ha bir de hazalin kalbinin üstün de doyme var di ya hani biliyor musunuz ne yazdirmis erkan həyatımın aski saka saka hemen inanmayin doğru karar ver mutlu yaşa yazdirmis

 2. A L I dedi ki:

  saygilar xANIMAZERIFAN momine sirdaş dost

  Iyi yakşamlar.. ibadetlerin

  Gebul olsun… allah daima

  Seheti vucud eta etsin

  Bugun neden doslar yoxudulr ? men bu gun

  Çox darixmişam..

  Hech bir kunuda heç bir

  Infarmasiya yazan olmur

  Tatlici yokdu nerdedi??

  Gule gule

 3. Aytac azeri fan dan canım xanım azəri fan arkadasim dedi ki:

  Iyi olmana çok sevindim xanım azəri hep iyi ol canım arkdasim çok ŞÜKÜR ben de iyim çok tesekkur ederim senin de yeni yilin kutlu olsun sana ayle le sevdik leri le bilik de saglik butlu huzur lu bir yıl dilyorum RABBIm yeni yıl da kalbin deki bütün arzularin dilkerini heyat keçir sin inşallah hep çok mutlu mesut ol seni çok sevyorum çok opdum kocman da sarliyorum sen de kendine iyi bak keski yeni yıl cecesi burda olsaydım sizi le berber yeni yila gircek dik ne guzel ama malesef olmadı elim den geldigin ce tez donmeye calsicam ne olur sa olun siz hep beni kalbim de benim yanıma da olcak sizi ALLah emanet olun gorusuruz ha bu arada aşağıdakı 14:28 anonim beni isimim yazmayi untmusum simdi fark etim

 4. Anonim dedi ki:

  Aslin da ben daha once de soyledim bunu ama yine soylemek isdiyorum ben ne zehranin ne de omerin tarfdayim ben sadec zehomu ikisinin tarfdayim sadece guzel seyler olsun mutlu olsu lar bir birlerin den bir sey sklmasi lar isdorum yeri geldimi omer çok çok çok kizyorum omer yaptiqlari da hakli demiyoruim hata omeri kinyorum zehraya oyle davranmaya haki yok omer zehrayi kircak seyler soyleyce benim de canım yanyor zəhrani da omerin de her ikisini de hatasi var ilik zehara baslati omere yalan soyledi omer zehranin gözünü için bakarak elini tutu bana guven ben de bir sey saklam dedi biz nezaman bir birimize de bir sey saklar sak hep canimiz yanyor dedi ama zehara omeri dinlmedi biliyorum zəhra boyle olsun isdemedi omeri dusdugu için isler daha da sarpa sarmasin diye omer bir sey anlatmadi ama baka saniza simdi isler daha da ciklmaz bir hale geldi canan ceti yuzu de onca sey oldu fotarflari cekil di para isdendi ama zehara omere hiç bir sey soylmedi canan kacrildi omeri haberi yok zehara her seyi en başın da anlatsaydi omer simdi zehara boyle davranmaz di zehara anlatin ça omer dinemedi omer soruca da zehara anltmadi omeri hiç bir sey de zehranin yaşadığı seyler de haberi yok oyuz de her seyi yansi anliyor isde bu yüz de ikisi de suclu benim gözüm de ikisini de kinyorum benim bildiyim tek sey var oda omerin yptklarinin para ile hiç bir ilgisi yok omer asla parası ile insanlari hor gormez parasi ile kimseyi ezcek bir karkter deyil omerin boyle yapmasini tek bir nedeni var o da dugun günü sabah la zehranin konsmasin duymasi omerin aklin da sadece o gece duyduk lar var sadec o gece duyduklarinin yansi olduğun oyredigi gün eski omer geri donce aksin takdir de zehara ağzı ile küs bil tutsa kursunu onune bile atlasa omer inmycak zehara ya benim omerin sevgisin de hic bir supem yok omer zehrayi hala çok sevyor dili acı soyle sə de zehrayi kirsa da kimsenin zehrayi ezmesine asla izin vermez zehranin canı yanica kendi canı da yanyor dizi de ne olur sa olsun ben onari çok sevyorum yeter ki zehom olusu zehara bile omeri birkmyor ken ben nede birkiyim ki onari bu dizi davam etigi mutet de ne olur sa olsun ben sonuna kadar onari yandayim ben zehrayi ayak da alksliyorum ne olur sa olsun pes etmedi evliligine sahip cikyor kunki sevyor kalbi omer için carpyor ben zehranin yernde olsam ne yapardim bilmyor ama sevyorsam kalbim onu için atyor sa onu da beni sevdigin de emin sem asla sevdigimi birkmaz ben de zehranin yapdigin yapadim kunki onu da beni sevdigini bilyorum eyer beni sevmese idi ben cek giderdim ama sevdigin bilyorum ve büyük bir yanis anlsilma var ortada onu bulmaya calsir dim tipki zehara gibi evlence iyi gune kotu gunde buna diyor lar iste zehara omeri kotu gün de onu birakmadi helal olsun su damlam

  1. Anonim dedi ki:

   Zehra Canan çetin gerçiğini Ömere mektupla anlatmaya çalıştı ama ömer mektubu okamadan yaktı.

 5. Anonim dedi ki:

  Dün akşam eşkiya dünyaya hümdar olmaz vardı mafya ailesinde Ömer isminin hakkını veren senarist ve yönetmene teşekkürler bizim dizi iyice zıvanadan çıktı sırf inat olsun diye yenibaşlayan dizileri izleyicisi olacağım pazartesiniiple cekiyorum siz durundaha Zehra hamile kalınca Ömerre bu coçuk benimi diye bile konuşturur bu senarist

 6. xanim azeri fandan bitanecik aytacim dedi ki:

  merhaba aytacim cani m ben cok iyim sen nas ilsin 1 Hafta burda olmayacaksan ben seni coooooook ozliycem canim simdiden yeni yili n kutlu olsun ailenen mutlu yilbasi dilerim kendine cooooook iyi bak ALLAHA EMANET OL

 7. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba arkdaslar nasilsiniz her kes iyidir inşallah ben bir hafta siteye giremyicem malesef beni merak etmeyin bugun internetimizin vakit biti biraz da siteye girmiye bilirim kendinize iyi bakin sizi çok sevyorum çok opdum su damalm tatlic ülkər xanım azəri rada hanim ablacim gozel ablacim sevda ablacim ali abicim betul nur cicek rzali mersinli ela peri ceyda yusra ve diger arkdaslarim hepiniz ALLAH emanet olun gorusuruz aslicim canım sen nasil oldun inşallah da iyisdir analiz çok guzel olmuş eline gonlune saglik sen de analiz lerini de çok ozlycem lale türkmən aylin siz de hos geldiniz nasilsiniz inşallah siz de iyisnizdir ben simdilik burdayim internet bağladığın da siteye girmiycem gorusuruz hoc kalin

 8. Anonim dedi ki:

  Zehra için yazılan senaryo yetti artık.Bu ne ya gelen kızın kafasına silahı dayayıyor.O kadar hakeret görüyor hıç ses yok yine de Ömer de Ömer diyor.Daha doğrusu dedittiriyorlar.Bir tek zehranın hapse düşmediği kalmıştı onu da yaptılar E artık bundan sonra gelsin Zehranın hapıste şişlenmesi.Kesin saraylı nene yaptırır. Ayrıca Ömerin annesi kesin bu saraylı nene yüzünden gitmiştir.Öyle olsa bile bunun ortaya çıkması için daha aylarca beklememiz gerekecek.Ya da hiç çıkarmayacaklar Ömer hep annesinin gittiği günü hatırlayıp Zehraya azap çektirecek.

 9. peri dedi ki:

  Ömer babaannesini sevmior çunku oda onlari terk etmiş,babasi hilmi yilmaz yuzunden iflas edince annasi evi terk etmiş babası eşini çok sevdugi için hastalanmiş ve çocuklarina bakmak için muzeyyen hanimla evlanmiş,ama babaanne onuda kabullanmamiş sababi her neise bi gun muzeyyenle tartişib evi terk etmiş,yani2 yetim çocugu uvey anneye birakmiş.belki muzeyyenin yaninda alev oldugu için kabullanmamiş ola bilir.ömerin annesinin gidişı bence para yuzunden degil,hilmy yilmazdan ailesini korumak istemiş ola bilir,zamaninda hilmi ve tahir iki iyi arkadaşkan aralarina ömerin annesı girmiş ayer gerçekdan sevmeseydı tahirle evlanmazdi ham babaanne onu ogluna uygun gormedigi halde dayanmazdı,şimdide aynisini zehraya yapio onlarin hamuru ayni diye,ömerde zehrayı çok sevdigi için hep babasi gibi olmakdan korkuyo ve babaannenin karşisinda soilicek sozu olmio.

 10. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Lalem hos geldin. Bende seni ozledim. Kiz sen sakin o odunun tarafini birakma. Hic de bile. Hakli diyil o manyak. Zehra bir seyler sakliyorsa sebebi vardir. Saklamaga kalirsa omerde cok sey sakladi zehradan. Onu soylemiyorsunda zehrani tez soyluyorsun. Kiz aytac islerin karistigini gorunce omeri ilk once o birakip kaciyor.Aslida omerin yanlislarinin farkinda artik ona yakisikli pasam bile demiyor savunmuyor. Tek sen hakli cikariyorsun ruhsuz zorbayi

 11. Lale turkmen dedi ki:

  Gunaydin arkadaslar. Aslim analiz icin cok tesekkur ederim. Ellerine saglik. Her zamanki gibi kalbinden gecen cumlelerle cok guzel anlatmissin bu bolumide.
  Aslim hastaymissin gecmis olsun Allah acil sifalar guc kuvvet versin. Biran once iyiles canim cobuk iyilesicegini dusunmekde azda olsa yardamci olucakdir. Psikolocik terapi gibi. Ben denedim bende etkili oldi 🙂 Kendine iyi bak canim arkadasim.
  Radacim ben geldim Omeri hec yalniz birakirmiyim? Asla brakmam. Aytac zayif hakla yalniz kaldin diyorsunda ne de olsa ben gelene kadar idare ediyor. Omer ne yapsa hakli. Cunki Zehra omerden hep bir seyler sakliyor. Omer zehrayi kimseye ezdirmiyor buda en sevdigim tarafi. Kendisi eziyor ama Zehra baslatdi en basindan her seyi anlatsaydi.
  Saka bir tarafa Radacim seni cok ozledim 🙂

 12. ali____/ Damla_ulker_xanim_aytac dedi ki:

  gun aydin damla___ul,er___Xaimazeri____aytac ve nur

  LUTFEN 248 BOLUM MESAJ

  Size yazmişam..

  By.

 13. ali _____________/G O Z EL dedi ki:

  selam saygi

  Gun aydin yullaiiz açig

  Olsun , turkemen giziyi

  Ne tez unutdun beni vefasiz

  Hoş ca kal

 14. Gozel dedi ki:

  Gece gece bu analiz cok iy geldi Aslim eline bu guzel gonlune saglyk canym teşekkur ederim bitanem .bu Hanym agana cok guldum dogry isim insanlary kucumsemek cok nefret etdigim şey piskopar hanym aga Omercim de gercekden bi oyle bi boyle anlamaz hala geldik artyk
  Canym benim cok minnetdarym analizin cok guzel muhteşem cok teşekkurler bitanem

  1. ali __________/ G O Z E L dedi ki:

   selam gun aydin

   Hoş buldug G O Z E L

   Ne tez unutuldug biz

   Hegi selam nere getdi

   gule gule

   Turkemen giziyi

 15. Yusra dedi ki:

  Bir de ömer babaannesini niçin sevmiyor onu terkeden annesi babası değil ki…
  Bir garip aşka benziyor bazı sahneler orda da babaanne gelmişti kuşiyi hiç sevmiyordu ama arnavın babası yüzünden annesi intihar ettiği için babaanneyi sevmiyordu burda anneanne olsaydı daha iyiydi ..
  Neden sevmediğini bilen varsa bana söyleyebilir mi….

 16. Yusra dedi ki:

  Bu babaanneyi çok aramışlar mı mendebur suratlının teki…

 17. ali \________ ( ^ „^ )mersinli ElA dedi ki:

  mersinli E L A
  Akdenizin parlak yildizi

  Giz sen nerdesen?

  Nasilsan? men senden vefalisin

  Izlemedim..çoh duzemli

  Her gun bizi mutlu ediyorsun . xoş baht olasan

  Yeni yilin kutlu o’lsun

  Sabah ,, her gun yolunu baklirem. hoşca kal

 18. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  ÜLKERİM NARTANEM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  BENDE SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUM❤️
  KENDİNE İYİ BAK BİRTANEM

 19. Tatlıcı ülker dedi ki:

  ELOŞUM hoş geldin. Nasılsın NURTANEM. SENİ ÇOK SEVİYORUM:-)

 20. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  .
  ASLICIM CANIM EMEGİNE SAGLIK ÇOK GÜZEL ANALİZİN

 21. aslı dedi ki:

  İyi akşamlar ali bey teşekkür ederim.

  su damlam sağol bitanem. Müge den kurtulduk inşallah biri bitiyor biri başlıyor dert bir değil ki.

 22. aslı dedi ki:

  iyi akşamlar xanim azeri fan,
  anarnemin tedavisi devam ediyor hastaneye götürüp getiriyorum orada geçiyor zamanımın çoğu.

  bende iyiyim canım inşallah sende iyisindir.

 23. aslı dedi ki:

  İyi akşamlar Radacım,
  benim dinlenme köşemde elbetteki sizler için analizi yazıp göndereceğim. ne zaman analiz gelmez o zaman ben fenayım demektir.

  geçen sezon olan bu sezon da olmaz inşallah.
  Evet ben o bastonlu cadıyı Ömer ile Zehra yı yaklaştırdığı için sevmiştim doğru. tıpkı Alev gibi bu babaanne Ömer onun inadına yaklaşıyor Zehra ya.

  Evet şimdi onun kafasından aşağıya çayı boca ederim çünkü parasına güvenip insanları hor görüp eziyor. Hediye ablaya, diğer evdeki görevli bayana söylediklerine istinaden o çayı kafasından aşağıya dökerim hele Zehra için lise mezunu diye hor görmesi yok mu? sinir ediyor beni.
  Sahte bir evlilik biz öyle biliyoruz ama onlar gerçek diye biliyorlar bu evliliği.

  Ömer oyun gibi yapsada gerçek duygularını dile getiriyor Zehra ya.

 24. aslı dedi ki:

  Teşekkürler Ceyda, fragman bana 1. sezonda Ömer’in nezarete girdiği anları hatırlattı. sahneler neredeyse aynı.

  Teşekkür ederim anonim. Ülkerim, öpüyorum sizleri

 25. aslı dedi ki:

  Hanım ablam canım ablam çok teşekkür ederim çok şükür doktorumun verdiği iğne ilaç serum iyi geldi daha iyiyim çok şükür o kadar antibiyotik içiyorum iğnesini oluyorum.
  Ben herkese rahatlıkla bakarım da iş kendime gelince olmuyor nedense ablacım.
  bende sizleri çok özlüyorum. Ama işte elimde olmayan nedenlerden dolayı fazla katılamıyorum sizlere.

  ve ablacım benim için yazdığın şiiri okudum çok duygulandım sana sarılıyor ve o güzel yanaklarından öpüyorum ablacım.
  seni çok ama çok seviyorum.
  Polad amcama da selamlar.

 26. peri dedi ki:

  Şimdi fark etdim ömerin ne olursa ban sanin yanindayim cumlesinı ayşeye soylio,zehranin yanina gitdiginde ofkeli oldugu belli.

 27. peri dedi ki:

  Umarim daha fazla saçmalik çikarmazlar,zehranin suçsuz oldugu kanitlar ortaya çikar yeni bi geceden fazla nezaretde kalmaz,son zamanlarda tahminlarim dogru çikio umarim bu da dogru çikar sanirim ayşe hamile.

 28. peri dedi ki:

  Fragmanı gordunuzmu arkadaşlar,yuh artik,ya ban dun dedim bu senarist zehrayı hapse gonderecek,yaziklar olsun artik ne dim.

 29. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.İlaclar işe yaradımı,daha iyimisin, ayaga kalktınmı?Kendine iyi bak,soyuktan korun.Analiz mukemmel,eline saglık.Hepimiz seni özlüyoruz.Allaha emanet.

 30. Ceyda dedi ki:

  Aslı analiz çok güzel olmuş yeni frağmanı gördüm bir seyirci nasıl hayal kırıklığına uğratılır senarist çok iyi becermis biz yeni yıl süprizi beklerken Zehra hapiste tebrikler bu nasıl bir manyaklık ya hiç bir suçlu ceza almazken masumlar hapiste geçen sezondan beri suçlular zeytinya ğibi suyun yüzünde bir bu kalmıştı üstelik babaanne konaktayken

 31. Anonim dedi ki:

  Süper bir analiz olmuş ellerinize sağlık Aslı hanım teşekkürler

 32. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Eline sağlık birtanem:-)

 33. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Benim canim arkadasim hasta haliyle bile bizi dusunmus. Analizsiz birakmamis. Eline o guzel yuregine saglik. Kiz Asli sen bu bastonlu cadiyi sevmemismiydin simdi de kafasina cay boca ediyorsun? Omer oyuncu olacakmis ama yanlislikla holding patronu olmus. En cok gulduyum sahne hediye ablanin bastonlu cadinin pesinde onun soylediklerini tekrar etmesi oldu. Hediye ablayi hani ailenden sayiyorlardi simdi bahsende hizmetci soyluyor onun icin? Aslim bahsendenin hangi evlilikle gurur duymasi gerek? Sahte mi? Omerin yaptiklari da soyledikleri de sahte. Bir de biz heyatimizi kurallarla sikici hale getirmiyoruz diyor odun. Zehranin heyatini sacma kurallari ile cehenneme dondurdugu gunleri unuttu galiba? Ben hic sevmem bir oyle bir boyle olanlari. Omer de o tiplerden. O yuzden 1kilometreden gicik kapiyorum.

 34. a ==( ^ „ ^ ) P E R I S A dedi ki:

  perisa nasilsin? iyimisun ?

  Mesaj 247 bolum hadi

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar ali dostum iyim cok sukur .okudum da cevapladim da sayqilar. Dostum. Gule gule gorusuruz

 35. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba bitanecik asli m nasilsin insALLAH IYIS INDIR ANANEN NASIL OLDU CANIM BU ARADA ANALIZ COK GUZEL OLMUS ELINE SAGLIK CANIM ARKADASIM

 36. su damlasi dedi ki:

  Guzel eline saglik ..anlatilmaz birisin bi oylesin bi boyle …beyendim tesekkur ederim ..
  Bu bolumda en cok ayşeye acidim kadin kandirildigini dusunuyor .
  Omer dediyin ayni adam bi konusmuyor bi derdini soylemiyor sonucta babaannenin soylediyi belki bundan sora akli gelir basina ….
  Mugeden gercekden kurtuldukmu?
  Son zamanlar zehrayada ayni lafi dediriyorlar ya sana bisey olsaydi..

  Aslicim canim benim eline saglik guzel olmus tesekkur hakkini helal et ..

  1. ali ________________/AASLI dedi ki:

   ASLI ELERIE UREYINE

   SAGLIK ANALIZ HARIKA ..

   ÇOK MOHTEŞEM OLMUŞ..

   gule gule

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.