Adını Sen Koy 245. Bölüm Analizi (“ASLI”) 22 Aralık 2017 Cuma

Burak 24 Ara 2017 Adını Sen Koy  0

Psikopat Müge Asya yı uçurtma uçurmaya gidiyoruz diyerek yüksekçe bir yere kaçırdı. Zehra da peşlerinden  giderek onları takibe aldı. Yolda Ömer’i arayarak haber veren Zehra ‘nın yanına gelen Ömer, elinde silah ile Asya yı rehin almış olan Mügeyi gördü.

Zehra bir şekilde mücadele ederek Asya yı onun elinden kurtarmayı başardı. Kendi esir düştü. Ömer de Asya ya arkana bile bakmadan koşacaksın diyerek 3 e kadar saydı ve Asya yı o mekandan uzaklaştırmayı başardı Ömer.

Müge ile karşı karşıya olan Ömer, Mügenin oraya gelirken sadece bir kişiyi öldürmek istediğini, şimdi ise işin renginin değişmesi üzerine bir kişiyi daha rahatlıkla öldürebileceğini öğrendi. Namlunun ucunda Zehra vardı.

Nihat da konakta olanları halasına anlatıyordu ki, odaya Ayşe girdi. Ömer Nihatı ayordu Müge ile konuşsun diye.

Ayşeyi cevriye hala dışarı çıkardı.  Nihat odada yalnız kaldı ve kendisini arayan Ömer’in telefonuna cevap verebildi Nihat.

Ömer olanları anlattı. Sesi hoporlerden vererek Müge’nin de duymasını sağladı. Nihat bir süre konuştu. Sesi kesik kesik gelmeye başlayınca morali bozuldu Mügenin. Ömer orada çekmiyor, biraz bu tarafa gel deyince azda olsa kendini ve Zehra yı uçurumdan bu tarafa doğru yürümeye başladı. Orada dursalardı her an düşebilirlerdi. Bu olmadı.

Müge telefonu eline almak istediği an Zehra ve Ömer tek bir hamlede Mügeden kurtulmayı başardılar.

Ömer yerdeki telefonunu aldı ve fırlattı. Ömer telefonsuz kaldı. Ama ilerleyen zamanda sanki Ömer o telefonu fırlatıp atmamış gibi telefonla konuşmaya yardım istemeye devam etti. Bu neden? Nasıl oldu? çekim hatası bence. O dağlık alanda telefonu fırlatıp atacaksın, telefon sağlam kalacak. Olacak işmi? Film olunca her şey olur.

 

Müge koşarak gitti, Ömer de arkasından umarım bir daha karşımıza çıkmazsın psikopat dedi.

Ömer Mügenin peşi sıra gidecekti ki Zehra Ömer’i durdurup sarıldı ona.

Teoman da Kerem’e onun evinde Sabah dan hoşlandığını söyledi. kerem belli etmese de çok bozuldu bu duruma. Nede olsa Sabah dan hoşlanan kendisi idi. Ama açılamıyordu Sabah’a.

Teoman Sabah’ın dükkanında onunla birlikte yemek yerken Sabah hep Kerem den bahsetti. Kerem eti sevmezde, Kerem taze sıkılmış meyve suyu sever, bu hazır suları içmez de diye hep ondan bahsetti.

Teoman da bundan rahatsız oldu. Konuyu değiştirmek istedi. Bugün neler yaptın dedi. birlikte gittikleri siteden ev satmış. Onu anlattı Sabah.

Asya’nın yanına gittiler Ömer ve Zehra. eve gitmek için hazırlandılar ve Ömer Nihat’ı aradı telefonundan Asya ile babasını konuşturdu.

Ömer, biraz önce Müge den kurtulmak için telefonu uzağa fırlatmamışmıydı?  Ömer yerinden hiç ayrılmadı peki bu telefon nasıl oldu da Ömer’in cebine geri dönüş yaptı.?

 Asya babası ile telefonda konuşurken ona , ben uçurtmaları sevmeseydim Müge abla da beni kandıramazdı dedi.

Asya ömrünün sonuna kadar uçurtmalardan nefret edecek.

 

Ömer ve Zehra Asya hep birlikte arabanın olduğu yere gittiler. Zehra’nın başı döndü düşecek gibi oldu bu durumu Ömer fark etti. Zehra’nın yanına giderek iyi misin diye sordu. Arabanın bütün lastiklerini patlatmış Müge. Telefonlarında şarjı bitmiş orada kaldılar. Ayrıca Ömer’in o eski arabası yok artık şimdi bu arabayı kullanıyor Ömer.

Kulübe gibi olan eve gittiler. Asya içeri girmek istemedi o kadın buradaysa diye korktu. Dayısı biz buradayız diyerek ikna etti. Gaz lambası vardı onu yaktı Ömer. Mum buldular. Yatak bir tane ve küçüktü.

Buna rağmen Asya üşüdüğü için hep birlikte o küçük yatakta uyudular. Asya daha önce hiç soba görmemiş bu ilk olacak Asya için. Dayısı o uyurken odun toplayıp sobayı yakmış. Asya uyanınca yanan sobayı görünce mutlu oldu. yakından baktı ve ısındı.

Anne ve babasının da yanında olmasını sobayı onlarında görmesini istedi. Eve varınca ilk işi onlara sobayı anlatmak olacakmış.

Karınları çok acıktı. Özellikle de Asyanın ve yemek istedi. Ömer de makarna buldu. Onu yediler biz görmedik.

Asya ya Kel oğlan masalını anlatınca Zehra, Asya uyudu ve Ömer de Zehra’nın başındaki yarasına bakıp temizledi.

Gece bitip sabah olunca Asya annesini sayıklayarak uyandı. Asya’nın sesine Ömer ve Zehra da uyandı. Asya beni öpün dedi her ikisi de aynı anda Asya yı öptüler. Asya hemen eve gitmek istiyordu. Ömer dışarı çıktı kapıda Müge manyağı elinde silahla bekliyordu.

Bütün gece Nihat’ı beklemiş gelmemiş Nihat. Yalan söylediklerini kandırdıklarını söyledi. Havaya bir el ateş etti ve kendi kafasına silahı dayadı tetiği çekmesin diye de Ömer hamlede bulundu.

Boğuştular silah bir kere daha ateş aldı kim vuruldu bilmiyorum. Müge vurulsun da bir pislik ortadan temizlenmiş olsun.

Sabah’ın gerçek ailesini bulmaya çalışan Kerem bir kıza para vermişti. O kız yeniden gelmiş dükkana ve yine para istiyor Keremden. Ailesi hakında bilgi verirken dışarda Sabah çöp dökmek için dışarı çıkmıştı kapıdan konuşmaları duydu çok üzüldü.

Zengin tekstil fabrikaları olan bir aileymiş Sabah’ın ailesi. Ne kadar doğru bilinmez.

YANSIN BAKALIM

Deli gibi bir şeydin her zaman
İlla farklı, özel olucan
Varsa vardır yoksa yok
Karizmayı böyle çizdirdin

Ne kendine faydan dokundu
Ne bana bir an huzur verdin
Nasıl bir vakaysan artık
Canımdan bezdirdin

Şimdi açarsın bir şişe
Bir güzel içersin geçmişe
Derken kafalar da güzelleştikçe

Şuursuz bir ağlamak bir neşe

Al sana ettiklerinin bedeli
Al sana çektiklerimin ederi
Ağzına en acı kırmızıbiberi
Sürmeli o dil bi yansın bakalım

Al sana ayrıcalığın ağa babası
Al bunu da yakarsın aha kınası
Cinsi cibilliyeti çenesi kuruyası

Gönül bu sana kondu ne yapalım

Hani haksız da sayılmazsın
Dürtmeseler ayılmazsın
Sistemin işi bu imaj satmak
Seni sen bile tanıyamazsın

Neyi neden yaptığın belli
Aslında kızmamam gerekli
Ama kalırsam da kaldıramam
Seni tribünler delirtti

Şimdi açarsın bir şişe
Bir güzel içersin geçmişe
Derken kafalar da güzelleştikçe
Şuursuz bir ağlamak bir neşe

Al sana ettiklerinin bedeli
Al sana çektiklerimin ederi
Ağzına en acı kırmızıbiberi
Sürmeli o dil bi yansın bakalım

Al sana ayrıcalığın ağa babası
Al bunu da yakarsın aha kınası
Cinsi cibilliyeti çenesi kuruyası,

Gönül bu sana kondu ne yapalım

Gülben ERGEN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 245. Bölüm Analizi (“ASLI”) 22 Aralık 2017 Cuma” üzerine 138 yorum

 1. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ülkər cim canım cok guzel dunmus sun ben de sana gözün kapali guveni yorum ama ben bun bir dusuneyim nisanlim da soylemem lazım daha sonra sana cevap yazrim tamam mi canım

 2. xanim azeri fan dedi ki:

  ulkerim benim adimdan sevda ablama coklu selamlar gonder ve onu cok seviyorum annesinede selamimi ye tirsin insALLAH TEZ SAG SALAMAT GELER AYRICA SIMDIDEN YENI YILI KUTLU OLSUN

 3. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ve aleykum selam cesur abicim iyi olmana cok sevindim hep iyi ol abi sana isleri de basarilar dilyorum kolay geldin ne guzel anen yarın geliyor mus seni adına cok sevindim cok ŞÜKÜR ben de iyim cok tesekkur ederim iyiki biz de seni tandig iyiki benim abim oldun her sey için cok tesekkur ederim ALLAH emanet ol gorusuruz

 4. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Oooo konrsere mi gidiyoruz? Ne giysem acaba. Kız Xanım orası nasıl bir yer?

 5. Tatlıcı ülker SU DAMLAMA, XANIMA, AYTACA dedi ki:

  Kızlar şimdi siz numaralarınızı yorum şeklinde diyer siteye yazıyorsunuz. En başdada yaynlanmasın yazın. Gülay abladanda o numaraları bana mail atmasını isteyin. Eyer bu yolu beyenmediyseniz o zaman Oğuz abiden rica edin o numaralarınızı bana maille atsın(onda gmail ünvanım var) Hen siz yorum yazınca Oğuz abide numaranızı görüyor. Eyer bu söylediyime razı olursanız üçünüzünde numarasını aldıktan sonra Sevda ablaya vericem. O sizleri teker teker arayıb numarlarınızı bir birinize verecek. Ben kendisine söyledim. Benim için sorun yok dedi. Merak etmeyin. Bana numara konusunda güvene bilirsiniz. Aylinim sağolsun bana güvenip numarasını verdi. Eee ne diyorsunuz?

 6. xanim azeri fan dedi ki:

  aglama kiz hic ben sensiz gidermiyim sen sudamlam ben ulkerim sende gel hepimiz yil basi konsere gidiyoruz

 7. su damlasi...XANİM AZERİ. dedi ki:

  XANİM AZERİ ilahi alemsin vessalam tamam aglamiyorum benide goturuyorsun kiz elimden tut kayp olmayim
  Evet geliyor gelsin bakalim. .

 8. Aytac azəri fan dedi ki:

  Demek ben siz konser gidyor sunzu ha ask olsun xanım azeri ben agliyorum ama beni nede davet etmiyor sunuz 🙁 su damlam seni de adına cok sevindim canım sana da cok guzel bir bir yıl başı dilyorum abim le aylen le bilik de

  1. su damlasi dedi ki:

   Aytacim canim benim tesekkur ederim cumlenize guzel gunler dilerim

  2. su damlasi♥♥♥ALİ DOSTUM♥♥♥ dedi ki:

   Hayirli aksamlar ali deyerli dostum ne guzel okumussun simdi anladim neden surekli hesap yapiyorsun. Bende senin yeni yilini cani gonulden kutluyorum ailenle cocuklarinla birge duserli olsun yiliniz .dostum benim bilgisayarim varda adresim yok malesef acmayi dusunuyorum ama bu aralar zamanim yok o yuzden henuz acamadim..acsam yazarim sana yok ya ne dolandirici estafurulla. Ele insanlar var ama sende uzaq kendine oyle deme sen cok iyi bi dostsun .. Danisaram demistim danisakda burdayim ben ne anlatayim ne bilmek istersen cekinmeden sor anlatayim beklerim gule gule

 9. su damlasi dedi ki:

  Ulkerim hayirli aksamlar haber verdiyin icin cok sag ol benden selam soyle sag salim getsin annesinede salam yetirsin bizden cok sevdiyimi de tez gelsin

  Allah sendende razi olsun ulkerim

 10. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Annasılan Aytacdan bastka merak eden olmamış:-(

  Biz bu gün Sevda ablayla gmailde baya yazıştık. Resmen hayellerin ötesi bir kadın. İnanki sizi çok seviyor. Bian bile dilinden düşmediniz:-)
  Kaybolma nedenine gelince. Gerçi size söyliyeceyini ve sağollaşacağını demişti. Ama görünen o ki, yetişdirememiş. Bana 2 saat önce mail atdı. Yarın memleketine gidicekmiş. Annesi dönüyormuş. Gel, git misafirler çok olucak. O yüzden ancak yıl başında geri dönüceyini söyledi. İsterseniz dileklerinizi ilete bilirim:-)

  Sizi nasıl kavuşturacağımı şimdi yazıcam.

 11. xanim azeri fan dedi ki:

  sudamlam aglama kiz goz yaslarina kiyamam hic gel sende birlikte gi delim kiz yarin kaynanan geliyor bakiya peki heyecanlimisin canim?

 12. *ali ****** P E R I S A dedi ki:

  P E R I S A YENI YILIN KUTLU

  Olsun , senin için uğurlu olsun

  Sene ben nelerden danişim ?

  Demişdin danişaram ama

  Danişmadin..? sen compiuter varindimi? hanki zaman istersen
  Mene adres verersen
  Kusura bakma men dolandici

  Kibi bir şeylerden hoşlanmam

  Bunlarida demeliyem.. kotu

  Alişkaligim yoxdur sigara içmem viski gumar bezi işler bularin etrafina esla
  Dolanmam….sayintifik kitab
  Ya filimden hoşlanaram..

  Sizi bilmirem istesen mene

  Yaza bilersan,,,men 38 yil
  Bundan once kimiya – fizika- metimetik– biyolojika derslerini
  Oxumuşam….iran iraq savaşi
  Sirasi başim garişdi ders
  Yarimçig galdi esger yoldaşlar
  Çoxu gozumun onunde
  Oldu 8 yil savaş bizi xirpaladi
  Şimdi bomb part’aalarin
  Etkisinde meruz galmişam .
  8 yil her gun şehi tpreni
  Men ezrailin elinden gutulub
  Gelmišem.. birazda sen menr
  Anladarsan,,,hepinizin yeni

  Yiliniz kutlu olsun..
  gule gule by

 13. xanim azeri fan dedi ki:

  ben bakdim diziye bu babannede haddini iyic e asti bu cadiya bak sen git karindan bosan diyor sinirlerimi resmen bozdu ya keski cadinin yerine muzeyyen geler di artik ciksin diziden ALLAH HIC KIMSEYE BOYLE YUVA YIKAN BABANNE KISMET ETMESIN

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Amin xanım azeri amin canım evet ya gercek de hatini cok aşdı bu baba ane hiç sevndim ben onu evin çalışanlarına nasil da kotu davraniyor izmetci olmak kotu bir sey degil ki alın teri iyile parasin kazniyor bu baba ane de cok cekceyimiz var anlasilan bak sen ya en kisa zaman da karin da ayrlicak sin diyor sen avucun yalar sin baba anecim omer asla zəhra da ayrilmaz ha bir degil zehranin mugeye atigi o tokat bana cok iyi geldin aferi bizim zehraya eline saglik o sahneyi cok beyndim

 14. su damlasi dedi ki:

  Aytacim ne guzel evde ailece kutlama cok guzel tadi baska oluyor .insallah yeni yilde bas basa gecirirsin nisanlinla. Ben iste ozel proqramim abinle 31deyse ailemle birlikteyim hayirlisi insallah

  Ya XANİM AZERİ demek konsere gidiyorsun?beni de gotur aglarim yoksa

 15. xanim azeri fan dedi ki:

  sudamlam ben yeni ili zirede ekoparki var orda saat 9 Konserst olacak orda olacam men 12 Ye qeder ruya mi tamda burda gormusdum

 16. su damlasi dedi ki:

  Ben ben ben izledim aytacim sinir oldum o bahsende var ya resmen ilnan surunerek geziyor. Kadina diyen yokki defol tobe ya rabbim ziplatdilar sinirlerimi bide zorba gercekden kafasina oyle bi cakarim ki aklini kacirir baksana gecen sezonun senarisi tekrarlaniyor yazik asiyaya valla kafasi iyi dayaniyor ben olsaydim aklimi kacirirdim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet su damalm ya aynen sana katli yorum bu bahsende hanim da cok oldun ya iyice sinir eti beni ALLAH da omer her ne kadar zorba bir olsa da kimsey hele de bahsende hanima hiç ezdirmiyor zehrayi en aniz da bunu yapiyor sakini senraist ne yazdığın untuyor bir omer iyi zehraya guzel seler soyluyor bir de bakdin yine sorba uffffff cok sikicin vallah yarın obir gün erkan hazal evlerin cocuk da yaparlar ama bu omer zehra da tik yok e kalem nazmiye hanimin elein de keski o kalemi kirlsa biz yeni kalem aririz ona berki daha guzel senaryor yazar ozman

 17. Tatlıcı ülker RÜYA GERÇEK OLUYOR CANLARIM dedi ki:

  Kızlar iyi akşamlar. Xanım ben o rüyanın neresindeyim? Bu arada kızlar ben Xanımın rüyasını gerçek ede bilirim. Ama nasılki o rüyada ben yoktum gerçekleştirdiyimdede orda olmicam:-( Hadi kızlar yıl başında bir birinizin sesini duyup yüzünü görmek istiyorsanız toplanında anlatayım.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Xanım azəri cok guzel bir ruya görmüş sun canım aynı sekil de ben de daha once siz ruyam da görmüş dum ama yuzunuz deyil sadece hep berber dik ve cok mutluyduk bir birimiz gördüyümüz için inşallah bu ruyalarimiz bir gün gercek olur aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah tatlic sen de hos geldin canım hayirli aksmlar cok merak etim anlat ülkər

 18. Aytac azəri fan dedi ki:

  Xanım azəri sana da iyi aksmlar canım nasilsin sen ne yapyorsun e bizim tatlic ve sevda abimiz da yok bugun onlar da kayip oldu bugun xanım azəri su damlam ve ben variz ucumuz e kim izledi dizimizin bu gün ki bolumun ben artik iyice sinir oldum betul burda olsaydi gitip o nazmiye hanim la omer hatini bildiri dik bu ne ya dizi de ask diye bir sey kalmadi bikdim artik su omeri oyun lari da bir oyle bir boyle bunari ki ask deyil baska bir sey bunarin aski eski den ayse alev için di simdi de baba aneycik bu aysenin de dünyadan haberi yok iki sezon dur neler oldu 2 kes asya kacrldi aysenin ruhu bile duymadi omer dugun yapdi ayse de gizlin sahte bir evlilik yapti aysein bir yıldir haberi yok dünya dagil sa bu dizi de yine asyenin haberi olmaz guya her sey ayse için di cok sikil dim artik ben gercek ask görmək isdyorum artik bu ne ya her gün hayal kirligi yasyoruz her gün aynı sey bugun düzəlir yarın duzelir sabır da bir yer kadar bakalim daha neler olcak RABBIm sonumuzu hayir etsin inşallah boyle devam ederse yakin da biz de alevin yanında tmarhaney gitmek zorunda da kalicaz

 19. su damlasi dedi ki:

  XANİM AZERİ bu ne ruya gercekden mi?ay duygulandim simdi canim benim insallah o ruyan en kisa zamanda gercek olur ya hayal etdim bile gozlerim doldu canim. O kadar yurekle istemissinki ruyana girmis haklisin ruyalar hep isaretdir derler gercek olur insallah

 20. su damlasi dedi ki:

  Aytacim canim benim sen tvni izle burda da ol benimde bi gozum burda bi gozum evraklarda bitireyim. Bunlar evet islerim vardi biti cok sukur eee yil basini nerde gecireceksin nisanlina soyle de ozle bi ortamda gecirin şoyle unutulmaz bu yil basi olsun hadi bakalim duserli olsun yeni yilin

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Burdayim su damlam il başını aylemiz le kecircez inşallah nisanlim aylesin ile bize gelicek ler bu yl aylece kutlyalim dedik kecen yıl malum babamı kayip etiyimiz için kutlmadik bu yıl hep berber olalim isdedim onumzdeki yıl inşallah baş baş kutlariz e sen sen nerde kimin le kutlycak sin yıl başını ozel bir pilanin var mi bu yıl benim için cok ozel ve cok guzel bir yıl oldu siz gibi cok guzel akdaslar kazandim cok mutluyum

 21. xanim azeri fan dedi ki:

  sudamlam aytacim dun en sizi ruyamda gordu m goruyorum ki yeni il bayraminda sizinle tani s oldum ve yeni il bayramini birlikte gecir dik ruyamda sizin yuzu nuzu gormesemde ben de ruyamda sizin adlarinizi soyluyorum ve diyorum ki nihayet tanisdik ve cok mutluyum deyirem ve yuxudan ayildim bence bu bir isaret insALLAH SIZLERI BIR GUN GORUR UM SU AN COK KOVRELDIM

 22. Cesur dedi ki:

  Hayirli aksamlar bekliyordum seni Guzel KARDESİM benim nasilsin? Ben cok sukur iyim tesekkur ederim valla ozledim sizi hos buldum ne mutlu bana senin abinim hic unuturmuyum burda bana ilk abi sen demistin sende benim KARDESİMSİN ve aleykum selam soylerim annem iyi yarin bakuya geliyor yil basinda beraberiz. Biraz isler cok o yuzden yazamadim takipdeyim merak etme unutmadim sizi sizler guzel arkadaşlarsiz. İyiki sizi tanidim.hayatda guzel gidiyor cok sukur dualarin icin tesekkur ederim annene benden selam soyle sayqilarimla ellerinden opuyorum annenin sende guzel KARDESİM kendine iyi bak hep mutlu ol hayirli aksamlar

 23. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay benim cesur abim de burdayimis hos geldin cesur abi nasilsin iyisdir inşallah sana da hayirli aksamlar ne guzel yazmisin cok ozledim abimi ya da ensde mi deseydim yok ya sen ilik once bizim abimiz sin sonra ensdemiz vakit bulunca yaz cesur abi sen bana guzel kardesim diyorsun ya her seferi de ben cok mutlu oluyorum iyiki bizim abimiz sin anen nasilsin iyidir inşallah ben de cok selam soyle elerin de opuyorum sen nasilsin hayat nasil gidyor her sey yolundadir inşallah kendinize cok iyi bakin ALLAH emanet olun RABBIM hep yar ve yardimciniz olsun amin

 24. su damlasi dedi ki:

  Hic aytacim oturmus sizi bekliyorum bide is tabi bi kac evrak var onlari yaziyorum sen ne yapiyorsun?

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ah canım prensesim sikildin mi sen kiyamam sana bitanem seni işin olca bizim işimiz olmuyor bütün günün site de oluyoruz bizim işimiz olca da senin işin olmuyor sen site de oluyorsun sana kolye geldin su damlam ben de hiç biraz evleri toparladim simdi de hem tvi izliyorum hem de siteye gireyim dedim

 25. su damlasi dedi ki:

  Ohh be nihayet sikintidan patladim burda konusun bakalim XANİM AZERİ buyur seni dinliyorum valla ben size sasiriyorum ben burda olmadim beni ariyorsunuz burdayim kimse yok aytacim iyimisin konus canim benim ozledim seni

 26. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar su damlam dur kacma canım ben geldim burdayim ne yapyorsun bizim diger kizlar nerde kimse yok tatlic ülkər xanım azəri sevda abla siz nerdesiniz siz hep burda olurdunuz bugun yok sunuz rada ali abi mersinli ela betul gozel abla ve diger arkdaslar siz de hayirli aksmlar

 27. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar suada mlam ben geldim gel hadi konusalim sana anl atacaklarim var sana

 28. su damlasi dedi ki:

  Toplanin sohbet edelim dedim kayp oldunuz kusura bakmayin ben kacar. Siz kayp etdiniz su damlanizi

 29. su damlasi dedi ki:

  eeee bu millet nerde? Aytacim ulkerim xanim SEVDA rada nerdesiniz ya gelin sohbet edelum

 30. su damlasi♥♥♥ALİ DOSTUM♥♥♥ dedi ki:

  Ali dostum hayirli aksamlar sayqilarin icin cok tesekkur ederim .valla harikasin demek perisa .deniz kiziymis ne guzel anlatmissin eline saglik .sorularina gelince bilmem belki bu hiss genclik den gelme bi hatira gibi ola. Bilir. Galiba sen biraz duygusal yufka yureklisin ..cok guzel anlatmissin tek kelime ile harika .
  Yok benden uzur dileme lutfen cunki sen benden buyuksun .buna gerek yok senin bi yalnisinda yok icin rahat olsun. .benim hayatima bi zarar gelmez merak etme senden bana hic zarar gelmez. Cok hos seninle sohbet etmek ben. Bosuna dememistim sen cok iyi bi hemsohbetsin ..tesekkur ederim her sey icin ..iyi aksamlar ali deyerli dostum

  1. ali _____________P E R I S A dedi ki:

   bura bax perisa gozel

   Ada brnzeyir sende mene

   Bir yadigari ad goy ben

   Buklern elinden operem sene

   Garş bu cur bir hiss menim içerimde meni
   Sokur dağidir mene deyi
   Gorxma de sene bir soz
   Demez . ..ama getsin birde

   Gelmesin o gunu allah heç
   Istediği ku’una gostermesin.

   ilan vuran gorxarmiş
   Duzumuş ay alla bu sixinti

   Meni darmadağin eledi

   Gunahim neyidi canimdan

   Çox istediklerim meni her

   Zeman perişan etdiler

   Men hormet edende
   Savaşdilar bu fani dunyadan xoşum gelmedi
   Sexaveti yoxdur evveli
   Gole gole verer sonrasi
   Aĝlada aĝlada alar….lal olmuşam lal… iyi geceler

   Deyerli saygili dostum………..

 31. xanim azeri fandan cesur abime dedi ki:

  iyi aksamlar cesur abim im gelmis hos geldin se falar getirdin bitanecik abim benim nasilsin insALLAH IYISINDIR OZL ETDIN KENDINI GONUL ISLERI NASIL GIDIYOR KENDINE COOOOOOOOOOK IYI BAK ALLAH BUTUN ISLERINDE YARDIMCIN OLSUN DUALARIM HEP SENINLE ABIM BENIM ALLAHA EMANET OL

  1. Cesur dedi ki:

   İyi aksamlar XANİM AZERİ KARDESİM nasilsin ?tesekkur ederim dualarin icin. Bende iyim bu gun kendime zaman ayirdim bi kac saatlik burdayim.bende seni cok ozledim. Bu dualarin var ya cok iyi geliyor eline saglik canim kardesim islerde iyi gediyor cok sukur ..tesekkur ederim. .

 32. Rada dedi ki:

  Saskin seni hangi ruzgar atti buraya?

  1. Cesur dedi ki:

   İyi aksamlar Rada ne bileyim ati işte bi ruzgar arkadaşlarimi ozledim de geldim

 33. Cesur dedi ki:

  Hepinize hayirli aksamlar arkadaşlar nasilsiniz?gorusmeyeli?
  Nerde benim kardeslerim ?
  AYTAC GUZEL KARDESİM
  XANİM AZERİ .KARDESİM
  ULKER SAKACİ KİZ
  SEVDA HANİM VE diyer arkadaşlar hayirli aksamlar.
  Yeni gelenler varmis hos geldiniz ..
  Ben iyim buralardan geciyordum gecerken urayib hatrinizi sorayim dedim .hepinize iyi aksamlar

 34. Saim dedi ki:

  Omer efendi zehraya sorması nile o orayı niye aldin be yaptım kime verdim sormaya tenezzül nile etmedi eski omere döndü zehra ya sorsaydı canan icin çetinin iş edeni olara tanıttı dafa fazla para için zehra beni kaçırdılar çetini iş yaptı adamlar seni iş yaptım adam cıktı bende n diye istediler cana icin verdim diye bilir isinbucu nadil san geldi bilmiyorum araştır piton kimi adamı bul der zehra habire canını yakıyor zehra da mal deyil onları kocasından saklamaz söyler soru bile sorarken hep zehraya yükleniyor ayrılırsa ayrisinbomer efendi biz sıkıl dik artık yeter deyip dizi kapayıp başka kanallara yöneleceğiz yeter artık bugün anladı ömer baba annenin peşinden gidicek biz gördük sizede yorimvyok artik gemi ömer elin uzunca pitonun başta kimin adamı oldunu bil zehranin karşısına öyle cikoaranda oulinda basinini yesin anladik sen zehraya koca olamasin zatendezehra sana guvenip kocam desin sam babasi omer

 35. ramana dedi ki:

  zehracim boyle sevgi olmuyorki yok senarisder desem daha dogru olur omer defasinda zehrada suc ariyor ona inanmiyor zehraya oyunlar oynuyor para icin zehrani bir faywe dememeyi kaldi zehracim sen en bawdan yenere evet deseydin vallahi gul gibi gecinib gediyordunuz adam oluyordu be senin icin akilsiz kiz

 36. Anonim dedi ki:

  Babaanne bence Zehranın babasını biliyor,o üzden Ömerden onu boşamasını istiyor. Zehra Hilmi Yılmazın ya da kardeşinin kızı ola bilir.

 37. SELMA dedi ki:

  HALIME BABAANNE SOYLEDIKLERINE KATILIYORUM VE BEN BUNUDA BU ULKEYE SALDIRI OLDUGUNU DUSUNUYORUM CUNKI YENI NESIL YANNIZLASTIRILIYOR YASLILARIMIZ TECRIT EDILMIYE CALISILIYOR DEVLET TORUNUNA BAKAN BABAANNEYE ANNEANNEYE MAGIS BAGLAYIP TORUNUNA BAKTIRIP BUYUKLERI EVE SOKMUYA CALISIRKEN DIZI SEKTORU BUYUKLERI SABIKALI YAPMIYA CALISIYOR GEC BEYINLERE MESAJ GONDERIYOR BUYUKLER TEHLIKELI DIYE LUTVEN GENCLER KENDINIZE GELIN BAKIN ANNE COCUKLARINA BAKMAK ZORUNDA DEGIL DIYE FETVA VERENLER BITAF OLURKEN VATIKANIN PAPAZLARI BU ULKENIN COCUKLARINI DEVSIRDI HEMDE COK KOLAY YAPTILAR NASILMI EVDEKI BUYUKLERIMIZ EVDEN CIKARILIP COCUKLARIMIZI KURT KUS BOYLECE CABUK VE KOLAY KAPTI HERKES USTUNE DUSENI YAPSIN VE GORDUGU YANLISA TEPKI VERSIN YOKSA YENI NESIL BU GIDISLE MAKINE CIV CIV VI GIBI URETILICEK AILE SOFRASINA OTURMADAN AILE BUYUGU SACINI OKSAMADAN

 38. su damlasi♥♥♥ALİ DOSTUM♥♥♥ dedi ki:

  Ali sana biraz asagida cevap yazdim kolay bulman icin satini yaziyorum
  16:07 de okursun gule gule

  1. ali _______________ P E R I S A dedi ki:

   selam saygi ve bir gucak

   Dolusu dostum seven

   Papatiya gulleri . axi

   Benim bu oregimin bendi eskiden papatiya

   Gulunu demişti çok sevirem.. ama papalarda
   Mene duşuşmedi… ozun
   Duzu adamin yuzune soyleyensen….mende buna bayiliram… men açik soyleyim mi? o papa gulleri
   Bugun gelmeden yen yureğime bir korku hissi

   Oturmaya başlamiş…bene yardimci ol ne olar….axi bilmem birisini adam gormeden danişmadan neden sever ? benim açimdan bu istek gayidir
   Insanin geçmişde kayb
   Etdikleri yaşam – duygu – kabus kibi adami gelib yaxaliyan hatiralar…ozum

   Bunu bilmirem, ama ruh

   Diy bir şey var o kayb
   Etdiklerin buldukda el
   Çekmir ve kayb etme
   Adi gelende insani perişan
   Edir,,,, insan bilgisi kafasinda

   2 yapidan şekillenir at yapi
   Bizi elimizde deyil xatra
   Duygu esebleşme,,,,,ikinci yapi

   Biz ikinci yapini ozumuz
   Edare ederiz

   Muşkul yaradan hemenp
   Bizim irademize tabe olmayan at yapidi….

   Benim sorunlaim :
   1 – sosyal mediya her hereket
   bana eziti var azad
   Deyilsen burda iftira şantaj

   Vardi o sebebden çekinmeler var..

   2– ALLAH OZUNU VE AYILENI KORUSUN DEYIREM

   Bilmemek yuzunden senin
   Ozel heyatina benim yuzmden zerer yetmesin..
   ona o sebebden çekimem var. sosyal mediy her bir hereketi gorur ve men bu baxişdan ozume
   Guveniyorum…doğrusu alçag

   Fikir insanlar çevremizde çoxdur

   3 – p e r i +s a peri deniz
   Şahinin gizidir başya gozel
   Bir giz bacalari balig şiklinde
   sa= misali /perisa= perimisali
   Lutfen kusmeden oz ozel
   Fikirlerinizi beyan edebilersiniz, men diyaloga
   Onem verenem- me insan ovladina her kim olur olsun
   Saygi doyanam….ben umanistem yani insana onem vermeg.. men canli
   Hyvan ve tebieti sevirem
   Onlarinda bu dunyada yaŝamaya haklari var…

   Kussorlara eff gelem çekin.

   Ya hek ya ho gule gule

 39. CEYDA dedi ki:

  ANONIM YAZDIKLARININ BIR COGUNA KATILIYORUM BENIM DIKKATIMIDE GELEN YENI KARAKTERLERIN ISMI FARKLI OLSADA KARAKTERLER ADETA KLONLANIYOR MESELA HAMIYET KARAKTERI MUZEYENIN KARAKTER ONA KLONLANDI YA BIR ANNE NE BUYUTTUGUNU BILMEZMI BENIM ANNEM ERKEK KARDESIM COK UYUYOR DIYE BIR SORUNUMU VAR BENIM COCUGUMUN SORUNU OLUNCA COK UYUYOR DIYE ODASINDA OLAY MAHALI ARASTIRMASI YAPMISTI TABI OZAMAN KARDESIM ERGENDI YADA NE BILIYIM ANNELER DAHA DISIPLINLI OLUR BABAYI KANDIRMAK KOLAYDIR AMA ANNELER DEDEKTIF GIBIDIR HER SEYI FARK EDER BIRDE OMERRE HEPIMIZ KIZIYORUZ AMA ADAMIN BACISI DISARDA ISI VARSA DISARI CIKIYOR VAKIF TOPLANTISINA GIDIYOR BIRDE ZEHRAYLA CANTA ISINE GIRDI ONUNLA UGRASIYOR GERCEKTEN HANIMEFDI ZEHRA GECEN SEZONDAN BERI PISLIKLE UGRASIYOR DUZEYSIZ INSANLARLA MUHATAP CUNKI CEVRESINDE DUZEYSIZ COK FAZLA MESELA CANAN YA RESMEN HIRSIZLIK YAPTI BUNU GORDU AYSENIN ODASINDA YAKALADI RAHATSIZ BILE OLMADI NE SOYLESE INANDI IYI OLMAKLA APTAL OLMAK ARASIN DA FARK VAR BANA ZARAR VERMIYE KALKAN KARDESIM OLSA UZAKLASTIRIRIM ETRAFIMDAN ZEHRANIN OMERRE OLAN ASKKINA INANIYORUM AMA ZEHRAYA YAZILAN SENERYOYU BEGENMIYORUM ALEVIN KARAKTERDE CANAN NA YAZILIYOR COCUKLAR AILELERIN AYNASIDIR CANAN HAMIYET GIBI BIR ANNE NIN ELINDE BUYUDUYSE VIJDAN MEFHUMU TASIYOR OLMASI GEREKIRDI CETIN NEDEDI BENDEN HATA BIZIM CEVREMIZDEKI LERDEN BILE DAHA BECERIKLISIN MADEM BU KIZ ANNESINDEN HIC BIR SEY ALMIYACATI ONUDA ANNASIZ YAZSAYDINIZ

 40. Anonim dedi ki:

  Bu dizideki bütün kötü karekterler hiç bir ceza almadan diziden çıkıyorlar İlk sezon Asyayı kaçıranlar,adam hastaneden kaçtı sonra unutuldu.Yener Mehtap okadar mafyacılık yaptılar hiç bir ceza almadan ayrıldılar.Bir tek Hilmi yılmaz cezasını buldu.Şimdide canan Çetin hiç bir şey olmamış gibi diziye devam ediyorlar haklarında hiç bir suçlama yok.Çetinin dün sosyal medyada fotoğrafları vardı.belliki hala devam ediyor.Yaptığı pislikler yanına kar kaldı Adam o kadar uygunsuz resimler çekti şantaj yaptı.Hiç bir şey olmamış gibi temiz bir şekilde diziye devam ediyor.Canan pisliği zaten bu Çetin o kadar pislik yaptı hala bu pisliğin yanında. Ömer Zehra hikayesi desen berbat bir halde ilerliyor.Bunlar yetmedi bir de Babaanne çıktı şimdi de onun entrikaları belliki damga vuracak.Ama senaristler diziyi biraz olsun toparlamaya çalışsalar iyi olacak.Çünkü önümüzdeki haftalarda hemen hemen bütün kanallarda günlük diziler başloyor.İzleyici kaybetmemek için biraz gayret diyorum.Ama nerde bizimkiler aynı şeyleri yazıp duruyorlar.Oysa hikayenin çıkış yönü çok güzeldi.hikayeyi devam ettiremediler.Bir Zehrayla ilgili gerçekleri bile aylardır ortaya çıkaramadan direk Ömere özür senaryosu yazmışlar.Böyle bir Özür olursa ki olacak gibi biz izleyiciler hep kuşkuyla bakacağız.Çünkü Ömer rol mü yapıyor yoksa gerçekmi davranıyor diye.hep kuşkuyla bakacağız yanılıyormuyum.

 41. Sevda Naun dedi ki:

  Radam Gozelim tewekkur Allah cocuklarini korusun.Amin.op benim icin.Bu arada hep soylemek istiyordum Ismin cok gozel Kim koymuw istersin soylersin.Annem Kerbala ziyaretine gitmiwdi yarina o biri gune gelicek.Sabah Hanim abla bide kizlarim sordu sag olsunlar nasilda dikkatlarinda saxlamiwlar.Insanin boyle guzel arkadawi varken vallahi heyat guzel bi wekilde devam etmeye bawlayir.Howca kal goruwuruz.opdum

 42. A L I_____________________DAMLA dedi ki:

  yalniş olub dikket
  A l idamla= ALI __________DAMLA

 43. Rada dedi ki:

  Sevda gozun aydin kiz. Annen geliyormus. Nerden geliyor merak ettim.

 44. Anonim dedi ki:

  Gülben ergeni sevmiyorum onun şarkısınıda kaldırın bence geçmiş olsun aslı hanım

 45. Anonim dedi ki:

  Omerin firlattigi silahmiydi telefonmuydu bence silahti mugenin elinde silah dustu omerde aldi firlatti

 46. Sevda Naun dedi ki:

  Iyi gunler kizlarim Ulkerim soyledi Bi kac saate imkan varsa buralarda olun soyluyor super fikrim var.Bende merak etdim.Bakalim ne soyluyecek.

  1. su damlasi♥♥♥ALİ DOSTUM♥♥♥ dedi ki:

   Ali dostum bilmem neyem yada sen neden boylesin bildiyim bisey var benim sizden ayrilmak gibi bi niyyetim yok .Allah izin verdiyi surecde sizinleyim insallah. ..ben sizi gibi deyerli dostlari birakirmiyim uzulme tamami. ?
   Sehir ya da buyu olmak benim isim deyil insanlar bunu becermez ….yani o senin hos gorun guzel kalpli insan tesekkur ederim o dediyin zalim felek ayirsa biz dostlari biz unutmayiz bir birmizi. Axi en guzel sevgi dost sevgisidi bunu yasatmagida her kes becermez. Yasatanlara ne hos allah razi olsun …perisa adini sevirsen ne guzel .ne demek perisa?anlamadim? Sen isim takarsan tak hos bana tesekkur dostum yok yalnis anlamadim icin rahat olsun. Sag ol var ol allaha emanet ol …gule gule

 47. Anonim dedi ki:

  Siz başta pitonun arkadidzkini pitonun cezasini verrin cxnani çetini hapise bi gonderin aleviyeneri mehtabi sevimi gonderemedin devleti bile dolantirtdiniz momese kayiylarin kaybeyiniz zehranin ifadesini ustinu kapatiniz simdide crtini canani kaybetiniz suçunu örtünüz canan sabahin yanında çalışıyo ya siz bizi aptalmi sanıyorsunuz bize ni acılana tapmak zorundasiniz yalan fragmanınızın reklamınızı yaptınız gibi yazarsınız bize yaziylada fregman ydpiyosunuzya gorrlim bakalim omerin buyuklunu kshir ustundfki karini koruyabilecek mi yok biz biliyor omerin gideri hep zehraya

 48. Halime dedi ki:

  Lütfen babaanneyim ve baba anleligimde nefret eder oldum oyle banasnne olacakcsksa ölüyüm daha iyi düşünsenize boyle bi kadın olmayı inanin bu duruma düşeceksem inanin ıntar ederim insan bu budurumda yassyamaz dizi bile olsa nssil böyle konu işlersiniz terbiyesizlik bu kadarına pes yazanı cizeni senaristi star tv yi saygiya davet ediyirum boyle bi konu olamaz inani sizi rüte medyaya fese istekrama insanlarin kulandigi herseye ayip ya bukadar olmaz star gibi releviziyon muna nasil musade eder bizlere aciklama tapsin insalari aydinlatsinyazanin boyle bi babaanne versin onun gazabina ugrasin ve yaşasın işallah suz bu dizide baştan beri bir ayırma kalemı oynuyor lütfen ayrin baba annenin kağıtla birsin tepkilerle sizi kim izliyoruz küfür takışırdı ama fıtratınız el vermiyor bizler sizin gibi terbiyesiz ve hayasız deyiliz allah ta etmesin buz sizin adınıza utanç duyuyoruz ömer baba anneni arkasından gidicek omeri erkeklihigi zehraya gider baba anneye res çekemez buda belli babaanne ne gösterir ne söyler iki ara kaldım deyip boşanır nerede yakışır ve sonunda başladım diye gururla gezer fermanda demirinizi ömer zehra ayrılmasın diyen videoyu beğenin be beğenelim bizimle iyi dalga geciyosunuz sizin tebiyesizliginize insanlar çanak mi tutsun bunu bize öneriyorsunuz bize aciklayi

 49. kübra erten dedi ki:

  yaa yeni bölüm yokmu acaba flimde nler olacak teoman sabah hala aşıkmı sabahın gerçek ailesikim

 50. su damlasi♥♥♥ALİ DOSTUM♥♥♥ dedi ki:

  Ali deyerli dostum tesekkur ederim okudum mesajini bura yaziyorum valla bilmem melekmiyim cicekmiyim onu bilmem bildiyim kadariyla insanim oda bana yeter ..iyim ben tesekkur dostum .senin ve aileninde iyi olmasina cox sevindim hep iyi olun deyerlisen ezizsen bizler icin iyi ki. Varsin iyi ki bizimlesin allah emanet ol gorusuruz gule gule

  1. A L I DAMLA dedi ki:

   seni gormurem bes
   Bu mehebbet nerden mene
   Ariz oldu..? sehrisen ? buyu sen ? sen sozlerin
   Meni etkilemesi sonu
   Ayriliga benzer bir şey
   Istisen bene diyesen
   Yeter hicran zamani gelir
   yada bana gore bu hiss
   Tapilir… seni elden vermeye …. ünütulmaya ididen
   Üreyimin telleri başliyib
   Sizlamaya … zalim felek
   Gesd eylese ariliga
   Ne sen beni unut nede
   Ben seni… nerede olsan
   Allah iyilerin sene yetirsin
   Hayirli gunler….birde men
   P E R I S A adini sevirem
   Damlalari her kesi sevirsen ver ona belke
   Susuzlukdan olmiye bana
   Goz yaş’larim yeter….
   Gule gule fi eman ullah.

   1. A L I ____________________DAMLA dedi ki:

    DIKKET
    A l i DAMLA = A l i_____________damla

 51. su damlasi♥♥♥AYTACİM CANİM♥♥♥ dedi ki:

  Hayirli sabahlar canim benim vay vay prensesim benimi ozlemiş ?bende ozledim seni canim aytacim iyimisin ?ben cok sukur iyim isdeyim aksam toplanip konusalim.ozledim hepinizi canlarim benim ..sen ne yapiyorsun?is guc nasil?teyzem biraz iyi .cok sukur opdum kocaman sariliyorum seni cok seviyorum bitanem

  1. Aytac azəri fan bitanecik prensesim dedi ki:

   Evet prensesim cok ozledim seni cok ŞÜKÜR ben de iyiym senin de iyi olmana cok sevndim bir tanem hep iyi ol inşallah o guzel yuzun hep gulusun teyzen için de cok sevndim inşallah daha iyi olcak benim sislerim de iyi cok ŞÜKÜR yasiyip gidyoruz isiden ben de bir kaç gündür cok yazamyordum siteye okadar cok alsdiq ki bir birimize ayrı kalamyor insana sana kolay gelsin aksama konsuruz seni COK SEVYORUM DÜNYANIN EN TATLI PRENSESI ALLAH EMANET OL KENDINE IYI BAK

 52. su damlasi♥♥♥ulkerim ve sevdam♥♥♥ dedi ki:

  ULKERİM VE SEVDAM menim qusuruma baxmayin mesaji yalniş anlamişam takside gedirdim.nece oxudum bilmirem uzur istiyirem yalnişlikla olmus ..opdum ikinizide.

 53. Sevda Naun dedi ki:

  Evet hepsi olanda cok iyi olur.Xanim Canim tewekkur ederim .Mehin evde yok okulda al Naninin opucuyunu.Iyiki varsiniz.Inan sizinle gun nasil gecdi.Hic bilemedim sayenizde.Hepinize tewekkur.Opdum XanimimCanim.Goruwuruz

 54. ali dedi ki:

  sela saygilar be iyiyim
  Siz asilsiniz? bir az yorgunam kafam iyi

  Ça.işmir…al.aha emanet olun

 55. xanim azeri fan dan aytacima ve radama dedi ki:

  gunaydin aytacim rada cim ben cok iyim sizler nasilsiniz insALLAH IYIS INIZDIR YENI GUNUNUZ HAYIRLI UGURLU MUTLU NESELI GECSIN

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi olmana cok sevndim xanım azeri hep iyi ol canım arkadasim ben iyiym cok ŞÜKÜR insanin sizi gibi arkadasi olur da hiç kotu olur mun cok iyiym cok mutluyum seni cok sevyorum cok opdum ALLAH emanet ol koc kal gorusuruz

 56. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Vay A.S.K ailem toplanmış ine:-)

  Su damlam Sevda abla anlatmış ama bide ben söyleyeyim dedim. Birtanem Sevda ablayla gmailde yazışırken eşi sormuşki kiminle yazışıyorsun Su damlasıyla mı? Ablamızda demişki hayr Ülkerle yazışıyorum. Yoksa ben senin gmailinin olmadığını biliyorum. Yani kandırma filan yok.
  SENİ ÇOK SEVİYORUM:-)
  NEyse ben kaçar. Burda rüzgarın etkisinden elektirikler gitti. Yani telefonun şarj sorunu yarandıa.
  HADİ HOŞCAKALIN

 57. xanim azeri fandan canim sevda ablama dedi ki:

  gunaydin sevdaablam ben cok iyim asil sen nasilsin canim ablam insALLAH ANNEN TEZ GELER ZIYARETDEN COCUKLAR NASIL ONLARI OP BENIM ICIN KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EM NET OL

 58. Sevda Naun dedi ki:

  Tewekkur Aytacim kizim Allah guzel yureyine gore versin.Bitanem Hafta ile bawlasin butun omrun hayirli ugurlu gecsin.Amin Opdum.

 59. Sevda Naun dedi ki:

  Yok Su Damlam bitanem uzr dilerim ifadem icin yanliw anladin qaliba.Ulker qandirmadi.Azerice(menim yoldawim ele bildi senle yaziwiram axwam soruwdu dedim yox Ulkerimdi inwallah haminiza qovuwaram).Ac kiz kiza sohbet ederiz.Iwlerine kolay gelsin.Allah tezdene sifa verib yuzunuzu guldursun.Amin inwallah.Iwlerinde onemli hansi vakit bulsun o zaman yaz.opdum

 60. Aytac azəri fan bitanecik canım arkdaslarim :) dedi ki:

  Günaydın su damlam hos geldin canım nasilsin bitanem ben de seni coooooooooooooook ozledim canım arkdasim gerin dondugune cok sevndim her sey yoldadır inşallah teyzen nasil oldu inşallah teyzen de daha iyidir ya prensesim canım seni cok cok cok cok sevyorum iyiki dondun kendine iyi baka ALLAH emanet ol RABBIM her zaman yar ve yardimcin olsun sevda ablacim hanim ablacim gozel ablacim aslicim tatlic ulkerim xanım azəri mersinli ela betul ali abicim cicek ve diger arkdaslarim hepinize günaydın hayirli sabhlar yeni gününüz yeni haftaniz hayirli uğurlu ruzulu olsun inşallah hepiniz cok sevyorum cok opdum gorusuruz

 61. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Hepinize hayirli sabahlar. Vay benim deli kiz guzellik uykusundan uyanan gibi buraya kosmus. Kac zamandir ozlemisti seni arkadaslarin. Sorub duruyorlardi. Bana yazdigin yoruma cavab yazdim cikmadi buraya yaziyorum sen anlarsin: O kalp icinde teksin. Yasadikca goreceksin…

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sana da günaydın hayirli sabhlar rada nasilsin yeni günün yeni hafta hayirli uğurlu olun

  2. Aytac azəri fan canım sevda ablam dedi ki:

   Cok tesekkur ederim canım sevda ablam iyiki var sin seni cok sevyorum ben de cok opdum hep cok mutlu ol canım ablam RABBIM her zaman yar ve yardimcin olsun ALLAH emanet ol

 62. ali damla ( perisa ) dedi ki:

  selam saygi : perisa lutfen
  O sayfa 2 inciy yeni
  Mesaj vurdu,,,, elinde ora
  Bir bak perisam by

 63. su damlasi♥♥♥sevdam opdum♥♥♥ dedi ki:

  Hayirli sabahlar Sevdam canim benim gel yardima seve seve beklerim .kim.calistiracak is guc derken yazamadim yok alinmadim sozlerine sende benim icin cok deyerlisin. Cox sukur biraz iyi teyzem.tedavi goruyor .bbiraz sabr canim annen de sag salim gelicek hepimizin annesi bekliyoruz hep iyi olun aldim opucukleri oh mis gibi .ben sana kurban olurum ..ulkerim kandirmis seni benim emal adresim yok acim haber edicem bu aralar basim karisik opdum catim osife yazarim oy gel bi kocaman da sarilayim canim benim

 64. su damlasi ♥♥♥xanim azeri opdum♥♥♥ dedi ki:

  İyim cok sukur Xanim azeri hos buldum tesekkur ederim canim benim bende cok ozledim seni is guc iste biti cok sukur teyzem biraz iyi hastanede tedavi goruyor. Dualarinla ise gitmek ne guzel tesekkur ederim canim ise gedirem catim ofise yazarim opdum allah razi olsun guzel xanimim

 65. Sevda Naun dedi ki:

  Hayirli sabahlar hepinize nasilsiniz?Benim Su Damlam cokmu yorulmuw kiyamam kim seni bu kader caliwdirir?Ablan gelsinmi yardimina.Biliyorum yilin axiri iwleri yolunda olsun gerek.Anliyoruz seni ablan kurban olsun.Annem yolda gelicek 4 gozle bekliyorum.bi kac gunluk yanina gidecem Allahimin izni ile.Tezden nasil?Sen alima benim sozlerime cok sevdiyimden ara sira soz atiyorim sana.Cunki cok deyerlisin menim icin.Cocuklarinda al opucuyunu.Qardawinda iyi.Ben Ulkerle emailda yaziwanda diyor Senin Su Damlandir yazan .soyledim Tatlim Ulkerimdi.Boyle kafani ne yorayim.Iyi ol hep bana yeter.
  Aytacim guzel kizim
  Xanimim Canim bitanem
  Aslim bitanem
  Radam Canim
  Mersinli Elam kralicam
  Betul Canim
  Ceydacim
  Hepinizin haftasi hayirli ugurlu bawlasin.Kendinize iyi bakin.Opdum

 66. xanim azeri fandan bitanecik sudamlama dedi ki:

  gunaydin sudamlam hos gelmis canim ben cok iyim seni gorende dahada cooooooooooo k mutlu oldum neler yapdin teyzeni merak etdim simdi nasil insALLAH IYIDIR SENI COOOOOOOK OZLEDIM BUGUN BOLCA KONUSURUZ ALLAH HEP YARDIMCIN OLSUN YENI GUNUN HAYIRLI UGURLU MUTLU NESELI GECSIN ALLAHA EMANET OL

 67. Sevda Naundan Hanim Ablama. dedi ki:

  Gunaydin Hanim Ablam canim coooook tewekkur ederim .Henuz gelmedi .Yoldalar 1-2 gune gelicekler.Cox sag olasin .Allah sizin gibi boyuklerimizi daim bawimizin ustunde etsin Amin.Gozel gozlerinizden ellerinizden operim.Iyiki varsiniz.

 68. su damlasi ♥♥♥Aşk ailesine♥♥♥ dedi ki:

  Gunaydin hayirli sabahlar arkadaslar nasilsiniz. ? Hepinize yeni hafta hayili ugurli olsun huzurlu bi hafta diliyorum.
  AYTACİM GUNAYDİN BEN DE SENİ COK OZLEDİM COKDA SEVİYORUM

  SEVDA NAUN canim gunaydin nasilsin?.cocuklar nasil?abim nasil?annen geldimi ziyaretden?merak etdim iyimisin?dun icin kusura bakma beni aradiginizi bana yazdiginizi bilmiyordum bi tek dun yazdigim sayfaya girdim alinin yazdigi yorumu gordum dun ben o mesaji yazarken ne haldeydim bi bilsen isim vardi o yuzden yazamadim seni cok ozledim bitanecik sevdam opdum hayirli sabahlar

  ULKERİM BİTANEM nasilsin ?canim benim ozledim seni kiz yap bi şaka yuzum gulsun.opdum hayirli sabahlar

  XANİM AZERİ gunaydin nasilsin canim benim hep guzel dualarinla reng katdin siteye senide cok ozledim konusuruz ben kacdim hepinize gunaydin.
  Sizleri seviyorum arkadaşlar

 69. Tatlıcı ülker dedi ki:

  GÜNAYDIN SEVGİLİ AİLEM:-)

 70. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli geceler aslim canim arkadasim cok gecmis olsun sana insa nin sagliki daha onemli canim kendine cok iyi bak OPDUM SENI IYI GECELER TATLI RUYALAR SANA

 71. Hanim abla dedi ki:

  A llah,sana uzatmışız ellerimizi
  S en yüceliyinle afv eyle bizi.
  L ütfünle gelmişiz biz bu dünyaya
  I sınsın kalbimiz sevgi oduyla.

 72. Gozel dedi ki:

  Aslim cok teşekkur ederim bu analizi dun bekledim ama bu gun okudum cok begendim hasta halynla cok guzel yazmyşsyn sag ol canym ellerine bu guzel konlune saglyk bitanem

 73. aslı dedi ki:

  Teşekkür ederim arkadaşlar,
  Selin, Aytac, Sevda, sizler de inşallah iyisinizdir. bu hayatta en büyük servet sağlık herkes sağlığına dikkat etsin hepinizi çok seviyorum herkese iyi geceler tatlı rüyalar.

 74. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi geceler canım arkdaslarim ALLAH rahatlik versin sevda ablacim sizin adiniza çox sevindim mənim emayilim yoxdu yoxsa mən de sizin görmək sizi le danışmağı çox isdeyirem inşallah bir gün mən de emayil acaram orda danışarıq mənim indi isledigim telefon da emayil acilmir nisanlim söz verip yaxın da mənim için telefon alacak neyse ablacim ALLAH emanet olun siz cok sevyorum yarın gorusuruz inşallah

 75. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar Sevda Haun.Annen ziyaretten geldimi?Geldiyse gözün aydin olsun.Allah kabul eylesin.Bizim yerimize de onu ziyaret et.Her kese nasib olsun.Görüşürüz.

 76. Hanim abla dedi ki:

  Her kese merhaba.TATÜLcüm,benim dogum günüm yok ki,yani yılın 366.günü.hiç bir yerde yazmıyor.Canım kızım,bak yaş 60-ı öttümü,açılan her sabah dogum günüdür benim için.Çok karip,ama ad günü tebrikleri beni mutlu etmiyor artık.Çünkü ne bu dünyada bir izim kalmayacak,ne o dünyaya aparmaga bir şey var elimde.Elim boş,yüzüm kara.Odur ki sen telaş etme,güzel kızım.Tekce onu diye billem ki kısmetse gelen yıl yaş 70 olacak inş-h
  Görüşürüz.

 77. Tatlıcı ülker **SEVDA**NAUN** dedi ki:

  SEVDA BACI nə gözəl demisən:-) “ÖMÜRLÜK TANIŞTIK” Vallah bu sözün ürəyimə yağ kimi yayıldı. Mən səne mail atdım. Ona bax:-)

 78. Sevda Naun dedi ki:

  Aytacim guzelim tabiki yalniz kalmarsin.Guzel gozlum hetta Ulkerimle omurluk taniwdiq.Emailide yaziwdiq.Sizinde olsa yazardiq biri birimize.Mesala sizle beraber Mersinli Elani Betulu Aslinida gormek isterdim.

 79. Anonim dedi ki:

  Geçmiş olsun Aslı hanım rahatsızlığınıza rağmen güzel bir analiz olmuş teşekkürler

 80. Tatlıcı ülker:-) dedi ki:

  Çox sağol Rzalim:-) O şirinlik şeirin şirinliyi deyil, oxuyanın şirinliyindən irəli gəlir:-) Odüm:-)

 81. Sevda Naun dedi ki:

  Aslim kiyamam sana kecmiw olsun canim.Inwallah tez bi zamanda sagal.sen bize lazimsin bitanem.

 82. SELİN dedi ki:

  Geçmiş olsun aslım dikkat et kendine unutmadan analiz her zamanki gibi tek kelimeyle muhteşem

 83. Anonim dedi ki:

  aslicim analiz her zamanki gibi harika fevkaledenin fekinde cok begendim sevgiler

 84. Rzali dedi ki:

  salam qizlar axsaminiz xeyir necesiz?masallah toplanmis hami.Allahi bizleri bir-birimize cox gormesin.Ulkerim yazdigin her seirde bir sirinlik var vallah her defe oxuyanda uzumde tebessub yaranir.pazitiv enerji verirsen mene.en kefsiz halimda bele uzumu guldurmeyi bacarirsan can dostum

 85. Tatlıcı ülker **HANIM**ABLAM** dedi ki:

  HANIM Ablam iyi akşamlar. Ablacım nasılsın? Umarım iyisindir:-) SENİ ÇOK SEVİYORUM. Ha bide ablacım her kesin doğum gününü söyledin. Ama kendi doğum gününü söylemedin. Lütfen onuda yazarmısın:-)

 86. xanim azeri fandan canim hanim ablama dedi ki:

  iyi aksamlar hanim abla m gelmis hos gelmis biz cok iyiz sen nasilsin ins ALLAH iyisindir canim ab lam benim seni cooooo k seviyorum kendine co k iyi bak polad amcaya ada selamlar

 87. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba sevda ablacim iyi olmana cok sevndim hep iyi ol canım ablam cok ŞÜKÜR ben de iyiym cok tesekkur ederim diger sayfa da yazdığı mesajları gördüm siz var ken ben asla burda yaniliz kalmam siz cok cok cok sevyorum sevda ablacim sizi tanıdığım için cok mutluyum cok opdum bir de su damlamiz donse cok daha mutlu olucam burnum da tutu ama ne yapalim bazen isler yuzun de ayrı kaliyoruz inşallah kisa zaman da doner sen de ALLAH emanet ol canım ablam kendine iyi bak aslicim canım sen nasilsin inşallah sen de iyisdir sevda ablaya katliyorum cok hakli sen her seferin de cok guzel analiz yazyor sun biz de severek okuyoruz iyiki var sin seni cok sevyorum cok opdum eline gonlune saglik ALLAH emanet ol

 88. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.Hoş gördüm sizleri,iyisinizdir inşallah.
  Yeni gelenler hoş geldiler,üstelik sefa getirdiler.Hepinizi çok seviyorum sevgili kızlarım.
  Selam Aslıcım,nasılsın.Haftanın sonunu analizini de yazdın çok şükür.Allah yardımcın olsun.Her şey güzel,daha da güzel olacak inşallah.Kendine iyi bak bitanem.Allah senden razı olsun.Ömerden yazmak geçti içimden,ama uzun olmasın diye yazmadım.Görüşürüz.

  1. Aytac azəri fan canım hanim ablama dedi ki:

   Aleykum selam hanim ablacim cok ŞÜKÜR biz iyiz sen nasilsin inşallah sen de iyisdir biz de seni cok sevyoruz iyiki var sin bir tek sen kaldin burda büyük olarak sen de bizi birakip gitme eleri den opuyorum ALLAH emanet ol gorusuruz

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım,
   ben mi ben pek iyi değilim ama iyi olacağım inşalalh.

   Allah dan gayrı yardımcım yok zaten ablacım sağ olasın.
   inşallah sende Polad amcamda iyisinizdir. dikkat edin kendinize çok selam söylüyorum polad amcama Allaha emanetsiniz.

   Ömer hakkında ne istersen yaz ablacım

 89. Sevda Naun dedi ki:

  Iyi gunler Aytacim guzelim sen nasilsin?iyiyiz tewekkur.Canim diyer sahifaya hepinize yazdim.Sizde benim yureyimdesiz hep.Kendinize iyi bakin.Opdum.

 90. Sevda Naun dedi ki:

  Aslim bitanem kecen analizinde bene yazmiwsin sonradan okurum diyorsunki daha guzel yazardim.Wunu bilki sen her defasinda guzel yaziyorsun emeyine saglik.Hastalarin nasil?Allah seni de yakinlarininda yardimcisi olsun Amin.Opdum canim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Sevdacım, hastalarım iyi çok şükür de ben iyi değilim ben hasta oldum bu sefer ama onlara belli etmiyorum. o kadar zor ki canın yanarken güçlü durmak ve görünmek. geçecek inşallah

 91. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hos bulduk xanım azeri cok ŞÜKÜR iyim canım cok tesekkur ederim bitanem sen nasilsin her sey yoldarir inşallah ben de seni cok ozledim canım kardesim kusura bakma bir kaç gündur cok girmyorum siteye ama siz hep aklmdasiniz siz cok cok cok sevyorum sen de ALLAH emanet olsunar kendine iyi bak cok opdum son üç günüm kaldi üç gün de sonra internetimizin vakit bitcek bir kaç gün siteye girmycem malesef bu 3 gün bir sorun cikmaz sa hep burada olcam

 92. Aytac azəri fan dedi ki:

  Selam canım arkdaslarim nasilsiniz herkez iyidir inşallah kusura bakmayin bir kaç gündur doğru düzgün girmyorum siteye biraz isllerim var di bugun sonun da biti ben de hemen siteye girdim siz cok ozledim sevda abla gozel abla hanim abla tatlic ulkerim xanım azəri betul rada ali abi mersinli ela cicek rzali ve diger arkdaslarim sizler nasilsiniz inşallah hepiniz iyisnizdir siz okadar cok ozledim ki iyiki var siniz sizi cok sevyorum su damlam canım sen hala yok sun islerin var kaliba seni cok ozledim islerini bitir bir an once don artik

  1. aslı dedi ki:

   Su damlası iyi biraz işleri var bitirince gelecek merak etmeyin.

 93. xanim azeri fandan bitanecik aytacima dedi ki:

  merhaba aytacim hos gelmis nasilsin cok ozle misim seni nasilsin bitan em insALLAH IYISINDIR CANIM KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EMANET OL

 94. Aytac azəri fan dedi ki:

  Eline saglik asli cok guzel analiz olmuş cok tesekkur ederim o omerin frlatip atigi telefon deyildi silah di neden telefonu frlatip atsın ki telefon yerde olduğu için sən yanis anlamsin

  1. aslı dedi ki:

   Ah Aytacım sorma ya, yanlış görmüşüm.

 95. Anonim dedi ki:

  Telefon değldi sanırım fırlattığı silahtı

  1. aslı dedi ki:

   evet fırlattığı silah ben yanlış görmüşüm hasta olunca anca bu kadar görüyor gözüm.
   Müge de bulmuş silahı sabah kapılarına dayandı elinde silahla ha silah ha telefon biri fırlatıldı ve ikisi de hiç bir şey olmamış gibi ellerindeydi.

 96. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI GÜNLER ARKADAŞLARIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  ÜLKERİM NARTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  HAMD OLSUN BEN DE İYİYİM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  ASENA MERABA NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM

  1. aslı dedi ki:

   Sende kendine iyi bak elacım görüşürüz

 97. Anonim dedi ki:

  Bence Ömerin fırlatdıgı telefon yok,silah idi.

  1. aslı dedi ki:

   öyleymiş uyarınız için teşekkürler.

 98. xanim azeri fan dan bitanecik aslima dedi ki:

  merhaba aslim bitanem nasilsin canim arkadasi m insALLAH iyisindir analizin cooooooooook muhetesem olmus eline yuregine saglik kendine cok iyi bak ALLAHA EMANET OL

  1. aslı dedi ki:

   teşekkürler analizden belli değilmi nasıl olduğum hata yapmışım yine 🙁

 99. Asena dedi ki:

  merhaba ashk ayilem aslicim elerine saglik telefona gelince bende anlamadim nasil sapasaglam oldugunu telefon saglamcikti yani dizilerde ne olmuyoki buda olmasin ki

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Asenacım o telefon değilmiş, silahmış. arkadaşlar uyardılar beni

 100. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Mis gibi analiz çkmış,
  Beni kim yicek diye bakmış,
  Tabikide ben yedim,
  Afiyetle mideye indirdim.
  Kusura bakmasın gec kalanlar
  Benim suçum diyil bu olanlar.
  Hepsini yedim, bitirdim,
  Size boş kazanı getirdim:-)
  Artık bakar teselli bulursunuz,
  Boş kazanla avunursunuz.
  Suç sizde cabuk gelseydiniz,
  Sizde afiyetle yeseydiniz:-)
  Tamam, tamam öyle bakmayın
  Yedim diye bana kızmayın.
  Bak söz pazartesi yemem saklarım
  Ama ucundan biraz alırım:-)

  1. aslı dedi ki:

   afiyet bal şeker olsun ülkercim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.