Adını Sen Koy 24 Şubat Özeti 115. Bölümde Neler Olacak

Adını Sen Koy 24 Şubat Özeti 

Ömer Zehra’nın yaşananlardan dolayı çok kötü olduğunun farkındadır ve Zehra’yı teselli etmek için mahalleye gelir. Salim’in Yasemin’i affetmeyeceğini düşünen Zehra çok üzgündür. Mahalleye gelen Ömer’i Yasemin görür. Yasemin kendisini ve Koray’ı Fikret’in elinden kurtaran bu yakışıklı kahramanın kim olduğunu öğrenmek ister.

Zehra  ile Ömer’in konuştuğunu gören Yasemin’in kafası çok karışıktır. Yasemin Zehra’ya sürekli Ömer2i sorar ancak bir cevap alamaz. Zehra Yasemin’e bir cevap vermek zorunda olduğunun farkındadır. Zehra ve Ömer’in konuşmalarına şahit olan Yasemin ablası ve Ömer’in evli olduğunu öğrenir ve şok olur. Ömer ve Zehra ise yaşanan bu zorluklar beraber göğüslerler ise daha kolay atlatacaklarının farkındadır.  Ömer ve Zehra arasında sular durulamaya başlarken hapishaneden gelen şok haber ikisinin hayatına bomba gibi düşer. Yener intihar etmiştir

Adını Sen Koy’da Haftanın Sonu

Ömer sonunda sağ salim Yasemin’i kurtarmayı başarmıştır. Koray ise bir kez daha babasının ne kadar kötü bir insan olduğunu yeniden deneyimlemiştir. Fiket ise Yasemin’i kaçırmanın bedelini ağır ödese de sonunda amaçlarından birine ulaşmıştır.

Koray ve Yasemin arasına kara kediler girmiştir.  Koray’ın kendisinden ailesini ve gerçek hayatını gözlediğini öğrenen Yasemin babasının da bir şeyler öğrenmesi ile Koray meselesini kapatmakmak istemektedir. En azından Koray kendini affettirene kadar. 

Adını Sen Koy’da Dün

Arkadaşlar depo çekimlerini ben görmedim. Bu nedenle depoda Fikret’i kimin vurduğunu bilmiyorum; ancak depoda Koray ve Yasemin  ve Ömer var. Koray ve Yasemin’in eli bağlı. Ömer dışarıda bekleyen adamı etkisiz hale getirip içeri giriyor tahminimce. Fiket ise Ömer’in elinde silahı görünce kendini korumak ve Yasemin’i vermemek için Yasemin’i rehin alıyor ve Ömer silahı bırakmaz ise Yasemin’i öldürmek ile tehdit ediyor. Dışarıda ise Zehra olan bitenden habersiz bir silah sesi duyuyor.

24. hafta çekimlerinde Ömer hapishanede değil dışarıda dolayısıyla Ömer katil olamaz. Yaseminde yaralanmamış. Fikret’i muhtemelen Tayfun vuruyor ama dediğim gibi son paragraf tahmin

Haftanın kaybedeni ise ne yazık ki Yasemin ve Koray olacak. Yasemin ve Koray’ın ilişkisi olduğunu öğrenen Salim’in içine bir korku düşecek.  Yasemin her ne kadar çok korkmuş olsa da aşklarının her türlü engelleri aşacağını düşünse de Koray  aşkını kalbini gömmek için çabalayacak.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 24 Şubat Özeti 115. Bölümde Neler Olacak (56 Yorum)

 1. TAKipci arkadas dikkatli izlediyinize eminmisiniz sevgililer gunu erkan meric trt bugun de annesini kutladi annem Benim tek askim deye sevgilisini deyil

 2. Ben sizi cok seviyorum.Erkan ben inanmazdim kalkasin davaya cok sakin biliyoduk yani sabirli.Sizi cok seviyoruz.Azerbaycandan.Erkan kac cocun varr,Hazlcim peki senin evlimisiniz haaa.

 3. Ben sizi cok seviyorum.Erkan ben inanmazdim kalkasin davaya cok sakin biliyoduk yani sabirli.Sizi cok seviyoruz.Azerbaycandan.

 4. Ben sizi cok seviyorum.Erkan ben inanmazdim kalkasin davaya cok sakin biliyoduk yani sabirli.Sizi cok seviyoruz.Azerbaycandan.Ancak adimi yazmiyorum.

 5. Yeter ya bu kadarida fazla her gun ayni wey artiq zehrada omere karwi bir weyler hiss etsin .vallahda billahda bezdik yaq

 6. Kadromusun nemisin bilmiyorum.İnsan evladı! Sana ne ?! Bu bizim işimiz.Keyfimiz bilir nerde konuşucağımızı..Biz arkadaşız..Yaa tövbe tövbe beni bile sinirlendirdiniz

 7. (Tancili) ya size ne siz neden dizi haqida yorum yazimiyorsuz boş boş qonuşyorsuz sizdemi izin alaciyiq keyifimiz bilir biz yazimiyoruz siz yazin ama nedese sizde yazimiyorsuz bura yeni gelimisiz bensöleyim bura Resul şalini sizin deyil bizim yabidiqimiz yorum Resul abimin yoşuna getimeseyidi söleridi.qisacasi üzerinize vezive olmayan işder sizi ilgiledirmez kim ne yorum yabar kedi bilir.

 8. adni sen koy dizisi çok güzel ilk bölúmünden takip edyorum çok sevdim ben azerbaycanlıyım arkadaşlar

 9. ülker Azeri ben sadece diziye yorum yazmanınızı istiyordum kalbinizi kırdımsa özür dilerim öyle olsun istemezdim

  • KADRO arkadaşım ben alınqan birisi diyilim yani sözleriniz kalbimi kırmadı:) Özürünüz için teşekkür ederim:)

 10. Coq kötü oldum mehitab abizi haqida qonuşma sehinesine.Ömerin siritmalari bayidim allah siritmalarini aritirsin ömercim.şüqran deyizeni qoqusu gelidi baqalim kedisi ne zaman gelecek ne zaman gelir gelisin iy gelisin demire yardimici olsun.

 11. Ülkerim sana söleyecekim.sen hayel qurada sölemişdin ki seni hava limanida alirim valan.canim ben azeribaycadayam ablamin duyunu olacaq ona qadar burdayim benim dum alem burdadi ben ora oqumaqa gedirdim sora yalizliqdan boldum orda benim yani istabulda bir aqirabam yoq ona görede gelidim arad gedib işiderimi görüb gelecem bulari ona görede deyiremiki beni iy tanayasa isediyin soru sora bilirsin qavana nese taqilib qalisa sor canim yaşim 21 deyil bitanem sen beni böyüdün 21 de kücüküm sen tab naqadar yaşim olduqunu:).ben vidbolu baqmayi sevimirem ama oynamaqi sevirem taqimim Riyal madirit renaldonun taqimini tuturam.başiqa sorun olsa sor sene sölerim canimmmmmmmmmmm.

 12. Ülkerim birtanem canim tamam kim ne yaza siniremeyecem canim qiyamam benim yazimami beklemisin canim dun canim heyatim anemden coq sevdiyim baba anemin dom gunuydu bariti valan yorulmuşdum erken uydum.burda yazidiqim gec gediyor senide yazidikin buraya gec geliyor baq sen yazidiqin sadda ben burda olmuşum ama senin yorumunu gelemiş.

 13. Sabahınız xeyir .ülker azeri eger sizin ücün problem yaratdımsa sizden üzür isdiyirem .siz cok iyi arkadawsınız.insanlıkdan anlamak her kesin işi deyil.kadro bir zaman sende beni anlayarsan yeqin.ben getdim siz xowca kalın

 14. SUDEM aşkım bak ben yinede gidiyorum. Akşam 21:00 dönücem. Beni burda bekle tamammı…
  Bak akşam seni burda saat 02:58-e kadar bekledim. Ama sen geri dönüş yapmadın.
  Bak akşama kadar sinirlenme, ağlama, kötü yorum yazan olursa cevap verip moralini bozma. Uslu uslu otur beni bekle;) Tamammı;)
  Canım bide bana bir şey söylicekmişsin. Hatta akşam meraktan uyuyamadım. Sen söylüceyin şeyi buraya yaz ben gelince okucam…
  HOŞCAKAL;)

 15. Sevgili falan değiller ya gormediniz çekilen canlı video da hazal erkan abi diyor. Ayrıca sevgililer günü trt 1 bugünde erkan bey sevgilisinin sevgililer gününü kutladı. Yani boşuna heveslenmeyin

 16. Ülkerim nerdesin özledim seni baq dediyin kimi teli elime alib seni bekileyorem seni yolunu gözleyirem yarida mi aqişam gelecekisin öfffff canim sana bir şeyler söleyecem bu gun diyecekidim olmadiqin icin yazimadim burda olduquda sölerim gülüm seni burda görmeyede sinir oluram.

 17. Kim nerde qonuşacaq sizden izin alasi deyil size ne siz dizi yaqda yorum yabardiniz sizi ilik devedi bura gördüm gelir gelimez nedese dizi haqa deyil boş qonuşma yabidiniz kedi işinize baqin kim ne yabar kedi bilir işinize baqin yaliş yerden giriş yabidiniz lavilarinza diqat edin babamiz anemiz deyilisiz ne yabacaqimizi öyretmeyin gedin vacabbda yada fezde boş qonüşun burda boş qonuşma diye bir şey yoq qonüşasin diye qonüşma lavini bil qonüş.kim nerde ne yazar kedi bilir

  • SUDEM aşkım ömrümün neşesi, kalbimin köşesi sen beni nasılda savunmuşsun öyle ya… Kalp kalbe karşıymış derler KADRO adındakı arkadaşa yorum yazdım bakdım sende yazmışsın. Hem de 1 dakika farkla yazmışız;)
   Canım bu sabah düşündüm ki, ben yorum yazmassam sen gitdiyimi düşünürsün ve beni merak edersin o yüzden o yorumu yazdım;) Aşkım tabiki seni iyi tanicam sonucda arkadaşımsın dimi. Sen aniden sinirlenip, anidende mutlu ola biliyorsun, sevdinmi sonuna kadar seversin, sevdiyin için canından bile geçecek birisisin, sert karakterin olsada yufka gibi yüreyin var. İşte sen benim aklımda böylesin. Tam kestiremiyorum ama bence 21 yaşındasın.
   Aşkım bide bir şey sorucam. Sen hangi takımı tutuyorsun?

   İstersen şimdi cevap yaz çünki burdayım:)

 18. şu ne ya siz diziye yorum yaziyorsunuz yoksa bir birinizemi ülker Azeri elyar Azeri lütfen vatcapda fezbukda konşun şurda deyil

  • KADRO adındakı arkadaşım kalp kırmak benim işim diyil. O yüzden elimden geldiyi kadar sözlerimle sizi üzmemeye özen göstericem…

   KADRO adındakı arkadaşım Elyar bir yakınının hasta olduğunu söyledi, ben de ona iyi olsun dileklerimi iletdim… ve bence bunda kötü hiç bir şey yok. Hem bu güne kadar sitenin sahibi Resul abi nede burdakı arkadaşlarım benim yorumlarımdan şikayetci olmadı. Eyer olurlarsada ben bu gün giderim. Size gelince madem benim yorumlarımı beyenmiyorsunuz o zaman diyer arkadaşların yorumlarını okuyun. Olurmu.
   İnşallah kalbinizi kırmadan her şeyi annata bilmişimdir. Hoşcakalın;)

 19. Ülkerim canim bugünde Bir daha aladim ki sen benim gercekdede en iy arqadaşdarimidan birisin ve seden qolay qolay el cekimem bu ariqadaşidiqi bitirmeyecem canim iy ki haber edin ne qadar marak edecekimi bilirsin Bu onu görsedir ki beni azda olsa tanayirsan saten yazidiqin şeyirden beni tamayirsan saki cabuq gel canim heyatimin neşesi.

 20. dizinin konusuna dönmemek için ömerin eline silah verip mahhalede kaldırımlara atmadığınız bir ömer kalmıştı onuda yaptınız .dizi mafya dizisine döndü kurlar vadisi arka sokaklar.TRT. bıtakıp oraya gitseniz bari öbür kanallarda hiç bir farkınız kalmadı . yine önümüzdeki haftatad mahalle ve ergen tayfası olacak sanırım ama benim anlamadığım. izleyicini o kadar yarumu neden göz ardı edilyor. senaristel analamak mümkün değil:((( dizisi saçma sapan konularla uzatmanız hiç hoş değil.

  • Ömerle Zehraya bak sen. Biz sevgili diyiliz diyorlar. Ama köşede bucakda resim çektirmeler, kameraya poz vermeler daha bunun gibi neler neler… Yok anam yok bunlar kesin sevgili. Bak bide biz arkadaşız diyolar. Ha bende yedim…
   Var bunlarda bir şeyler. Yakında çıkar kokusu demedi demeyin.

   Tü yoruma daldım diziyi kaçırdım…

 21. SUDECİM günaydın. Aşkım benim intertnet iyi çekmediyi için akşama kadar yokum. Şimdiden söylüyorum ki, beni merak etmeyesin. Sen telefonu eline al beni bekle akşam buralarda olucam:)
  ÖÖÖÖPDÜM:)

 22. Ülker azeri inwallah yaxwı cavab alarıq seve seve paylaşaram sizinle. Wefiqe bacım kızıdı .10 güne cıxacaq cavablar. O vaxda qeder sebir etmek qalır bize

  • ELYAR AZERİ İşallah analizlərin cavabı üzünüzü güldürər. Allah Şəfiqəni anasına bağışlasın…

 23. Gerçekten hafta nin sonu böyle bitmesin ya bi kurtarma bu kadar uzun sürmeneli bence hem çiftçimiz biraz bu hafta vakit geçirildi of ya

  • ELYAR AZERİ ŞƏFİQƏ üçün çox pis oldum. İnşallah tez bir zamanda sağalar. İnanki her gün onun üçün dua edəcəm. Xaiş edirem analizlerin cavabı çıxanda biznende paylaş. Mende buna bənzər bir şey yaşadığıma görə səni çox yaxşı başa düşürəm…

   Təbrikin üçündə sağol:)

 24. Teesüf ben baka bilmedim sevimli dizime.ad günü olan arkadawlarıda tebrik edirem gec olsada.bu arada bizim cox sevimli bir kızımız şefiqe hasdahanada. Cox agır bir emeliyat kecirdi. O sertalı cox sevirdi . Hetda ona gülmek ücün cevriyye deyirdik.hamınızdan balaca qızımız şefiqe ücün dua ermeyinizi isdiyirem.cünkü analiz cavabı gözleyirik .axu siz de menim ailem sayılursınız.bize maddi deyil menevi desdek lazımdı

 25. Demek yasemeni kurtarma olayi haftanin sonuna dek gidecek ? Bencede aslarini kalblerine gomsunler . Yasemen unveristeye hazirlansin artik bu gidisle bu kiz nasil unveriste kazanacak , kizin piskolojisi bozuldu ya . Once Yener kacirdi , sonra annesi getdi , sonra patlama oldu , simdide yine , mustakbel kayinpedri kacirdi , bide ask mesk isleri bu kizi yordu . Artik derslerini calissin

  • Ulkerrr sen ne tatlisin öyle kız sozlerinle beni kendine cektin çok sıcak kanlisin sen öyle
   Vav demek on sekize girdin a ne güzel yeni yasin sana mutluluk herşey getirsin kız bende on sekiz yaşındayım bir mayısta on dokuza giricem hihi benimkimede az kaldı
   SEN azerimiain ay bena azerileri nekadarda severim hele konusmaniza hayranım çok hos konuşuyorsunuz
   Seni ben cokkk sevdim kız ha nedicem aygulumun ozelden yazisyik dunden belli yok o görür girmez cevap vericek
   Oldumu ulkerim :))))))
   kız aylin sen kaca girdini soylemedin kız sen kaça girdin bakim
   Ha bide burdakikerle yaxismaniz ne sıcak öyle
   Ya kızlar burda bazı salakca gereksizce yorum atanlara takilamyin ah ah bizim sitede bunlardan daha çoğu var hele dizimizin çıktı zamanlar gorseydiniz bize diziyi zehir ettiler sultan fanlari ayy onlardan basedince bile kötü oldum hihihi çokmu uzatim ne
   Hadi kendinize cokkk iyi bakın selametle kalin

   • Eylul cok af edersin daha once yorumunu gormedim simdi gordum cavepliyorum . Ben 23 yasima girdim . Evet burda guzel arkaasliklar kurduk . Ben aygulede soyledim , senide Aygulude daha onceden yalanci bahar sayfasindan taniyorum . Kendim yorum yapmiyordum ama sizin yorumlari okuyordum . Cok kalvqa vardi orda da o yuzden yorum yapmiyordum . Bende Vivan Desana hayraniyim .