Adını Sen Koy 24. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 07 Tem 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar? Neler Yaşamadılar ki.

Alev Yüzünden Zehra İle Ömer’in Başına Gelmedik Olay Kalmadı

24. Bölüm

Ömer Zehirli Çay İçti.

Alev, Zehra yı Zehirlemek İsterken Ömer’i Zehirledi. Ömer, Zehra için Hazırlanmış Olan Zehirli Çayı İçti.  Alev Yüzünden Ölümle Burun Buruna Geldi Ömer.

Alev Zehra’nın Bebeğini Kaybetmesi İçin Elinden Geleni Yaparken, Zehra’ya Zarar Vermek İsterken, Zehra ya Zarar Veremedi Alev. 

Zehra’nın Yerine Hediye Abla Düştü. Zehra’nın Yerine Ömer Zehirli Çay İçti.

Alev, Ömer ile Zehra’nın evliliğinin bir bebek yüzünden olduğunu düşündüğü için. Bebekten kurtulursa, bu evlilikte sona erer, Zehra da Ömer den ayrılır, konaktan gider düşüncesinde Alev. Bunun içinde Nazan ile bebeği düşsün diye eczaneden ilaç aldılar.

Aldıkları bu ilacı Nazan Zehra’nın ilaçları ile değiş tokuş yaptı ve Zehra da ilaç saati geldiğinde bilmeden kendi ilacını değil, Alev’in aldığı ilacı içti.

Alev de Nazan dan Zehra yı kontrol etmesini istedi. Kendi odasında kendi kendine konuşup duruyor Alev. Şimdiye çoktan bitmiştir, odasının bir köşesinde kıvranıyordur yılan diyor.

Sensin yılan kendini söyleme Alev, biz seni biliyoruz. Sen sokup duruyorsun Zehra yı ve Ömer’i, sen can yakıyorsun zehirli bir yılan gibi.

Alev’in aklına göre, Zehra gidince Ömer ile Alev’in hikayesi başlayacakmış. Sen ancak rüyanda görürsün. Hatta rüyanda bile göremezsin. Çünkü, Ömer ile Alev diye bir hikaye hiç başlamayacak. Hadi canım hadi Allah versin sana başka bir sevgili 🙂

Alev, Nazan dan Zehra’nın ilacı içip içmediğini sordu, durumunun nasıl olduğunu öğrendi. Zehra gayet sağlıklı hiçbir sıkıntısı yok. Hatta eskisinden de iyi oldu. Sanki ilaç Zehra ya iyi geldi. Alev yine Zehra ya kötülük yapayım derken iyilik yaptı anlaşılan haberi yok zavallı Alev.

Şirkete gelen Müfettiş kayıtları izlemek istedi. Ortada kayıt olmadığı için Ömer müfettişi oyalamak için bir süre konuştu. Ne konuştular bilmiyorum. Demirde kuryenin getirdiği kayıtların olduğu zarfı şirkette bulamıyor. Bulamaz çünkü, Mehtap’ın çekmecesinde zarf.

Ömer işi bitince şirketten çıkıp konağa döndü. Konakta ise, Zehra Asya ile birlikte resim yapıyorlar. Zehra’nın çizimlerinin güzel olduğu ilk bu bölümde gösterildi. Üzerinde fazla durulmadı.

Bizim kızımız Zehra da maşallah on parmağında on mağrifet var. Bitkilere meraklı, onlardan şifalı çaylar yapıyor. Çizimi güzel, çok güzel resimler yapıyor. Yetenekleri saymakla bitmez ilerleyen bölümlerde daha neler neler öğrenecek Ömer Zehra hakkında. Hatta bu çizim işinden çanta işine girecekler Ayşe ile birlikte.

Ömer salona geldiğinde tüm aile bireylerinin bayanları bir aradaydı. Asya’nın çiziminden bahsediyorlardı. Zehra biraz kendini yorgun hissedince odasına çıktı. Alev de seviniyor ilaç etkisini gösteriyor diye.

Olmayan bebeği kaybedeceğine seviniyor Alev. Canilik bu Alev’in yaptığı, Allah dan Zehra gerçekten hamile değil. Hamile olsaydı bebeğini kaybettiği için çok üzülürdü Zehra. Vicdansız Alev.

Odasına çıkan Zehra’nın arkasından giden Ömer. İyileşmediğini biliyorsun değil mi deyince, Zehra; beni düşünmene gerek yok dedi. Ömer de seni düşünmüyorum içinde bulunduğum durumu düşünüyorum dedi.

Hadi Ömer sende, yapma Allah aşkına, bal gibi de Zehra yı düşünüyorsun. Ayrıca, içinde bulunduğun durumu sen kendin yaptın kendi ellerinle, şimdide nasıl çıkacağını bilemiyorsun. 

Zehra’nın biran önce eski sağlığına kavuşmasını istiyorsun, daha fazla vicdan azabı duymak istemediğin için, sen kabul etmesen de Zehra ile yakından ilgileniyorsun onun zarar görmesini istemiyorsun.

Ömer, Zehra senin için elinde tuttuğun bir kelebek gibi, onu sevmek istiyorsun, fazla sıkarsan ölecek bunu biliyorsun, sıkmasan elinden uçup gidecek korkusunu yaşıyorsun.

Ömer sen Zehra yı kaybetmek istemiyorsun. Nedeni şimdilik Ayşe için ama ilerde kendin için Zehra yı kaybetmek istemeyecek, onun için şimdikinden çok korkacak, endişeleneceksin. Çünkü sen Zehra yı çok seveceksin Ömer.

Alev de Zehra dan bir ses çıkmayınca, ilacın prospektüs yani ilacın içeriğinin özelliklerinin yazılı olduğu kağıdı okudu. İlacın nadiren etkisi yavaş olabilirmiş, hızlanması için düşme, ağır kaldırma, sert ve ani hareketler olmalıymış ki, ilacın etkisini hızlandırsın.

Alev bunu öğrendi boş durur mu? Durmaz hemen Nazan dan destek alıp Zehra’nın başına bir iş gelmesi ve sonucunda da bebeğini kaybetmesini istedi Alev.

 

Ömer beyimiz traş losyonunu bulamıyormuş. Tabi bulamaz Zehra yerini değiştirdi. Başka çekmecelere de bakmayı akıl edememiş yakışıklı zorbamız 🙂

Zehra ya soruyor traş losyonum neden yerinde değil diye. Zehra da banyoya gidip işte burada diyor Ömer’e.

Ama birlikte banyoya gidişleri çok tatlıydı. Zehra önde, Zorba Ömer hemen Zehra’nın arkasında patronlar rol değiştirdi. Bundan sonra evin patronu Zehra haberin olsun Ömer bey, o ne derse o olacak 🙂

Ömer soruyor neden burada? diye. Bu da sorumu şimdi, Zehra senin eşin olarak o evde yaşıyorsa, eşyaları da o evde olması gereken çekmecelerde vede yerlerinde olacak, tıpkı senin eşyaların gibi, artık yalnız yaşayan bekar bir erkek değilsin hatırlatırım. 6 aylığına da olsa sen evli bir erkeksin, Zehra bu yapacak senin eşin O, ona göre davran evli, yakışıklı, zorba, Ömer bey 🙂

Zehra da banyodan çıktı kapının önünde kendi kendine söyleniyor; bencil, zorba, saygısız, ne ilgiden anlıyor, nede saygıdan busun sen bu, derken Ömer banyo kapısını açtı.

Hadi Zehra, şimdi söyle biraz önce söylediklerini, küçük yaramaz çocuklarım benim iş başında. Siz ne zaman büyüyeceksiniz de böyle didişmekten vazgeçeceksiniz?  🙂

Alev de odasında çıldırıyor Zehra için, hala sapa sağlam bu ne inat diyor. Sen inat görmemişsin Alev. Zehra’nın inadı keçide yok, Zehra keçiden bile inat ondan uzak dur Alev.

Salim amcalarda Yener’in bulduğu dayalı döşeli eşyalı eve geldiler. Sevim hala konuşmuyor, içeri girmek istemedi ilk başta sonra girdi.

Konakta da bahçede çok güzel kahvaltı yapıyorlar. Alev Ömer ile iş konusunu konuşmak istedikçe Ömer Demir ile konuş deyip Alev’i tersliyor. Nihat da bıyık altından Alev’in düştüğü duruma gülüyor. Oh olsun sana Alev.

Eski bölümlerde böyle güzel aile sofraları vardı. Sonradan onlarda yok oldu. Bu zengin Ömer Kervancıoğlu iflas etti de bizden mi saklıyor, seyirci üzülmesin diye. 

Hani Ömer Ayşe üzülmesin diye ondan her şeyi saklıyor ya, şimdi de seyirci üzülmesin diye mi fedakarlık yapıyor yakışıklı paşam, bu kadar yük omzuna çok ağır gelir taşıyamazsın Ömer.  Yapma bak söyle varsa öyle bir şey bilelim.

Sevim bahçe kapısından içeri girdi ama merdivenlerden yukarı çıkıp da eve girmedi Sevim. Salim amcada zorlama girmek istemiyorsa biraz daha kalsın dedi. onlar girdi içeri.

Asya’ya ya ayakkabı almak için çarşıya gidecekmiş Ayşe, annesi geliyor, sende gelmek ister misin? diye Zehra ya teklif etti Ayşe. Zehra da evde kalmak istediğini söyledi. Bunun üzerine Asya da evde kalmak istedi. Sen evde kalırsan ayakkabı sana nasıl alınacak prenses?.

Çocuk yüreği sevdi mi birini, asla bırakmak istemez onu. Her an yanında olmak ister. Sevmiştir onu bir kere kaybetmek istemez sevdiklerini. Ayrılmak demek çocuk için geri dönmeyecek anlamına gelir. 

Oysa giden geri gelir ama erken ama geç gelir. Çocuk bunu yaşamıştır bir kere, erken de, geç de aynı zamandır zaman olarak, onun sevdiğinin yanında olmadığı her an çok uzun bir zamandır.

Hediye abla Zehra’nın yardıma ihtiyacı vardır bizden istemiyordur düşüncesi ile odasının giyinme bölümüne baktı Zehra her şeyi düzenli yaptığı için Hediye abla ve Nazan’a iş bırakmamıştı. Bu düzende çok hoşuna gitti Hediye ablanın. Maşallah kızımıza.

 

Nazan Zehra için banyoda çok kötü bir tuzak kurmuş. Ama bu tuzağa Zehra değil Hediye abla düştü.

Hediye abla, Zehra ile Ömer’in kullandığı banyodaki aynanın camını silerken düştü. Yerler kaygan olduğu içinde kalkamadı. Nazan’ın tuzağına Hediye abla çok kötü düştü. Pis Nazan.

Alev’e ne diyeceğim ben şimdi diyor. Bebek Zehra düşmedi diyeceksin ne diyeceksin Nazan.

Hediye abla hastaneye gitmeyi kabul etmedi dinlensem geçer diye odasına gitti Zehra da hep onun yanında oldu.

Hediye abla hastaneye gitmiyor, bu yaşına gelmiş doktora gitmemiş hey maşallah. Ama aktardan yardım alıyor. Kantaron yağı bitmiş onun için Nazan gidecek. Gitmişken de Alev’in istediği şey için bir şeyler hazırlar düşüncesinde Nazan.

Ne şeytanca düşünceler bunlar. Tövbe yarabbim ya.

Şirkette de Mehtap sinir olduğu çalışanı zarfı saklayarak işten atılmasına sebep oldu. Zarf hala Mehtap’ın çekmecesinde. Ömer de Alev’e kızgın kaybettiği dubai ihalesinden sonra şimdi de Kıbrıs ihalesine katılıyor Hilmi Yılmaz. Ne belaymış bu Hilmi Yılmaz Ömer’in başına Alev gibi. Kurtulamadı gitti Ömer şu iki baş belası insandan.

Yasemin ve Salim amca eşyalarını yerleştiriyorlar yeni eve yavaş yavaş alışacaklar.

Alev de dışarda bir yerde otururken yanına Hilmi Yılmaz geldi. Hilmi Alev’e dedi ki, eğer dubai den erken dönmüş olmasaydınız ihaleyi siz almıştınız. Alev bunu asla Ömer duymamalı dedi içinden.

ÖMER DUY BAK ALEV SENDEN NE SAKLIYOR. EĞER DUBAİ DEN ALEV ERKENDEN DÖNMÜŞ OLMASAYMIŞ İHALEYİ SEN ALACAKMIŞSIN. ŞU ALEV’İN CEZASINI VER ARTIK SENİ NE KADAR ZARARA UĞRATTI GÖR DE EVDEN DE ŞİRKETTEN DE KOV ŞUNU. YETER AMA.

Alev Nazan’ı aradı Zehra’nın yerine Hediye ablanın düştüğünü öğrendi. Senin yüzünden hiçbir planım olmuyor diyor. Olmaz tabi pis cadı. Niyetin kötü senin.

Nazan aktardan kantaron yağ alırken, bir de düşük için ilaç istedi. Bayan olmaz deyince, dükkana gelen bir müşterinin istediği ilaç tam Nazan’ın istediği ilaçtı onu alıp kaçtı Nazan.

Buradaki aktarcı bayana dikkat, çok sonraları bu aktarcı teyze, köyde tek başına yaşayan hanım olacak. 

Ancak ismi farklı olacak, güler misin, ağlar mısın? İnsan hiç ismini unutur mu? Aktarken Saadet abla, köyde Emine hanım. İşini hatırlıyor da ismini unutmuş ablamız yada senarist 😀

Zehra, Hediye abla için bitki çayı hazırlamış onu içti Hediye abla. Ayşeler de alış verişten döndüler. Ayşe Zehra yı odasında bulamayınca abisini aradı. Zehra seninle mi diye.

Ömer de birlikte olmadıklarını, Zehra’nın evde olduğunu sandığını söyledi. sonrada bir hışımla eve geçti Ömer.

Salim amca da Yasemin’e annesinin o bebekken yine böyle olduğunu sebebinin de, yine ev yüzünden olduğunu, anneannesi ölünce dayıları satmış evlerini, Sevimde aynen böyle olmuş. Salim amca o zaman Sevim’e annesinin bazı eşyalarını göstermiş iyileşmiş. Yine aynı yöntemi deneyecek Salim amca. Sevim’i eve aldılar eşyaları gösterdi Yasemin.

Çocukluktan kalma bir travma Sevim’in yaşadığı, evin satılması, annesinin ölümünü hatırlattı Sevime, annesini kaybetmiş Sevim, onu ve eski acı hatıralarını yeniden yaşadı bu evin satılmasıyla Sevim. 

O yüzden konuşmuyor, yemek yemiyor annesini kaybettiği, evlerinin satıldığı o zor günlere gitti Sevim.  

 

 

Hediye abla Zehra dan düştüğünü saklamasını, kimseye söylememesini istedi. Telaşlanmasınlar üzülmesinler diye. Zehra da tamam dedi. oradan ayrılmıştı ki Zehra. Ömer geldi konağa kapıda karşılaştılar ve Ömer neredeydin? Nerden geliyorsun diye sordu.

Zehra da bir yere gitmediğini söyledi. Ömer inanmadı. Sabrımı deneme diyor. Asıl sen Zehra’nın sabrını deniyorsun Ömer, yeter artık güven şu kıza.

Nazan da zehirli çayı hazırladı ve Zehra’nın odasına götürdü. Bu arada da aktarcı kadın konağa geldi. Alev açtı kapıyı.

Aktarcı, Alev’e o ilacı sakın kimseye içirmeyin o düşük için değil. Anne de ölür dedi. İşin rengi değişti Alev için. Zehir o zehir, öldürür insanı dedi kadın.

Nazan da çayı Zehra ya verdi. Zehra çayı aldı masanın üzerine koydu. Ve odadan dışarı çıktı.

Ömer de telefonuna bakarken hazır gelmiş çayı içti. Gitti dağ gibi yakışıklı adam.

Pis Alev, cadı Alev, sen içeydin de senden kurtulaydık. Ömer den ne istedin? Gitti, gitti Ömer’im, yakışıklı zorba paşam gitti.

 

Alev sen başa bela mısın? Ömer ve Zehra’nın hayatından çık artık. Ömer’i kalbinden at. Unut sen onu. Ondan sana yar olmaz. Uzaklara çooookkkk uzaklara git ve oradan bak Ömer ile Zehra’nın aşkına ve çatla da patla olduğun yerde.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 24. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 46 yorum

 1. aydan dedi ki:

  Bence zehranin annesi gelse dizi korlanacaq

 2. Aslınur dedi ki:

  Aaa Könül üç bölüm mü yayınlandıı ??
  Ben bugün kaçırdım yaa dışarıdaydım

  Ha bi de Aslı Allah iyiliğini versin ya
  Bak şimdi farkı göstereceğim

  Şu:) Şu 🙂 ve Şu:D Şu 😀
  O iki nokta üst üste ve parantez ya da D , bunlar kelimeyle birleşik yazılınca aynı şekilde çıkıyor
  Ama eğer kelimeyle ayrı olursa o emoji olarak çıkıyor 😀 ❤️

 3. Azeri Aytac dedi ki:

  Aynen aslicim gitmesi gereken bahar ve babasi zaten eylulun babaaneside olmicekti baharin babasinin yuzunden oldu hata yapmicakti hem boyle ciddi bi ameliaytda telefonla konuwulmaz ben olsam onu doktorluktan attirirdim. Yaa bide ben bu dizinin yorum sayfasini ariyom ama bulamiyom bilen varmi?.

 4. Azeri Aytac dedi ki:

  Aynen aslicim gitmesi gereken bahar ve babasi zaten eylulun babaaneside olmicekti baharin babasinin yuzunden oldu hata yapmicakti hem boyle ciddi bi ameliaytda telefonla konuwulmaz ben olsam onu doktorluktan attirirdim. Yaa bide ben bu dizinin yorum sayfasini ariyom ama bulamiyom bilen varmi?

  1. aslı dedi ki:

   Canım kalp atışı için.
   site içi arama yazıyor ya sağ tarafta oraya yazıp bulabilirsin.

   ayrıca sol tarafta diziler listesi var ya orada kalp atışı yazıyor onu tıkla o dizinin sayfaları açılır.

   1. Azeri Aytac dedi ki:

    Coooooook tesekkur ederim canim opuyorum seni:*:D

 5. Azeri Aytac dedi ki:

  Oooooooooofffffffffffffff neden kimse yok yaaaa 🙁 sixintidan patliyommmmmmmmm nerdesiniz tatliskolarrrrrrrrrr

 6. Aslınur dedi ki:

  Aslıcım ben bazen klavyemden başka emojiler koyuyorum ama onlar çıkmıyor
  Senin dediğin gibi yan yana yatık çizgiler oluyor , sadece kalpler çıkıyor yani
  Aylin yok kalp de yok valla
  Aylin nerdesiiiiin , seni ve kalplerini özledik

  Sana buradan senin kalplerinle sesleniyorum , bi ses ver

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. aslı dedi ki:

   Aylin tatil yapıyor herhalde:)
   ır abi de yok, diğer arkadaşlarda, bir bir eksiliyoruz.

 7. Könül Azeri dedi ki:

  Çok iyi oldu üç bölümü yaymlandi teşekkürler trt1♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡**

 8. aslı dedi ki:

  Hayatcım ben o dizinin orjinalini seyretmedim.

  bence benzemiyorlar.

  dizideki rolleri de benzemiyor.
  Eylül tuttuğunu koparan erkek gibi bir kız. erkekleri dize getiriyor.
  Kimseye eyvallahı yok.

  Zehra Eylül gibi değil. Zehra daha narin naif. Zehra Eylül gibi olsaydı Ömer’in halini düşünemiyorum bile 😀
  Ömer zorba olduğu her gün Zehra dan dayak yerdi. 😀

  1. Hayat dedi ki:

   Tabiki de karakter olarak diyl kalp atisi dizisi guney kore DOCTORS uyarlamasi. Orijinal dizide ki kız benziyor zehraya oda karakter olarak diyl. Ondada bas rol kız erkek gibi.

  2. Hayat dedi ki:

   Park shin he kızın gercek adı dizideki

   1. aslı dedi ki:

    ismini yazdığın kişiye baktım, Park shin he bence benzemiyor Hazal ondan daha güzel 🙂

    1. Hayat dedi ki:

     Bencede hazal doğal çok guzel sadece canlı yayında ona benzediğini soylemistiler

 9. aslı dedi ki:

  Hayatcım ben o dizinin orjinalini seyretmedim.

  ilk linkte hazalın resmi var.
  https://dizibilgi.tv/trt-1-adini-sen-koy-dizisi-oyuncu-kadrosu-ve-karakterleri/

  ikinci bu linkte de Öykü Karayel dizi de Eylül o var.
  https://dizibilgi.tv/kalp-atisi-oyunculari-konusu-ve-kadrosu/

  bence benzemiyorlar.

  dizideki rolleri de benzemiyor.
  Eylül tuttuğunu koparan erkek gibi bir kız. erkekleri dize getiriyor.
  Kimseye eyvallahı yok.

  Zehra Eylül gibi değil. Zehra daha narin naif. Zehra Eylül gibi olsaydı Ömer’in halini düşünemiyorum bile 😀
  Ömer zorba olduğu her gün Zehra dan dayak yerdi. 😀

 10. AYGUL dedi ki:

  Bu diziyi izlemiyorum :-(( peki neden burdayim ?? Valla buraya gelmeminde yorumlara bakmaminda tek bi sebebi var ULKERIM için burdayim ULKEROM seni kactir bekliyorum yoksun bukadar uzun zamandir yok ooman doğal olarak aklimi kurcaliyo kötüyü düşünmek istemiyorum ama sen her ne olursa olsun resul abiye bile yaslanana kadar burdayim demiş biri olarak NERDESIN ???
  Bak çok önemli bişey oomadiysa vede geçerli bi nedenin çok cokk onemli geçerli bi nedenin yoksa yolarim o saçlarını iki metre suruklerim triplerin kralini atarim haberin olsun ..bi insani bukadar bekletirlirmi yaa ?? Geldiğinde ilk bana ses vercen tmmi ??

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin AYGUL. Eylülü bizde merak ediyoruz senin gibi. Sude onun arkadaşı idi oda yok kayıplara karıştılar her ikisi de.

   1. aslı dedi ki:

    ÜLKER yazacaktım kafam başka yerde kusura bakmayın.

 11. Könül Azeri dedi ki:

  Teşekkürler canim yazdığınız üçün o bölümleri izleyenden sonra yazmasam bilin kalp krizi keçirmişem.Aleve meslehet görelim sakitce çekib getsin ben onun yerinde olsam sevdiyime zarar gelmesini heç isdemezdim vicdan azabi deyilen bir şey var öpdüm hamınızı♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Iyiki varsin Konul sayfa sayende kalplerle doluyor. Aylin yok kalp koyanda yok senden başka

   1. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler Lalecim hepsi sizinçün♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

   2. Könül Azeri dedi ki:

    Teşekkürler Lalecim hepsi sizinçün♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

    1. Azeri Aytac dedi ki:

     Yaa bunlar kalpmi:) bende gorulmuyo bende sadece nurbanu bide aylinin kalpleri goruluyo konulun atdigi gorulmuyo . Konulcum tesekkurler canim cok guzel kalpler gorulmesede biliyorum keske bendede kalp olsaydi bende sizin icin koyardim

   3. aslı dedi ki:

    Bende kalpler görünmüyor. üst üste yatık çizgi var.
    ben en başından beri senin mesajlarında bu çizgiyi görüyordum da neden diye soruyordum kendime meğer o çizgiler kalp miş.

    Lale sayesinde öğrendim teşekkürler arkadaşlar.
    könül kalplerini göremediğim için sana bu konu da hiç teşekkür etmemiştim kusuruma bakma olur mu. o güzel kalpler için göremesem de teşekkürler.

    1. Könül Azeri dedi ki:

     Canlarm teşekkürler bu kalbler size olan sevgimdir♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

    2. Lale turkmen dedi ki:

     Aslicim:)))) gece gece beni gulme krizine sokucaksin. Bende sendekinin aksine bir. tek Konulin kalpleri gorunuyor:) bazen gulen yuz emojin koyuyorsun ya o zaman bende kare şekli cikiyor. Belkide o başka bir şeydir. Ben kendimce ona gulen yuz diye yorumluyorum:)

     1. aslı dedi ki:

      Lalecim senden önce ben girdim gülme krizine, senin yazdığını okuyunca fark ettim, öncesinde hiç farkında değildim farkında olsam yazar mıyım:)
      şşşşttt. kimse anlamasın tamam mı aramızda 😀
      evet ben gülen yüz koyuyorum.
      bak bilmiyordum bunları öğrenmiş oldum.

 12. Aslınur dedi ki:

  Aslıcım sağol yazdığın için:)
  Ay valla o pis Alev yüzünden dalyan gibi adam az daha gidiyordu
  Ay bi de şu aktarcı kadın var dimi valla çok komik , senarist belki unuttu ama biz unutmayız asla
  Valla bazen düşünüyorum senaristlerin hepsi alzheimer hastası herhalde , aklıma gelmiyor değil bazen , ama insan herşeyi de unutur mu bu kadar da olmaz
  Haa bi de şu Ömer Kervancıoğlunun varlık içinde yokluğu … Valla özledim eskiyi ne güzeldi eskiden
  Ya herkesin arabası vardı , Ömer’in , Nihatın , Alevin , hatta Ökkeş amcanın bile arabası vardı , siz düşünün artık
  Öyle günü sandwichle de geçirmiyorlardı , anam babam usulü hep beraber bi kahvaltı yapışları vardı , tam Kervancıoğlu ailesine yakışır bi şekilde … Amaaa nerdeee eski günler
  İnşallah yeni sezonda eski ekip gelir…

  1. aslı dedi ki:

   Dizi de Erkan ve Hazal olmasa ve diğer oyuncular. Çünkü; cast çok iyi, dizinin konusu çok iyi, amma velakin haddinden fazla çekim hatası var.

   Çeken ekip iyi değil. hiç kusura bakmasınlar. 2. sezonda kendilerine çeki düzen vermezler vede çekim hataları böyle devam ederse ben yokum, izlemeyi bırakacağım diziyi.

   Oyuncuların emeklerine yazık. benim gibi seyirciye yazık. kaç kere uyardık hatalarını söyledik. ama hala devam ederse ben bunda kasıt ararım oyunculara yapılan büyük haksızlık bu vede seyirciye.

   bana en sonunda isyan bayrağını çıkarttıracaklar. yeter da 🙂

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Aslicim ben ne zaman birakicigim diziyi soyleyimmi!?
    1. Alev 1.sezondaki gibi aklina eseni yapip her kesin arkasindan iş cevirip yine yakalanmazsa .
    2. Cekim hatalarina ragmen kendini begenmiş konuşmalarina ragmen yonetmen degişmezse
    Işte o zaman ben dizide yokum ama sayfada Allahin izni ile siz oldugunuz zaman bende varim.

 13. aslı dedi ki:

  Bu şarkıyı klip olarak eklediğimden beri dinliyorum kaç oldu sayısını unuttum 🙂

  YA SEN BELA MISIN bu şarkı Ömer den Alev’e gelsin. Ya sen bela mısın Alev.

  Benim de hatalarım var
  Mesela seni sevmek

  Beni kurtaran bir şey var
  Seni erken silmek

  Kim bilir kaç aşk kaybettim tek tek ben
  Aşk diye boş boş direttim
  Senin yüzünden döndüm ölümden
  Çekil önümden of

  Ya sen bela mısın?
  Kalpten atar mısın beni ne olur
  Benden uzağa gidip bir dürbünle
  Oradan bakar mısın bana

 14. Anonim dedi ki:

  Thanks for analizi.

  1. aslı dedi ki:

   🙂

 15. Könül Azeri dedi ki:

  Arkadaşlar nerdesiz neden kimse yok bilen varsa yazsın Ömere ne olacaq o ilacı içdikden sonra delirtecem♡

  1. Azeri Aytac dedi ki:

   Konulcum merhaba omere hicbiwey oilmiyo sadece birazcik atesi cikiyo ama zehrasi iylestiriyo omeri 1 iylesiyo o ilac bebek duwurucu oldugu icin omerinde bebegi olmadigi icin hicbisey olmuyo:)

  2. aslı dedi ki:

   Çok kötü hasta olacak, ateşi çıkacak, ayakta duracak gücü olmayacak. Zehra onu bitki çayları ile iyileştirecek.

 16. Lale turkmen dedi ki:

  Kacirdigim bir bolumin analizi daha cikmiş teşekkur ederim Aslicim zaman ayirip bizim icin yazdigin icin

  1. aslı dedi ki:

   Rica ederim canım benim. Alev yüzünden Ömer’in canı çok yanacak.

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Aslicim diger sayfada kalp atişini izliyorum yazmişsin ilk bolumini bende izledim ama ben adini sen koydan sonra hec bir diziyi dogru duzgun izleyemiyorum. Şoyle ki yemek yeseler aaa parali insan her halde bunun yapimcisi, helekoptel gosterseler vauuu baya zenginmiş bu dizinin başindakilar, yemek yeseler ooo iyimiş ne guzel yemekde var..gibi duşunceler dizinin heycanini azaltiyor dikkatimi dagitiyor:(

    1. aslı dedi ki:

     🙂

     Ben sevdim o diziyi, Eylül’ü. Biraz bana benziyor Eylül. çok zorluklar yaşamış. öğretmeni senden bir halt olmaz dedi ben bu sözü duyduğumda fragmanda o zaman karar verdim izlemeye.
     izlediğimde de gördüm sevdim.
     bir öğretmen bir öğrencisine inanır ve güvenirse, bir diğer öğretmen senden bir halt olmaz, bir şey olmaz derken, bir öğretmen ona inandı güvendi onu başarılı bir doktor yaptı.

     bir öğrencinin hayatında bir öğretmen gerçekten çok önemli.

     Ve bir hasta içinde işini gerçekten severek yapan bu işe gönül vermiş doktor çok önemli.
     Eylül de, Ali Asaf ta babası da çok iyi doktorlar.
     Ama diğer kız Bahar ve onun babası iyi bir doktor değil. işleri güçleri para.
     Allah onlar gibi düşüncede olanları doktor yapmasın. insanlara fayda değil zarar veriyorlar.

     1. Azeri Aytac dedi ki:

      Bende izliyorum o diziyi cok guzel bi dizi ilk bolumunu sevmemisdim ama 2. Bolum harikaydi bahari hic sevmiyorum onun yuzunden nerdeyse adam oluyodu bide bi hasta vardi bahar zaten olecek gec geldi diyodu wimdi hasta onun elinde olsaydi ameliyati birakip giderdi zaten olecek die

     2. aslı dedi ki:

      Eylülü hastaneden göndermeye çalışıyor pislik. o hastaneden gitmesi gereken biri varsa Bahar ve babasıdır. her şeyi ört bas etmeye çalışıyorlar ikisi de. iftiracı, yalancı, düzenbazlar.
      Dr. Ziyanur Denizoğlu Ali Asaf’ın babası çok iyi bir doktor. Her doktor onun gibi olsa.
      Toplantıda Dr. Sinan konuşurken onun konuşmasına müdahale etti iyi de oldu rezil oldu Sinan.

     3. Hayat dedi ki:

      Ben bu dizinin orijinalini seyretmiştim sizin soylediklerinizden sonra merak ettim seyredicem. Originaldaki bas rol kızın hazala benzediğini bu çok canlı yayında hazala soylemistiler. Sizce benziyormy?

 17. Könül Azeri dedi ki:

  İlk yorum benden Ömere bir şey olsa Alevi kendi ellerimle boğaram♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. aslı dedi ki:

   Bende sana yardıma gelirim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir