Adını Sen Koy 237. Bölüm Analizi (“ASLI”) 12 Aralık Salı 2017

Adını Sen Koy 237. Bölüm 12 Aralık 2017 Sal

Kazandıkça bölüşemiyorsan ELİNİ sorgula.
Konuştukça kırıcı oluyorsan DİLİNI sorgula.
Yürüdükçe menzilden çıkıyorsan YOLUNU sorgula.
Ömür geçtikçe yerinde sayıyorsan GÜNÜNÜ sorgula.
Sevildikçe vefasızlaşıyorsan GÖNLÜNÜ sorgula.
Hangi hâlde olursan ol SONUNU sorgula…!
Mevlana

Ömer Diyor ki,

Ben sevdim, hem de ömrümde ilk defa birini çok sevdim. Öyle kolay olmadı sevmem zamanla yaşayarak tanıdım alıştım ve de sevdim. Ona gönül evimin penceresini, gönül kapımı açtım onu gönlümde misafir ettim. Ondan tek isteğim, başı dara düşünce ilk yardım isteyeceği insan ben olmak istedim. Bunu da ona söyledim dile getirdim. Ama o bana anlatmadı. Niyeti beni korumakmış. Ancak beni koruduğunu düşünürken sevgimizi aşkımızı sevdamızı yaraladı. Farkında olmadan yaptı bunları.

Bana hiçbir şey anlatmadan benden ona güvenmemi istedi. Nasıl güvenebilirdim ki? benim gönlüm zaten geçmişte yaşadıklarımdan dolayı yaralıydı. Yeni yeni iyileşirken ben, yeni yeni güvenmeyi öğrenirken ben,  yaptıkları ile yaşattıkları ile benimle açık açık konuşmadığı için yeniden eski günleri hatırlattı. Kabuk bağlamış yaramı yeniden kanattı.

Benim canım yanarken, bende onun canını yaktım ama ona bir şey olmasını da istemiyordum. Ne garip değil mi? hem benim gibi canı yansın istiyordum. Hem de benden gitmesini istemiyordum. Hem uzaklaştırıyordum onu kendimden, hem de uzaklaşmasını beni bırakıp gitmesini istemiyordum.

Ben babam gibi olmak istemiyordum. Babam gibi paramı alarak, beni terk eden bir eş istemiyordum. Korkuyordum bu şekilde terk edilmekten, korkuyordum yalnız kalmaktan, korkuyordum bütün kadınların annem gibi olmasından, korkuyordum babam ile aynı kaderi paylaşmaktan, onunla aynı kaderi yaşamaktan korkuyordum.

Güvenmek istiyordum, sevmek istiyordum, koşulsuz karşılıksız sevmek sevilmek istiyordum. Her seferinde karşıma param malım mülküm çıksın istemiyordum. Beni ben olduğum için sevsin, param için sevmesin istiyordum. Bende buna inanayım istiyordum.  Ama bir türlü beni sevdiğine, sadece beni sevdiğine inanamıyordum. Allah’ım, Yıkık dökük olan; gönül evlerimizi rahmetinle tamir et, yaralarımızı sen sar, sen sar ki, yeniden gülelim, yeniden mutlu olalım, huzurlu olalım, hanemizde daim olalım Amin.

Aslı

Zehra bütün cesaretini toplamış, Ömer den acil olarak bir ihtiyacımı karşılayacağım diyerek Canan için onu kurtarmak için 1 milyon tl yi istemiş. Ömer de hazır etmiş bir çanta dolusu parayı Zehra ya sunuyor Ömer. Zehra da hiç konuşmadan karşısında ağlıyor.

Hediye abla geldi o esnada ve eşinin mezarını ziyarete gittiğini oraya vardığında mezar taşını görünce çok mutlu olduğunu söyledi. Ömer’e mezar taşı yaptırdığı için teşekkür etti.  Ömer de ben ne yapsam Ökkeş abinin hakkını ödeyemem diyerek bir vefa borcu olduğunu dile getirdi.

Ökkeş abi, hayattayken hep onlar için dua edermiş. Ömer ve Zehra yı çok seven Ökkeş abi, Allah sizi birbirinizden ayırmasın diye dua edermiş. Rabbim onları birbirine hediye etmiş saadetleri bozulmasın, onların sevdası bir başka hakikat dermiş.

Zehra bunları duydukça ağlıyor gözyaşlarına engel olamıyordu. Ömer ise, Zehra ya bakıyor gözlerinden akan yaşların gerçek mi sahte mi olduğuna bir türlü karar veremiyordu içinden ve boğazı düğümlenmiş bir şekilde yutkundu Ömer.

Zehra, Hediye ablanın ellerinden tutarak ne güzel dua etmiş bizim için dedi. Hediye abla ağlama diyerek izin istedi mutfağına geri giderken, Zehra da Hediye ablaya gözyaşı kalbi temizlermiş dedi.

Ağlamak; içteki sıkıntıları dışa atmaktır, sıkıntılardan arınmaktır. Bazen sevgiliye naz, Bazen sitemdir. Bazen de anlaşılamamaktır. Bazen Rabbe yöneliş, bazen af dileme. Bazen de acının gözyaşı ile dışa vurumudur. Ağlamak iyidir rahatlatır insanı. Hep üzgünken ağlamaz insan, bazen sevinç gözyaşları da döker insan. Bütün gözyaşları mutluluktan olsun elem keder hepsi bu yazıyı okuyan herkeslerden uzak olsun.

Hediye abla gidince Ömer, Zehra ya söylediği sözün kendisinde işe yaramadığını söyledi. parayı al ve ne yapıyorsan yap parayı evde daha fazla görmek istemiyorum diyerek odadan çıkıp gitti Ömer.

Terasa çıkan Ömer, çok sinirli, Sakin olsa da bahçedeki ağaçlardaki kuşların sesini dinlese nede güzel şakıyorlar öyle insanın ruhunu dinlendiriyor. Ama Ömer’in bu güzel kuşların sesini duyacak takati yok.

 Ömer’in tek düşüncesi Zehra ve onun yaptıkları. Önce düğün gecesi birlikte yaptıkları dans, sonra Zehra’nın yönetim kurulundan sonraki bıraktığı zarf, yönetim kurulundan istifa ettiğini yazıyordu o zarfta. Sonrada bankadan çektiği parayı getirmesi. Ve şimdi bu acil olarak bir milyon liraya ihtiyacım var diyerek Ömer den para istemesi.

Olaylar öyle bir sıralı şekilde ilerlemiş ki, nedenini bilmediği için Ömer bunun daha büyük bir para miktarını almak için kurulmuş bir düzen olduğunu düşündü Ömer. Bunu düşünmesi de çok normal. Olayların gidişatı onu gösteriyor çünkü. Ama işin aslı öyle değil. Madalyonun görünen kısmı böyle iken bir de görünmeyen kısmı var, işte Ömer onu bilmiyor. Zehra söyleseydi bilirdi. Söylemediği için Ömer bilmiyor. Bilmediği içinde ona bir açıklama yapılmadığı için, gördüklerini kendince yorumlayarak bir sonuca ulaşmaya çalışıyor ancak yanılıyor Ömer.

Her şeyin planlı olduğunu düşünüyor Ömer. Parayı alıp gidecek diye düşünürken terasta sandalyenin üzerindeki bir battaniye Ömer’i Zehra ile ilgili güzel bir ana götürdü. Biz daha önce görmemiştik bu sahneyi. Zehra terasta otururken üşümüş, Ömer üzerine bir battaniye örterek birde yanına oturup ona sarılmıştı. Mutlu bir çiftiler o zamanlar ve Ömer Zehra ya seni seviyorum diyordu.

Evet Ömer Zehra yı çok ama çok seviyor. Ancak geçmişin izi, gölgesi Ömer’in peşini bırakmıyor. Bunda Zehra nın da payı büyük zamanında açıklama yapmadığı için bütün bunlar yaşanıyor. Konuşmanın önemi burada bir kere daha karşımıza çıkıyor.

 Zehra odasında ağlıyor. Bir çözüm yolu arıyor bulamıyor. Bu işte tek başına olduğuna kanaat getiriyor. Eşine her şeyi anlatsa yalnız olmadığını anlayacak da nerde Zehra nuh diyor peygamber demiyor. Eşine bir şey anlatmıyor. Anlatsa olay çözülecek de işte anlatmıyor. Aklı sıra Ömer’i koruyor Zehra ama evliliğine zarar veriyor daha ilk günlerden geldikleri noktaya bakınca evliliklerine ne kadar zarar verdikleri ortada. Konuşmuyor ikisi de hatalı.

Nihat Ayşe ile sinemada buluşup film seyredeceklerdi ama Müge yüzünden bu olmadı. Ayşe’nin yerine Müge gitti ve Nihat bu durumdan çok rahatsız oldu. Nasıl kurtulacağını düşünmeye başladı.

Müge telefonundaki resmi gösterdi Nihat ile oturmuş konuşurlarken elini tutmuş Müge bunu Ayşe ye göndermekle tehdit etti. Nihat da daha fazla yüz vermedi. Gitmek isterken bileğinden tuttu Müge ve Nihat zorla çekince bileği çizildi iz kaldı. Ayşe de bu izi sonra dan gördü. Nihat açıklayamadı.

Ah Ömer ah. Kendi kendine yazıp kendi kendine oynuyor. Aklı sıra Zehra Ömer den nefret ediyormuş, sevmiyormuş, parayı alıp gidecekmiş. Sevmediği adam ile aynı çatı altında yaşamak istemiyormuş Zehra. Ah Ömer Ah o senin hüsnü kuruntun. Bilsen ki Zehra seni deliler gibi çok seviyor bilmiyorsun ki?

Her şeyin bir oyun olduğunu düşünüyor Ömer. Bana oyun oynadın istediğin parayı almak için peki ya Ayşe o da mı yalandı?. Diye düşünüyor. Hiç insan yalandan sevebilir mi? yalandan gözyaşı dökebilir mi? yalandan sarılır mı? karşı taraf hisseder bunu ve sen bile gözyaşlarının gerçek gibi olduğunu düşünüyorsun ki gerçek gözyaşları onlar.

Zehra odasındayken Çetin aradı konağın yakınındayım dışarı gel diye. Zehra ilk başta gitmek istemese de Canan için kabul edip dışarı çıktı. Çetini adamlar dolmuştan indirdi. Zehra ile konuşup parayı getirmesini istedi. Yoksa Cananı ve kendisini öldüreceklerini söyleyip Cananın pembe renkte çantasını Zehra ya verdiler.

Zehra çantayı aldı konağa girdi. Eve girerken çalışma odasında olan Ömer dışarı bakarken Zehra yı gördü. Zehra’nın ayağı tökezledi düşecek gibi oldu Ömer’in canından can gitti. Yüz ifadesi Zehra için endişeli bir hal aldı.

Ama sonra toparladı sert Ömer oldu düşerse düşşün sana ne, o senin hiçbir şeyin değil, o bir yalancı dese de, dili böyle söylese de gönlünden geçen bu değil.

Zehra ya bir şey olacak, onu kaybedecek diye ödü kopuyor Ömer’in. Canından can gidiyor Zehra için.

Nihat eve geçince halasından Ayşe’nin bütün gün uyudu deyince yanına gitti. Ailecek yatakta oturdular masal anlattı Ayşe Asya ya. Güzel bir aile tablosuydu.

Akşam yemek masasında herkes oturmuş yemek yiyordu. Zehra’nın boğazından tek bir lokma geçmedi. Ömer yoktu yanında çünkü, o gelene kadar bekledi o gelince yemek yedi Zehra. Ve Ayşe Zehra’nın elinde yüzük olmadığını gördü nedenini sordu. Zehra da elimi yıkarken banyoda unutmuşum dedi.

Ömer de ne kadar rahat yalan söylüyor dedi. Sen de Ayşe ye çok rahat yalan söylüyorsun Ömer. Hiç Zehra ya kızma önce iğneyi kendine çuvaldızı Zehra ya batır Ömer.

Ömer çalışma odasına gitmiş çalışıyor. Zehra elinde yemek tepsisi ile geldi. Ne alaka? Daha yeni yemek masasına oturmuş yemek yemişlerdi. Kahve olsaydı, çay olsaydı anlardım da şimdi bu ne yemeği Allah aşkına.

 Zehra beklerken gitmesini istedi, tam gidecekken durdurdu ve ne zaman alacaksın parayı diye sordu. Zehra da bu senin için neden bu kadar önemli? Sen sadece susarsın, konuşmazsın, haftalardır ima ettiğin söylemediğin şeyi söyle dedi ve çıktı odadan Ömer de bir anlam veremedi.

Zehra gitti Ayşe geldi birlikte kahve içip sohbet ettiler.

Zehra da odasında ağlıyor. Ne yapacağını bilemiyor. Son anda aklına Ömer’e mektup yazmak geldi. İçinden geçenleri o mektuba yazdı Zehra.

Sabah olunca da o mektubu çalışma masasının üzerine bırakarak bunu okuyunca ben anlarsın umarım diyerek para dolu çantayı alarak evden çıktı Zehra.

Ömer çalışma odasına gelince çantanın alındığını fark etti. Mektubu gördü okumaya başladı. Hepsini okumadan saçmalık diyerek buruşturup attı. Sonra kağıdı yerden aldı ben okuyacak diye beklerken beyefendi okumadan devamını yakmaya çalıştı. Annesinin ortada yuva falan yok dediği sözleri hatırladı.

Belki sen annem gibi olabilirsin ama ben babam gibi olmayacağım diyerek mektubu ateşe vererek yaktı kül etti. Okumadı devamını.

Zehra tek başına elinde para çantası ile birlikte adamların istediği adrese gitti orada Zehra yı dolmuşa alarak gözlerini bağlayarak Cananın olduğu yere gittiler. Zehra Cananı çözmelerini istedi. Cananı çözüp dışarı bıraktılar.

Zehra ziynet eşyalarını ve yüzüğünü istedi onları da alınca parayı adamlara verdi.

Sabah, Kerem ile Şükran teyzenin kendisi hakkında söylediklerini duymamış. Evlatlık olduğunu bilmiyor Sabah. Kerem söylemek istiyor ama söyleyemiyor. Ayhan beyden yardım alarak Sabah’ın gerçek ailesini bulmaya çalışıyor.

 Zehra adamlarla işi bitti sanıp gitmek isterken adamlar Zehra yı durdurdu gidemezsin dediler. İşimiz henüz bitmedi. İşimiz Ömer ile onun yapacağı yeni iş ve ortaklıkla alakalı bu ortaklık olmayacak bunu engelleyeceksin dedi piton.

Zehra da ben yapamam buna gücüm yetmez deyince, Piton silahı çekti ve ateş etti. Kim vuruldu? Vurulan oldu mu? Yoksa korkutmak amaçlı duvara sıkılan bir kurşunmuydu?

 GEL GÖNÜL

Yar bende uzaklarda
Sureti kalptedir bekler yad ederim
Gönlüm hep tuzaklarda
Sever deyip yalana tamah ederim

Sızlar içim
Ah hatıralar bende
Bilmem niçin aklım o ılık tende
Gel gönül bu aşkı unut sende
O yar bize neler etti
Yaktı da sineyi viran etti

Aşk ile çarpan bu kalbi
Attı da yerlere talan etti

Sızlar içim
Ah hatıralar bende
Bilmem niçin aklım o ılık tende
Gel gönül bu aşkı unut sende

Yüreğim titrer hala istemem o yar keder alsın ahımdan
Yadigar kaldı bana acılı bir beste saba makamından.
 

Zafer GÜLER

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 237. Bölüm Analizi (“ASLI”) 12 Aralık Salı 2017 (120 Yorum)

 1. deyerli doslar salam saygilar. men buraya indi
  Vesl oldum .bugun yeterince
  Sixişmişam.. nasilsiniz? eyi misiniz..
  Xanim azerifan
  Aytac ” ”
  Ulker
  Xanimabla
  Su damlasi
  Haminiza ugurl hayirli huzurlu bir gun dilerim.

 2. Arkadaşlar bence dizide gorduklarimiz bi kandirmaca ola bilir yani zehra polise gitmiş ve ondar kimseye bi şey olmasin diye uzakdan izliolar ve gerektinde yani fragmanda gorduklarimizden sonra mudale edeceklar.umarim senaryo boyledir.

 3. sanada gunaydin sudamlam ben iyim sen nasilsin insALL AH iyisindir bitanem ne ya piyorsun islerin nasil gidiyo r ben uzgunum ya irabim g etmis ben onu abim yerine koymusdum gel abicim ya ozledim seni

 4. Canim ULKERİM ya niye tek qalirsan afedersin men neyem burda zurnaciya davulcuyam men seni cok seviyorum bitanem sin o kadar

  FATİ canim tesekkur ederim ALLAH qorusun qardaslarini ALLAH her kese yar olsun ALLAH yardimcin olsun opuyorum

  XANİM AZERİ gunaydin hayirli sabahlar canim tesekkur ederim ALLAH seninde abini korusun .dualarim hep sizinle opdum kocaman sariliyorum Allaha emanet olun

  • deyerli dostum
   Selam ve saygilar . nasilsin ? iyimisin? tesekkur edirem mesaj icin. o sayfay yazdim .
   Lutfen menede xeber ver..
   Saygilarindan dolayi senden sonsuz teşekkur edirem . yeterince minnetdarem…

 5. faticim sanada gunaydin canim ben iyim seninde iyi olmana sevindim menim qar dasim hele subaydi onun t oyuna 6il qalib senin qarda sinin toyu olacaq onlari oz adimdan cox tebrik edirem ALLAHA EMANET OLSUNLAR

 6. gunaydin canim arkadaslar im nasilsiniz dunen burda s ohbet olub qacirmisam ben im telefonum dunen qarda simda idi ona gore yazma dim bizim mayfayimiz yoxdu r ona gore neqabaytdan i stifade edirem menimde 1 dene qardasim var men on u cox isteyirem o menim ya nimda olmayanda ozumu te rk edilmis kimi hiss edirem bu sene gedecekdi esgerli ye atam qoymadi men cox sevindim o gedende hele bi lirem ki menim canimdan ca n gedir ulker sudamlam fa ticim ALLAH SAXLASIN QARD ASLARINIZ

  • Sanada gunaydin xanim.Allah butun qardawlari qorusun insAllah.her baciya qardaw toyu nesib etsin.cox gozel olur qardaw toyu bu il insAllah ikinci qardawimin toyu olacaq

 7. Ulker kontur derdi cekmekde oldurub meni cox tez bitir:(simde 3mntlig goturem mb 500 mb biray idareli iwledsem bir ay gedir.evvel tam bes edirdi whatsaapda video cixani videolara gedir mb.evvel telim bawqa idi onun seti zeif indi qardawimin telini iwledirem onun seti gucludu videolari sekilleri ozu acir hamsini:(

 8. Ulker kontur derdi cekmekde oldurub meni cox tez bitir:(simde 3mntlig goturem mb 500 mb biray idareli iwledsem bir ay gedir.evvel tam bes edirdi whatsaapda video cixani videolara gedir mb.evvel telim bawqa idi onun seti zeif indi qardawimin telini iwledirem onun seti gucludu videolari sekilleri ozu acir hamsini:(

 9. Ulker menim 26 yawim var,boyuk oglumun 7 yawi var 1ci sinifde oxuyur.kiciyinin 5 yawi var.ele nadincdiler oldurublere meni yawlanmiwam resmen:)menim qardawlarim boyukdu biri menden 4 yaw biri iki yaw boyukdi biride 4 yaw kicikdi birtananede bacim var.qardawlarimin biri evli biri niwanli biri subaydi:)bacimda subaydi menden 5yaw kicikdi.mende simdi canim:(

 10. Sabahın xeyir bir dənəm. Bu gün nəsə nastreyniyam yoxdu:-( Saat hardasa doqquzdu. Ancaq yerimden qalxmağa belə həvəsim yoxdu. Qulağımda nauşnink İfratala Talıb talehe qulaq asıram. Yorğanıda çəkmişəm başıma. Durmağa, heç həvəsim yoxdu. Diyəsən İr abinin gedişi mənə pis tesir etdi. Onsuzda hamı tək, tək çıxıb gedir. Birdə görəcəmki burda baxquş kimi tək qalmışam…

 11. Hepinize hayirli sabahlar canim arkadaslarim nasilsiniz hayir hep kapinizi acsin bu guzel gun hepinize hayirli ugurlu olsun .
  ULKERİM canim gunaydin evet dayaniyorum ne yapayim kader iste .SENİ cok seviyorum kocaman sariliyorum

  FATİ gunaydin hayirli sabahlar canim
  Benimde abim asker olanda dayana bilmiyordum hetta 1 hafta idi boyuk abim askere gitmisti ben dayanamadim yanina gittim once beni birakmadilar yanina beni gormen lazim di isyan cikardim resmen abimi gormezsem sizden sikayyet ederim dedim. Ama indi alisdim …onun duzeni orda hem ozunde xaricde oxumusan o yuzden alisdim evden uzak kalmaya opdum kocaman sariliyorum Allaha emanet ol

  Sevda naun canim gunaydin hayirli sabahlar nasilsin ?insallah iyisin ALLAH yardimcin olsun opuyorum canim kocaman sariliyorum Allaha emanet ol

  AYTACİM prensesim hayirli sabahlar nasilsin bitanem yeni gunun hayirli olsun ALLAH yardimcin olsun güzel gozlum seni cok seviyorum canim prensesim kocaman sariliyorum Allaha emanet ediyorum seni ALLAH yardimcin olsun opuyorum canim

  Ve tum ask ailesi hayirli sabahlar arkadaslar.. ALLAH yardimciniz olsun gorusmek uzere hosca kalin Allaha emanet olun

 12. SABIN xeyir FATOŞUM:-) ALLAH gününü xeyirli başlatsın. Hə mənimdə qardaşlarım var. Ama balacadılar. Evin ən böyüyü mənəm. Fatoşum sənin neçə yaşın var. Birdəki uşaqların neçədə oxuyur? Allah her ikimizin konturunu bol etsin. Etsin ki həmişə burda ola bilək. Əyər nömrən nar’dısa onda günlük 10 pepik internet paketinden istifade et. Oda uzun müdet burda qalarsan.

 13. Salam ir abi nasilsiniz ben de zahraye cok kizdim. Kendikandima dedim senun alevnan ne fargi oldu.ama fragmanda var zehra kendin omera feba edacak.ir abi benim vagtim olmadigina gora cok yorum yazabilmiyorum ama yorumlarda sizunkun areyib bulub okuyurum cun ku yorumunuz analiz gibi olur dogru yaziyorsunuz.ne olur biraz sabr edin dizinida sitenida hayla birakmeyun.ben da bu senarista cok kiziyorum ama susmak va gizli is covurmak nasil gocaman bir aski suna gatirir ganclara iyi bi dars olabilir.

 14. Gunaydin gununuz aydin olsun insallah.Ir abi gel bizimle kaynatalim demiyorumki:) arada bi selam yaz bizde hal hatir soralim tamami ile birakma bizi sen izlemesende biz sana zehranin kahramanliklarini anlatiriz bu sefer becermedi eline yuzune bulawdirdi acemidir how gormek gerek eminim gelicek sefer muklaka sirketi batiracak:) zehra nasil yaparya omeri hakli cikariyor.ben izler bekliyorum zehra oyle bisey yapsinki omer yanildigini gorsun ama yok omer demiwken yine sasirtmadi yine.
  Ulker canim seninde qardwin var?menimde qardawlarim uzagda olsa aglayib gezerim her halde:,(su damlam sen iyi dayaniyorsun.menim qardawlarim asgerlikde olanda aglayib gezirdim.

 15. Aslicim çok geçmiş olsun . Bilki benim duaların daima seninle. Iyimisin şimdi. Bende siteye çok ugrayamiyorum . Ama senin analizlerini mutlaka okuyorum.
  Sana Alallahtan hep sağlık dileyorum. Gerisi zaten saglik olsa gelir. Seni ve arkadaşları çok ozledim .❤❤❤❤

 16. Yok orda yasayir boyuk qardasim di balacada xaricdedi o oxuyur anliyacagin tek qalmisam he dayaniram neyneyim. Ama ara sira darixir adam ne ise

 17. SU DAMLAM qadaşın evlenib orda yaşıyır yoxsa oxumap üçün. Birdeki niyə belə ayrı düşmüsünüz. Sən yaxşı dayanmısan. Sənin yerinə mən olsaydım salfet çatdıra bilməzdilər:-(

 18. Anladık konserimiz iyi oldu o komserde zeheayla sabahin arkadasi olsun artik iyi olsun tayfun gibi biseyi yarim birakmasin zegea sabahin cocukluk arkadasi olur işallah gelen kuzida senaridt ömer getiriyirdur bunu da iyi biliyoz zaten bişeyde beklenmez daka karı koca olman ömer beye sevgili getirir fremsnkarin yalanları diz boyu zehra hamilemi yazdınız tabi zehra babasız bebeği de doğurur haka ömer zehra formalite düğünle herkezi kandırdınız hala kağıt üstünde evliler bide hamile diye yazıyorsunuz işiniz yalan dolan insanların parasıyla rezil ettiniz buzler sesteki verdik siz kazandınız bizide yalanlarınız oyaladiz perişanlara talan reklam fregman tamam deyip geciyosunuz sizin gibi spatial lar olmasa bizim gibi uyanıklar ne yapsın diyosunuz doğru diyosunuz aptallar elini çekerse nelbur bilmem sizler ne düşüneni bakalim bizlere dizi harcatmayin calla kolay harcaması yalanlardan bunaldık artik diye yazıyoruz umarım okuyup bize doğri bi açıklmamış olur sayılarımızla bunu bi dilekçe olarak düşünün bilgilerinde arz ediyoruz biz dilekçenizi yazdık gerisi siz kalmis

 19. İR abi bu yorumunlada son kalan moralimide alıp götürdün. Hiç mi uğramicaksın. Burda bir tatlıcı var, aman belke beni özler, gidip bir selam veriyimde demicekmisin. Zaten Aylin gitmiş gibi bir şey, Sude beni komple braktı, Vefa desen kayplara karıştı, Aidede gitdi. Bi Sen kalmıştın sende git. Yakında Aslıda giderse hiç şaşırmam. Bu aralar zaten tek arkadaşım peçetet oldu:-( Zaten hepiniz arkadaş diyip kendinizi sevdrip ardından gidiyorsunuz:-( Bu ülkeri düşünen yok ki zaten. Bak şu an gerçekten ağlyorum.

 20. Mersinli Elam canim tesekkur ederim senin yuzun hep gulsun o bana yeter opdum kocaman sariliyorum Allaha emanet ediyorum seni

 21. Sen neden kefsizsen ne olub aszzz bajin olmuyube keyfine deyenin keyfini bozarim arkadas

 22. Yox pisik deyemeyib. Xetrime qardasumla danisirdim skayple o turkiyede yasayir ne bilim darixdum birden yanimda olsada kocaman bi sarilsam dedim ne ise

 23. SU DAMLAM mən kefsizəm səne nolub. Bəlkə pişiy xətrinə dəyib. ƏYər elədisə bu dəqiqə basıb gözünü çxarım.
  Ulaş abinin şitəsi error olur. Bir açlr bir bağlanr.

  • deyerli analiz salam nasilsin?neden bogunler bekefsan?men ki sizin siteden bir gon galmamişm . men nasil sizlere yardim edebillem
   deyirem size baş ari oldum çekilim gedim .. Bacarilar dilerim hoşca kal

 24. ❤️DAMLAM NADİDE GÜLÜM
  İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL İYİ GECELER TATLI TATLI RÜYALAR

  ❤️ÜLKERİM NARTANEM NE KUSURU CANIM HEP İYİ OL KALBİ GÜZEL ÜLKERİM
  İYİ GECELER TATLI TATLI RÜYALAR

 25. Ulker ,gozel sizin hatiriniz var tabi ,zaten gecen sene gitmememinde sebebi arkadaslardi ama simdi durum farki ,zaten omerden nefret ediyordum ama simdi zehranin bu davranisi yenilir yutulur gibi diyil , zehra anlatmak istese ve omer asaligi dinlemek istemese bile asla yapmamasi gerekirdi , o kizin mafyayla gorusmesi bile ihanettir ,hele para vermesini bi kenara koydum , bayan ne mafya cetesiyle gorusmek ne ? Sen bi kisinin namussun kendini koruyamiyorsun ,yilanin yuvasina guriyorsun birde ustune kocanin namusu olan sirketinede mi el koyuyorsun ,gizli yapsaydin daha iyiydi ,sen adamin gozunun icine baka baka is dunyasini karartiyorsun ,kim icin canan icin , elinde olan tek silahin bi canta ,bi goz yasi birde bayilma ,oh ne ala.

 26. Ulker ,gozel sizin hatiriniz var tabi ,zaten gecen sene gitmememinde sebebi arkadaslardi ama simdi durum farki ,zaten omerden nefret ediyordum ama simdi zehranin bu davranisi yenilir yutulur gibi diyil , zehra anlatmak istese ve omer asaligi dinlemek istemese bile asla yaomamasi gerekirdi , o kizin mafyayla gorusmesi bile ihanettir ,hele para vermesini bi kenara koydum , bayan ne mafya cetesiyle gorusmek ne ? Sen bi kisinin namussun kendini koruyamiyorsun ,yilanin yuvasina guriyorsun birde ustune kocanin namusu olan sirketinede mi el koyuyorsun ,gizli yapsaydin daha iyiydi ,sen adamin gozunun icinr baka baka is dunyasini karartiyorsun ,kim icin canan icin , elinde olan tek silahin bi canta ,bi giz yasi birde bayilma ,oh ne ala.

 27. Ne olub birdenem ? Tek kaldin burda valla mende cox kefsizem gordum yuxu tutmur geldim sen ulas beyin sitesini niye sorusdun ?neynirsen danis gorum

 28. Evet abim mutlu gunleri hala bekliyorum cykmadyk canda umut var diymişler gel birlikde bekleyelim ortam hicde bam başka dil abi kardeş olup bu dizinin sonuna kadar gorelim başka dizide bunun kadar sinir ediji olamaz oyuzden birlikde sinirlenelim lutfen

 29. Gozel tren coktan kalkdi ,senin haberin yok galiba، ozgeden beklenirken zehradan yedi omer kervancioglu, karsisinda durmasaydi anlasma iptal olurdu ,ve onunlada sirketin ve kocasinin itibari yerle bir olurdu ,bu konuda bi fikrin varmi ? Birde mutlu gunlerini bekliyorsun ,benim burada kalmam duzgun olmaz ,ortam bam baska,hem benin konusma yeteneyim de yok ne konusulur bilemem ,bakma dizi hakda yaziyorum.

 30. Merhaba ELOŞUM. Kusura bakma anlı şanlı yorum yazmak için İr abi heves brakmadı:-(

 31. İr abi noolur ya gitme. Dizini boş ver. Bizler için kal. Tatlıcı için kal. Olmazmı şunun şurasında bir yıllık hatrımızda mı yok?

 32. Ir abi niye neyin vedasy cok uzuldum Zehra hic kimseye ihanet edemez merak etme bak birlikde gorujes onlaryn mutlu gununi birlikde bekleyelim gercekden Zehranyn foturasyny arkadaşlaryna kesme nolur

 33. Alemsin fati , ya kizim izlemezsem dizi hakda konusmazsak ne hakda konusalim , ben ortam bayan oldugundan zaten geriliyorum buraya yazmakda ,bi tek dizi hakda yazarken kolay oluyor ,diziyide zatenbu sezon trt vermediyi icin bizde de peyk antenasi yasak oldugu icin izlemiyirum sadece instagramdan o sumuklu zehra icin izliyordum ama oda olye oldu iiste , yani ben gelim burada bayanlarla sohbet muhabbetmi ediyim ?

 34. Iyiyim su damlasi seni sormali?sana hayirli geceler tatli ruyalar.yarina uyanma ve konuwmak umudi ile howcakalin.

 35. Cumlemizin elacim.hepinize tatli ruyalar.tatli demisken kizz tatlici ulker yarina kaldi sohbetimiz seninde gecen xeyre qalsin…

 36. İyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz? FATİ iyi aksamlar nasilsin bitanem? Elam canim iyi aksamlar ben cok iyim insallah sende iyisin opdum kocaman sariliyorum Allaha emanet ediyorum hepinizi

  • ❤️❤️❤️FATİ BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM
   HAYIRLI AKŞAMLAR

 37. Kiz ulker konuwalim dedin kayplara kariwdin…nerdesin…menim coxda gec yatmag kimi bir luksum yox cunki usagi mektebe oyadmagcun evvelce ozum oyanmaliyam ve yuxuyada cooox duwkunem:)

 38. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SİTEMİZİN NADİDE GÜLLERİ KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 39. Ulker ozunden biraz danisana eger mumkunse cunki men seninle cox daniwmag taniwmag fursetim olmadi.taniyorum ama biraz behset bakalim neler yapiyorsun??

 40. Tamam abi zehra bi hayin ama bedelini niye bize odetiyorsun niye bize veda edib gidiyorsun.tamam izleme ama arada yaz abi senin yorumlarini ben severek okuyordum abii..

 41. Agla ulkrcim agla cunku zehranin bu yapdigina bende hokur honkur aglamak istiyorum , evet veda yorumu ,zaten vedalasmaya bi tek sen birde fati kaldi ,aylin asli rada betul da girmiyorlar o yuzden seninle fatiylada vedalasiyim ,kimse sevgi adina arkadan kimise bicaklayamaz , mafyayla elbir olub kuzeni icin yedigi ekmeke ihanet su icdigi kaba yukurerek adini korku ve ya koruma koyamaz ,ihanet her nedenle olur olsun adi ihanettir ,bi baska zaman bi baskasi kacirir bi baska ihanet ister bi baska namus lekesi yapar ve yardim edecek ve ya anlamak isteyecek bi yani olmaz o zaman ne olacak ? Sirket ,para ,mal mulk omerden ve sevdiklerimden onemli diyil diye bi sey soz konusu olamaz cunku sirket ,mal ,mulk kisinin onuru gururu ve kimsenin onu yikmasi her nedenle olursa olsun dusmencilk hatta bilmeyerekden ve istemeyerekdende olsa ve ya koruma amaciylada olsa ihanettir , madem omrr cok seviyor ve ons bi sey olmasini istemiyir ve bedelini sirkrtle odemek istiyor ve sozunun sahibidirse ve onsuz yasamayi dusunemitorsa ve iddiya ediyorsa kendini feda etsin cunku hilmi yilmazda omerin babasini iflas ettirmis ve bi ayleyi dagitarak dusmencilk etmis ,zehrada o anlasmaya engel olursa ki korkudan engel olmaya kadar kalkismis zaten o sirketin sonunu getirmis her nedenle de olsa, sektorda sirketin itibarini yerle bir etmis demekdir ,kimse o holdingle is anlasmasi ve ya is yapmak istemez bi daha ,sozunu tutmayan sozunun sahibi olmayan sirket ve vonun patronuyla bir daha kim is yapar ki ? Isrltemeyerek yapsa bile cok tehlikeli ve dusmencesinedir ve ok yaydan cikti bi kere , omur boyu oturub aglasa duzeltemez ,ve bu gidisle namusuda soz konusu ,bi insan korkudan bi yanlisi yaparsa het seyi yapar o yuzden kim olur olsun zehra benim gozumde bi hayin.

 42. Aslicim cok teşekkur ederim cok guzel hele o omerin dilinden yazdygyn cok guzel sag ol dualarym hep senin ile canym allam anarnene acil sifa versin sanada guc kuvvet versin canym analizin cok iy cok teşekkur ederim canym

 43. Aaa FATOŞUM sənde burdasan. İşin yoxduki? Yoxdusa gəl söhbət edək. Ama serialı yaddan çxart.

 44. İR abi bu bir veda yorumumu? Bak çok üzülürüm ama:-( Bak bu tatlıcı oturur hüngür hüngür ağlar:-(

 45. Ir abi cok haklisin valla ne yazsam kizkinligimi ifade edemem sozun bitdiyi yerdeyim ben ne olursa olsun hemcinsimi koruyan biriydim ama zehrayi savunucak birak biwey bulmayi uyduramiyorumda cunki yalana tahammul etmeyen babasina yalan soyledim diye vicdan azabi ceken birine yakiwmadi omere yapdigi salime soylediyi yalanin yaninda devede cuce.

 46. Benim dizide favorim kalmadi ,hmmm iyide oldu ,demek normal hayata done bilirim ,hep dizi hep yorum hep merak , tek sebebim zehraydi onuda kayb ettim , buyuk nefrete neden oldu bende , zaten dun parayi alirken nefret dogdu ama belki dedim ya vermez yada sahte parayla deyisir ,hem parayi aldi hem goturdu hem ustune ihanet sozude verdi ,dizinin anlsmida budur zaten ,yani gizli is yapmamak ,goucunyetmeyen ise kalkismamak ,gereginden fazla ve basini yakacak kadar baskasina onem vermemek ,susmamak , karsindakinin kim oldugunu ,senin icin ne kadar deyerli oldugunu anlamak vs ,gozel anlatti senarist ,yapimci ve dizi ekipi ,yoksa iki gencin bir an evvel kavusub mutlu olmasina sahit olmasi icin bu kadar zaman ve emek hatcamak mantikli olmazdi , duzgun davranmayi ,onemli olan seylerin kiymetini bilib ve kiymetli seylerin korumasini bilmek bu sekilde annatmalari iyi oldu ,gerek zehra orada oleydi be ihanet sozunu vermeyeyedi , bi kadin icin bu islere girmek cok ama cok zor,ama eyer durustsen kendini feda ederek baskalarini koru ,yoksa ihanet sozu vererekk ve ihanete kalkisarak bir daha ne o damgayi alnindan sile bikirsin nede kimsenin guvenini kazana bilirsin ,bir daha sana guvenmek buyuk hata olur ,insanlik hali ,bszen insan zor durumlara kendi istemeden dusdugunde ne oldugu bilinir ve onun ne kadar temiz ,vicdanli ve guclu oldugu ortaya cikiyor ,seytanda aynen ummadigin yerde ,zamanda ,bi kuytuda ,izsiz bi yerde insani yakalar ve yapmam dediyi seyi yaptirirve seni kendinle bas basa birakir ve kalirsan dim dizlak ortada,bazen saka olarak senaristi elistirdik ama hercekden bana bi baska anlamli geldi.

 47. Aslicim nasilsin seni ozledik aliwdik yorumumuza cevab yazmana bizi birakma olurmu arada olsada bir kelme iyiyim yaz merakda birakma dualarmiz seninle Allah acil sifalar versin Anneannene.seni seviyoruum kocaman sarilib opuyorum

 48. Xanim demek izledin ben o diziye hayranim sansim olsa yine izlerim 2_3defa izledim izlediyim dizilerin bawinda o dizi bazilari belkide delirmiw dicey hind dizileri biraz turk dizilerinden cok geride ama bu dizi hikayesi senaryosu super.a.s.k ilk bawlarda benziyordu.omerde ablasi icin evlendi arnavda.tek fark var arnav kizi yanliw anlamadan once seviyordu askini ilan edecekdi omer gibi qapidan duyduklarina inandi ama onun nerdeyse hakli oldugu taraf vardi.b.g.a izledikden sonra turk dizilerine sogudum resmen pek ilgimi cekmiyor ilgimi cekenlerde senarist kurbani oluryor a.s.k gibi bide siyah beyaz,ask izliyorum simdilik iyi gidiyor.bu dizinide birakmama sebebim sizlersiniz diziyi izlemesem siteye girmiye bilirim hem siz konusursen sohbete bigane olmayayim

 49. iyi aksamlar faticim nasilsin bende katiliyorum sana bende birgarip aska baxmi sam guzel bir dizi ama dizimize hic benzerliyi yok

 50. iyi aksamlar aslicim ananen insALLAH TEZ BIR ZAMANDA IYILESIR ACIL SIFALAR DILERIM KENDINI UZME DUALARIMIZ HEP SENINLE ALLAHA EMANET OL

 51. Kalbden gidicem simdi ne duwunuyorumda gecen yil niye ben bu diziye bagli oldum birakamiyirumda izleyincede sinir oluyorum.izlememin tek nedeni zehrayla omerin nasil piwman olucani gormek bir kewke dinleseydim biride kewke soyleseydim diye piwman okucakmi bakalim.ben gecen yil bu diziye surf bir garip aska benziyor diye izlemeye bawlamiwdim ama artik uzakdan yakindan alakasi yok orda oglan kizi yanliw anladi sadece bi defa ve bunda kizin sucu yokdu oglanin onu yanliw anladini bile anlamadi zehra biliyir ve derdini anlatmiyor.izlemiyenlere tavsiyem hind dizisi deyib gecmeyin mutlaka vaktiniz olursa izleyin super bi dizi ask komedi dram herset var.bolumun bawinda guldurur sonunda aglatir super bi senaryo.a.s.k senartsleri eyer b.g.a benzetmeyse bu dizi bi izleyin isterseniz b g.si izakdan yakindan alakasi yok sizin yazdiginiz hatta hic bir dizide boyle bi senaryo yok.ben demiwdim demek istemiyorum ama ben demiwdim dizi git gitde beni affede donuyor

 52. Aslim tabiki dualarimiz seninle.Allahim tum sevdiklerini korusun .Annene acil sifalar versin.Hastaneden gule gule cikin.Annenin ellerinden bizim icin op.senide opdum

 53. Ukerim bitanecik guzelim inwallah wiir yazmak hayatinda daha buyuk imzalar atarsin.Senin yeteyinin tam bir harika kendin kibi.Iyiki hepinizle taniwdim.

 54. Allahim sana geliyorum..anlatmaz anlatdinda omer dinlemez dinlediyinde kapi dinler yanliw anlar..zehra kendini bawina iw gorur biweyde becermez. Bundan sonra bi sorunuz olursa sakin karalar baglamayin halk kahramani super womeni hemen
  yani zehrayi arayin o sizin icin helleder tek bawina bi bawina harun kadar zengi kocasi var hala bi bawina iw gormeye caliwiyor.

 55. Iyi yolcuklar Su Damlam kefine bak.Evet seni guldurecek birise bende ablasiyim ne guzel bana.Evet sen benim Suyum Havam Mutluluk kralicam.Canimsin.Piwik flan yok.Sen soyle Hayatimin awki yureyim tamami ablacim.

 56. Ben cok yorldum ya bitsin su yanis anasilmalar artik eski de kotu karakterle zehom bir araya getirmek için var di simdi se zehom ayirmak için biz dugun olsun zehom mutlu olsun dedik tam tersi oldu sikildim her gün ayni seyleri izilmek de omer zehraya anlat dedigin de zehra anlatmiyor zehra anlatinc da omer dinemyor

 57. SEVDA ablam ben iyiyim. Bu gün bütün günü diyer sitede takıldım. Orda bana yazılan tüm yorumlara şiirle cevap vermeye söz verdim. Ona şiir, buna şiir derken buraya pek yazamadım. Sen nasılsın, iyimisin? Öpüyorum.

 58. ASLIM Rabbim anaannenin yardımcısı olsun. İnşallah tez zamanda iyleşir ve her ikinizin yüzü güler. AMİN

 59. Her kese iyi akşamlar:-) Sevda ablam, SU damlam, Aytacım, Xanımım, Ali. HANIM ablam merhaba:-) dedi ki:

  Tatlıcı ülker

 60. Iyi aksamlar aslicim canım arkadasim hos gelidin nasilsin anaanen nasil oldu daha iyidir inşallah biz de seni cok ozliyoruz cok da sevyoruz RABBIM her zaman yar ve yardimciniz olsun duvalarimiz hep sizinle canım inşallah anaanen de bir an once iyilesir ALLAH emanet olun

 61. Axsamin xeyir sevda naun canim cox sag ol ureyim sen bu mesaji yazip seriala baxip atamla emim gile gedecem yazmasam narahat olma he azerice mudur deyirik ..turkler patron deyir yadima dustu olum xeberim cikmisdi deyir sitede sevda naun adil bi hanim vardi gordum cok narahat oldu senin icin yazdim ki narahat olmasin azerice yaz bilmir o yuzden turkce yazir zavalli adam kediye pisik dediyimizide bilmir onu burda dostlari var aytac ayan GOZEL ablam XANİM AZERİ Rada asli bunlarla arkadas olup senide bu gun taniyib deyir seher siteye yazmisdi sene havam suyum deyir benden o menim boyuk bacimdi dedim bitanem ben cok tesekkur ederim bu guzel dualarin icin meslehetin gozum uste opdum gorusuruz

  AYTACİM prensesim seni cok seviyorum kocaman sariliyorum ozledim canim ALLAHa emanet ediyorum seni opdum

  • Iyi aksamlar canım prensesim ben de seni cok sevyorum canım arkadasim kocman da sariliyorum ben yaniz deylim siz gibi cok deyerli arkdaslarim var iyiki de var ben simdi cikyorum dizimiz bitsin doncem hepinize iyi seyrler

 62. Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, yazdıklarınızın bir kısmını okuyabildim tek tek cevap yazamıyorum çünkü daha yeni hastaneden geldim. bugünü orada geçirdim. Dualarınızda beni vede anarnemi de unutmazsanız sevinirim. herkese iyi akşamlar hepinizi çok özledim çok da seviyorum elimden geldikçe girmeye çalışıyorum bir mesaj bile olsa

 63. Ya cok sevindim o bi kere sen burda olmayinca senin iyi olmani ve patronunum soyledi.Ah canim cokda medeni ve ince duwunceli biri oldugunu gosterdi.Cok iyi.Ikiniz icinde Allahdan hayirlisini dilerim.Hayatin tum guzellikleri sizin olsun.Kendin icin ne dileylerin varsa Allah yardimciniz olsun.Hayir habarenizi ewitmey dileyi ile.Bide sevgili olan gunlerden boluca istifade et .tadini cikart.Abla mesleheti.Bana bak kafam tez bi zamanda evlilik coluk cocuk ikimiz cok uzaklara gidip geze bilmedik.Ya olsun yinede mutluyum.ama iwte arada bir gencliyim yadima duwur kafam tustulenir(waka)Kendine iyi bak.opdum

 64. Canimsin canim sevda naun canim iyim cok sukur evdeyim valla vayfay kesilse cat diye catliyacam isle iyi gidiyor Cok sukur tatilin bitmesine az kaldi sonra isimin basina donucem he kiz ALLAH iyliyini versin yezne nedi? He cesur idi yazan her kes sorusunce gelip bi selam vereyim dedi. Yok canim neden yalnis anlayim lutven rahat ol. Ne istesen sor ben zaten bu guzel animi size deyer verdiyim icin anlatdim cocuklari op menim yerime qardasimada selam soyle senide men opdum ureyimsin o kadar ..gercekden rahat ol seni yalnis anlamadim he odu tesekkur ederim bu guzel dileklerin icin cok mutlu ol bitanem gorusuruz

 65. Su Damlam ablacim nasilsin ne yapiyorsun?Iwlerin nasil gidiyor?Kiz ablacim sabah hepinizin kefini sordum kralicam Iyi iwlere kafan kariwiksa heep mutlu ol .Opucukler sana.Bide kafam kariwdi bu gun yanliw anlama ablacim yada yanliwim varsa duzelt.(azerice yeznemiz buraya yazanmi yazilari oxudum Ulkerde yazmiwdi tam anlamadim.)Herkes kibi mende senin adina cok sevinirim awkinizin qiymetini bilin.Sonu bilinmeyen kadar uzun omurlu olsun awkiniz.Al benden sana abla opcuyu.

 66. Hanim ablam hayirli gunler nasilsin? İnsallah iyisin seni cok ozledim Cok da seviyorum ellerinden opuyorum canim

  Sevda naun canim hayirli gunler nasilsin bitanem kusuru bakmayin seherden siteye girenede sorun yasiyorum yaziyorum tam gondereceken kapaniyor bi bizde elektrik gitti yine geldi yine gitme ihtimali var yazmasam merak etmeyin .

  AYTACİM prensesim burdayim yazdim sorun yasiyorum yoksa ben seni yalniz birakmam canim seni simsiki sardim gonlume opdum o kadar cok ozledim seni seviyorum kocaman sariliyorum Allaha emanet ol elektrik gitmese yazacagim opdum

 67. Iyi akwamlar .Aslim yureyine saglik.Atacim bitanem biz hep seninleyiz canim kizim bende seni cooooook hemde coooook seviyorum.Xanim canim sabah yazmiwdin.coook tewekkur ederim Cocuklarinda sana opucuyu var.Duyunde iyi kecdi.Sizler icin olsun inwallah.

 68. Her kese selam olsun.Nasılsınız gençler? İyisinizdir inşallah.Beni soruşana-yetişene çok-çok teşekkür ederim,eksik olmayın.Hepinizi çoook seviyorum.
  Ulkercim,bilmem gördünmü ya yok.Ben missiyamı yerine yetirdim,düzelişi 239.da yazdım.Yine yazıyorum:Cesur-29 ekim,Zehra ve Nurbanu 6 kasım dogumlular.Tekce “gördüm”yazsan kafi.

 69. Geldim kim dediki AYTACİM prensesim yalniz hiss ediyorum kendini afedersiniz ben ne gune duruyorum burda ..hepinize hayirli gunler canlarim ULKERİM he gire bilirim ne oldu soyle bakalim

  • Hos geldin prensesim cok ozledim seni siz site de olmayinca cok siklidim ama geldiniz ya suan da cok mutlu oldum siz var ken ben yaniz deylim ki canım arkdaslarim hepiniz benim için cok deyerli siz hem de cok ben simdi cikyorum biraz da donucem dayımın oğlu okul da bize geldi onu evlerine goturuyorum dayim gile gidyorum yani biraz dan doncem seni cok sevyorum bitanem hoca kal opdum gelicek konsuruz

  • Iyi aksamlar canım aylem ben geldim nasilsiniz ne yapyor sunuz alekum selam hanim ablacim hos geldin nasilisin biz de seni cok sevyoruz iyiki var şin RABBIM seni başımız da eksik etmesi sen bizim buyumzu sun bu siteni bizim anemiz sin iyiki burdasi bizim lesin sevda ablacim sana da hayirli aksamlar nasilsin canım ablam seni de cok sevyorum xanım azəri bitanem sana da hayirli aksamlar canım arkadasim hepinizi cok sevyorum cok opyorum ALLAH emanet olun sevgyle kalin

 70. merhaba aytacim yalniz diy ilsin ben geldim canim guzel yuzlum aytacim bende seni dunyalar kadar cok hemde cok seviyorum bitanem ne yapiyorsum

  • Hos geldin xanım azəri Cok tesekkur ederim bitanem ben de seni dunyalar kadar cok cok sevyorum canım arkadasim yaniz deylim ama siteye girdim kimse yok cok ozledim bitanecik arkadslarim iyiki iyiki heyatimdasiniz

 71. merhaba asenacim sanada hayirli mutlu gunler dilerim tatli ulkerim canim benim sanada merhaba canim nas ilsin sanada hayirli neseli gunlerdilerim

 72. Ask aylesi aytac azəri fan siz coooooooook ama coooooooooook SEVIYOR iyiki var sizin iyiki heyatim dasiniz diyor ve cok da opuyor :*

 73. Hep boyle oluyor zaten benim isim olca her kes site de oluyor ben gelince de siz olmuyor sunuz 🙁

 74. AYTACIM, SU DAMLAM, XANIMIM, HANIM ABLAM MERHABA,

  SU DAMLAM SEN ULAŞ ABİNİN SİTƏSİNƏ DAXİL OLA BİLİRSƏN?

  • Selam merhaba ÜLKƏR canım arkadasim nasilisin iyisndir inşallah sana hayirli güner dilyorum sevgiyle kal

 75. Tesekkur ederim mucizem eline saglik harika olmus zafer gonul ne kadar guzel demis. Bayildim tesekkur ederim. .ASLİ mucizem

  • Pirensesim sen ne yapyorsun burdmisin bitaenm seni cok sevyorum canım arkadasim ben islerimi bitirdim sonu da artik bekar bir kiz kim 🙂

 76. merhaba koca yurekli ashk ayilem herkese iyi gunler diliyorum aslicim kelimelerin tukendigi yerdesin arkadashim yine mutish olmush ayricak bu muge baya baya manyak tam kafayi siyirmish

 77. Merhaba aslicim nasilsin canım ana annen hastalnmis cok gecmis olsun ALLAH acil sifa versin simdi nasil oldu daha iyidir inşallah analiz için cok tesekkur ederim cok guzel olmuş o guzel gonlune saglik canım arkdasim ALLAH emanet ol cok opdum

 78. Merhaba Aslıcım.Analizin her satrina yüregini koymuşsun.Çok teşekkür ederim.Gönlüne saglık.Etdiyin duanın her sözüne bin kere AMİN,güzel kızım.Hastan için Rabbimden acil şifalar diliyorum.Hoşca kal.

 79. merhaba aslicim nasilsin bit anem nasilsin anaannen na sil oldu insALLAH iyidir acil sifalar dilerim analizin cok guzel olmus eline saglik canim

 80. Analiziniz çok güzel emeğinize sağlık.Bölümü izlerken çok gıcık oldum.Zehraya mektup yazdırdılar Ömere mektubu okutmadan yaktırdılar.canan pisliğiinin resimleri gibi Ömerin odasına bıraktılar Canana buldurdular.Ne yapmaya çalışıyor bu senaristler.Ayrıca Önerin paralarını birilerine yedirmekten bıkmadılar.Adam haramda kazanmıyor.Ne bu düşmanlık.Yakında bu Canan pisliğine de yeşerecekler Önerin paralarını.Canan gerçeği öğrendi ya o da başlayacak tehditlere.