Adını Sen Koy 234. Bölüm Analizi (“ASLI”) 7 Aralık 2017 Perşembe

Burak 08 Ara 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 234. Bölüm 7Aralık 2017 Perşembe

İlk Bakışta Değil Son Bakıştadır Aşk.. Yani Ayrılırken Sana Nasıl Bakıyorsa O Kadar Sevmiştir Seni. Nazım Hikmet Ran

Canan Zehra’nın Ömer ile daha yakın bir zamanda evlendiklerini öğrensin diye düğün fotoğraflarının olduğu albümü Ayşe’nin odasına koydu ancak Ayşe fark etmedi bile. Canan da muradına eremedi.

Çetini aradı olanları söyleyince, Çetin Canana çok kızdı ve albümü hemen oradan almasını söyledi. Pitonun elinde esir Çetin ve Zehra yı istiyor. Ne yapacaksa artık? İşinizi erkek erkeğe halletsenize, sıkıyorsa Ömer’i esir alsanıza, gücünüz anca bayanlara yetiyor değil mi? Çetin pitondan okkalı bir dayak yedi. Oh olsun öyle Zehra’nın parasına göz dikersen böylede dayak yersin işte Çetin efendi.

Ömer Nihat ile birlikte çalışma odasında şirket için önemli olan anlaşma üzerine çalışırlarken Nihat sorun olduğunu gözde ile konuşarak bilgi sahibi olmasını istedi. Ömer telefon açmak istedi ancak telefonu üzerinde değildi.

Bu anlaşma üzerinde çok durulduğuna göre bunun altından bir şeyler çıkacağı kesin. Bakalım neler çıkacak.

Ömer telefonunu aramak için odasına geçince, içerde konuşan Canan le Zehra’nın konuşmasına kapı önünde tanık oldu.

Ömer odaya gelmeden önce Canan Zehra ya Çetin’in kendisini aradığından, Çetinin çektiği fotoğrafları gördüğünden bahsetmişti. Ömer kapıya gelince de, Canan Zehra ya; ben senden çok şey öğrendim, sevgiyi, aşkı, bunların para ile asla satın alınamayacağını, insan gerçekten sevince, mal mülk hiç birinin değeri kalmıyormuş.

Ben senin Ömer’e bakışlarında, hesapsız, çıkarsız sevgiyi gerçek aşkı gördüm dedi Canan.

Zehra da ben Ömer’i çok seviyorum, parası için değil, parasız olsaydı da severdim. Ahlaklı doğru insan en büyük zenginlik dediğinde kapı önünde olan Ömer bütün bu konuşulanları duyuyordu.

Canan da, Ömer çok şanslı senin gibi bir eşe sahip olduğu için, dilerim kıymetini bilir, sana hak ettiğin değeri verir dedi. Cananı sevmem ama bu söylediklerinde sonuna kadar haklıydı ve bu konuşmayı Ömer’in duyması Zehra ya olan bakış açısını değiştirdi.

Canan odadan çıkıp gitti. Ömer ile Zehra başbaşa kaldılar. Zehra telefonunu arayıp bulmasında Ömer’e yardımcı oldu. Ömer dağılmış durumda hiç telefonunu düşünecek durumda değil.

Cananın söyledikleri onu çok etkiledi. Öyle etkilenmiş ki Ömer, Zehra’nın telefonu bulmak için kendi telefonundan araması sonucunda titreşimde kalmış olması nedeni ile uzun dolaplı masanın arkasına düşen telefonu alırken elini duvara sürttü kızardı biraz. Zehra telefonu alınca ekran da kendi resmini görünce sevindi silmemiş Ömer.

Zehra’nın elini fark eden ve şimdi mi oldu bu? diyerek yara bandı ile sarmak istese de Ömer Zehra istemedi ve telefonunu almadan gidiyordu ki, Zehra uyardı Ömer’i telefonunu almadan mı gidiyorsun? diye. Öylelikle odaya ne için geldiğini anladı telefon için geldiği odadan Zehra’nın kendisini çok sevdiğini, parası pulu zenginliği, malı-mülkünün önemli olmadığını anlayarak ayrıldı Ömer.

Aklımı başımdan alan yar, ömrüme ömür katan yar. Bir sözün ile dünyaları yakarım sen yeter ki iste aklımı başımdan alan yar. Senin gözlerine bakar derin rüyalara dalarım gülüşün ile uyanırım, bir sözün ile ayakta dimdik dururum aklımı başımdan alan yar. Aşk bu olsa gerek, gözlerde anlam ve mana bulup kaybolmak demek. Aşk gönüle girince akıl baştan uçup gidermiş, işte sende tamda böyle aklımı başımdan aldın. Aklımı başımdan alan yar. aslı

Ömer çalışma odasına geçti ve Zehra’nın Canana söylediklerini hatırladı yeniden ve ne yapacağını bilemez halde Ömer. şimdi bu duyduklarına anlam yüklemeye ve Zehrayı biraz daha anlamaya çalışıyor Ömer.

Nihat’ın yanına geldiğini anlamayacak kadar derin sulara dalmış durumda Ömer. birkaç seslenmesinden sonra kendini fark ettirdi Nihat, Ayşe ile sahile gidecekleri söyledi. Nihat gitti Ömer çalışma odasında yalnız kalınca ne yapacaktım ben diye kendi kendine sordu. Ömer’in aklı Zehra da. Zehra Ömer’in aklını başından almış durumda.

Özge ile telefonda konuşan Ömer anlaşmada sorun çıktığını kendisinden sakladığı için Özgeye çok kızmış anlaşılan Seline kızdı Özge anlaşmada sorun çıktığını sen mi söyledin? Diye. Nihat’ın söylediğinden haberi yok Özgenin.

Bu Özge Ömer’in başına bela olacağa benziyor.

Zehra çalışma odasına Ömer’e kahve getirdi ve Ömer bu kahveyi beğenerek içti. Eline sağlık dedi. Ömer yavaş yavaş yumuşamaya başladı Zehra ya karşı. Cananın Zehra ya söylediklerinin bunda payı büyük.

Suç işlemiş küçük yaramaz çocuk gibi Ömer. Zehra’nın gözlerinin içine ürkerek tedirgin bakıyor. Bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı var diye boşuna dememişler. Zehra kahve bitene kadar bekledi Ömer de bir şey demedi kalması onun da hoşuna gitti. aralarında kırk yıllık hatrı sayılır bir bağ var artık. Ağız tadı, gönül hoşluğu sevgi , aşk muhabbeti bir yastıkta geçirilecek bir ömür bir kahve gibi kırk yıllık bir evlilik.

Zehra akşam için özel bir yemek isteyip istemediğini sordu. Ömer de zeytin yağlı enginar istedi. Daha önce yapmıştın ya aynısından diyerek ne istediğini söyledi. Zehra sayesinde sevdiği daha önce hiç yemediği enginar yemeğini istedi Ömer.

Buzlar erimiş, iyi de olmuş.

Hamiyet hala Zehra yı aradı artık Canan evine dönsün dedi Zehra da tamam biz geliriz dedi. Ancak Cananın gitmeye pek niyeti yok.

Çetin Canana mesaj attı Zehra yı getir diye. Zehra hazırlandı Ömer odaya girince gördü nereye gittiğini sordu Zehra da mahalleye Cananı bırakmaya deyince, Ömer ben bırakırım dedi.

Ömer Zehra yı çok seviyor ve ona bir şey olmasını dahi istemiyor. Sabah ile olan konuşmasına çok üzülen kırılan Ömer, Zehra yı çok üzse onu incitse kırsa da. Zehra’nın Canan ile olan konuşmasından çok etkilenmiş ve bir buz parçası gibi eridi aktı gitti Ömer.

Söz vardır can alır. Söz vardır can verir.  

Sabah ile Kerem Can kızın ve annesinin kirada oturduğu ev sahibi ile konuştu. Kirasını ödemediği için evden atmış. Kerem Sabah dan habersiz ev sahibi ile dükkanda konuştu ev kirasını ödedi ve bir daha rahatsız etmemesini bir sorun olursa kendisine gelmesini istedi.

Kerem bunu Sabah’a sabah kahvaltısını hazırlarken söyledi. Aydan’ın kira borcunu ödedim, 1 yıllık ev kirasını da ödedim deyince Sabah çok sevindi ve Kerem ‘in boynuna sarıldı sen çok iyi bir adamsın diyerek.

Ömer Zehra ve Cananı mahalleye bırakacak arabayı o kullanacak da araba eski araba değil değişilmiş hayırdır eskisine ne oldu? o kadar uçurumdan düşme tehlikesi yaşadılar atmadılar değiştirmediler arabayı da şimdi ne oldu da araba yok oldu? servise gitti herhalde.

Cananı Çetin aradı, o da Ömer de bizimle geliyor dediğinde. Çetinde ondan kurtul dedi. Zehra yı kaçıracaklar, Ömer den para isteyecekler. Ömer’i kaçırsalar parayı kimden isteyecekler Ömer olmaz. Bu açıdan bakınca öyle ama sıkıyorsa Ömer’i kaçırsın piton denen mafya bozuntusu.

 Araba ile giderken radyo açıktı düğünde dans ettikleri şarkı çalıyordu. Ömer de Zehra da aynı anda radyoya ellerini uzattılar. Zehra elini çekti Ömer sesini açtı. Zehra kapatacaksın sandım deyince, Ömer neden kapatayım ki dedi. Zorba Ömer gitmiş yerine aşık Ömer gelmiş.

Ömer Zehra dışında kime isterse zorba olsun ama Zehra ya zorba olmasın.

Canan da müziğe mıymıy deyince, Zehra o bizim düğün şarkımız dedi. Çetin mesajla nerede olduklarını, okul sokağına varmadan Ömer den kurtul diye mesaj attı. Canan da Çetinin yönlendirmesi ile markete gitmek istediğini söyleyerek arabadan Zehra ile indi. Ömer gitti.

Yolda yürüyerek giderken yolu uzatmak istedi Canan Zehra da ilk başta istemese de sonra olur dedi. yürürken tersimde kaldın diyerek Zehra yı cadde tarafına alıp kendini güvene alan Canan siyah dolmuşun gelmesi ve kar maskeli adamların araçtan inerek yanlarına gelmesi ile ne olduğunu anlamadı kimsiniz diye sordu Zehra.

Canan rahat çünkü Zehra yı bu tehlikenin içine atan kendisi.

SEVDANA GÖNÜL VERDİM

Sevdana gönül verdim. Düşürdü beni dillere

Aşkına yürek verdim. Savurdu beni ellere

Ne senle nede sensiz. Söz geçmiyor bu yüreğe

Yar beni cano beni. Sakla beni hep serinde

Sevemem senden başka. Gözüm arar gözlerini

Dil söyler kalbim ağlar. Yürek çeker özlemini

Kulağımdan sesini. Gözlerimden hayalini

Atamam ah atamam. Sen olmayınca yapamam

 

Bu gece daha sensiz daha da sessiz geçiyor 

Bu can bu beden tene daha da acı veriyor
Geleceksin diyerek gözler yolunu bekliyor
Gelmediğin gün için sevdiğin her gün ölüyor 

Sevemem senden başka gözüm arar gözlerini 
Dil söyler kalbim ağlar yürek çeker özlemini
Kulağımdan sesini gözlerimden hayalini
Atamam ah atamam sen olmayınca yapamam

Murat KURŞUN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 234. Bölüm Analizi (“ASLI”) 7 Aralık 2017 Perşembe” üzerine 33 yorum

 1. Rada dedi ki:

  Aslim her iki analizin guzel olmus. Uzun uzadi kac defa yazdim net sorunu yuzunden gonderemedim.

 2. Hanim abla dedi ki:

  Nerdesin Aslıcım,dinlenme köşene ne zaman geleceksin?

 3. su damlasi dedi ki:

  Sevda naun canim ablam nasilsin♥al bi tenbel daha obur tenbel den tik yok AYTACİM diyorum kiz kis uykusunami gitmistin. Ben iyim cok ozledim seni bu aralar hic konusamadik burdayim ben tesekkur ederim cumlemizin mutlulugu daimi olsun opuyorum canim ablam seni cok seviyorum

 4. xanimazerifan dedi ki:

  sevda naun ablacim ben iyi m seninde iyi olmana sevindim hep iyi mutlu neseli ol bitanecik ablam benim opdum seni

 5. Sevda Naun dedi ki:

  Gunaydin bitaneler! Wimdi kalkidigim icin benim icinde gun bawladi.Bana gulmeyin cok yorgunum ele hey uyumak istedim.Sizlerede guzel hafta sonu dilerim.Su Damlam cok sevindim hep iyi ve mutlu ol.hepiniz mutlu olun inwallah hep.Ulkerim nasilsin ?Qripi tutukladinmi ya mahkeme devam ediyor?Xanimim guzelim tewekkur iyiyiz sen nasilsin ?Aytacim kizim haklisin hansi sahifada olsan ben kizimi bulurum nasilsin ?Mersinli Elam gulum.Betulcim.Radam Hanim ablam.Radam sizlerede guzel hafta sonu dilerim Kendinize iyi bakin.

 6. xanimazerifan dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslar im nasilsiniz sudamlam baki yorum bu gun cok neselisin hep boyle mutlu neseli ol c anim arkadasim opdum ALL AHA EMANET OL AYTACIM SEVDA NAUNABLACIM VE Diger arkadaslarim sizler nasilsiniz hepinize hayirli mutlu sabahlar dilerim

  1. su damlasi dedi ki:

   Xanim azeri canim arkadasim tesekkur ederim sana da gunaydin hayirli sabahlar mutluyum sende hep mutlu ol opuyorum canim ALLAH yardimcin olsun insallah

 7. su damlasi dedi ki:

  Gunaydin ULKERİM canim tesekkur ederim evet cok mutluyum cok sukur .senin de hep mutlu olmani istiyorum amin diyen agzina saglik canim opdum hayirli sabahlar

 8. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Su damlam sanada günaydın:-) Baya mutlu görünüyorsun. Allah hiç bozmasın:-) Amin. Amin. Amin. Amin. Amin. Amin.

 9. su damlasi dedi ki:

  Gunaydin hayirli sabahlar arkadaslar nasilsiniz? Gönlü güzel ask ailesi hepinize hayirli mutlu bi hafta sonu diliyorum canim arkadaslarim .ALLAH yardimcin olsun .
  AYTACİM gunaydin hayirli sabahlar canim nasilsin? Seni cok seviyorum prensesim
  Sevda naun canim nasilsin bitanem ozledim seni ..
  Ve diyer arkadaslar nasilsiniz hayirli sabahlar. Benim deyerli arkadaslarim bu yeni gunde mutluluk yakaniza yapissin huzur ayaginiz dolassin neseniz basinizi dondursun insallah hayirli hafta sonu diliyorum hepinize

 10. su damlasi dedi ki:

  ASLİ mucizem Cok tesekkur ederim bu analiz icin .guzel bi bolumdu benim icin omerin duyduklar canan bilmeden de olsa zehraya boyuk iylik yapdi cetini her dovduklerinde Cok mutlu oluyordum bide canan zehraya bu ne miy miy dedi ya cok sinirimi bozdu ay pardon da sen nesin yani ay canan?
  Eline saglik canim tesekkur ederim ..

 11. su damlasi dedi ki:

  Hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz? Beni arayip soran arkadaslar. Burdayim sadece o kadar cok sayfa cikmis ki heremiz bi yere kayp olmusuz iyim ben ve burdayim sevda naun canim ablam elana gerek yok geldim aytacim burdayim evet

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hayrli geceler canım cok haklisn maşallah son zamnar sayfalar cok ckyor hermiz bir tarfa dağıldı ben de simdi uymaya gidyor dum son ke siteye bakayim demdim neyse sana iyi geceler tatli ruyalar bitanm seni cok sevyorum cok opdum ALLAH rahtlik versin yarin gorusuruz inşallah cevapsiz mesajım kaldiys kusura bakmayin arkadaslar diger sayfalar girmedim malum sayfalar cok vakit yok sabah bütün sayfalar bkcam siz cok sevyorum iyiki hepiniz var siniz ALLAH rahtlik versin ALLAH emanet olun

   1. su damlasi dedi ki:

    Hayirli aksamlar canim AYTACİM uyu benim hic uykum yok ..hadi canim ALLAH rahatlik versin prensesim kocaman sariliyorum Allaha emanet ediyorum seni cok seviyorum canim
    Hepinize hayirli aksamlar Ask ailesi .iyi geceler Allah rahatlik versin yarin gorusuruz insallah

 12. Gozel dedi ki:

  Aslim ellerine saglyk canym iki analizinde guzel olmuş teşekkur ederim bu Canan ile annesinin evi evzary yokmy bunlar gitmek bilmiyolar iyje bela oldy Zehranyn başyna pislik Canan o gucur saclaryny tek tek yolasyn gelya resmen
  Aslim minnetdarym bitanem iyki varsyn

 13. iR dedi ki:

  Ask olsun gozel,sen bu sitede olan yerini bilmiyormusun?

  Sen yeni katilmadin ki ,aylardir seninle anilarimiz oldu ,hicmi tanimadin bizleri?

  Evet zehraya kizginim cunku evlilik hayatini zor duruma sokmaya hakki yok,
  Bu kizginligim omere hak kazandirmiyor ama eski olaylarda zehranin suclu olmadigi kanaetindeyim ama simdi ki evli bi kadin ,kimese gure evli oldugunu unutmamali ,ne yaparsa esinin onayi ve izni olmali ,alemin sorununu zehra cozemez ki , zor bi durumda oldugu belli ama yinede duyguyla diyil kurallara gore davranmali.

  1. Gozel dedi ki:

   Tamam abicim sorun yok şimdi anladym ozur dilerim sizlere saygym sonsuz cok haklysyn alemin derdine tek başyna yetişemezki Zehra fedakarligi ,duygusallygy yuzunden eşinin evliliginin zor durumda kalyjagyny unutyar

 14. Sevda Naun dedi ki:

  Tewekkur Xanimim bitanem iyiyiz cok wukur .Sen iyi ol hep guzelim.Analizlerin cavabini aldim.Cok wukur kucuk sorunlari saymasak iyi.Ama bawqa bir sorunuda qalip yeni haftaya o ciksa yureyim dincelecek.Bi daha sag olasin canim.

 15. xanimazerifan dedi ki:

  iyi aksamlar sevda naun ablacim nasilsin cok ozledim seni cocuklar nasil doktord an bu gun cavablar cikaca kdi nasil cikdi ?

 16. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Sen bana uzun yazmaga izin vermiştin.Şimdi baktım her kes bir-iki cümle yazmış.Eger izin yoksa ben de kısa kesiyim.Son iki analiz yüregimi titretti.Resmin altındakı şiirin oldukca güzel,müthiş.Kitapdandır dimi.Murad abin de gelseydi bu mesele belki yol alırdı.İnşaııah,hayırlısı.Allah amanında olasın güzel kızım.
  A şkına yürek verdim, savurdu beni ellere
  S evdana gönül verdim düşürdü beni dillere.
  L akin sen de blliyorsun yürege söz geçmiyor
  I slandım göz yaşlarımda yürek acı çekiyor.
  2-3 sözden başka kalan sözler Murat Kurşundandır.
  Söz.gelen defa uzun olmayacak.

 17. iR dedi ki:

  zehra her gadar fedakar ve baskalarina karsi kendini dusunmeyen biri olsada bi o kadar da sorumsuz ve evlilikden anlamiyor ,esini ,hayatini paylasdigi insani her sey once dusunmeli ,simdi diyenler olacak abi bizde onceden bunu soyliyorduk ama omceki olaylar farkliydi ,o zamanlarda henuz zehra gelin gitmemisdi ama simdi diyil kocasina soylemek ondan izinsiz diyil birisini dusunmek ve ya para vermek hattaa disari cikmasi bile yersiz ,bi bakalim ne olacak ama bence zehra bu yapdiginin yersiz oldugunu dusuner ve bi daha omerin yuzune bakmak istemez o yuzden mektub yazar ve duygulanib asyaya suyledikleride bir daha geri donmemek niyyetinden haber veriyor ,cok karisik bi durum ,gencdir ,tecrubesizdir ama en azindan evlilik hayatinda kocanin yerinin ne oldugunu unutmamali ,mesela dunku bolumde cay getirir yemek yapmasini falan sormasi falan ve ya problem yasadigi surecde evliliyine sahib cikmasi gozeldi ve tam bi evli kadinin davranisidir ama bi baskasinin hayatini kurtarmak icin esinin evlilik hayatini umursamamak cok yanlis ,vurulsada vurulmasada yanlis.

  1. Gozel dedi ki:

   Meraba IR ABI gercekden dunden beri sana kustum benim yazy tarzym iy olmadygy icin bana diydigin gibi geldi ve ” oyle sacma sapan yorumcular ile asla mohattab olmam ” diydigine uzuldum gercekden kendime uslendim tamam abicim şimdi rahatladym yalnyş anladygym icin ozur dilerim
   Vay neler olya dunyalermi terse dondu anlamadym IR ABI sen Zehrany suclu cykardyn inanamyyorum eskiden Zehrany savunardyn bizim zorbanynda kendinje haklylygy var taby

 18. nesrin dedi ki:

  ASLIM teşekkür eline sağlık .

 19. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Aslı hanım

 20. Sevda Naun dedi ki:

  Size bi wey daha soyleyim dizi bitdikden sonra 10 dakika duwunurum.Sonra aniden aklima siz geliyorsunuz Sabaha kadar sizi duwunurum.Su Damlam pirlantam bugun elan veremedim bak sende yokdun nerdesin?

 21. xanimazerifan dedi ki:

  iyi aksamlar aslicim bitane m nasilsin analizin cok guze l olmus eline saglik

 22. Sevda Naun dedi ki:

  Iyi akwamlar Aslicim emeyine saglik sende Ulkerimde emey verirsiniz.Ama bi gun Zehranin bawi dertden kurtulsa nebiliyim iwte.Evet Aytacim haklisin alak bulak yok tam olarak senaryonu anlamaga caliwirim.Bi hastalikdan bi sevgiden bawlayan ilk bawlarda farkli dizi cekiriz deyen senaristler hala dizinin para ev yikmak insan tutlamak catmiyor bana.Ya bir weyide merak ediyorum polis neden bu kader silah atew seslerini duymuyor.Eh cok uzatmayim.nasil olsa bow insanlarla uzatirlar dizini.Qaliba zenginler Boyle yawiyor.

 23. xanimazerifan dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar na silsiniz ben de fragmana b akdim simdi benimde kafam karisdi ya gah deyirlerki omer kacirilicak gah asya z ehra vurulucak bu senaristler ne yapmaya ca lisiyorlar ya adamin sinirler ini pozuyorlar ya

 24. asena dedi ki:

  marhaba ashk ayilesi firagman cikmish ben zehraya cok kizdim insan 1 milyon isteyecek evi tekedecek nedeni soylemicek gidicek ama bana guven diyecek cok sacma hele omer ve guveni bi cumlede kulanamiyorum ama zehra mektupta hersheyi anlatacak gibime geliyo cunku canan vardi shantaj vardi iyi okuyamasamda bashlarini okudum zehradiyo seni cok ama cok sevdim her nekederda sen iyiki demesende ben hep iyiki dedim iyki hayatima girdin bensensin savunmasiz bi kiz cocugu gibiyim yapayaniz ve cananla cetini soyluyordu digerlerini okuyamadim firagmanin sonundaki el omerin eline benziyordu sanirim zehralari kurtaracak inshalah zehra vurulmaz ama sanirim omer yanlishlikla zehrayi vurabilir inshalah oyle bishey olmaz alah korusun ama zehra vurulursa omer ancak zehraya inanir yani omer enazindan yanishliklada olsa zehraya zarar vermez firagman alk bulak etti beni beynim yandi ne dushunecegimi bilmiyorum deli sorular kafamda ucushuyorlar

 25. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar su damalm ben geldim burdamsin tatlici ulker ir abi siz de iyi aksamlar fragrmani ben de izledim gercek de cok karsik yeni bir sir daha ortaya cikdi nerdeyse dizideki her ke abla kardes cikcak bundan sonraki bolumleri cok merak edyorum kim bilir daha ne üstü açılmamış sirlar var kafam cok karsdi benim biz omerin asyani kacirlmasini bekler ken canan kacrildi

 26. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar arkadslar Analiz cok guzel aslicim ellerine salik canım

 27. iR dedi ki:

  Fragman cikmis ama cok karisik.

 28. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Şans meleyim çok güzel olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir