Adını Sen Koy 232. Bölüm Analizi (“ASLI”) 5 Aralık 2017 Salı

Burak 06 Ara 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 232. Bölüm 5 Aralık 2017 Salı

Ömer’in Rüyası, Gönlünün Aynası

Cananın Annesi, Cananın Çetin ile kendi aralarında yaptıkları ve kimselere söylemedikleri nişan yüzüğünü buldu. Ne yapacağını bilemeyen Canan denize düşen yılana sarılır hesabı Çetin’i arayarak ondan yardım istedi.

Çetin de Canan’a akıl vermiş şimdi Canan Çetinin aklı ile konak kapısının önünde. Ayşe açtı kapıyı, Zehra da geldi şaşırdı tam ben Zehra’nın dediği an hızır gibi yetişti Cevriye hala ve Cananı Zehra’nın arkadaşı olarak tanıştırdı Ayşe ye. Böylelikle büyük bir badire Cevriye hala sayesinde atlatılmış oldu. Zehra ile Canan Zehra’nın odasına geçtiler konuştular.

Zehra Canan’a, Ayşe’nin kim olduğunu, geçmişte hasta olduğunu Ömer ile nasıl evlendiklerini, her şeyi en başından anlattı.  Cananın verdiği tepki oha oldu. Sanki karşısında hayvan var tövbe yarabbim ya.

Ömer de şirkette odasında cep telefonunda düğün resimlerine bakıyor, Zehra yı çok seviyor Ömer ama itiraf edemiyor kendine. Selin elinde dosyalar ile gelince içinden olanlardan haberi var mı acaba? dedi. Anlaşma yapılan şirket ile aralarında bir takım sıkıntılar yaşanıyor. Ömer çok hassas bu konuda tek bir hata istemiyor ama dışarda neler olduğundan haberi yok Ömer’in. Selin, sen söyle ne saklıyorsun belki haberi yok Ömer’in? Haberi olsun işi çözsün.

Gözde işleri mahvedecek ve Ömer’in hem adını hem de şirketin adını zor durumda bırakacak bir iş yapmaz inşallah. Ömer’i bu iş anlaşmasından zarara uğratmasında bu Gözde.

Kerem’in evine polisler geldi. Ayhan bey ihbar etmiş bebeği Sabah da Kerem ihbar etti zannedip koca evde köşe kapmaca oynadılar bebek ile ve onlar evin üst katına bakarken Sabah evden çıkıp emlak dükkanına gitti.

Cananın annesi iki gözü iki çeşme ağlıyor evlat netice de atsa atılmaz ne kadar kötü olursa olsun kuzguna yavrusu şahin görünür. Canan da annesine iyi görünüyor hiç alakası yok oysa. Salim amca ile Şükran teyze de Hamiyet halaya Ömer’in Zehra ile neden evlendiğini anlattılar.

Ayşe’nin hastalığı yüzünden Ömer’in Zehra ile evlendiğini Canan da annesi de biliyor. Bir gün bunlar karşı karşıya geldiklerinde ağızlarından kaçırırlarsa Ayşe çok üzülür kendisi için yapılan bu evliliğe. Herkes her şeyi biliyor bir tek Ayşe bilmiyor olanları bakalım o ne zaman öğrenecek bu evliliğin nasıl olduğunu?

Akşam olunca Ömer, Zehra ya Cananın neden geldiğini sordu. Zehra da geleceğinden haberim yoktu dedi. Ömer biraz sert konuşunca Zehra beni ne kadar üzdüğünün farkında değil misin? eskiden olsa deyince,

Ömer artık eski diye bir şey yok sen o günleri elinin tersi ile ittin dediğinde, Zehra Ömer’in yanına giderek gözlerinin içine bakarak, evet hata yapmış olabilirim. Kimi zaman beni yanlış anlamandan korktuğum için, kimi zaman da başın belaya girmesin diye sustum.

Şunu unutma ben seni seviyorum, kalbim hep senin için atacak, son nefesimi verirken de seni seviyor olacağım dedi Zehra. Sen ne kadar inkar edersen et, gözlerinin içinde kalbimi görüyorum dedi.   Ömer de bu söylediklerine inanmadı.

Zehra dan Ömer’e

Ben seni sevmekten hiç vazgeçmedim ki, uyudum gece düşlerim de sevdim seni. Uyandım gündüz hayallerim de sevdim seni. Ne gündüz ne gece, fark etmez ki, Ben seni sevmekten hiç vazgeçmedim ki.  Kimseye benzemeyen güzel yüreğini sevdim bir kere. Nasıl vazgeçebilirim ki son nefesime kadar seveceğim seni. Sen beni ne kadar üzsen de, kırsan da ben seni sevmekten vazgeçmeyeceğim.

Çetini piton lakaplı biri aradı. Ödü koptu Çetinin o adamdan borcu varmış parasını istiyor piton.

Piton bir yılan cinsidir ve zehirsizdir. Avını boğarak, sıkarak öldürür. Boyları 10 metreye kadar çıkar. Bakalım Çetinin pitonu nasıl öldürecek Çetini?

Çetin hemen Cananı aradı. Evin altını üstüne getirmesini işe yarar bir şeyler bulmasını istedi Canandan. Canan da Ömer’in çalışma odasına girerek dosyaları karıştırdı. Zehra ya yakalanıyordu. Masanın altına saklanarak yakalanmaktan son anda kurtuldu.

Buldukları ise, Zehra’nın yönetim kurulunda olduğunu gösterir belge, resmini çekti.

Ömer’in rüyası.

Ömer rüya görüyor, sisler arasında Zehra Ömer’e sarılıyor. Aynı düğünde sarıldığı gibi beyaz bir elbise var üzerinde gelinlik gibi sanki Ömer evlendikleri ilk güne gitmiş ve orada Zehra yı kaybediyor ve buna çok üzülüyor gibi.

Zehra Ömer’in ellerini tutarken birden ellerinin arasından kayıp gidiyor. Gerçekte olduğu gibi. Zehra diye sesleniyor sisler arasında Ömer ama cevap veren yok. Zehra diye sayıklamaya başladığı an kan ter içinde kaldı Ömer.

Zehra geldi odaya uyumak için elindeki su bardağını bıraktı ve Zehra diye sayıklayan Ömer’in yanına giderek elinden tutarak endişeli bir halde Ömer, Ömer uyanır mısın? dedi elini sıkıca tutarak.

Ömer biraz daha Zehra dedikten sonra kan ter içinde uyandı. Zehra ben buradayım dedi. Ömer de bir kere daha Zehra dedikten sonra sevgi ile bakmaktan vazgeçip elini tutan Zehra’nın elinden elini çekerek ne yapıyorsun sen dedi.

İnkar etme Ömer, Zehra yı iliklerine kadar işlemiş bir halde seviyorsun onun gitmesinden, seni terk etmesinden korkuyorsun rüyan bunu gösteriyor. Dilin inkar etse de, beynin, kalbin, ruhun, bütün hücrelerin uykudaki dilin bile Zehra diyor Ömer. Zehra ya karşı çok büyük bir özlem duyuyorsun sen Ömer.

 ÖZLEM

Bir gece, Gecede bir uyku..
Uykunun içinde ben..
Uyuyorum. Uykudayım.
Yanımda sen.

Uykumun içinde bir rüya
Rüyamda bir gece,
Gecede ben..

Bir yere gidiyorum, Delice..
Aklımda sen.

Ben seni seviyorum.
Gizlice..

El-pençe duruyorum,
Yüzüne bakıyorum,
Söylemeden, Tek hece.

Seni yitiriyorum
Çok karanlık bir anda..

Birden uyanıyorum,
Bakıyorum aydınlık;
Uyuyorsun yanımda.
Güzelce..

Özdemir Asaf

 

İşte bu tamda sensin Ömer.

Gece bitip sabah olunca, Ömer çıkınca odadan Canan Zehra’nın odasına gitti. kahvaltıya çağırdılar. Birlikte çıktılar Canan üşütmüşüm diyerek Zehra’nın odasına girdi. Ne üşütmesi oyun, çantasından banka hesap kartını buldu onunda resmini çekip Çetin’e gönderdi.

Çetin havalara uçuyor, bir adamla konuştu banka hesaplarına bakacak imzalarda olunca bankayı boşaltacaklar.

Ömer şirkette Özge Ömer’e yalan söylüyor, toplantı sonrası bir maddede değişiklik isteyen karşı tarafı sanki ikna etmiş gibi gösteriyor kendini. Ve Zehra nın ortak hesaptan da feragat ettiğini söyledi.

Konakta çalışma odasında olan Ömer Zehra yı arayarak yanına çağırdı. Sen iyi bir oyuncusun hatta ibretlik deyince, Zehra da para, mal mülk, hisse senedi hiç biri umrumda değil ben Ömer ile evlendim soyadınla değil dedi Zehra.

Ömer de her şeyden vazgeçtin, neden daha büyük bir hesabın var nedir söyle? Herkes yakında senin gerçek yüzünü görecek dedi.

Zehra da evet herkes görecek, sadece seni sevdiğimi, bundan sonra da seni seveceğimi herkes görecek. Ömer ben seni çok sevdim hala da çok seviyorum dedi Zehra.

Bu kez kimin yüzünden?
Tamam sen kendini kurtardın da,
Benim yine peşimde bıraktıkların var.
Şu karşındakine bir bak!
Bu mu senin sevdiğin, tanıdığın adam?
Değilim inan…

 

Ne hüzün var ne bir tebessüm yüzümde.
Evim yerle bir yalnızlık içinde.
Umut var yine de.
Ne gücüm var ne de sen şimdi elimde.
Yanımda yoksan da her zaman içimde yerin var yine de.

Bu gece kendimi yollara döktüm ben.

Her adımda takıldım düştüm.
Sokağımdasın her gece gördüm inan.
Bu gece kendimi yollara sordum ben.
Her ağızda cevap diye seni buldum.
Yanağımdasın her gece döktüm inan.

Şu karşındakine bir bak!
Bu mu senin sevdiğin, tanıdığın adam?
Değilim inan…

 

Ne hüzün var ne bir tebessüm yüzümde.
Evim yerle bir yalnızlık içinde
Umut var yine de.
Ne gücüm var ne de sen şimdi elimde.
Yanımda yoksan da her zaman içimde yerin var yine de.

 

Bu gece kendimi yollara döktüm ben.
Her adımda takıldım düştüm.
Sokağımdasın her gece gördüm inan.
Bu gece kendimi yollara sordum ben.
Her ağızda cevap diye seni buldum.
Yanağımdasın her gece döktüm inan.

Sancak

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 232. Bölüm Analizi (“ASLI”) 5 Aralık 2017 Salı” üzerine 45 yorum

 1. Gizem dedi ki:

  Hani zehra vurguluyordu ömer kendisi icin vurulan zeheaicin ne yapacak deniyordu hani zehra önere ateş edilince zera atılıyor ve zehra vurguluyordu zehra bunu bana yapma diyodu ne oldu sabah da vaybe zehra demişti ben omer icin olurum demişti diyodu ömer gerçeği boyle öğreniyordu ne oldu hani sevdiği adama siper oluyordu bilmiyoruz artik hangisine inanalım zehrayi önerimi zehra ömer icin vurulursa bizce daha inandırıcı olur fremznda gördünüz bölüm ömer yine oyun oynuyo babaannesine karşı neymiş zehra nite inanmamış bizde inanmıyoruz siz bize zehra dediniz vurulacak biz zehrayi bekliyoruz

 2. Anonim dedi ki:

  Bakin kendiniz sahit oldunuz pes artık bugün bikez daha sahit olduk bugün kendi yalanınıza imzanizi attınız hani sabah konagageliyor her şey açığa cikiyodu buda yalan oldu bu sabah geldi yine icraat yok bundan sonra internete reklamınızı yapacaz yalancilinizi karar aldı bu dizi yalancı diye bi icraat görmedik ömer zehrayi gömüyor bizler artik size inanmıyoruz bundan sonra tilanmanizda olmucak ne reklamınızı fermanızı nilebizlenmez artik dizi ekibini mitarlimizi sunar sahi duyarız çok güzel dalga alay efiyosunuz

 3. Gozel dedi ki:

  Ulkercim gecmiş olsun canym acil şifalar dileyorum

  1. su damlasi dedi ki:

   Asli mucizem Cok tesekkur ederim bu muhtesem analiz icin .
   Ozlem bu siir Cok guzel opdum hayirli sabahlar

 4. Tatlıcı ülker dedi ki:

  İR abi sorma ya namussuz tırıyla çarpıb kaçtı. Kol, bacak biz azerilerin diliyle dersek xurt xaşl olmuş durumda. Polise şikaye etdim. Bünyem tarafından görüntülenen kaytlarda çarpıb kaçan suçlunun QRİP olduğunu öyrendim. Mahkemeye baş vurdum. Müebbet cezası istedim. Çok yakında kurtulucam ondan. 1 hafta sonra duruşma var. Avukatım SAĞLIK işin uzun süre bileceyini söylüyor. Ne yapalım beklicez…

 5. Tatlıcı ülker dedi ki:

  DERİNCİM sanada iyi geceler. Bu arada ben dizi fraqmanı haberi sitesinde yazarım. Nette tatlıcı ülker yazarsan çkıcak. Hadi öptüm:-)

 6. Derin dedi ki:

  Çok güzel Aslı Hanım tam ŞAİRE olmuşsunuz. SEVGİLER size:)
  ÜLKERCIM iyi geceler şifalar dilerim tekrardan..

 7. Gozel dedi ki:

  Aslim bitanem cok teşekkur ederim cok guzel yazylarynla insanlary mutly edyosun canym allam yardamcyn olsun hep dualarym seninle canym ay ben o sahneyi omeri kacyryldy sanmyşdym yoksa ruyamyydy bunlaryn halyndan korkmaya başladymZehra pes ederse diye
  Ay canym tekrar teşekkurler opdum

 8. Ziya dedi ki:

  Ulkerciim geçmiş olsun acil şifalar dilerim keşke verilebilecek bişey olsada bana versen ben senden dayanıkliyim neyse bunun ilacı dinlenme ilaç falan alma çaresi yok dinlen sıcak tut kendini tabii ateşin yoksa.tekrar geçmiş olsun iyi geceler.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Ziya abi ateşim 38 derece. Kışın gününde mevsimi yaz zan ediyorum

 9. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Ulker gecmis olsun. Ir abi sen ne zaman sinirli modundan sakaci moduna gectin benim haberim olmadi. Kesin bir seyler kacirdim.

  1. iR dedi ki:

   Keyfi yerine gelsin diye.

  2. iR dedi ki:

   Demek yakinda firtina kopacakmis.

 10. Derin dedi ki:

  ÜLKERCIM şifalar dilerim canım. Sen daha önce de hasta olmuştun sanırım bunyen zayıf. Sana tavsiyem bolca zencefilli ballı çay ve soğan tuketmen. Yok canım benim bunyem kuvvetlidir birçok gripliyle aynı yerde bulunsam bile birşey olmuyor:) yani seni bolca öpebilirim 😉
  ÜLKERCIM senin de editör olduğunu bilmiyordumki aaa çok şaşkınım şu an hangi sitede yazarsın peki? Uygun zamanda göz atarim

 11. Tatlıcı ülker dedi ki:

  AYTACIM sorma ya. Çok fenayım:-( Sanki üstümden tır geçti.

  1. iR dedi ki:

   Ne zaman tir gecdi ustunden ulker ?surucusu kactimi?polise haber verdinmi? Simdi nasilsin?

  2. aslı dedi ki:

   geçmiş olsun ülkercim

 12. Derin dedi ki:

  MERHABA
  SEVGILÏ ASLI HANIM
  gerçekten çok güzel özet hazirlıyorsunuz. Merakımı mazur görün acaba gerçek mesleğiniz editörlük mü ? 🙂 harikasınız..
  ÜLKERCIM öpüyorum seni♡♡

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   DERİNCİM meleyim iyi akşamlar. Birtanem sen en iyisi beni öpme. Çünki qrip oldum. Şu çok ateşim var. Çok halsizimya:-(
   Meleyim benim analiz hakkında da fikirlerini almak isterim… Diyer sitede yazıyorum.

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Ay canım ulkerim qirip mi oldun cok gecmis olsun ALLAH acil sifalar versin bitanem inşallah biran once iyilesi sin

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba İyi akşamlar Derin,
   hayır ben editör değilim. kendime ait yazılarım şiirlerim var. Yazmayı seviyorum. Ankara Gazi Fen Edebiyat Fakültesini kazandım ama o zamanın şartlarından dolayı gidemedim. Bende daha sonra çocuklar üzerine eğitim aldım kendimi geliştirdim çocuklarla ilgileniyorum öyle.

 13. Anonim dedi ki:

  Bu diziyi ilk günden beri severek izliyorum ama benim rahatsız olduğum bir konu var arkadaki fon müziğinden oyuncuların seslerini zor duyuyoruz.

 14. Sevda Naun dedi ki:

  Aytacim kizim ne kusuru olurmu hic bilirim mawallah sahifalar cok arayib arayiriz bir birimizi .sen iyi ol guzel gozlum tewekkur iyiyim.Nanimle bagli bazi sorunlar yarida kaldi Allahin izni ile gelen haftaya.Eh inwallah Allahim yardim eder.Cok yazib kafanizi yormak istemiyorum.Ulkerim tatlim kusuruma bakma ben bilmiyordum sen fraqman diziye analiz yaziyorsun Oyle biloyirdum yutubda yaziyorsun.Orda blirsin yorum yazmak imkansiz.Kafami sakladilar bu cocuklar.Ya 5 ci gun bilenden sonra yazdim ama cikmadi sen kendi adin kibi cok tatli yaziyorsun.Ben ilk goruwden soylemiwdim sana mukemmelsin kizim.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Cok tesekkur ederim sevd ablacim o ne demek ne kafamizi yormak olurmu oyle sey asıl sen yazmiyca cok ozliyoruz seni yazman biz cok mutlu edyor keski hep burda ola bilsek ama bazen isdemesek de yazmyoruz RABBIM her zaman her konuda yardimcin olsunanım ablam donmen cok sevindim

  2. Tatlıcı ülker dedi ki:

   SEVDA ABLA OKUYUB DEYER VERMEN FAZLASIYLA YETER BANA. TEŞEKKÜR EDERİM..

 15. Zehmer dedi ki:

  Eline sağlık aslı ayrıca çok haklsın oha ne ya bir öküz de canan ya verdiği tepki ne biçimdi öyle biçimsiz kara cadı iste

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar zehmer,
   Canan o kelimeyi bir kaç kere kullandı alışkanlık olmuş bu onda.

 16. Sevda Naun dedi ki:

  Su Damlam ciceyim gulum tewekkur ederim.Sen nasilsin tatil nasil gidiyor?Bensiz nerelere gitdin?Benim Naunla bagli sorunlarim vardi.Benim cozmem lazimdi.Sizide cok ozledim.Vakit bulub siteye giremiyordum.Seni cok ozluyordum.Ben nerde olursam olum siz hep kalbimdesiniz.Diyer arkadawlarada Zehranin fotorafi olan sahifa yazdim.olsun Sizide iyi akwamlar.Kendinize iyi bakin.opdum

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar sevd ablacim hos geldin canım nasilsin ? Nezaman dir yazmyor sun cok ozledik seni inşallah her sey yoldadir ben de iyim cok ŞÜKÜR cok tesekkur ederim kusura bakma sevda ablacim bugun cok yondum diger sayfalar hiç bakmadim diger sayfa da yazmisin ben simdi gordum geldigin den haberim yok dun iyiki geldin seni cok ozlemis dim cok opdum canım ablam seni cok sevyorum

 17. Sevda Naun dedi ki:

  Iyi akwamlar Aslim biloyormusun Ben Asli isminide cok seviyorum.Elline saglik.Bir sozle Harikasin.Opdum.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Sevdacım sağ olasın. bende seni öpüyorum

 18. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicim nasilsin bitanem elerine gonlune salik canım arkadasim gercek de harikasin okadar guzel yazıyor sun ki yazicak tek kelme bile bulmyorum hele seni o siyah yazıların var ya beni ben de alyor cok tesekkur ederim canım bu guzel analiz icin iyiki bizim arkadasimiz sin seni cok sevyorum cok opdum RABBIM gonlundeki bütün dileklerini arzularin heyata gecirsiz inşallah sagol var ol canım bu bölüm de ben de en cok omerin ruya gordugu sahne den cok etkilendim sanki gercek mis gibi his etim hiç iye isaret deyil di bu ruya hele o yenin sarki var ya kanim dondu o sarkiyi duyunca ha bir de 231 232 bölüm fragramin da bir de opcuk sahnesi var di ama dizi de ben oyle bir sahne gormedim hani zehra omeri opuyro du ya o sahne nasil oluyor fragram da var dizi de yok anlamadım

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Aytaccım teşekkür ederim canım,
   o sahneler bu hafta içinde olabilir bilmiyorum?
   Güzel duaların için çok teşekkür ederim amin inşallah canım.

 19. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Ne güzel,artık analizleri yayımın ertesi günü verirler.Çok teşekkür ederim,eline saglık.Analizi okudukca düşünürdüm ki bu Ömeri senden ve Zehradan başka iyi tanıyan yoktur.O sebepden de hiç biriniz ondan vaz geçmiyorsunuz ve onu çok seviyorsunuz.İkinizin sevgisi aynı olmasa da sonuçta sevgidir.Zehra dünyaya yüz kere gelse yene Ömeri severdi.Yüz canı olsa Onun yolunda düşünmeden yüzündün de geçerdi.Sevmek böyle işte.
  Aslıcım,eger hatırlıyorsan o kurbaga prens hangi bölumdeydi,söylermisin kızım.Allah razı olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım,
   teşekkür ederim, Ömer’in kurbağa prens olduğu bölüm 198. bölümde

 20. anonim dedi ki:

  Aslı cim analiz için çok teşekkurler,yemin edarim alev bile 180 bolum boyunca bani canan kadar sinir etmedi.

  1. aslı dedi ki:

   Alev den daha sinir bozucu bu Canan.

 21. Rada dedi ki:

  Aslim eline saglik bitanem. Omer efendi boyle korkarsin iste zehrayi kayb etmekden. Yuzsuz onde gideni cananin buldugu banka hesaplari zehra feragat ettigine gore insallah gecersiz olur. Yoksa cetin paralari hesaptan cikarir omer faturayi zehraya keser. Sen yaptin diye.

  1. aslı dedi ki:

   Ömer Zehra yı kaybetmekten çok korkuyor. Dediğin gibi Zehra feragat ettiği için Çetin hesabı boşaltmak isteyince eli boş kalır. Zehra doğru zamanda doğru davranışta bulundu.
   Birde Ömer’in bunu kabul etmeme gibi bir durumu söz konusu o zaman ne olur bilemem?

 22. Göker dedi ki:

  Yine döktürmüşsün Aslıcım eline sağlık. İyiki bizimlesin 🙂

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Göker abi,
   evde değildim yeni geldim mesajları yeni gördüm teşekkür ederim iyi ki burada sizlerleyim burayı seviyorum 🙂

 23. asena dedi ki:

  aslicim elerine saglik yine ve yine harika otesi olmush omerin ruyasina gelirsek beni cok etkiledi cok guzel ama gorkutucuydu o sahneyi izledigimde omer sen ruyada mi sarilicakti zehraya cok kotu oldum malesef bu ruya kotu bi ayriligin habercisi artik ne olucaksa zehra yuzugu cikaracak

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim asenacım,
   Ömer ne zaman rüya görse bu gördükleri rüya bir süre sonra gerçeğe dönüşüyor. Bakalım bu rüyanın arkasından ne gelecek?

 24. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Eline sağlık ŞANS MELEYİM…
  Bazen senin insan olduğuna şaşırıyorum.
  Bu düşünceyle, bu yürekle MELEK olmaya laiksin:-)

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim tatlıcı ülkerim benim 🙂
   öpüyorum seni tatlım benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.