Adını Sen Koy 23 Şubat Özeti 114. Bölümde Neler Olacak

Adını Sen Koy 23 Şubat Özeti 

Ömer, sonunda Yasemin’in olduğu depoya girer ve Yasemin’i kurtarmak için kendi hayatını tehlikeye atar. Boğuşma sırasında Koray ve Yasemin, Fikret’in elinde kaçmayı başarır. Ömer ise kavga sırasında yaralanır.

Zehra sonunda çok geç olmadan kardeşine kavuştuğu için mutludur ancak zorba dediği Ömer kardeşini kurtarmak için canını oraya koymuş ve yaralanmıştır. Zehra bu durumu hem çok üzülür hemde Ömer’in kedisine ve ailesine ne kadar değer verdiğini anlar. Bilindiği üzere Zehra sürekli Ömer’in kendi ailesinden başka hiç kimseyi düşünmediği yönünde  ithamlarda bulunuyordu.

Salim’in ise Yasemin’in kaçırıldığından ve başına gelenlerden hiç haberi yoktur. Her yerde Yasemin’i ararken karşısında Koray ve Yasemin’i yan yana görür. Salim kafasında ki senaryo ise Koray ve Yasemin’in birlikte kaçtıkları ve yanlış yaptıklarını düşünüp geri döndüğüdür. Salim Yasemin’in yüzüne bile bakmaz Koray’a da hesap sormadan duramaz.

Her şey durulmuştur ancak; Salim Yasemin’e çok kırılmıştır. Baba kız arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. Zehra, Yasemin’i kaçırıldığını da söyleyemez babasına ancak bir şekilde baba ve kızın arası düzelmelidir. Zehra bunun için uğraşsa da mahallede dedikodular alır başını yürür. Mahallede dedikodu çıkması Salim’i daha da yıkar. Zira Yasemin bir kız çocuğudur. Zehra, Salim’in halini gördükçe kahrolur. Zehra aile kriziyle ilgilenirken Ömer’in beklenmedik mahalle ziyareti Zehra ve Ömer’i daha zor bir duruma sokacaktır. Yasemin ise Ömer ve Zehra’yı yan yana görür ve onları dinler. Yasemin duydukları ile büyük şok yaşar.

Adını Sen Koy Tüyoları

Tüyo 1

Yasemin’i kurtaran Ömer Zehra’nın kahramanı olacak. Yasemin’in kurtulması Salim’i rahatlatsa da Salim için her şey bitmeyecek. Salim’in Mahallede Funda’dan duyduğu dedikodular sürekli kafasını karıştıracak ve Koray’ın boynuna yapışacak ve dedikoduların hesabını soracak.

Tüyo 2 Yasemin’in kurtulması ile rahatlayan Ömer ve Zehra Yener’in ölümü ile bir kez daha sarsılacak.

Tüyo 3 Yener’in ölmesi ile yıkılan Zehra Yasemin’in de kendisinin Ömer ile evli olduğunu öğrenmesi ile işler karışacak.

Tüyo 4 Demir’in evlilik teklifinin Leyla tarafından şimdilik kabul edilmemesinin nedeni  Şükran Teyze çıkıp gelecek. 

 

Adını Sen Koy’da 23. haftanın finali fragmanda da görüldüğü üzere bu hafta silah sesi ile bitecek. Zehra’ya olan öfkesini mahalleye dedi kodu yayarak çıkartmaya çalışan Mehtap Salim’e Koray ve Yasemin’in bir ilişkisi olduğunu ve beraber kaçtıklarını söyleyecek. Koray’ı bulan Salim ona duyduklarının gerçek olup olmadığı soracak. Mehtap ise ise çok acı bir haber ile karşılaşacak.

Diğer taraftan Yasemin’i ilk bulan Koray olacak. Koray her ne kadar Yasemin’i ve Salim’i babasının pisliğinden uzak tutmaya çalışsa da pislik gelip onları bulacak. Koray Yasemin’i kurtarmak için kendi yöntemlerini kullanacak ancak başarılı olamayacak. Fikret Koray’ın da bir ders alması gerektiğini düşünecek.

Ömer ise aramalarının sonunda Yasemin’in tutulduğu depoyu bulacak. Ömer her ne kadar Tayfun’dan destek alsa da Yasemin’i kurtarmak için polislerin gelmesini beklemeyecek ve depoya kendi başına girecek. Diğer taraftan Ömer’i takip eden Zehra’da Yasemin’in tutulduğu depoya gelecek. Zehra depodan gelen silah sesi ile büyük şok yaşayacak. Peki depoda vurulan kim olacak? Yasemin’in sağ salim kurtulması ile Ömer ve Zehra’nın kaplerine ilk cemre düşecek. Ömer bir kahraman olarak çıkacak depodan.

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 23 Şubat Özeti 114. Bölümde Neler Olacak (45 Yorum)

  • Yeni gelen arkadaşlarım hoş gediz bu sitiye Akşama kadar NASIL BEKLERİM BİLMİYORUM ÖMERİMİZ VURUYOR ZEHRA HEMŞİREMİZ YARASINI İYLEŞTİRECEK.

 1. bir dahaki yorumumda. sana sorayım ir. yoksa adminin yardımcımısın sen en güzeli sen hiç yorum yapma başkalarının yorumunun altına.ircim lütfen gerci anlamadımda ne yazdığını kıyamam.

  • Sen tork milletinin kefilimisin ? Hem admin ne alaka ? Dizini baskasi yapiyor bo site ono ozetliyor ben de senin ne dediyini anlamadim anlamak da istemiyorom nece ki sen bizden izin istemen gerekmiyor baskasinin ne gibi dizi yapmasida sana kalmamis sen gelmiyeli bo sitede boyle ozonden razi birisi yokdo her kes arkadasca yoromono yapib ve bir diziye bakmakdan keyf aliyor gordoyon gibi herkes bo diziden memnondor neyse dediyim gibi sana kalinca sosmak en gozeli

  • ANONİM kardeş sizin yapdığınıza durduk yere laf çarpak denilir.

   Ha İRe gelince arkdaşım senin ve senin gibilerin göremediyi gerçekleri yazyor. Hatta ondan cok güzel admin yardımcısı çıkar…

   İR sen onun söylediklerini kafana takma, biz senin yorumlarını seviyoruz yazmaya devam et…

 2. ben bir oyretmenim iki cocugum var bir kiz bir oglan ailece cok mutluyum ama gencliyimde qururum cok sevdiyim birini elimden aldi bu benim hayatda etdiyim en boyuk hata sevdiklerinizin zamaninda kadrini bilin mutluluklar

 3. omer bey sizi cok severim qizil kimi ureyiniz var okelbinizde neler yatar bir mutlu hayat icin allah size zehrayi hayatda nesib etsin lutfen yorumlarimizi cevabsiz burakmayin

 4. azerbaycandan her kese selamlar sizleri cok seviyoruz benim fikrimce zehra babasindan hec bir sey saklamamali ha buarada nihat bey sizin rolunuzu daha cok seviyoruz omer bey ve zehranin oz yeri var

 5. buğün dizide cıldıran cıldranaydı.ya kardeşik öbür kanallardan bir farkımız olsun dedik senaristlere. kafayı yediler sanki.demezlermi adama .TRT. DEVLETİN.kanalı değilmi bu dizi durt dışında izleniyor TÜRK halkı bu kadar kötümü gelenek göreklerimizle örnek davranışlarımızla .ön pilanda olmamız gerekmiyormu. bu güzelim diziye mafya dizisine cevirdiniz güzelim aile dizisine kötülük karıştı biz bu kadar kötümüyüz bizim.hiçmi iyi insanımız örnek davranışlarımız yok. şimdi öbür kanallardan ne farkımız kaldı atilla bey sırf diziyi uzatmak uğruna siz dizide aksiyon seviyorsunuz diye.bu çok üzücu bu dizi bir çok ülkede yayınlanıyor biz.Ülkemizi dizilerde böylemi örnek gösterip temsil edeceğiz bu çok üzücü ÜLKEMİZ. adına. RESUL BEY LÜTFEN YETKİLİLERE İLETİN RİCAMDIR…

  • bo bir ayle dizisi ve aylede namos meselesi olonca insanlar canlarini ortaya koyoyorlar, yoksa geleneklerde namosa kayidsiz kalmakmi var ? siz hala bo diziden ne beklediyinizi bilmiyorsonoz , her firsatda bi yolono bolob elistiriyorsonoz , amaciniz ne belli deyil en iyisisizin gibilere karsi sosmak

 6. Allah fuda mehitab kimilerden korsun.iy oldu yasemen qorayi qizmadi alayişla qarişladi.Budan sora zehira ömerin onun alesicin neler yaba bileceyin gördü.işallah aşiqlarin budan sora burize veriler.

 7. Allah fuda mehitab kimilerden korsun.iy oldu yasemen qorayi qizmadi alayişla qarişladi.Budan sora zehira ömerin onun alesicin neler yaba bileceyin gördü.işallah aşiqlarin budan sora burize veriler.

 8. Diğer sitede erkan ve hazal ayni evi paylaşıyorlar diyolar bu ne demek oluyor ya onlar sevgili mi ?

  • YASEMİNİN ZEHRANIN AYLİNKARAMANI ÖMER OLCAK NE GÜZEL SABIRSIKLA BEKLİYORUM FUNDA YAPACANI YAPTI GENE BİLİP BİLMEDEN KONUŞTU VE ORTAI KARIŞTIRDI.

   • Derya yorumunu okurken yuzumde kocaman bi gulumseme olusdu ya koc yakismis Aylinin kahramani Omer cumlesi . Eeeee adam gercekden kahram .

 9. Selam kızlar .Dizi tam hız devam ediyor ve en önemlisi konular toparlanmaya başladı .Sözleşme ile evli oldukları ortaya çıkacağa benziyor ,ay Ömer tekrar Zehrayı istemeye gitmesin çok mutlu olurum amma hint dizisinde gibi evlatlık ta alsalar Zehra kendi çocuğunu doğursun Ömer 2017 Asyaya arkadaş gelecek demişti .Kızlar havalara mı girdim dersiniz .

 10. Ülkerim ben genelde hayel qurmam bir şey isterimse yabarim camim sen naqadar iy qalibin var bu qurduqun hayelden alaşliyor işallah duyunu göreyim göesemde duyum o şanisili beyide kim olacaqi marak edirem canim sen sabirabada yaşyorsun sen beni caqir gelirim.

  • Sudem düyüne filan gerek yok ne zaman Azerbaycana gelsen seni evimize bekleriz, hemde seve-seve. İstediyin zaman gel:) Zaten geldikten sonra ben seni hiç bir yere brakmam…
   Aşkım benim:)

 11. Ülkerim nerdesin bu gün sele qonuşmamişim diye saki bir yerim yarim canim ban seni coq özleyirem biz bir birimizi tanamiyoruz ben seni bu qadar coq sevirem göt bor borimizi görsek nasil olur uzlmiyecem cuki dağ dağa raz gelesede isan isana raz gelir.

 12. RESÜL ABİ yeni geliştirdiyin sistem hayırlı uğurlu olsun. Yorumların en geci 1 saata çıkmış olucağı beni sevindirdi. Yani sitemiz bildiyin vatsap olucak;)
  Abicim bide senden bir şey sorucam. Senin doğum günün ne zaman? Belke sana özel sayfa yapamam, ama tatlıcı Ülkere yakışır bir süpriz yapa bilirim…

   • RESÜL ABİ üzülme ya böylesi bir günde doğulmayı sen istemedin ki, Allah öyle uyqun görmüş…
    Abicim moralini bozma:) Hem 15 temmuz yiğitlerin destan yazdığı , halkın vatanına sahib çıktığı, düşmanın türkü tanıdığı, milletin birlik olduğu gün. Bence sen böylesi bir günde dodun için qurur duy…

    (gece-gece moralini bozdysam özür dilerim)

 13. Ülkerim nerdesin bu gün sele qonuşmamişim diye saki bir yerim yarim canim ban seni coq özleyirem biz bir birimizi tanamiyoruz ben seni bu qadar coq sevirem göt bor borimizi görsek nasil olur uzlmiyecem cuki dağ dağa raz gelesede isan isana raz gelir.

 14. Offfffffff fuda gelir gelimez başladin.ömer evimize gedelim demesine bayildim.zehira ömeri qisqadi aşiq olmayan yerde qisqanamaz böyük bit aşqlari var ama soru aşq.

 15. Resol bey diyer sitede persembenin ozetini detayli vermis siz neden her kesden once vermiyorsonoz? Biz bo siteni seviyoroz ve bordan oyrenmek isteriz

 16. keşke bu kacırılan zehra olsaydı ömer zehrayı kurtarsaydı.olmazmıydı senaristler dizi daha inandırıcı olurdu. bıktık şu ergenin boşrol gibi her hafta ekranları kirletmesinden ve gündemde olmasında.bu dizinin boşrolleri hep arka pilanda kalıyor. ve koray yasemin aşkını zoraki entrikalarını izlemekten çok sıklıdık bu aşk yasemin eregeni yüzünden olacaksa olmasın .ömer zaten zehrayı seviyor. zehrada ömere karşı boş değili ama. diziyi böyle almsıca uzatmanız hiç hoş değil oda yazıcıları .dizide tabiki oktor oyuncular olacak ama arka pilanda diziyide izleyiciyide meşkul etmeyecek şekilde. ömerin eline eregen yüzünden silahıda verdini.ya artık yönetmendende. oda yazıcılarındanda herşeyi beklerim. bu dizinin. TRT.nin olduğunu unutunuz sanırım . maşallah dizi kurtlar vadisini. arka sokakları solladı foks tv dizilerine döndü lütfen atillabey aksiyon seviyormuş. öyleyse oksiyon dizleri ceksin lütfen. ve güzelim dizyi mahvetmesin.diziyi. hobilerini kendine ait bir diziye uyarlasın olmazmı atilla bey bu kanalı öbür kanallarla karıştırmayın ve kendi gelenek görenek kütürümüze dair konular işlensin dizide olmazmı odayazıcılaru edep adaba dair.örnek davranışlar sergilensin dizide. ömerin kapısı yol gecen hanına döndü nihat nasıl habersiz ömerin odasına girer nasıl anahtarı alır ve sözleşmeyi alır bunlar dizde olsa edep ahlak dışı olaylar ve güdüz kuşağı dizisi ve çocuklar gençler izliyor bu diziyi edebe davet ediyorum başak hanımcım lütfen örnek davranışlar sergileyin ekranda izleyiciye.:(((

  • Anomin arkadaşım biraz sabretmemiz gerekiyor cüki sonu daha güzel olsun diye sabretmemiz gerekiyor nedemişler sabreden devriş muradına ermiş.

  • Bardagin bide bos tarafi var siz bir terefini goroyorsonoz ama iki taraf esittir her olayin bir terefi hayir bir terefi serdir ve gosterilmesi lazim seyrici kotonon nerden kaynaklanmasini gorson bilsin , biz yakin bildiyimiz ve govendiklerimizden neler ceke bileriz bilmek lazim , anlamayan dost anlayan dosmandan daha tehlikelidir , ornek olson diye illa iyilik gostermek mi lazim ? Bir az sabirli olon

  • Gozonoz aydin istediyiniz olmos , zehra omere sarilmis , diyer site de yazmis , ben bo sitenin once yazdigini omardim ama olson bi daha ki sefere insallah , birde onotmadan dogom gononoz kotlo olson

  • SUDEM canım yorumunu okudum. İnanki ben asla deyişmem ve arkadaşlığımızı unutmam. Seni çok seviyorum bunu bil. Çeşki sana sarıla bilsem…
   Bak gel şöyle bir hayel kuralım, bakarsın gerçek olur…
   “Guya biz bir birimizi bulmuş çok yakın arkadaş olmuşuz ve guya ben evlenmeye hazırlanıyorum. Seni de düyünüme davet ediyorum. Sen diyorsun ki, tamam gelicem ve otelde kalıcam. Bende diyorum ki, kızım delimisin bizim ev ne güne duruyor. Uzun ısrardan sonra sen bizde kalmayı kabul ediyorsun. Bir kaç gün sonra ben hava alanına seni karşılamak için geliyorum ve seni görüb kocaman sarılıyorum…
   Düyün günüde seninle halay çekiyoruz, eyleniyoruz ama Aylin, Aslı, Derya ve Vefada yanımızda. Sonda hep birlikte çok güzel bir fotoraf çektiriyoruz ve ben o fotorafı evimin en güzel yerinden asyorum;) ”
   Nasıl? Güzel hazelmi?
   Kusura bakma hayalin sonunu yazmadım ben ayrılık kısmını sevmiyorumda…

   • Vay canina hayalere bak cok guzelmis , insallah hayel olmakla kalmaz gercek olur , Ulkercim ozel diyilse sabirabadda nerde yasiyorsun , isdersen cavab vermiye bilirsin , bilyormusun benim orda cok yakin akrabalarim yasiyor bir kac kerde geldim , o yuzden soruyorum , belki bi gun geldigimde seni bula bilirim gerci biraz zor ama , dunya kucuk , ne zaman kiminle karsilasacagini bilmesin .

    • AYLİNCİM kusura bakma ama burda söylemek istemiyorum. Ama şöyle yapa biliriz sen sabirabada geldiyin gün söyle ben adresimi eski sayfaların birine yazarım:)