Adını Sen Koy 220. Bölüm 17 Kasım 2017 Cuma Analizi

Burak 19 Kas 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 220. Bölüm 17 Kasım 2017 Cuma

 

Her Güzel Başlangıcın Sonu Kötü Bitmek Zorunda mı? Hayaller, Umutlar Hep Yarıda Kalmak Zorunda mı?

Gülen Yüz Hep Sonunda Ağlamak Zorunda mı?

Aydınlıkla Başlayan Gün Karanlıkla Bitmek Zorunda mı?

 

Zorunda demek ki, Sonu Hep Kötü, Sonu Hep Hüsran, Sonu Hep Gözyaşı, Sonu Hep Ayrılık, Sonu Hep Karanlık.

Ne Zaman Gün Ağaracak, Güneş Çıkıp Ortalık Aydınlanacak? Ne Zaman Ağlayan Yüzler Gülecek Ne Zaman?

O Zaman Ne Zaman Bilmem Ama Bildiğim Tek Bir Şey Var.

Giden Geri Gelmeyen Zamanın Telafisi Yok.

Giden Gençliğin, Umutların, Hayallerin, Akıp Giden Gözyaşlarının Telafisi Yok.

Aslı.

 

Ve işte o beklenen gün geldi çattı. Ömer ve Zehra’nın düğün günü bugün. Zehra’nın mahalledeki evinin bahçesinde küçük şirin bir düğün töreni olacak. Tüm hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

 

Ömer gelin arabası olarak kendi arabasını sade ve şık olarak süsletip kız evinin önüne park etti. Zehra arabayı ve Ömer’i görünce çok heyecanlandı. Yüzünde mutluluktan güller açtı.

Evin bahçesinde de hummalı bir çalışma var akşam için masalar sandalyeler yerleştiriliyor. Ömer Zehra çok heyecanlılar öyle ki tir tir titriyor ikisi de. Ömer Zehra ya bu geceden itibaren sonsuza kadar birbirimizin olacağız dedi.

 

Ömer, Zehra yı, Canan’ı ve Cevriye halayı da alarak gelin başını yaptırmaya kuaföre götürdü. Kendisi de kapının önünde bekledi. Bu düğün oluyor olmasına da, Ömer Zehra ya evlenme teklifi yapmadı. Tek taş yüzük takmadı. Kına gecesi yapılmadı.

 

Zehra hazır olup dışarı çıkınca Ömer büyülenmiş gibi Zehra ya baktı. Zehra bir peri masalındaki prensesler kadar güzel olmuştu. Ömer ise kurbağadan prense dönüşmüş yakışıklı bir prens idi. Zehra’nın prensi.

 

Ömer Zehra’nın omuzlarından tutarak seni hak edecek ne yaptım inan bilmiyorum? dedi. Zehra da sen benim hayatıma bir mucize gibi girdin deyince, Ömer de hep hayatında olacağım dedi.

 

Ve Ömer Zehra ile birlikte arabaya binerek deniz kenarına gittiler. Ömer bir fotoğrafçı ayarlamış birlikte orada resim çekindiler. Ve Ömer Zehra ya bir kolye hediye etti ve onu kendisi Zehra’nın boynuna taktı. Sıradan bir kolye Zehra’nın boynunda şahesere dönüşmüş Ömer öyle söyledi.

 

Her şey öyle güzeldi ki, masallardaki prens ile prenses di sanki onlar. Bir rüya, bir düş gibi geldi Zehra ya o anlar. Zehra başını Ömer’in omzuna yasladı Ömer sarıldı Zehra ya gözlerini kapadı bir süre öylece kaldılar.

 

Ömer sen benim tek gerçeğimsin dediğinde, Zehra mutluluk gözyaşları döküyordu. Ömer eli ile sildi ve bundan sonra mutluluktan dahi olsa ağlamayacaksın, kaybettiğimiz zamanı sana geri veremem ama telafi etmek için elimden geleni yapacağım söz dedi.

 

Bu sözlerini unutma Ömer bey havada asılı kalmasın olur mu? Ve tutamayacağın sözleri asla verme.

 

Cevriye hala taksi ile döndü. Canan ise eczaneden ilaç aldı gece için kötü planları var ve kendisine elbise aldı Zehra dan çaldığı paralar ile.

 

Kız evinin mutfağında da hummalı bir komşu dayanışması var. Pastalar, börekler, sarmalar, dolmalar hepsi hazır servis edilmeye.

Köydeki büyük hala aradı düşüp ayağını kırmış düğüne katılamıyormuş. Bunu Zehra ya düğünden sonra söyleyecekler, bu mutlu gününde üzülmesin diye söylemelerini istemedi hala.

 

Hava karardı akşam oldu. Kız evi hazır misafirler yavaş yavaş gelmeye başladı. Zehra ve Ömer de bahçeye girdi herkes onları alkışladı. Zehra çok mutlu ama Ömer de onun yüzünde bir garip ifade var. Sanki mutlu değilmiş gibi.

 

Canan Zehra yı kıskanıyor, onu çekemiyor, ona haset ediyor. Öyle ki bu özel gecesini mahvetmeyi düşünecek kadar. Eczaneden aldığı ilacı mutfakta meyve sularının için kattı tam götürecekken Cevriye hala geldi ve o bardaklar olmaz diyerek ilaçlı meyve suyunu davetli misafirlerden birine verdi.

Kadın da bir güzel içti ilaçlı meyve suyunu ve bir süre sonra fenalaşıp bayıldı onu apar topar götürdüler.

Canan yine hazırladı ve kendi elleri ile gelin masasının üzerine koydu ilaçlı meyve sularını.

 

Zehra ve Ömer ilk danslarını ettiler. Şükran teyze Kerem ile Sabah’ı dansa kaldırdı kalkın dans edin, arkadaşını bu mutlu günün de yalnız mı bırakacaksın? diyerek. Kerem’i Şükran teyze davet etmiş düğüne. Onlarda mecburen kalkıp dans ettiler. Koray tek kaldı öylece oturup izledi olup biteni.

Onun öylece tek kalmasına üzüldüm açıkçası.

 

Ömer ve Zehra bir süre oturup dinlendikten sonra yeniden kaktılar ortaya piste geçip zeybek oynadılar karşılıklı ve izleyenler çok beğendi ayakta alkışladılar. Zehra çok mutlu ama Ömer’in yüzünde nedenini bilmediğim garip bir hüzün var.

 

Zehra zeybek biliyormuş, Ömer biliyor musun diye sormuş, bu oyunu oynamayı özellikle Ömer istemiş. Güzelde oynadılar. Zehra beni çok şaşırttın deyince, Ömer de daha çok şaşıracaksın Zehra Kervancıoğlu dedi. Oturdular yerlerine.

 

Canan da onları izliyor köşeden hasedinden de çatlıyor. Kıskanıyor Zehra yı Canan, çekemiyor. Çocuklardan biri oyun oynarken masaya çarptı ve ilaçlı meyve sularından birini döktü. Canan muradına eremedi.

 

Ayşe de konakta tatile çıkmak için hazırlık yapıyor Hediye ablayı da götürüyorlar. Onlar tatildeyken konak Zehra ile Ömer’e kalacak baş başa olacaklar.

Düğün bitip misafirler gidince Zehra odasına geçti. Babası orada ağlıyordu. Oturup baba kız konuştular biraz.

 

Ayrılıklar üzerine, bazı ayrılıklar gerçek değildir. Okul gibi, iş gibi evden uzak kalmalar ayrılık değildir. Yasemin okulunda, Sinan işinde ama bir gün dönecekler. Sen ise evlenip gidiyorsun. Baba evinden ayrılıyorsun dedi.

 

İnsanın yuvası mahremiyetidir bunu sakın unutma, acı tatlı ne yaşanırsa yaşansın yuva denen dört duvar arasında kalmalı, iyi bir eş olacağından, vazifelerini harfiyen yerine getireceğinden eminim dedi.

Bir şey olduğunda, dara düştüğünde, sıkıştığında ben buradayım, ne olursa olsun seni seveceğimi, hep yanında duracağımı unutma dedi.

 

İçerden çağrılınca Salim amca içeri gitti. Ömer’in telefonu çaldı arayan Hasan isminde biriydi ve bir haber verdi. Ömer’in yüz ifadesi değişti.

 

Zehra nın yanına da Sabah geldi. Onlar kendi aralarında konuşuyordu. Zehra, Ömer ile biz bu noktaya gelene kadar ne badireler atlattık. Ölümlerden döndük. İlk evlendiğimizde ikimizde cehennemde gibiydik sanki, buradan sonrasını Ömer duydu ve her şeyi yanlış anladı sanırım.

 

Nefret ettiğin sevmediğin biri ile aynı çatı altında yaşamak, yüzünü dahi görmeye tahammül edemezken aynı odada kalmak, aynı havayı teneffüs etmek. Seviyormuş gibi davranmak, para için böyle bir hayata katlanmak öyle zor ki, ölümden beter.

 

Ama çaresiz kalınca yapıyorsun işte. Yapmam, yapamam dediğim bir sürü şeyi yapıyorsun. Bende yaptım Sabah dedi.

 

Kapı açıktı ve Ömer bu sözlerin hepsini duydu. Gerisini duymadı. Duyduklarından yola çıkarak ve daha öncesin de de Canan Zehra ya hasta yağındayken, beni bu hale sen getirdin. Çetin ile beni ayırdın, yılansın sen, mutlu musun? istediğini aldın, zengin koca ile evleniyorsun, senin yüzünden ölümden döndüm dediğini Ömer duymuştu 217. Bölümde.

 

Hem yukarıdaki sözler, hem Canan’ın sözleri, hem bankadan çekilen yüklü miktardaki para, ve gördüyse Ömer çalışma odasında masasının üzerinde Çetinin Zehra yı şantaj ettiği resimler, bunu görmemiştir.

 

Hepsi bir arada olunca, bir de Hasan beyden gelen telefon ve onun söyledikleri de eklenince Ömer kendince bir sonuca ulaştı. Ömer’e göre Zehra onu sevmiyor, seviyormuş gibi yapıyor. Bütün derdi Ömer’in serveti parası bunu Zehra dan birebir duydu Ömer.

 

Konuşmanın başını ve sonunu duymadığı için bu duyduklarından bu sonuç ortaya çıktı.

 

Zehra’nın Sabah’a söylediği, en nefret ettiğim insan benim için gözünü kırpmadan hayatından vazgeçebilen birine dönüştü. Benim uğrunda ölümü göze alacak kadar çok güzel bir adam oldu. Sözlerini duymadı.

 

Ömer ve aile büyükleri dışarda Zehra yı bekliyorlardı. Vedalaştılar ve Salim amca kızının beline kırmızı kuşağı bağladı, bileğine bilezik taktı. Alnından öperek kınalı kuzum diyerek vedalaştı. Diğer aile büyükleri ile vedalaştıktan sonra Ömer Zehra yı alarak konağa geldi.

 

Odanın rengi değişmiş, koyu gri renk olmuş duvarlar. Yer zaten siyah duvar gri karanlık bir oda olmuş. Cevriye hala perdeleri ve koltukları da değiştirmiş. Odanın rengi benim ruhumu kararttı sevmedim ben.

 

Ömer Zehraya odayı beğenip beğenmediğini sordu. Zehra da beğendiğini söyledi. Ömer Zehra’nın alnından öptü.

Bir erkek bir bayanı alnından öpüyorsa sen benim alın yazımsın demektir. Zehra Ömer için bu anlamı taşıyor.

 

Bir kadının alnı dudaklarından daha değerlidir.

Çünkü dudaklarından dökülecek olan ‘seni seviyorum’ sözü, Önceden alnına yazılmıştır..
Özdemir Asaf

 

Yatağın üzerinde tek bir kırmızı gül ve güllerden hazırlanmış bir kalp var. Ömer Zehra’nın elinden tutarak yatağın ayak ucuna geldiler ve oturdular. Ömer mutlu musun? diye sordu.

Bu soruyu daha önce Canan da sormuştu. Canan Ömer ile konuştu mu? Konuştuysa neler anlattı acaba?

 

Zehra mutlu, mutlu olmasına da bu çok kısa süren bir mutluluk oldu. Tıpkı kelebek ömrü gibi bir günde başladı bir günde son buldu.

 

Ömer Zehra ya yaklaştı ben öpecek diye beklerken, birden boynunu tuttuğu el kolyeye gitti ve birden ani bir hareket ile kopardı hiç beklemiyordum Ömer den bunu.

Ömer’in yüz ifadesi tamamı ile değişti. Zorba Ömer geri geldi sert bir dil ile oyun bitti dedi.

 

Ömer Zehra’nın kendisine oyun oynadığını düşünüyor. Plak başa sardı.

Her dinlediğimde beni ağlatan, güzel geçmiş günleri bana hatırlatan bir şarkı tamda Ömer ile Zehra yı anlatıyor.

 

YAZIK

Yazık şu geçen zamana yazık
Yalan mıydı biz mi aldandık?
Yazık gençliğimize yazık
Nasıl böyle erken yıprandık?

Böyle mi sona erecekti?
Böyle parça parça mı olacaktı?
Bu kadar yalan mı yaşandı her şey?
Hem sana hem bana yazık.

Ne olursun yalan de
Bu bir rüya sadece
Ne olursun konuşma
Sana ihtiyacım var dinle

İkimize de yazık, gençliğimize yazık
Bu kadar yalan mı yaşandı her şey söyle
Söz – Müzik: Sezen Aksu

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 220. Bölüm 17 Kasım 2017 Cuma Analizi” üzerine 89 yorum

 1. SELİN dedi ki:

  İzledik ve gördük ömerin yanlış anlaması ve konuşsalar herşeyin bir yanlış anlamadan ibaret olduğunu anlayacaklar bu hafta böyle gider diye düşünüyorum inşallah biran önce herşey ortaya çıkar düzelirler 🙂

 2. anonim dedi ki:

  Evet zehra suçlu ama bu davranişi hak edecek kadar degil,ömer hiç taniyib guvanmamiş ona,oyun bitti yerina diye bilirdi manim kafam karişdi sormadan rahat etmicek san bu kadar parayi neden çekdin bi sorun mu var,ozaman zehra annatirdi boylece sabahlada konuşmasi okadar etkili olmazdi,bu durumda zehraya tek başina hereket etdigi için kirila bilirdi.mance senarist sahte bi heyecan yaratmak istemiş oyuzden fazla akil ,mantik aramayin arkadaşlar.

 3. Anonim dedi ki:

  Suçlu zehradir! Nedenide herkes biliyor,hep ömerden sakli isler yapti,ömere anlatmadi,neye burnunu soktuysa eline yuzune bulastirip,hep suclu duruma düstü,ömer nasil sinirlenmesin!

  1. aslı dedi ki:

   Burada sadece Zehra değil Ömer de hatalı. Sonuna kadar Zehra yı dinlemeliydi.

   Para konusu zaten Zehra kendi kazandığı para ile yatıracağı için Zehra’nın parada gözü olmadığı para için Ömer ile evlenmediği ortaya çıkacak.

   Bir Zehra anlatmadığı için
   iki Ömer dinlemediği için
   her ikisi de suçlu burada.
   ve her ikisi de acı çekiyor.

 4. aslı dedi ki:

  Merhaba Ir abi,
  Yapma Allah aşkına, Zehra kuzeni Canana yardım ediyor etmesine de, bu bildiğimiz normal bir yardım değil ki, Zehra Canan yüzünden Çetin tarafından tehdit ediliyor. Belki de hayatı tehlike de Zehra’nın.

  Nasıl bundan Ömer’in haberi olmaz. Saklar bunu Zehra?

  Zehra’nın başı bu Çetin yüzünden belaya girerse ilk üzülecek Ömer olur. Ve ilk Ömer koşar Zehra’nın imdadına.

  Zehra’nın parayı kullanması sorun değil, Zehra o parayı zaten yerine koyacak.

  Sorun Zehra’nın o sözleri söylemesi. Ve parayı da Çetine vermesi, en önemlisi de tehdit edildiğini Ömer den saklaması.

  Zehra’nın hayatı tehlikede nasıl baş edecek Çetin ile Zehra?

  1. Anonim dedi ki:

   Iyide ,zehra ömere anlatsa kendide zorda kalmazdi,bu çetin pislgindende kurtulurdu

 5. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Hey Millet pılınızı prtınızı toplayıp yeni sayfaya gelin:-) ben gitdim bile:-)

 6. IR dedi ki:

  Her tarafindan tutuyorum elimde kaliyor , bi anlam veremedim ki veremedim , zehranin bi akrabasinin basi dertte ve kendisi anlamiyor ve dinlemiyor ve hatta hasedinden kendini parcaliyor , bigane bile olsa insan sahid olarsa bi caba gosterir ve yadim eder ondaki kaldi kendi akrabasi olsun , zehra dogal olarak baskasina hic kendini dusunmeden yardim ediyor , bundan omere ne ? Hanim kuylu mu derler , hanim huylumu derlerben annamam o isden , madem omer zehranin her adimini hesab soracakdi , tepki gosterecekti , o zaman boyuk konusmamaliydi , tamam , insanluk hali , herkes hata yapa bilir , anladik , ama o boyda hatayi yapmak bir tek omer gibi suursuz bi insandan bas vere bilir , ama isini kotusu o davranisa onay verenler neyi desteklediklerini ben anlanadim , omer her zaman ki gibi bi tek kendini hakli biliyor , karsisindakini asla dusunmek bile istemiyor , ne olsursa olsun hayarinin en onemli gunudede , aninda da huyunu deyisdirmek istemiyor , iki dost , arkadas bir biriyle ozel konusuyorlar , insan iki bayanin konusmasina istemedende kulak misafiri olur mu ? Birde bi insan bu kadar suursuz assalik olurmu ki bi sorunun nedenini oyrenmek yerine hayatinin en buyuk asamasinda her seyi berbad etmesine gelsin , para muvzusu asla gecerli diyil , zehra omerden ir sey istememis , yuklusunu yuksuzunu ben anlamam ve hic fark etmez , boyuk konusarak parasini malini zehraya omer sundu ve zehra hic bir zaman bunu istemedi ve omerde bunu biliyor , neden kullaninca sorun oluyor ? Parayla fotugraf cekdirmek icin mi vermisdi zehraya , yok omer zengin her ne yaparsa yeridir derseniz onu bilemem , o oluyor ki mevlam gorelim neyler neylerse gozel eyler , ben simdi yola cikiyim sonra konusuruz , iyi gonler.

 7. Rada dedi ki:

  Selammmm. Nasilsiniz ask ailesi? Beni ozleyen ve arayanlar varmis. Kiz Ulker xosqedem seni axtariramdan aradi beni. Ulker seni ariyormus dedi. Seni son kayip olanlar listesine yazmis seni dedi. Kaybolmadim sadece kafami toparlayim dedim. Bu kez tel susmadi her kes beni ariyor o ismi lazim olmayan magara adami neden zehraya oyle davrandi diye. Sanki ben o odunun avukatiyim. Bu defa hepten delirdim. Asli sende birak artik yakisikli pasani savunmayi. Eskiden yapuyordun simdi yapma bari. Bayan sinirli beni mi ozledin? Kiyamam sana. Tez zamanda gorusucez. Bende … silinmis tekrar arama yapib bulmam lazim. Kiz Betul senin yorumlarina hayranim. Haklisin o pislik konusunda. Yarin obur gun cocuklari olursa o yabani oyun bitti benden diyil der.

  1. aslı dedi ki:

   Kız sen benim yakışıklı Paşama laf etme döverim seni 🙂
   (şaka tabi ben kıyamam sana da)
   Ben sevdim paşamı, öyle hemen bırakmam ben onu, senin Zehran da bırakmayacak Ömer’ini.
   Ömer o kadarını yapmaz o çocuklarını bırakmaz. Yaparsa senarist yapar Ömer’in ne suçu var.
   Sahipsiz değil benim paşam.

 8. xanim azerifan dedi ki:

  gunaydin tatlici ulkerim bi tanem hayatimin nesesi be n iyim seninde iyi olmana c ok sevindim canim seni koc aman opdum aslim bitanem sen nasilsin sanada hayirli sabahlar canim

 9. xanim azeri fan dedi ki:

  sevda naun alacim cok sag ol bu gozel sozlerin icin be nde seni iyiki tanimisim guz el kalbli ablam benim iyiki varsin sanada cocuklarina ALLAH UZUN OMURLER VERS IN ABLACIM ALLAHA EMANE T OL

 10. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Sevda ablam annadım teşekkür ederim:-) MEHİNİN VE NAUNUN yanaklarından öperim. Bahtları güzel olur İnşallah:-)

 11. Sevda Naun dedi ki:

  Hakkinda yazdim uzr dilerim unutdum evet oglumun ismi Naun Kizimin ismi Mehin.Allah butun bekarlara nasib etsin.Amin.

  1. su damlasi dedi ki:

   Sevda naun ablam cok tesekkur ederim yanakdAn opucuk aldim cocuklar operde ben istemezmiyim kiz naun dan kimseye. Bahs etme kiskaniyorum bi kere o beni ben onu seviyorum rabbim nazarlardan kem gozlerden korusun amin amin ya rabbim amin .
   Korkma kovulmam isin asli su ki. Beni kovmak istemiyorlar ne ise gel misafirim ol gunorta yemeyine cikdim hadi gel ya kizinin ismi Mehinmi? Baldizim o benim iyi anlasacagim onunla onada kocamansariliyorum canim benim ne guzel sizler varsiniz bu aarada ben evinize konlunuze kadar girdim ne guzel seviniyorum seni cok seviyorum bu defa gercekden ben kacdim gorusuruz bitanem

 12. Tatlıcı ülker dedi ki:

  ARANYOR!!! WANTED!!! AXTARILIR!!!
  Listenin başında gelenler:

  1-SUDE

  2-ELYAR

  3-VEFA

  4-DİZİ HAYRANI N1

  5-ZEHÖM

  6-İSİMSİZGNC

  EN SON KAYP OLANLAR:

  1-AYLİN

  2-AYTOŞ

  3-RADA

  4-HANIM ABLA

  LÜTFEN GERİ GELİN…
  SİZKERİ ÇOK ÖZLEDİK…

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Evet ulker canm bazi arkadaslarimz kayip oldu ozletile kendilerini halim abla da yok nerdesiniz arkadaslar gelin artik bakini her kes siz cok ozliyor ulker cim merak etme canım dizinin yeni bolumlerini izileye her kes akşam siteye damlycak nasil olsa senarsti parcalmak sinrlerini cikarmak icin senarist en azın dan bir isie yarayip uzun zaman dir ayri kaldığımız arkadaslarimiza kavusduruzr biz

 13. Sevda Naun dedi ki:

  Ya Tewekkur Ulkercim tatlim elimde olsaydi hepinizin adina wiir yazardim .Cunki sizinle insanin yureyi acilir.Dayim wair amma bana kecse azciq ya rebbim .Naun bildiyimiz kader fars adimiw.Amma boyudukce harasa getdiyimizde bize soylediler Gurcu ismidir.Hayla boyle muzakireli movzu olmuw cocugumun ismi kalmiw.Eh iwte baxti guzel olsun.

 14. Sevda Naun dedi ki:

  Tewekkur Su Damlam iyilerdir sana cok cok opucukler var Naundan Mehinden.Kizim iwinde kolay gelsin evet iwinde cok onemli ama kovulsun seni sevmeyenler gozu goturmeyenler.Mawallah akkilli bilikli kibar kizimiz var.Allah nazarlardan saklasin.Amin

 15. Tatlıcı ülker:-) dedi ki:

  SEVDA abla cümleni çok güzel seçmişsin:-) yüreyine sağlık:-)
  Ya ablacım senin çocuğunun adı Naun mu? İsminin sonundakı Naun ismini pek annayamadım. Annatırsan sevinirim:-)

 16. aslı dedi ki:

  Hanım ablam nerelerdesin? özledim seni

 17. aslı dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar Herkese,
  ismimi anan anmayan herkese selam 🙂
  Ben tek tek isim saymayacağım hepinizi seviyorum arkadaşlar.

  Lalem gelmiş hoşgelmiş, bitanem sen nerelerdesin? Özledim seni. yukarıda yazdıklarında çok haklısın sana sonuna kadar katılıyorum canım benim.
  Ömer Zehra ya her şeyi ile teslim olmuşken ona inanmış güvenmişken ondan düğün gecesi bu sözleri duymak onu yıktı.
  Ama Ömer de de hata var.
  Sonuna kadar dinlemedi. Ve Zehra’nın bugüne kadar ondan 5 kuruş para almadığını mecbur kaldıklarının dışında unuttu.
  Ve Zehra da hatalı olanları yaşadıklarını Çetini, para istediğini sakladı. Saklamasaydı böyle olmazdı.
  Bakalım neler olacak akşam.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Gunaydin gonlu guzel canım aslim biz den seni sevyoruz

 18. Sevda Naun dedi ki:

  Gulun guzeli Baharda cicek verendir
  Dostun guzeli vefasi uzun surendir
  Insanin ozeli umulmadik anda selam gonderendir
  Gul kadar eziz sevimli hayatimin bir parcasina cevrilen canim kardewlerime SELAM olsun
  Yeni gununuz hayirli bawlasin.
  Su Damlama
  Aytacima
  Ulkercime
  Butulume
  Mersinli Elacim
  Xanimima
  Nuruma
  Asli hanima
  Gozel hanima
  Taniwamadiklarim heppinize
  Kisa bir zamanda taniwmak umudile hepinize menim icin fark yok sadece taniwamadim icin cekiniyorum .Ama hepinizi cok cok seviyorum .Cok mutluyum sizi tanimama Opdum opdum.

  1. su damlasi dedi ki:

   Sevda naun sevda. Ciceyim kiz hayirli sabahlar canim benim ne guzel yazmissin eline saglik ah ben cok sansliyim sen. Varsin hayatimda
   Canim benim iyimisin? Naun nasilsin? Benden cok selam soyle cocuklara .opdum onlari ve ve gel bana sana boyle kocaman sariliyorum canim ablam cok sukur bu gune hep beraberiz ben de cok seviyorum seni . iyiki seni taniyorum iyi ki varsin hadi ben kovulmadan isden cikdim opuyorum gorusuruz bitanem seni cok seviyorum

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Gunaydin gonlu guzel bitanecik sevd ablam sana da hayirli sabahlar ne guzel yazmisin biz den seni cok cok cok sevyoruz biz dizibilgi tivi aylesi olarak hepimiz cok ama cok sansliyiz bir birmizin heyati da olduğumuz üçün cok ŞÜKÜR olsun RABBIM inşALLAH bu dostluğumuz sonsuza kadar sursun hiç bir zaman ayrilmayalim amin amin ya gercek den ben cok sansliyim heyatim dan sizin gibim cok deyerli arkadaslarim var

 19. xanim azerifan dedi ki:

  gunaydin ask ailesi nasilsin iz canim arkadaslarim suda mlam sen nasilsin sanada hayirli sabahlar olsun ayta cim bitanem sanada hayirli sabahlar tatlici ulkerim, tatlim A T , hanim ablam, g ozel ablam sevda naun abl acim sennasilsin cocuklarin nasil betul askhastasi aya n aylin mersinlielacim irabi m sen nasilsin cesurabicim sizler nasilsiniz bugun paza rertesi yeni bi gun hepimiz icin hayirli olar iNSALLAH HADI ALLAHA EMANET OLUN SITENIN DEYERLI ARKADAS LARI

  1. su damlasi dedi ki:

   XANİM azeri hayirli sabahlar iyimi sen nasilsin ? Canim benim dualarin ne guzel eksik olma seni cok seviyorum

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Cok SUKUR iyim tesekkurler xanım azeri fan sən nasilsin canım sana da hayirli guner opdum canım sən də ALLAH emanet ol

 20. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Günaydın sevgili ailem:-)
  Günaydın
  GÖKER ABİ:-)
  ASLIM:-)
  AYLİNİM:-)
  SU DAMLAM:-)
  AYTACIM:-)
  İR ABİM:-)
  GÖZEL ABLAM:-)
  SEVDA ABLAM:-)
  XANIMIM:-)
  AYANIM:-)
  RADAM:-)
  HANIM ABLAM:-)
  RZALİM:-)
  TUĞBA ABLAM:-)
  BETÜLÜM:-)
  NESRİN ABLAM:-)
  TATLIM A+T:-)
  VEFAM:-)
  ÇİNAREM:-)
  DERİNİM:-)
  ASLINURUM:-)
  HAYATIM:-)
  BÜŞRAM:-)
  ANONİMLER:-)
  NURUM:-)
  ELAM:-)
  KÖNÜL AZERİM:-)
  AYTOŞUM:-)
  LALEM:-)
  VE ADINI UNUTDUĞUM HER KES SİZLEREDE GÜNAYDIN:-) HEPİNİZİN GÜNÜ AYDIN NEŞESİ BOL OLSUN:-) SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM:-)

  1. su damlasi dedi ki:

   Ulkerim gunaydinlar sana da nese dolu bi gun opuyorum gorusuruz

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Gunaydin canım ulkerim sana da nese dolu guner seni cok sevyorum bitanem cok opdum

  3. Göker dedi ki:

   Sanada ve ismini yazdığın herkese günaydınlar. Sitemiz sizlerle güzel. İyiki varsınız…

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkürler Göker bey,
    İyi günler işlerinizde kolay gelsin size.

 21. Aytac azeri fan dedi ki:

  Gunaydin bitanecik ask aylem benim nasilsiniz yeni bir hafta yeni bir gün hepimize hayirli olun inşallah gunaydin ir abi gunaydin cesur abi gunaydin hanim abla gunaydin gozel abla gunaydin sevda abla gunaydin aslicim gunaydin tatlic ulkerim gunaydin xanım azəri fan gunaydin hayat gunaydin mersinli ela gunaydin betul gunaydin tatlim A+T ve site de olmay diger arkadaslar hepinize hayirli sabahlar nasilsiniz ? Hepiniz cok sevyorum cok opdum ALLAH emanet olun ben simdilik kacyorum tekrar doncem gorsuruz

 22. Lale turkmen dedi ki:

  Gunaydin arkadaslar. Aslim analiz her zamanki gibi cok guzel olmus. Omeri kimse anlamasa bile ben anliyorum. Kadinlara hec guvenmeyen insan, guvenmeye, sevmeye basladi. O duyduklarindan sonrada bu kadar sert tepki vermesi normal. Ilk basdaki dusuncelerimi degisdiren beni degisdiren sozler davranislar hepsi bir oyundan kurgudan ibaretimis. Benim gibi insan bunlara nasil kandi, nasil kendimi kandirmasina izin verdim diyerek kendine de ofkeleniyor. Kendisine oyun oynadigini dusunerek zehrayada kiziyor. Onun icin omerin icinden sert zorba insan cikdi.
  Omer karakterinide anlamak lazim hemen ustune yuklenip kotulemeden once. Zehranin omerden sakladiklarini dusunmek lazim. Bu duruma Zehranin omerden sakladiklari dusurdi onlari. 1.sezonda omer zorbaydi zehra o yuzden hep omerden her seyi saklardi. Peki bu sezonda niye her seyi acik acik soylemiyor. Kendisine guvenen seven omer varken karsisinda. Onun icin sucu Omerde aramaya gerek yok bence. Ben daha 203 bolumdeyim bu hafta size yetisirim insallah. Bu yorumuda okudugum analizlerden yola cikarak yaziyorum.

  1. su damlasi dedi ki:

   Kocaman gunaydin ask ailesi arkadaslar nasilsiniz?
   Hayirli sabahlar cok guzel bi hafta diliyorum hepinize.
   Hayat gunaydin hayirli sabahlar hos geldin nasilsin?

   Lale turkmen gunaydin nasilsin? Sende hos geldin.. Hayirli sabahlar.

   Aytac guzel gozlum bitanecik aytacim gunaydin hayirli sabahlar nasilsin?. Kusum sana haberin olsun aksam beni. Beklemeden uyumussun ask olsun ya opucuk manyakiyiz biz gel opucem seni bu gun de seni cok seviyorum

   Sevda naun ablam gunaydin hayirli sabahlar nasilsin?

   ASLİ bitanem mucizem gunaydin hayirli sabahlar

   XANİM azeri gunaydin hayirli sabahlar
   RZALİ .gunaydin hayirli sabahlar
   ULKERİM .BETUL AYANİM AYTOS AYLİN .İR abi. GOZEL ablam HANİM ABLAM ASK HASTASİ. Ve diyer arkadaslar hepinize gunaydin hayirli sabahlar

   1. Aytac azeir fan dedi ki:

    Gunaydin bitanem sana da hayirli sabahlar nasilsin ben akşam uyancani bilmiyor dum bir de sabah uyanir sin sanmisdim dun cok uyukum var di son kes sitey bakdim yokdun sonar uykuya dalmisim simdi uyandim hemen sitey girdim bana yazdigin gordum hemen yazdim af et canım ben den seni cok sevyrum cok da opdum e nasil olsa opucuk manya oldu artik iyi güner bitanem ben cikyorum birazdan yine gelicem hoca kal

    1. su damlasi dedi ki:

     Aytac guzel gozlum bitanecik aytacim iyim cok sukur sende iyisin kiz opucuk manyki Allah seni guldursun.evet aksam 1 de uyandim bi geldim kimse yok ay dedim yalniz basima kaldim sonra cikdim elimi kalbime koydum bak dedim burdasin aytacim seni cok seviyorum dedim ve yine uyudum ama yok ben kacisin yok bi kere koydum kafama seni terlik le dovucem ablani dinlemez oldun demek beni tanidikdan sonra opucuk manyaki olmusan oylemi? Kizim seni boyle evirip cevirip o yanakdan bu yanakdan o kadar operim ki aklini kacirirsin benden bezib git basimdan dersin valla yaparim cildirtma beni canim uzur dileme saka yapdim hic kusermiyim senden sen benim hayatimin nese kaynagisin bitanecik aytacim kiz seviyorum iste seni ne var yani
     Ay ben yine cok konustum bi gun gercekden kovulacagim isden tabiki.bu telfon yuzunden en iyisi ben kacdim gorusuruz bitanem hayatimda oldugun icin tesekkurler seni cok seviyorum opuyorum ay yine opucuk eh saglik olsun

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Ya ben hiç sen de bezib git başım da dermiyim kız asla sen de benim həyatımın nese kaynasin seni gibi bir arkadasim ablam can dostum olduğuüçün ben cok sansliyim asıl ben sana cok tesekkur ederim heyatim da olduğunicin bir tanem ben de sevyorum cok da opdum ayi bak yine opdum ben gercek den opcuk manyaki oldu ya hepsi bu omeri yuzun den onda bulasdi biz ama olsu bir sey olmaz insan cok sevip deyer verdigi insanar surekli seni cok sevyorum cok opdum der biz de bir birmiz cok sevdigimize gore cok normal yalan soyleme kız beni terlikle dovcek mis yalanci sen hiç bana kiyar mis tabiki de kiymasin canım benim ya seni cok cok cok sevyorum hani demisin ya bir gün isiden kovlucam diye merak etme cesur abim seni kovmaz hadi keçdim gorsuruz

     2. su damlasi dedi ki:

      Aytacim canim benim tabiki kiyamam sana kiz saka yapdim ama sen bi pot kirdin haberin olsun .sen kime yalanci diyorsun? Ask olsun hic beklemezdim is cikisi size geliyorum bekle gelib seni seni annenin yaninda oyle bi dovucem bekle sen bu arada anneciyine selam ellerinden opuyorum….
      Annene benim bi bas belasi su damlam var de belayim fenayim ama seni cok seviyorum.
      Ya sorma sana bi sey soyleyim ama aramizda kalsin .işden kovulmak icin min dereden su getiritorum yapmadigim hiyle tulkuluk kalmadi kovmuyorlar beni aytacim ya nasil insanlar var beni kovmakdansa gunu gunden hormetim artiyor hayret bi sey ne ise ..sen ne yapiyorsun aksami 6 gozle bekliyorum bakalim dizi nasil olucak kiz opucuk manyaki bende opuyorum seni gunorta yemeyine cikdim gel misafirim ol …..canim benim cikiyorum gorusuruz gelicem yine opucuk manyaki opdum .

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Gunaydin lale turkmen hos geldin hayirli sabahlar nasilsin ? Sana da gunaydin həyat hos hayirli sabah sen nasilsin ? Inşallah iysinizdir

  3. aslı dedi ki:

   Lalecim yazdıklarının altına imzamı atıyorum aynen sana katılıyorum canım.

 23. Hayat dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar nasilsiniz
  Aslicim analizler için teşekkürler

 24. Hayat dedi ki:

  Şu omeri var ya öyle bir dowmek istiyorum ahhh sen karşımdaki insanı tanimadinmi ya bunca zaman. Ömer eskiye döndü. Dinlemeden duymadan önyargılı davranıyor. Eskilerden sapak almamış demekki. Zehrada saflığı yüzünden hep basi belada. Mutlu olmak onun en doğal hakkı. Hemde mutlu plolmayi en çok bu kız hak ediyor. Hadi hayırlısı inşallah her şey duzelecek

  1. aslı dedi ki:

   Hayatcım hoş geldin,
   Evet Ömer yine sonunu dinlemeden hüküm verdi. Ama Zamanla anlayacak yaptığı hatayı

 25. Tatlim A♥T dedi ki:

  Tuk tuk Merhaba arkadslar ben geldim.Tatlici ulkerde boyle yapiyo amma ben onun gibi yatli yapamiyorum.Tatlici ulker sag olcanim.Gecen sayfada yazmizdin opuyorum seni.ASLICIIIIIIM canim sana cok cok cok cooooook tesekkuue ederim canim.Evet canim beni cok mutlu etdin.BEN SENI COOOOOK SEVIYORUM.
  ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim sevilmek ne güzel 🙂
   bende sizleri seviyorum.

 26. Gozel dedi ki:

  Canym Aslim ellerine saglyk cok guzel yazmyşsyn
  Omerin odasyny koyulaşdyrmasy bundan sonra karanlyk anlamyna geldi bana biyanda aman oyle olmasyn gercekden bu guzelligin sony boyle bitmek zorundamy
  Canym kardeşim cany gonulden teşekkur edyorum iyki varsyn

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozelcim,
   Güzel başlayan bir gün kötü bitti. Ama yeni bir gün başlayacak karanlık aydınlanacak inşallah Gozelcim.
   Cevriye hala yapmış odayı gece olunca bana karanlık geldi. Bir de gündüz gözü ile görelim bakalım nasıl görünecek. Perdeler koltuklar hep değişmiş.

   Geceleri yazmaya alışık olan ben gidip biraz bir şeyler karalayayım.

   Gozelcim sende iyi ki varsın. Allah’a emanet ol sabah görüşürüz canım.

   1. su damlasi dedi ki:

    İyi aksamlar ee nerdesiniz?
    Uyudunuzmu yoksa?.ya ben yalniz basima kaldim hani beni seviyordunuz? Demek sevginiz gece saat 12 kadarmis eh bende gidip uyuyayim korkarim tek basima .hepinize iyi geceler allah rahatlik versin arkadaslar.
    Aytacim. İyi geceler beklemedin beni alacagin olsun yari gorursun gununu opuyorum canim benim gorusuruz bitanem allaha emanet ediyorum seni ..
    İyi geceler

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Gunaydin hayirli sabahlar bitanem nasilsin ? Canım benim olur mu oyle sey ben seni yanız birakrmiyim ben zaten sen nerde olur san ol hep seni kalbindeyim sen hep oyle demiyor musun aksam saat 1 de uydum kaç defa girdim yokdun site de ben de uyuyor sun dur dedim ben de uyudum uyancani bilsem hiç uyur muydum guzel gozlum seni cok sevyorum bitanem canım ablam cok opdum prensesim iyi guner ALLAH emanet ol

 27. aslı dedi ki:

  Aytaccım bu küslük ne kadar sürer demişsin ya bence bir hafta bu hafta bu küslükle Zehra’nın Ömer’in peşinde neler olduğunu anlamaya öğrenmeye çalışması ile geçer.

  Kolyede dinleme cihazımı? ne alaka? O zaman kızmasına gerek yoktu ki, konuşmanın sonunu da duyardı.

  Sana da iyi geceler canım.

 28. Sevda Naun dedi ki:

  Asli hanim ellerineze saglik.Ama biz adeten aliwmiwik bir wey kotulukle qaranlikla bawlayirsa sonu hep guzel qurtarir.Cok cok kecen yildan su senaristler hep haftayi kotu bitirdiler. Bence farkli bir awk uzerindede yazilsa hicde fena olmaz.Yaridan coku bakmak ister.Ulkercim okudum yutubdan cok guzel fikirlerini anlatmiwsin.Hayranim sendeki akila sen bu kader niye dunyada taninmamiwsin.Amma guzel warkida deyildiyi kibi.Men yoruldum hayat .Artik guven sevgi dostluk abla abi arasinda olan yalanlar olmasin.su dizede.Benim bakdigim tek dizi idi.Mahf edib koydular.Artik fark etmez Omer uzr dilesin dilemesin.Mutlu gecede soz tapmiyorum soylemeye .Boyle cok konuwdum bu arada laykda etdim meqaleni.Hepinize iyi geceler Allah hepinizi korusun sevgisini sizlerden esirgemesin Opdum

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler sevda

 29. xanim azerifan dedi ki:

  iyiaksamlar canim arkadas larim nasilsiniz ben sizicok ozlemisim sitenin guzeldeye rli arkadaslari sudamlam sen nasilsin aytacim tatlici ulkerim bizim yuzumuzu gul duren tatli kizi sen nasilsin bitanem sevdanaunablacim gozelablacim hanimabla,bet ul,ayan,askhastasi,irabicim sen nasilsin yolculugun na sil gecti insALLAH iyisindir mersinlielacim, cesur abicim sen nasilsin islerin nasil gid iyor deyerli arkadaslarim sizler olmasaniz ben neyap ardim hadi ALLAHA EMANET OLUN CANIM ARKADASLARIM

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   XANIM birdənəm mən yaxşıyam.
   Sən necəsən. Düz deyirsən yaxşıki bizler bir birimiz üçün varıq:-)

  2. su damlasi dedi ki:

   XANİM azeri
   İyi aksamlar canim benim ben iyim sen nasilsin? Bende seni cok ozledim iyi ki varsiniz arkadaslar ..XANİM azeri iyi geceler allah rahatlik versin allaha emanet ol

 30. xanim azerifan dedi ki:

  iyi aksamlar aslim nasilsin analizi cok guzel yazmissin evet bende omere kiziyord um ama simdi kizmiyorum b ende omere hakk veriyoru m omer duyduklarindan so nra rengi deyisdi bide has an beyden paracekdikini oyrenince omer uzuldu kim olsa aynisini yapardi omer yinede yanlis anladi zehra yi insALLAH bu yanlis anlam a bi an once duzelir ve sim di omer kosar prensesinin pesinden ben budiziyi izliy cem sonuna kadar omer ve zehrayi destekliyorum

  1. aslı dedi ki:

   Ömer ve Zehra yı bende seviyorum bu zor günler de geçecek. Güzel günler gelecek. Az biraz zaman lazım.

 31. Tatlıcı ülker dedi ki:

  İr abim canın nasıl isterse öyle söyle. Başkası söylese kesin sacını başını yolurdum ama sana kyamam. Hatta sen söyleyince hoşuma gidiyor:-)

 32. IR dedi ki:

  O zaman az bile yazmisim ulker terlikci , (bunu nur gulsun diye yazdim) .

 33. SELİN dedi ki:

  Doğru aslı ömer şuan yanlış bir bakış açıdan bakıyor ama zamanla ömer ne kadar yanlış yaptığını anlayacak ÖNLEMLİ NOT: hasan bey ömerin şirketinde çalışan muhasebeci eski bölümlerden hatırlarsınız mehtabın olduğu bölümlerde var ömer mehtabı işten çıkartmıştı ve hasan bey aramıştı mehtab şirkete gelmen gerekiyordu demişti eğer yanlış hatırlamıyorsam

  1. aslı dedi ki:

   Evet Selin,
   Ömer ne kadar yanlış yaptığını anlayacak. Muhasebeciden çekilen yüklü miktardaki parayı öğreniyor Ömer. Şirket muhasebecisini hatırlıyorum o senin dediğin sahneyi de. Adamın adını hatırlayamadım sadece 🙂

   1. su damlasi dedi ki:

    İyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz? Geldim evet ya bitmedimi su omer konusu ya sunun ismini bile duymak istemiyorum yarini bekliyorum bakalim neler oluyor Şimdi dusunuyorum onu cunki o kadar yorqunum ki gozum hic bisey gormuyor .aytacim iyi aksamlar nasilsin? Evet isim bitti biraz uyuyucam yorqunum gece uyanip yazarim .seni cok seviyorum sabahlar tenbel aksamlar aktiv aytacim kiz yemeyin altinimi yaktin sen? Vay anam fircayi yemissin kesin kizim senin gozun nereye bakiyor ?benim annem olsaydi soyle derdi kapat su teli seni internet de itiririm baban bile bulamaz ah canim benim biraz dikkat li ol opuyorum gorusuruz bitanem benim hayatimin nese kaynagi seni cok seviyorum

    1. Tatlıcı ülker dedi ki:

     Abi yoruma cevap yazdınmı?

     1. IR dedi ki:

      Hangi yoruma ulker? Yazmalimiydim ? Ben eski sayfaya girmedim, burasinida cikan yorumlari okuyorum ve cikacak olan yorumlari bekliyorum.

     2. Aytac azeri fan dedi ki:

      Iyi aksamlar ir abi hos geldin nasilsin ?

    2. su damlasi dedi ki:

     ASLİ bitanem benim mucizem cok tesekkur ederim bu analiz icin yani bu senatistlerin mahv etdiyi diziyi evirip cevirip guzel bi sekilde analiz ediyorsun ya eline saglik guzel gonlune saglik cok opuyorum ya opucuk manyagi oldum bu aralar catani opuyorum cuş bana ne oldu boyle ya kesin bu dizi yuzunden cok tesekkurler

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Bu opcuk bulasici qaliba ben eski den kimseye opdum yazmyor dum seni tandik dana sonar ben de yazdigim her yorumun sonun opdum yazyorum bana sen de bulasdi kaliba biz de omer gibi opucuk manya oldu ha anladim kesi omer den bulasimis dir bize e ne de olsa oda opucuk manya olmusdu son zamanlar ama biturlu bu senarist omerin bu dileyini gerceklesdir medi bunda sonar biraz zor alir omer zehra da o opcuyu ilik once gonlunu alsın sonar okuck gellir nasil olsa

     2. aslı dedi ki:

      Merhaba su damlam,
      Teşekkürler
      Allah iyiliğini versin, sende mi Ömer gibi öpücük hastası oldun geçmiş olsun.
      Ömer’in ki geçti seninki de geçer canım.

    3. Aytac azeri fan dedi ki:

     Iyi aksmalar guzel gozlum hos geldin bitanem sen yorulmusu kiymam sana tamam sen biraz uyu sonar yaz si benim de sarjim bityor zaten cikyorum simdilik tekrar donce evet ya yemeyi alti yakdim cok SUKUR fircayi yemedim anemin en sevdigi kordugum dizisi gidyor du anem onu izleri ken benim firca yeme de ortaya kaynadi giti hiç bir sey demedi kisacasi yirtim sitey yorum yazar ken aklim da cikimsi oldu biker yapcak bir sey yok bidakin dikkat ederim canım vallah boyle devam eder se ilerde kocam yanik yemek zorunda kalicak telefon elmde yer dusmuyor yapsidi kaldi elime neyse ben cikip telefonu sarja koyayim gorusuruz canım cok opdum bitanem

 34. aslı dedi ki:

  İyi akşamlar Ülkercim,
  hafta sonu olunca biraz daha aktif oldum sitede. Hafta içi yoğun oluyorum fırsat buldukça giriyorum siteye.

  Kurbağa prens Ömer. Bunu Asya söylemişti Dayısına. Zehra Asya ya hikaye kitabı okuduğunda. Hatırladın mı?
  Aytaccım ve Ülkercim kurbağa prens Ömer Asyanın dayısına taktığı bir isim.
  Ordan çıktı.

  Ve bu son yaptığı ile Ömer tekrardan kurbağa dönüştü. bakalım ne zaman tekrardan prense dönüşecek kerata.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   ASLIM bence bu gidişle kurbağa Ömer onu tekrar prens yapacak bir prenses bulamicak. Çünkü onu çok seven prenses Zehranın kalbini kırdı. Öküz

   1. aslı dedi ki:

    Zehra pes etmez, vazgeçmez öyle kolay kolay. Ömer’in kafasındaki soruları bulacak cevaplandıracak Zehra. Ve yeniden kısa zaman da Zehra’nın prensi olacak Ömer.

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Bence de zehra asla pes etmycek zehra buguner gelinceye kadar neler atlati bunda da atlatcaklar inşallah hayrlisyla her kotu seyi bir sonu var ü guner de bitcek guzel guenr de gelicek inşallah yeter ki dinimiz bitmesi ben raziyim zorba omer de sorbalik da cok yaksiyor abime evet aslicim ben de hatrliyor asya omer kurba dediyi sahneyi ya o sahneler de cok ozliycem ne guzel ramatik ask sahnelri olu yor du o bolumler cabuk doner inşallah

     1. aslı dedi ki:

      İnşallah canım, bu günlerde geçecek.
      Ömer daha Zehra’nın babasını bulacak. Ömer öyle söylemişti. Babasını bulmalıyım uygun vakit gelince Zehra bu gerçeği öğrenmeli demişti.

     2. Aytac azeri fan dedi ki:

      Inşallah aslicim inşallah sence nerkadr surer ayrilik umarim uzun surmez bir de diger site de ne okdum biliyormus bir si yazmsi ki tuyo olar guya omer dugun günün sahil de zehraya kolye takmisdi ya onu icin de dinlem cihazi var mis omer koymus dinme cihazini okyca yok artik dedim və guldum omer bunu da yapmis olmaz keski yapsaydi en azın da sabahla zehrani konusduklarini hepsi duyar di neysen iyi geceler tatli ruyalar canım

 35. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Aslıcım Şans meleyim Allah iyliyini versin:-) öldüm gülmekten. Kız kurbağada nerden çktı. Ömer ve kurbağa:-)

 36. aslı dedi ki:

  Betül,
  Ben sana kızmıyorum canım. Sende kendi açından haklısın.
  Ömer ve Zehra’nın ilk geceleri böyle olmamalıydı.
  Böyle olmasın diye de Zehra’nın Çetinin yaptıklarını söylemesi saklamaması gerekirdi.
  Ömer’in de Zehra ve Canan ile olan konuşmasını madem dinliyor sonuna kadar bekleyip dinlemeliydi.
  Duydukları ona ağır geldi. Bu sözleri bir başkası söylese Ömer bu kadar etkilenmezdi.

  Ama Zehra dedi. Zehra söyledi. Ömer de üzüldü. Tekrar yazmaya gerek var mı bu sözleri sen duysan ne düşünürsün betül?

  “Nefret ettiğin sevmediğin biri ile aynı çatı altında yaşamak, yüzünü dahi görmeye tahammül edemezken aynı odada kalmak, aynı havayı teneffüs etmek. Seviyormuş gibi davranmak, para için böyle bir hayata katlanmak öyle zor ki, ölümden beter.

  Ama çaresiz kalınca yapıyorsun işte. Yapmam, yapamam dediğim bir sürü şeyi yapıyorsun. Bende yaptım Sabah ”

  Betül sadece bu cümleyi sen evleneceğin insandan duysan ne düşünürsün?

  Diyeceksin ki ben bekler sonunu dinlerdim.

  İşte Ömer bunu yapmadı sonunu dinlemedi. Ömer’in hatası bu, sonuna kadar dinlememek.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Aslicim ben seni aklina da sana da yazdiklarin da hayran kaldim insan azdiklarini okuyunca huzur bulyon sanki ben yazdiklarim okuynca huzur buluyorum yine cok guzel yazmisin seni yazdiklarin okuynca omer daha cok hak veriyorum ben de olsam hakim da oyle düşünə biriyle evlenmek isdemez dim insan cok sevdigi bir tarfin dana boyle seyeler duyar san kalbi cok icinir hayal kirigina ugrar canı cok yanar omer de aynisi oldu cok haklisin omer tek hatasi sabah la zeharani konsmasini dinmemek oldu bu arada analiz deki kurba pirens ulker gibi ben de cok guldur du

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkür ederim Aytaccım. Demek yazdıklarım huzur veriyor 🙂
    Sağol bir tanem.

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Asil ben cok tesekkur ederim canım evet yazdiklarini okuynca huzur bulyorum cok iyi geliyor bana senin yazdigin analiz ler de cok sey oyrendim en esas da evlilik hakin da sadece bu analiz den deyil yazdığın her analiz de bilmedigim bir cok seyi oyreniyorum

 37. aslı dedi ki:

  Aytaccım,
  yazdıklarımdan sonra düne bakarak bugün biraz daha sakinsin maşallah sana.

  Demişsin ya biz kaçalım diye ben buraya kaçtım 🙂

  Ömer’i birazcık olsun anlamana sevindim. Öfke ile işler halledilmez aytaccım. Sevgi her şeyin ilacıdır. Ne güzel bak düne nazaran daha iyisin.
  Hep de iyi ol sakin ol.

  Hani Demir, Ömer’e 6-9 yazıp bakış açısını göstermişti ya işte şimdi sen hem Zehra’nın hemde Ömer’in bakış açısından bakarak olayı değerlendirdin.

  Önceki kızgın halinde resmin tamamını görüyordun. Şimdi ise her ikisinin neler gördüğünü, onların henüz resmin bütününü görmediklerini gördün.

  Bunda az biraz benim katkım olduysa ne mutlu bana.

  Onlarda resmin bütününü gördüklerinde ne kadar hatalı olduklarını anlayacak her ikisi de.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksmalr aslicim ilik once bu muhtesm analliz icin canı gonul de sana cok tesekkur ederim cok guzel olmus elerine salik sarki sözlər de tam zehom icin yazlmis sanki evet ben cok yansi yapdim omer kizmakla ama hatmi anladim bunda en büyük destekcilerim den bir de sen oldun sana nekadr cok tesekkur etsem azdir kalbim de oyel bir acı var diki anlatamam ama sonra senin yazdiklarini okuycna bir de ustune bu analiz okudum kalbimdeki o acı giti yerine zehom olan sevgim geldi bir daha boyle hata yapmiycam onar benim canım artik ben hem zehranin hem de omeri yandayim onari asla birakmam canım sen buraya kacip kendini kutar din beni nede orda yaniz birak din son anda ben de buraya kacmayi akil etim pesi de geldim beni de koru biraz dan ne olcagini bilmeyiz kimse bana kirilsi isdemyorum ne olur bana kizmayin ben cok kotu 2 gün kecirdim sokla hata agladigim zamanlar da oldu ama beni sizi sayeniz de o sok da cikdim simdi cok daha iyim ve sizi cok cok cok sevyorum canım arkadaslarim siz olmasaydinzi ben o şok dan cikmaz dim asli hani omer le demir 9 6 konsmasm sahnesi var di ya ozman omer hata yapyor du demir 9 yazip omeri duscesi deysdi simdi de ben bir hata yapdim sən de 9 yazip benim duscemi deysdin

   1. aslı dedi ki:

    İyi akşamlar Aytaccım,
    Analizi beğenmene sevindim. Her ne kadar bölümün sonu kötü bitse de güzel bir bölümdü. Sonu hariç

    Üzülme aytaccım, diziyi ilk izlediğimde o son sahnede bende şok oldum. Ama toparladım.
    Sende toparladın iyisin şimdi. Her şey yoluna girecek. Zamanla Ömer anlayacak yaptığı hatayı.
    Zehra da anlayacak Ömer den saklı iş yapmaması gerektiğini.
    Evliliğin ne kadar büyük bir sorumluluk gerektiğini her ikisi de anlayacak zamanla.

    Aytacım seni seviyorum Canımi arkadaşlar buraya geldiklerinde onlarda özgürce düşüncelerini yazsınlar. karşılıklı konuşalım.
    Ben hem Ömer’in hemde Zehra’nın yaptığı yanlışı söyledim. Bu tek taraflı olmadı her ikisinin de hatası var.

 38. aslı dedi ki:

  Analizi bekleyen arkadaşlar için.
  Yalnız diğer analizde olduğu gibi bunda da eklediğim resimler ve video çıkmamış.
  siyah yazı ile vurgu yaptığım yerler düz çıkmış.
  Sağlık olsun.
  Eklediğiniz için teşekkürler.

 39. Tuti dedi ki:

  Sert konuşmak isterken hakaret etmek dogru diyil.

 40. Anonim dedi ki:

  Ah Zehra
  Ömerin icinde uyuyan gül gibi yılanı uyandirdin
  Ömerin sakinliğini garanti sanıp biraz havalandin 😉
  Yürek mi yedin kiz Zehra mübarek
  Neyine güvendin Ömerden gerçekleri sakladin evladim 🙂

  Ee bu hayatta hiçbir iyilik cezasiz kalmazmis. Bu Zehranin gözyaşları bıktırır artik izleyiciyi..
  Sümsük kiz yaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir