Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Özeti (36. Hafta) 176- 180. Bölüm Tüyoları

Burak 18 May 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 36. Hafta Tüyoları

Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Tüyo 1

Ömer Zehra’ya yüzüğü verecek; ancak Zehra alamayacağını söyleyecek. Ömer bir türlü yüzüğü neden aldığını yani kalbinden geçenleri bir türlü Zehra’ya söyleyemeyecek. Zehra ise insanların evliliklerine inanmaları için yüzüğe gerek olmadığını söyleyecek

Zehra Ömer’in kendisine aşık olduğunu anlayacak. Zehra sezon finalinde Ömer ve babası arasında önemli bir seçim yapmak zorunda kalacak? Ömer Zehra’yı mı seçecek yoksa ailesini mi?

Mert sonunda Hilmi Yılmaz’ın kuyruğunu basacak ve Hilmi Yılmaz’ın üzerine polisleri salacak. Hilmi Yılmaz ise Mert’i durdurmak için haince bir plan yapacak. Mert’i sadece sevdikleri ile tehdit ederek durdurabileceğini bilen Hilmi Yılmaz’ın hedefinde ise yeniden KErvancoğlu ailesi olacak.  Hilmi Yılmaz hapse girmemek için son kozunu oynayacak.

Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Tüyo 2

Hilmi Yılmaz açık açık Alev’i tehdit edecek. Ben ortaya çıkarsam seni de yakarım diyecek. Alev çaresiz Hilmi Yılmaz’ın planını uygulayacak ancak bu Alev’in son oyunu olacak. Ömer Alev’i evden kovacak.

Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Tüyo 3

Mehtap için Beton’un oynadığı kıskandırma oyunu sonuç verecek. Mehtap Beton’un boynuna sarılacak; ondan başka kimsesi olmadığını söyleyecek.

Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Tüyo 4

Gelelim aşk itirafına. Aşk itirafı Ömer’den bu hafta gelecek. Zehra ise bu aşkın ikisi içinde artık imkansız olduğunu en iyisi bunun oyun kalması gerektiğini  ve bitmesini söyleyecek. Ömer ise Zehra’nın korkularını anlamaya çalışacak.  Zehra aşkından kavrulsa da Ömer’e bunu itiraf edemeyecek.

Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Tüyo 5

Mert’in babasına karşı aldığı tavır izleyen herkesi şaşırtacak. Hilmi Yılmaz hakkında hazırlanan dosyanın savcılığa biran evvel ulaştırılması için esli bir polis vasıtasıyla araştırma işlemleri hızlandıran Mert Yılmaz babası için ”Hilmi Yılmaz elbet cezasını çekecek” sözleri ise tüm izleyenlerden tam puan aldı. 2. Sezon babasının cezasını çekmesi için son dokunuşları yapacak olan Mert dizimizin yeni sezonunda en gözde isimlerden biri olacağını göstermiş oldu.

Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Tüyo 6

Bu arada Mehtap ve Betonla ilgili dizimizden ayrılacak iddiaları konusunda da yaptığımız araştırmada netice aldık. Dizimizin yeni sezonunda Beton ve Mehtap karakterlerinin dizide olmayacağı, onların yerine daha farklı ve izleyicinin sıkılmayacağı eğlenceli karakterlerin diziye dahil olacağını öğrendik. Son karar elbette yapımcının olacak, bu konudaki gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Tüyo 7

Bu arada bazı sitelerde Demir karakteri geri dönecek mi; Umut Aksoy Adını Sen Koy ile yeniden anlaştı mı gibi sorular geliyor. Umut Aksoy kesinlikle Adını Sen Koy’a geri dönmeyecek ben kendim sordum bu soruyu; diğer taraftan bir sürpriz ben vereyim Nur SAÇBÜKER yani Sevim KAYA yeni sezonda bizler ile olacak. Senaryo da olduğunu söyledi.

Birazdan..

Adını Sen Koy Yönetmenlerinden Büyük AYIP

Güncelleme: Neslihan Günaydın AKA yönetmenlerin açıklamaları sorulduğunda şu cevabı verdi. “Yönetmenlerin röportajda söyledikleri üzerine hepimiz konuşmama kararı aldık.” Yani hiçbir şekilde cevap vermeyecekler. Bu da gösteriyor ki tüm oyuncular kırgın.

Adını Sen Koy’un sezon finalinde neler olacak? İşte [mavibuton]Adını Sen Koy 26 mayıs[/mavibuton] cuma 180. bölüm özeti

Arkadaşlar tüyolara geçmeden önce bir konuda çok üzgün olduğumu sizlere belirtmek istiyorum. Bu konu ise Adını Sen Koy Yönetmeni Atilla Cengiz ve yardımcı yönetmen Irmak ÇENGEL’in açıklamaları oldu. Bu açıklamalar beni üzdüğü kadar başrol oyuncularımız Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI’yı da üzmüştür.

Öncelikle şunu söyleyim ki Irmak ÇENGEL ve Atilla Cengiz dizimizin ilk bölümlerinde yoktu. Adını Sen Koy dizisi 2015 temmuz ayında başladığında Gül Güzelkaya ve Gülizar Vatanlar Adını Sen Koy dizisini yönetti. Atilla CENGİZ yaptığı açıklamada başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI’yı küçümseyerek bu oyuncuları tanımadıklarını; hiç bir iş deneyimi olmadıklarını söyledi.

Bu konuda bence Erkan MERİÇ’i tanımaması bence Atilla CENGİZ’in sorunu; zira Erkan MERİÇ başrol oynamasa da Bedel ve Beyaz Karanfil gibi bir çok projede yer almış ve ismini duyurmuş bir oyuncuydu. Ayrıca Atilla CENGİZ gelmeden 10 15 bölüm çekilmişti ve bana göre en çok sevilen bölümler ilk bölümlerdi Diğer taraftan Hazal SUBAŞI için dedikleri doğru olabilir ama o da yaklaşık 1000 DK dizi çekmiş ve iş ve artık profesyonel bir isim olmuştu.

Hatta Atilla CENGİZ 1’de Bugün’e verdiği söyleşide de  Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI için kameranın ve aksın ne demek olduğunu kendisinin öğrettiğini söylüyor. Bu sözlerin bile ne kadar abarttığını anlayabilirsiniz.  Bit yönetmen şuan dünyanın konuştuğu iki başrol oyuncusu için Kamera karşısında nasıl duracaklarını bile bilmiyorlardı ben öğrettim demesi çok talihsiz ve üzücü bir açıklama olmuş. İyi ki bu açıklamalar çekimler bittikten sonra yayınlandı da oyuncularımızın performansını etkilemedi. Ben bu açıklamaları çok talihsiz açıklamalar olarak görüyorum.

Diğer taraftan Atilla CENGİZ’in de çok başarılı olduğu bir proje gösteremeyiz. En başarılı projesi Kanal D’de zar zor giden Alın Yazım ve Star Tv’de ki Aşkın Bedeli dizileriydi. Ben büyük bütçeli projede yönetmen olduğunu görmedim; Atilla CENGİZ bence günlük dizilerin adamı. Bu tavırlar ile Atilla CENGİZ günlük dizi çekmeye devam eder ancak Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI Türkiye’nin en başarılı iki çifti şimdiden oldu bile.

İşte O Talihsiz Açıklamalar

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 22 Mayıs 26 Mayıs Özeti (36. Hafta) 176- 180. Bölüm Tüyoları” üzerine 97 yorum

 1. Zeyno dedi ki:

  Sezon bitmeden birbir lerine bir sarılsaydılar sevgiyle alnı konulan buselere hasret kaldık Ayşe’yle Nihat gibi sevgiyle şefkatle sarılmalar olsun sevgiyle birbirlerine baksınlar dedik ne se naristmiş bu nlar ya şimdi yemekte ya alev ya Hilmi Yılmaz bir şey yapar yemek fiyasko olur ve sezon finali bu senarist ve yönetmenlerle 2 sezon rezalet devam eder reytingler yerde TRT uyuyor bu hafta bile reytingler oynamadı bir kendine gel TRT ve bu güzel diziyi kurtar

 2. Zeyno dedi ki:

  Şu anda Zehra ve Ömer’i izliyorum bu kadar sıkıcı bir dizi izlemedim bu yönetmenl ve senaryo yazanları hiçmi uyarmıyor burda beceriksiz olanlar bence senaristler

 3. asena dedi ki:

  tabikide babasini sececek ama omeride birakmayacak sonucta dizinin uzamasi gerekiyo yani

 4. ASK ailesi dedi ki:

  ay bu hafta cok guzel olucak gibi gozukuyor insallah bunun da altindan bir sey cikmaz hadi Omer soyle sunu sen de kurtul biz de kurtulalim bu son hafta bu hafta da soylemiceksin ne zaman soyliceksin sizleri cok SEVİYORUMMM

 5. Tehmine 1998 dedi ki:

  Bunlar Ana kendlerini ovuyorlar yok bad rol oyunculari acemiymis sizin acame dedyiniz oyuncular icon izliyoruz biz by cekilmez senaryonu ERKAN HAZAL SIZI COK SEVIYORUz eyer siz by dizide yoksaniz bizde yokuz arkanizdayik six nereye bizde oraya

  1. ASK ailesi dedi ki:

   sana katiliyorum canim onlar yoksa biz de yokuz anlasinlar artik bu senaristler

 6. Tehmine dedi ki:

  Bunlar Ana kendlerini ovuyorlar yok bad rol oyunculari acemiymis sizin acame dedyiniz oyuncular icon izliyoruz biz by cekilmez senaryonu ERKAN HAZAL SIZI COK SEVIYORUz eyer siz by dizide yoksaniz bizde yokuz arkanizdayik six nereye bizde oraya

 7. şeri dedi ki:

  ERKANI VE HAZALI ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN

 8. şeri dedi ki:

  Erkan meriç ve hazal subaşı bize yeter kendini begenmiş yönetmenlere ne gerek var!!!!!!!!!!

 9. azerbaycan ZAQATALA dedi ki:

  Sevim kayanın dönməsinə hiiiç sevinmədim. Tabii eyər iyi karakteri olsa birazdaha akıllanmış olsa sevinirim. Bidə yönətmənlərin söylədiklərinə çok sinirləndim. Ha ayrıca bən bu diziyi onlar çekiyo diyə diyil ömər yaani erkan abi için bakıyorum. Ayy allahım nasıda kendilərini övən insanlar bunlar yaa

 10. Anonim dedi ki:

  Allah askina sizce Zehra ve Omer giderse kim o diziyi izler
  iyice sacmaladiniz lutfen bnim bu yorumumu yontmne gosterin o diziyi dizi yapanlar Hazal abla ve Erkan abi zaten bence siz bunu oturup dusunun bidaha …
  TEŞEKÜRLER..!

 11. Uvuvvovo dedi ki:

  Tüyo 7 gelsin

 12. filizz dedi ki:

  bence yonetmenin soyledikleri gercekten uzucu olmus yonetmen diziye 10. bolumde dahil olmus yani buda 2 ay belkide daha fazla bir zamanda cekilmis sahnelerden olusur oyuncularda bu zaman diliminda kameranin arkasini onunu ogrenmislerdir bu yonetmenin bundan kendine pay cikarmasi cok anlamsiz olmus benim dikattimi goglee kulanicisinin yazdiklari cekti bennce bir isi yaparken trafsizz olmakk gerekir izleyicileri tamamen yonetmene karsi bir kiskirtma oldugu dusunuyorumm oyunculara karsi yapilmis bir haksizlik var ama oyuncularinda bazi sahnelerde cook pasif kaldiklarini yazilabillirdi erkan mericin bir kac dizide yan karekteri oynamasi ki cok fazla rebligi felan yokk onun cookk iyi oyuncu oldugunu gostermez erkanin ilk basrolu adini sen koy da ise bir cok sahnesi yapmacikk ekranda ruhsuz bir durus sergiliyo bunlar oyuncun eksigidir elestiriye kapali oldugumuz icin toplum olarak hemen buyuk tepkiler gosteriyoruzz hazal subasinin da eksikleri varr yani oda safligini masumlugunu karakterine cook iyi yansitsada yinede eksikleri var yani bunlarida goz ardi edip sadece yonetmene yonelik elestirilerde haksizlik yapildiginida dusunuyorumm kisisel olarak oyunculari sevmek ayri ama yaptigimiz iste daha profesyonel dusunup oyle bir yazi hazirlammaliydiniz diye dusunuyorumm elestirinize yinede saygi duyarimm sadece size katilmadigimi belirtmek istedim

  1. Adı yok dedi ki:

   Yazdıklarınız elbette sizin düşünceniz saygı duyarım. Ancak bu kadar yorumcu da yanılıyor olamaz değilmi. Kim hatasız ki? Oyuncular elbette yetenekleri ile sanatçı kimliğini alırlar ama bence en önemlisi izleyici ile kurdukları olumlu samimi içten sıcak iletişim enerjilerini bize geçiriyor olmaları. Bu kadar basit sığ bir senaryo okadar bariz amatör çekim hataları izleyiciyi çileden çıkaran isyan ettiren olaylar ve hiçbir kötülüğün açığa çıkmaması sürekli kazanan olması ve de bütün bunların seyirci tarafından sürekli eleştirilerine rağmen yine de ısrarla izlenmesinin sebebi ne olabilir? Doğru cevap yetersiz gördüğünüz Erkan Hazal uyumu olabilir mi. Onlar rol yapmıyorlar yaşıyorlar ve bize de yaşatıyorlar. Gerisi lafı güzaf. Yani hikaye. Bu kadar dizi yayınlandı TV’lerde benim gibi düşünenlerin çok olduğunu biliyorum Erkan Meriç Hazal Subaşı çifti gibi doğal samimi içten alçakgönüllü olanı yok. Istedikleri kadar başarılarına mazeret bulsunlar onlar bizim gönlümüzün en yetenekli en başarılı en sevilen çifti. Sonuna kadar onların arkasındayız en büyük drstekçileriyiz.

 13. vildan dedi ki:

  bence Attila cengize verilen tepkiler cook anlamsiz emege saygi gosterip boyle konusmasi biraz hos degil ama erkan mericinde hazal subasininda ilk basrollu erkan meric ozellikle sanki zorla oynuyomusda robat gibi ekranda duruyo koltuklarin ucunda oturuyo sanki evde misafirmis gibi eller surekli cebte yani cook sevmeme ragmen bir kac dizidede cok aktif olmasada rol almis olmasina ragmen bence oyunculugu cokk iyi degil korkularini hic ekrana yansitamiyo silah zoruyla kamera onune gecmis gibi bir oyunculugu varr yapmacikk olann bir cokk sahnesi varr bazi sahnelerde cokk yetersizz hazal subasida bazi sahnelerde yetersiz fakat korkularini cook cokk guzel yansitiyo panikleyip eli ayagina dolasmalari cok hos ama onunda eksikleri varr ben diziyi gercekten basindan beri takip ediyorumm ama eksikleri cok yani dogruya dogru dizinin sevilme sebebi bence hazall ve erkanin gercektann cook yakismasi ve uyumlari aralarindaki elektirik izlerken nerdeyse bizi carpmasi bu yuzden belkide dizideki cekim hattalari senaristin bir turlu baslatamadigi ask ve hatta oyuncularin eksikliklerini gormek istemedikk israrla diziyi izledikk ama basrol oyuncularini cokk seviyoruzz yonetmen keske daha duzgun anlata bilseydi oyuncularin eksigini

 14. tugce dedi ki:

  ben bu diziyi hazl ve erkan icin izliyorum ozelikle zehra ilk dizisi olmasina ragmen izlerkwn beni bende aliyordu gercekten kirk yillik oyunculara tas cikaran bir performansi ve yetenegi varrr guzelligi masumiyetti ve dogalligi dillere destan olacak korkularini uzuntusunu aglamalri oyle samimiydiki izlerken bizde onunla uzulup agliyoduk bu denli bir basariya yonetmenin konusmasi cook buyuk haksizlik erkan mericte ayni sadece erkan mericin telaslanma korkma ve haycanlanma gibi sahneleri cok yetersizzdi onun disinda cokk cook iyi oyuncu ikisidee yonetmen dizyi kendi basarisiymis gibi gostermesi biraz sacma olmus

 15. cihan dedi ki:

  HAZAL SUBASI MUHSEM GUZELL DOGALLIGI MASUMIYETII BENI BENDEN ALIYORR CCOOKK GUZELLL DIZIDEDE COOKKK BASARILI ZEHRA KAREKTERINI HEM YASIYO HEMDE YASATIYORRR O UZULUNCE BIZDE ILUZULUYORUZ O AGLAYINCA BIZD3 AGLIYORUZZ BUDA HAZALL SUBASININ PERFORMANSININ HARIKA OLDUGUNU GOSTERIR KENDISINI AILECEKK COOOK AMA COKK SEVIYORUZZZ

 16. Anonim dedi ki:

  sevim kaya qaydmasin isdemirki magil zehra gun gorur lutfen qaydmasin cox rica edirki zehran ansi qaydmasin

 17. sevda dedi ki:

  bu yonetmen biraz sasirmis galiba oyuncular diziye baslarken sadece ilk on bolumde zorlandiklarini soylemislerdi ki o zaman yonetmen irmak cengel ve attila cengiz degildi AMA O BOLUMLERDE BILE HAZAL SUBASI VE ERKAN MERIC COOK BASARILIYDILARR YONETMEN BU BASARIDAN SADECE KENDINE PAY CIKARMAK ICIN KONUSMUSS DIZININ BASARISI SADECE HAZAL ERKAN BASARISIDIR

 18. Anonim dedi ki:

  yonetmen bey biz diziyi HAZAL ERkaN icin izliyoruzz onlarin basarilari bize diziyi sevdirdii rollerini cok basarili yaptilarki sevdik onlari biz zehra ekranda agladiginda uzuldugunde bizde televizyin basinda agladik uzulduk sanki gercegi yasiyormus gibi hissettirdi bize BUDA HAZAL SUBASININ NE KADAR BASARILI BIR OYUNCU OLDUGUNU GOSTERIYO YILARIN OYUNCULARINA TAS CIKARTAN PERFORMAS SERGILEDI OYUNCULUKDA OSKAR ADAYI

 19. ayan dedi ki:

  beton. Ve. Mehtapın gitmesi çok iyi olur adam. Sevimin geri dönmesi hıç iyi olmas neyse Zehra. Ömer gitmesinde kim gelirse gelsin. Ben onları cokkkkkkkk seviyorummmmmm

 20. Nesli dedi ki:

  Zavallıcıklar,dik kafalığınızın ,kendi bildiğinizi okuma sebebiniz bu temiz yürekli iki gencin çok sevilmesi olabilir mi acaba?Bu b…tan senaryonuza o iki güzel insan için katlandık. Hazmedemediniz, çamur atmayı bırakın.Siz tanınmışsınız da ne olmuş niyetiniz de yaptığınız işte ortada.Sizin gibiler midemi bulandırıyor.

 21. Anonim dedi ki:

  Bence bıran önce yonetmen de senarist yapımcı da degıs elı

 22. Aslınur dedi ki:

  Evet 1’de bugüne çıkmışlardı ben de izledim
  Sinirim bozuldu yaa sen kendi oyuncunu nasıl kötülersin resmen gömdün ikisini de
  Bi de nasıl insanlarsınız ki oyuncularınızı kadroya hiç hiç araştırmadan mı alıyorsunuz bu sizin işinizi hiç ciddiye almadığınızı gösterir ee tabi bu da sizin ayıbınız biz bile , izlediğimiz dizinin oyuncularını araştırıyoruz peki siz ooo
  Bi de dediler ki biz geldiğimizde 10 bölüm çekilmişti bir anda yönetmen değişti biz baya bi düzeni kurmaya çalıştık ne düzenmiş arkadaş 9 ay kurulmadı
  Ayrıca ne demek tecrübesizlerdi demek tabi bu dizide rol aldılar hayatın acı gerçeklerini , hayatın hep kötü ve acımasız olduğunu ve de hiç bu hayatta mutlu olamayacağını gördüler bu mu sizin tecrübeden kastınız
  Zaten Erkan tecrübesiz değil siz körsünüz bakın
  *Beyaz Karanfil
  *Bedel
  *Kurtlar Vadisi
  *Hayat Çizgisi Suriye
  *İkimize Bir Dünya
  Ayrıca bu kadar insandan size bi tavsiye ; insanları insanların önünde küçük düşürmek HİÇ hoş bişey değil siz size böyle bir şeyin yapılmasını ister misiniz , duyar gibiyim tabi k ide HAYIR ee o zaman siz de yapmayın…!!! 🙁

 23. Betül dedi ki:

  Sevim nerden çıktı şimdi ya tam al evden kurtuluyoruz derken tekrar sevimsiz sevimi hortlatmayin başımıza

 24. binnur 54 dedi ki:

  çengel ile cengiz isimlerinizde s uymuş tam ekipsiniz

 25. binnur 54 dedi ki:

  dizideki çekim hataları saymakla bitmez zamanın varsa tekrar izleyin yönetmenler

 26. binnur 54 dedi ki:

  gerçekten talihsiz açıklama olmuş

 27. binnur 54 dedi ki:

  şimdi sizleri tanıtıktan sonra anladım bu kadar oyuncu diziyi niye bıraktı diye biz yinede izliyorduk

 28. binnur 54 dedi ki:

  biz ne ünlü deneyimli yönetmenler ve senaristler gördük dizileri ikinci haftada kalkıyor ömer ile zehra için izledik tüm hatalara rağmen .

 29. binnur 54 dedi ki:

  ayyyy ayyy biz yönetmenlerin tüm çekim hatalarına karşı zehra ve ömer için sevdik

 30. ZehMer aşııı dedi ki:

  ay ben gelecek sezon izleyemicem YGS ye hazirlanicam annem bakmaya izin vermicek ya benim en buyuk hayalim Erkanla Hazali gormek onlari cok seviyorum onlarsiz yasiyamam ASKLARİM benim SİZİ COK SEVİYORUM onlari seven her kesi cok SEVİYYOORRUUMM

 31. Zehra dedi ki:

  ay ben dizinin bitmesini istemiyorum cunki onlari cok seviyorum Omer Zehra

 32. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.İrmak Çengel ve Atilla Cengiz hem saydıgın insanlardan,hem de dizinin izleyicilerinden özür dilemelidirler.Çünkü onlar bizim sevdiklerimize hakaret etmekle bizlere de hakaret etmiş oldular.Öyle söylemekle ne kazandılar.Belki saniyorlar başka oyuncular oynasaydı daha guzel oynarlardı.hayır, oyun hamuru gibi dartılıb uzatılan senaryoya o iki oyuncu bu reytinqi kazandırdı.Yoksa çokdan erken final yapmışdı.

  1. aslı dedi ki:

   Haklısın Ablacım.

 33. ismszgnc dedi ki:

  Bende onların 1de bugün praqramina acikladiği röpertajina bakdım çok üzüldüm.Erkan Meriç‘le Hazal Subaşi‘ni çok küçük düşürdüler bencede.Onlar 2016 2017 mövsiminin Türkiyede,Azerbaycanda,İranda ve başka ülkelerde
  en çok sevilen oyunculardan oldu.Etrafima bakiyorumda her kes bu diziyi izliyor ama en önemlisi bu diziyi Erkan Meric ve Hazal Subaşı ya
  göre izliyorlar.Bu sözü ikinci kez söylüyorum.İlk başdaki bölümlerle şimdiki bölümler arasinda yerle göy kadar fark var.Eh neyise artik ne söylüyüm.Sadece oyuncularimizin başarilarinin
  daimi olmasını dilerim ve isterim ALLAHDAN.

 34. Tuğba dedi ki:

  Röportajı bende izledim sanırım​ amacı aşan bir konuşma olmuş öyle düşünmek istiyorum öyle düşünelim.bu gün ki bölümde Asya’nın bebeğine tek taş yüzükgu takması sizcede manidar değilmi önce Zehra ve Ömere Asya’nın bebeğe anne baba sonrada bu olay bence sezon finalinde büyük sürpriz Zehra ve Ömere bebek haberi olacak oyuncak bebeğe o yüzük bu yüzden takıldı yüzük Zehraya verilecek arkasından bu bebek olayı gelecek ve bu hafta sürekli karakter ler bu konuda konuşma yaptı yani çocuk la ilgili birde yönet men ikinci sezon Zehra ve Ömer’in​ daha çok seyircinin istedigi ilişkiyi taşıyacak dedi beňce Ömer ve Zehra ayrıl miycak diyorum.

 35. ZehMer dedi ki:

  bencede dogru diyiyorsunuz ben bu diziyi OMER ve ZEHRA icin izliyorum baska bir sey yok

 36. Cicek dedi ki:

  Mehtap ve beton 2.sezon dizide yokmu allahim bu ne guzelbir haber alevde yok olur inşallah onlari gormekten biktik

 37. Ayşen dedi ki:

  Evet bu röportajı gördüğümde ben de cok kızdım..Öncelikle çok beceriksizsiniz güzelim. hikayeyi güzelim oyuncuları harciyorsunuz sizin yaptığınız hatalardan sıkıldik önce bu işi siz öğrenin de sonra oyunculara laf edin bence oyuncular bir çok. oyuncudan daha yetenekli özellikle erkan ve yaprak ve cevriye hanim..peki ya siz?bi olay konusu yapmadan uzataaa uzataaa diziyi mahvettiniz!ilk başlar da soluksuz izlerken şimdi bi ümit bi beklenti içinde izliyoruz!Siz sanıyor musunuz ki bu sizin başarınız?Tabiki eğer bi izlenme varsa bu oyuncular ve guzel hikaye sayesinde ve ilk zamanlardan takıldığımiz için ve artık sıkılmaya başladık umarım gidersiniz yerinize başkası gelir donunde kendinize bi bakın inşaallah olursunuz bu yazilanlari!

 38. Ece dedi ki:

  Ömer bir yüziğe sahip çıkamadın.zehra aşkını ititiraf et bal gibi seviyorsun.

 39. Cicek dedi ki:

  Atilla cengiz ve irmak hanim budizi siz olmasanizda devam eder zaten sizi isteyen yok olmazsaniz cok memnun oluruz ama erkan meric ve hazal subaşi olmazsa bu dizi olmaz biz onlar için izliyoruz dizide olmamaniz herkezin istegi

 40. zeynep dedi ki:

  yönetmenleri esefle kınıyorum.çok seviyesiz bir konuşma kendilerine hiç yakıştıramadım. biz seyirciler bu diziyi sadece ama sadece erkan ve hazal için izliyoruz. sevirciye duygularını çok güzel bir şekilde aktardıkları için bu dizi tutuldu yoksa şimdiye kadar kesinlikle izleyici kalmazdı. Konusu belli degil kötülükler diz boyu bu konulara artık girmek istemiyorum gerçekten biz izleyiciler çok yorulduk ama sabırla ömer ve hazal dedik yoksa atilla ve ırmak sizin için kesinlikle degil kendinize pay çıkartmayın terbiyem müsade etmiyor söyleyecek çok şey var umarım sizler mesajımızı almışsınızdır. bu zihniyet oldugu sürece 2. sezondanda ben şahsen ümitli degilim.kendi adıma bu sezonu izleyip diziyi bitirmek istiyorum.kendimi daha fazla yormak istemiyorum zamanıma yazık. erkan ve hazala bu senaryo için başarılar dilerim gönlüm isterki daha seviyeli bir senaryoda çalışsınlar gerçekten çok başarılı ve uyumlu bir çift. sizde yönetmenler ağzınızdan çıkanı kulagınız duysun yoksa izleyici sizi kendinize getirir. en kısa zamanda erkan ve hazaldan özür dileyin

 41. Günel Azəri dedi ki:

  Ya sen 9 ay ne yazdini bile bilmedin kotuleri ireli cekdin iyi kapli insanlari aşşalladin yaziklar olsun bizleri hayal kiriklina uratdiniz biz ask isterken şimdide zehra cevap vermiyor diyorsunuz neden korkuyor zehra? 9 ay birinin evinde calisiyorum diyerek kalmadan korkmuyor ask itirafindanmmi korkuyor?siz basarisiz senaryonuza bakin onun bunun kamera önunde dura bilmemeyine yok

 42. Günel Azəri dedi ki:

  Sen Erkan ve Hazalimi beyenmiyorsun bizi bu diziye balayan Erkan ve Hazal.senin bitmez tekrar senaroyondan bikdik aynen tekrar tekrar

 43. Anonim dedi ki:

  Erkan ve hazalin ne kadar çoook sevildiginin farkindalar kucuk çocuklar gibi kiskanclik yapmislar alev gibi hirslanmişlar baktilarki oven yok seven yok kendi kendilerini ovmusler kendilerini cok komik duruma duşurmuşler biz soylediklerinize degil gorduklerimize inaniriz sizin o engin tecrubelerinizle çektiginiz diziyi biz her gun sinir ola ola sadece ve sadece erkan ve hazali çok sevdigimizden size ragmen izliyoruz gayette basarililar siz kendinize bakin onlar sayesinde izleniyorsunuz onlarin sayesinde paranizi kazaniyorsunuz nankorluk etmeyin

 44. duyarli dedi ki:

  Evet yorum yazan arkadaslar haklisiniz hazal da erkanda hakkiylaoynuyorlar onlarolmassa diziye bakilmaz hepimiz onlar icin bakiyoruz siz kabpanyayi baslatin biz desdekleriz irmakda atila cengizde gitsin

  1. Aylin dedi ki:

   Desteyiniz için tesskurler

 45. Hayat dedi ki:

  Hangi kafayla baş rol oyuncuların emeğine saygısızlık yaptılar. Karşınızda dünya güzeli birinciliği ve dahada bi kaç projede yeri olan insana kamera nedir gostedik diye onları kucumsediniz . Hazalada aynı şeyleri söyleyebiliriz o da güzellik yarışmasında üçüncü hatta yeni yönetmenler geldiğinde tecrübesi vardı. Eğer erkan meriç ve hazal subaşı olmasaydı onlar gerçekmiş gibi aşkı kameraya yansitmasaydi bu kadar izleyci olmazdı . Dizi sadece oyuncuların işini çok iyi yaptığı için ayakta heleki erkanla hazala laf etmek size düşmez. Dizi çekilmez haldeyken sadece ve sadece erkanla hazalin uyumu için izlendi unutmayın

 46. Lale turkmen dedi ki:

  AY AY AY HAVALAR BAK HAVALARA YESINLER SIZIN HAVANIZI ATILLA BEY VE IRMAK HANIM. Aklima geldikce sinirleniyorum size

 47. anonim dedi ki:

  bu yonetmenin ne dedigini bilmiyor galiba boyle berbat bir senaryoyu cok fazla olan cekim hatalarini biz sadece hazalll ve erkan icin katalandik izledik ikiside rollerinin hakkini verdiler cok talihsiz bir aciklama olmusss bence hazall ve erkn hem cok yakisan uyummlariyla bizleri kenndilerine hayran biraktilarr

 48. Elyar Azeri dedi ki:

  Biz Erkani ve Hazali Cox sevirik.sadece gozel ve icden oynadiqlari ucun.onnarin isdedadi cox.bundan qorxduqlari ucun bu cur daniwdilar.hami omeri zehrani cox ama cox sevir.hec kes bu sevgiye kolge sala bilmez.onlar birliyat oyuncu.qedrin bilin yoxsa siz itirersiniz.

 49. aslı dedi ki:

  Ayrıca bu dizi benim için ve diğer insanlar için, Erkan ve Hazal olduğu onların güzel enerjisi seyirciye çok güzel geçtiği için diziyi sevdiler. birde dizinin konusu güzeldi. Erkan Meriç hep söylüyorum geleceği çok parlak önü açık birisi. O bu dizi de olmasaydı ben bu diziyi izlemezdim. Bana tv seyrettiren tek insan Erkan Meriç. Ben tv seyretmem ama bu diziyi seyrediyorum bu da Erkan’nın ve Hazal’ın güzel uyumu ve başarısı. Onlar bu dizi de olmasalardı siz bu diziyi çekemezdiniz. Seyircisi olmazdı. Başta da ben olmazdım diziyi seyretmez burada da yorum yapmazdım. Erkan yoksa bende yokum ve diğer bir çok seyircide benim ile aynı düşüncede bu dizi Erkan Ve Hazal için seyrediliyor bilmiyorsanız bilginiz olsun.

 50. Anonim dedi ki:

  Hazal ve erkan ilk işlerinde bu kadar basarililar cok seviliyorlar bence yonrtmenler siz kendinize bakin madem tecrubelisiniz elinizdrn ancak bu mu geliyor insanlar elestirmekten bikti ama gorunen o ki onlarin kafalari hala ayni kendilerini nasilda belli ettiler kotu kalpli insanlar sizin alevden bir farkiniz yok hazsl ve etkanda tepkilerini gostermeli yapimciya bu yonetmenlerle calismak istemiyoruz demeliler bu onlara yapilan hakaret karalama bunlari haketmiyorlar

 51. aslı dedi ki:

  Atilla Bey konuşmasında biz buraya geldiğimizde hiç bir oyuncu arkadaşımızı tanımıyorduk dedi. Peki ilk geldiklerinde tanımıyorlardı, hadi onu hoş görü ile karşılayalım.
  Peki ilk geldiğiniz günden bu güne kadar geçen zaman diliminde, set de hiç mi sohbet etmediniz? yada başka bir zaman da hiç mi araştırmadınız çalıştığınız kişileri? daha önce hangi dizilerde, hangi projelerde, yer almışlar bu konuda bir bilgi edinmediniz mi?

  Bunu yapmamanız sizin ayıbınız Atilla Cengiz.

  İş hayatında, bir iş başvurusunda bulunmadan önce çalışacağınız o yer hakkında ve insanlar hakkında az da olsa bir ön bilgi edinilinilir. Bir işe girmeden önce, çalışacağınız yer hakkında insanlar hakkında bilgi edinirsiniz, çalışan birisi olarak bunun bilincinde olmanız gerekirdi.
  Bunu yapmamış olmanız sizin hatanız.

  Bunca zaman geçmiş, aylarca, neredeyse her gün çalışmışsınız ve çalıştığınız kişileri tanımıyorsunuz çok yazık.

  Biz buraya geldiğimizde hiç bir oyuncu arkadaşımızı tanımıyorduk diyen birisi, tanımadığı bir kişi hakkında nasıl bir bilgiye sahip oluyor da, baş rol oyuncularımızın hiç bir iş deneyimi yoktu diye bir cümle kullanabiliyor.

  Tanımadığınızı söylediğiniz bir kişi hakkında hiç bir söz söyleyemezsiniz, buna hakkınız yok, tanımıyorsunuz çünkü.

  Bakın o sizin deneyimi yok dediğiniz baş rol oyuncuları Hazal Subaşı ve Erkan Meriç siz diziye 10. bölümde dahil olduğunuzda, nasıl bir deneyime sahiplerdi?.

  Hazal Subaşı; İzmir doğumlu, İzmir Ekonomi Üniversitesinde Halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversiteyi bir süreliğine dondurdu.
  2015 yılında katıldığı Miss Türkey güzellik yarışmasında 3. oldu. Adını Sen Koy dizisinde ilk deneyimini yaşadı. Siz diziye geldiğinizde dizinin ilk 10 bölümü çekilmişti ve Hazalın 10 bölümlük bir dizi tecrübesi olmuştu Hazal Subaşı sizinle çalışmaya başladığında tecrübesiz, deneyimsiz değildi.

  Gelelim Erkan Meriç’e benim değer verdiğim güzel kardeşime.
  25 Temmuz 1986 yılında doğdu. Mersin Üniversitesi Elektrik Otomasyon Bölümü mezunu.
  Uzun yıllar futbol oynayan ve kalecilik yapan Erkan, Ayrıca; voleybol, yüzme, basketbol, body building gibi sporlarla ilgilendi.
  2009 yılında Türkiye de Best Model Birincisi.
  2010 yılında ise Bulgaristan da Dünya Birincisi seçildi.
  Daha sonra bir çok defilelerde yer aldı.
  Oyunculuk dersi almaya başladı. Can Gürzap dan diksiyon dersi aldı.

  İlk BEDEL DİZİSİNDE 4. bölümden itibaren rol almaya başladı.
  sonra ACAYİP HİKAYELER dizisinin 3. bölümünde girişte, birde sonunda göründü.

  BEYAZ KARANFİL dizisinde rol aldı. Orada bir mafya adamının korumalığını yapıyordu.

  Ayrıca, bir sinema filminde oynadı.
  HAYAT ÇİZGİSİ SURİYE. orada bir doktoru canlandırmıştı.

  İKİMİZE BİR DÜNYA sinema filminde balıkçı Hikmet’i canlandırdı.

  Şimdi ise Adını Sen Koy da Ömer karakterini canlandırıyor.

  Arada Power Türk tv de 5 gün günlük kendi seçtiği listeyi sundu.

  1) Bedel: Cengiz
  2) Acayip Hikayeler: Tarık
  3) Beyaz Karanfil: Erkan
  4) Hayat Çizgisi Suriye: Doktor Doğan
  5) İkimize Bir Dünya: Balıkçı Hikmet
  6) Adını Sen Koy: Ömer
  karakterlerini canlandırdı.
  7) Power türk tv de: 5 gün Erkan olarak sunuculuk yaptı.

  Şimdi bunca işte çalışmış bir insana siz Erkan Meriç’e biz geldiğimizde hiç bir deneyimi yoktu diyemezsiniz. Bir sahnede nasıl durulması gerektiğini öğreterek başladık sözünüze istinaden
  Atilla Cengiz siz söylediklerinizden dolayı Erkan Meriç den ekranlar karşısında özür dilemelisiniz.

  Aks nedir? Kamera nedir? Kameranın neresinde durursunuz? Nasıl yürünmesi gerekiyor?
  Bunlarla uğraştık diyerek insanları kendinize güldürdünüz.

  Benim haksızlığa tahammülüm yok, haksızlığa gelemem, bir haksızlık gördüğüm de de duruma müdahale ederim.
  Siz bu sözleriniz ile Erkan Meriç’in bunca emeğine, Hazal Subaşının 10 bölüm çekilmiş emeğine haksızlık ettiniz.
  Sizin onlardan ekranlar karşısında Özür dilemeniz gerekiyor.

  1. Aylin dedi ki:

   Aynen Özür dilemeleri gerekiyor .

   1. aslı dedi ki:

    Sadece Erkan ve Hazal dan değil, bu diziye ilk 10 bölümünde emek vermiş ve bu emeği hiçe saydığı için, Hilal Saral dan, Gülizar Vatan dan, Gül Güzel Kaya dan, da özür dilemeleri gerekiyor.

    Çünkü, Atilla Cengiz ve Irmak Çengel bu diziye sıfırdan başlamadılar. 10 bölüm çekilmiş, emek verilmiş, en zorlu süreç atlatılmış, dizi seyirci tarafından sevilmiş, beğenilmiş, sonra Atilla Cengiz gelmiş. Emeğe saygı lütfen. sizden önce emeği geçen bu diziyi sıfırdan var edip bir noktaya getiren insanların emeklerini hiçe saydığınız için onlardan da özür dilemelisiniz ekranlar karşısında.
    Onlar bu diziyi bir noktaya getirdikten sonra siz devraldınız. Siz sıfırdan bu diziye başlamadınız.
    Yiğidi öldür hakkını ver Atilla Cengiz, Irmak Çengel.

    Haksızlığa tahammülüm yok, kimsenin hakkını kimseye yedirmem, buna izin vermem. Söylediğiniz sözlerden dolayı ekranların karşısında bu kişilerden Özür dilemelisiniz.

    1. ismszgnc dedi ki:

     Çok haklısın.Sonuna kadar katilyorum sana ablacım.

  2. fati dedi ki:

   Aslini yorumun cok guzel ve cok haklisin…acaba o yonetmeni taniyan varmi?sahsen ben tanimiyorum cunki diziyi erkan ve hazala gore seyr ediyorum benim gibi pek cok kisi bu super ikiliye gore seyrediyor ama bunu daha anlayamamislar..Erkan Mericin Fatmagulun sucu ne?ve Kurtlar vadisinde oynadigini gorduyumde yutubda cok sasirdim ben fatmgulun sucu ne dizisini seyretmisdim ama Erkan merici hic gormemisdim bir bolum oynamis qaliba ama gorsem yinede hatirlardim.Kurtlar vadisini hic sevmem ama Adini sen koy az qaldi senaristler sadeyesinde benzicek..

   1. aslı dedi ki:

    faticim çok teşekkür ederim, benim yazmayı unuttuğum Erkan’ın rol aldığı iki diziyi hatırlattığın için.

    Bu dizi Erkan Meriç için ve Hazal Subaşı ile uyumundan dolayı seyrediliyor. Onlar olmasın bu dizi seyredilmez.

    Peki bu çifti kim bir araya getirdi?
    Hilal Saral

    Hilal hanım seçmelerde bu iki çifti seçmeseydi, bu dizi Gül Güzel Kaya ve Gülizar Vatan ile başlamasaydı Atilla Cengiz ve Irmak Çengel ne iş yapacaklardı?
    Önce bu sorunun cevabını versinler ondan sonra konuşsunlar.
    Ve biran önce özür dilesinler.

  3. Lale turkmen dedi ki:

   Aslim cok dogru yazmişsin. Onlar kendilerinin seyirci tarafindan sevilmedigini biliyordular zaten. Izleycilerin 100 de 90ni hazal ile erkan icin izliyoruz diye resmen bagiryorlar. Bunlari bile bile niye iki guzel oyuncuyu bu kadar tecrubesiz gostermeye calişdilar sokakda yuruyen bir insani getirip dizide oynatmiş gibi soylediklerini anlaniyorum. Kafasi calişmiyor bence bunlarin. ATILLA BEY VE IRMAK HANIM SIZ SEVILMIYORSUNUZ KIM SIZIN DEDIGINIZE INANIR. BIZ SIZIN GIBI KENDINI BEGENMIŞLERIN KONUŞMASINA DEGIL GOZUMIZIN GORDUGINE INANIRIZ. Onlarin bize her bolumde muhteşem oyuncu olduklarini ispatliyorlar ve kendilerini daha fazla sevdiriyorlar. ASLI HAKLI NASIL YAYINDA ERKAN VE HAZALI KAMERANIN NE OLDUGUNU BILMEYEN YETENEKSIZ GIBI GOSTERMEYE CALIŞDIYSANIZ OYLEDE YINE YAYIN YAPIN VE OZUR DILEYIN

   1. aslı dedi ki:

    Lalecim, bu konuşmayı yaparak kendilerinin bir işe başlamadan önce hiç bir araştırma yapmadıklarını, bilgi sahibi olmadıklarını, onca geçen zaman içerisinde de bilgi edinme gereği duymadıklarını, çalıştığı ekibi tanımayan, bilmeyen bir yönetmen olarak kendilerini ortaya koydular.

    Asıl Tecrübesiz ve deneyimsiz kendilerinin olduğunu bu sözlerle belirtmiş oldular. İnsan çalıştığı ekibi tanımaz mı? bilmez mi?

    Nasıl ki bu programda bu sözleri söylediler aynı şekilde ekranda Hilal Saral, Gül Güzel Kaya, Gülizar Vatan, Hazal Subaşı ve Erkan Meriç den özür dilemeleri gerekiyor. Emeğe saygı lütfen.

    1. Adı yok dedi ki:

     Yorumlarınızı sonuna kadar destekliyorum aslı hanım ve lale hanım. Bu iki güzide oyuncunun bu kadar çok sevilmesinin kıskançlığıdır bütün bu küçümsemeler burun kıvırmalar. Ben yaşını başını almış biri olarak hiç te adetim olmadığı üzere günlük bir dizi müptelası oldum çıktım. Zaman zaman kendime çok kızdım senin yaşında muhafazakâr biri nasıl olurda bu diziye çivilendin kaldın diye. Izlememe kararı aldım hatta birsürü olumsuzluklar konuların basitliği kötülüğün hep kazanan olması saçma sapan aksiyon sahneleri defalarca kaçırılma sahneleri beni iyice soğutmuştu ama yine de dizi saati geldiğinde kendimi ekranın karşısında buldum. Birtürlü vazgeçemedim. Neden? Sebebi seyrimiz hep aynı değilmi? Erkan ve Hazal muhteşem çiftimizin tiryakilik yapan uyumu alçakgönüllüğü sevecenlikleri ve birbirlerini bukadar güzel tamamlamaları. Onlar bir elmanın iki yarısı onlar gönlü güzel yüzü güzel bir dalda iki kiraz. Onlar Selvi Boylum al yanaklı sudamlası Biz onları bunun için çok sevdik sevmeye devam edeceğiz. Onlar bizim vazgeçilmezlerimi. Yönetmen lerin söylediklerini kaale bile almıyorum artık. Ask severler bundan böyle bu iki oyuncuya daha çok sahip çıkacak her daim desteklerini sevgilerini daha çok yansıtacaklardır. Onlar artık bizim ailemizin bir parçası. Allah yolunuzu açık etsin başarılarınıza başarılar katsıın yüreği güzel kendi güzellerimiz

     1. aslı dedi ki:

      Teşekkür ederim bende sizi destekliyorum. Erkan ve Hazal için bu diziyi seyrediyorum.
      Erkan’ın çok farklı bambaşka bir enerjisi var ve geleceği çok parlak birisi.

  4. ir dedi ki:

   sana hoca adini bosuna vermemisidim ama bir az gec olmos modaile etmen .ben aylardir sizde fikrinizi yazin diyurdom .bo iste bi is var diyudom bo hikaye yunetim kadrosu yuzunden cigirindan cikiyur dedim ama size dinetemedim .hele sokur.ya bo adama diyen yuk bilmeyen insanlarla nasil is yapmayi kabol ettin ?tabi sende bilidin bo cift olasa bo sozde dizi denilen goruntonon bi sunraki bolomun cekmeye gerek kalmayacakdi

   1. zehÖm dedi ki:

    nasıl da akımdan geçenleri yazmışsın ır yuh yani bu yönetmenler ne kadar kendini beğenmiş sana ve tüm arkadaşlara katılıyorum siz sinir bozucu yönetmenler böyle desenizde bu dizi kimin sayesinde izlendi acaba düşünun bence de ona göre konuşun yermek yerine yüceltmeniz gerek onları biz onların ne kadar başarılı olduklarını görüyoruz neyse yazar sam baya yazacagım sınırden za

   2. aslı dedi ki:

    Merhaba Ir, bazı şeylerin farkında olmadığımı düşünseniz de çok farkındaydım. Yazmadım çünkü, böyle açık net birebir kendi ağızlarından belirttikleri bir durum yoktu. Şimdi her şey kendi dilleri ile ortaya döküldü.
    Asıl mesele özür dileyecekler mi?
    Ve Erkan Meriç ve Hazal Subaşı bundan sonra ne yapacak? yüz yüze bakarak Nasıl çalışacaklar?

 52. ayla dedi ki:

  hatirlasaniz tambilmiyirum ama 2 hafta once zehra cukur gibi biyerdeydi ve onu himinin adamlari kucagina almish fotograf cekmishlerdi bu hilminin son kozu yine zehra olmali

 53. asena dedi ki:

  ben gercekten cok uzuldum ne demek kamera onunde durmayi bilmiyolardi biz nasil durucaklarini oretik katiyen kabul edilemez cunku erkan meric adini senkoy dan once 5.6tane purojede yer almish hazal subashinin ilk purojesi olsada gayet basharili bence onar once kendi hatalarini gorsunler bide biz sadece ve sadece o iki guzel insan icin yani erkan mericle hazal subashi icin izliyoruz diziyi ben bu linc edici sozleri hakaret sayiyorum ondan ziyade yonetmen kendisi kamera onunde nasil oturulacagini bilmiyor onasil oturush sonrada geliyo diyoki onar kamera onunde durmayi bilmiyorlar resmen sikandal

 54. husran dedi ki:

  Erkan yada hazal diziden ayrılırlarsa izlemeyiz zaten artık diziyi artık kendileri çeker kendileri izler kendini beğenmişler

 55. Anonim dedi ki:

  Erkan yada hazal diziden ayrılırlarsa izlemeyiz zaten artık diziyi artık kendileri çeker kendileri izler kendini beğenmişler

 56. Aylin dedi ki:

  Aaaa benim senorya gerçeğini dönüşüyor Sevim abla geri dönüyor ( bunun için tepki alacağım qaliba ) ama arkadaslar hic sinirlenmeyin . Simdi Resul abide yazmis ya Zehra kabul etmex Omerin itirafini . Yeni seçim abla izin vermeyecek bence Zehranin Omerden ayrılmasına . Tabiki kendi çıkarları için. Vallahi bunlara bayıldım Alevde kovulacakmis . Resul abinin yazdığı cümleden bunu eminlikle yazdigini düşündüm .

  1. ‌ir dedi ki:

   Gon aydin.aylin,lale ,ask hastasi Benim basima bir is gelse aylindendir (saka)ya ben 9 aydir bo dizinin hikayesi sorun diyil ,biz evvelki yunetmenimizi geri istiyuruz demekden nerdeyse ginese dusecekdim o comlede instagram adini sen koy resmi sayfasinda her gon binlerce insan o comleden aylardir bonu isterken hangi yuzsuzlokle bo kadar egoist olabiliyur bo adam kan beynime vuruyur.bildiyimiz ozere bo iki oyuncuyu hilal saral bu projeye sunmusdo dizi sekturunda hilal saral ve mesude erarslandan daha unlosu yukdur .hilal saral bir cok dizi yunetmenidir ocomleden ask i memnu. Ya adam dunya ozere best model yani daha buyuk sahneler ve deneyimler gurmos hem filmlerde cekilmis .bir diyeri mis turkiye ve ostelik 21 yasinda olmagina ragmen 9 ay gonluk dizide her gon calisib ilk gonlerden alkis kazanan cift .sen ne diye kendine pay cikariyursun?bonu gurmek ve kabollenmek bu kadar mi zur?ya bak sitelere sayfalara ilk gonden bak gur insanlarin dusuncesi sana nasildir ve o ikisine nasildir .bo o kadar zor diyil ama sen bo devrde yasamadign icin tabi sosyal vasiteleri tanimiyursun .sen tas devrinin adamisin .ya azeri dilinde cok gozel kufurler var ama ben kollanmasini bilmiyurum .cok taasuf.zaten izleyici zaman zaman yaziyurdu bo yunetmen bo kadar kin nefret kutulok cekdiyine gure kesin bo oz karakterini sunoyur yuksa normal hayatta bo kadar kutulok olamaz diyudu ve alevin mehtapin bo kadar kutuluyu ,hasedi edepsizliyi nerden kaynaklaniyur diye suyleniyurdu simdi belli oluyr alev sen deme attila keloglanin kendisini yansitiyurmos .ar olson .en iyi cevab sana don hilal saralla gol gozel kaya don vermis zaten izleyicide aylardir bo diziden bi halt olmaz sirf o iki uyuncuya katlanituroz diye fikrini bidirmis .ya sen yuzsuzluye bak yuzlerce dizi cekiiyur hic birinin bo kadar siki takipcisi yuk ve ya bi fikri olan yuk her gon yuzlerce ziyaretci o iki insani gormek icin sete geliyurdu onlar senle alevimi gormeye geliurdu?sen hic mi kendine surmadin bo kunosdugun her kese saygisizlik ?ama tabi senin karakterin alevi temsil ettiyine gore sen dusunmemen normal. lale sen gecen kampaniyada en onde geden prutestucoydun ve nihayet amacimiza olasmakta boyuk basari elde ettin bo sferde is sana duser biz arkandan geliriz evel allah zaten bo adamda biliyur gelen sezon bo projede olmadigini ama yapmis bi alevlik mehtaplik.ask hastasi sinirlenmeyim ne yapiyim sanki insanlar sozunu dovara suylemisler insanda hic mi vicdan olmaz .son zamanlar fatiyla senin espiri ve sakalain yuzumozu goduryyurdo oda bo kendini beyenmis rezil insan yuzonden ofkeye tebdil oldo son bolumler hakkinda don yazacakdim ama madem keloglan kendine aliyur en iyisi bi sey suylememek yani suylemeli bi yani yok .kopuluk mantiksizlik teknik hatalari diz boyu ve soz sahibi olanlar fikrini bildimis bize kalan bir sey yok.

   1. Aylin dedi ki:

    Ir abi Allah korusun niye ya ?ha şimdi bildim . Diziyi izlemekten vaz geçtiğinde ben ısrarla izle dediğim icin her halde . Bunların böyle kibirliliklerini bilseydim isar etmezdim . Neyse bende saka yapıyorum . Senin sinirin böyle geçerse ne kadar istersen yap sakanı . HATtda deki bu dizideki bütün kötü olayların sebebleri Aylin . Yeterki sinirin geçsin . Izlemeyi birakma

    1. ir dedi ki:

     evet o yuzden.ya sinirimden catliyirom sakada mi yapmayim?

     1. Aylin dedi ki:

      Kalbimden nasıl geliyor oyle yap ☺☺☺

 57. Aylin dedi ki:

  Ben dun gece bu sayfa acilmamisdan once diger sayfada bu konuda yazdim . Dun gece aksamm izledim . Ve cok uzuldum . Kibirin bu kadarida olmaz. ne bu ,kendilerini overek ne yapmaya calisiyorlarki . Evet bu dizinin ilk 10 bonulmunu onlar cekmem ve ilk bolumlerin tadi hala bizim tamagimizda. Oyunculara kamera nedir ogretdikde ne demek . Sizin kimseye kamera nedir öğrendiğiniz yok . Erkan Mericin ,bundan önce projeleri olmus ve o projelerin sayesinde bu gun Erkan Meric . Neden onlarin çabasını kucumsuyorsunuzki , dün gecede yazdim Erkan Meric Ve Hazal Subasi bu günlere kolay gelmedi . Erkan Meric başka işlerde çalışarak diksiyon dersleri almış ,sırf bu ışte olanak istediği için ,oyuncu olmak istediği için . Ama Şimdi Attila bey” Biz onlara kamera nedir ogretdik ” demekle onlarin bu çabasını qaretlerinin heba et . Dizide yaptiginiz okadar hata varken, uyumsuzluklar varken bu dizi Erkan Meric Ve Hazal Subaşı sayesinde ,onların uyumu sayesinde ayakta durdu . Izleyici sirf Onlarin bu uyumu için dizideki her hataya katlandi . Goz ardi etdi . Sahsen ben kendi kendime sordum zaman zaman ben bu diziyi ne icin izliyorum ve hepde cevabimi buldum Erkan Ve Hazal icin .Seyrcinin düşüncelerini dikkate bile almadılar ,ama yine Erkan Meric Ve Hazal Subaşı için izledik . Dizideki mantık hataları insanların canına tak etti ama hiç kimse sesini çıkarmadı . Hazal Subesinin ilk projesi olmasina raGmen cok basarili .o karda kisda kizin üzeri incecik ,ayaklarında sitilotla ,eleri kip kırmızı olmasına rağmen , oyunculuğunu konusturmus , hiç bir şeyi sorun eetmeden . Sizin onlara tessekur etmeniz gerekirken , küçümsenemez hiç yenilir yutulur gibi digil . Neyse yine sabah sabah sinirlendim . Gördüğüm kadarıyla benim gibi her kesi sinirlendirmis . Ben gercekden Erkan Meric ve Hazal Subasi adına çok üzüldüm . Yönetmenlerin bu kalb kirici konuşmasından sonra Erkan ve Hazalin üzüldüğünü düşündükçe bende üzülüyorum

 58. A.S.K hastasi dedi ki:

  Eyvah Ir abi yine kopurmus sinirden. Bos ver olan olmus artik. Ne yapalim sinirlemenin bir faydasi yok. Adam kendini irmak cengeli nazmiye yilmazi o kadar ovduki midem bulandi. Onlar icin en iyi oyuncu alev, bu da pasta uflemeklerinden belli. Belki umut aksoy diziye donmiyecek. Ama yerine demir karakteri icin baska bir oyuncu gele bilir diye dusunuyorum. Sevim donse ne olur donmese ne olur. Zaten alismisiz kotulere, belki sevim deyismis ola bilir hep kotu kalacak diyil ya. Zehraya da yardimi dokuna bilir alev konusunda. Resul abi rica ediyorum irmak atilla resimi ve videosunu sayfadan kaldirirmisin. Gordukce sinirlerimiz bozuluyor.

  1. ir dedi ki:

   sen beni golmekden oldořceksin.bo kadar nasil sen sakrak oluyusun?

 59. DaWn dedi ki:

  Bu dizi Hazal ve Erkana göre gayet basharili ve izleniliyo,çok doğal ve yapmacik diyiller ve bence onlarsiz bu dizi asla izlenilmez bi deneyin bakalim

 60. Ir dedi ki:

  Ben don sabah 1de bogun reportajina bakdim ve atilla ve irmak bozuntusunon dediklerini gorenden sonra yurum yazmak istedim ama sinirimden yazamadim ve dizi saatinde ozuntuden basimi koydum oyudom ve acikcasi insan ne kadar yuzsuz ve serefsiz olmalidir ki profesiyunel karyeri olduguno iddia ederken baskalarini kocumsemek ve gusterdiyi emeye ve elde ettiyi basariya golge salmakla kendini ovmeye karar verir ben erkan meric ve ya hazal subasiyi savonmak estemiyurum ve sanirim onlarin hic benim ve ya bizim savonmamiza ihtiyaci yuk onlar zaten yapdiklariyla basarilarini kanitlamislar benim suzom kendi elleriyle kendilerini yerle bir eden bo iki sozde yunetmen bozuntularinadir , siz hele bakin gurun gol gozel kaya diziden ayrilandan sonra dizi ne hale geldi ve sizin beceriksizlikizin yuzunden milyunlarla insan her gon binlerce sizlere basda yapimci olmakla kofur yagdirdilar hatta aylenize bile kofur ettiler ve sonunda trt ve RTuka sikayet ederek yapimcinin desyisdirmesine ve o comleden sizinde ipinizin cekilmesine nayil oldok ve siz hele bi bakin goron izleyici ne vakitdir eski bolumleri tercih edip ve gol gozel kayanin yeniden donmesini israr ettiler .bir de bi sey soracam siz hangi yuzle is basardiginizi dosunursiniz ? Yapdiginiz isin insanlari germekden ve kiskirtmaktan baska ne sonuco oldo? Ya insanlar binlerce kere erkanla hazala yalvardilar siz kendinizi heba etmeyin ve ayrilin bo duziden ve bo proje yatsin belki yapiciyla yunetmen adam olsunlar onlar vicdanli cikdilar ve verdikleri suzo tutular ve sizi yuz ostu birakmadilar bomu sizin insanliginiz? Bomu sizin edebiniz trrbiyeniz ?yaziklar olson sizin gibi ayle ahlaki bozulmos insanlara, olan sizin elinizden gelen gereksiz senaryuyu ozatmak , demir gibi karakteri hikayeden ozaklasdirmak yerine ahlaksizca arkadasinin evinde dostunon karisina hedye alip yersiz iltifatlar eden ve arkadasini karsisiyla bi ortamda fingildeyen bir yersiz karakteri dizi sukmak oldu ve bo yuzden iki hafta seyrci isyan etti ve mecboren aciklama yapdiniz ve izleyicini sakinlesdirmek zurunda kaldiniz , hem siz hangi koral ve olculere istinaden bo karara geldinizki bo dizinin basarisi sizin basarinizdir ? Yuksa o calismayan kel kafaniz size bonu vad ettiki izleyiciler hic bir seyden annamayan ve ozur dilerim ev hanimlari ve siradan bir kitledir ? Evvla siz o kafaniza sokun ki botun izleyiciler o comleden saygi deyer ev hanimlari ve cok eytimili ve yuksek deyerlere ustonlok veren bi izleyici kitlesi vardi trt kanalinin ve o comleden bo dizinin , olan serefsiz her hafta bo insanlar dirilis ertugrol dizisini birinci yere kaldirmiyolarmi? Sen hangi coret ve hakla izleyici ve onon sevdiyi uyuncolarini asagiliyurson ? Senin onem verdiyin karakterler hayin ve ihanet kaynagi alev ve gereksiz , deyersiz bes paralik etmeyen mehtapla beton ve cani , mafya babasi hilmi , bana ne betonla mehtapin askinda serefsiz, sen git oz karina , kizna konak tut ve ayleni arkadasinla bi araya getir ve gozlem altinda tut ve onlara hedye aldir arkadasina ve bondan fazla insanlarin inanc ve deyerlerine dukonma .izleyici hala evvelki bolumleri izleyende ve bolom bitib gol hanimin adi ekranda gorunrnde hesret gecirir ve her defasinda gol hanimin dinmesini istiyur , esasen bo dizi ilk 25 bolumde tuttu ve boyu yapti , ondan sana ne ? Bak kardesim fotur kopok hikayenide deyersiz ekipinide def ol , bi ozak sahne crkim bile yapamiyorson kamerani oyuncunun agzina sukuyurson , bomu senin basarin? Hiz devrinde binlerce soc isbat eden cihaz ve teknolugi barken sen bi sucon ostunu acmayi beceremein ki izleyici gurson ki soc isleyen sonunda yakalanir , sen bonunla mi eytimlendiriyurson ? Neyse sizinle tartismak bosdur daha fazla zehirlemeden baska kapiya.istersin basirini kanitlamak o zaman site ve instagram ve fasbok sayfalarinda izleyicilerin tepkilerine bi goz at .

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Ir abi duyn bize yazicagim diye niye yazmadigini merak etdim ama soramadim cunki yine bir şeye kizdigini biliyordum da niye oldugunu bilmiyordum. Gercekden o iki insanin bizim sevdigimiz oyunculari kucumseyip kendilerini bir işe yaramiş gibi konuşmalari bizim onlara olan nefretimizi dahada artdirdi. Ben bu zamana kadar dizi setinde calişip evine ekmek goturen yapimci yonetmen senarist olsun hec birinin işinden ayrilmasini işsiz kalmasini istemedim. Artik bundan sonra adini anmak istemedigim 2 insanin gitmesi icin Kim kampaniya başlatirsa sonuna kadar desteklicegim, elimden gelenide yapicagim.

  2. Aylin dedi ki:

   Tessekur ederim Ir abi yorumun için cok guzel yazmissin . Men sinirimden yazamadigimin hepsini yazmissin .
   Ya ben düşündükçe sinirleniyorum . Insan kendini bu kadar overek başarısı göz önünde olanları kucumsermi ?. Dizide hatalar başlarken reytinkler yerle bir olarken ,ben şahsen o bölümleri netden izliyordum sırf reytinkler yukselsin diye yapıyordum ,arkadaslarmadan rica ediyordum izliyolarda. burda bile dizi hakkinda ellestirde bulunmazdim . Benim gibi çok insanda bunu yapıyordu . Ben bunu Atila bey ve Irmak hanim için yapmiyordum . O ekranda Erkani ve Hazali görmek için yapmiyordum. Bu konuşmayı daha mütevazı bu şekilde yapa bilirlerdi . ” oyuncularımızın ilk büyük pojesiydi ( dikkat etmenizi isterim boyuk projesi diyorum çünkü Erkan Meric daha önce dizilerde oynamış ,Hazalda Miss Turkiyde yarışmacı olmuş yeni kameranın ne olduğunu qayet iyi biliyorlar) bunu ramen bizimde yardimizle çok guzel bir is yaptılar. bu sekilde konusurlardisada tepki cekmezlerdi .Yoksa biz onlara kamera nedir ogretdikde ne demek . Kibirliginde bir sınırı var .

   1. Aylin dedi ki:

    Yukarıda yalnış olmus . Erkan ve Gazali görmek için yapıyordum yazacaktim . Yalnis yazilmis

 61. Anonim dedi ki:

  Biliyorum zaten sevım mın gekcegını gitti gun bıke soyledım gekcegını ve bır daha kı sezon sevım zehranın basında

 62. fatma dedi ki:

  Gerçekten bende çok üzüldüm o söylediklerine
  tamam Hazal Subaşı nın ilk deneyimi biliyoruz ama biz onun her haliyle sevdik oyunculuğu da çok iyi
  Erkan Meriç e gelince adam yeni oynamıyor bu diziden önce oynamış oldugu film var dizi var onlarda da gayet başarılıydı

 63. Denizcakir dedi ki:

  ERKAN BEYLE HAZAL HANKM OLMASA ACABA NASIL DIZI CEKICEKLER..MERAK EDIYOM..COKKK ACEMICE YAPILMUS BI ACIKLAMA…
  AYRICA BUNUN YAYINLANACAGI BELLI DEGILMI..NIYE KESMEDILER BAZI YERLERI…BIRAZDA BILINCLI YAPILMIS KOKUSUU VAR GBIII..

 64. Anonim dedi ki:

  admin kardeşim duygularımıza tercuman olmuşsunuz bende buğün atilla beyin konuşmalrını duyunca çok üzüldüm ve hala elimayağım tutymuyor nu adam kendini ne sanıyor anlamışdeğilim insan evladını küçümsermi onlar sayesinde ekmek yiyorsunuz ama kendi topuğuna sıktı a ve başkasını hazırladığı bir seneryo ve hazır diziye kondu biz razı değildil Allahta razı olmamış demekki ireç kelimeleri kullnarak kendi topuğuna sıktı inşAAllah kıza zamanda gider.. kaldı ki sen erkan meriçi ve diğerlerini tanımak zorunda değilsin ve taşışmışsın insan bu kadar edepsiz olurmu TRT kanalında milyonların izlediği bir kanal ve sevilen oyuncular bu kendi karaktersizliğini gösterir ayrıca hiç içimizden gelmedi hiçte sevmedi atilla cengizi umarım tutunamaz bu sözlerinden dolayı gider biraz utanması varsa… zaten hazalı ve erkanı önemsedikleri çok bellidi ama buğün yumurtladı çok afedersiniz ama bunu yaptı ve kendi ipini cekti artık kendisi düşünsün.. ömeri ve zehrayı biz çok seviyoruz onlar sevmesede olur..

 65. Feriha dedi ki:

  Şok oldum bu ne berbat bi açıklama.bir insanı küçümsemek çok çirkin bir davranış.ben ben diyen bi yere varamaz.bu dizi Erkan ve Hazal için izleniyor nokta…

 66. Anonim dedi ki:

  sevim gelmesin lütfen. ama atilla cengizi kınyoruz arkadaşlar ulaşa bildiğini sayfalara ulasın erkan meriçi ve hazalı aşağılayıp küçümsedi resmek onlara sahip cıkmamız lazım…atilla
  kendizi nerden geldiğini unutmuş utanmaz atilla cengiz hele karnında bir pislik varmış ki alevi kuçaylayıp muma üflemesinden belliydi kınyoruz atilla cengizi ve gül güzelkayayı yömetmen olarak istiyoruz dizmiz harika bir giriş yaptı biz hazalı doğallığıyla ve acemiliğiyle kabul etikve sevdik ama gayet başarılı ve erkan meriç harika bir insan maşallah.her konuda filmleri ve dizileri ayrıca ne gece nede mağazin haberlerinde bir haberini görmedik gayet efendi ve aklı başında efendiliğiyle tanınan şımarmayan gece haytı olmayan saygın bir insan lütfen dizimize oyuncularımıza sahip cıkalım kaldı ki buğün gül güzelkaya ne kadar çok yorulduklarını ve bu diziye çok emek harçadıklarını dile getirmişler haklı olarak dizmize tekrar gül hanım gelir inşallah saygılar allaha emanet olun.ayrıca demirin döneceğini hanımlar yazmış cok sevindik ama şimdi admin kerdeşim bizzat görüştüm demir gelmeyecek demesi beni üzdü hayırlı geceler… ama sizdem riçam var admin kardeşimeğer mümkünse gül hanım ilk 15 bölümden sonra o kadar dizye emk verip neden tahtını atilla cebgize bırakarak dizden ayrıldı şimdiden teşekür ederim

 67. Üzgün dedi ki:

  Ben tanışmayı çok isterdim ama yanılmadım.belki 50.bölümden beri yazmışımdır bıkmadan usanmadan öne eden aşk itirafı gelir ama zehradan hayır çıkar diye.zehra konaktan gider ömer eski ömerden daha şiddetli bir öner olur annesinin acısı varken birde sevdiği kızı kaybedince.ya koca bir sezon kandırdılar milleti yazıklar olsun size yazdığınız senaryoyoda sizede

 68. Anonim dedi ki:

  Kendi kendilerini oven insanlar 2.sezon diziyi siz cekmezsiniz insallah siz harikalar yarattiginiz için degil erkan ve hazal çok sevildigi icin izleniyor ustunuze alinmayin alevi neden çok sevdiginiz anlaşildi karakterler ayniymis kendinizi dev aynasinda goruyorsunuz

  1. Adı yok dedi ki:

   Aynen anonim herkes bu diziyi sadece ve sadece erkan meriç hazal subaşı nın muhteşem Uyumu ve bizlere yansıttıkları içten samimi ve sanki rol değilde gerçekten yaşıyormuşcasına okadar doğal olmalarından bu diziyi herkes çok sevdi. Okadar berbat bir senaryo ve yönetim bu oyuncular olmasaydı şu anda esameleri bile okunmanmayacaktı. Televizyon dizi tarihinde bu kadar sevecen alçakgönüllü ve bukadar uyumlu bir çift olmadı.Allah yollarını açık başarılarını daim etsin inşallah. Sizi Çok seviyoruz erkan Meriç hazal subaşı gerisi hikaye. Arkanızda sizi çok seven çok büyük bir hayran kitlesi var.

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Adi yok sen yapimcinin degişmesi icin el birligi verelim diyen yorumcumusun. Eger oyleyse 2.sezonda bu kendini begenmiş viruslarida yok etmeye kampaniyasy başlatalim.

    1. Adı yok dedi ki:

     Evet Lale hanım. Eğer 2. Sezon aynı yönetmenler olacaksa seve seve bu kendini beğenmiş insan müsveddelerinin diziden ayrılmaları için en büyük destekçiniz olacağım.Hazal ve Erkan oynamıyorlar adeta yaşıyor ve bize de yaşatıyorlar. Bir yönetmen için gerçekten bulunmaz hazine değerindeler aslında ama o burnundan kıl
     aldırmayanlar bunu görmemek için adeta kör gibi davranıyorlar. Onlar sadece alevin etrafında pervaneler O alev de aslında onları yakıp kül ettide farkında değiller. Son hafta öncesinde diziyi izlemek işkence gibi birşeydi. Ama yinede Hazal Erkan için vazgeçmedik. Saç baş yolsakta o muhteşem ikilinin hatırına onların hep arkasında olduğumuzu ve hep olacağımızı göstermek adına diziyi izledik. Izledik diyorum çünkü yorum yapan hemen hemen yüzde yüze yakın herkesin bu kanaatte olduğunu gözlemledim. Bunu bir fark etmeyen aciz pespaye akıl fukarası yönetim. Onun için Lale Hanım bu konuda sonuna kadar arkanızdayım. Son zamanlar yorum yapmayı bırakmıştım ama eğer yönetmenler değişmezse en ağır yorumlarla en büyük destekçiniz olacağım. Herşey adını sen koy muhteşem ikilimiz Hazal mız Erkan mız için. Şunu da eklemek istiyorum Arkanızda muazzam bir destek ordusunun olacağına gönülden inanıyorum.

     1. Lale turkmen dedi ki:

      Teşekkur ederim Adi yok bunu duymak guzeldi. Erkan ve Hazali kucumseyen insanlarin adini bile duymak istemiyorum artik bu dizide.

    2. Aynen katiliyorum o dizi izleniyorsa zahra ve omer icin izliyoruz. Isallah deyisir yonetmen dedi ki:

     Zehra ve omer icin izliyoruz ikiside oyunlarinda mukemmel sizi seviyoruz diziyi izliyorsak zehra ve omer icin izliyoruz laf soyleyenler kiskandiklari icin soyluyorlar cadi alevi on pilana koyamadigi icin zehra ve omrere laf soyluyorlar unutulmasin biz diziyi zehra ve omer icin izliyoruz yolunuz ve bahtiniz acik olsun zehra ve omer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.