Adını Sen Koy 22. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 05 Tem 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar? Neler Yaşamadılar ki.

Alev Yine iş Başında

22. Bölüm

Alev, Ömer’in Neden Zehra ile Evlendiğini Bulur. Alev’e Göre Zehra Hamiledir. Ömer Zehra ile Hamile Olduğu İçin Evlenmiştir.

 Alev her zaman ki gibi iş başında ve bu kez kararlı Ömer’in Zehra ile neden evlendiğini bulacak.

Nazan’ın kendisine getirdiği ilaçların resmini çeken ve doktor arkadaşına resimleri gösteren Alev, ilaçların hamilelere verildiğini öğrendiği an hastaneden kaçarcasına ayrılır.

Bunu öğrenen Alev’e göre Ömer Zehra ile hamile olduğu için evlenmiştir.

Zehra mutfakta kendisine bitkilerden çay hazırlarken, telefona gözü takılır. Kendi telefonu olmadığı için Leylayı bu telefondan arar ve evdekilere bakmasını ister. Yener’in Yasemin’in telefonunu aldığını söyler ve ayak sesi duyunca da hemen kapatır telefonu.

Mutfağa gelen Ömer dir.

Ömer, masanın üzerinde telefonu görünce Zehra’nın birini aradığını düşünür ve Zehra ya sorar birini mi aradın sen?

Zehra da, ustaca hiç duymamış gibi, çay yaptım midem için der.

Telefon çalar ve Ömer açar telefonu. Zehra’nın da içi içini yemektedir. Ya Leyla arıyorsa diye ama arayan Ökkeş amcadır. Leyla da aynı anda aramış ancak telefon meşgul olduğu için Leyla telefonu düşürememiştir.

İyi ki de o telefon meşguldü. Yoksa Zehra’nın Ömer den çekeceği vardı. Ucuz kurtuldu Zehra.

Zehra odasında hazırladığı çayı içerken Ömer geldi odaya ve neden aşağıya inmediğini, hastaneye gideceklerini söylediğinde.

Zehra da hastaneye gitmek istemediğini, gitmezlerse gerçeği öğreneceklerinden mi korkuyorsun? dedi ve ekledi. Yapmadığım bir şey yüzünden az daha öleceğimi öğrenmelerinden mi korkuyorsun?

Ömer de, bunun bir kaza olduğunu söyledi.

Zehra da, orada olmam kaza mıydı? O depoya hapsedilmem kaza mıydı? Diye sordu.

Bu sorular ağır sorulardı ve Ömer cevap veremedi bu sorulara. Verecek cevabı yoktu çünkü; Zehra yı o depoya bilerek ve de isteyerek Ömer kapatmıştı. Ama nereden bilsin ki orada yangın çıkacağını? Olayların böyle gelişeceğini? Niyeti Zehra yı öldürmek değildi Ömer’in. Yaptığına pişmandı Ömer.

Zehra’nın kaderinde o depoya kapatılmak, kazasında da orada yangın çıkmak varmış. Senarist Zehra’nın kaderini yazmış, kazasının gerçekleşmesi içinde Zehra’nın uyku anında elektrikli sobayı ayağı ile düşürmesini sağlamış. 

Kim ne derse desin boş, kader dedin mi, kaza dedin mi akan sular durur. Çünkü; Yazı kaderdir. Yaratmak kaza. 

Dizide her şey senaristin kaleminde bitiyor.

Ömer Zehra yı hastaneye götürmeye kararlı, aşağıda beklediğini söyleyerek odadan çıktı Ömer.

Zehra da Allah’a dua ediyor bu zalime dayanmam için bana güç ver diye.

Merak etme Zehra, Allah sana öyle güç kuvvet verecek ki, sen bile şaşıracaksın yaşadıkların karşısında.

Alev de bir yandan araba kullanıyor bir yandan da ağlıyor. Ömer’in Zehra ile evlenmesi bir bebek yüzündenmiş, Zehra hamile olduğu için Ömer Zehra ile evlenmiş. Alev’in hüsnü kuruntusu işte. Kendi kendine senaryo yazıyor bir ilaç ve doktorun söylediklerinden yola çıkarak.

Bir ilaç sadece bir hastalığa iyi gelmiyor bunu bilmiyor Alev.

Asyam küçük prensesim benim, Hediye ablası ile birlikte kurabiye yapacaklar. Ve Zehra ablasının da kurabiye süslerken yanında olmasını istiyor. Zehra da doktora gideceğini söyleyince, Asya doktora gitmesini istemiyor, kurabiyeleri süslemesek de olur sen kal diyor.

Annesinin her hastaneye gidişinde annesiz kalan Asya Zehra ablasının hastaneye gittiğinde geri gelmeyeceğini orada kalacağını düşünüyor.

Yener, Salim amcaları Betonun evine yerleştiriyor. Yasemin orada rehin tutulduğu için içeri girmek istemiyor. Olanları babasına anlatmak isteyince de Yener Yasemin’i tehdit ediyor.

Sevim hanımda şoka girmiş bir halde dut yemiş bülbül gibi konuşmuyor. sıkıca elindeki çantaya sarılmış, etrafa boş gözlerle bakıyor.

Zehra yı gerçekten sevseydi Yener, Zehra’nın ailesine böyle kötü davranmazdı. Salim amca da dünyadan bi haber ailesini bu zor günde yalnız bırakmadığı için Yener’e teşekkür ediyor.

Zehra Asya ile birlikte kurabiyeleri süslerken aralarında konuşuyorlar, Ömer de koridorda bu konuşmayı duyuyor ama Zehra’nın Asya ile değil de Yener ile konuştuğunu düşünüyor.

İşte Ömer’in o duyduğu konuşma;

Zehra; bende seni çok seviyorum. Ama sen beni hiç dinlemiyorsun.

Ömer de, Yener ile konuştuğunu düşünerek, kesin onunla konuşuyor diyerek mutfak kapısına gidiyor. Ve gördüğü manzara Asya ile pasta süslemesi yapan bir Zehra.

Ve Asya Zehra ablasına, sende beni dinlemiyorsun Zehra abla, kalbinin içi boş kalırsa dayımı sevdiğin belli olmaz. diyor.

Seni çok bilmiş seni, oy ben yerim senin o tatlı dillerini Asyam 🙂

 

Zehra da Asya’nın isteğini yerine getirdi. Kalbin içini doldurdu. Demek ki neymiş Zehra Ömer’i seviyormuş, Zehra’nın kalbi Ömer ile dolu başkasına yer yok  🙂

Ömer Zehra hakkında düşündüklerinde bir kere daha yanıldı. Sen daha çok yanılacaksın. Yakışıklı. Zehra’nın Asya ile ilgilenmesi hoşuna gitmişti Ömer’in.

Ömer Zehra ya doktorla konuştum bizi bekliyor deyince, Asya Zehra ablasının gitmesini istemedi. Gitmesin dayı dedi. Zehra abla gitme gidersen doktorlar seni alır, bir daha hiç dönemezsin eve dedi. Annesi gibi olacak sanıyor Asya. Bu sahnede çok duygulanmıştım ben.

Asya’yı rahatlatmak için dayısı dizine oturttu ve annesini iyileşmesi için aldıklarını sonrada iyileşince geri gönderdiler dedi.

Asya da taaa ne zaman gönderdiler. Şimdi de Zehra ablayı alacaklar ne zaman gelecek dedi.

Zehra da bizimle gel, gidip gelelim dedi. Asya da kabul etti ama söz alarak, kalmak yok, azıcık durup dönecekler. Asya da benim gibi sevmiyor hastaneleri.

Ömer Zehra ve Asya hastaneye gittiler. Zehra serum alırken Ömer ve Asya onu bekliyorlar oda da yanındalar. Asya dayısına Zehra abla hep böyle yatacak mı? diye sorunca, dayısı da serumu göstererek o bitince kalkacak dedi.

Asya, sonra gidecek miyiz? dedi. dayısı da gideceğiz dedi. Asya hala gideceklerine inanmıyor.

Asya dan dayısına çok zor soru geldi, Zehra abla neden hasta oldu dayı? Hadi cevap ver bakalım Ömer bey Zehra ablası neden hasta oldu? neden hasta ettin sen Zehra yı Ömer?

Asyacım sende dayına çok zor sorular soruyorsun, nasıl cevap versin şimdi sana? ben bir hata ettim de ondan hasta oldu diyemez ki sana.

Alev de şirketin revirinde Zehra’nın tokasını buldu kendi aklınca da Ömer’in Zehra ile evlenme sebebinin Zehra’nın hamile olmasına bağladı ve kendini buna inandırdı Alev. Oysa Zehra hamile falan değil.

Asya hep serumu takip etti bitince de dayısına haber verdi. doktor geldi o çıkardı serumu, Asya ile de ilgilendi doktor. Ve Zehra Asya ile birlikte dışarı çıktı. Ömer de doktorla konuştu.

Doktor, Zehra’nın bağışıklık sistemi çok zarar görmüş deyince, Ömer ne yapılması gerekiyorsa dediğin de, doktor biz değil, siz yapacaksınız. İyi beslenecek, yorulmayacak, stres yapmayacak, ilaçlarını düzenli olarak kullanacak dedi.

 

Ayşe de annesi ile birlikte şirkete gittiler. Yeni şirket bu bölümde göründü artık eski şirket yok.

Bu dizi 180 bölüm boyunca benim bildiğim 3 şirket değişti.

Ömer Zehra ve Asya hastaneden sonra deniz kenarına gittiler yürüyüş yaptılar açık havada. Asya Zehra ablasına hikaye anlattı. balon aldılar Asya ya. Ve Zehra’nın midesi yine ağrımaya başlayınca Ömer dönelim mi deyince, Zehra; Asya çok eğleniyor biraz daha kalalım dedi. ve Asya düştü.

Ömer ve Zehra koşarak Asya’nın yanına gittiler. Ömer doktora götürmek istedi. Zehra da sen çocukken hiç mi düşmedin dedi.

Tekrardan balon aldılar Asya ya.

Bu bölümde Zehra’nın parmağında tek taş yüzüğü vardı. İlerleyen bölümlerde Alev Zehra ya tek taşın yok deyince, Ömer tek taş yüzük alacak Zehra ya, bu yüzük kayıplara karıştı. Artık ne olduysa? arabaların, kıyafetlerin başına gelen, bu yüzüğünde başına geldi anlaşılan.

 

Zehra deniz kenarında yürürken bir satıcı gördü, kaybettiği tokasının aynısı vardı orada ve o tokayı almak istedi. Parasını Ömer verdi 100 tl. 5tl olan tokaya para üstü olmayınca Ömer üstü kalsın diyerek 100tl ödedi. Zehra almak istemedi Ömer alsana deyince aldı Zehra.

İyi ki de o tokayı Zehra aldı. Alev’e karşı elinde kendi tokam burada diyebilecek en azından.

Eve vardıklarında Ayşe karşıladı onları ve neyin varmış diye sorunca Zehra ya, Ömer cevap verdi, soğuk algınlığı bir şeyi yokmuş dedi. bu olayı da böylece atlatmış oldular.

Alev de Ömer’i takip ediyor. Ömer Zehra ya doktorun verdiği ilaçları kullanıp kullanmadığını, bir ay sonra kontrolün olduğunu, sen sadece sağlığına dikkat edeceksin diyordu.

Zehra ile Ömer’in konuşmasını duyan Alev Zehra’nın hamile olduğuna iyice emin oldu.

Alev, Zehra gerçekten hamile olsa buna en çok Ayşe sevinir. En çok o istiyor abisinin baba olmasını. Ama ne yazık ki Zehra senin düşündüğün gibi hamile değil.

Ayşe akşam yemeğinde, yangından bahsetti. Kimsenin bu yangından haberi yoktu. Öğrendiler. Ömer de önemli bir şey olmadığını söyleyip konuyu kapattı.

Ömer, Nazan dan Zehra’nın ilaçlarını getirmesini isteyince de tüm ev halkı Zehra’nın soğuk algınlığı için ilaç içtiğini öğrendi.

Zehra da ben içerim diyerek odasına çıktı ilacını içti. Alev de Zehra’nın arkasından onun odasına gitti sana bir şey vermek istiyorum diyerek tokayı uzattı.

Bunu nerede bulduğumu biliyor musun? Neler çevirdiğini biliyorum, bu ilaçları neden içtiğini, her şeyi Ömer’in neden seninle evlendiğini biliyorum dedi.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 22. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 41 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Dogrudur Aslıcım.Zamanla her şeyi olmasa da çok şeyi öyreneceksin,inşallah.

 2. Hanim abla dedi ki:

  Binlerce defa amin, Aslıcım.Sen zaten ilimlisin,sabırlısın.Bilenler biliyor,bilmeyenler de bilicektir.Sen sabırla her şeyi yoluna koya biliyorsun.Sen mutlu olmayı hakediyorsun,benim güzel kalpli kızım.

  1. aslı dedi ki:

   çok teşekkür ederim ablacım sağ olasın. Bilmediğim daha çok şey var inşallah hayırlısı ile onları da öğrenirim zamanla.
   nede olsa öğrenmek beşikten mezara kadar devam eden bir süreç hiç sonu olmayan engin bir deniz bilgi.

 3. Azeri Aytac dedi ki:

  Ya ben bu sayfaya girerken cok zorlaniyorum ya bembeyaz biwey geliyo tekrardan bi kac kez girdikten sonra giriyo neden acaba? Ha bu arada wu ayakkabi konusu ayakkabinin kuw olup ucuwu falan bende cok merak etdim bugunku bolumdeydi qaliba izlicem dikkatel:)

 4. Hanim abla dedi ki:

  Çok-çok teşekkür ederim Aslım.Boynumda hakkın büyük.Her soruma her zaman etraflı cevap veriyorsun.Zamanını alıyorum,ömrün uzun olsun.Hakkını helal et,kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Helal olsun ablacım.
   Amin inşallah. Senin için de hayırlısı ile sağlıkla geçecek bir ömür geçirmeni bende Allah tan diliyorum ablacım:)

   Allah dan ben ilim istiyorum. ilmimi artırsın inşallah hayırlısı ile bende faydalı olayım herkese:)

 5. Nurbanu dedi ki:

  Herkese merhabalar. Nasılsınız sitenin tüm yorumcuları. Aslı ablacim analizler ne çabuk verilmiş. Kimse kusuruma bakmasın ama ben o yangın bölümünde Ömer’in hiç bir pişmanlığını görmedim. Sadece Ayşe duyar endişesi vardi. Bu ömeri sevmiyorum anlamına gelmiyor tabiki. Hatta ömeri inanılmaz seviyorum tanımıdır Hazalida. Onlar aynı nişan yüzükleri gibi birbiririni tamamlayan çiftler. Onları seviyoruz. Hepiniz Allah’a emanet olun.

 6. Şirin dedi ki:

  Selam Asli.Omer hangi bolumde Zehranin iyi kiz oldugnu ogreniyor.Bi zahmet bana soylermisin.Onceden tesekkurler

  1. aslı dedi ki:

   Selam Şirin, Ömer bana göre 76. bölümde Sevim’in Ömer den para alıp kaçtığında, Zehra’nın kendi öz kızı olmadığını söylediğinde, ona söylediği sözler sonucunda Ömer Zehra’nın para göz biri olmadığını anladı ve bundan emin oldu.

 7. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar Zehranin giydigi şalvar gibi bir şey var ya onun adi ne

  1. aslı dedi ki:

   Şalvar pantolon olarak biliyorum ben başka adı varsa bilmiyorum.

 8. Nurbanu dedi ki:

  Herkese merhabalar. Nasılsınız sitenin tüm yorumcuları. Aslı ablacim analizler ne çabuk verilmiş. Kimse kusuruma bakmasın ama ben o yangın bölümünde Ömer’in hiç bir pişmanlığını görmedim. Sadece Ayşe duyar endişesi vardi. Bu ömeri sevmiyorum anlamına gelmiyor tabiki. Hatta ömeri inanılmaz seviyorum tanımıdır Hazalida. Onlar aynı nişan yüzükleri gibi birbiririni tamamlayan çiftler. Onları seviyoruz. Hepiniz Allah’a emanet olun.

 9. ERGÜN dedi ki:

  ASLll HANIM ben senden acaip hoşlanıyorum;)))

  1. ayka azeri dedi ki:

   Merhaba arkadawlar Yaaa neden herkes cevabsiz kalmwwww?????? neden bi arkadaw Asli ya bi wey yazmw ama.herkes cevabsiz kalmw nedenyaaaa???

   1. aslı dedi ki:

    Aykacım, ne yazayım? önceki sayfada bu dizi izlenmez dedi. saçmalık dedi.
    şimdi de bu. ne münasebetle?

    ben ona sadece bu dizi neden izlenmesin? nesi saçmalık dedim o kadar.

    1. ayka azeri dedi ki:

     Evet annladim seni. aslanda doru soyluyosun ne munasibetle. bende o biri sayfada ayni weyi yazmwdi ama kmse bi wey yazmamwdi oyuzden mende yaziyim dedm

     1. aslı dedi ki:

      Canım sağ ol. Beni anlama sevindim:)

  2. aslı dedi ki:

   Hayırdır ERGÜN ne münasebetle?

 10. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler Aslıcım.Dogrumu anladım,kaza kadere dahil deyilmi? Bi de kim ne derse desin Ömerin Zehraya yapdıgı her yanlış,her agır söz onun kalbinden gelmiyor,hepsi dilindedir.Ömer benim için sadece dizi personajı diyil,real varlıktır.Onun güzel dahili alemi vardır,sadece kapıları örtülüdür ki onları Zehra açacaktır.Zahirde onlar bir biri ile anlaşmıyorlar gibi gözükse de aslında dakikalarca bir- birine bakarken kalpleri arasında bir bag oluşuyor.Ömer bana göre Haliqin yaratdıgı çoklu sayda güzelliklerden biridir.Fetebarekallahu ahsenül Haliqin.Haliqe aferin.Biz Ömeri seviyoruz.Aslında Ömeri Erkan Meriç yaratmış,Erkan Meriçi de Allah.Biz Erkanı tanımıyoruz.O da Ömere benziyorsa ne güzel,Allah bagışlasın.Rabbim nazarlardan korusun onu da,seni de.Allaha emanet ol kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, duan için çok teşekkür ederim amin inşallah.
   Rabbim Erkan kardeşimi çok güzel yaratmış maşallah.

   Kader iki türlüdür bir değişen kader, biri değişmeyen kader.

   Değişmeyen kader; bir insanın, canlı cansız her şeyin var olması ve ve vakti zamanı gelince yok olmasıdır. Doğmak ve Ölmek Değişmeyen kaderdir.

   Kader Allah’ın ilminin neticesidir. Yani Allah her şeyi ilmi ile bilmektedir.

   Kaza ise, Allah’ın kudretinin tecellisidir. Yaratmasıdır. Kaza Kadere bağlıdır.
   Şartlar oluşursa, kaza gerçekleşir.

   Şartlar oluşmaz ise, kaza gerçekleşmez.

   Allah’ın iki farklı kader defteri vardır. Bunlardan bir tanesi: Levh-i Mahv-ı İsbattır.

   Diğeri ise; Levh-i Mahfuzdur.

   Levh-i Mahv-ı İspat denilen kader defteri; Cenab-ı Hakk’ın yazar – bozar bir tahtasıdır.

   Burada yazılı kadere, muallak kader denilmektedir. Bu defterde yazılan her şey bazı şartlara bağlanmıştır ki, bu şartlar yerine getirilmez ise, yazı kaza edilmez ve değişir.

   Kulun yaptıkları, ibadetleri, sadaka vermek, akraba ziyaretlerinde bulunmak, dua etmek vs. kaderi değiştir.

   Kur’an-ı Kerim de Rad süresi 39. ayette Allah, dilediğini siler, dilediğini de sabit kılıp bırakır. Ana kitap Levh-i Mahfuz O’nun yanındadır. buyurulmaktadır.

 11. aslı dedi ki:

  Ömer ile Asya nın resmi çok güzel.
  Biri çok yakışıklı, biri dünya güzeli prenses, saçları da çok güzel olmuş Asya’nın. Tam ısırmalık yanaklar.

  Her ikisininde yüzü çok güzel, gözleri çok güzel maşallah saatlerce bakabilirim bu resme:)

 12. Könül Azeri dedi ki:

  İyi akşamlar Aslıcım ellerine sağlıq çox gözel yazmışsın.Özume söz vermişdim bu bölümleri izlemiyecem amma dayanamadm.Bu bölümlerde Ömere heç hakq qazandra bilmirem Zehrada senin kardeşin gibi bir kadn çok üzüldüm.Zehra sordu ya anlaşmada canıma kasd etme yazılmışdı?O kadar ağladm.Kendinizi bir anlıq onun yerine qoysaz onda başa düşersiz♡♡♡♡♡

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler könül. dediğin gibi Zehra zor günler yaşadı ama geçti hepsi. şimdi yeni güzel günler görecekler inşallah senarist kaderlerine ne yazarsa artık.

 13. Aslınur dedi ki:

  ZehÖm bayağıdır yorum yapmıyordun , nasılsın iyi misin inşallah…

 14. Aslınur dedi ki:

  Aylincim gerçekten mii , duymadım hiç , caniler:( rabbim per perişan etsin onları:(

  1. Aylin dedi ki:

   Evet Aslinurcum . Dün gece oldu 2 yaşındaki Zehra kızımız o vahsilerin açtığı ateşin kurbanı oldu . Caniler küçük bir çocuğu dahi öldürmekten cekinmediler . Azerbaycan halki su an çok perişan . Çocukla beraber Babaanesinide oldurmusler ve başka bir kadında yaralanmış . Gerçekten yüreğimiz çok yaniyor .Allahim adaletine guveniyoruz

 15. ZehÖm dedi ki:

  Gerçekten asli canım sana MASALLAH ne kadar zeki bir kızsin ben sen vallahi bu analizi yazmamış olsam hiç fark etmeyecektim sanki ben hiç diziyi izlememisim ben kendini ömer den o bakislarindan alamamışim demekki şuan şoklarda yim

  1. aslı dedi ki:

   Ömer’in bakışları deme bana, beni benden alıp götürüyor onun gözleri, maşallah çok güzel.

 16. Anonim dedi ki:

  Iyi akşamlar arkadaşlar. Bu gun bu gun hiç keyfim yok . Çok kotuyum . Belkide haberlerde duymuşsunuzdur. Dün gece Ermeniler her zamanki gibi ateş açmışlar ve bu defa 2 yaşındaki bir çocuğu oldurmusler . Allah cezalarını versin . Asya oyle konuşurken bende çok duyqulanmisdim . Canim benim . Ama Asyamiz hep guzel şeylere neden oldu . Cim cime nede bilirmis kalbin içi bir kalite Zehra dayisini çok sevdiğini belli edemezmis . Dizide Asya ve Cevriye hala olmasaydı Omerle Zehra hiç bir araya gelmiyiceklerdi her halde. Tek taş yüzüğünde kaderi beli olmadı.yukarıdaki fotoğraflarda çok guzel olmus . Tam bir aile tablası . Omerle Zehranin yaninada çok yakisirmis çocuk . Allah onlarada nasib etsin .

  1. Aylin dedi ki:

   Adimi yazmayı unuttum.

  2. aslı dedi ki:

   Allah rahmet eylesin. inşallah bu son olur.

   Asya çok güzel bir çocuk. Zehra ablasını da çok seviyor dayısını da, büyümüş de küçülmüş sanki, kalbin içi boş olmamalı o kalp dayımla dolmalı Zehra abla. diyor. beni de benden alıyor.

   1. Aylin dedi ki:

    Saq ol canim

 17. Aslınur dedi ki:

  Ya benim diğer sayfadaki yorumum çıkmamışşş:(
  Neyse…

  Aslım maşallah , nazar değmesin inşallah:)
  Analizlerin başta ben olmak üzere herkesin yüzünü güldürüyor , Rabbim de senin yüzünü ömür boyu güldürsün inşallah . Rabbim hayırlı kişilerle karşılaştırsın inşallah:)
  Ha bi de diğer sayfada çıkmadı buraya bi daha yazıyım
  Ben geçende bi çekim hatası daha farkettim
  Ömer Zehra Ayşe kapıdalar , hepsi Ömeri işe uğurluyor sonra Ömer gidiyor ,Zehra da merdivenlerden yukarıya çıkıyor ve ayağında düz topuksuz normal bi babet amaaa yukarı çıktığında ayağında maşallah topuklu bi ayakkabı
  Aslı senin dediğin gayet mantıklı , bu da o sahnelerden biri herhalde

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım benim.
   bu duana iki kere amin inşallah diyorum.
   Rabbim herkesi hep iyi insanlarla karşılaştırsın seni de beni de herkesi.

   Çekim hataları ekip değiştikten sonra olmaya başladı.

   eski ekip gelse ne güzel olur. zengin Ömer gelir, arabalar gelir, sofralar gelir, dış mekan çekimleri gelir gelirde gelir.

 18. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim ellerine saglik canim. Her ayrintiyi ince detaylari yakalayip yazman cok hoşuma gidiyor. Ben dikkatli izleyemiyorum ama senin sayende dizide her şeyi ogreniyorum. Iyiki varsin canim. Bu analizi yazarken keyfin cok iyimiş anlaşiliyor. Hep oyle olsun. O pozitif enerjinide analiz sayesinde banada gecirdin. Salimin evi ile Omerin şirketi ayni zamanda degişmiş. Bir binanin yarisi salimin evi yarisi omerin şirketimiydi acaba:) 2.konagin bodrum katindan Omerin daha sonraki şirketini yapdiklari gibi bir şeylermi yapdiler:))

  1. aslı dedi ki:

   Canım sağ ol, ayrıntılar detaylarda saklıdır:)
   analizler sayesinde benimde nasıl olduğum anlaşılıyor artık:)
   sende hep mutlu ol inşallah.

   ev ve şirket kontratları aynı zamanda yapıldı ise aynı zamanda da bitmiş anlaşılan yolları ayırmışlar.

   Bakalım 2. sezonda nasıl bir ev, konak, şirket göreceğiz.

 19. Hayat dedi ki:

  Hastaneleri asya gibi bende sevmiyorum nedeni de aynı asyanin ki gibi. Doktorlar hastane kokusu ooooff yigrenc. Çocukken en çok annenin yanında olmasını istersin olmayincada nedeni de hastane olunca büyük olsanda o hastaneye nefret gecmiyor

  1. aslı dedi ki:

   Hayatcım, Allah yardımcın olsun canım.

   Allah tüm hastalarımıza acil şifalar versin. Doktorlarımıza da yardım etsin. doktor olmak gerçekten gönül işi. Zor bir meslek özveri isteyen bir meslek. Allah herkesi işini severek yapan iyi doktorlarla karşılaştırsın amin.

   1. Hayat dedi ki:

    Amin canım. Evet doktor olmak çok zor bir meslek. Geleli hastaların sevebilecegi doktor daha zor. Annemde ayse gibi çok zor hastalığı atlattı. Allahtan öz verdigi sozune vefali olan hep doktorlara sağlık dileyorum

    1. aslı dedi ki:

     Çok geçmiş olsun. İnşallah bir daha o zor günleri yaşamazsınız. Amin

     1. Hayat dedi ki:

      Amin amin canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.