Adını Sen Koy 217. Bölüm Tüyoları 14 Kasım

Adını Sen Koy’da 217. bölüm 14 kasım salı günü izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy’un yeni haftasında Canan’ın ölmesini bekleyenlere kötü sürprizim var Canan’dan kurtuluş yok; Canan başımızın belası olmaya devam edecek? Peki Zehra Canan’a o pis Çetin’in çektiği şehvet dolu fotoğraflardan bahsedebilecek mi?

Tabi ki Zehra için bu neredeyse imkansız bir durum. Zehra’yı o kadar donuk biri yaptılar ki Zehra’dan bu sezon bunu beklemek çok zor. Canan Zehra’nın başına daha çok bela olacak gibi tabi düğünden sonra. Bu hafta Ömer ve Zehra’yı hayırlısı ile evereceğiz bir aksilik çıkmazsa.

Kerem ve Sabah’ın arasında ise emlak işi yüzünden işler daha da karışacak. Kerem Sabah’ı sürekli görmek için arayı cam yaptırmıştı; karşı hamle Sabah’dan gecikmedi. Sabah o cama stor perde yaptırdı ve Kerem’in planını devre dışı bıraktı.

Muhtemelen Adını Sen Koy 217. Bölümde Kerem’in açılışı da gerçekleşir ve Sabah adeta çıldırır. Kerem’e babası bence bu emlak işinde yardım edecek; zira Kerem’in babası Kerem’i ayakları üzerinde dururken görmek istiyor.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 217. Bölüm Tüyoları 14 Kasım (1 Yorum)

  1. Merhaba resul abi bu bize supriz olmadi ki zaten canan gibi kotu karakder lere bir sey olmaz anasilan daha cok can sikicak bu kız ama her kotunuun bir sonu var dimi bu site de okadar can sikci sinir bozucu karakder ler hakin da yorum yazdik ki e sonu da ne oldu hiç bir sey defolup geldiyi yer gitiler canan la ceti de sonu oyle olcak biraz sabır li olmaliyiz nekadar cok sinrlen sem de zehom icin her seye katlanirim ben yeter ki zehom hazer hiç ayirilmasin