Adını Sen Koy 214. Bölüm Analizi 9 Kasım

Burak 10 Kas 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 214. Bölüm 9 Kasım 2017 Perşembe

Zamanın Nuri Alço’su, Gazozcu Çetin Çetooo Çıldırtıyon, Sayende Ekran Başında Çıldırıyoz.

Herkes gider Mersin’e

Biz gideriz tersine

Akıllısın zekisin amma

Çalışmıyon dersine

Bata çıka, döke saça, yaka paça hop hop

Kımıl kımıl, kıpır kıpır, kıtır kıtır, kaç kaç

 

Çıldır çıldır çıldırıyoz

Haydin kolları kaldırıyoz

Çıldır çıldır çıldırıyoz

Ankara’dan bildiriyoz

 

Ankara’nın koyunu

Yaman olur oyunu

Afra tafra yapıyon amma

Göreceğiz boyunu

 

Çıtı pıtı, mini mini, bıcı bıcı, şıp şıp

Kara kuru, tırı vırı, iri yarı, kaç kaç

 

Çıldır çıldır çıldırıyoz

Haydin kolları kaldırıyoz

Çıldır çıldır çıldırıyoz

Ankara’dan bildiriyoz

 

Çıldır çıldır çıldırıyoz

Sol fa sol’den bildiriyoz

 

Ömer Zehra ya bir sürpriz yapmış, onun hayallerini gerçekleştirmek için elinden geleni yaparak bir arsa almış. Zehra yı oraya götürdü. Ve orada Zehra’nın bütün hayallerini anlatmasını sağladı ve onu çok mutlu bir şekilde dinledi. Çünkü, karşısında mutlu bir Zehra vardı.

Ve bu mutlu, huzurlu anı Çetin denen, ipsiz, sapsız, çöpsüz çeto bozdu. Zehra ya Canan’ın resimlerini göndermiş. Bunu görür görmez Zehra’nın beti benzi attı. Gülen yüzü soldu.

Ömer de Zehra’nın bu biran da değişmiş mutsuz yüz ifadesinden sürprizi beğenmediğini düşündü. Zehra da hayır çok beğendim dese de, Ömer bir şeylerin yolunda gitmediğini anlamış, hissetmişti.

Seni böyle huzursuz yapan şey ne? Kötü bir haber mi aldın diye sorsa da Zehra diline kilidi vurmuş açmıyor bir şey söylemiyordu.

Sabah ise, Kerem’in dükkandan gitmesine vicdanı el vermediği için peşinden gitti giderken de vicdan elle tutulur bir şey olsa ameliyatla aldıracağım dedi. Vicdanlı olmaktan yakınıyor. Şükret haline Sabah vicdanlısın. Ya vicdansız olsaydın daha mı iyiydi? Vicdansız Çeto gibi.

Sanma ki, her kalıbın içindeki insandır. İnsanı farklı kılan merhamettir vicdandır. Geceleri yatağına yattığın zaman, vicdanın rahat bir uykuya dalabiliyorsan dünyanın en mutlu insanısındır.

Kerem mahallede yürürken yolda Koray ile karşılaştı ve biraz sohbet ettiler. Koray bir şeye ihtiyacın var mı diye sorunca tam söyleyecekti ki, onu takip eden Sabah’ı gördü vazgeçti söylemekten. Sabah’ın onu takip etmesi ilgilenmesi hoşuna gitti Kerem’in.

Sabah’ı bir daha görmeyince de üzüldü Sabah dan ilgi bekleyen Kerem.

Kerem cebindeki para ile kahve alınca parasız kalacağını anladı para işini halletmeliydi ama nasıl? Yolda 10 tl ye kıyafet satan birilerini gördü aklına yattı kendi eşyalarını satacak ve bu sayede de para kazanacaktı Kerem.

 

Zehra Ömer’e Canan dedi ve Ömer’in telefonu çaldı arayan Nihat dı. Bir ihale varmış, katılmaları gerekiyormuş, büyük bir işe imza atacaklarmış, karlı iş miş.  O konu üzerinde konuştular. Zehra da kendi telefonuna gelen mesaja baktı

Çetin; ona kimseye bir şey söyleme yoksa resimler internete düşer, kopyası evinize gider diye yazmış.

Zehra korktuğu için bundan Ömer’e bahsetmedi. Oysa daha en başında söylese işler daha da büyümeden Ömer çaresine bakar. Tamam kendi halletmek istiyor ama olmaz ki, karşısındaki bir erkek hem de çok pis bir erkek. Bu tip erkekler yüzünden iyi niyetli erkeklerden bile korkar hale geliyoruz. Ama biliyoruz ki herkes aynı değil.

Ömer Zehra rahatlasın diye hayallere devam ediyor. Şuraya çardak yapar geceleri gökyüzünü, yıldızları seyrederiz, şuraya sera yaparız tamda senin istediğin gibi diyerek az da olsa Zehra’nın yüzünü gülümsetmeyi başardı Ömer.

Zehra, birkaç adım atınca ayağını burktu tam düşecekken Ömer tuttu kendine çekti bir süre bakıştılar. Ve Zehra Ömer’e teşekkür etti her şey için. İşte o zaman Ömer de biri teşekkür edecekse o benim hayatımda olduğun için, hayatıma anlam kattığın için, iyi ki benimlesin dedi Ömer.

Zehra ve Ömer dönüş yolundalar ve Zehra Canan’ı aradı. Meşguldü. Çetin ile konuşuyordu. Buluşacaklarmış yine ve Zehra ile annesinin yanında konuştu ki evden çıkması kolay olsun diye.

Böyle oyunlar oynarsan elbet sana da oyun oynayan olur Canan. Çetin Canan ile kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor.

Zehra yı Ömer buluşacakları yere bıraktı. Çetinde onları takip de. Zehra huzursuz tedirgin, gergin, Ömer de bunun farkında ve bunu düğün telaşı yüzünden olduğunu düşünüp kendini bu kadar sıkma, bana söyle ben yaparım dedi.

Zehra da benim yapmam gereken işler var kimseye emanet edemem sorun yok dedi. Ömer de sanki hırpalanıyormuşsun gibi, kendini bu kadar yorma. Bir şeye ihtiyacın olursa hemen beni ara söz mü diye Zehra dan söz aldı Ömer.

Zehra sadece Canan ile buluşacağını düşünürken Çetin geldi. Zehra daha da huzursuz oldu. Canan ile konuşmak istedi Çetin de makyajın akmış diyerek Cananı gönderdi ve Zehra ile baş başa kalınca da ne yapmak istediğini biliyorum.

Canan bütün hayat hikayesini anlatmış, intihar etme olayından bile bahsetmiş Çetine. Ve Çetin bunu bir koz olarak kullanarak, Canan ile ilişkimi baltalamayacaksın. Fotoğraftan kimseye bahsetmeyeceksin yoksa Canan mezara, sende baba evine gidersin diye tehdit etti para istedi Zehra dan.

Zehra da param yok deyince nişanlında gani gani var dedi. Zehra Cananı da yanına alarak ayrıldı kafeden.

Yolda giderlerken Canan Çetinin kendisine evlenme teklifi yaptığını söyledi.

Kerem eşyalarını evden topladı. Gidecekti ki Ayhan bey geldi. Sabahla konuştu. Naci bey Sabah’a güveniyormuş, güvenini sarsma yoksa elinden evi alır dedi. Kerem gelince de eve dön dese de Kerem eve dönmeyeceğini söyledi.

Cebin de az parası olan Kerem’e Sabah taksiye bin dedi. Adamın parası yok ki taksi parasını nasıl ödesin Sabah?

Evden getirdiği eşyalarını mahallenin çaycı çırağına emlak dükkanının önünde tezgah açarak satış yaptırdı. Sabah da bunu gördü. Kerem’i uyardı ancak zabıtalardan, cezalardan haberi olmayan Kerem bir şey olmaz dedi.

Sonradan anladı bir şey olmamayı.

Bütün eşyaları zabıtalar alıp götürmüş, üstüne ceza kesmiş, satılan eşyaların parası da o cezaya gitti elde avuçta hiç bir şey kalmadı biraz para onu da ikiye bölüştüler Ati ile. Sabah da ben uyarmıştım dedi bir bardak su getirdi Kerem içsin diye.

Zehra Canan ile eve geçince halası ile konuştu. Baban çok şanslı dedi. Ömer gibi bir damadı var. Sen çok çektin Allah seni ödüllendirecek dedi.

İnsan ne ederse kendine eder.

Zehra hep başkaları için yaşadı bugüne kadar. Allah da bunu biliyor ve Ömer’i adam etmesine yardımcı oldu. en başta onu karşısına çıkardı Yener den kurtardı. Şimdi ise onca çektiği acının mükafatını alacak da bir izin verse çevresindeki ak baba Çetin.

Halası kendi kızının da bir yuvası olsun istiyor kız çocuğusunuz gözümüz arkada kalmasa, bugün varsak yarın yokuz dedi.

Zehra daha sonra duramadı evde karakola gidip bu işi halletmek istedi. Ama peşinde Çetin vardı içeri girmesine engel oldu. Zehra ısrar edince de, ben yanarsam sen de yanarsın nişanlın da yanar, hatta tüm ailen yanar dedi ve adamını arayarak elindeki resimleri verdiğim adrese Zehraların evine götürmesini söyledi.

Zehra çok korktu.

Bu kadar basit olamaz, Çetin o kadar didinecek, tezgah kuracak, resim çekecek, karşılığında bir şey almadan o resimleri elinden çıkaracak. O resimler başka resimlerdir. korkutmak gözdağı vermek şakasının olmadığını göstermek için sadece bir oyun.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 214. Bölüm Analizi 9 Kasım” üzerine 196 yorum

 1. A.S.K hastasi dedi ki:

  Selam arkadaslar. Siteye yeni arkadaslar katilmis. Hem asik. Kime benim kucuk cimcimem Ayana. Murat bey simdi olsa yine doverim seni. Cesurun dedigi gibi ayan buraya yazdiginda morali cok bozuktu uzgundu. Biri onun kalbini fena sekilde kirmisdi. Bu kisi siz oldugunuza gore dovulmeyi sonuna kadar hak ettiniz. Bir de diyorsunuz asik oldum ona. Once hakaret edib uzun sonra asik oldum deyin. Yok oyle bir dunya. Aytac kiz yalnizmi kaldin kiyamam ben sana. MERSINLI ELA ilk kez ismimi dogru yazdigin icin tesekkur. Hem ikisini de yazmissin. Dizi icin A.S.K hastasi, arkadaslarim icin sadece Radayim.

 2. xanimazerifan dedi ki:

  sudamlam iyi olmana cok sevindim bende seni cokse viyorum yanaklarindan opuyorum Allahteyzenede acil sifalar versin dualarimi zsenle

  1. su damlasi dedi ki:

   Sag ol XANİM azeri cok tesekkurler burdayim artik hep beraberiz

 3. xanimazerifan dedi ki:

  gunaydin aytacim sanadah ayirli sabahlar gozelabla,s evdanaunabla cesurabicims udamlasi sizlernasilsiniz

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Tesekkur ederim xanım azeri fan canım iyiki sen de var siz yoksa site boş kaldi kimse yazmyor tatlici ulker sen nerdesi canım nasilsin ? Su damlam hala sen den haber yok sen haber etmeden bir yere gitmez din inşallah iysindir sevda abla sen de yoksun canım

   1. su damlasi dedi ki:

    Selamlar arkadaslar nasilsiniz? Ben geldim iyim merak etmeyin .
    Ya cok ozur diliyorum haber. Vermeden gittim merak da birakdim sizi su an ellirim kulaklarimda sizden kocaman ozur diliyorum afv edin beni.
    Aytacim kiz sen anandan 6 aylikmi doguldun? Ya ben sana beni ne olursa olsun merak edib uzulme demedimi? Buraya yazmissin nerdesin su damlam kiz ben senin kalbindeyim ya tobe ya rabbim beni oldurecek bu kiz yoksa beni kalbinden atdinda haberim yok?
    Canim benim kiyamam sana gel ablasinin goz bebeyi seni cok seviyorum.
    Sevda naun ablam burdayim canim benim o kadar ozledim seni hele şekerim deyisini bitanem cok ozur diliyorum merak etdiniz beni kiyamam size
    Xanim azeri kiz canim benim gel sana kocaman sariliyorum ve kulagina kendi sesimle seni cok seviyorum XANİM azeri diyorum .
    MERSİNLİ ELA bitanem cok ozur diliyorum senden burdayim iki satir yaziyorum ELA seni cok seviyorum.
    GOZEL ablam canim benim. Geldim merak etmeyin bi derdim falan yok olursa adresim sizsiz zaten cok seviyorum seni ellerinden opuyorum gorusuruz.

    Ve ben nerde idim köyde bi teyzem var yalniz yasiyor dun beni aradilar komsulari teyzem hastalanmis cabuk gel dediler bende oyle gittim hic kimseye haber vermedim dag tarafta oluyor köy ne bilirdim orda internet yok zaten telimde iyi cekmiyordu yazamadim size aksam orda kaldim bu teyzem iyi diyildi bende alip yanima sehere hastaneye getirdim Şimdi de onun yaninda hastanedeyim işte kayb olma nedenim cok seviyorum hepinizi rabbim ayirmasin bizleri

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Canım su damlam hos geldim bitanem sen iyisin ya yeter bize teyzene cok gecmis olsun uzur dilemen gerek yok sadece yazmayinca merka etim kunki ki seni bir isin olunca once de haber veri yor du yazmycam diye bukes yazmayinca merak etim olur mu oyle sey ben hiç seni kalbim den cikartir miyim siz sonsuza kadar hep benim kalbim de olcak siniz ben 6 aylik deyil ama 8 aylik domusum neysen geldi ya gerisi onemli deyil seni cok sevyorum canım iyiki var sin cok ozledim seni kocaman sarldim sana yazdiklarim okuduk da sonra cevap yeni sayfalar da birine yaz burasi dolup tasyor yeni herkes yeni sayfalar yasin

 4. xanim azerifan dedi ki:

  gunaydin aytacim beniyim sanadahayirlisabahlar cesu rabi,gozelabla,sevdanauna bla ,mersinlielasizlerede hayirli sabahlar

 5. xanim azerifan dedi ki:

  gunaydin aytacim beniyim sanada hayirlisabahlar can im gozelablacim,sevdanaun ablacim,cesurabicim mersinli elacim aslicim sizlernasilsini z

 6. xanim azerifan dedi ki:

  gunaydin aytacim beniyim sanada hayirlisabahlar canimarkadasim sudamlam neden yazmiyorsun iyice merak etmeye basladim bir sesverartik ya cesurabimsennasilsin insAllah iyisindir mersinlielagozelablacim,sevda ablacim sizler nasilsiniz

 7. Sevda Naun dedi ki:

  Gunaydin arkadawlar nasilsini?Aytacim canim iyiyim tewekkur hep birlikde cagiralimi arkadawlar?Su Damlamiz nerdesin cok cok cok ozledik ses ver Azerbaycanin wekeri.Mersinli guzelim kalpler icin tewekkurler Xanimcim Nurcum sizler nasilsiniz ?Tatlici Ulkercim bitanem sen nasilsin biloyorum bawka sahifadasin olsun yine sordum Taniwmadiqlarim sizide cok istiyorum hepinizi opdum Allah amaninda.

 8. xanim azerifan dedi ki:

  sudamlam bendeseni cokmeraketdim birsesver artik yabir sesini duyalim

  1. Gozel dedi ki:

   Gunaydynlar meleklerim sizlere hayyrly gun dilerim salamat olun goruşurus

   1. Gozel dedi ki:

    Su damlam nerdesin iymisin neyin var canym gel bi ablacyklar olup dertleşeli cok merak erdorus seni yureyin temizligi dey yollaryn temiz olsun canym ablacym seni sevyorum

    1. Aytac azeir fan dedi ki:

     Gunaydin bitanecik ask ayslesi hepinize hayirli sabahlar gunaydin su damlam nasilsin ? Nerdesi hala yok sun bak cok merak etim bir ses ver canım seni cok sevyorum cok da opdum gunaydin gozel abla gunaydin sevda abla gunaydin aslicim gunaydin xanım azeri fan gunaydin mersinli ela gunaydin cesur abi gunaydin site de olmayan diger arkadaslar nasilsiniz nerdesiniz nede kimse yazmyor kesin internet sorunu yuzun den kimse yazamyor yoksa nede birden hepiniz kayip oldunz ki hel sen su damlam sen hep yazar din

 9. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  DAMLAM BİRTANEM BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM SENİ İKİ SATIR YAZ NASIL OLDUGUNU BİLİM
  ALLAHIMA EMANETSİN ALLAH SENİ KÖTÜ İNSANLARDAN KORUYUP KOLLASIN KENDİNE İYİ BAK

 10. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KALBİ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  ❤️❤️❤️❤️ASLICIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️ LALACİM ❤️❤️❤️ SEVDACIM ❤️❤️❤️HATİCEM GÜZELLER GÜZELİ ❤️❤️❤️❤️❤️AYTAÇCIM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️SU DAMLAM ❤️❤️❤️❤️❤️ASK HASTASI RADA ❤️❤️❤️❤️
  AYANCIN ❤️ TOPRAGIM ❤️❤️❤️❤️❤️FADİME TEYZE ❤️❤️❤️❤️❤️TATLICI ÜLKERİM ❤️❤️❤️❤️❤️HANIM ABLA ❤️❤️❤️❤️❤️BETÜL ❤️❤️❤️❤️❤️DERİN ❤️❤️❤️❤️NUR ❤️❤️❤️GOZEL ❤️❤️❤️AYTOŞ ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR VARSA KUSURUMA BAKMAYIN BEN UNUTTUMSA SİZ BENİ HATIRLAYIN
  ❤️❤️❤️❤️
  KIZLAR HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  HAYIRLI AKŞAMLAR

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar mersinli ela hos geldin nasilsin canım inşallah iysindir guzel dilek leri icin cok tesekkur ederim iyi geceler tatli ruyalar ALLAH emanet ol

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    AYTAÇCIM ❤️❤️❤️ CANIM BENİM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
    İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

    1. Aytac azeir fan dedi ki:

     Gunaydin mersinli ela iyi olmana cok sevndim hep iyi ol canım iyi guner

 11. Sevda Naun dedi ki:

  Evet Aytacim bende merak etdim Su Damlamiz nerde ?iyidir inwallah iwi vardir elbet yazar

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Inşallah sevda abla dedigin gibi olur canım su damlam nede yazmyor sun bitanem bir se ver bak cok merak etik seni inşallah sabah burda olur su iyi geceler canım arkadaslarim ALLAH rahatlik versi yarin görüşümüz

 12. xanimazerifan dedi ki:

  iyiaksamlar aytacim bugun ku bolum dezehra omeregu zelseyler soyledisonunda c etivecanan asinirlendim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sana da iyi aksamlar xanım azeri fan evet cok haklisn canım ben de seni gibi hiç kizmadim cetin le canana zehra omer guzel seyler soyledi artik omer karsi eski si kadar uzak durmuyor bu gün ki zehom sahneleri cok guzel di yarin bunda cok daha guzel sahneler izliycez inşallah iyi geceler

 13. Sevda Naun dedi ki:

  Iyi akwamlar Aytacim guzelim yalniz diyilsin seninleyim ablacim yine sahifa acildi bilmem .evdekilerim benim bawimi katmiwdi diziyede ayak ustu bakdim.Sonunda Zehra konuwdu yine akilsiz Canan yuzunden yarim kaldi.Umariz yini bolumleri yureyimizce olar.Su Damlam bitanem nerdesin ?

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ay sevda ablam nerdesin ben cok sık dim burda kimse yok yazyorum cevap yok su damlam da yok o simdiye cok da yazar di ne oldu acaba inşallah iyidir evet zehra sonu da acilmay basladi omer karsi guzel sozler soyliyordu ki bu canana yine yapdi ama simdi olmesi dugunun olca var sa da bundan sonar olmaz bir de canan icin yas tutmayalim

  2. Gozel dedi ki:

   Aytaccim iymisin canym bu gunki bolum seni uzdumi Omer resimleri gordumi cok merak etdim

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Iyi aksamlar gozel ablacim okadar da uzul medim bu gün ki bölüm de ben elim de geldiyi kadar sana anlatmay caliscam neler oldu bugun dizi basladi zehra ceti de fotarfalai isdedi cetin de fotarflari hepsin zarfta sana goder dim dedi zehra da inanmadi fotaraflari hepsin ver oyle parayi al dedi parayi ver mek de vaz kecdi ve ayril di cetinin yani da tam kafe de cikcak ke canani gordu canan sinirli hale zehray barmay basladi zehra da cetin sana gore bir degil felan dedi canan kizdi sen omer le nasil mutluysa ben de cetin le mutluyum dedi sonra omer arynca zehra giti canana da cetini yanına geldi kizgin sən ben bulsmamak icin bir ton yala soyledi toplantim var felan dedi ama toplantin zehrayla oldugun demedin dedi ne veryro du zehra sana dedi cetin de basladi yala soylemey canım zehra bana par verdi sen den ayrilmam icin ama ben kabel etmedim o daha fazlasini veririm dedi ayrica seni kotuledi bir ton yalan soyledi sonar da ben artik boyle devam edemem seni cok sevyorum ama ayrilmaliyiz dedi canan da aglayar yalvar diki beni birakma cetin onu dinlemeyip gitei yani simdilik ayrldilar daha sonar barsir lar mi onu bilmiyorum canan da yemin eti zehra bunun bebelini odycek sin zehra dedi o da cikip giti sonar tam omer zarfi acicak ken cevriye hala geldi zehrayi sor du alış verise gidicek ler mis omer de zehra mahalede isder seniz ben birakir siz dedi ve beraber cikdilar zehryi da aradi bir yerde omer cevrie hal sukra teyze bir de canan anesi alış veri yapmay gitiler yolda cehriye halayla sukra teyze kalvqa etmey basladi sukra teyze biz hal eder dik dugun isleri ne gerke var boyle seyler dedi cevriye hala da olur mu oyle se tabiki de gerke var dedi onar tatli tatli kalcga eder ken omer araya girmek isdedi ama zehra izin vermedi biz karsmayalim dugun telasi da olur boyle kalvkalar karai köç kalvgasi gibi dedi simdi biz araya gire sek sonar onar barisir olan bize olar dedi ve gitiler omer evde cikar ken de cananin fotaraflari olan zarfi hediye ablaya ver di bu calsma odama koy dedi hediye abla da calsma odasindaki masya birak di zarf orda kal di sen bunu oku gozel ablacim ben geri kalani yazayim artik eleim den geleni yapyorum umaim bir ise yarar

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Sonra cevriye halya sukran teuze yine kalvka etiler sukra teyze alış verise gidelim aksama kalmasi biran ocne bitrelim deyince cehriye hal güldü hadı gidelim dei sanki hiç kalvka etmemis ler gibi gule gule konsark gitiler omer de bunar az once kalvka etmiyor lar miydi dedi iki si de güldü onar da giti sonar cevriye hala sukra teyze geri kaln isleri biz hal ederiz siz isinize gucunuze gidin dedi onar da giti yolda zehra aklin da cananin dusunuyor du omer cok yorul dun dedi zehar da evet biraz yoruldum dedi omer ben de yorul dum dedi sonra zehra nereye gidyoruz kona gitmiyor muyuz deyi ce omer hair bask bir yer gidicez supriz dedi zehar yinemi supriz soyel deyin ce omer soyler sem supriz olmaz ikisi beraber omeri zehar icin aldigi araziye geldiler zehar cok mutlu oldu tam yuru ken aya takil di tam dusu cek ken omer yakaladi biraz baksi dilar omer zehrani elin tutu evimiz geldik dedi sonar sanki orda eve var mis gibi hayel etiler evilerine giri yor lar mis gimi atim atilar zehar birisi biz boyle gorur se deil der dedi sonar omer nerde oturalim evimiz demi disar damı zehar da gercek den burda bir mutvak olsu ider dim kunki cok acik dim dedi omer de burda bekle geliyorum dedi giti arabasi da yicek bir seyler getir di hediye abla hazirlami zehar gorur ce ben aclik da hayel mi yoruorum dedi ve ikisi beraber pikinik yapdilar pilkinik yapar ken de kosndular omer ilik dileyin bu rasi iyidi gercek oldu 2 dileyi ne dedi unutum ama omer son dilek hakin kal di o ne deyin ce de zehar da bir omur seni le berbaer butlu olmak dedi biraz kosus dular omer giti srabasi da icicek leri unutmus canana da zehrayi aradi nerdesi dedi zehar da omer le bərabəri dei canan da kizdi bardi çar di her seyi bilyormu ayir din iste biz fila soyledi ve ekledi sen de beni sevmeye ler de ben de kurtulu yor suzn dedi ve teli kapatip ilac icerek intahar eti zehar da telas la omer gidelim canan hastalanmi dedi ve gitiler asya da bir sey kizmis mi kusmus mu bilmedim ama maska la oyncak bebeyin kesmis ayse gor ce cok endiselen di makasi ali sakladi nede boyle yapyor su deyi ce asya da sikil dim on da oyuz de dei ayse asya yi opmek isder ken asya izin vermedi anesi iti ayse de dodurma isder mise dei asya da kafasi saldi ve gitile kerem le sabah da her zaman ki gibi didisip durdular kerem kendisie emlacki acdi esyalr felan geldi yarı da acilsis yapcak galiba son boum de şə zehar kosarak eve geldi kapyi acip iceri gir ce canani yerde bayqin yatar ken gördu omer yok du dizi burada biti bakalim yarin ne olucak aklim da kalan lari yazmaya calisdim yani okadar da iyi yazmadim ama idaret et gozel abla

     1. Gozel dedi ki:

      Aytaccim sag ol anlatdygyna zahmet edip yazmyşsyn cok mutly oldum ablacym Canan hic bişey olmaz kutilere bişey olmuyo kaşka olseydi geberseydi nekadarda bi gurursyz kiz bu Zehomun aşkyna.bayylyorum ya duyn nezaman olujagyny soyleyimmi anjak sezon finalda olur

     2. Aytac azeri fan dedi ki:

      Rica ederim gozel abla ne demek seni mutlu etiysem ne mutlu bana evet zehom askina ben de bayliyorum cok haklisn bu gidis le anca sezon finalin de olur bu dugun iyi geceler gozel ablacim tatli ruyalar yarin görüşümüz inşallah

 14. Aytac azəri fan dedi ki:

  Arkadaslar nerdesinzi kimse yok site de hepiniz bir de nereye kayip oldunuz bugun ki bölüm sizi cok sinirlendir mis qaliba kimse yok e ben de cikayim bari biraz da donerim su damlam sen nerdesi canım bir ses verin arkadaslar

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   ALLAH ALLAH nerdesinzi arkadaslar hepiniz birden mi siteye giremez oldunzu yoksa yeni bir sayfa acildi siz de orayami yaziyor suniyor sunuz benim haberim yok cok merak etim ulker gozel abla sevda abla su damlam asli ask hastasi hanim abla betul nesdesinzi ya aaaa beni yanız birakdinz ask olsu cok sikli dim yanız başıma

 15. Sevda Naun dedi ki:

  Ah be canim ne sikilmasi benimde ablam yok iwte sizin gibi abla tapdim bizde seni cok seviyoruz tewekkur Aytacim dileklerin icin hepimize aid olsun.Menim icin sorun deyil sen iste her yerde sana abla olurum.hadi opdum kendine iyi bak.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Rica ederim sevda ablacim ben de cok tesekkur ederim her sey icin ben simdilik cikyorum dizi bitik den sonra konsuruz cok opdum canım ablam

   1. Aytac azeir fan dedi ki:

    Iyi aksamlar arkadaslar bu bolumun de sonuna geldik bakalim yarin neler olucak siz nerdesiniz geli bakalim bugun ki bölümü kim beyen di kim beyenmedi su damlam sen nerdesin nasil buldun bugun ki bolumu beni cetini yuzun cok gormedim ya bana yeti yarin cok guzel bir bölüm bekliyor bizi ben yarin bekliyorum ilik defa zehra omer sevdigini soyliycek inşallah yine icinde soylemiyor dur bir de sanki zehra omer karsi daha yakin olmaya basladi yada bana oyle geliyor

 16. Sevda Naun dedi ki:

  Ay canim Aytacim Allah senin icin bundan ne hayirlisi varsa ve hayalerin varsa hepsi gercek olun Amin.Olan olmuw yarali kalbim soyleme sana kurban olurum belkide Allah sevdiyi kuluna ezab vermek ister ancaq onu sesi gelsin kulagina.Daha gencsin guzelsin aklin var hayatini tum sevdiklerin yaninda olmuw gibi davran.Boylece hayatin azciqda olsa tadi olur.Allah bir daha heyatda ne guzellikler varsa nasib etsin .Amin.Gozel selam nasilsin ben Su Damlama waka yapiyordum .Benim cocugum cok kucuk.Eh iwte Allah nasib ederse Omer gibi insan holding sahibi olarsa in wallah Allah nasib ederse sonrasi eh iwte.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Canım sevda ablam cok haklisn cok tesekkur ederim guzel duvalarin dilekleri icin inşallah RABBIM sana esine cocuklarin ve bütün sevdiklerine uzun salgli omurler versi her zaman cok mutlu ol canım ablam benim kendi ablam yok du ama bu site de gercek abla ne demek sizden oyrendim ben siz gercek de ablam olarak goruyorum kalbim de his ederek abla diyorum bu site ve sizler benim həyatıma bir tesaduf le mucize gibi girdiniz ben bir yıl dir bu siteyi takip edyor dum ama sadece dizi hakin da yazilanari okur cikar dim bir kaç kes yazmayin denedim eski telimle ama olmuyor du yeni tel alınca yazdim ve o gün den bu gune hep bu sitey yazyorum 3 ay oldu RABBIM dostlugumuza uzun omurler versin inşallah amin canım su damlam sen napyorsu guzel gozlum bitanem seni cok sevyorum hepiniz cok sevyorum ben boyle surekli sizi cok sevdiyimi soyliyorum ama inşallah siklmyor sunuz dur ben boyleyim isde birisini cok sevin ce surekli soyliyorum bak yine soyliyorum sizi cooooooooooooook sevyorum canım arkadaslarim ablalarim ve abilerim iyiki var sinz

   1. Cesur Sonmez dedi ki:

    Merhabalar arkadaslar nasilsiniz?
    AYTAC guzel kardesim iyi olmana sevindim dogru biraz merak etdik seni sonunda geldin ..sukur bende iyim guzel dileklerin icin tesekkurler iyi ki varsin kardesim .hep mutlu ol ben cesur abin seni cok seviyorum sizler bana gercekden kardes oldunuz insallah ki kayp etmeyiz bir birmizi cok tesekkurler her sey icin gorusuruz.

    XANİM azeri kardesim iyim ben sordugun icin tesekkur edermi sen nasilsin? Sizler ne guzel arkadaslarsiniz hep mutlu olun

    GOZEL ablam canim benim iyim sagolasin seni gorup iyi olmamak mumkunmu iyi ki geldin cok ozledim seni cok opuyorum ellerinden gorusuruz

    1. Aytac azəri fan dedi ki:

     Iyi aksamlar cesur abicim rica ederim seni de iyi olmana cok sevndim beni merak etiyinzi bilyorum cok yazmak isdedim ama malesef yazamadim sen cok iyi birisin cesur abi inşallah RABBIM gonlune gore versi her seyi iyiki var sin iyiki abimsin

 17. Gozel dedi ki:

  Aslim analizlerin cok guzel her zamanky gibi cok iy geldi teşekkur ederim sizleri bu analizleri cok ozledim sag ol canym

  1. aslı dedi ki:

   Sağ ol Gozelcim, canım bizde seni özledik.

 18. Sevda Naun dedi ki:

  Hepinize Allahdan bu tatlilardan baxw etsin amin.Allah wimdi kiskandim kewke mende konwunuz olurdum ablaniza yardim ederdiniz ya bunlar beni uyumaya hic koymurlar(saka)

  1. su damlasi dedi ki:

   Evet ben senin gelininim ona gore davran kaynana ama ben uslu gelinim oyle sac baş yolmam .
   Ah canim o benim omere benzetmis kendini oooo desene karvancioglu havalarina girmis eh ben boyle yakisikli beyefendini kacirirmiyim.? Hayir tabi ben onu seviyorum bi kere kimse aramizi bozamaz bide senin kimi kaynanam varsa oh her sey. Bana viz geler tris geder hadi cok opuyorum gorusuruz

   1. Gozel dedi ki:

    Su damlam hady hayyrlysy kaynanaly olmuşsun eeeh ne diyim hady bay bay

    1. su damlasi dedi ki:

     GOZEL ablam kustunmu bana ? Hadi hayirli falan ..yok ya kimseye gitmiyorum sen beni ogluna alacaksin ..hadi bekliyorum gel al cok opuyorum

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ah canım sevda ablam keski komsu olur dük cok guzel olur du ben sev sev gelir dim sana yardima canım ablam beni merek etigin icin sordun bilyorum sitey girin ce beni merak edip sordunuz görün ce cok duygulanyorm biz burda bir birimiz hiç görmədik hata yeni tansdik ama bir birimiz cok sevdik sizler benim icin cok deyerli siniz iyiki varsinzi ben de tpki seni gibiyim kimseyi uzmek isdeme her kes le cok iyi anasirim insanara cok cabuk inanirim her kesin cok mutlu olsun isdiyorum mesela burda hiç birinzi gormedim ama okadar cok sevyoum ki burdaki arkadaslar benim yarali kalbime merhaem oldular onari bir guzel sözü bana dunyalari veryor sanki heyatimdaki bir cok kişi ben cok uzdun kalbim kirdi ama burasi oyle deyil guzel bir sey oluun ça heyatim da hemen sitey girip burdaki arkadaslarim la paylasmak isdyorum onari mutlulgu benim de butlulugum onar uzuntus benim de uzuntum uzucu haber yazmis di ya su damlam kakin da olmus diye allah korusun o haberi hepinzi den once ben gordum sen den de once daha sonra sen yazdin ama benim yazdığım yorum cikmadi daha sonar da sitey giremedim yalan haber olduğunu bilyordum ama ıçim de dedim ya gercek se o an beni gormenzi lazim di oyle agliyor dum ki ama sonra olmaz oyle sey bir yalan haber yazmis dir dedim sonar akilima o anonim geldi cok sukur ki yalan haber cikdi yani duscesi bile cok kotu RABBIM su damlam və sizler uzun omurler versin inşallah amin

   1. Gozel dedi ki:

    Su damlam sana asla kusmem sadeje seni abimden başkalara yakyşdyrmayorum

 19. Sevda Naun dedi ki:

  Aytacim kizim guzel gozlum uzr dileme ben seni cok sevdiyimden merak ediyordum .Cocuqlarimda hepinize kocaman opucukler gonderir ablalarina.Xanim canim benim tewekkur ederim.Ya ben hepinizi cok severim benim karakterim boyle her kesle yola giderim kimseyi kirmak aci laf soylemek bu bana aid deyil.Hansinizinsa ismini yazmadimsa her defasinda kafanizi yormak istemiyorum .Soyliyersiniz Sevda abla cok konuwuyur.Ama wu bilinki sizi tanimama cok sevindim.Ya Su Damlam wimdi sen benim gelinimisin.umarim lafim icin tokat yemem .Zaten Naun kecen yilda saclarini uzatmiwdi kendine bir Omer diyordu bir havalar vardi bu cocuqda.

 20. xanimazerifan dedi ki:

  gunaydinsevdanaunablacimnasilsin bende cocuklari co k seviyorum bende seninco cuklarini kocamanopuyoru m

 21. xanimazerifan dedi ki:

  aytac,sudamlamsizlerede h ayirli sabahlar olsun bende sizleri cokseviyorum opuyo rumcanlar

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sana da hayirli sabalar xanım azeri fan canım arkadasim biz de seni cok sevyoruz hepiniz cok sevyorum kocaman da opuyorum

 22. Gozel dedi ki:

  Ay ben geldim sizi cok ozledim iymisiniz burda neler olmuş şimdi okyyjam Cesurcym iymisiniz Su damlam ,Aslim ,Aytaccym ismini yazmadyklam hepiniz iymisiniz goruşurus

  1. su damlasi dedi ki:

   GOZEL ablam hos geldin sana sukur rabbim seni cok ozledim iyim ben hakkimda yukarda haber cikmis inanma lutven yalan haber o ben iyim gercekden seni cok ozledim iyi ki geldin bilsen sana nasil ihtiyacim var canim benim opuyorum ellerinden

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ay hos geldin benim canım gozel ablam biz de seni cok ozledik biz iyiyz sen nasilsin ben de dun aksam gəldim 3 gün dur nekadar cok yazmak isdesem de yazmadim ama simdi burdayimcok sevyorum seni canım ablam iyiki var sin cok da opdum

  3. aslı dedi ki:

   Gozelcim, hoş geldin canım,
   Aytaccım sende hoş geldin.
   Sizlerde iyisiniz inşallah.

   Yeni bir hafta ve bugün dizi var bakalım neler olacak?

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Hos bulduk aslicim cok SUKUR iyiym canım cok tesekkur ederim sen de hep cok iyi ol inşallah evet bu aksam dizimiz var sabırsizlik la aksamin gelmesin bekliyorum bakalim neler olcak fragramda bazi sahneler cok guzel di zehom sahneleri zehra sonu da seni sevyorum diycek kaliba

 23. Sevda Naun dedi ki:

  Evet canim o warki kalk kizim Sen Zehranin halasini suratini bir yuzunde canlandir bakalim hemen kalkarsin Omere iw yapdirdi bele.Ay kizim okulda Naun geldi bak .Inwallah kendinin miniwleri olur bir sabah onlarla oyanirsin.Hatta burda olan butun bekarlara nasib etsin.Amin

  1. su damlasi dedi ki:

   Evet naun geldimi? Hadi gonder yanima ne de olsa beni o alicak .seviyorum ben onu 🙂
   Kalkdim halanin surati geldi gozumun onune hemen kalkdim …opdum seni gorusuruz

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Amin sevad ablacim ben de cocuklari cok severim dayim 1 kız bir de oğlu var onari okadar cok sevyorum ki onar da beni cok sever kız hel bir tatli bir gör sen canım benim ya inşallah arzusun da olan her kese nasip etsin RABBIM inşallah komsumz da 2 tane ekiz leri var 2 yaşın da bir aytac deysleri var ki qzi isim xedice oglanki de yusif türk ce yusuf bir de bizm bir akrabamiz dizdeki zehrani ismin koydu cocuna daha 8 aylik ve ismin ona 4 yasdaki kardesi koydu ilik isim gülay di ama kardesi hayir zehra olcak diye agladi anesi de zehra koydu dizdeki zehranin 4 yasi da bir hayrani var oyle cok sevyor ki zehrayi o yüz de küçük kız kardesi olu ça zehra izmin koyu du kendi ismin de uzeyir anesi uzeyri mehdizadeyi okadar cok sevyor du ki oğlu olu ça ona da uzeyir ismin koydu

 24. Sevda Naun dedi ki:

  Hepineze gunaydinlar nasilsiniz yureklerim?Hepinizin yureyimde ayri ayriliqda yeri ayridi .Ay ay canim kizim gelmiw Aytacim vallahi gozum yolda kalmiwdi ben bildim siteye girmek problem olmuw.Inwallahki duzeldi cok cok ozlemiwdim seni.Su Damlam nasilsin ablacim hep mutlu ol bu sabah oynar oyanmaz Sevil Sevincin (mahnisini )vatsapda paylawdim senin yureyimde bawkadir yeri tamam.Senin icin paylawdim.Arkadawlarim yaziyorki Sabah Sabah bu ne yani kocanami soyledimki hayir Su Damlama bitaname.Merakda kalsinlar opdum hepinizi.Iwlerinize ugurla bawlayin Allah amaninda.

  1. su damlasi dedi ki:

   Gunaydin sevda naun ablam ay tesekkur edermi
   Odu qelbimin derinliklerinde gizletdiyim hemin adam odu sevdiyim adam onun ureyimde baskdir yeri tamam bu sarkimi? Cane cox sag ol iyi ki varsin ureyim amA ben biraz tenbelim bu gun kalkayim diyorum hala yerimdeyim ah nerde senin o yaramaz cocuklarin gelip beni bi minciklasalar da uyansam .canim hayirli sabahlar gununuz hepinize ugur getirsin opdum seni cocuklari kocaman sariliyorum hepinize iyi ki varsiniz kalbimin nese sebebi

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Sana da gunaydin sevda ablacim cok SUKUR ben iyiym sen nasilsin cocuklar ların nasil benim icin cok öp onari evet sevda abla ya 3 gün sitey giremedim internet sorunu yuzun den ama sen yazmisdin okudum ama on sitey girmedigm icin cevap yazmadim simdi yazyorum cok uruz dilerm seni merak da birakdim ama artik burdayim canım ablam seni cok sevyorum ben den seni cok ozledim cok da opdum ben sabah bana yazdığını gorudum okudum cevap yazdim hemen site den cikdim simdi bakdim sana yazdigim yorum cikmamsi tekrar yazyorum

 25. Aytac azeri fan dedi ki:

  Gunaydin aslicim nasilsin canım internet sorunu yuzun den sitey giremyor dum bugun gire bildim sonu da yazdığın analiz leri de okudum elerin salik canım akadasim çok guzel olmus iyiki var sin her 2 analiz icin den ayrin ayri tesekkur ederim canım seni çok sevyorum bir de merak etim neden kimse bu sayfay yazmamis acaba

  1. su damlasi dedi ki:

   Evet 2 tenbel kizlariz biz ya kran falanmi cagirsak ben isede gitmiyecem of ne yorqunluk .kiz en iyisi kalkalim annem simdi bi terlik firlatir bana beni kedimde uyandirmaya calisiyor yazik hayvan haala beceremedi beni uyandurmaya o kadar alismiski bensiz mutfaka.gitmez o evevet artik burdasin yazarim opdum simdilik kacdim gorusuruz bitanem cok seviyorum seni aytacim benim boncuk gozlum

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Evet çok haklisn biz en iysi kran cagralim sak bir yan en iyisi ben de kalkayim yoksa bir terleik de benim anem firlatir simdi kafama seni kedin uyan masmi ama benim ki cok da uyanmis hata cikip disar da yurumus simdi geldi bak biz tebelik edyoruz yat dan kalkmay ama benim kendim sabah erken den kalkmis kim bilir kavaltsin bile yapmis dir anem de cok dan uyanmis kardesim de bir tebel ben cikdim ama onar aksam cok erken uyuyor mesela anem le kardesim 9 da uyur o yüz den de sabah erken uyanir lar ben se 1 de 2 de hat bazen 3 üçün yarsi bile uyurum oyuz den de sabah lari uyanir ken cok sorlanyorum neyse ben de kalkyim biraz dan konsuruz canım cok opdum ben de sana kocaman sariliyorum yeni haftamiz hayrli olsun inşallah diger yeni uzanan arkadaslarimz da kocaman gunaydin hayirli sabahlar dilyorum ben cikdim tekrat donerim inşallah

    1. su damlasi dedi ki:

     Aytacim hadi hadi bende kalkdim isden ariyorlar ben kacdim gorusuruz cok seviyorum seni hadi dovulmeden kalkalim

     1. Aytac azəri fan dedi ki:

      Sana kolay gelsin canım cok yoruma kendini bitanem ben de seni cok sevyorum guzel gozlum bitanecik arkadasim cok opdum

  2. Aytac azeir fan dedi ki:

   Ama bu nasil oldu ben bu yorumu diger analiz sayfasina yazmis dim buray nasil düşdü yanslikla burayami yazdim acaba ama yok diger sayfay girip de yazmisdim ama buray cikmis neyse aslicim sen okuync anar sin zaten gercek den arkadaslar nede diger analiz sayfasina kimse yazmamis orasi bom boş 2 tane yorum var burasi dolup tasyor oraya yaz saniza yeni sayfa cikcay kadar orasi boş durunca bir ise yarasin

 26. xanim azerifan dedi ki:

  gunaydinarkadaslar aytac imsende hosgeldin seni cok ozledim sudamlasi ,cesur a bicimsizler nasilsiniz

  1. Aytac azeir fan dedi ki:

   Sana da gunaydin hayirli sabahlar xanım azeri fan canim arkadasim nasilsin ben de seni çok ozledmi bitanem hepiniz çok çok ozledim çok sevyorum siz heyatim da olduğunuz icin çok tesekkur ederim çok opdum canım kardesim

  2. su damlasi dedi ki:

   Gunaydin Xanim azeri nasilsin? Canim ben iyim ama hic yerimden kalkamiyorum bi kran falan gelsede bana yardim etse ne ise hayirlissabahlar canim benim seni cok seviyorum

 27. Tatlıcı ülker dedi ki:

  AYTACIM uğur böcəyim xoş gəldin. Vallah yerin görünürdü. Yaxşı ki, qayıtdın. Sənin o internet problemini məndə yaşıyıram.
  Ama ümüd edirəmki bir daha eyni problemi yaşamazsan:-)Öpdüm.

  1. Cesur Sonmez dedi ki:

   TATLİCİ kiz ULKER iyi aksamlar ben iyim tesekkur edermi sen nasilsin? Her yolundami ? Bi defa senden şaka yapmani istedim kayp oldun ortadan ama benden kacis yok abine bi şaka yap hemen ..bunu nasil beceriyorsun hep yuzumuzu gulduruyorsun seninde yuzun hep gulsun iyi geceler tatli ruyalar UlKER

   AYTAC guzel kardesim hos geldin nasilsin? Merak etdim o internet sorunun bende yasiyorum saglik olsun iyisin ya sukur kendine iyi bak tatli ruyalar kardesim

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Gunaydin hayirli sabahlar cesur abicm ben iyiym cok SUKUR cok tesekkur ederim sen nasilsin ? Inşallah sen de iysindir çok uzgunum cesur abi siz merak da birakdim ama artıq RABBIMIN de iziyle artıq burdayim ve çok mutluyuum sonu da canım arkadaslarima kavsdum demek siz de internet sorunu yasyor musunuz ben de benim telim de filan bir sorun var düşün mus dum ben daha once internet sorunu yasamaz dim tek sorunum siteye girememek di neyse artıq burdayim gerisi onemli deyil her sey icin çok tesekkur ederim cesur abim iyiki var sin

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Gunaydin hayrli sabahlar canım ulkerim hos bulduk çok tesekkur ederim nasilsin ? Demek sen de internet sorunu yasyor sun ben de o internet sorun yuzun den 3 gün sizden ayri kaldim inşallah seni de dedigin gibi bir daha ayını purablemi yasamariz canım arkadasim seni çok sevyorum çok ozledim hepiniz çok ozledim ben gercek den çok sansliyim sizin gibi çok deyerli arkadaslarim olduğu icin ben de çok opdum RABBIM bizi hiç ayrmasin dostluğumu sonsuza kadar sursun inşallah amin

 28. xanim azerifan dedi ki:

  muratkomiserbenozelhayatakarismam bukonuyu zehr ailekonusun onayverirseha kkinizdahayirlisiolur

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Hayrli geceler canım arkadaslarim ben geldim nasilsiniz ? Iyisinzdir inşallah 3 gün dur malesef neyapdysam internet giremedim sorun benim telim de miydm yoksa internet demi bilmedim ama 3 gün dur gogula ne yazdiysam olmadin okadar çok korkdum ki bir daha sitey giremiycem diye çok uzulmusdum çok SUKUR sonu da gire bildim burdayam artik sevda ablacim merhaba nasilsin ? Çok uzur dilerim seni merkada birakdigim icin beni sormusun malesef nekadar çok yazmak isdesem de internet giremyor dum oyuz den yazamadim yoksa ne olur sa olsu ben bu sitey yazamadan dayanamam sen söylemisin zaten su damlam sitey giremyor dur oyuz de yazmyor diye evet gire medigim icin yazamadim çok tesekkur ederim sevda abla iyiki var sin seni çok sevyorum su damlam sen nasilsin canım çok uzur dilerim sana yazamadim kusuruma bakma canım benim internet gire medigim icin yazmadim sana çok uzgunum bitanem seni çok sevyorum çok ozledim seni hepiniz çok ozledim ama artik burdayim bol bol konsuruz bir de diger sayfa da yazmis seni uzcek bir sey mi yazdim diye olur mu oyle sey sen hiç beni uzer misn hel ben hic size kuser miyim bir daha boyle sey soyleme insan canım dedigi kisiye asla kusmez canım tatlic ulkerim sen nasilsin sen de yazmis bana ama ben yazmadim malesef simdim yazyorum iyiki sizin gibi deyerli arkadaslarim var canım benim seni de çok sevyorum çok da opdum iyiki var sin gozel ablacim sen nasilsin diger sayfa da bana yazmis ben de buray yazyorum canım gozel ablam seni de çok sevyorum çok da ozledim iyiki sen de var sin aslicim canım sen nasilsin iysindir inşallah yazdığın her 2 analiz de okudum çok guzel bayldim hata analiz ler den birin okur ken çok guldum elerine gonlune salik iyiki var şin canım seni çok sevyorum çok tesekkur ederim hər ki analiz için hanim abla cesur abi ir abi ayan aylin ask hastasi xanım azeri fan mersinli ela könül azəri aytos ve diger bütün arkadaslarim hepiniz selam nasilsiniz iysinzdir inşallah hepiniz çok sevyorum aramiza yeni gele komiser arkadasim hos geldin nasilsin sen demi asik oldu bu 3 cü ask itirafi oldu bakalim 4 cü ask itrafi kime gelicek hayrlisi diyelim ben de ir abin yazdiklarina katliyorum ozel heyatinz burda konsmanzi doru deyil burasi dizi sitesin iydi ama artik gercek ask sitesine donmus 2 si birin de hem dizi aski hem de gercek ask sitesin oldu burasi neyse siz iyi geceler tatli ruyalar benim biraz başım aryor gidip yaticam sabah bol bol konsuruz inşallah ALLAH rahatlik versi hepinize görüşüruz

   1. su damlasi dedi ki:

    İyi aksamlar bitanem hos geldin nasilsin? Ya seni baya merak etdim iyi ki geldin internet sorunu bendede var sen iyimisin, ? Sukur bu gune geldinya yeter cok ozledim seni cok seviyorum boncuk gozlum bitanecik aytacim kiz o haberi bos ver cevab yazarsan oda yazacak ben unutdum bu konuda hic bi sitede konusmak yok zaten diyer sitede arkadaslar haber tutmus uzulmusler ben kesinlikle bu uzucu haber yorumu hakkinda konusmak istemiyorum. Anlasildimi? Ben iyim ve burdayim bu haberse yalan
    Bos verelim onu sen anlat bakalim neler yapdin cok ozledim ya seni neyse ki geldin simdi cikiyorum yarin gorusuruz bitanem tatli ruyalar opuyorum

    1. Aytac azəri fan dedi ki:

     Gunaydin bitanem hayrlis sabahlar hos bulduk çok SUKUR iyiym çok tesekkur ederim canım ben de seni çok sevyorum çok da ozledim iyiki hayatimda var siniz bu 3 gün oyle çok uzuldumki sitey giremiynce canım arkadasim sizi de merak da birakdim çok uzgunum elmde degil di nekadar urasdimsam da giturlu giremedim sitey çok SUKUR simdi giryorum inşallah bir daha oyle olmaz canım ya çok ozledim seni çok opdum kocaman da sarildim ben çok sansliyim sizin gibi arkadaslarim olduğu icin bitanem ben yazmaynca beni merak etmeyin internet giremedigim icin yazmyorum yoksa ben size yazmadan bir an bile dayanamam

     1. su damlasi dedi ki:

      Gunaydin rabbim sana sukurler olsun bu gunu da bu sabahida gorduk .
      Gunaydin Aytacim bitanem hos geldin ben iyim sen nasilsin? Ha su internet sorunu merakdan cat diye catladim valla. Cok sukurki geldin iyi ki geldin bu aralar sana cok ihtiyacim var ya ben haala yatakdayim bi turlu uyanamiyorum ccanim benim o kadar ozledim ki seni sen yokken ben bi kosu isvece gittim geldim seni merak ederek gittim merak ederek geldim .iyi ki geldin ya hep burda ol ben senden yorum almazsam kotu oluyorum alismisim sana. Bi kere canim prensesim seni cooooook coook seviyorum kocaman sariliyorum sana iyi ki varsin

     2. Aytac azeri fan dedi ki:

      Çok SUKUR sitey gire bilyorum ya simdi çok daha iyiym evet benim yoklugum da isvircie gidip gel misin maşallah abim arkadasima iyiki sen de hemen donmusun ben de okadar çok ozledim ki seni bir bilsen ben de alsmisim sana 3 sitey yazamyin ça çok uzldum bu sitey yazmayin ca çok kotu olyorum ne yapcami bilemyorum bu site ve sizler benim heyatim en onemli barcasin dondu ben de az evel uyandim hem teli alip sitey girdim uyandim der ken uykudan uyanmdim ama hala ben de yatakdayim seni gibi ben de uyanamyorum ben normal de 9 da uyanirim ama bir an da uyanica sitey gireyim dedim simdi biraz dan cikip islerim bitrip geri doncem ama henuz burdaim çok opdum ablam canım seni cooooooooooooook sevyorum guzel gozlum

 29. Komisser Murat dedi ki:

  Su damlasì, ülker sizi tanimama memnun oldum. Siz zehranin arkadashlarisiniz her halde olsun bende diziyi vakit buldukca izlerìm. Sizinle arkadash olmaga chalìshìrìm. Belki zamanla zehra beni sever. Birde sizde bir cesur bey beni aghzìmì kìrmak, a.s.k. Hastanesi de beni dövmeyi pilanliyormush. Tesekkür benim gibi insani tanimadan hareket ediyorsuuz.
  Ben bu aralar chok seviniyorum. Chunki kardesim ayla zehrayla ayni sinava gidecek. Bende bu haberi 1 saat oce aldim. Bu vesile ile zehrayi görmush olacaghim.
  Shimdi ben istanbula yol alacaghìm. Bana akil verseniz lütfen.
  Chunku buna ihtiyacìm var.

  1. su damlasi dedi ki:

   Murat bey bende memnun gercekden biz sizi onceleri bu sekilde tanimadik malesef.
   Tabi arkadas olun seve seve
   Fikir istiyorsunuz siz ayani gorub goruse bilseniz bu siteye yazdiginizi soyleyip ozur dileyin nedenini soracak olursaniz sonucta bunu ondan habersiz yapdiniz kiza kirila bilir sizden duymasi daha iyi olur hakkinizda hayirlisi .arkadasiniz olarak hep yaninizdayiz ama ozel konunu once ayanla konusun zaten o bizden hic bisey saklamiyor kendisi isterse bizimle paylasir ..size ugurlar her konuda iyi gunler

   1. Cesur Sonmez. komusser Murata dedi ki:

    İyi aksamlar her kese ..
    Murat bey selam ben bu siteye her gun uruyorum ama pek fazla yorum yapmam simdi gordum yorumunuzu.
    Dogru size hakaret etdim cunki ben sizi tanimiyordum Ayan sizden bahs etdikde cok uzgundu ben ona kardesim diyorum ve onu kardesim gibi cok severim..o zaman tabi kim olsaydi ben gibi yapardi Şimdi sizi taniyorum sevginizede inaniyorum .zaten ortak noktamiz bu .ve ben sizi tanimadan size etdiyim hakaret icin ozur dilerim hatami kabul ediyorum lutven ozurmu kabul etseniz cevaplayin biraz zaman ve sabr duzelir her sey iyi geceler

    1. Tatlıcı ülker dedi ki:

     CESUR abim iyi akşamlar. Nasılsın abicim?

  2. Tatlıcı ülker dedi ki:

   MURAT arkadaşım aşk, sevgi güzel bir his. Hele o hisleri yaşamak ayrı bi güzel. Ama kimi sevdiyinede çok şey bağlı. Senin sevdiyin ZEHRAYA biz her ne kadar arkadaş, kardeş desek bile onun özeline karışmaya hakkımız yok. Sonuçta bu onun hayatı. Ama belli ki, seviyorsun.
   Sana sadece şu kadarını söyleye bilirim. Sen dua et. Dua et ki, Allah senin temiz aşkını Zehranın kalbine salsın. Çünki bir yerde okumuştum. “Sevdiyini Allahtan iste. Çünki kalpler Allahın elindedir” Kusura bakma arkadaşım sana bundan daha fazla yardımcı olamam.
   HOŞCAKAL:-)

  3. Tatlıcı ülker.. dedi ki:

   MURAT arkadaşım aşk, sevgi güzel bir his. Hele o hisleri yaşamak ayrı bi güzel. Ama kimi sevdiyinede çok şey bağlı. Senin sevdiyin ZEHRAYA biz her ne kadar arkadaş, kardeş desek bile onun özeline karışmaya hakkımız yok. Sonuçta bu onun hayatı. Ama belli ki, seviyorsun.
   Sana sadece şu kadarını söyleye bilirim. Sen dua et. Dua et ki, Allah senin temiz aşkını Zehranın kalbine salsın. Çünki bir yerde okumuştum. “Sevdiyini Allahtan iste. Çünki kalpler Allahın elindedir” Kusura bakma arkadaşım sana bundan daha fazla yardımcı olamam.
   HOŞCAKAL:-)

 30. Sevda Naun dedi ki:

  Tewekkur Xanim canim iyiyim .Hemde cok kendi ablam yok amma bene abla deyen cok.Annenize kurban olum sizin kibi arkadawlar dunyaya getirmiw.Iyiki varsiniz opdum

 31. Sevda Naun dedi ki:

  Canim gozum dinlen evet yarin cok enerjili iwe bawlaman lazim.Hepsi cok iyi merak etme bana diyorlar Allah Su Damlani yakindan gurmeye bize nasib qismet etsin amin.pisliyi bow ver canim icide diwida curuk insanlar onlar.Cocuklarim diyorki boncuq yanaklarindan opduk ablamizin.

  1. su damlasi dedi ki:

   Ya demek benim boncik yanaklarimdan opuyorlar eh opsunler bakalim su damlasi kurban onlara .tesekkur edermi benim sevdAm gul kokulu sevdam seni cok seviyorum opuyorum gorusuruz

 32. xanim azerifan dedi ki:

  iyi gunler sevdanaun ablac imsennasilsin insAllah iyisin dir ALLaha emanet ol

 33. Komisser Murat dedi ki:

  IR bey dogru ama siz ben onlarda kalmami yanlis anlamayin. Benim babam zehranhn babasinin arkadashi. O sebeble zehra, babasi, abisi falan her kes beni eve aldi.
  Simdi zehra siza abi digor. Benim bu konuyu sizinle konsumam dogru dighil biliyorum ama zehranin bende ne telefonu var ne adresi. O sebep bede onu burada bulma umutlariyla yazmis bulunuyorm.
  Su damlasi Xedice Xatun memnun oldum. Ama ben ona alìsmak gibi his etmiyorm kendìmì. Onun güzel bakshi, saf gulusu, ve evin ichindeyken benimle beni kirmis ola bilisn ama sen bizim misafirmizsin misafirnse yeri gözumun ustunde demesi, saygisi, hepsi beni bemden aliyor. Bende sevgye inanmiyordm, onu taniyana kadar.
  Zehra shimdi ISTANBULDAymis. Orda sinavha hazirlanyormush. O yuzden kach gun once apar topar gitdi.
  Xanim hanim hos buldum.

  1. su damlasi dedi ki:

   Murat size Murat diyorum izin aldim zaten.
   Oncelikle malesef. Bu siteye ozel hayati tasimak deb halina geldi malesef bu hal benimde basima geldi .İR ABİM hakli tapi .ve sizin zenginler hakkinda dusuncenize katilmiyorum kendim zengin olmasamda etrafimdaki zenginlerden goruyorum her zengin paragoz.kendini beyenmis diyil kesinlikle sizinde fikiriniz zenginlere deyismis zaten ne guzel.
   Ben size soyle bi fikirde bulunayim sizi zaten aramiza efendi arkadas olarak kabul etdik .ama ozel konu ayan burda yokken tek tafali konusulmaz siz bize yazin birilkde ayani bekliyelim bide kendisiyle konusalim sonucta soz konusu ayan dogru olmaz Şimdi o yokken bu konuda konusmak beni anliyormusunuz?
   Eger bu hisler saf ve durust temiz hisse bi yolunu bulup ayana ulasacak..siz ce bu fikir nasil?

   1. Aytac azeir fan dedi ki:

    Bu nasil bir insanlik ya sen kim sin de su damlam hakin da oyle seyler yazı yorsun hiç mi ALLAH da korkun yok insafsiz sizin yapdiginiza esek sakasi derler birisi sizni sevdiginiz biris hakin da boyle bir sey yasa hosuna gider mi ne isdyor sun bu kız dan manyak misn nemsin yuru git isine gucune başım ağrıyır zaten bir de bu yazdiklarin okuyun can iyice kotu oldum ALLAH akıl fikir ver sin size dicek baska bir lafim yok size

  2. Tatlıcı ülker dedi ki:

   KOMİSER MURAT arkadaşım öncelikle aramıza hoş geldin. Aşk konusuna gelince. Geçenlerde sitede bu konuyla ilgili başıma çok kötü olay geldi. Hatta bana yalancı diyen bile oldu. O yüzden kusura bakma ama ben bu konuda İR abimden yanayım. Hem seni sevip sevmiyiceyine karar vericek kişi ZEHRA biz diyiliz. Önceden Su damlama baskı yapardım Cesur abimi sev diye. Ama zamanla anladım ki, etrafdakılar ne derse desin, kimi seviceyimize kalbimiz karar veriyor. O yüzden artık hiç kimsenin ilişgisine karışmak istemiyorum. Bu arada İr abimin dediyi gibi lütfen özel konuları buraya taşımayalım. Çünki Zehra buraya yazdıklarınızdan üzülede bilir. Hakkınızda hayırlısı neyse inşallah o olur.

 34. Sevda Naun dedi ki:

  Iyi gunler hepinize nasilsiniz mutlu olun hep Mersinli Elacim sende bizim canimizsin iyiyiz tewekkur.Sularin icinde bir Damlam Su Damlasi bitanem guzel gozlum xow geldin cok sevindim sen pisliye bakma bizim gibi sevimli arkadawlarin var.ya cok ozledim qucaqlayib berk opdum.Ulkercim tatlim sen nasilsin.?hepinizi cok cok opuyorum kendinize iyi bakin.Aytacimdan da hala haber yok nerde kaldin?

  1. su damlasi dedi ki:

   Selam sevda naun ablacim nasilsin? Hos bulduk canimin ici colu her seyim evet geldim eh bos verin benden kimse kolay kolay kurtulamaz seni cok ozledim hele cocuklarin burnumda tutdu ah yandi gonlum sizi gormek ister ben iyim evdeyim dinleneyim biraz yarin is var malum sen nasilsin? Ev esik her sey yolundami?boyle kocaman sariliyorum sana. Ve tum kalbimle seviyorum seni

 35. IR dedi ki:

  Komser beyim ayip oluyur ama. Ayanla aranizda gecen her neyse kendiniz hall edin , kesin biliyorum ayan siz dinler ve gerekirse uzurunuzu kabul eder ki zaten kabul ettigini yazmissiniz , sende herkes gibi buraya katilmakda ozgursun , kitlenin seni kabul edib etmemesi soz konusu diyil , o bakar davranisina , sende herkes gibi yaz, kiminle istersen konus , ama kiminle bu site vasitasiyla arkadas olmak sanki cizgini asmak gibi , maden zehrayi taniyorsun oz aranizda ne ister yasarsiniz ama burasi dizi hakda konusma sayfasi , evet bazen konudan disari cikiyoruz ama genel olarak konuya fikir bildiririk , sen oyle yap , bizde ayani sicak kanli oldugu icin cok seviyoruz , o buranin bi uyesi , sende istersen ola bilirsin.

 36. xanimazerifan dedi ki:

  muratkomiser hos geldinbu siteye

 37. Komisser Murat dedi ki:

  Evet su damlasi hanim.
  Chok utaniyorum ama bu esekligi, kalin kafaligi ben yaptim.
  Amaki o bana evinin kapilarini achdi.
  Ben uzun sure onlarda kaldim. Shimdi o burada dighil. Bense onu chok ozluyorum. Onu uzme sebebim ise benim sevdighim bir kiz vardi. Onu chok seviyordum. O zamanlar fakirdim ben. O kiz bir zengin oglan bulup onunla evlendi o oghlanda onu sevmiyor, ona ihanet ediyor ama zengin diye kiz dishini sìkìp duruyor.
  Sonra karshima zehra chikti onuda oyle oldugunu sandim ama o bana hayajtin kac bucak oldughunu gosterdi.
  Shimdi galiba ben zehraya asik oldugumu düsünüyorm. Eger sizde yardìm edersenz ona sevgimi itiraf edeceghim.

  1. Anonim dedi ki:

   Evet anlasildi izinizle ben size Murat diye bilirmiyim? Bense XediceXatunum…aranizda gecen olayi zaten biliyordum birde kendi dilinizden duyuyum dedim aferin .durust konusdunuz oncelikle ayan bir prensesdir bundan sonra uslu olun ona karsi. .sevgi dediyiniz seye ben asla inanmam ama lutven seviyorsaniz bunu hastalik haline salip kizi kendinizden kacirtmayin okey?
   Ozur diliyorum dediniz ozur dilemek buyuk bisey af edilirsiniz zaman la Şimdi soyleyin bakalim ayan kendisi nerde? Kac gundu yok sitede iyimi Şimdi? … Birde bu sevgi dediyiniz sey sakin aliskanlik olmasin hani evlerinde kaldiniz ya alismis olmus ola bilirmisiniz?

   1. su damlasi dedi ki:

    Ay. Ben Anonim cikmisim murat o anonim benim su damlasi

  2. su damlasi dedi ki:

   Evet anlasildi izinizle ben size Murat diye bilirmiyim? Bense XediceXatunum…aranizda gecen olayi zaten biliyordum birde kendi dilinizden duyuyum dedim aferin .durust konusdunuz oncelikle ayan bir prensesdir bundan sonra uslu olun ona karsi. .sevgi dediyiniz seye ben asla inanmam ama lutven seviyorsaniz bunu hastalik haline salip kizi kendinizden kacirtmayin okey?
   Ozur diliyorum dediniz ozur dilemek buyuk bisey af edilirsiniz zaman la Şimdi soyleyin bakalim ayan kendisi nerde? Kac gundu yok sitede iyimi Şimdi? … Birde bu sevgi dediyiniz sey sakin aliskanlik olmasin hani evlerinde kaldiniz ya alismis olmus ola bilirmisiniz?

 38. Komisser Murat dedi ki:

  Merheba sizlere.
  Siz shimdi beni tanimiyosuz bense sizi taniyorum.
  Buna vesile sizin ayan benimse zehra diye danidighim kiz.
  Bir keresinde benim telefonla size mesaj yazdi.
  Arkadaslarimla konusdum dedi. Bande sizi takip etmege basladim.
  Lütfen beni de arkadasligha alin.
  Biliyorum hepiniz zehraya söyledigim sözlere göre beni dövmek, istiyorsunuz ama ben zehradan özûr diledim. Sizden de özur diliyorum. Beni de araniza alin çúnku ayan yani zehraya daha yakin olup onun arkadasligini kazanmak istiyorum ugurlar ayan.

  1. su damlasi dedi ki:

   Ya hos geldiniz komisser murat efendi demek benim minik prensesimi siz uzdunuz? Ne hakla ? Sakincasi yoksa aramiza efendi cocuklari kabul ederiz usluca efendi cocuksaniz hos gelmis sefa getirmissiniz anlatin. Bakalim neden benim minik prensesimi kirdiniz?

 39. xanimazerifan dedi ki:

  merhaba sudamlasi hosgeld incanim arkadasim zaten b iz inanmadik onun sozlerin e Allahindan bulsun

  1. su damlasi dedi ki:

   Hos bulduk bitanem tesekkur edermi xanim azeri cok opuyorum

 40. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  GÜNAYDIN GÜNAYDIN GÜNAYDIN
  CANLARIMMMMMMMMMMMM
  BİRTANELERİM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR SİTEMİZİN NADİDE GÜLLERİ
  GÜZEL PAZAR GÜNÜ GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. su damlasi dedi ki:

   MERSİNLİ ELA bitanem SELAM nasilsin? İyim canim benim sende kendine iyi bak bende seni cok seviyorum canim opuyorum

  2. Tatlıcı ülker dedi ki:

   GÜNAYDIN ELACIM. Bakıyorumda neşen pek yerinde. Allah daimi etsin:-)

 41. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Günaydın SU DAMLAM:-) Evine hoş geldin:-) Yazdığın sözlerde o piskopata kapak olsun:-) Zaten biz inanmadık onun söylediklerine. Seni çok seviyorum. İyiki geldin. Hadi öpdüm seni:-PBAAAAAY

  1. su damlasi dedi ki:

   Gunaydin tatlici canim benim ulkerim iyi ki varsin evet evim burasi hos bulduk bitanem o kadar ozledim ki ucakdan iner inmez siteye girdim bende cok seviyorum seni opdum gorusuruz

   1. Çalıkuşu dedi ki:

    Su damlam günaydın. Senin iyi olduğunu bilmek çok güzel

    1. su damlasi dedi ki:

     Calikusu gunaydin hos geldin bitanem tesekkur edermi ben iyim gercekden her sey yolunda bende evimde annem babamlayim

     1. su damlasi dedi ki:

      Anonim hadi baska kapiya ben deyerimi bilenler icin deyerliyim

     2. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

      ANOMİN KİMSİNİZ BİLMİYORUM TANIMADIGIN KİŞİ HAKKINDA YORUM YAPMAYIN
      ❤️❤️❤️DAMLAM ❤️❤️❤️ BİZİM İÇİN ÇOK DEGERLİ
      CANIM SENİ ÇOK SEVİYORUM
      KENDİNE İYİ BAK

    2. Tatlıcı ülker dedi ki:

     ÇALIKUŞU hoş geldin:-) Seni burda görmek ne büyük mutluluk.

 42. aslı dedi ki:

  Günaydın,
  Hoş geldin su damlası. Sana yakışacak şekilde cevap vermişsin üzücü habere afferim sana 🙂

  1. su damlasi dedi ki:

   Gunaydin aslicim tesekkurler afferim icin iyi ki varsin cok opuyorum

 43. Rzali dedi ki:

  Elbetde Ulkerim ALEY ucun

  1. su damlasindan uzucu habere dedi ki:

   Başarima sevinen arkadaş başimin tacidir
   Yoklugumdan istifade eden ayagimin tozudur
   Gule gule

   1. su damlasi dedi ki:

    Gunaydin hayirli sabablar benim canim arkadaslarim nasilsiniz? Ben geldim hepinizi cok ozledim ben iyim gercekden bu haber yalan iyim ben canlarim benim eve gidiyorum bu gun izinliyim yazarim .
    Sevda naun ablam kiz niye uzuluyorusun. Bakse kiyamam sana gel bakalim sarildim sana cok seviyorum seni
    Tatlici ha agizna saglik tesekkurler her sey icin canim benim nasilsin? Aytacim nerde haberi olan varim? Merak etdim onu .xanim azeri nasilsin bitanem ozledim seni .Asli bitanem agzina saglik tesekkurler .
    ANONİM ARKADAS cok tesekkurler hakkimda haberin yalan oldugunu soylemissiniz var olun arkadas tesekkurler .ben kacdim gorusuruz gelicem yine

 44. xanimazerifan dedi ki:

  iyiaksamlararkadaslar sud amlasihakkinda konusan uz ucuhaberarkadaskendinisen ne saniyorsundefolubgit

 45. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Ya ben buldum sen kimsin. Seni gidi, seni.
  Yıl 2017
  Aylardan şubat, mart
  Sayfa surivivor.
  Bozuk robot:-(
  Bu dediklerim sana bir şey çağrıştırıyormu bay bozuk robot. Bak gece gece açtırma benim ağzımı. Def ol git burdan. Yoksa biz azerilerin dediyi gibi açarım sandığı, dökerim pambığı…

 46. Sevda Naun dedi ki:

  Selam Cesur abi yine haber verdiyin icin tewekkur .Allah kotuleri bildiyi gibi yapacak .Merak etmeyin.Evet Ulkercim Su Damlasi bizim yureyimizdi.Kotu insanlarin bu sitede yeri yok.Awkda awk aileside kalbi guzel insanlara aid.Biz bir oldukdan sonra kimseler hic bir wey edemez hemde hiiiic

  1. uzucu haber dedi ki:

   Ya niye inanmiyorsunuz olmus iste cenazesini getiriyorlar su damlasinin

   1. Tatlıcı ülker dedi ki:

    Evet haklısın ortalıkta bir cenaze var. Ama Su damlasının diyil senin vicdanının cenazesi. Ya başın sağ olsun.

 47. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Uzucu habermisin, acı habermisin bilmiyorum ama tam bir baş belası olduğun kesin. Ya def ol git burdan. Burda senin yalanlarına kanan bulunmay.Hadi yallah başka kapıya. KIŞ, KIŞ

 48. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Ya bu ne demek oluyor. Ne ölmesi ya. Bir anlık şoka girdim. Elim ayağım tutuldu. Hüngür, hüngür ağladım. Su damlamı belke görmedim. Ama kardeşim gibi seviyorum. Onun hakkında bu eşşek şakasını yazan piskopat def ol git burdan. Arkadaşımın yokluğundan yararlanmak istediyin ap açık ortada. Benim kardeşim iş için İsveçe gitdi. 2 gün sonrada dönüb gelecek. Sen bu yalanlarını git başka yerde söyle. Hem Su damlamın buraya yorum yazdığını Cesur dışında hiç bir yakını bilmiyordu. Sen nerden bildin. Pis yalancı.

  1. uzucu haber dedi ki:

   Alin iste prensesin prenside geldi tamda seni bekliyordum cesur efendi ne yapdin evlenemedinmi su kizla ?birakmissin kiz basina ya kotu bi sey olursa ? Nasil sahip cikacaksin? Oldu iste basiniz sag olsun

   1. aslı dedi ki:

    Ne o kıskandın mı? sevgilin mi terk etti seni? yalnız mısın? işin gücün yok kendine iş güç mü arıyorsun?
    öyleyse yanlış adrestesin yürü de ense traşını görelim senin, sana buradan malzeme çıkmaz.

    Ne su damlasından ne Cesurdan istediğin malzemeyi alamayacaksın anladın mı?
    akıl var mı sende? anladın mı?

   2. Cesur Sonmez dedi ki:

    Evet geldim Uzucu haber sen kimsinde evlenip evlenmediyimi soruyorsun sapikmisin sen? Bak seni bulmak benim icin an meselesi cek git surdan bu kadar sayqili arkadaslarin icinde sayqisizlik etmem ben sadece defol diyorun kiz basina gitmisde ne olmus o bikiz ama yuz erkekden qeyretlidir anladinmi?

    Ulker iyi aksamlar nasilsin? Ya gercekden gormedim boyle seyler ne ise. Bos verelim takmayin kafaniza .
    Sevda naun hanim ben tesekkur edermi boyle guzel arkadaslim icin gorusuruz arkadaslar iyi geceler

 49. Sevda Naun dedi ki:

  Ah be anonim arkadaw agzina saglik tewekkur ederim haber verdiyin icin.Ben yini oldugum icin tabi ki soylediklerini bilmiyordum Ah be kardewim olurmu hic inanmadim sacma sozlerine yaziklar olsunki hayatimizda boyle kotu insanlar var.Ulkerime sordum sesi soragi cixmadi .Onu yazan her kimse bilsinki bunlar hicde insana yarawan bir wey deyil.Anonim arkadaw bir daha yureyine saglik

  1. Cesur Sonmez dedi ki:

   İyi aksamlar arkadaslar .ya yazmayim diyorum ama dayanamiyorum ya ben 2 aydi bu siteyi takip ediyorum hep birileri su damlasi hakkinda kotu bisey yaziyor kardesim manyakmisin sen kizi durduk yere oldurmussunuz bi insanin olum haberin vermekde ne demek? Allah korusun..tesekkurler Anonim arkadasim gonlune saglik bu Şimdi gordum bu haberi ya bu kiz mafya falanmi yerindem kalkan bu kizdan konusuyor sahibsizmi gordunuz onu .? Ayip ya ben hic hayatimda gormediyim seyleri bu sitede goruyorum oysa ki o bu ask ailesine ne kadar bagli ayip bi daha gormeyim boyle yorumlar.

   ASK HASTASİ tesekkurler benden once haber vermissin evet kendisi su an iyi ve toplantida .
   Sevda naun hanimefendi selam lutven boyle sacma yorumlara inanmayin .ben o kizin patronuyum ben gonderdim onu iyi emin olun hic bisey olmamis ona boyle insanlarla morelinizi bozmayin ..zaten su damlasi yarin saat 6 da bakude olucak insallah .gelip yazacak size …lutven eniselenmeyin .sayqilarimla iyi geceler …

   1. Tatlıcı ülker dedi ki:

    CESUR abi konuya açıklık getirdiyin için teşekkürler. Hem sen merak etme biz bunun gibileri sitede çok gördük. Baş etmesinide biliriz Evelallah.

 50. Rzali:MUTLU.SEVINCLI.XOSBEXT dedi ki:

  axsaminiz xeyir qizlar.necesiz?men cooooox xosbextem.Allah haminiza menim indi oldugum qeder sevinc bexs elesin.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   %100 ALEYİN fraqmanını izledin. O yüzden bu kadar mutlusun:-) dimi?

 51. A.S.K hastasi dedi ki:

  Bana bak uzucu haber sacma sapan konusup durma. Su damlasi su an isvec de toplantida . Yarin sabah burda olur merak etme.

  1. aslı dedi ki:

   Aynen inşallah yarın burada olacak su damlası.

 52. Sevda Naun dedi ki:

  Sizden rica edyiyorum Su Damlam hakkinda boyle konuwmayin.Lutfen Boylemi konuwulurmu ardindan olmaz.

  1. Anonim dedi ki:

   Iyi aksamlar her kese su damlasin arkasin da kotu seyler yazan anonim ben seni çok iyi taniyorum ne yapmay çalışdığında çok iyi biliyorum ama biz sizin boyle esek sakalariniza inanicak deyiliz sizin o her seferin de su damlasin basina bela olan anonim siniz biliyorum bir çok kes onu uzucek yorum la yazdiniz bacani sakatliynca o olsu iyi oldu dediniz burda aytac azəri fan isimli arkadas la arasin bozmak icin onun adın da kotu yorum lar yaz diniz bu da yetmedi simdi de olmus diyor sunuz allah da korkun birisi sizin sevdiginiz bir hakin da boyle seyler yazsa hosunuza gider miydi size diycek lafim yok allah goruyor her seyi cesur bey siz burdaysaniz bu hatsize hadini bildirin su damlasin iyi olduğunu soyleyin de insanar bu hatsize inanip da uzul mesin sevda hanim siz de bu gereksiz insani soylediklerine inanmayin bu isimsiz kişi uzun zaman dir su damlasi arkadasiniza kotu seyler yazyor simdi kendisinin kolgundan isdivade etip boyle sacma sapan seyler yazyor bir gün o isimsiz kisiye de boyle esek sakasin yapan cikar elbet

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkürler anonim.
    Biz her şeyin farkındayız.

 53. Sevda Naun dedi ki:

  Ulker canim azerisen ona gore oz dilimde yazdim .Orda Allah uzaq etsin ne yazilir Xedice canim haqqinda bu nece sozdu Taniyirsan yazani Allahim bele zarafat olar.Indi girdim oxumagima pewman oldum

  1. uzucu haber dedi ki:

   Basiniz sag olsun su damlasi icin cok uzuldum

   1. aslı dedi ki:

    He ya nede çok üzüldün.
    su damlasının başarısını, kendisini çekemiyorsun kıskançsın o kadar. hadi yürü sana burdan ekmek çıkmaz.

 54. uzucu haber dedi ki:

  Arkadaslar sizin cok sevdiyiniz su damlasi isvecde kaza gecirmis hayatini kayp etmis basiniz sag olsun

  1. aslı dedi ki:

   Üzücü haber,
   Ben sana gayet iyi bir haber vereyim de için rahatlasın.

   Su damlası gayet iyi merak etme. Git eşşek şakanı kendine sakla insanların moralini de bozma kendini bilmez ilgi ve dikkat çekmeye çalışan hadsiz.

   Arkadaşlar inanmayın yok böyle bir haber. Su damlası gayet iyi. İşinde gücünde.
   Ama burada işi gücü olmayan dikkat çekmeye çalışan kendini bilmez hadsiz üzücü haber var.
   Su damlasını çekemiyor belli.

 55. Derin dedi ki:

  Evet Ulkercim baktim internetten..
  Çok güzel bi sanat hakkaten. Iyi iş yapuyor mu bu sanat? Gerçi gelinlerin ilgisini çok çektiği kesindir 🙂

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   DERİNCİM evet dediyin gibi çok güzel sanat. Gelinlerin baya ilgisini çekiyor. Şimdiki gelinlerin kına gecesine ayrı bir düşkün olduğunu düşünürsek evet baya iş yapyor. Ama ben para için diyil, sevdiyim için yapyorum bu işi. En çok da çiçek nakışı çiziyorum. Bu iş içinde doğal kına yerine, özel nakış knası kullanyorum. Ama 7 yaşından küçük çocukların kullammasını pek tavsiye etmiyorum. Çünki nakış kınasının içinde, sen ona yakın durduğun an gözlerini yaşartacak kadar fazla kimyasal kullanılıyor. Çocuk derisi de zarif olduğu için, alerji ve zehirlenme ihtimali büyük.
   Suyla fazla iş yapılmadığı halde nakış bir haftaya kadar elde kalyor.

   1. Derin dedi ki:

    Aa sanatçısin yani çok güzel :)) eminim senin yaptığın nakışlar gelinlere uğur getirecektir:))

 56. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Hey millet nereye kayb oldunuz? Benim tatil yarın bitiyor. Bari bu gün burda olsaydınız:-(
  Aytac Allah aşkına ses bi ver

  1. IR dedi ki:

   Meheba ulker, rada , ben yolcuyum , durgunluk hafta sonu icindir, simdi ben kaciyim , aksam burada olurum.

   1. Tatlıcı ülker dedi ki:

    O zaman akşama kadar abi.

 57. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin Ulker nasilsin?. Ir abinin kusmeyeceyini biliyorum. Ben gonulunu alirim bir sekilde. Bende zehraciyim . Zehraya laf soylerlerken Ir abini yalniz biraktigim icin kizmis. Ama biliyor ben her zaman terlik sopa odun ne buldumsa zehranin canini yakanlarin canini yakarim..

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   A.Ş.K hastası Radacım haberin olsun bende Zehracıyım. Odun, sopa benlik diyil. Ama Zehrayı üzen olursa terlikle yardıma koşa bilirim:-) Adamları bi güzel benzetiriz.

 58. Sevda Naun dedi ki:

  Canim sende ve hepiniz mukemmelsizin.Iyiki tanidim .dizi bitse ne yaparim sizsiz cok aliwdim

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   SEVDA ablam günaydın:-) Ablacım güzel dileklerin için teşekkürler:-) Mükemmel olan sensin bence:-)
   Bu arada ablacım ben kendim hakkında bir şeyi söylememişim. Bende azeriyim tpkı senin gibi. Bende seni tanıdığım için çok memnunu oldum:-)

 59. Sevda Naun dedi ki:

  Ulkerim canim yazilarini okudum.Ilk once yawca boyuk olsamda ben sizin ablanizim her weyi paylawa bilsirsin.Allahdan dilerim istediyin tum dileklere kovuwasin seninle taniwmana sevindim guzel gozlum.Bu arada gozumuzun rengi ayni.Wunu bil bu renk gozlu insanlar heyatinda sahib olduklari her weye vefali olurlar.Fenerbahce takmini kediye bakindan bawka saydiqlarinda mende ayni annen kiziyik sanki.Canim benim hayellerin hepsi gercek olsun inwallah .Kendinden bahs etmeye seni tanimama sevindim.Hadi opdum kendine iyi bak.Amma Aytacdan hala haber yok .Yazmasini goremedim nerdesin kizim?

 60. Sevda Naun dedi ki:

  Gunaydin nasilsiniz arkadawlar.Biz Zehrayi anliyirzda kimise korumak icin yapiyor orda bir arkadaw qaliba benim sozume sinirlenmiw.Yalansiz derken ona kalsa Zehra o akkili ile daima Omerin bawina iw acmiw Omer onu korumuw .Tamam anladiq ya bir kere olsun insan neyese uzulduyunde kocasi yaninda dururken hemde nasil kocasi hic bir wey olmamiw kibi nasil cirkin cetinle buluwmaya glider.Bence bu yanliw.Senaristler ta cekildiyi gunden dikkat etseler bizlerde mutlu olariz.Inan bana diziye bakanlarin cok bir hissesi Omer ve Zehra icin bakiyor.kalanlarinda emeyini yemek olmaz .O cok guzel oyunculari yok etdiler diziden.Alev Yener kotu olsaydi bele sanki dizi deyil hayatda kibyiw eh iwte….

 61. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydinnn. Ir abi firtina koparmissin yine. Baya uzun cekmis bu firtina. Bana neden kussun ki siteye giremiyordum yazdiklarim da cikmiyordu. Siteye girdigimde sana yazdim. Zehra konusunda haklisin. Eskiden leyla vardi en azindan her basi sikistiginda onunla konusurdu zehra her seyi anlatirdi leyla da her zaman zehraya destek oluyurdu akil verirdi.Sevimle yenerle alevle hetta omerin tum zorbaliklarina leylanin destegi dayandi.Simdi tek basina kimseye sikintisini anlatamiyor omere bile. Omer bir kere ne soylemisti: biz ne zaman bir birimizden bir seyler saklasak basimiz derte giriyor. Gelelim agzi kulaklarinda olan sevimsiz canana. Canan zehranin cetine para verdigini gordu ama paranin ne icin verildigini bilmiyor. Zehranin para karsiliginda cetini ondan ayirdigini dusunuyor.Canan tabiri ile desek zehra cananin mutlulugunu kiskandi buna para verib engel olmaya calisti. Zehraya goz dagi vermek icin intihara kalkisti kesin. Beni cetinden ayirirsan oldururum kendimi diye. Keski olse kurtulsak derdim ama olan zehraya olur. Hep kendini sorumlu tutar.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   A.Ş.K hastası RADAM günaydın. Kız merak etme İr abi sana küsmez. Takılıyordur sadece. Hem sonuçta beni tatlıcı ülkerden terlikci ülkere terfi eden İR abiden konuşuyoruz.
   Hem biliyorsun abimiz Zehracı. Yorumcular tarafından Zehraya yapılan haksızlıklara tahamül edemiyor.

 62. xanim azerifan dedi ki:

  iyiaksamlar sudamlasi yaki ndadonersin seni cok ozliy cem aylincim sanada acil si falar ulkersen nasilsin

 63. A.S.K hastasi dedi ki:

  Ir abi nasilsin kac gundur konusamadik. Bu arada terlik firlatmaya baslamissin hayirli olsun. Senki eli sopali odunlu biriydin ne oldu sana simdi terlikle dovmeye basladin.Hazir eline terlik almisken 1 2tanesi zehraya at. Belki biraz akillanir. Ama nerde o gunler? Bu kiz akillanacagi yok.

  1. IR dedi ki:

   Ben kusum seninle, dilimde tuy bitti, gozlerim yolda kaldi , rada , aylin , lale, hayat , gozel, nerdesiniz diye, ya zehra ne yspsin ? Nisanli kiz iste , omerle bi arada bulunmak zehranin tarzi diyil ki, zaten yeni fragmanda dugun yapiyirlar diye el ele goz goze , sahede diz dize oturmus , piknik yapiyorlar ve zehrada dogal olarak omer seni seviyorum diyor daha ne olsun , zehra omeri korusun , cetini basina bela acmasin diye kendi sorununu omere yuklemek istemiyor , zehra yalan soylemiyor, sadece olanlari anlatmiyor o kadar, sonsuza kadar canan zehrayla kalasi diyil ki dugunden sonra intihardan kurtulursa def olub gidecek zehrada konaga yerlesecek o zaman bir tek omerle ilfilenecek, omer zehraya iki kere hos soz soyledi amma abarttiniz, bana soyleyecek diyil ya, asilmayin benim kizima. Ulkerin terligini firlatirim.sopayi ayan aparmis , hocalari dovmege aparmis sanirim.

 64. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aslim eline saglik her iki analiz guzel olmus.Su Zehrayi gercekten iyice pataklamak lazim. Eski zorba omer simdi ne guzel iltifat etmegi ogrenmis. Karisina guzel sozler soyluyor kizin akili cananda. Sende bir sey soyle olmadi bi gulumse.Sanki zorla tutuyorlar onu omerin yaninda.Eskiden alevin aysenin yaninda rol icabi ne guzel bakisiyorlardi yalandan da olsa bir birine gulumsuyorlarki sanki gercekmis gibi geliyordu adama. Simdi gercekten seviyorlar ama yaptiklari yapmacik. Ne cananmis gozu kapali agzi acik. Tam bulmus tencere gibi kapagini yani cetini. Cetinin agzini ezib buzmesi beni cileden cikariyor. Agzinin ortasina birtane patlata bilsem ne iyi olurdu.

  1. aslı dedi ki:

   Haklısın Çetini iyice bir dövmek lazım.
   bugüne kadar hiç dayak yememiş anlaşılan.
   Ömer den iyi bir dayak yese iyi olacak.

 65. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  DAMLAM BİRTANEM GÜLE GÜLE GİD GÜLE GÜLE GEL
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  ÜLKERCİM CANIM ÇOK GÜZEL ANLATMIŞSIN KENDİNDEN BENDE ❤️❤️❤️ FB ❤️❤️❤️
  YAKIMINI TUTUYORUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   ELACIM çok sevindimB-)

 66. Anonim dedi ki:

  Zehra çetine parayi verecek
  Çetin canani terk edecek ve
  Canan da intihar edecek muhtemelen yada çetini vuracak ama çetin dizinin reytingini düşürdü :((iğrenç

 67. Tatlıcı ülker dedi ki:

  SEVDA ablam şimdi sana kendimi tanıtıyorum.
  Ablacım şimdi benim adım Ülker. 18 yaşındayım. Sevdiyim renk lerciverd(göy) Boyum 1.51, kahve renginde gözlerim ve saçlarım var. Fenerbahçe takımını tutuyorum. Hayvanları çok severim. Ama çokda korkarım. En çok sevdiyim hayvan kedi. Minnoş adında minicik kedim var. Tatlıya bayılırım. Zaten ismimde ordan kaynaklı. Dizikolik birisiyim. Fazla dizi izlerim. Gülmeyi, güldürmeyi seviyorum. Şaka yapmaya bayılırım. Çok fazla hobilerim var. Hobi olarak mehendi sanatıyla uğraşıyorum. Kafama göre Şiir, hikaye, senaryo yazıyorum. Basketbolu çok severim. En büyük 2 hayelim var.
  1.hayalim- (şimdi sen benden büyüksün o yüzden cümlemden dolayı özür dilerim) Bir anne olmak. Hem de kız annesi:-)
  2.hayalim- “CiciliBicili.com” adında bir site açıp boncuklardan kendi tasarladığım takıları ve eşyaları satmak.
  Bir yıldır bu sitenin daimi yorumcusuyum. Burdan başka 2 siteye daha yazıyorum. Dizihaberi.com’ yorum yazıyorum. Fraqmandizi.tv’de de analiz yazıyorum.

  İşte Sevda ablacım ben buyum. Sence nasıl birisiyim? Bu arada analizimi okuduğun için teşekkürler…

  1. Derin dedi ki:

   Ulkercim çok güzel anlatmissin kendini:)mehendi nasıl bir sanat acaba?

   1. Tatlıcı ülker dedi ki:

    DERİNCİM günaydın. Birtanem mehendi kınayla ele ve ya ayağa knayla türlü-türlü nakış çizmekdir. Bildiyim kadarıyla Hindistan kökenli bir sanatdır. Zaten ismide ordan geliyor. Önceden hobi olarak başladım. Ama son bir yıldır profisonel şekilde ilgileniyorum. İnsanın ruhunu acayip sakinleştiriyor.

 68. Hanim abla dedi ki:

  Yine merhaba Aslıcım,nasılsın. İyi
  diyelim iyi olalım diyeceksin.Sabahın “vicdan elle tutulur bir şey olsa ameliyatla aldıracagım.” demesine çok güldüm,hem de hoşuma gitdi.Düşündüm de tüm insanlarda vicdan olsaydı tüm dünya rahat uyurdu.Tüm mahlukatın eşrefi insan bir-birinizden ne istiyorsunuz?
  Kusursuz insan yoktur diyorlar.Zehranın da kusuru başkalarını düşünerek,onları korumak isteyerek söz gizlemesidir ve bu uzden başı çok çekse de hala bu huyunu terk etmedi.Ömer ona bu kadar güvenirken hiç iyi olmadı.Neyse bu da geçecek.
  Demedi deme,bir-iki gündür keyfin yok gibi.Allaha emanet ol bir tanem.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, bu kez öyle demeyeceğim senin sonda dediğin gibi pek tadım yok ablacım.

   Allah sonumu hayreyleye
   yazdıklarında haklısın, hem vicdan hemde Zehra hakkında.
   Sende Allah’a emanet ol ablacım seni seviyorum.
   neyse ben gideyim, sonra gelirim.

 69. xanimazerifan dedi ki:

  iyiaksamlar aslicim analiz m uhtesem olmus elinesaglik canim

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim xanimazerifan
   seninde okuyan gözlerine sağlık 🙂

 70. anonim dedi ki:

  Man fragmana pek inanamadim,bu kadar şey iki bölumde mi oldu?canan zehra onu çetinden uzak tutmak için para verdigini sanio,sonra bani sevmiyanlar bandan kurtulior diye ilac içio,sonrada zehra gelinlikle ömerin yaninda,belkide hayaldir,çetin boyle kolay brakmaz.

 71. IR dedi ki:

  Fragman yeni cikdi, onumuzdeki haftanin ilk gonleri dugun gunleri olmus , gelinlik , sahilde gezmeler falan , hic endise etmeyin ahali bizimkiler cok mutlular , simdi vicdan hakki dizisine geciyorum , ondan sonra zehra hakda dusuncelerimi yazarim, arkadaslar bir az gercekci olun lutfen , zehra onu yapdi , sunu yapdi bir az insaf,,takdir etmek yerine elisdirmek dogru olmaya bilir.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Ben senden yanayım abim:-) Sen vicdan hakkını izle bende analizi yazıp geri dönücem:-)

  2. aslı dedi ki:

   Ir abi, Zehra’nın onca yaptığı şeyi dayanmasını takdir ediyorum. Ancak Ömer eski zorba Ömer değil. Bu Ömer’i de Zehra ortaya çıkardı.
   Ömer, Benimle paylaş benden yardım iste diyor.

   Şimdi Ömer den habersiz Zehra bu işin üstesinden gelirse güzel. Ömer öğrendiğinde demeyecek mi neden benimle paylaşmadın bu yükü tek başına omzunda taşıdın.
   Ömer haksız mı?

 72. Anonim dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.w

 73. Asena dedi ki:

  aşk ayilesi koshun dugunumuz var dugunumuz sonunda ya cok iyi geldi bu igranc cetinli ve cananli bolumlerden sonra ya sonunda olmedim zehranin agzindan seniseviyorum ve omer kelimesini biyerde gordum ve duydum bu arada firagman ters koshe yapmazsa cok guzel muhteshem yikiliyo

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   AYTACIM, AYLİNİM nerdesiniz bir ses verin.

   1. Aylin dedi ki:

    Merhaba Ulkercim . Caniim nasilsin . Beni sorarsan iste yasiyor derim . Sinirlerim bu kadar bozukken bide qiripe yakalandim . Arkadaslar sizler nasilsiniz. Aslicim canim her zamanki gibi muhtesem yaziyorsun . Ir abi sinirlenme . Ben senin kizin bu iyi niyetlerini taktir ediyorumda,Ama bu ona ve Omere zarar verdigi icin kiziyorum . Tabiki Zehra insan gibi mukemel bir karaktere sahib . Ama bazen biraz fevri haraketler yapmamali . Ve en onemlisi her seyi Omere anlatmali . Tabi buda Zehranin sucu deyil senaryo geregi boyle . Ama insan iste sinirlenince kime yuklenecegini bilmiyor .. suclu ariyor

    1. IR dedi ki:

     Hos geldin , gecmis olsun , grip iste , bu sezonun gundemde olan hastaligi , bol bol istrahet et, birde maye kullan , icecekler , sifali bitki caylari falan, zehra fevri davranmiyor , aksine , sabirli ,temkinli davranarak her kesi cildirtiyor , burdan bakarsak zehra takdir edilmeli , basindan beri zehraya ketum , kendi basina davranan , basina dertler acan gibi bakiyuruz , itiraz ediyoruz , oysa ki zehra her ne becerdiyse temkini iyle becerdi , en basda zehra kendini kayb etseydi , sevimle yener piskopatinin oyununa gelirdi ve akibeti hos olmazdi , onca sikintida en zor olani secdi ve hepden omere sigindi ve cilesini cekdi ama kik demedi sonucda omerin sevgisini kazanmayi , ote yandan izleyicininde sevgisini kazandi, annesinin o kadar yaramazligina sabr etti ve iyiligi iyle aylesinin onun yuzunden dagilmasina engel oldu , omerin huysuzlugunu , dengesizligini , hakaretini sabirla , allaha siginarak tahammul etti olanlari biliyiruz , aysenin hastaligini omerle sorun yasamasina regmen temkinle, iyi ve semimi davranarak iyilesdirdi , alevi bile iyi niyetiyle iyi davranarak, aysenin hastaligina yansimasin diye tehemmul etdi, nazanin santajina karsi kimseye bir sey soylemedi ki unuru kirilmasin , konaga serinlik dusmesin diye alevin, nazanin muzunun yapdiklarini gizli tutdu, babasi inad etmesin , fazla direnmesin diye askini kalbine gomdu ve omerden aci cekerek vaz gecdi , oylelikle babasini ikna etti, arasini yapdi babasiyla , o cumleden halsina kibarca davranarak , heyali , iffetli davranarak acisini cekdi, acidan bayildi oyle ikna etti ; tabi omerinde zehrayi ornek alarak temkinli davranmasi isleri kolaylasdirdi , ama cetin muvzusu bi ayri olay, zehra ne yapsinki cetin piskopati secenegini dogru yapmis , cetin para avcisi ve baska bir sey diyil ve bu yolda her hangi iyrenc oyunlardanda cekinmiyor, hem nerden gireceginide biliyor , zehrada canan gorgusuzune imayla , isareyle , bazen kusgunlukle karsi koyamiyor ve canan hasedinden baska yere yozuyor , ute yandan cananin onuru ve haysiyyeti soz konusu , onunla beraber zehraninda hem kendisinin hem aylesinin haysiyyeti soz konusu, halasi , babasi , hatta omeride etkileyen bi durum , o resimler internete duserse cananin inthar huyu oldugundan hayati soz konusu , zehra bu yunde hisslere kapilib fevri davranirsa cok kisinin cani yanmasindan endiseli ki zehranin ozelligi baskalarini kendinden once dusunmek ve bu yuzden kendine yukleniyor , eskilerde evlenen ciftler cizgileri , deyerleri kolay kolay asamazdilar ve heyali davranib saygi gosterib kolaylikla eslerine yakin davranmazlardi, utanirdilar , buyuk yaninda esleriyle konusmazlardi , ve ya sarilmazlardi , bu bizim halkimizin gelenekleri ve deyerlere , buyuklere saygisiydi , her defasinda cocuk konusu konusulanda zehra utancindan basini one eyiyor , cocuk olmasi suc mu? Hayir ama zehra bu turlu davranislari buyuke saygisizlik ve heyasizlik gibi goruyor, tabiki oyle diyil ama norma oyledir bu dizininde farmati deyerler , cizgiler ve gelenekler ustune kurulmus, elbette en dugrusu once omere sonrada hemen polise anlatmasidir , ozel sebeplerden dolayi , endise ettiginden , uzulmesin diye omere anlatamiyor , polisede cetin izin vermiyor ki bu bolumde izledik, kasabalarda, koylerde , kucuk sehirlede cetin gibilerine karsilasmiyor insan, ama buyuk sehirlerde her turlu hirsizlik, dolandiricilik , cinayet kolaylikla yapiliyor ve o sektorun adamlari , ceteleri , mafyasi kolay kolay pusu kuruyor ve avlarini avliyorlar, bazen kanun , polis, zabita bile ostesinden gelemiyor , zaten yeni fragmanda canan intihara kalkismis , sanirim zehra son anda cetine parayi vermemis ve cetinde ele gecmesin diye canani red etmis cananda mektub yazarak intihar etmis zehrada dugun oncesi kimsenin uzulmesini istemiyordu ve kolay yolu parayla hall etmekde gordu ama yine canana yaranamadi , zaten buyukler halade buyuk sehirlere gidenleri sim siki tenbih ediyorlar , diket et , parani , pulunu , kendini koru diye, senaristde o yuzden bu iki karakter icad etmis , biz saka olsun diye senaristi elesdiriyoruz ama eytim amaciyla dogru yapiyorlar , cok uzun oldu uzur dilerim.

     1. Aylin dedi ki:

      Tamam abicim ben pes etdim . Sen her konuda haklisin .

    2. aslı dedi ki:

     Aylincim geçmiş olsun dikkat et kendine.

 74. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Yesem mi? Yemesem mi?
  Yesem mi? Yemesem mi?
  Ay kararsız kaldım ya.
  İnsan yemeye kyamyor:-) Yapanın eline sağlık:-)

  1. Anonim dedi ki:

   Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.w

  2. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Ben senden yanayım abi:-) Sen vicdan hakkını izle bende analizi yazıp geri dönücem.

  3. aslı dedi ki:

   Afiyetle ye, afiyet bal şeker olsun benim arkadaşıma canım benim 🙂

 75. Anonim dedi ki:

  Ya kaldırın şu saçma diziyi
  Bu süzme salak Zehra ya Ömer i batırır malını mülkünü yada başka kadina kaptirir..
  Gözüne far tutulmuş tavşan gibi salak salak bakıyor sürekli
  Pehhh

 76. su damlasi dedi ki:

  Ya aslicim bu analizin beni oldurdu gulmekden cok tesekkurler canim benim guzel olmus eline saglik

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Su damlam yolun açık olsun:-) Su gibi git, su gibi gel İnşallah. HOŞCAKAL:-)

  2. aslı dedi ki:

   Su damlam,
   yola çıkmadan önce sana iyi moral olmuştur. Sana yazdım canım.

   ah bir de şu siteye yazdıklarım gitse şarkıdaki gibi çıldıracağım sonunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.