Adını Sen Koy 212. Bölüm Analizi 7 Kasım Özeti

Burak 08 Kas 2017 Adını Sen Koy  0


Adını Sen Koy 212. Bölüm 7 Kasım 2017 Salı

Eskilerin Gazozcu Nuri Alço’su Çetin İş Başında.

Zehra Canan ile buluşup Canan için düğünde giymesi için elbise alacaklardı. Zehra tam saatinde vaktinde buluşma yerine Ömer ile gelmiş. Ömer işleri nedeni ile Zehra’nın da git demesi üzerine Zehra’nın yanağından öperek ayrılmıştı.

Canan ise, Zehra ile buluşacağını Çetin’e bir gece öncesinde söyleyince, Çetin Canan’a Zehra ile buluşacağı saatte randevu verip daha önce buluştukları kafeye gelmesini söylemiş. Canan Zehra ya hiçbir şekilde haber vermeden kafeye gidip Çetin’i beklerken.

Zehra Canan’ı buluşma yerinde bekliyordu. Çetin aklı sıra Zehra ya tuzak kuracak arabası ile Canan’a gidiyoruz diye başka yere götürecekti. Ama Zehra Çetin’i dinlemedi. Canan’ı telefonla arayarak konuşmak istedi olmadı.

Çetin’in planı bozuldu. Canan çıka geldi. Şaşırdı Çetin ile Zehra yı yanyana görünce, Çetin tesadüfen geçiyordum gördüm bizde şimdi sana geliyorduk ki sen geldin diye yalan söyledi.

Çetin bugün sizin şoförünüz benim istediğiniz yere götüreceğim deyince Zehra kabul etmedi. Canan da kırmayalım Çetin’i dedi.

Bırak Canan kıralım hatta kafasını kıralım şu Çetinin.

Sende ne zengin koca meraklısıymışsın Canan. Bilsen ki Çetin çulsuzun teki dönüp de yüzüne bakmazsın.

Zehra Çetinin bu tuzağına düşmedi. Onunla gitmediler. Çetin de Zehra ya karşı iyice kinlendi. Bugünde paçayı kurtardın ama seninle daha çok işimiz var Zehra dedi arkasından. Bu Çetin Zehra’nın canını çok yakmak istiyor.

Kerem, babası için gerçekten çok önemli olan şirket organizasyona katılmadığı için babası tarafından cezalandırılıyor. Ayhan bey, Kerem’in arabasını elinden aldı. Evde de kalmasını istemiyor. Diğer mülklerin de kalmaması için de gerekli talimatları vermiş babası.

Ya Kerem evine dönecekmiş yada başının çaresine bakacakmış. Kerem eve dönmeyi kabul etmedi.

Başının çaresine bakacakmış. Baksın bakalım nasıl bakacaksa Kerem efendi.

Şimdi bazı arkadaşlar diyebilir böyle babamı olur? Ne var ki organizasyona katılmadıysa. 

Bu Kerem’in ilk vukuatı değil daha öncede şirket organizasyonuna katılmış, haberlere konu olacak işler açmış babasının başına. Şimdi de büyük bir iş anlaşmasını kaybetmiş babası onun yüzünden. İş hayatında söz önemlidir. Her konuda olduğu gibi. Verilen sözler yerine getirilmez ise itibarı sarsılır şirketin ve şirket sahibinin.

 Kerem babası için katılacağı o geceye elinde olmayan nedenlerle katılamasa da önceden yaşattıkları nedeni ile bu bardağı taşıran son damla olmuş, babası için çok normal şimdi de oğlunu cezalandırıyor. Haklı baba. Ekmek elden su gölden, bir dönüm bostan yan gel yat Osman. Yap sonra da sen şirket organizasyonuna katılma. 

Yok öyle deyip baba oğluna ders vermek amaçlı elindeki her şeyi alıyor alsın da.

Kerem efendinin karnı acıkmış, hemen pizza siparişi vermiş ve ödemeyi kapıda kartla yapacak ama yapamıyor çünkü, kartları bloke edilmiş. Adam para yoksa pizza da yok diyerek pizzayı getirdiği gibi geri götürdü.

Elektrik, su ve doğal gazını da kesmiş babası. Baba çok ciddi. Affı yok oğlu Kerem çok iyi bir dersi hak etmiş.

Zehra Canan ile yolda tartışarak ilerlerken Ömer aradı Zehra yı gelinlik için modacı gelecek sen nerdesin gelip alayım mı diye?  Zehra da Canan ile şirketin yakınlarında olduğunu söyledi.

Ömer, Zehra’nın sesinden bir şeylerin yolunda gitmediğini anladı sen iyimisin diye sordu ama Zehra iyiyim diyerek konuyu kapattı.

Söylesen ya olup bitenleri be Zehra, sakla sakla nereye kadar? elbet bir gün sakladıkların gün yüzüne çıkacak.

Zehra Canan’ın tek başına hareket etmemesini istediği için çanta gibi her yere onu da götürdü.

Zehra şirkete Canan’ı da götürdü ve Gelinlik modellerine baktı Zehra. İstediği sade bir gelinlik en sade olanını bulana kadar baktı. Canan ise, en gösterişlisi olsun istedi. Ömer den yardım istedi Zehra. Ömer de sen hangisini beğenirsen beğen, bende beğeneceğim dedi.

 Daha sonra da bilgisayardan organizasyon şirketinin gösterdiklerine baktılar düğün için. Ve Zehra Ömer’e özel konuşmak istediğini söyledi. Ömer de bir kahve molası verdik diyerek Zehra ile başbaşa kalıp konuştular.

Zehra organizasyon şirketi olmadan bu işi evlerinin bahçesinde yapmak istediğini söyledi. Ömer de ben senin yorulmanı istemiyorum deyince, 

Zehra Ömer dedi. 🙂

Bu Ömer’in öyle hoşuna gitti ki tatlı tatlı gülümseyerek efendim dedi Ömer.

Ve Zehra, mahalledeki evde yapılacak olan düğün hazırlığını kendilerinin yapacağını pastaları da Şükran teyze yapacak gerek yok şirkete dedi. Ömer de kabul etti.

Ömer Zehra ya, ben çok şanslı bir adamım, senin gibi özel biri ile birlikteyim. Susarken de sesimi duyurabildiğim, konuşmadığı halde ne dediğini anladığım. Dedi ve Canan girdi odaya elele tutuşan Ömer ve Zehra. Canan odaya girdi diye birden ellerini çekti Zehra.

 Sonra da Cananı eve annesine teslim ettiler ve Ömer ile Zehra mahalleden ayrılıp konağa geçti.

Ayhan bey, Sabah’ı emlak dükkanında ziyaret etti ve Kerem’in kaldığı evin anahtarlarını değiştirmek istediklerini, babasının o evi satmaktan vazgeçtiğini, Kerem’i cezalandırmak için kartlarına bloke koydurduğunu, arabasını aldığını söyledi.

Sabah da çilingirci bulup evin anahtarlarını değiştirirken Kerem açtı kapıyı ve Ayhan beyin isteği ile bunu yaptığını öğrendi.

Kerem de dükkana gelerek evin yeni anahtarların bir kopyasını istedi eve girmek için ama Sabah vermedi. Gel burada kal dedi insanca ama Kerem, ben Kerem Alkanım gider bir otelde kalırım dedi. Sabahı küçümsedi.

He ya kalırsın hangi parayla Kerem efendi. Adınız namınız yürümüyor babanız buna izin vermiyor. Eski Kerem değilsiniz artık. Çulsuz Keremsin sende para olmayınca yanında da kimse olmaz.

 Canan durduğu yerde durmuyor Çetin’i aradı buluşmak istedi. Çetin de kabul etti. Canan da annesine Sabah ile kahve içeceğim diye yalan söyleyerek evden çıktı.

Şu Canan da hiç mi akıl yok?

Ömer ve Zehra konağa gelince, Ömer yürümek istedi bahçede yürüyüşe çıktılar. Büyük bir ağacın altına geldiler. Ömer’in çocukluğundan beri var olan o ağacın altında konuştular. Ömer Zehra ya seninle bir evimiz olsaydı nerde nasıl olsun isterdin?

Bu soru boşuna sorulmadı. Ömer ev yaptıracak ve bu ev Zehra’nın istediği gibi olsun istiyor bu soru ondan soruldu.

Zehra da cevap verdi, Ömer seviyor diye deniz gören bir tepede, sırtını ağaca yaslamış bir ev. Tek katlı, verandasında salıncağı olan, çatısı kremit, duvarları taş, kapıları, pencereleri, tavanı ahşap şirin bir ev hayal edermiş Zehra.

Ömer mesajı aldı kaydetti hafızasına.

Bu güzel konuşmanın üzerine Asya ile Ayşe geldi. Asya dayısı ile yemek yemek istiyormuş yoksa yemezmiş dayısını çok seven Asya bir prenses hemde dayısının prensesi.

Zehra’nın telefonu çaldı. Arayan Çetindi. Herkes içeri geçti Zehra bahçede Çetin ile konuştu. Telefonunu nasıl bulduğunu sordu. Söylemedi Çetin.

Nasıl olacak Zehra.

Canan bayılmıştı ya o adamın evinde de sen Cananı aramıştın telefonundan işte o zaman alıp kaydetmiştir. Çok safsın be Zehra.

Canan benim evimde bu gece burada kalmak istiyor. Haberiniz olsun gelip alabilirmisin diye aradım dedi.

Zehra Cananı aradı açmadı Canan. Zehra endişelendi halasını aradı. Cananın Sabah ile buluşacağını öğrendi. Sabah’ı aradı Cananı hiç görmediğini öğrenince iyice meraklandı ve Ömer’e gitmesi gerektiğini söyleyerek konaktan ayrıldı Zehra.

 

Ve Zehra bu adamı sevmezken, Cananın onunla konuşmasını istemezken Ömer’e hiçbir şey anlatmadan Cananın yanına gideceğini söyledi. Ömer ben bırakayım dese de kabul etmedi Zehra.

Ömer de Can ile git nereye istersen o bıraksın dedi.

Offf Zehra offf. Ne diye gizli kapaklı iş yaparsın anlat Ömer’e. ne diye saklıyorsun?

Kerem gece kalacak yer arıyor. Arkadaşlarını aradı olmadı. Babası onlarla da konuşmuş. Kerem babasını aradı konuştu. Babası artık ne dediyse iş de bulur kendi paramı kendim kazanırım dedi.

Geceyi de bir park da bankın üzerinde uyuyarak geçirirken biri geldi ve gizlice sessizce cebinden cüzdanını, kolundan saatini alıp kaçtı.

Sabah da Kerem’i arıyordu. Buldu ve o gaspçının peşine düştü Kerem olup bitenden bir şey anlamadı ayakta uyuyor Kerem.

Zehra da gecenin karanlığında yolda giderken Canan gördü Zehra yı ses etmedi ne işi var bunun burada dedi içinden ve telefonu ile bir şeyler mi yazdı birini mi aradı anlamadım.

Çetin denen pislik herif Zehra’nın resimlerini çekmek için yatak odasında düzen kurmuş onları kontrol ediyor.

Allah seni bildiği gibi yapsın Çetin.

Zehra da saf saf tek başına bu adamın evine gidiyor. İnşallah kapıdan içeri girmez Zehra.

Eskiden Yener vardı, Hilmi Yılmaz vardı, Alev vardı böyle pis işlerini ne düşündüler nede yaptılar. Ben eski kötüleri geri istiyorum. Çetin git.   

eskilerin gazozcu Nuri Alço’su Çetin.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 212. Bölüm Analizi 7 Kasım Özeti” üzerine 68 yorum

 1. A.S.K hastasi dedi ki:

  Kiz ozlemek tek basina tadsiz olur. 2Kisi olunca ozlemek bi baska oluyor. Tek basina gidiyorsun diye korkma “BENI” yanindayim diye dusun. Oldurmek mi ben seni …. biliyorsun

  1. su damlasi dedi ki:

   Tamam sen beni ozle tum ask ailesiyle gercekden sen var ya sen cok cok fenasin tamam sende gel beraber gidelim gorusuruz gorusuruz bitanem gorusuruz

 2. A.S.K hastasi dedi ki:

  Kiz saat kacte gidiyorsun? Hava alani yakin. Ucagin kalkinca sana el sallarim. Ne o simdiden merak ettin? Bazilari sabretmegi ogrenir sen sabrsiz olmayi. Bulacam dedim buldum demedim. Hic hosuna gitmiyecek o gore. Pek gorusmek meraklisi oldun sen. Hayirdir…?

  1. su damlasi dedi ki:

   Yahu sen beni oldurecekmisin? Adi ustunde surpriz merak edilir .gorusuruz dedim yani seninle sag salim donersem mutlaka gorusuruz .ucak 11 de kalkicak ellerin derd gormesin .canim benim hadi gorusuruz

   Anladim..sen varya cok fenasin

   1. su damlasi dedi ki:

    Beni bitek sen ozle baskasina gerek yok

 3. A.S.K hastasi dedi ki:

  Meydan konusunda sana katilmiyorum. Sen gittigin icin aklimda seninle gider. Cismimin icin burda meydan var yok fark etmez sensiz. Sen beni anladin….

 4. A.S.K hastasi dedi ki:

  Bende saskin da seni cokkk ozluyecez. Yoklugun yil gibi gelecek hepimize. Sinirli bayan. Ben de bakliyati arayim donuste sana surpriz bulmam lazim. Hoscakal sinirli bayan.

  1. su damlasi dedi ki:

   Surprizmi? Merak etdim hadi cok opdum gorusuruz

 5. A.S.K hastasi dedi ki:

  Selam hayirli cumalar. Nasilsiniz arkadaslar? Aslim eline saglik muhtesem olmus. Bende eskileri geri istiyorum. O zaman eski dediklerimiz diziden ne zaman cikacaklar diye gun sayiyorduk simdi yeniler cikip gitsinler diye saatleri sayiyoruz. Dunden beri yaziyorum ama bir turlu cikmiyor yorumlar. Ir abi masallah hizina yetismek zor oldu. Hasta diyilim ama yorum gonderemiyorum gonderdiklerim cikmiyor. Senin firtina once sakinliyin beni korkutuyor. Aman. SU damlasi sana iyi yolculuklar. Sana yazmistim …. ama cikmamis. Tesekkur ederim(sebebini biliyorsun).

  1. su damlasi dedi ki:

   Selam ASK HASTASİ hayirli cumalar canim tesekkurler gidiyorum evet sinirli bayan gidiyor meydan size kaldi 🙂
   Tesekkurunu aldim gorusuruz

 6. Gozel dedi ki:

  Aslicym ellerine,bu guzel gonlune saglyk canym ne guzel analizler bunlar icin sana borclyyam canym
  Nolur artyk Zehra Omerden hic bişey saklamasyn ya
  Aslim neo eski kutuleri ozlemişsin hayyrdyr canym

  1. aslı dedi ki:

   Gozelcim sağolasın.ama napıyım eski kötüler bu kadar iğrenç değildi. ne hilmi ne de Yener. Çetinin yaptıklarını yapmadı.

 7. Çiğdem dedi ki:

  Aslıcım düşüncelerimi dile getirmişsin eski kötüleri geri istiyoruz onlar en azindan kötüydü igrenc değildi
  Dediğin gibi yeni nesil nuri alcoyu ogrensin istediler heralde…. ama devir değişti 8 yasindaki kizim bile gülerek dalga gecerek izliyor böyle şey olmaz diye

  1. aslı dedi ki:

   Evet eski kötüler, şimdi ki kötülerden katbekat iyiydi ekip yaptı oldu bizde izledik. olmaz da oldu işte. daha neler göreceğiz bakalım

 8. Sevda Naun dedi ki:

  Ya bu dizi bimeyini beklemedim sinirdan olecem ya .Ne bicim senaristler Insanin bu qader mukkemler kocasi olurken niye yalan soyluyur wu Zehra valla yazik oldu Siz bir duyun yaparsiz diye cirkinlikmi lazim .Valla kecen sezon anladiq Yener cok sevdiyinden yapiyor ya ne oluyur .Arkadawlar bir sozlewmeli evliklikde Kerem ve Sabahdan olacaq soyliyim size Keremin yawamaga yeri yurdu olsun.

  1. Aytac azeir fan dedi ki:

   Yazdik ların da çok haklisin sevda abla ama zehar da çok caresiz ne yapicani bilmiyor omer her seyi anlaticak dim ama cetin tehtit eti kimseye soylem dedi yoksa internet yaynlarim fotaraflar dedi zehra da korukdu kecmis de canana ni başına kotu seyler gelmis ayni seyleri tekrar yasamasi da korkuyor oyuz de de omer de anlatamyor ama keski antatsaydi

 9. Sevda Naun dedi ki:

  Tewekkur ablacim Su Damlam bende cok aliwdim hepinize bende ozeti izliyordum.Sana iyi yolculuqlar balim peteyim opdum

  1. Aytac azeir fan dedi ki:

   Iyi aksamlar sevda ablacim ben iyiym çok tesekkur ederim ne olur kusuruma bakima biraz gec yazdim bugun bu sayfay hiç girmeim sabah da sitey gire miyor duk simdi hepsin okuyup cevap yazyorum biz de seni çok ozledik iyiki var sin ben de seni yeni tanıdım ama çok sevdim iyi geceler sevda ablacim sizleri çok sevyorum

  2. Aytac azeir fan dedi ki:

   Iyi aksamlar sevda ablacim ben iyiym çok tesekkur ederim sen nasilsin ne olur kusuruma bakima biraz gec yazdim bugun bu sayfay hiç girmeim sabah da sitey gire miyor duk simdi hepsin okuyup cevap yazyorum biz de seni çok ozledik iyiki var sin ben de seni yeni tanıdım ama çok sevdim iyi geceler sevda ablacim sizleri çok sevyorum

 10. Sevda Naun dedi ki:

  Selam hepinize iyi akwamlar az bir zamandi tanisamda nasil ozledim ya hepinizi.Once size tewekkur borcum var sozleriniz nasil iyi geldi sanki azciq rahatladim bu kez abi ziyarete getdiyimde soyledimki bilyorsun beni merak etme yeni arkadawlar bulmuwum onlari cok seviyorum.Manavi dost bulmak buna cok sevinirim hepiniz sag olun var olun.Once Su Damlam ciyeyim bitanem nasilsin ozledinmi beni?Aytacim bitanem sen nasilsin?Mersinli Elam gulum sen nasilsin?Betul canim sen nasilsin? Gozelim guzel yureklim sen nasilsin?Nurum ablacim sen nasilsin?Iyiki varsiniz Opdum cok cok.Diziden yorum soyleyemem cunki dun bakmadim inwallah bu gun bakicam

  1. su damlasi dedi ki:

   Ay can ciyerim gelmis hos gelmis canim oncelikle tekrar basin sag olsun mekani cenet olsun abimizin
   Tabiki ozledim seni canim benim oyle alismisimki size bitanem sen nasilsin?cocuklar nasil hepsine benden selam soyle cok ozledim seni iyi ki geldin ben Şimdi isden cikiyorum eve gidiyom
   Yazarim cok opdum gorusuruz

 11. Ayan dedi ki:

  Herkese selam.
  Nasilsiniz?
  Site bir az degismis gibi geldi bana ama neyse.
  Arkadaslar beni merak etmeyin diye yaziyorum.
  Benim kasimin ortalarinda sinavim var o yüzden gecemi gündüzüme katip çalisiyorum. Bu sinav benim için çok önemli.
  Ama basima o kadar olay geldi ki size anlatmak için günleri sayiyorum. Hadi iyi günler.
  Hepinizi kocaman öpüyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Ayancım evet site bakıma girdi biraz değişti.
   Sana sınavında başarılar canım. Hayırdır inşallah neler geldi başına?

 12. isimsiz dedi ki:

  Bu senaristler Ömerin malvarlığını Zehrayla paylaşması konusunu boşuna izlettirmediler bize.Belliki illa Ömerin paralarını birilerinie yedirtecekler.Çok meraklı idiler bunu yapmaya Alev o kadar uğraştı bari ona yedirtselerdi.Hiç değilse Alev kötü bile olsa o şirkette çalışmış emeği vardı.En azından Alev ve Hilmi zehranın canına kasediyorlardı bedenine değil.Şimdi Ömerin paralarını bu salyalıya yedirtecekler.Ne diyelim gerçekten çok yaratıcı hangi senarist akıl etmişse artık.

 13. Hanim abla dedi ki:

  Sana da iyi akşamlar Su damlası,hoş buldum.İyiyim çok şükür,sen nasılsın.O yazılara şiir demeyek,söz yıgıncagı deyek.Beyenirsense sana da yazarım,ama 24 hazirana kadar dözesen gerek.Sen dua et Allah izin versin,ömür vefa etsin,ben de yazım inşallah.

  1. su damlasi dedi ki:

   HANİM ABLAM bende iyim ya ben dogum gunume kadar nasil bekliyecem eh o zaman ben. Bi dua edeyim ..ya allahim sen hanim ablam uzun saglikli sifali omur ver hep bizimle olsun bana dogum gunumde soz yazacak sen hanim ablami kotulukletden kem gozlerden koru ya rabbim amin ..iyi geceler hanim ablam

 14. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aytac.hoş buldum.Sen de iyisindir inşallah.Ben her kesle danışmak isterim.Ama 2.defasında geri dönür.bu geri sözü surata kapanan telefon ve ya kapı gibi.hiç hoş diyil.Neyse, gecen hayırlı,uykun şirin olsun.

 15. xanim azerifan dedi ki:

  aytacbende iyim sanada iyi gecelertatliruyalar canim sudamlasi sana da tatli ruy alar bitanem

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar HANİM ABLAM hos geldin nasilsin?cok ozledim seni hele sirlerin varya nasil ozledin insallahki iyisin canim ellerinden opuyorum

   XANİM AZERİ iyi aksamlar canim arkadasin ben iyim sen nasilsin?kusura bakma isden anca kafami kaldira bildim her kes yatiyor galiba iyi geceler hepinize

 16. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Ülkercim,ben de.Selamını ben alıyım yarın ilıetirim.Sag ol.

 17. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Xanım Azeri.İyisindir inşallah.Hayırlı akşamlar kızım.Bu 4.oldu,çıkmayacak.geri donecek.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Merhaba HANIM ABLAM. Polad amcaya benden de selam söyle:-) Öpdüm seni.

 18. xanim azeri fan dedi ki:

  iyiaksamlar aslicim analiz g uzel olmus hanim ablacim sanada iyiaksamlar

 19. Hanim abla dedi ki:

  Aslıcım yeniden merhaba.Maşallah analiz çok iyi.Bu bölümde Keremin babası tarafından boykot edilmesi baresinde söylemek isterim.Baba yıllarla Keremin yanlış haraketlerini bildiyi halde bir ölçü götürmemiş.Şimdi ne oldu da bu kadar sert ceza veriyor.Bir az tühaf bence.Bu ceza yıllar önce verilmeliydi.Tokat zamanında atılmıyorsa sonrası zaman alır.Ha bir de Çetine göre seyrciler diziden tiksiniyorlar.Kötü karakteri canlandıran kaç oyuncu gördük biz.Onlar böyle diyildiler.O Yener bu Çetinin yanında masum.Ben de aynen senin gibi eski kötüleri istiyorum.Unutmadan söyleyim Polad amcanin selamları var.
  Ailemize YENİ GELENLER hoş geldiler.SEN de hoşca kal güzel kızım.

  1. Aytac azeir fan dedi ki:

   Hayrli aksamlar hanim ablacim hos geldin nasilsin ?

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, Kerem’in babası kendi adının 2. kez kötü anılmasından kaynaklı oğluna ceza veriyor. 3. sünü engellemek için. geçmişi bilmediğimiz için ancak bu kadar bir açıklama getirebilirim.

   Haklısın nede olsa ağaç yaşken eğilir.

   ve aleyküm selam getirip gönderen sağ olsun inşallah.

   Seninle bu geceyi kapatayım ablacım. Bu geceyi de yarıladım hadi herkese benden kucak dolusu sevgiler.
   Tatlı rüyalar iyi geceler.

 20. xanimazerifan dedi ki:

  iyiaksamlararkadaslar sud amlasi,aytac,ulker,irabi,sizlernasilsiniz insAllah iyisinizdir

  1. IR dedi ki:

   Merheba , iyiyiz , dirilisi izliyoruz.

  2. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Xanım axşamın xeyir. Canım nə qədər ki, burdayam kefim de kökdü:-)

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Hayrli geceler xanım azeri fan ben iyiym canım çok tesekkur ederim sen de iyisindir insallah iyi geceler tatli ruyalar sana

 21. Hayat dedi ki:

  Merhabalar arkadaslar nasilsiniz . Uzun zaman siteye ugrayamadim. Sizleri çok özledim ❤❤❤. Asli ir bey hanım abla gozel zehra su damlası ask hastasi lale aylin ayan aytac isomlrrini sayamadigim arkadaslar hepiniz iyimisiniz. Yeni arkadaşlar nasilsiniz. Tatlıcı Ulkercim ismin yaksmis nasilsin☺☺
  Bu arada analizlerin muhtesem aslicim. Çetin ile canan alev ile yeneri aratacak galiba. Neden 208 ve 210 bolum analizleri çıkmadı canim

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar Hayat hos geldin canim ozletdin kendini ben iyim sen nasilsin? Her sey yolunda dimi?

  2. IR dedi ki:

   Hos geldin hayat, hemde cok hos geldin , gordugun gibi biz iyiyiz , sen neden ugrayamadin ?

   1. Hayat dedi ki:

    Hos bulduk.Çalıştığından dolayı pek giremedim abicim. Arada girmeye calisacam yorumları ve analizleri okuyorum ama

  3. Tatlıcı ülker dedi ki:

   HAYATCIM hoş geldin:-)

  4. Aytac azeri fan dedi ki:

   Hos geldin hayat ben iyiym co SUKUR canim sen nasilsin iyisindir insallah biz de seni çok ozlediki iyiki geldin

  5. aslı dedi ki:

   Merhaba Hayat hoşgeldin canım, evet Alev ile Yener bunların yanında sütten çıkmış ak kaşıklar.

   Ben bu sezon eksiksiz gönderiyorum geç de olsa bilmiyorum canım.

 22. Aytac azeri fan dedi ki:

  Her kese hayirli aksamlar analiz okuyup sonra zayim dedim ve okuyup bitir dim çok tesekurler aslicim bu da çok guzel elerim o ter temiz kalibine salik canım gelelim dizimize çok SUKUR ki canan sayesin de zehra cetinin tuzana duş medi buna çok sevndim bugun ki bölüm guzel di ya zəhra çok iyi bir kız ben onu çok sevyorum evet biraz çok saf surekli baskalarina yardim edicem diye kendi basini belaya sokuyor ama ben yine o çok sevyorum o diger asik qizlar dan çok farkli zehrayla omeri aski tarihe kecmeli ben ce evet berki bu dizi de çok daha iyi diziler var ama zehrayla omeri aski gibi bir ask gormedim ben daha once onari aski gercek gibi çok saf ve masum inanimiyorum ki bundan sonra boyle asik bir cifit daha gorerim zehra ve omer çok iyi bir ikili oldu diziye sinrleni yoruz ben de qiziyorum bazi seylere ama her sey senarsti yuzun den bütün suçu onda zehom aski çok guzel benim onar da bir sikayetim yok tek sikayetim o cetin ve canan biz eski den kerem qizar dik simdi onu sevmeye basladik cetin le canana sinrlenin yoruz ben de sana katli yorum asli canım eski kotuler geri dönsün neyse benim cenem düşdü yine çok yazdim ha unut madan asli diger sayfa da yazmis din yanis okumadiysam eyer ceti zehrani fotaraflarin ceker se bir daha analiz yazmiycam diye fikiresdigimiz gibi olmadigina gore analiz yazmaya devem edicek sin dimi biz severk okuyoruz sen analiz yazmak da çok basarilisin çok guzel yaziyor sun oyleki okur ken izlemis gibi oluyor insan oh ıçim bosal di siz çok sevorum canarim benim

  1. su damlasi dedi ki:

   Aytacim ya tamda benim soylemek istediyim her seyi soylemissin eline saglik. Bitanem bosaldi icin simdi rahat ol lutven sinirlenme

   1. Aytac azeir fan dedi ki:

    Tesekkur ederim bitanem evet bosaltim ıçim simdi rahatladim sinirli deyilim aksine çok huzurluyum simdi yatmaya gidyorum son kes sitey gireyim dedim bakdim cevap siz kalan mesaj darim kalmis onari cevap layip oyle cikayim dedim sana iyi geceler tatili ruyalar ablasini guzeli seni çok sevyorum guzel gozlum o guzel yana bir opcuk kondur du ablan ALLAH emanet ol canım sabah görüşüruz insallah ALLAH rahatlik versin

    1. su damlasi dedi ki:

     Ah canim aytacim ya sen sinirlenme ablan ne gune duruyor oldururum ben hepsini ya. Bende anca baka bildim siteye canim sanada iyi geceler cok guzel uyu dinlen en tatli ruyalar senin olsun bitanem cok guzel bi opucuk kondurdum o gul yanaklara seni cok seviyorum kocamanda sariliyorum seni yarin siteye girene kadar allaha emanet ediyirum hepinize iyi geceler arkadaslar

     1. Aytac azəri fan dedi ki:

      Iyi aksamlar canım su damlam iyiki var sin ya seni okadar çok sevyorum ki canım guzel gozlum bugun sitey çok giremediki çok ozledim seni le konusmayi son zaman lar okadar mesaj yazyorum ki həm bu site de hem vhatsap da vakit bulduk ça da oğuz abin sitesine yazyorum yetisemiyorum hepsine bazi mesajlar cevapsi kalyor eleim den geldigi kadar kimseyi cevap siz birak mamaya calisiyorum bazen de yazdiklarim cikmiyor ne balasının guzel ne yapyor ıçim den sana soyle kocaman sim siki salilmak geliyor çok opdum senin cooooooooooooook sevyorum sizi canım bitanecik ask aylem benim

  2. IR dedi ki:

   Eger zehraya cetin yuzunden bi ahlaksiz hereket ve ya suclama gibi bir sey olursa bende asla ve asla Izlemem , zaten her yonde zehra sinav verdi ve tum orneklerden basariyla atlatti birdaha geriye dinub hikayeni boylesine ozatmanin bi anlami yok, daha ne kadar tuzak , sinak , tas , engel olcak , bence kim neyin neysi , herkes anladi , baska gizemli seylere yer verilsin.

  3. aslı dedi ki:

   Aytaccım teşekkür ederim canım evet Zehra ve Ömer aşkı gibi bir aşk bende görmedim. Tarihe geçmeli.

   analizi yazıp gönderdim canım. yazdıklarımı beğenmene sevindim.
   şimdilik erteledim ama olur da Zehra ile Ömer’e bir şey olsun bırakırım.

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Sen yazar sin dan biz beyen mez miyiz aslicm həm de çok beyeniyorum inşallah zehom bir sey olmuycak sen de analiz yazicak sin canım aslim iyiki varsin RABBIM her seyi gonlune gore versi inşallah seni çok sevyorum canım

 23. IR dedi ki:

  Rada nerdesiniz? Aylin , lale , ya arkadaslar bu gun bi garip havasi var sitenin , bulasici hastalik gibi .
  Zehranin neden canan yuzunden cetin dolandiricisinin pususuna dusduyunu anladik mi? Canan halasindan zehraya emanet edilmis , evet emanet kolay sey diyil emaneti alanda , edende neyi kimden aldigini verdigini bilmeli , ki hala bilerekden zehraya emanet etmis ve zehrada cananin ostesinden geldigini sanib kabul etmis , keske etmeseymis , hem emanetin hususiyeti budur emanet edilen kisinin belini eyir eger vicdanliysa, o yuzden zehra simarik canan
  yuzunden bir tek cetinle yirta bilirse kolay yirtmis , zehra ne kadar deyerli ki hala omeri neden hak ettigini dusunemiyor , oysa ki babaya saygi ve fedakarligin deyeri ve karsiligi omer gibi asik bir es ve sonuna kadar mutlulukdur , omer severler hala zehranin ne oldugunu anlamadi ama omer zehranin ne oldugunu anlamis ve kendisini borclu ve zehranin karsisinda kucuk hiss ediyor , cunku ne kadar karsilik versede kendini kandiramiyor ve hep fazlasini yapmak istiyor , bu gidisle omer hasta olacak sanirim , cocuk uyuyamiyor , zehradan baska bir sey dusunemiyor .

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar ir abi yazdiklarin da çok ama çok haklisin evet aynen oyle ben de yazdığın son cumlene kadar sana katiliyorum çok dogru yazmisin

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar ir abi yazdiklarin da çok ama çok haklisin evet aynen oyle ben de yazdığın son cumlene kadar sana katiliyorum

   1. IR dedi ki:

    Cok tesekkur ederim aytac, herkesde bi dugun meraki uyanmis ve ben her zaman ki gibi anlamakda zorlaniyorum , sanki dugun olunca ve bizimkilerin cocuklari olunca gelib bizim eve yerlesecekler , evliler iste , dugun olunca ne oluyor sanki, inceliklere , kotuluklere , iyiliklere ve onun kaynaklandigi seylere odaklanib ve karsilinda sonuclari gorub netice cikarmak yerine bir tek dugun olursa her sey hall olacakmis sanki.sinirlenmeden iyi geceler , ertugruldan sonra konusuruz.

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Rica ederim ir abi dugunu olmasin ben de isdiyorum zehrayi gelinlik omer le beraber gormek çok guzel olur ama sen yazdiklar yine çok haklisin ben de seni gibi dusunuyorum sana da iyi geceler ir abi

  3. aslı dedi ki:

   Ir abi, ben Zehra yı da Ömer’i de iyi bir şekilde anlıyorum. Sadece Zehra’nın artık Ömer den bir şeyler saklamamasını istiyorum.
   Ömer o eski dinlemeyen Ömer değil. dinliyor Zehra yı
   Daha yolun başındayken birlikte çözüm bulsunlar istiyorum.
   Zehra başkaları üzülmesin diye kendisi üzülsün istemiyorum.
   Zehra üzüldüğü içinde Ömer üzülecek, Ömer üzülmesin istiyorum.

 24. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  SİTEMİZİN GÖNLÜ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  MİGRENİM TUTTU ONUN İÇİN YAZAMADIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  YENİ GELEN ARKADAŞLAR ARAMIZA HOŞGELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ÖZETLER ÇOK GÜZEL
  FİLİZCİM MRC EMEGİNİZE SAGLIK
  HAYIRLI AKŞAMLAR

  1. su damlasi dedi ki:

   MERSİNLİ ELA iyi aksamlar hos geldin canim cok ozledim seni ya cok gecmis olsun Şimdi nasilsin?

  2. aslı dedi ki:

   Geçmiş olsun ela

 25. Betül dedi ki:

  Eline sağlık aslı özet güzel diziyi maalesef berbat ettiler ama analiz harika özellikle nuri alco espirisinde gülmekten krize girdim yeni jenerasyon nuri alco yu özledi galiba bu senarist te hemen çetin i icad ediverdi..

  1. aslı dedi ki:

   Çetini hiç sevmedim.

 26. Anonim dedi ki:

  zehra neden ömere hicbir olayi anlatmaz? cetin sapigi anlatmaz?salak kuzeni canan yüzünden bir sapigin kötü emellerine alet olacak,birde neden ömere yakin degil? bir kez olsun yakin olsa evdigini söylese,kötümü olur mizmiz zehra, salak cananin her telefonuna zirt pirt ömeri birakip gidiyor,bu ne sacmalik böyle,ömerin zehra icin aldigi araziye tesekkürü bile yapamadi

 27. Inci dedi ki:

  Ya Ömer bırak şu sümsük Zehrayi. Sana başka kızmı yok. Ne yani hanim hanimcik olup,bir iki utanmayla oluyor mu bu işler?? Kadin dediğin gözü açık olmalı uyanık olmalı biraz
  Bu ne biçim kiz. Kırmızı başlıklı kız masalından firlamis gibi. Her halta inaniyor. En ufak bir üzüntü de yemeden içmeden kesiliyor. Ben sevmem böyle ezik,aglak kizlari
  Omer nikahli kocasi adama sarilmiyor bile şeytan görmüş gibi kaciyor surekli. Her bir halt için izin istiyor. Zehrayi kadın olarak bile görmüyorum ve Ömere asla lâyık bulmuyorum.
  SENARISTLER VE KURGU BERBAT
  YARDIMCI KARAKTERLER FACİA ÖTESI.SABAH KEREM HARİÇ
  Ben biraktim. Izleyici olarak beni kaybettiler ve bu senaristleri çok aradilar mi acaba?? Unutma beninin ekibi mi yoksa o da çok igrencti..
  Kan kaybina ugruycak bu dizi ahanda yaziyorum
  KOMŞULAR GELDİ ZATEN.EN AZINDAN DAHA MANTIKLI RAKIP BIR DIZI❗❗❗❗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.