Adını Sen Koy 211. Bölüm Analizi 6 Kasım Özeti

Burak 08 Kas 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 211. Bölüm 6 Kasım 2017 Pazartesi

Ömer’in Gelini Olacak Zehra 🙂

Ömer den Zehra ya

GEL GELİNİM GEL

Sevgimi yücelttin 
Gülüşüme layıksın artık
Gel bana var bana melodim
Olacaksın gelinim 

Güneşimi hak ettin 
Sevgime layıksın artık
Gökyüzü gözlüm uzan bana
Seni ister kaderim 

Gel gelinim gönlüme gel 
Senden başka yar sevemem
Gel gelinim sevgime gel
Bu yüreği başkası çözemez 

Gel gelinim gönlüme gel 
Senden başka yar sevemem
Gel gelinim sevgime gel
Bu yüreği başkası çözemez 

Telli duvaklı gelinlikler 
Görmedi hiç böyle taze
Dualar ediyor bebekler
Kavuşmalı bak bu bedenler

Gel gelinim gönlüme gel 
Senden başka yar sevemem
Gel gelinim sevgime gel
Bu yüreği başkası çözemez 

Kenan DOĞULU

Çetin Cananı kandırıp annesi ile tanıştıracağını söyleyip bir eve götürmüş ve her ne içirdi ise kendinden geçmiş Canan. Ve Zehra Cananı telefonla arayınca Çetin açtı telefonu ve Cananın hiç de iyi olmadığını söyleyerek eve çağırdı. Bir tuzaktı bu ve Zehra kimselere haber vermeden adrese gitti.

Eve girince Çetin kızların haberi olmadan kapıyı kilitledi aklında kötü düşünceler vardı Çetin’in ama olmadı yapamadı çünkü, Canan kendine gelmeye başlayınca Kervancıoğlunun müstakbel  gelini deyince,

Çetin soyadından  tanıdı Ömer’i de yüzünü görmüştü daha önce tanışmışlardı bunlar o zaman neden anlamadı Çetin?  Zehra’nın zengin Ömer Kervancıoğlunun nişanlısı olduğunu, Zehra söylemişti Nişanlım Ömer diye ve Canan tanıştırmışlardı bunları, şimdi neden ilk defa duyuyormuş gibi gözleri fal taşı gibi açıldı bu Çetin’in?

Ve Çetin çok iyi bir dolandırıcı, Ömer’in zengin olduğunu bildiği için tezgahı iyi kurarsak sittin sene ekmek çıkar diyor.

Ben o tezgahı alır başında paralarım uzak dur benim paşamdan. Zehra sende Ömer den gizli saklı iş yapma. Söyle Canan rahatsızlanmış Çetinin evindeyiz gel bizi al de ama yok demedi Zehra. Sakladı.

Ömer Zehra yı aradı işin bitti ise gelip alayım diye. Zehra da Canan ile beraber olduğunu söyleyip mahalleden al dedi. Çetin de Zehra’nın Ömer den bir şeyleri gizlediğini anladı. Bu onun işine gelen bir durum oldu. Zehra ya istediğini bir şekilde yaptıracak Çetin.

Ömer bir arsada ve oraya bir ev yaptırmak istiyor. Bu kendisi için çok önemliymiş.  Zehra ile yaşayacağı ev mi acaba? Yoksa tüm aile bir arada yaşayacakları ev mi? yoksa Zehra ya hediye edeceği ev mi sürpriz. Bekleyip göreceğiz.

Canan kendini toplayıp iyi hissedince evden bir taksi ile ayrıldılar. Bir süre parkta oturdular annesi anlamasın diye elini yüzünü yıkadılar ve öyle eve geçtiler.

Annesi de beti benzi atmış Cananı öyle görünce vitrinlere bakmaktan aç kaldıklarını bir simit alıp da karınlarını doyurmak akıllarına gelmediğini söyledi.

Kerem ve Sabah cephesindeyse olaylar karışık. Kerem’in babası şirket organizasyonuna mutlaka Kerem’in katılmasını, katılırken de yanında aklı selim güzel bir kız olmasını istemişti.

Sabah da Nurçin den olanları öğrenince, Kereme olan borcunu ona iyilik yaparak ödemek istedi baştan aşağıya yenilenip gece için hazır bir vaziyette Kerem’in evine gitti Sabah. Ancak Kerem odasında hazırlanırken kapı kilitlenip içerde mahsur kaldılar.

Kerem kravatını bağlayamadı Sabah ona yardımcı oldu kravatını bağladı ve Kerem Sabah’ın ona hediye ettiği kravat iğnesini taktı.

Hani sen kravat takmaz bu iğneyi de takmazdın Kerem efendi ve odadan çıkmak isterken kapı açılmadı. Kerem çok uğraştı açmak için ama olmadı açamadı kapıyı ve geceye de katılamadılar.

Kerem kapıyı açayım derken kolunu incitmiş Sabah ona bir şekilde kol askısı yaptı ve kolu askıda kadı Kerem’in

Sabah’ın üzerindeki kıyafetler onu rahatsız etmeye başladı nede olsa alışık değildi öyle bir elbise ile uzun süre kalmaya ve üzerini değişmek istedi Sabah.

Kerem de kendi kıyafetlerinden giyebileceğini söyledi. Böylelikle Sabah Kerem’in kıyafetlerinden birini giydi geceyi de Kerem’in yatağında uyuyarak geçirdi. Kerem de yerde battaniye üzerinde uyudu.

Bu sahne bana neyi hatırlattı biliyormusunuz? Ömer ile Zehra’nın dağ evinde kaldıkları anı hatırlattı. Hani Yener Ömer’i vurmuştu kolu askıda kalmıştı Zehra Ömer’in kıyafetlerini giymişti aynısı bir değişik versiyonu Kerem ile Sabah da oldu.

Verilmek istenen mesaj ne acaba?

 

Kerem geceye gidemedi. Babasını temsil edecekti olmadı. Gece bitip sabah olunca Ayhan bey eve geldi ve onları kilitli odadan çıkardı ve Keremden arabasının anahtarını istedi. Babası istediği için de evi en kısa sürede boşaltacak Kerem.

Ömer Zehra yı telefonla aradı buluşmak istediğini, özlediğini söyledi. sen dedi Ömer, Zehra bende dedi. ve dışarı çıktılar sahil kenarında yürüyüp bir banka oturup konuştular.

Ömer Zehra’nın moralinin bozuk olduğunu anladı ve neden diye sordu. Zehra da kuzeni ile ilgili bir mesele olduğunu söyleyip ayrıntıya girmedi.

Ömer ise ısrarla sordu belki bir yardımım dokunur dese de, Zehra büyütülecek bir şey yok dedi.

Hay ben senin aklına ne diyeyim Zehra? Ömer de, yüzün öyle demiyor ama diyerek söylemesini istedi. İnatçı keçi söylemedi. Başın belaya girince de Ömer yardım et demeyecek misin nasıl kurtulacaksın Zehra? İnatçı keçi Zehra.

Ömer Zehra ya sen üzüldüğünde, canın sıkıldığında böyle omuzların düşüyor dedi. Ömer bir de yemek yememesi ve bayılması var unutma.

Zehra yorgunluktan deyince, Ömer de yorgunluğun sebebi ne dese de Zehra söylememekte ısrarlı. En sonunda sen gelin olmadığın için anlayamazsın deyince Zehra. Ömer de anladım sen gelin havasına girmişsin dedi.

Bir zamanlar Ayşe de evlenirken böyleymiş ve Hediye abla hep sen gelin havasına girmişsin dermiş.

Ömer Zehra’nın elini tutarak şimdi sen benim gelinim mi olacaksın dedi. Ömer’in gelini Zehra. Ve Ömer Zehra’nın elini öptü deli oyun şarkısı eşliğinde. Ve Ömer ben seni çok seviyorum dedi. Zehra da içinden bende seni çok seviyorum dedi. Ömer’in yüzüne de Ömer dedi 🙂

Bunların birbirlerine olan sevgileri tarihe geçer.

Arkalarında ise Çetin onları görünmeden takip de.

Ömer Zehra yı evine bırakınca arabada, Ayşe için babası le konuşup Zehra’nın gece konak da kalmasını isteyecek. Vedalaşırken Ömer kendine iyi bak evdekilere selam söyle dedi Zehra ya.

Zehra babası ile konuştu. İzin vermiş olacak ki Zehra Ömer ile konakta. Canan da Çetini aradı yarın buluşmak istedi. Çetin de Zehra ile sorun çıkıyor deyince, Canan Zehra adına özür diledi. Çetin Canan ile bir kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor.

Zehra’nın Canan ile buluşacağı saatte Cananla buluşmak istedi Çetin. Tabi  Zehra ile buluşacakları yeri de Canan Çetine söyledi. Canan çok saf.

Ve Sabah olduğunda Ömer Zehra yı Canan ile buluşacakları yere getirdi. Beklerlerken Zehra sen bekleme git dese de Ömer gitmek istemedi. Zehra ısrar edince Ömer tamam dedi ve 12 de şirkete gelinlik için modacılar gelecekmiş Ömer ben almaya gelirim diyerek gitti ama sonra döndü Zehra’nın yanına giderek Zehra yı yanağından öptü.

Zehra Ömer dedi başını öne eğdi. Ömer de bende seni seviyorum dedi.

Kimilerinin ağzında sakız iken, hiçbir değeri yok iken seni seviyorum. Kimilerinin ağzında bir sır gibi saklı özel önemli olan insana söylenmek için değerini kaybetmeden bekliyor ve vakti saati gelince dilden dökülü veriyor.

Zehra Cananı beklerken Çetin geldi. Canan ise kafede Çetini bekliyor.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 211. Bölüm Analizi 6 Kasım Özeti” üzerine 39 yorum

 1. Gozel dedi ki:

  Aslim analiz cok cok.cok guzel canymiyki varsyn teşekkur ederim sana saygym sonsuz ay sonunda Zehramyn azyndan Omer lafy cykdy inanamyyorum cok guzel tekrar teşekkurler

 2. Hanim abla dedi ki:

  Sen de hoş geldin Ülkercim sefa getirdin.Hemişe sen gelesen.

 3. xanim azerifan dedi ki:

  iyiaksamlar ulkercim nasilo ldun bosversen oyle insan lari kendini sakin uzme canim

 4. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım,nasılsın.Tüm gün evde olmamışım.O üzden siteye gelemedim.Bir de ben her istediyimde bilgisayarı aça bilmiyorum ki.Uygun vakit buldugumda yalnız.Analiz çok güzel.Ben tek bir şey hakkında söyleyeceyim.”Seviyorum” sözü her dakika başı deyilse bir süre sonra o söz “geliyorum,gidiyorum” gibi sıradan bir söz olacak,degeri olmayacak ve ne deyenin kalbi titreyecek,ne duyanın.O üzden senin dediyin gibi vakti-saati geldikde dile gelmeli o sihirli söz,bence de.Hoşca kal kızım.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Hanım ablam hoş geldin:-)

   1. aslı dedi ki:

    Tatlıcı Ülkerim, iyi gelecek inşallah. Öyle şakamı olur. Allah akıl fikir versin.

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım seni gördüm daha iyi oldum. Sende iyisindir inşallah.

   Evet ablacım sana katılıyorum seviyorum sözü için söylediklerine.
   sen de hoşça kal Allah’a emanet ol ablacım.

 5. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Demek admin degismis. O yuzden site hint dizisi sitesine donmus. Eskiden 5 6 tane haber cikardi onun da 3u adini sen koya ait sayfalar olurdu.Simdi 1 tane ASK sayfasini zor buluyoruz. Hepsi hint dizisine ait sayfalar. Kina geldi ya.

 6. Tatlıcı ülker dedi ki:

  ASLIM dediklerini harfiyen uyqulicam. İyi geleceyinden eminim. Çünki bir keresinde şubat ayında da hatrlarsan böyle olmuştum. O zamanda bana sen yardımcı olmuştun. Tamer olayınıda boş ver gitsin. Daha bu gün öyrendim ki O yakın sandığım bir arkadaşımın bana iyrenç sakasıydı. Zaten kendisini af etmeyi düşünmüyorum.

  AYTACIM UĞUR BÖCEYİM durumumu anladığın için çok mutlu oldum. İyiki varsın:-)

  SU DAMLAM hiç bir yere gitdiyim yok benim. Yani korkmayın. Zaten bir kaç güne toparlar yinede tatlıcı kız moduna geri dönerim. Merak etmeyin:-)

  1. su damlasi dedi ki:

   Oh be cok sukur canim bos ver deyermi?hayir sen kendini toparla tamammi bizi habersiz birakma arada bile olsa yaz biliyorum calisiyorsun fazla zaman yok canim benim ya iyiki varsin

  2. Aytac azeir fan dedi ki:

   Canaim ulkerim iyiki sen de var şin evet biran once toparlan bizim eski sakaci tatlici ulkerimiz geri donsun iyi geceler canım seni çok seviyoruz

  3. aslı dedi ki:

   Ülkercim, inşallah bu da sana iyi gelir. O zaman yaptıklarından yapabilirsin yine. Böyle şaka mı olur. Allah akıl fikir versin.

 7. Anonim dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.210.bölümün analizi çıkmadımı?Okumadım ben.yok

 8. Tatlıcı ülker ÖZÜR DİLERİM dedi ki:

  Her kese iyi akşamlar. Ya arkadaşlar benim burdan gidiceyimide nerden çkardınız. Yok öyle bir şey. Zaten ben sabah size baya saçmaladığım hakkında yorum yazmıştım ama çkmamış:-(
  Ya arkadaşlar tavrlarımdan dolayı ve sizleri üzdüyüm için çok ama çok özür dilerim. Bu aralar kendim de annamadığım nedenlerden bunalıma girdim. Son 3,4 gündür baya alınqan, kırılqan, sulu göz birisi oldum. Her kes tarafından unutulduğumu, sevdiyim her kesi kayb edicem diye düşünmeye başladım. Süretli ağlyorum. Yani duyqu eksikliyimi yaşıyorum yoksa depresyondamıyım annayamadım. Sanki ruhuma ağrlık çökmüş gibi hiss ediyorum. Kendimi bir mutlu bir mutsuz his ediyorum. Eski tatlıcı ülkerden hiç bir şey kalmamış. Zaten haftanın 7günü çalışmak beni yoruyordu bide üzerine tamer konusu eklenince sinirlerim dahada bozuldu. Öfff…
  YA CANIM ARKADAŞLARIM SİZLERDEN TEKRAR ÖZÜR DİLERİM. UMARIM BU TATLICIYI AFF EDERSİNİZ:-)

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar ÜLKERCİM,
   Şuan sana yazarken kedim ile yazıyorum onunda sana selamı var bilesin 🙂
   Kimse seni unutmadı. İçin rahat olsun. Üzülme
   Çok seviliyorsun,

   Sen haftanın 7 günü mü çalışıyorsun? tatilin dinlenme günün yok mu? izin vermiyor mu çalıştığın yer?

   O seni rahatsız eden kişiyi de düşünme. Cevap verme.

   Hayatında sürekli hep aynı şeyler varsa biraz değişiklik yap canım benim.

   İşe giderken farklı bir yoldan git, dönüşte farklı bir yoldan dön bu bile iyi gelir.

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar ulker canım uzur dileme sen iyi ol yeter bize seni çok iyi aniyorum ben de seni gibi oluyorum baze aliyor bazen çok guluyorum bazen de çok alyorum biz hep seni yandayis canım seni çok sevyoruz uzulme her sey çok iyi olucak insallah sen bizim nese kaynagimiz si tatlici ulkerimiz bizim evet dun biraz uzuldum bir daha buray yazmayacag sin sandim ama artik burdasin biz eski butlu tatlici ulkerimiz geri isdiyoruz sən bizim icin çok degerlisin bundan unutma canım çok opyorum canim ulkerim benim

   1. su damlasi dedi ki:

    İyi aksamlar Aytacim nasilsin?ben iyim iste diziyi izledim cetin beni sinir etdi bir az yemek yiyorum sen ne yapiyorsun? Ya bu gun fazla yazamadjm seni cok ozledim bitanem benim canim prensesim

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Iyiym canım sen de iyi ol insallah evet çok yazamadin ama olsu bir sey olmaz ben de seni çok ozledim evet o cetine ben de sinir oldum ama ne yapalim zehom icin mecbur onun yzunu de gormek zordayiz ama sen merak etme yakin da geldiyi yere defolup gider biz de rahatlariz sonar da bu yeni qız muge baş belasi olcak bize neyiymis efendim omer asik olcak miş ruyasin da bile goremez o omeri parcalarim ben onu ise bak ya insanlar uyuyor ben burda muge denile kizi parcaliyorum neyise sarjim da bitmek uzer ben cikdim sabah konusuruz kocak kal

  3. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar ulkercim nasilsin?canim.sen neden kirildin bakyim? Bak sen suna bizle paylas afedersin biz burda ne gune duruyoruz ?biz seninleyiz seni cok seviyoruz lutven ozur dileme tamammi? Bi an gideceyini dusundum cok uzuldum bitanem ya seni cok seviyorum

 9. Aytac azeri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar ask aylesi nasilsiniz ? Bakiyorum bazi arkadaslarimzi yine yok nerdesinzi yine kayip oldunzu bu yazim suan sitey girmeyen bütün arkadaslarima ayan canım nerdesin nasilsin yine yoksun iyisindir insallah rzali aytosum hanim ablam da yok bugun nerdesiniz nasilsin arkadaslar ozletiniz kendinizi gelin artik ulker canım sen nerdesin hala küs musuz bize neden yazmyor sun biz seni hiç unutmadi ki biz seni çok sevyoruz ne olur geridon canim su damlam sana da iyi aksamlar guzel gozlum nasilsin ne yapyor sun ablasin guzeli sizi cooooooooooooook sevyorum canım arkadaslarim ben simdi cikyorum dizimiz bitki den sonra yine sinir den sikayete edip patlamaya gelicem nasil olsa görüşüruz

 10. su damlasi dedi ki:

  Ya rabbim sukur cikmis. Bu analiz ama cok guzel olmus tesekkur kalben canim ya eline saglik opdum bitanecik aslim benim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar pirensesim nasilsin ne yapyor sun guzel gozlum daha diger sayfalar giremedim ama simdilik buray yazyim sonra digər sayfalar da bakicam canım ablam seni çok sevyorum çok opdum ben simdilik cikiyorum nasil olsa biraz da sinir den sikayet edip patlamaya gelicem diz bitik den sonra görüşüruz tatlim o guzel yana bir opucuk kondur dum

  2. aslı dedi ki:

   Bende seni öptüm canım benim 🙂

 11. Ïnci dedi ki:

  Ya Ömer bırak şu sümsük Zehrayi. Sana başka kızmı yok. Ne yani hanim hanimcik olup,bir iki utanmayla oluyor mu bu işler?? Kadin dediğin gözü açık olmalı uyanık olmalı biraz
  Bu ne biçim kiz. Kırmızı başlıklı kız masalından firlamis gibi. Her halta inaniyor. En ufak bir üzüntü de yemeden içmeden kesiliyor. Ben sevmem böyle ezik,aglak kizlari
  Omer nikahli kocasi adama sarilmiyor bile şeytan görmüş gibi kaciyor surekli. Her bir halt için izin istiyor. Zehrayi kadın olarak bile görmüyorum ve Ömere asla lâyık bulmuyorum.
  SENARISTLER VE KURGU BERBAT
  YARDIMCI KARAKTERLER FACİA ÖTESI.SABAH KEREM HARİÇ
  Ben biraktim. Izleyici olarak beni kaybettiler ve bu senaristleri çok aradilar mi acaba?? Unutma beninin ekibi mi yoksa o da çok igrencti..
  Kan kaybina ugruycak bu dizi ahanda yaziyorum
  KOMŞULAR GELDİ ZATEN.EN AZINDAN DAHA MANTIKLI RAKIP BIR DIZI❗❗❗❗

 12. IR dedi ki:

  Merheba ulker , ya sen ne sacmaliyorsun , kim seni ozlemiyor , sen kendin siteye ugramiyirsun sonrada sucu bizlere atiyorsun, ben 211 bolum tuyo sayfasinda betula cevap yazarken sonunda yazmisim ulker , lale , asli , rada siz nerelerdesiniz , aylinde cevap yazmis ama sen oraya ugramadigindan okumamissin , kendini acindirma , istesende iatemesende biz seni seviyoruz , kayb olub benim tepemin tasini attirma .sen hala ayrintilari anlamadiysan suc bizde diyil , kendine gelirsen iyi edersin.

 13. aslı dedi ki:

  Ülker tatlıcı Ülker diğer sayfada ben bir şeyler okudum hayırdır nedir bu darılma meselesi?

  Sen burada yokken bir yaz boyunca seni aradık sorduk merak ettik. Sadece seni değil, siteye giremeyen herkesi Lale yi, Aylini, Ayşe.c yi, uzunca bana liste yazdırma, sude gitti seninle gelmedi. Vefa desen öylesine.
  Hadi topla da gel buraya. Hem sen benim analizlerimi yemezsen kim yiyecek tatlı tatlı.
  Bak sana tatlıcı ülker adını ben verdim.
  Hanım abla gidecekken onu durduran sendin. Şimdi sen gidersen o da gider. ben hem tatlı ülkerimden, hemde hanım ablamdan mı olacağım?

  O zaman bir omuza ihtiyacım olunca kim verecek bana omzunu.
  Şuan iştesin biliyorum akşam gelince senden haber bekliyorum.

 14. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aslim guzel olmus tesekkur ederim. Cetin kurnazi oldurmemek icin kendimi zor tutuyorum. Ir abi galiba yeni fragmani gormemis sinirden kukremedigine gore. Dun bolumde kapiyi acinca cetinin yuzu dustugune gore gelen zehra yok canandi. Cananin fotoraflarini cekip zehraya santaj yapacak bu pislik. Zehra aman babam duymasin aman halamin yuregine iner diye cetine para verir

  1. aslı dedi ki:

   Rica ederim canım.
   Tutma kendini hatta beraber gidelim haddini bildirelim.

   Evet gelen Canan tuzağa o düştü ceremesini de Zehra çekecek anlaşılan hele tuzağa düşen Zehra olsun analiz yazmayı bırakırım.

   Ömer söyle derdini sıkıntını dedikçe susuyor beni de sinirlendiriyor Zehra.

   Söylesene derdini derman olsun Ömer yok inatçı dağ keçisi Zehra.

  2. IR dedi ki:

   Merheba , fragmani gordum gormesine ama geceden beri siteye giremiyorum , birde bu gon yogundum , simdi yetismisim , kukruyorum ama yalniz olunca kaleye alinmiyirum , birde herkes zehraya yuklenmis, ama boyle olmaz ki , zehranin ozelligi , baskalarini endise etmek , oyle olmazsa neden herkes zehrayi sevsin , simdi su suursuz , gorgusuz canan pisligi zehralarda misafir, hemde bir yeri ve hic kimseni tanimiyor, aklina ne geldiyse onu yapiyor , zehrada onu ne durdura biliyor ne yalniz biraka biliyor , kendi sorunlariylada omeri uzmek istemiyor , zehra canana
   mahell vermezse halasina ayip olur , cananda simarik, akilsiz , gorgusuz biri hemde hesedinden ne yapdigini bilmiyor , zehrada kendinden emin ve guclu oldugunu saniyor , etrafdada cetin gibi, hirsizlar , hastalar , pislikler var ve kendilerini kahraman , anlayisli , sadaketli ve deyerlere bagli olan birisi gibi gostermesini beceriyorlar , zaten zehra cetinin tehlikesini hemen hemen hiss etti ama canana ne soz gecire biliyor nede canani evde tuta biliyor, cananda zehranin dugun telasindan ve yogun oldugindan faydalaniyor. Birde eskiden bu gibi durumlar zehraya tehlikeydi ama simdu yanlis anlasilmasi icin tehlike sayilmiyor cunku omer biliyor ki zehra bir sey yapmissa , eger oyle bi durum olarsa , muhakkak oyuna gelmisdir yada haberi olmadan yapmisdir , o yuzden omer tarafindan zehraya sikinti yasandigini sanmiyorum , ama zehra kendisi cevik olub net cevab vermesini bilmiyor , bakalim ileride neler olacak , evlilige engel olamaz cetin cunku goruntuler kac hafta once cikmisdi ama para kopara bilir ki zaten hem cetinin umacagi para koparmakdur hemde zehraya ve omere paranin onemi yok , ama omer cetini o haldede birakacagini sanmiyorum teki zehra soylese.

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar ask hastasi nasilsin ? Ben de seni gibi dusunuyorum bence de cetin cananin fotaraflarini cekip zehra ya santaş yapicak ben ona raziyim insallah oyle olur zeharnin fotarafini cekmesi de kimi ceker se ceksin bu cetini gormeye tahmun edemyorum ben artıq o cetini bir guzel dovesim var pislik ne olcak

 15. Aytac azəri fan dedi ki:

  Beklenilen analizimiz geldin ben de severek sevkle okudum elerinze salik aslicim her zaman ki gibi çok guzel çok tesekkur ederiz canım evet sabah keremin kiyafetlerini giyin ce benim de aklima zehrayla omer dağ evindeki sahnesi geldi gözümün onune eski bolumler de çok guzel di ya insan eski günləri ozledigi gibi eski bolumleri de ozluyor bazen yeni sezon da çok guzel ama bu cetin canana gibi karakderler olmasa çok daha iyi olur bakalim bugun neler olucak umarim sinirlenicemiz bir sey olmaz

  1. aslı dedi ki:

   Aytaccım, merhaba canım nasılsın güzelim?
   evet bu sahnede direk aklıma Ömer ile Zehra’nın dağ evindeki halleri geldi aklıma ve yazdım.

   Eski bölümler daha mı iyiydi ne?

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Iyi aksamlar aslicim ben iyiym canım çok tesekkur ederim sen de iysindir insallah evet eski bölüm ler de çok guzel di simdiki bölüm ler de çok daha iyi ola bilir her sey senarstin elin de

 16. Cesur Sonmez dedi ki:

  Selam Asli hanim oh be cok sukur hadi daha fazla kulagim cekilmeden ben sunu anneme gondereyim cok tesekkur ederim izlemiyorum izlemis kadar oldum tesekkurler

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Cesur teşekkür ederim annenize selam söylemeyi unutmayın ellerinden öperim.
   Allah’a emanet olsun inşallah.

   1. Cesur Sonmez dedi ki:

    Aleykum selam bas ustune soylerim tesekkur sizde Allaha emanet olun

 17. Göker İpek dedi ki:

  Güzel bir analiz olmuş elinize sağlık.

  1. IR dedi ki:

   Merheba goker hanim , sizinde elinize saglik , ama rica etsek bu sitenin problemlerini hall etsez , karmakarisik, sayfalarin bazisi acilmiyor ya da ayri dusuyur , yorumlar cogu zaman cikmiyor.

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Göker, teşekkür ederim.

   Siz sanırım sitede adminsiniz Resul abi gibi renginizden tahmin edebiliyorum.

   Göker, sitede şuan bakım var sanırım, bu sayfanın bir kaç başlığı olması gerekenden ayrı yerde
   onları bu dizinin katagorisine taşırmısınız?

   1) adını sen koy 6 kasım 10 kasım fragmanı (211 215)

   2) adını sen koy 8 kasım 213.bölüm
   benim bildiğim bu iki konu başlığı başka yerlerde ve bulması zor.
   bunun dışında bir sayfa varsa bilmiyorum.

   size ve Resul abiye kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.