Adını Sen Koy 21 Şubat Özeti 112. bölümde Neler Olacak

Burak 15 Şub 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 21 Şubat Özeti 

Fikret’in adamlar Yasemin’i kaçırır. Yasemin hiç böyle bir şeyin olabileceği aklına gelmediği için ne olduğunu anlayamaz ve çok şaşırır. Fikret’in adamları Yasemin’in eline kolunu bağlar. Ömer ise Yasemin’in kaçırıldığını görür  adamların peşinden gider ancak bir süre sonra adamlar izlerini kaybettirirler.Ömer, Tayfun’dan yardım ister diğer yandan da Zehra’nın da başına bir şey gelmiş olabileceği aklına gelir ve hemen Yasemin’i bırakıp Zehra’nın yanına gider. Ömer Zehra’nın güvende olup olmadığını anlamak için mahalleye tekrar döner Zehra’yı evde gören Ömer biraz olsun rahatlar. 

Zehra ise olaylardan habersiz mahalleye gelmiş ve Yasemin’in evde bulamayınca kursta olduğunu düşünüp ev işlerini yapmaya başlamıştır.  Ömer, Zehra’nın yanına gelir ama Yasemin’in kaçırıldığını onu anlatmaz. Ömer Tayfun ile birlikte Yasemin’i aramaya gider. Akşama doğru Yasemin eve gelmeyince Zehra ve Salim durumdan Yasemin’e ulaşamaz ve endişelenmeye başlar. Mahallede de Yasemin’i aramaya başlayan Salim ve Zehra Zehra’nın da kaçtığı dedikodularının çıkmasına neden olur.

Adını Sen Koy 23. Hafta Genel Özeti ve Tüyoları

Adını Sen Koy’da 112. bölüm Yasemin’in kaçırılması ile başlayacak. Peki Yasemin’i kim neden kaçırısın; tabi mahalle dilberini oğlundan uzak durması için uyaracak olan müstakbel kayın babası. Bu arada Yasemin’i sizce kayınbabasından Ömer’mi kurtarır yoksa damat Koray mı?

Adını Sen Koy’da Yener’i özleyeceğimizi hiç düşünmezdim ancak gelen gideni aratacak gibi. Zira Yener’in intihar ederek öleceğini daha önce sizlere duyurmuştuk diğer taraftan Yener’in diziden ayrılması ile ortalık biraz daha karışacak. Yener’in ölüsü bile ortalığı karıştıracak. Abisinin ölümünden Ömer ve Zehra’yı sorumlu tutan Mehtap ortalığı kasıp kavuracak. Özellikle Zehra’nın geçmişinin Ömer ve ailesi tarafından bilinmeyen bir gizem olduğunu fark eden Mehtap abisinin ölümünün intikamını almaya çalışacak.

Diğer taraftan kötülerde dizimizden bir bir ayrılıyor. Bu haftada tüm kötülüğünü yapacak Mehtap gelecek ay diziden ayrılacağını da açıkladı. Bir ayrılıkta Funda’dan gelecekmiş. O da başka bir filmde başrol oynayacakmış

Diğer taraftan Adını Sen Koy dizisinde Nihat karakterine hayat veren Aykut İĞDELİ’de sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında sette bu haftalarda yüksek dozda aşkın olduğundan bahsetti. Adını Sen Koy’da izleyici sürekli Ömer ve Zehra arasında romantik sahneler yoğun şekilde yaşanacak. Nihat’ta Ömer ve Zehra’nın gerçekten evli olmadığını öğrenince onların arasında aşk olması için emek verecek.

Diğer taraftan bir küçük tüyo daha Mehtap olayı çözülünce Sinan karakteri de artık Adını Sen Koy’a dahil olacak. Sinan bildiğiniz üzere Zehra’nın abisi. Asıl Sevim’in gitmesine neden olan Ömer meselesi Sinan’ın gelmesi ile parlayacak. Zehra ise Sinan’a deli gibi aşık olduğu Ömer’in suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışacak ancak bu sahneler için biraz daha var

Adını Sen Koy 23. Hafta Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 21 Şubat Özeti 112. bölümde Neler Olacak” üzerine 29 yorum

 1. Z.Ş. dedi ki:

  Böyük maraqla izləyirəm. Ömer və Zehraya bir az ask verin. Ömeri bir az yumşaldın.

  Baku doç.dr. Z.Ş.

 2. Aylin dedi ki:

  Yarinki bolumu sabirsizlikla bekliyoruz.

 3. Sude dedi ki:

  Hoşu gelidin vefa

 4. Anonim dedi ki:

  Allah aşkına biri zehrayı sustursun buneya bütün gün evde yetmiyor şirkete gidiyor sabah kalkar kalkmaz ayşenin hastalığı yeter ama herşeyi tadında olsun lütfen buada mehtapla fundanin çıkmasına çok sevindim yener onlar kadar itici de yil o kalabilirdi

 5. Vefa dedi ki:

  Ayy ben neler okudum..Kaç zaman oldu yakib edemedim.Ne kadar şey kaçırmışım.Kızlar nasılsınız ? İnşallah iyisinizdir

 6. ELİF dedi ki:

  Dizini seviyorum. dzini merakla izliyorum.Ayse ölecekmi AAA zehra gulende elini kaldırır ya bilir ömere kaldirir

 7. aslı dedi ki:

  Ben Ömer’in o gülen yüzünü gördükçe mutlu oluyorum ve o resimde kalıyorum okuduklarım uçup gidiyor 😀
  Topla kendini aslı hadi bakıyım hımmm..
  Mehtap gidiyormuş diziden, giderkende bizimkilere kötülük yapıyormuş, inşallah senin kötülük dediğin bizimkilere iyilik olur Mehtap. Funda da gidiyormuş..
  Gelen gideni aratmasında.

  1. DERYA dedi ki:

   AYNEN ASLICIM HAKLISIN BİLİ GİDİYOR BİLİ GELİYOR DAHA GÜZEL OLUR DİZİ RİTİNKİ REKORUNU KIRAR İYŞALAH .

  2. nesrin dedi ki:

   Aslı Allahın sopası yok deniyor amma işe bak Sevim ,Yener, Mehtap ,Funda kötü rol oynayanlar bir şekilde kendiliğinden diziye veda ediyorlar .Allah haklarında hayırlısını versin kötü karakter de canlandırsalar çok başarılı işler yaptılar .Ömer ve Zehra tekrar mutlu olacak günü iple çekiyorum .

 8. Aylin dedi ki:

  Sizce yasemeni kayinbabasindan Omermi kurtaracak , yoksa damat Koraymi?. Boyle soru sorulduguna gore her halde Omer kurtaracak ama merak etdim Omer gedib diyecekimi o benim baldizim onu birak insallah oyle soyler ager Omer kurtaracaksa .

 9. Anonim dedi ki:

  Gerçekten zehrayı biraz güldür ün hiç gülmüyo rolü belli polyanna

 10. Anonim dedi ki:

  Eski bölüm alev kapıda dikizlerken aleve nispet yani üstlenmeyelim

 11. Anonim dedi ki:

  Men bu dizyi cox sevirem her gun merakla izdeyirem omerle zehraya
  ugurlar bakudan

 12. Hilâl dedi ki:

  “Zehra ise Sinan’a deli gibi aşık olduğu Ömer’in suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışacak”
  Bu ne demek oluyor birisi açıklayabilir mi acaba ??

  1. aslı dedi ki:

   Orada abisi Sinan’na yazılsa siz daha iyi anlardınız sanırım. Ancak Sinan’ın Zehra’nın abisi olduğu bilgisi verilmiş önceki satırda.
   Yani
   Zehra, Ömer’e deli gibi aşık ve Ömer’in, Zehra’nın annesi Sevim’in evden gitmesiyle bir ilgisi olmadığını bu konuda Ömer’in suçsuzluğunu abisi Sinan’na açıklamaya çalışıyormuş. durum bundan ibrettir.
   Sevgiler Saygılar Hilâl

  2. aslı dedi ki:

   Orada abisi Sinan’na yazılsa siz daha iyi anlardınız sanırım. Ancak Sinan’ın Zehra’nın abisi olduğu bilgisi verilmiş önceki satırda.
   Yani
   Zehra, Ömer’e deli gibi aşık ve Ömer’in, Zehra’nın annesi Sevim’in evden gitmesiyle bir ilgisi olmadığını bu konuda Ömer’in suçsuzluğunu abisi Sinan’na açıklamaya çalışıyormuş. durum bundan ibarettir.
   Sevgiler Saygılar Hilâl

 13. EA dedi ki:

  Ay Ben senin guluwune kurban olurum Ömer gulmek bi insana bu kadarmi yakiwir inanamiyorum Erkan her halinle guzelsin

 14. zehÖm dedi ki:

  Bende yener kötü idi ama yiğit i oldur hakkını yeme rolü nu cook güzel yapıyordu çıkmasına üzüldüm nu sevindim mi bilemedim inşallah kaçırılma olayda ömer imize kalmaz

 15. İrade dedi ki:

  Yeneri niye oldurdulerki dizinin maraqi kacdi sevim yok yener yoketdiler dizi daha lazimisiz oldu qotarin daha

 16. Anonim dedi ki:

  Aynen Aslicim

 17. aslı dedi ki:

  Allah’ım Ömer gülüyor hemde benim beğendiğim kazağı ile boğazlı kazak ona nasılda yakışırmış yakışıklı Ömercik. Ben o resimde kaldım 😀
  O resme baktıkça gülmek geliyor içimden Ömer gibi.
  Allah herkesi güldürsün inşallah amin.
  Abim teşekkürler resim için:)

  1. nesrin dedi ki:

   Aynen Aslı gülmek geliyor içimden .

 18. Hulya 53 dedi ki:

  Uzun soluklu dizi olacaksa elbette ki yan karakterler zalimce olaylar olacak.Fakat izleyiciler olarak,kötü olayların hizli ve sıkıci bir sekilde sonuçlanmasını istemek ve beklemek hakkımız. Sonuçta bize sunuluyor…Ayrıca olaylar uzatılıp bitirilmediginde seyircide merak değil bıkkınlık olusuyor seyretmiyoruz.Yapımcinin amacı para harcayıp emek verdiği dizinin çöpe atılması mi.Bu kadar yorumlar yapiliyor.Ancak kulak veren yok.Seyirci uzayınca bakmıyor.Demem o ki uzatmayın olayları,düğümü çözün ,sıkmayın akıcı olun bi olay başlayınca bitsin iyi de olsa kötü de olsa bitsin…Esas konu olur mesela Ayşe nin hastalığının tedavisi…Bu uzayabilir.Ama Ayşe ye hastalığı söyleyelim mi söylemeyelim mi bu uzamamalı,bü bir bölümde bitmeli.Nihatın Ayşe yle ilgili herşeyi bilmesi lazım.Karısının hastalığını bilmeyen bir koca inandırıcı değil. Gerçeklikten uzaklaşınca sıkılıyoruz seyir etmek istemiyoruz.Ayrıca Zehra cok antipatik.Onu sevecen olarak veriyorsunuz ama hiç sempatik değil. Asla gercek kişiyi Hazali demiyorum rolden bahsediyorum.Konakta herkes ona gülümsüyor sevgiyke bakiyor ama o kimseye gülmüyor soğuk nevale. ..Tanıttığınız rolle alakası yok 180 derece ters.Bunları duzeltmeniz lazım

 19. Aylin dedi ki:

  Abi sen bizi delirtmekmi istiyorsun yoksa bizi cok sevdiyindenmi bu fotolari paylasiyorsun . Erkan sen hep gulursun insallah , bi gun insallah Omerde Gulur . Bu gulen fotorafi gorunce cenetde varindigimi sandim

 20. Aylin dedi ki:

  Allah fotorafa bak , Zehra guluyor hemde Omere , Omerin yuzundeki Zehranin elimi , yoksa bu fotoraf set arkasimi . Sabirsizlikla bekliyoruz.

  1. aslı dedi ki:

   Aylincim üzülerek söylüyorum ki, bu resim eski bölümlerden bir sahne hatırlamadın mı? Odalarının kapıları açıktı Alev kapıdaydı bunları dinliyordu, Zehra’nın başı döner gibi olmuştu da, Ömer yinemi bir şey yemedin sen demişti de, Ömer Zehra ya eğilmiş Alev kapıda bizi dinliyor mu? bakıyor mu? onun gibi bir şey demişti de, Zehra o zaman Ömer’in yanağını okşamış sonrada gitmiş kapıyı kapatmıştı. Ömer de bir süre nefessiz kalmıştı hani o sahneden bir resim bu.

   1. Aylin dedi ki:

    Ya simdi hatirladim tesekurler canim hatirlatdigin icin , son bolumler o kadar sitiresli olduki , iyi sahneleride unutdum , eski bolumleri yenide izlemem gerekecek .

    1. aslı dedi ki:

     Rica ederim bir tanem.

 21. Aylin dedi ki:

  Abi gercekden boylemi olacak Nihat Zehra ve Omer aski icin emek harciyacak . Dizinin tum erkekleri iyi 100 numarli adamlar , kadinlari cadi ya .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir