Adını Sen Koy 209. Bölüm Analizi 2 Kasım Özeti

Burak 03 Kas 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 209. Bölüm 2 Kasım 2017 Perşembe

Ömer Eski Evlilik Sözleşmesini Yırtıp Attı. Zehra ya Banka Hesapları Açtı Kredi Kartları Çıkarttı. Canan Zehra dan 2bin tl Para Aldı. Canan Zehra yı Çetin ile Tanıştırdı.

Ömer ve Zehra evlilik telaşında yol alırken. Günler yavaş yavaş vuslata yaklaşırken, Ömer evliliğin gerçek mana da ne olduğunun bilincinde vede farkında olarak aile olmanın eş olmanın, ben olmaktan çıkıp biz olmanın verdiği sorumlulukla bir eş olarak üzerine düşeni yapıyor.

Zehra yı tanımadan sadece o günün şartlarında koşullarında bir yanlış anlama ile birbirilerinin hayatına girdiklerinde yapılan evlilik sözleşmesi ve onun bir nüshası ki, son olarak avukat da bulunan sözleşme. Zehra yı her şartta, koşulda zor durumda bırakan elini kolunu bağlayan sözleşme Ömer tarafından Zehra’nın gözleri önünde yırtıldı.

Ve yeni bir sayfa açtı Ömer.

Bu temiz sayfada artık tanıdığı bir Zehra vardı karşısında ve bu tanıdığı kişi sevdiği, gönül verdiği yakında eşi, hayat arkadaşı olacaktı. Onun içinde yeni bir sözleşme hazırlamış onu Zehra ya imzalatmıştı.

Yetmemiş, kredi çıkartmış, bankada hesap açmıştı. Bu da yeterli değildi. Zehra eşi olunca nasıl soyadını taşıyacak ise, cebinde de Ömer’in kredi kartlarını taşımalıydı bunu hak ediyordu Zehra. Ömer öyle düşündüğü için bütün resmi işlemleri yaptırmış, geriye sadece Zehra’nın bir imzası kalmıştı.

Ve Zehra Ömer imzala dediği için hiçbir şekilde okumadan neye imza attığını bilmeden imzaladı. Ve Ömer de imzadan sonra Zehra ya gerekli açıklamayı yaptı.

Bu sözleşme seni tanımadan önceki Ömer’e aitti. Biz bir aileyiz ve bunu bu saatten sonra kimse değiştiremez, bundan sonra seninle adım yanyana olmalı dedi Ömer.

Sabah da Ayhan beyle telefonda konuşunca, Kerem’e ne kadar haksızlık yaptığını anladı. Çünkü, Kerem Sabah’ın düşündüğü gibi mafya ile işbirliği yapmamış. Aksine Sabah’ı mafyalardan kurtarmıştı.

Canan da annesinin ona verdiği 2 bin tl yi Çetin denen zengin avcısı adama kaptırdı haberi yok. Düşürdüm diye dört koldan arıyor etrafı. Annesi de cep telefonunu konakta unutmuş. Evde bulmayınca, Canan çaldırdı.

O sıra da da Ayşeler konağa geldi. Ayşe de bir süre halası ile konuşunca, hala mutfağa Asya ve Nihat da içeri geçince telefon çaldı. Ayşe sesin geldiği yöne bakıp telefonu buldu açtı. Konuşurken hala geldi ve telefonu Ayşe den aldı. Son anda kurtardı Ömer ile Zehra yı. siz yokken arkadaşlarım geldi onları ağırladım da dedi.

Canan Zehra yı aradı annesinin telefonunun konakta kaldığını, gelirken getirmesini istedi. Ömer ile Zehra konağa geçtiler. Ayşe de abisi ve Zehra yı akşam yemeğinde masada beklediğini söyleyince Zehra yemeğe konakta kaldı.

Hali ile de geç kaldı eve. Halası Cananı sıkıştırınca Zehra yı ara biran önce gelsin deyince, Canan da Zehra yı aradı.

Tüm aile salonda oturuyor kahve içiyorlardı. Asya annesi ile tatlı tatlı atıştı. Annesi Asya mızmızlandı deyince bıcırık Asya ben mızmızlanmadım bir kere, arkadaşlarımdan kimse yoktu, Zehra ablam da yoktu çok sıkıldım dedi.

Çizdiği resimdeki kız gibi yalnızmış Asya o yüzden de erkenden dönmüşler.

Asya da dayısı ve Zehra ablası için kupa hediye almış onları verdi. kırmayın diye de tembih de bulunmayı da ihmal etmedi.

 

Cevriye hala da salonda tüm aile bir aradayken Zehra’nın eve gitmek için çırpındığını ama gidemediğini görünce, siz arkadaşlarınızla buluşmayacak mıydınız? hadi gidin geç kalmayın diyerek konaktan rahatça çıkmalarını sağladı.

Cevriye hala Ömer ve Zehra’nın büyük destekçisi.

Sabah Kerem’e kendisini affettirmek için önce bozulan mutfak çekmecesini yaptırdı. Sonra da evine gidip Kerem uyuyorken tüm evi bir güzel temizledi. Yetmedi Nurçin denilen kıza Kerem’in telefonundan mesaj gönderdi. Kızda eve geldi. Kerem’in haberi yoktu Nurçin’i karşısında görünce çok şaşırdı.

Nurçin de telefonundaki mesajı gösterdi. Kendi göndermediğine göre geriye bir tek Sabah kalıyordu. Dükkana gidip hesap sordu Kerem. Sabah da kendisini mafyalardan kurtardığını bildiğini söyledi.

Canan annesinin ona takı al diye verdiği 2 bin tl yi kaybetti. Ancak annesi o parayı isteyince de bankaya yatırdığını söyledi yalan üstüne yalan.

 

Çetinde çulsuzun teki ama ondada yalan diz boyu. Elbet bir gün bu iki yalancının yalanı ortaya çıkar. Cananın ki ortaya çıktı zaten adam bir görüşte hemen anladı Cananın zengin biri olmadığını.

Zehra’nın resmini gösterince Ömer’in zengin biri olduğunu anladı ve Canan dan değil de Zehra dan para koparmanın yollarını aramak bulmak için Canana buluşma teklifinde bulununca Zehra da gelsin tanışalım dedi. Saf Canan da kabul etti.

Arkadaşı ile de bir evde kalan Çetin Canan la dalga geçti ve Zehra dan bahsetti arkadaşına. Zehra’nın başını yakacak Canan.

Ömer Zehra yı evine araba ile bırakınca, Zehra arabadan inmeden Ömer Zehra’nın elini tutarak kendine çekti ve elini öptü. Seni özleyeceğim dedi. ve Zehra ya sordu sen? ya sen? sen de ne ? diye diye zorla Zehra ya özleyeceğim dedirtti Ömer.

Özlemek seven sevdiğini özler.

Gecenin gündüzü özlediği gibi, gündüzün güneşi, güneşin geceyi özlediği gibi, gecenin ay ve yıldızları, ay ve yıldızların güneşi özlediği gibi, ateşin havayı, toprağın suyu, özlediği gibi özleyeceğim seni.

Zehra evine girince, babasını sordu geldi mi diye. Canan da gelmedi seni melekler koruyor bir müşterisi çıkmış gelmedi dedi. odaya geçtiklerindeyse, Canan bir yolunu bulup Zehra ya annesinin istanbula gelmeden önce borçları kapattığını, ellerinde para kalmadığını, düğün de olunca takı takılması gerekiyor, annemde alamadığı için üzülüyor diyerek zemin hazırladı.

Sonra da sen bana 2 bin tl borç para versen ben takıyı alsam, kendi biriktirdiğim param derim. Aramızda kalsın duyarsa annem çok üzülür dedi.

Zehra da bu yalana inandı. Param yok dedi ilk başta Canan da senin sözlün var ya onun parası senin paran değil mi? deyince Zehra param yok da onun bana düğün masrafları için verdiği kredi kartı var onu verebilirim sana dedi.

Yok artık Zehra istiyorsan Ömer’i de ona ver. Bu ne canım aaa.

Zehra Canana para vereceğini söyleyince, Canan da Allah senin kalbinin güzelliğine karşına Ömer gibi birini çıkararak ödüllendirmiş dedi.

 

Ömer ise, konakta odasında Zehra’nın yattığı yatağa oturarak Zehra yı düşündü onun elini öperken ona seni özleyeceğim dediği anı hatırladı böylece sabah oldu.

 

Kerem babasının işi için bir geceye katılması gerekiyor ve yanında bir bayanla katılması lazım bu davete ama arkadaşı yok bakalım kimle gidecek bu geceye Kerem?

Sabah da evi temizlemiş kahvaltıyı hazırlamış, ekmek alıp gelmiş. Ama Kerem Sabah a kızdı. Senden bir şey istemiyorum yapma. Senin yüzünden etrafımda hiç arkadaşım kalmadı dedi.

Ömer Zehra yı almaya mahalleye gitti ama Zehra evde yoktu Canan ile alışverişe gitmişti. Canan annesinin istediği bileziği aldı. Saf Zehra da halama bir şey söyleme, bileziği benim aldığımı bilmesin dedi.

Çetin de Canan ile buluşmak için vaktinden önce gelmiş. Canan Zehra ile Çetini erkek arkadaşım diye tanıştırdı. Zehra çok kızdı bu emri vakiye. Ömer aradı Zehra da alışverişte olduğunu söyledi. Çetinden bahsetmedi.

Bir kafeye geçip oturdular kahve içtiler. Canan ile sevgilisi samimiydi ve Zehra bu durumdan oldukça rahatsızdı.

Canan lavaboya gidince, Çetin ile Zehra yalnız kaldı. Zehra nişanlım gelecek kalkacağım keyfinize bakın deyince, Çetin de, sizin gibi bir kadınla birlikte olmak insana keyiften başka ne verebilir ki dedi.

Allah yarattı demeyeceksin oradaki bardak çanak ne varsa kafasına geçireceksin şu Çetin denen herifin.

Zehra masadan kalkıp gitmek istedi ama Çetin Zehra’nın bileğinden tutarak gitmesine engel olmak istedi. Zehra bırakmasını söylediği an Ömer geldi mekana ve Zehra ile Çetini masada otururken gördü.

Ömer diyor ki,

BU KIZI ALICAM BAŞKA YOLU YOK

Bu güzeller güzeli her gönülü yakıyor

Delikanlı kalpleri heyecanla çarpıyor.

Bu ki yürekleri yakan mahallenin incisi

Nasıl görmez geçersin var mı onun gibisi

Hastayım gözlerine fanatiğim fanatik.

Hastayım sözlerine fanatik fanatik

BU KIZI ALICAM BAŞKA YOLU YOK

Hastayım bakışına fanatik fanatik

Hastayım gülüşüne fanatik fanatik

Bu güzeller güzeli herkesin bir tanesi

Nasıl aşık olmasın yok ki onun gibisi

O ki yürekler yakan mahallenin incisi

Nasıl görmez geçersin var mı onun gibisi

Hastayım gülüşüne fanatiğim fanatik

Hastayım bakışına fanatiğim fanatik

Bu kızı alıcam başka yolu yok

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 209. Bölüm Analizi 2 Kasım Özeti” üzerine 243 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.Çok teşekkür ederim beni böyle sıcak karşıladıgınız için.Çok hoş oldu ve ben çok sevindim.Allah hepinizden razı olsun.
  Aslıcım seni görmek daha güzel.Ben olmasam 5-1o nefer özler beni.Ama sen olmayanda tüm site ehalisi özlüyor seni,güzel kızım.Hepiniz Allaha emanet olun.

 2. Enejan dedi ki:

  Çok güzeller

 3. Zehra dedi ki:

  Selam hepinize cok cok tesekkur ederim iyki varsiniz sizleri cok seviyorum iyki dogmusumda sizin gibi arkadaslara sahip Olmusum canimsiz canim opuyorum hepinjzi dogum gunumede bekiloyurm gelin
  Nurbanu canim senide tebrik ederim iyki varsin

  1. aslı dedi ki:

   Zehracım ve Nurbanucum doğum gününüz kutlu olsun. daha nice güzel senelere inşallah.

   Bu doğum günleri işi ile ilgilenen bir aslınurumuz vardı bizim artık yok olmuş nerelerdesin sen Aslınur.

   Hanım ablacım seni görmek çok güzel.

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Selam aslicim nasilsin canım iyisindir insallah evet aslinur yok bu site de ama diger sitey yazyor dizi haber sitesin var ya oraya diyorum ben aslinur orda gorur yorum aslinur aryor san orda bula bilir sin

   2. Aytac azeri fan dedi ki:

    Selam aslicim nasilsin canım iyisindir insallah evet aslinur yok bu site de ama diger sitey yazyor dizi haber sitesin var ya oraya ben orda goryorum aslinur aryor san orda bula bilir şin canım hoca kal benim gitmem lazim aksam görüşüruz insallah

 4. Gozel dedi ki:

  Hanym ablacym hoş geldin cok ozledik seni bida gitmesen olmazmy canym ablam
  Aslim iymisin bişey sorujam yeni sayfa bada benim teldemi gorunmiyo merak etdim

 5. Hanim abla dedi ki:

  Her kese merhaba.Hoş gördüm sizleri.Nasılsınız güzel kızlarım.Jyisinizdir inşallah.Sizi seviyorum.Hoşca kalın.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Merhaba hanim ablacim biz iyidik seni gorduk çok daha iyi olduk sen nasilsin iysindir insallah biz de seni çok sevyoruz iyini var sin

 6. A.S.K hastasi dedi ki:

  Selam. ZEHRA VE NURBANU DOGUM GUNUNUZ KUTLU OLSUN. Nice senelere. PATRON bey sen nasilsin ne yapiyorsun? Sesin solugun cikmiyor. Degisim nasil gidiyor alisa bildin mi? MERSINLI ELA kiz sen simdi benim isimim yerine … koyuyorsun. Kiz sadece Rada da yazsanda yeterli. Hastane yazmana gerek yok. Lale sen bana neden guluyorsun canina mi susadin? Doverim seni. Sen simdiden kac kurtar kendini. Yoksa listeye en sondan baslarim yani senden. Kiz sopaylami doveyim terliklemi? Her ikisinde uzmanim. Birde evde cocuklar bir sey soyluyorlar. Chin dovusu mu kon fu mu bilmem ondan da yapa bilirim haa.

  1. Cesur Sonmez dedi ki:

   ASK HASTASİ selam iyim sen naslisim?deyisim iyi gediyor arada bi yaramazlik yapiyorum ama kizkinim hani bana destekdin ask olsun gorunen oki bitek gercekden destekcim Gozel ablammis hic beni yalniz birakmiyor …ya sen sayfaya uradigin yok

   1. Aylin dedi ki:

    Arkadaslar ben konuya uzak kaldim qaliba . Ne sayfasiki o oyle . Banada bir sey soylesenize

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Merhaba aylincim nasilsin canım yeni bir sayfa daha cikmsdi yeni haftanin fragram sayfasi sonra o kayip oldu biz goremiyoruz o yeni sayfayi on da bahs edyoruz

     1. Aylin dedi ki:

      Iyiyim Aytacim canim . Cok sukur

 7. Anonim dedi ki:

  YA BU SAYFANIN EDITÖRÜ ÖLDÜ MÜ ? VERIN ARTIK YENI BIR SAYFA
  EN AĞIR ISLEYEN DIZININ SAYFASI BU….

  1. su damlasi dedi ki:

   Selam Aytacim prensesim ben iyim sen nasilsin? Evet yeni sayfa ciksaydu kaske ben seni cok seviyorum isdeyim gec girebilirim merak etme beni guler gozlum iyi bak gozlerine ben ordayim seni cok seviyorum

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Ve aleykum selam su damlam çok SUKUR ben de iyim canım sen hep iyi ol guzel kardesim benim ben de seni çok sevyorum çok da opyorum ben simdi dayım gile gidyorum bugun diziyi de orda izileri artik aksam donerim kendine iyi bak görüşüruz

 8. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  ❤️ZEHRA ❤️ NURBANU ❤️
  CANIM
  DOGUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN MUTLU OL SENELERCE AİLENLE BİRLİKTE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI GÜNLERİN OLMASI DİLEGİYLE
  HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN
  ALLAHA EMANET OLUN
  İYİKİ DOĞMUŞSUNUZ

 9. SELİN dedi ki:

  Site eski hâline gelmiş bu arada ZEHRA VE NURBANU doğum gününüz kutlu olsun sevdiklerinizle bir ömür mutlu olun

 10. Aylin dedi ki:

  Gunaydin arkadadlar . Bu gun sitemizde Dogum gunu cocuklari var . ZEHRA VE NURBANU IKISIDE DEYERLI ARKADASLARIMIZ DOGUM GUNUNUZ KUTLU OLSUN . YUZUNUZ HEP GULSUN INSALLAH . HEP SEVDIKLERINIZLE BIR ARADA MUTLU GUNLER YSSAMANIZI DILERIM . TUM DILEKLERINIZIN KABUL OLMASINI DILERIM.ALLAHDAN . DOGUM GUNUNUZ KUTLU OLSUN . IYIKI DOGMUSSUNUZ IYIKI VARSINIZ .
  ZEHRACIM BU KALBLER SENIN ICIN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  NURBANU CANIM BUNLARDA SENIN ICIN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Cesur Sonmez dedi ki:

   Zehra ve Nurbanu selamlar dogum gununuz kutlu olsun nice mutlu yillara rabbim tum dileklerinizi kabul etsin mutluluklar dilerim

   1. Aytac azəri fan Nurbanu ve zehra doğum gününüz kutluk olsun sizi çok sevyoruz dedi ki:

    Selam canım arkadaslarim hepinize hayrli guner nasilsiniz bugun nurbanu arkadasimiz da doğum gunuymus tebriki ederim nurbanu cum yeni yasin kutluk olsun iyiki dodun yeni yasi san mutluluk salik getir şin insallah nice mutlu salkli guzel seneler dünyanın bütün guzeliklerin tatmani dilyorum nurbanu ve zehra arkadasim her ikinize yeni yazinzda çok mutlu olmanın dilyorum sevdikleriniz le bilikde insallah

 11. Sevda dedi ki:

  Evet evet uyumayi cok severim amma Ben cokdan kalkdim kizimi okula birakdim.Hadi gel gozumuzu yolda koyma .Bitanem cok opdum.

  1. su damlasi dedi ki:

   Tamam sevda ablam gelicem aksam yazarim isdeyim yeni sayfa ciksa ora yaz opdum

 12. Sevda dedi ki:

  Mersinli Elam yok sen nasil istersen oylede soyle.Annen diyorsa daha yini taniwdiq olsun sende ablamsim artiq.Sizin yazilarinizi okudum.Zehra hanimla Nurbanin dogum gunu Bende tebrik ederim.Hep Mutlu Olun.Sevdiklerinizle .Mutluluq bawinizin taci olsun.Allah sizleri korusun Amin .Taniwamdiq amma kalbinden kecdi sizleri tebrik etmek.

 13. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn ask ayilem nasylsynyz iymisiniz yeni haftanyz hayyrly olsun canlarym

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   San da gunaydin gozel ablam biz iyiyz sən de hep iyi ol insallah

 14. Sevda dedi ki:

  Hayirli sabahlar arkadawlar nasilsiniz .Dun akwam cocuqlari uyuturken uyuya kalmiwim.Amma yeni bir gunde hep sevincli olun .Senden bawliyalim SU DAMLAM nasilsin bitanem evimizin yureyi.Aytac guzelim wirinim kizim sen nasilsin.Mersinsinli Elacim canim benim guzel sozler icin tewekkur ederim .Allahim seni korusun amin.Gozelim sen nasilsin mende iyiyim tewekkur sanada.Taniw omadiqlarimida cok istiyorum.Betulcim qac gundu sandan haber yok yaziyorum sanada sevmedinmi beni ablacim?Hepiniz kendinize iyi bakin.opdum cooook

  1. su damlasi dedi ki:

   Gunaydin Sevda abla hayirli sabahlar .nasilsin♥ ben iyim cok sukur.
   Ve suna bak sen demek uyuya kaldin? Cocuklar behane desene kendim uykudan sari oluyordumda 🙂 beni kandiriyorsun sen hadi kalk ise gidiyorum yol ustu size geliyorum kahfalti keyfi seninle yapiyorum eh orda ise giderim.
   Demek evinizin yureyi olmusum ah bende diyorum ya nerde benim bu yureyim meyer sen calmissin seni gidi yurek hirsizi ama tatli hirsizsin sen sevdim seni iyi ce gozume girmeye basladin canim coluk cocuga her kese selam soyle ben ise gidiyorum yazarim sana cok opuyorum kendine iyi bak

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hayrli güner sevda ablacim ben iyim çok tesekkur ederim canım sen nasilsin ?

  3. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba su damlam bitanecik pirensesim nasilsin ? Ne yapyor sun yazdigim bazi yorumlar cikmyor ben de sinrleni yorum insallah bu cikar canım ablam seni çok sevyorum diger sayfa da burdan gozukmuyor yeni bir sayfa ciksa ydi çok guzel olur du

 15. Lale turkmen dedi ki:

  ZEHRACIM!♥♥♥NURBANUCUM!♥♥♥IYIKI DOGDUNUZ. OMRUNIZ UZUN OLSUN. HAYATDA SAGLIK,SHANS, MUTLULUK, HUZUR HEP SIZININLE OLSUN.YENI YASHINIZ TUM DILEKLERINIZIN GERCEKLESHICEGI YASH OLSUN. OMUR YOLUNUZ GUNDIZ GIBI AYDINLIK, KOTULIKLER ISE YILDIZLAR KADAR SIZE UZAK OLSUN MINIK PRENSESLER.

  1. su damlasi ♥zehra ve Nurbanu♥ dedi ki:

   Zehra ve Nurbanu dogum gununuz kutlu olsun rabbimden sizlere uzun, saglikli, mutlu , rahat,ve huzur dolu omur diliyorum iyi ki dogduniz yeni yasin kutlu olsun her aniniz mutlu olsun prensesler kendiniz icin ne diliyorsaniz bu yeni yasinizda nasibiniz olsun…tekrar kutlarim nice guzel yillara

   1. Gozel dedi ki:

    Gunaydin ZEHRACYM NURBANYCYM dogum gununiz kutly olsun tum sevdikleriniz ile beraber saglykly,saygyly bi omur dilerim gucu allam ne muradynyz olsa versin nije mutly yyllara

 16. aslı dedi ki:

  Hanım ablam nerelerdesin özledim seni

 17. Gozel dedi ki:

  Ay kimler gelmiş dokdorum gelmiş ZEHRACYM iymisin canym

 18. Gozel dedi ki:

  AYAN kizim nerdesin gel artyk cok ozledim

 19. Gozel dedi ki:

  Iy akşamlar sevgili kardeşlerim iymisiniz bu gun gelemedim cunki yogun gundi sizi baya baya ozledim hepinizi sevyorum
  AYTOSHCYM sen nasyl istersen oyle hitap et canym ben hic uzulmem
  AYTACCYM nasylsyn iymisin abimy arkada sakladygyna tešekkurler cunki onun ayagna taş degsin istemem
  SU DAMLAM ne nasylsyn iymisin bu gun pazar iyje dinlendinmi
  Sevda sen nasylsyn iymisin ismini yazamadyklam alynmayyn hepinizi sevyorum

  1. su damlasi dedi ki:

   Gunaydin Gozel ablam iyim seni sormali evet dun pazardi iyice dinlendim bolca stres atdim ve sana diyer sayfadada yazdim canim benim iyiki varsin seni cok seviyorum

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba iyi güner gozel ablacim ben iyim çok SUKUR çok tesekkur ederim sen nasilsin iyisindir insallah

 20. Sevda dedi ki:

  Mersinli Elacim guzelim sen bana gulummu soyledin.Annem hep bana gulu gulum diyordu.Annem benden uzaklarda wimdi .ozledim annemi.Allah butun anneleri korusun amin.Canim benim ben 31 yawindayim azeriyim .Evliyim 2 cocuq annesiyim .amma cekim 46.boyum 1.60 gozlerim rengi kahve rengi.sende kendine iyi bak.opdum

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   SEVDACIM BİRTANEM ANNENİN LAFIYSA SÖYLEMİM
   ALLAH’A SANA BAĞIŞLASIN EVLATLARINI
   BİR ÖMÜR BOYU MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI GÜNLERİN OLMASI DİLEGİYLE AİLENLE
   ALLAH’A EMANET OLUN

 21. su damlasi dedi ki:

  Tamam haber veririz kendine iyi bak iyi geceler yakalasin seni tatli cuceler hadi opdum benim sevda ablam

  1. su damlasi dedi ki:

   MERSİNLİ ELA TESEKKURLER O HUZUR BULUYORSAN AL Bİ TANE DAHA.
   ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
   Geceyi karanlik diye seviyoruz hani huzur buluyoruz ya peki sabahi aydinlik yeni nefes diye eh bu gece seni koynuna alip guzel bi ninni soylesini iyi bi uyku getirsin sabaha acilan gozlerinse aydinlik yeni nefes ve nese dolu rahatlik versin sana geceler arkadasin sabahlar ugurun olsun

   Guzel dileklerin icin tesekkue ederim iyi geceler

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    DAMLAM
    CANCAZIM BİRTANEM TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL MESAJIN İÇİN
    BEN ŞİİR OKUMAYI ÖZLÜ SÖZLER ÇOK SEVERİM
    OKUDUKLARIM İÇİNDE SENİNKİDE ÇOK BEYENİYORUM
    GÜZEL SÖZLERİNİ HİÇ YAZIYORMUSUN
    KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR

 22. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️ DAMLAM❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  SENİN MESAJINI OKUDUGUM ZAMAN HUZUR GELİYOR BANA
  MERSİNDE YAGMUR YAGIYOR ALLAH GÖKYÜZÜNDE YAGAN YAGMUR TANESİ HATRINA GÖNLÜDE NE DİLEGİN VARSA ALLAH KABUL ETSİN BİRTANEM KALBİ GÜZEL YÜZÜ GÜZEL
  ❤️❤️❤️ DAMLAM ❤️❤️❤️
  …….
  ❤️❤️❤️❤️❤️AYLİNCİM ❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  BİRTANEM EVET SİTE REGLİ OLUYOR
  BİLİYORMUSUN BEN EMOJİN KOYMAK ÇOK SEVİYORUM AMA TEK KALP OLUYOR ÇOK SEVDİGİM ARKADAŞLARIMA KALP EMOJİSİNİ KOYUYORUM
  BUNLARDA BENDEN SANA SENİN KADAR ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ……
  ❤️❤️❤️❤️AYTAÇCIM ❤️❤️❤️❤️❤️
  CANIM BENİM İYİ OLMANA ÇOK ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN
  HAYATIN BOYUNCA İYİ İNSANLAR KARŞINA ÇIKAR
  ……………
  ❤️❤️❤️❤️SEVDACIM ❤️❤️❤️❤️
  GÜLÜM TANIŞTIĞIMIZA BENDE MEMNUN OLDUM
  KENDİMDEN BAHSEDİM 25 YAŞINDAYIM MERSİNLİYİM BOYUM 1.68 KİLOM 50
  SENDE KENDİNDEN BAHSEDERMİSİN
  …….
  KIZLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Merhaba Mersinli Ela. Benim adim Lale. Siteye yeni katilmadim ben daha oncedende burdaydim. Seninle tanisdigima sevindim. Ya aslinda ben baska bir sey diyecekdim simdi gulmekden zor yaziyorum Ask hastasina hep Ask hastanesi yaziyorsun kendiside bu aralar baya sinirli insanlari dowucek durumda o yuzden bir daha ona hastane sozuni yazma yoksa guldugim icin benide yazdigin icin senide hastanelik edebilir.

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    LALE CANIM BENDE TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM
    KIZ VALLA YAZILAN İSMİ YAZIYORDUM ONU KIRMAK İSTEMEM YOK SİZLER NASIL YAZIYORSUNUZ
    KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR

 23. Sevda dedi ki:

  Tamam ne vaxt isterseniz kapilar acik guzel yuzunuze.Hadi opdum sizi hepiniz kendinize iyi bakin.

 24. DİKKAT!!! DİKKAT!!! Tatlıcı ülker. dedi ki:

  Adını sen koyun yeni sayfasını bulamayan arkadaşlar. Size kolaylık olsun diye en son çkan sayfanın linkini buraya yazıyorum. Hemen tklayıp oraya gelin. Burası dolupa, taştı.
  https://dizibilgi.tv/adini-sen-koy-6-kasim-10-kasim-fraqmani-211-215-/

 25. Sevda dedi ki:

  Vallahi de gelin Aytacida kendinle getir.Izn ne demek canim sizi taniyandan sonra zaten ablaniz oldum .Su Damlam bakarim ora yaza bilsem yazarim

  1. su damlasi dedi ki:

   Okey geloyoruz aytacimada soylerim evet bak yaza bilsen yaz ve opdum o gul yanaklardan

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Canım su damlam bula bildin mi diger sayfasi tamam çok tesekkur ederim sevd ablacim ben de su damlam la bilik de gelirim hem de ucarak gelirz biz dimi su damlam canım benim çok opdum her ikinizi de

    1. su damlasi dedi ki:

     Tabiki de aytacim ucarak geliyoruz buldum ve yazdim seni cok seviyorum canimin ici iyi ki varsin

 26. Zehra dedi ki:

  Hepinize cok tesekkur ederim canlarim sizleri gercekten cok seviyorum siz cok iyi arkadassiniz iyki varsiniz.bide yarin benim dogum gunum

  1. su damlasi dedi ki:

   Zehracim hep iyi ol biliyorum canim yarini iple cekiyoruz hep birlikde sana geleceyiz

  2. Aytac azeri fan doğum günün kutluk olsu zehra seni çok sevyoruz dedi ki:

   Iyi aksamlar Rica ederiz zehra canım benim ne demek sen de çok iyi bir arkadas sin biz de seni çok sevyoruz iyiki varsin ya yarin seni doğum günün mu ne guzel çok sevindim yarin bütün ask aylesi olarak sizdeyiz ozaman biz gelemesek de sen hep bizm kalbimz de olcak sin guzel kardesim doğum günun tüm kalbim le kutluyorum nice mutlu huzurlu guzel senelere canım yeni yaşın da bütün dilekleri heyat kecsi çok mutlu ol insallah iyiki dodun iyiki varsi canım seni çok sevyoruz

 27. Sevda dedi ki:

  Kahvalti ne demek sen gel ben seni birakmam ben her weyi kendi ellerimle hazirlarim .bir yemekler tatlilar hazirlarimki.yedikce yemek istiyeceksin.kendimden cok bahs etmeyi sevmem cunki utanirim .Bende qucaqladim opdum

  1. su damlasi dedi ki:

   Tamam oldu geliyorum utanma konus bak sen yemekmi dedin?yap parmaklarimida yerim vallah eh nede olsa ablam yapiyor gonul guzel ablam eminim sevginide katarsin sen eh bu yemek tarihe dusecek ne guzel bak ne diyecem biz dizihaber.tv var orayada yaziyoruz istesen orayada yaz bende ordayim

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Su damlam canım benim bu site de yeni haftanin fragram sayfasi cikmis di dun sonra burdan kayip oldu burda gozukmuyor sən o sayfay girmedi hiç haberin yok qaliba o sayfa da yaprak tokumu sayfasi var ya oraya gir orda adını sen koyun yeni cikan sayfasi var diger arkadaslar oraya yazyor hepsi orda yukarda ana sayfa yazisi var ya oraya gir orda yaprak tokumu dizisi sayfasina gir omeri resimi ola bir sayfa var oraya gir diger arkadaslar oraya yaziyor

    1. su damlasi dedi ki:

     Tamam ben bulurum Şimdi prenses

 28. su damlasi dedi ki:

  Sevda ablam cok sukur islerim yolunda canim ya beni. Baya guldurdun sen eh tatliş kizin biliyor ne yapiyor eh sakiniyemse tamam o zaman yarin erkenden kahfaltiya geliyorum size eh o su damlasi cevriyenin. Bende senin su damlanim
  Bitanem hepinize cok alismisim hepinisin yeri ayri bende ve gel bakalim kocaman sarilayim sana cokda opuyorum

 29. Sevda dedi ki:

  Su Damlam iyiyim wukurler olsun hepsi iyi.Kizim sen daha gensin baw sakla kendinde.iwlerin nasil?Bitanem sen bizim evin sakinine dondun qaliba evde her kes seni soruyur .Ban sana bir soz soyleyim gul gozelim.Kizim bana diyorku anne sen Cevriyemisin her dakika Su Damlam deyib naz ediyorsun?Ben ona Aiwe deye naz ediyordum .Bende diyorumki sen kiskandinmi tatlim

 30. Sevda dedi ki:

  Ya tewekkur ederim Aytac guzelim.iyimde…amma su prablemi bir awa bilsem daha iyi olarim.Evet haqlisin nasil seni Su Damlami sevdim inwallah kalan arkadawlarlada taniwirim .zaten yazdiqlarindan malum hepsi guzel kalplidirler.kendine iyi bak opdum

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi olman çok sevndim insalah yakin da sitey girem problemini de asar sin bugun ben de kac tane yorum yazdim ama cikmyor ben de sinrleni yorum ups uzun yorum yazyor su cikmyor evet site deki her ke çok iyi çok guzel kalpler var ben çok sansliyim bu site de biri olduğum icin sizi hepiniz çok sevyorum iyiki varsiniz ben de çok opdum sevda izin veri sən ben de su damlam gibi sana abla demek isdyorum

 31. su damlasi dedi ki:

  İyi aksamlar SEVDA ablam nasilsin♥ seni baya bi ozledim ya .
  Sitede bi sorun yok belki taraycinda sorun var bilemedim Şimdi ay ben seni gordum sevindim akilmi kaldi bende.:-)
  Sen de bakalim coluk cocuk nasil umumen her sey yolundami ? Ben iyim cok sukur .

 32. Sevda dedi ki:

  Tewekkur Mersinli Elacim ablacim once seninlede taniwmama sevindim kendinden bana bahs edersin.Malum siteye dahil olmam yuzunden yukaridakilari okumagim imkansiz .Hayir canim ben Hint sahifasina yazmadim.

 33. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR
  MERABA NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  AYTAÇCIM ❤️❤️❤️ ASLICIM
  ÜLKERCİM ❤️❤️❤️ AYANCIM
  SU DEMLAM ❤️❤️❤️ DERİN
  …….. ❤️❤️❤️ BETÜL
  HATİCEM ❤️❤️❤️ AYTOSH
  AYLİNCİM ❤️❤️❤️
  HANIM ABLA ❤️❤️ GOZEL ❤️❤️
  ZEHRA CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR BEN BURDA YENİ OLDUGU DAN DOLAYI BURDAKİ ARKADAŞLARI YENİ TANIMAYA BAŞLADIM İYİKİ TANIMIŞIM İYİKİ GİRMİŞİM DEDİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ASK HASTANESİ KIZ KAFANA TAKMA İSMİNİ BİLMEDİĞİMDEN DOLAYI ÖYLE YAZDIM İNŞALLAH KIRMAMIŞIMDIR SENİ
  İSMİNİN YERİNİ BOŞ BIRAKTIM İSMİN NEDİR ONU YAZARIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR ❤️❤️❤️

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar mersinli elacim çok tesekkur ederim canım ben iyim çok SUKUR sen de iyisindir insallah

  2. Aylin dedi ki:

   Merhaba Elacim . Tessekurler iyi olaya calisiyorum .ilgin icin tessekurler . Elacim biliyormusun eskitden sitede kirmizi kalpleri hep ben kulanirdim . Simdi sende kulaniyorsun . Boylesi cok hosuma gediyor . Site rengarenk oluyor . Bu kalplerde sana tatlim ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  3. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar MERSİNLİ ELA ben iyim sen nasilsin?
   Ne guzel bu enerjim banada yansiyor seni hep boyle neseli gormek isterim
   Ve gece dusen her gece kalben rahatligina acilan her sabah hep mutluluguna sebeb olsun cok opuyorum

 34. Sevda dedi ki:

  Iyi akwamlar nasilsiniz hepinize selam Su Damlam canim nasilsin cok ozledim seni tanimadin insan kendini bu sevdirirmi.Aytac canim sen nasilsin Betulum bitanem Gozel Xanim ablam sizler nasilniz iyiniz inwallah cokunuzuzla taniwmasamda tanisam sevinirim.Ya Su Damlam iki gundurki ewimle biz bu siteye dahil ola bilmiyoruz .O ne yapiyorsa kayit ola bilmiyor dizibilgi.tv soylediyin gibi amma dahil olmur bende uzulurum sizinle hepinizle arkadaw olmak istiyorum.

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   SEVDACIM BİRTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
   CANIM SEN HİNT SAYFASINA YAZDINMI KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar sevda cim hos geldin canım ben iyim çok tesekkur ederim sen nasilsin ? Canım iyisindir insallah evet bazi arkadaslar la tansmi yor sun ama zaman la tansicak sin dir insallah ben de ilik baslar da hiç kimseyi tanımyor dum ama zaman la hepsiyle tansdim çok iyi anasdik insallah sen de tanscak şin

 35. begüm dedi ki:

  Kanal 7de ýalanci bahar başlamişdi neden dewam etmedi resul abi

 36. Zehra dedi ki:

  Ya arkadaslar ben bir sure yazmadim diye beni unutdunuzmu yeniden yaninizda istemoyorsunuzmu yorumuma cevap yazmiyorsunuz yani istemeseniz beni sessizce giderim

  1. Aylin dedi ki:

   Ay Zehracim canim hos geldin . Neden oyle yazmissin . Cok uzuldum oyle yazmana . Bende uzun zamandir burda yoktum yeni geldim . Arkadaslarda beni yeniden aralarina kabul etdiler . Arkadaslarin dalginligina gelmis her halde . Yazmamislar sana . Seni aramizda gormekden mutluluk duyariz

   1. su damlasi dedi ki:

    Selam AYLİN nasilsin? Canim kendini nasil hiss ediyorsun? Sakin ben yalnizim deye dusunme bizler variz ve. Biz seni cok seviyoruz

    1. Aylin dedi ki:

     Selam Su damlasi . Cok sukur iyi olmaya calisiyorum . Sen nasilsin canim

     1. su damlasi dedi ki:

      Aylincim ben de iyim canim
      Sen hep iyi ol. Bizler seninleyiz bu gunlerde gecer rabbim yardimcin olsun cok opuyorum

   2. Zehra dedi ki:

    Canim seni uzduysem cok uzur dilerim aff et canim

    1. Aylin dedi ki:

     Onemli deyil Zehracim . Sfn aramizda mutlu ol yeter . Su damlasi tessekur edirim . Hep iyi olursun insallah

  2. su damlasi dedi ki:

   Zehre selam oyle dusunme canim. Biz senin arkadaslariniz ve seni cok seviyoruz

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar zehra cim canım arkadasim hiç seni unutur muyuz ben diger sayfa da da yazmisdim san ama yine cik mamis her hal de hos geldin canım nasilsin biz hiç kimseyi untmayiz sen de dahil inan okadar çok sevini yorum ki sen aylin lale aramiza dondugunuz icin iyiki geldiniz sizi çok sevyorum

 37. Aytosh dedi ki:

  Ayy canim adasimyaa hos geldin çok tewekkur ederim bende neden kimse yok diyorum dur bi bahiyim❤❤Su damlam hos buldum canim benim evet hall edicem az kaldi alicam artik hep burdayim olucam❤

  1. su damlasi dedi ki:

   Aytos evet hallet ve hep bizimld ol canim benim

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Rica ederim canım adasim ne demek

 38. Aytosh dedi ki:

  Yaaaaa neden Kimse yok . Biwey sorucam A.S.K un yarinki bölümünun fragmani çiktimi? Veya bi tüyo falan bilen varsa söylesin noluyyy

 39. Aytosh dedi ki:

  Pffff neden kimse yok huuuu nerdesiniz

  1. su damlasi dedi ki:

   Burdayim canim aytos hos geldin kiz hallet su telefon sorununu seni cok ozluyoruz nasilsin ?

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Benim pirsenseim de burda ne yapyor sun canım arkadasim aytosum bak su damlam çok hakli hal et bu telefon isini artik çok ozliyoruz seni

    1. su damlasi dedi ki:

     Aytac prensesim disardayim fazla yazamiyorum ama hep aklimda hep kalbimdesin seni cok seviyorum kocaman sarilib opuyorum
     ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Sen de hep benim kalbimdesin canım ben de seni çok opyorum kocaman da sariliyorum

 40. Aylin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar . Siz qaliba diyer sayfayi goremiyorsunuz . Bende arkadaslar nerde diye dusunub duruyorum . Lalecim hos geldin . Saq ol canim . Bende oyle yapmaya calisiyorum .

  1. Aytosh dedi ki:

   Ayy canim seni tekrardan aramizda görmek be güzel❤ hangi sayfa canim? en yeni sayfa bu yoksa yeni sayfa açildida bana mi düwmedi?

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Geldim aytosum burdayim evet dun yeni bir sayfa daha cikmsdi ama daha sonra ne olduysa kayip oldu sayfa yukar da ana sayfa yazisi var ya oraya gir yeni haftani fragram sayfasi var o yeni cikan sayfa ama burda gozukmuyor bazi arkadaslarimz oraya yaziyor

   2. Aylin dedi ki:

    Tesekurler Aytos iyiyim . Evet bitane daha sayfa var . Bu sayfalardan ayri dusmus . Arkadaslarin bazilari oraya yaziyorus . ASLI Resul abiye mail atmis her halda sorunu cozer

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Merhaba aylincim nasilşin evet canım diger sayfa gozuk mu yor burda oyuz den bazi arkadaslarimz yazmiyor yeni sayfaya

   1. Aylin dedi ki:

    Iyiyim canim . Ilgin icin tessekurler

 41. Aytosh dedi ki:

  Ooo ayan gelmiw how geldin canim bende yorumlari okuyodum bi baktim Ayan yok bende Ayan nerde die soracagniz ama gelmiwsin tekrardan howgeldin canim by kalpleri sana gönderiyorum canim❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 42. Aytosh dedi ki:

  ❤❤GÜNAYDINNNNN❤❤ ❤benim❤❤canim❤ ❤arkadaslarim❤ ❤nasilsiniz?❤ Aramiza yeni arkadaslarimiz gelmis how geldiniz iyiki geldiniz bende bu kalpleri sizin için gönderiyorum❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Selam adasim nasilsin? canım seni de günün aydın olsu bitanem

   1. Aytosh dedi ki:

    Çok tewekkür ederim canim arkadawim bende iyiyim hatta çok iyiyim ablam Sabah diw doktoruna gitti telefonunuda bana verdi wimdide bibim gile gitmiwler ordan telefon Bana kaldiiiiiiiii kehv eliyim dimi❤❤❤❤❤

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Oylemi ne guzel canım çok sevindim bugun bol bol hasret giderelim ozaman

     1. Aytosh dedi ki:

      Evvet aynen canim yaa insanin telefonu olmasi NE güzelyaa sizin gibi iyi kalpi arkadaslarim oldugu için çok wansliyim

 43. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin sudamlasi ben iy im sanada hayirli pazarlar QURAN dersine gidicem sonra gorusuru canim

  1. su damlasi dedi ki:

   Tamam canim allah zehin acikligi versin xanim azeri canim kardesim

 44. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Lale kiz hos geldin. Hic sorma isim konusunu. Ir abi Rada seni cok durgun yapti dedi. Gercekten oyle olmusdu. Icimden yazmak bile gelmiyordu. Sonra tekrar A.S.K hastasi olunca tekrar harbe hazir bir duruma geldin. Herkesi dovmeye gidiyorum sokak serserisi gibi. Ayanim seni unuttum sanma malesef yorumlarin cogu cikmiyor. Mersinli Ela kiz sen her defasinda neden A.S.K HASTANESI yaziyorsun. Ben takintiliyim boyle seylere.

 45. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar sudamlasi nasi lsin canim arkadasim ayta c sen nasilsin duydum annenqripolmusacil sifalar

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   SUKUR ben iyim xanım azeri fan sen nasilsin çok sağ ol canım benim iyi geceler tatli ruyalar her kes uyuyor bir ben kal dim ben de gidip uysam iyi olcak yarin görüşüruz insallah

   1. aslı dedi ki:

    Ne uyuması sabahı sabah ettim ben neyse bende gidip uyuyayım bari şimdiden herkese günaydın bana iyi geceler 😀

  2. su damlasi dedi ki:

   Gun hayirli sabahlar hayirli pazarlar Xanim azeri canim kardesim ben iyim tesekkur ederim sen nasilsin? Neler yapiyorsun

 46. Betül dedi ki:

  Selam arkadaş lar bu sayfaya daha yeni girdim o yüzden yorumları yeni okudum elacim senin yorumunu da gördüm şimdi ben iyiyim canım umarım sende iyisindir hepinize iyi geceler arkadaş lar. .

 47. Anonim dedi ki:

  BU SAYFADAN BAŞKA BIR SAYFA DAHA GELMISTI!!!
  OO SAYFAYI NEDEN KALDIRDINIZ??KAFAM KARIŞTI BENİM????

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Anonim karde benim de kafam karsdi ilik basda ama nasil olmus sa artik o sayfa burda gozukmuyor o sayfa ya girmek icin gukar da anasayfa yasliyor ya oraya gir orda var yeni sayfa

  2. aslı dedi ki:

   ne sayfası hangi sayfa? ben hemen site içi aramadan bakar durumu bildiririm

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Selam aslicim nasilsin ? Canım dun yeni haftanin fragram sayfasi cikmsdi ama sonra tekrar sitey girdigim de yok du o sayfa da bas edyorduk yukar da ana sayfa yazısı var ya ben oraya girdim yeni haftani fragram sayfasi orda var ama burda gozukmuyor

 48. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim senin analizlerini cok cok ozledim bu arada can yucelin sozlerinide:) ben siteye giremedigim zaman her gun kafamda size sorucagim sorulari kuruyordum. Mesela Aslim kitabin ne durumda ya da kayip Fati dogum gunu partisine geldimi, bu aralar ir abi kime sinirleniyor gibi gibi sorular. Bir daha ayrilmayizda bende kafamda soru isaretleri bile dolasmam.
  Raduga niye yine Ask hastasina donusdin. En son konusdugumuzda Radugadin?
  Aylincim geri dondugine cok sevindim uzulme Allah hakkinda en hayirlisini yapmis evlenmeden dogru yolu gostermis sen ayrildigina sevin evlendikden sonra esin telefonunu her karisdirdiginda yeni bir kizla tanisma sansini elinden kacirmissin en guzeli bu degilmi. Evlendikden sonra bunun gibi durumlar insani daha cok yaralar. Zararin neresinden donsen kardir. Gucli ol.Goz yasina degmeyecek insanlar icin kendini heba etme.
  Kizlar hepinizi cok ozledim bana yazdiklarinizida okudum cok mutlu oldum tesekkur ederim tek tek.
  Ayin altisina parti yaparmiyiz supriz falan dusunelim kafa dagitalim. Muzuk dans bol eglence bir seyler pilanlayalim
  Bir yorumcu yazmis 2 gun once girdigimde okumusdum. Siteni hal hatir sorma sitesi yapmislar diye:) Bende ne zamandir yokdum yuzden o laflar bana degmeden gecmesin bende hal hatir sorayim dedim. Dizi yarina kaldi artik. Ne yapim arkaslarimi cok ozledim♥♥♥

  1. Gozel dedi ki:

   Lalecym taby yaparys partyy neyin şanyna 6 na ne var soylermisin ozaman ben işe koyulayym davetiye falan cok işvar nerede yaperys TURKIYEDEMI TURKMENISTANDA

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Hos geldin leyla arkadasim nasilsin iysindir insallah biz de seni çok ozledik iyiki geldin hepimiz çok sevndik donmene iyi geceler tatli ruyalar .

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Hos buldum canim. Iyiki sizin gibi guzel kalpli insanlarla tanismisim. Siteye donmeme ben daha cok sevindim:)

  3. aslı dedi ki:

   Gözlerime inanamıyorum sen Lale Türkmen gerçekten Lale Allah’ım inanamıyorum sonunda geldin Lalecim ne kadar merak ettik, ettim seni bir bilsen.
   İnşalalh devamlı gelirsin artık. Seni çok özledim gel buraya daha mesajını okumadan sana sarılmak istiyorum ismini görür görmez hemen yazmaya koyuldum.

   ben bir mesajını okuyum da öyle devam edeyim yazmaya kafam gitti 🙂

   Lalecim sen yoksun diye Can Yücel şiirleri de yok unuttum gitti onları analize eklemeyi.

   Bizde seni çok özledik.
   Oğlun nasıl? sen nasılsın?

 49. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  SU DAMLAM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SENİND İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH HERŞEYİ GÖNLÜNE GÖRE GÖNLÜ GÜZEL DAMLAM ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  AYTAÇCIM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  KENDİNE İYİ BAK
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  AYANCIN TOPRAGIM BEN SENİ HİÇ UNUTMUYORUM BÜTÜN MESAJLARIN DAN SENİ SORUYORUM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  DAYININ YANINA GİDECEM DEMİŞTİN İNŞALLAH GÜZEL BİRGÜN GEÇİRMİŞSİN
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  KIZLARRRRRRRRRRRR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 50. Tatlıcı ülker dedi ki:

  AYANCIM hiç olurmu öyle şey. Benim durumumu biliyorsun. Gündüzleri burda olmuyorum. O yüzden kim var kim yok, kim ne zamandır yok, bilmiyorum.
  Bu arada bana Ürekparenin ne olduğunu sormuşsun.
  “ürekparem” kalbimin yarısı demek. Ama ben genelde ŞEKERPAREM söylüyorum. Onuda sadece Rızaliye söyliyorum.

 51. Ayan dedi ki:

  Iyi aksamlar A.S.K ailesi.
  Hatirliyormusunuz sizin Ayan isimli arkadasiniz vardi galiba.
  Iki gün siteye girmeyince unutdunuzda o yüzden söylüyorum.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi geceler ayanim canım arkadasim hiç olur mu oyle sey seni unutr muyuz biz seni çok sevyoruz hepimiz iyiki var şin canım tatli ruyalar sana

  2. aslı dedi ki:

   Aşk olsun Ayancım seni hiç unutur muyuz biz.

  3. Cesur Sonmez dedi ki:

   Selam ayan guzel kardesim seni unutmak ? Asla nasilsin nerelerdesin?

 52. Zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar nasilsiniz.aslicim sen nasilsin canim omer diyorki yazdigini cooook beyendim

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar zehra cim hos geldin nasilsin canım biz iyiyz çok KUKUR diger sayfa da sana yazmis dim ama cikmamis malesef

   1. Zehra dedi ki:

    Caaan hic bir sey olmaz iyyim sagol

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Iyi olmana çok sevndim hep çok iyi ol canım arkadasim

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Zehracım, iyiyim sabaha az kaldı 🙂
   o bir dizi müziğinin sözleri

 53. Aytac azeri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar benim yuz guzel kalbi temiz canim arkadaslarim nasilsiniz ? Ne yapoyor sunuz çok ozledim sizi bugun sitey gircek vakit bulmadim okadar çok ozlemisim ki sizi canarim benim siz çok sevyorum su damlam canım arkadasim sen napyor sun nasilsin iyi sin dir insallah seni de çok ozledim bitanem okadar çok alsmsm ki size vakit bulca həm sitey giri yorum vhatsap gircek vakit kalmyor bugun kuzenim bana yazmis ki aytac bizi unutu hiç yazmyor gercek de vhatsap da sitey de gire medim ama insallah yarin hep site de ve vhatsap da olcam nonra kuzeneri kusuyor yazmyorum diye

 54. su damlasi dedi ki:

  İyi aksamlar arkadaslar ben sahildeyim yuruyusumu bitirp eve gecip hepinize yorum yapib cevaolayacagim

  1. su damlasi dedi ki:

   Ve geldim işte her kese iyi aksamlar canim ailem nasilsiniz? Senden basliyorum AYTAC prensesim nasilsin ? Ya ne kusuru canim zaten bende bu gun sitede yok dum isteydim simdi geldim beni soracak olursan iyim bitanem eh bu gun daha COK COK sevdim ama hemde cok ozledim seninle birlikteydik sahile gitdik baya konustuk sagol bu varligin icin benim ugur prensesim kiz gecmis olsun annen qrip olmus ay kiyamam annen cok selamlar soyle ve şu an ne isin. Varsa hemen birak kosarak git annene benim yerim kocaman saril onu cok opuyorum soyle eh senide cok opuyorum ennn kocaman sariliyorum gorusuruz buralardayim

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Sana da iyi aksamlar sanis meleyim hos geldin ben iyim çok SUKUR senin de iyi olman çok sevndim hep iyi ol ablasinin guzeli evet canım ya anem de hastalan di çok tesekkur ederim bitanem selamin iletirim anem sen de ben de anene çok selam soyle elerin den o guzel gozleri den opyorum seni de çok opyorum çok ozledim bugun seni canım canım canım kardesim gel kocaman kocaman sarilayim sana bir de o guzel yana bir opucuk kondirayim ben de burdayim canım

    1. su damlasi dedi ki:

     Hos bulduk bitanem bende iyim cok sukur ey iste yorucu bi si gunu seninle yuruyus keyfi iyi geldi simdi yorqunum dinlenicem erken uyuyacam bu gun seni cok seviyorum ugurumsun prenses kiz sen bana napdin ya boyle iyim tesekkur ederim iyiki varsin seni cok seviyorum iyi geceler Allah seni korusun geceler senin rahatligin gunduzler mutlugun olsun yuzun hep gulsun gozleri guzel aytacim benim kocaman sariliyorum sana kocaman opdum iyi geceler

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Canım guzel gozlum bitanem yorul dun demek kiyama ben sana sen dinle yuruyus çok guzel keski gercek den seni le beraber yuruyuse cika bilsek kol kol sahil de hayali bile çok guzel canım ben de seni çok sevyorum guzel tilek leri icin çok tesekkur ederim iyiki sen de var sin çok opdum seni neyse ben cikip yatayim artik saahat çok gec oldu çok uyukum var sabah görüşüruz insallah sen de RABBIM emanet ol

     2. su damlasi dedi ki:

      Gunaydin nasilsin canim Aytacim bitanem hayirli sabahlar hayirli pazarlar .
      İyimisin?annen nasil oldu? Evet aksam yorkundum erken uyudum bu gun se evdeyim dinlenicem soz seninle yurumeyin hayali bile guzel ben yurumeyi cok seviyorum bak bi hayal kuruyorum …
      Şimdi ben seni ariyorum bu gun hadi gel bulusalim diyorum sende tamam diyorsun biz bulusub her zaman gittiyim bi restoran var orda guzel kahflti yapiyoruz oh mis gibi sonra istiaqamet dogru sahile boyle kol kola yuruyoruz be ben bu bi balon satan goruyorum ve cocuk gibi agliyirim AYTAC prensesim bana balon al eh sende kiyamazsin bana hemen kirmizi bi. Balon aliyorsun ve biz yine yuruyoruz boyle nazlana nazlan her kes bize bakiyor ve bende kiskanan gozler catlasin diyorum sonra size gidiyoruz ben yol ustu hediyye aliyorum kendim buyukluyunde past aliyorum guzel annene cicek aliyorum sana cok guzel bi parfum aliyorum ve dogru size gidiyoruz ne guzel oturup bolca konusum guzel bi cay keyfi yapiyoruz …eee nasil guzel dimi ah keske gercekden olsa hayali bile guzel bitanem ugurumsun benim seni cok seviyorum canim aytacim

     3. Aytac azeri fan dedi ki:

      Canım bitanem seni de günün aydın olsu guzel gozlum ayi sen ne guzel hayal kurmus sun oyle okur ken saki gercek mis gibi his etim çok guzel bir hayel çok tesekkur ederim bitanem bu guzel hayali icin gercek olsa iydi çok ama çok guzel olur du tabi ki de alir dim sana bir tane deyil bütün bolonlari alır dim senin icin yeter ki canım ablami yuzu hep gulsun anem çok SUKUR simdi daha iyi canım səni çok sevyorum canım içi guzel gozlum çok opdum o guzel gozleri de sana da hayirli pazarlar

     4. su damlasi dedi ki:

      Selam aytacim bisey diyil canim artik her pazar gunu senin icin bir hayal kurucam annen iyimis oh cok sukur bende iyim sukur dinlenip stres atiyorum bitanem kalbimin sesi seni o kadar cok seviyorum ki iyi ki varsin canim prensesim ben aksam kadar yokum burda aksam gorusuruz hadi opuyorum aytacim

 55. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KALBİ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  ❤️❤️❤️❤️
  ASLICIM BİRTANEM ELERİNE EMEGİNE SAGLIK NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  HATİCEM GÜZELLER GÜZELİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  AYTAÇCIM CANIM BENİM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  SU DAMLAM CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  ASK HASTANESİ NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  AYANCIN ❤️ TOPRAGIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM NE YAPIYORSUN KENDİNE İYİ BAK
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  FADİME TEYZE NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  TATLICI ÜLKERCİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  HANIM ABLA NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  BETÜL CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  DERİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  KIZLAR HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  GÜZEL BİRGÜN GEÇİRMENİZ umarım

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar MERSİNLİ ELA ben iyim tesekkur sen nasilsin? Canim gecelerin hayirli gunduzlerin ugurlu kalbin huzur dolu olsun cok opuyorum

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar elacim iyim çok SUKUR sen nasilsin guzel kardesim iysindir insallah

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Selam cesur abicim seni de günün aydın olsu merak etme ben saklarim seni su damlam beni kirmaz bir sey yapmaz bakima sen onun oyle kizimasina yuz gibi kalbim de çok guzel kimsey zarar vercek bir sey yapmaz benim su damlam bitanedir o ben de onu çok sevyorum anem çok SUKUR bugun daha iyi abi çok tesekkur ederim sen de hep çok iyi olsu insallah sana da hayirli pazarlar

   1. Cesur Sonmez dedi ki:

    İyi aksamlar Aytac guzel kardesim bende iyim eh iste tamam ters bi durum olursa sen beni saklarsin bu arada diyer sayfada asli hanimla konusuyoruz deyisim suresiyle iygili ara sira ura fikir bildir yanlislarim varsa soyle buna ihtiyacim var sana iyi geceler kendine iyi bak

 56. su damlasi dedi ki:

  ASK HASTASİ. Cananin nasil bayildi gortermediler bi de baykin haliyle gorduk sabah birink arada yardim istedi kelem agzi hic kapatacakdit eminim

  1. Cesur Sonmez dedi ki:

   Merhabalar nasilsiniz? Arkadaslar GOZEL ablam nasilsin canim benim sakin benim icin uzulme sen zaten benimlesin seni cok seviyorum canim ablam ellerinden opuyorum

   AYTAC guzel kardesim nasilsin? Kendini nasil hiss ediyorsun? Ya diyer sayfada okudum sen qrip annene bulastirmissin annem duysaydi sen ne yaramaz cocuk cikdin derdi cok gecmis olsun guzel ce beslenmesine dikkat et cabuk iyleşsin anneler ozeldir kutsaldir benden cok cok selam soyle ellerinden opuyorum sende guzel kardesim dikkat et kendine ….gorusuruz

   ASK HASTASİ selam nasilsin? Her sey yolundami? Ver herkese selamlar nasilsiniz arkadaslar?

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Merhaba cesur abicim bugun çok daha iyim çok SUKUR sen nasilsin iysindir dir insallah evet biraz yaramaz cocuk ciqdim ama ben de isdemez dim boyel olsu qirp iside bulasici tamamen çok iyiym bakarim aneme çok haklisin aneler çok ozel dir ve aleykum selam selamin iletirim anem çok tesekkur ederim abicim sen de anen ben den çok selam soyle ben de senin anenin elerin de o guzel gozleir de opyorum RABBIM uzun saligli omurler versi ane insallah

    1. Cesur Sonmez dedi ki:

     Aleykum selam AYTAC guzel kardesim iletirim iyi olmana sevindim evet biz annemizin yAramaz cocuklaryiz bende iyim ola bildiyim kadar sende kendine iyi bak gorusuruz

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Iyi aksamlar cesur abim çok hakli sin aneler miz yarmaz cocklaryiz biz Sen de hep iyi ol canım abim iyi ki var sin seni abiliyi benim icin çok deyerli ben ilik def bu site de abi dedim sana resul abiiye bir de ir abiye faha once hiç kimsey abi dememis dim azer baycan da abi sozunu hiç kim kulanmyor sizi benim abileri oldunuz

     2. su damlasi dedi ki:

      İyi aksamlar guzel kardesim AYTAC iyim tesekkur ederim eh ne guzel 3 tane burda 1 tanede oz abin o zaman senen 4 tane abin var bu durumda kendini hic bi zaman yalniz hiss etmek yok biz abilerin burdayiz canim kardesim ben de seni kendime kardesim biliyorum cok sansliyim dimi? Sizi gibi arkadaslar var hep iyi olun sayaqilarimla AYTAC guzel kardesim iyi geceler tatli ruyalar

     3. Cesur Sonmez dedi ki:

      AYTAC guzel kardesim ben yapdim o yorumu yine yalnislikla ismimin yerine su Damlasi yazdim bu artik ikinci hatam oldu ASLİ hanim beni oldurecek neolur kusura bakma ozur diliyorum

     4. Aytac azeri fan dedi ki:

      Olu oyle seyler uzur dilem abi e normal sen bütün günü su damlam düşünür sen tabi ki de onu izmini yazcak sin evet bu 2 ol du bu gidis le 3 cü de yolda bence evet 4 tane abim oldu uzulme yok siz de hepiniz benim icin çok deyerli siniz sana da iyi geceler tatli ruyalar cesur abi yarin görüşüruz insallah

     5. aslı dedi ki:

      Ben burada Cesur isminde bir yaramaz çocuk gördüm sanki 🙂

     6. Cesur Sonmez dedi ki:

      Evet o yaramaz cocuk benim asli hanim

     7. Cesur Sonmez dedi ki:

      Gunaydin aytac guzel kardesim hayirli pazarlar sana 3 cu mu? Ama deyim bi daha yapmam zaten 2 sine kizmis 3 cu gelirse kesin bu kiz benim kafami kiricak ay ben kosarak senin arkanda saklaniyorum sakla beni kardesim cunki o seni cok seviyor sen dovme dersen seni dinler. Bu arada annen nasil oldu? Ben iyim cok sukur sen iyi ol

 57. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydinn. Nasilsiniz arkadaslar? Aslim eline saglik cok guzel olmus. Gor kimi goruyorum benim deli kiz gelmis. Bir dertli gelmis kiyamam ben sana. Aylin iyi ki dondun burasi sana cok iyi gelecek. Sen hic uzulme bitanem seni uzen uzulsun. Birde o pisligin yerini ve ismini ver dovulecek listeme ekleyim. Bu ara listem baya kabardi zaten. Herkes kendini dovdurmek istiyor. Dayak salgini var galiba. Herkes dayak istiyor.Biz ceteyi toplayip gideriz hem doveriz hem kalbini oyle kirariz ki bir de kimsenin kalbini kiramaz o kotuluk. Su damlam sanada gunaydin kiz dun sana saka yapiyim dedim sen delirdin. Su aralar hic bir seyin pesinde diyilim. Cananla cetin haric. Kiz ben orasini kacirtim. Cetin pisligi canan gorgusuzunu nasil bayiltdi? Keremin yuzunun aldigi ifadeyi gordum ya. Omerin cetine atmadigi kafayi bile unuttum. Sabahi oyle kiz gibi kim giydirdi cok merak ediyorum eline saglik vallah. Keremin de acik kalan agzi bir sure kapanmaz gordukleri karsisinda.

  1. su damlasi dedi ki:

   ASK HASTASİ selam kiz korkma. Delirmedim şaka canim alt tarafi şaka keyfine bak

  2. Aylin dedi ki:

   Canim benim nasilsin . Beni hic sorma bu kadar acidan sonra yaralarimi sarmaya calisiyor . Ama canim bos ver o dovulse bile akilanmaz . Ismi Tural . Ama bulman biraz zor olur o vicdansiz

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Selam ask hastai ben iyim çok tesekur ederim sen de iysindir insallah

 58. su damlasi dedi ki:

  Gunaydin Gunaydin nasilsiniz? arkadaslar kocaman Gunaydin hepinize.♥♥♥♥♥
  AYTAC prensesim Gunaydin nasilsin canim iyimisin her sey yolundami? Seni bu gun daha cok seviyorum bitanem ugur meleyim benim kocaman opdum ve en kocaman sariliyorum♥♥♥♥♥
  GOZEL ablam Gunaydin nasilsin? Evet ben iyim tesekkur ederim opuyorum canim ellerinden kendine iyi bak bitanem,♥♥♥♥♥
  Gunaydin SEVDA ablam nasilsin canim iyimisin?♥♥♥♥
  Asena Gunaydin nasilsin canim?
  Aylin Gunaydin nasilsin canim benim?
  Xanim azeri Gunaydin nasilsin canim benim?
  ♥♥♥
  ASK HASTASİ Gunaydin nasilsin nerdesin kesin yine bakliyata cikmissin sen varya sen ♥♥♥♥
  Rzali selam nasilsin canim Gunaydin♥♥♥
  AYTOS gelmis hos geldin nasilsin canim sen yine nerde idin merakdan catladik?♥♥♥♥
  ASLİ bitanem Gunaydin nasilsin ♥♥♥
  Talim Ulkerim Gunaydin nasilsin kiz iylesdinmi♥♥♥
  MERSİNLİ ELA sana kocaman Gunaydin nasilsin canim?♥♥♥
  Hanim ablam nasilsin gunaydin senj goremiyorum iyimisin?♥♥♥
  Ve ismini yazamadigim tum ask ailesi Gunaydin kusura bakmayin isteyim kisa kesiyorum hepinizi cok seviyorum canim ailem gorusuruz ,
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  1. Gozel dedi ki:

   SU DAMLAM iym cok iym diyebilmiyorum malesef cunki ABYCYMYN sykyntylary kalbymda otyrdy seni iy goryorum maşallah bukadar kalp gonderdigine gore hep iy ol canym ablacym cok şansly bi kizsin alyn yazyn guzel olsun bitanecik ablacym

   1. su damlasi dedi ki:

    GOZEL ablam ah uzulme lutven ben kalpli yorimlari huzur dolu ve rahatlik buldigum icin yapiyorum cesur Sonmez icin uzulme ne kurbanin olayim sikma canini onum yapdigi yorumu okudum bende insanim kör diyilim tabi ama Asli bitanem ne demisti azacik sabir duzelir hersey simdi ben sana bi ip ucu vereyim Cesur Sonmez icin gun icinde farkli satlerde eyer destek olmak istersen 3 tana yorum yaz bu 3 rakaminin onun icin anlami var kendisine sora bilirsin bi de yapdigin yorumlarda senin icin uzuldum yazma aksine ben seninleyim yaz tamammi?
    Azacik sabirli ol GOZEL ablam sikma o tatli canini emin ol bi gun Cesur Sonmez de rahatlik ve huzur buldugunda boyle kalpli yorumlar yapacakdur benden bu kadar ellerinden opuyorum

    1. Gozel dedi ki:

     Su damlam teşekkur ederim bu iyiligin icin sag ol iy gejeler

     1. su damlasi dedi ki:

      Hayirli sabahlar hayirli pazarlar GOZEL ablam nasilsin? Bisey elimden geldiyi kadar canim ablam seviyorum seni hemde cok hadi opuyorum

    2. aslı dedi ki:

     İnşalalh su damlası inşallah Cesur kardeşimde bir gün kalpli mesajlar yazacak.

     1. su damlasi dedi ki:

      Hayirli pazarlar hayirli sabahlar aslicim eh bu gidişle insallah opdum seni cok seviyorum

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Merhaba canım gec de olsa sana da gunaydin pirensesim ben den seni çok çok çok sevyorum kacam sarliyorum kacam da opyorum o guzel gözlərin de sanis meleyim bitanem çok sansliyim ben sizi gibi çok deyerli insanar tanıdığım icin

  3. Aytosh dedi ki:

   Ayyy su damlammm how buldum ben iyiyim asil sen nasilsin?❤ Yaa evet yine ortadan kayboldun giremedim abimin telefonu bozuldu yenisini alincaya kadar ablamda kendi telefonu Verdi o yüzden giremedim normalde ablamnkyla giriyodum aradabide babamkyla❤

 59. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn arkadaşlar AYTOSH hos geldin merak etme Canan bişey yaparsa saclaryny yolurus Alevde bizimkilen arasyny aca bilmedi sonunda intar etdirdik ony
  AYLINCIM iymisin canym iy olmaga calyş kiymetini bilmedik insanlar icin uzulme arkaya bakma kendin icin yeni sayfa ac malesef erkeklerin bicogy oyle onlarada allam hak etdigini verir
  AYANYM nerdesin iymisin canym LALEDE bi gorundi tekrar kayboldy
  AYTACCYM,SU DAMLAM sizler nasylsynyz
  CESURCYM ABYCYM gunaydyn canym iymisin sykyldygynda annen bile konuş anne sesi,anne kokusy ilac olur insana enşalla her şey iy olujak ben hep senin yanynda hoş goruşurus tatly kucuk kardeşim
  RADACYM iymisin ya alem kizsin sen bak hala gulyorum ” bonjuk gozler trt de kaldy surmeli gozlym yada opujuk manyagy diy ” her şeyde senin gozunden kacmyyo canym

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Selam gozel ablacim ben iyiym canım çok tesekkur ederim sen de hep çok iyi ol insallah seni çok sevyorum canım ablam ya nede bilmyorum ama bugun çok huzurluyum kendim çok iyi his edyorum SUKUR olsu RABBIM çok opdum canım ablam

  2. Lale turkmen dedi ki:

   Gozel abla sitenin sorunu beni sevdi ustume yapisdi kaldi ya her kesden elini koluni cekmis en sonda benimle vedalasmaya calisiyor sonrada tekrardan arkasina donup 4 kolla bana sariliyor. Bende pusu kurdum bekliyorum o benden 2 adim uzaklasdimi bende hooop siteye. Onun icin bir gorunip bir kayboluyorum. Beni merak etmeyin. Yeni yasinizda size mutlu huzurlu yuva saglik shans bereket huzur dilerim. Tum hayalleriniz gercek olsun. Kusura bakmayin gec kutladigim icin. Siteye giremedim

   1. Gozel dedi ki:

    Vay LALECYM hoş geldin canym sag ol kutladygyna duşunmen bile yeter demek site sorunlary seni sevdi internet zaif oldugy an bendede oyle oluyor canym seni ozledik bida gitme neolur

  3. aslı dedi ki:

   Gozelcim 210. bölümün analizini gönderdim canım Resul abim görünce ekler siteye iyi geceler canım öptüm

  4. Aytosh dedi ki:

   Selam gözelcim günaydin canim nasilsin? Hos buldum canim kusura bakma dün sana yazamadim adasimla ülkere yazdim sonra babam geldi çkmak zorunda kaldim yoksa yazacaktim hadi öpüyorum seni kocaman

   1. Aytosh dedi ki:

    Yaaa biwey dicem herkes gözel abla diyo ben gözel dedim yaaa gözel ablacim çok özür dilerim ben seni bizim yasda oldugunu sandim wimdi laleyle adasimin abla yazdigini görünce çok utandim çok özür dilerim çok pardon affettinmi Beni❤

 60. Evet öyleyse e-postaniz varsa, herhangi bir nedenle bir krediye ihtiyaciniz var mi

 61. Zehra dedi ki:

  Merhaba iyi aksamlar nasilsiniz telefonum.bozulmusdu o yuzden yazamiyodum ama simdi geldim

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Merhaba canım adasim nasilsin ? Senin de günün aydın olsun ben sabah san cevap yazmis dim ama yine cikmamis olsu tekrar yazyorum yazdığım yorumlar cikmaynca saki cevap ver miyormus gibi gozukuyor ben her kese cevap yazyorum ama bazen cikmyor evet canım benim telim de kalip yok malesef ama olsu siz hep benim kalbim desiniz kalip koymasam da olur o nasil laf aytosum olur mu hiç oyle sey biz hiç cik git der miyiz sana sen bir an once tel al gel de ozaman sen iside sen de hiç bir yere birakmayiz seni ben de bütün günün yazip duryorum sitey en çok aytac azeri fan ismin goruynuyor ama hic kimse bana cik git demedi bu günə kadar san hiç demeyiz hemen tel al gel bekli yoruz seni iyi guner hayirli pazarlar canım insallah bu yazdığım cikar

 62. Aytosh dedi ki:

  Piştt meraba millet basılsınız? İyimisiniz ben geldim yaa sizi çok özledim az kaldi bi kaç güne telefon alıyorum artık burda olucam konuya gelelim ayyyys varyaaa ben şuan pazartsiyi sabırsızlıkla bekliyorum yaaaa sabahı makyajlı görmek için sabırsızlanıyorum yaa kerem nasılda kala kaldi ama şoke oldu sabahı öyle görünce bi ben göremedimmmmm yüzunu.aa şey dicem size noldu hah noldu keremi semiyodunuz baksanıza nasılda iyi biri mafyalardan kurtardi kurtardı kurtarmasınada ee onlar sabahın parasını geri verince sabah gidicekk bu aşk başlamadan bitcekmiii??? inşallah öyle olmaz neyse benim aklıma bi şey takildi sabahın küçük bi şey vardi neydi küçük bi çantagibi şey vardiya kerem tamda açmışdı sabah gelip aldi hah işte onun içinde ne var acaba? sabah her akşam yatmadan önce öpüyodu. Şimdi zehrayla ömerciğe gelelim zehra kaçırılıcakmıı tamda düğün öncesi kimin yüzünden? Cananin hiç semiyorumya canani uyuz oluyorum o kıza zengin koca bulacakmışş sen bu kafayla evde kalırsın kzmmm neyse canandan sıkıldım yaa şey dicem zehra bu gun sabah evlenecek halaaa ömere bi ömer diyemedi arkadaş yani sabah kereme kerem deyince aaa kerem dedi adini söyledi diyorum kendi kendime zehra ömer demesiği için bende sabahda demicek die düçünüyorum neyse şey yaàaa fikriye teyzenin pasaklı kontez demesi varyaa ben ona bittim yaaa ne güzel söyledi el haraketleriyle gülmekten öldümyaa keremle sabah sahneleri gelince o kadar gülüyorum ki annem ayy buda pırpızbaş ı gören kimi ağlı cxr başınnan diyo bana allaım allaım yaa hiçte öyle olmuyo bikere neyse ben kaçar öpdum bay

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   AYTOŞH hoş geldin. Ya canım sendemi telefon sorunu yaşıyorsun?

   1. Aytosh dedi ki:

    Selam ülkercim hos buldum canim benim ay evet yaa telefon sorunuda ne telefonmuw arkadaw 1 yil olacak bi telefon alamadm neyseki 1 kaç güne alicamkiz isminde çok tatliymiw❤

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Kimler gelmis kimler benim bitanecik adasim aytosmu canım arkadasim gelmis hos gelmis sefalar getrmis biz iyiyz çok SUKUR canım sen nasilsin ? Çok ozledik seni çok da merak etik çok sevndim yakinda temeli aramiza doncek misi ne guzel seni çok sevyorum canım çok opdum yazmanız çok sevndim

   1. Aytosh dedi ki:

    Can adasim canim arkadasim hos buldum canim benim❤ ben iyiyim beni merak etmeyin ben arada gidip geliyorum iyi olmaniza sevindim canim az önce yazdim ama çikmadi bende tekrardan yaziyim dedim bende sizi çok özledim hepinizi çoooook seviyorum❤❤❤ evet canim az kaldi bi kaç güne artik hep burdayim burda yatip kalkicam eeee uzuuuuun bi zamandr burda yokum acisini çkarmak lazim dimi hadi hepinizi kocaman öpüyorum❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Iyi aksamlar canım adasim seni de iyi olman çok sevndim hep çok iyi ol guzel gozlm insallah hep beraber cikarticaz acisini insallah kalpler çkalov guzel çok tesekur ederim ben de kalpler koymak isdyorum ama benim telim de yok ozuz de koyamyorum canın benim ben de çok opdum iyiki var sin ben de yorum yazyorum ama cikmyor tekrar yazi yorum insallah kendine tel al gel bir daha gitem

     1. Aytoah dedi ki:

      Gunaydin canim adasim can sende kalp yokmu olsun uzulme ablamdada yoktu ben biraz bunu eweleyince emojileri buldum ama bi tek kalpler çikiyo digerleri çikmiyo. Ayyyy evet kiiiz çikaririz acisini insallah artik hep burda olucam siZ bana artik çik siteden tüm günù burdadi git yat falan diceksiniz ama Ben çikmammm mb bitince 1 2 gün olmiya bilirim ama onunda acisini çikariz❤❤❤❤❤❤❤❤

 63. Sevda dedi ki:

  Iyiyim Su Damlam sende daha iyisin inwallah .Omerle Zehraya bakdim yine canimi siktilar diyesen Keremle Sabah onlardan tez duyun yapacaqlar .

 64. su damlasi dedi ki:

  İyi aksamlar canim Ulkerim nasilsin?
  Asena nasilsin canim hos geldin
  Sevda ablam nasilsin canim iyi aksamlar

 65. Tatlıcı ülker ¤¤¤ AYLİNE¤¤¤ dedi ki:

  AYLİNİM birdənəm hələdə inana bilmirəm. Doğurdanda bu sənsən. Heç gəlmiyəcəyini düşünmüşdüm.
  Sitəyə aylar sonra gələndə səni görmədim. Aslıdan soruşdum. Dediki nişanlanmısan. Ama bu gün eşidirəm ki, ayrılmısan.
  Birdənəm sənin qiymətini bilməyən birisi üçün göz axıtmağa dəyməz. Qoy getsin. Onsuzda bir gün mütləq peşman olacaq.
  Canım nolar getmə. Onsuzda Sudəyle Vəfanın gedişi məni çox üzdü. Səni də aylar sonra tapmışkən itirmək istəmirəm.
  Hə birdə adımı dəyişdim diyə məni başqasyla səf salma. Mən həmişəki Elyar azərinin dediyi şairə, Aslının dediyi tatlıcı ülker ve keçmiş adımla ÜLKER AZERİYİM:-)

  1. Aylin dedi ki:

   Ulkercim canim seni tanimamak mumkunmu . E sana bosuna tatlici Ulker soylemiyorsuki . Tatli dilin ilac gibi ben bu arslar bslki biraz sikici ola bilirim ama sizlerinde yardimiyla eski Aylin olamaya qayret edecegim

   1. aslı dedi ki:

    Aylinim, seni sevmeyen ve seni aldatan biri için üzülmeye değmez. üzülerek ona değer veriyorsun yapma. Evlenseydin ve bu yaşadıkların başına gelseydi daha mı iyiydi bırak düşünme kendine başka bir şey bul düşünecek.
    Çocuklar için yeni oyunlar üret kendince onlarla meşgul ol.
    Hem sen siteye onun yüzünden mi girmedin? o izin vermiyor diye mi? eğer öyle ise iyi ki de evlenmeden ayrılmışsın demek geliyor içimden canım.

 66. Asena dedi ki:

  aytacim teshekurler iyiyim cok shukur

 67. Aytac azeri fan dedi ki:

  Merhaba hos geldin asena cim bazi iyiyz çok SUKUR sen nasilsin canım iyisindir insallah

 68. Aytac azreri fan dedi ki:

  Her kese hayrli aksamlar ya ben artik çok yoruldum bu senarsti sinirim de parcaliycam tobe yarpim tobe bugun ki bolum gic sevmedim surekli canan ceti sabah kerem izlemek de deliye don dum hele son sahne de nerdeyse sinirim den agliycak dim hazal erkan olmasa dizini izlenilcek bir tarfai yok sinirim den yorum yazmyorum erkan abim le hazal ablam harcanyor bu dizi de gul gibi diziyi ne hal getir diler sonu da benim de sabirimi tasrdi ya bu senarist diycek bir laf yok artik ufffffffffffffff alayasim ;(:;(:( gelyor cetin gormeye tahmun bile edemyorum ciksi ciksi ciksi o dizi de yener gelsi raziyim ama ceti tefolu gitsin nefret edyorum onadan

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar canim benim AYTAC prensesim bi dur kiz sinirlenme onlar da bunu istiyor tabiki soylediklerinde aynen sana katiliyorum ama ne yapalim bizlik bi sey yok erkan ve hazal icin izliyoruz bitanem sakin kendini sunlar icin sinir etme diyer sayfada okudum ve yazdim burdayim prensesim

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Merhaba guzel gozlum nasilsin ? Kusura bakima ne olur bugun çok yonum busuru haletme gereken isleri var oyuz den sitey biraz gec girdim sitey gireme de dayanmadim girip yazip hemen cikcam sonra tekrar donerim diger sayfaya gire medim daha ama girip yazdiklari okucam cevap da yazcam tamam sinrlenmiycem artik dun dizi bitik den sonra okadar sinir len dim ki elmde deyil di hiç bu diziyi iziler ken bukadar sinirlen memsdim daha once aman neyse boş verelim artik onari sinrlen miycem artik onara çok haklisin biz hazal erkan icin izliyoruz sen napyorsu canım bitanem çok sevyorum seni guzel gozlum opdum ben simdi cikyorum sonra görüşüruz

 69. Sevda dedi ki:

  Asli hanim agziniza sagliq ablalar olmayandan sonra o mutlu gun.Allahim wu cananada akil fikir ver bu ne duwunce tarzi ancaq evlilik duwunur .Bunlar cok uzatdilar adini koya bilmediler ehh…

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Sevda İnşallah düğünde her ikisinin de kardeşi olur yanında bu güzel günde.

 70. asena dedi ki:

  arkadashlr firagman cikmish ama ben bugunku bolumude firagmanida beyenmedim bide zehra nasil tek bashina gider ya omere haber vermeliydi ben hic bishey anlamadim bolumden haftanin final bolumuydu oysa hic oyle gozukmuyordu hep canan ve cetin vesabahla kerem omerle zehranin sahneleride bosh hemde bombushtu senarist gercekten adami sogutuyor hersheyden oysaki nasi hevesle tv acmishtim yazil bizim zehomumuza ya gercekten

 71. Derin dedi ki:

  O Kerem ne yaptı öyle?hediyeyi mi küçümsedi ne kadar kaba öyle
  Lordumuz yemeğe kiz bulamamış.
  Bir de benim gibi biri nasıl boş kalır diyo
  Bak bak havalara nasıl da geriniyo
  Alen Delonum benim nasıl da kasılıyor 😉
  Ya CANAN KOCA MERAKLISI NACİYE yiyeceksen kendi başını ye. Ne diye Zehrayi karıştırıyorsun. Adam Zehrayi yiyecekti nerdeyse ayy tiksinç ya
  Bu Zehralarda normal bir insan yokmu? Zehra çok yavaş Canan çok aceleci. Ortası yokmu bunun? Su Cananin annesini tanıdım.Samanyolunda Iki Dünya Arasinda”diye korkunç bi dizi vardı. Selim Öğretmenin Zehraya olan aşkı ve onu ogluna layik görmeyen Şükran cadısı yani Cananin annesi. Allahım ne cektirmisti kadına..
  Birde akıllı ve güzel kız tanımına Nurcinin üstüne alınması komedi:)
  Güzel ve akıllı=Nurçin WHAT KERE WHAT 🙂 🙂 😉

 72. IR dedi ki:

  Resul bey hos bulduk , hayirdir ? Sen mi kirildin bana site mi? Yaziyorum cikmiyor , aylin le rada yazdim cikmiyor , radaya oglen yazmisim hala cikmamis, zaten telefon musade etmiyor birde ustune sen ekleme lutfen.

 73. Asena dedi ki:

  merhaba aşk ayilesi napiyorsunuz iyimisini umarim iyisiniz asli analiz yine ve yine cok cok guzel olmush elerine saglik uzun zamandir yoktum umarim kotu bishey olmamishtir inshalah herkes iyidir buradan butun aşk ayilesine sevgilerimi iletiyorum shimdi birazdan dizimiz bashliyo hepimiz ekran bashina aşk ayilesi

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Merhaba hos geldin asena cim bazi iyiyz çok SUKUR sen nasilsin canım iyisindir insallah

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Asena hoş geldin canım

 74. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KALBİ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  ❤️❤️❤️❤️
  ASLICIM BİRTANEM ELERİNE EMEGİNE SAGLIK NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  HATİCEM GÜZELLER GÜZELİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  AYTAÇCIM CANIM BENİM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  SU DAMLAM CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  ASK HASTANESİ NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  AYANCIN ❤️ TOPRAGIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM NE YAPIYORSUN KENDİNE İYİ BAK NERDESİN
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  FADİME TEYZE NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  TATLICI ÜLKERCİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  HANIM ABLA NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  BETÜL CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  DERİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  KIZLAR HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  1. su damlasi dedi ki:

   Ay benim MERSİN gozelim gelmis kiz cok tesekkur ederim iymi hayirli cumalar bitanem .MERSİNLİ ELA

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    SU DAMLAM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN
    CANCASIM ALLAHIMA EMANETSİZ
    HAYIRLI CUMALAR
    ❤️❤️❤️DAMLAM ❤️❤️❤️

    1. su damlasi dedi ki:

     Tesekkur ederim MERSİNLİ ELA iyi ki varsin bitanem hep yuzun gulsun bitanem

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Elacım sende iyisindir umarım

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    ASLICIM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM ALLAHA EMANET OL

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar elacim bu senarist izin versə çok iyi olcam ama ver myor ki bütün günü heyecan la diz bekli yorum tam dizi basli yor o cetini canani gorunce sinir de deliey donyorum neyse sen nasilsin ela canm kardesim iysindir insallah

 75. Anonim dedi ki:

  Kesin birsey olacak ve düğün olmiyacak

  1. aslı dedi ki:

   Ayşe olmadan Yasemin olmadan bu düğün olmasın da zaten.

 76. Aylin dedi ki:

  Aslicim sayende dizide olub bitenleri ogrendim . Omer ve Zehra cok uzunca bir yol kat etmisler .

  1. aslı dedi ki:

   Evet aynen öyle çok yol kat ettiler.

 77. Aylin dedi ki:

  Merhana arkadaslar . Nasilsiniz . Ben geldim . Arkadadlar bu aralar hayatimda cok ciddi sorunlar var . Hayatimda cok fazla aci var . Sizlerin hos sohbetlerine cok ihtiyacim var . Teselilerinize ihtiycim var . Cok yapa yalniz kalmisim . Sizlerle kendimi toparliycagima inaniyorum . Bu arada butun arkadaslar geri donmus . Site cok kalabalik ve cok eglenceli . Ir abim her zamanki gibi sinirli . Hepinizi cok ozledim . ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Gozel dedi ki:

   Aylincim hoş geldin canym seni merak etdik acyny paylaşdykca azalyr biraz sabr canym

  2. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   AYLİNCİM BİRTANEM KENDİNİ SAKIN YANLIZ HİSSETME SEN BU SİTEDE ÇOK DEGERLİ ARKADAŞIMSIN
   NE SIKINTIN VARSA ALLAH FERAHA ÇIKARSIN
   SEN ÇOK GÜÇLÜ BİR KIZSIN HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELE BİLİRSİN BU MÜBAREK CUMA GÜNÜ NE SIKINTIN VARSA ALLAHIN İZNİYLE HALLEDERSİN
   ALLAH SENİ KÖTÜ İNSANLARDAN KORUYUP KOLLASIN
   ALLAHIMA EMANETSİN

  3. aslı dedi ki:

   Hayırdır inşallah Aylincim anlat bakalım ne derdin ne sıkıntın var? Yalnız değilsin seni sevenlerin var.

   1. Aylin dedi ki:

    Tessekurler arkadaslar . Yazdiklariniz bana muthis bir huzur verdi . Arkadaslar bu gun tam 23 gun oldu sevdigim adamdamdan ayrildim . Hec anlasaadik . Daha dogrusu o beni hic anlamadi . Ve benim kalbimi cok yarladi . Beni insafsizca bir sekilde baska biriyle aldatdi . Ben onu o kadar cok severken o basqa biriyle olmayi secti . Oyle cok aci cektimki ve halende cekiyorum . Son gunler dusunduyum suki ona olan nefretimi buyuk askimi . Bence nefretim buyuk ama her halde insan bedenindeki en sursuz orqan kalb . Kirilincada seviyor . Ama benim kendimi toparlamam lazim .

    1. su damlasi dedi ki:

     Aylin iyi aksamlar canim izin verirsen sana Aylinim diye bilirmiyim ah kiyamam sana yasadiklarin kolay diyil tabi ama sakin kendini yalniz hiss etmek yok bu kadar arkadaslar burdayiz seni cok seviyoruz dogru henuz tanismiyoruz ama olsun biz seninleyiz atlayacaksin canim benim tamammi? Uzulme. Bizimle konus rahatlarsin .biz seni dinleriz ve hep yanindayiz uzulme

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Selam aylincim hos geldin canım nasilsin ? Ah guzel kardesim neler gelmis senin başına boyle çok gecmis olsu çok uzuldum ama sen uzulme canim o kayip eder sen guclu ol arkadasla çok hakli onun gibi birisi icin ne uzlmen ne de ağlamana deymez RABBIM onda çok daha iyi birisini cikartir insallah karsina biz hep seni yandayiz unutma canım kardesim seni çok sevyoruz sakin uzulme RABBIM her zaman guzel insanlar cikartsin karsina

     2. Aytac azeri fan dedi ki:

      Selam aylincim hos geldin canım nasilsin ? Ah guzel kardesim neler gelmis senin başına boyle çok gecmis olsu çok uzuldum ama sen uzulme canim o kayip eder sen guclu ol arkadasla çok hakli onun gibi birisi icin ne uzlmen ne de ağlamana deymez RABBIM onda çok daha iyi birisini cikartir insallah karsina biz hep seni yandayiz unutma canım kardesim seni çok sevyoruz sakin uzulme RABBIM her zaman guzel insanlar cikartsin karsina

    2. aslı dedi ki:

     Aylincim canım benim, sen neler yaşamışsın böyle, çok geçmiş olsun. Allah’ım hep iyi insanlarla karşılaştırsın.
     Seni seven biri değilmiş, senin sevgini de hiç hak etmemiş.
     Sen değil o kaybetti.
     Sendeki sevgi değil, aldatılmanın verdiği nefret diyelim.
     en azından evlenmeden daha yolun başında ayrılmışsın bu anlamda çok şanslısın.

    3. Aytosh dedi ki:

     Aylin canim hoşgeldin ahh kiyamamyaaa bu nasıl olur yani erkeklerden ne beklenirki onlar için kızlar bi oyuncak ama bazıları öyle seğil haklarini yemiyeyim o yüzden birini severken falan onu önce çok iyi tanimak lazımkı sonradan üzulmiyelim ama boş ver canim benim o kaybeder sen elini sallasan 50si senin gibi güzel melek gibi bi kız asla bulamaz ona eminim sen kendini üzme onu hiç umursama bile yani ne diyeyim kendine iyi bak öpüyorum seni . bu arada ben azeri aytac ım azeri aytac fanla adasimla karişmamak için ismimi değiştim sen burda yoktun die bilmiyosun hadi öpdum kendine iyi bak

     1. Aylin dedi ki:

      Canim arkadaslarim cok tessekur edirim . Soyledikleriniz gercekten guc veriyor insana . Hepinize cok tessekur edirim . Gerketden sizlerin yanimda olmasini ve sizlerle dertlesmeyi cok isterdim . Yalnizligima en iyi ilac sizlersiniz

  4. IR dedi ki:

   Adini gorur gormez yuzumde tebessum ulusuyor, birde saka yapdin mi tamamdir , hayirdir ? Sikinti ne? Ben hemen bilesuvardan kosar gelirim , onaylarsan, benim yapa bilecegim bir sey varmi? Dusundugum sey olamaz her halde , ben siteye giremiyorum , cok cok yogunum, birde telefon meselesi var , ama aytekin gelir ben onunla konusmazmiyim , sen canini sikma , hayat problemlere dolu , problemsiz hayat olamqz , her kes bir turlu problem yasiyor , elbet bi bildigi var , mevlam ona siginmak ve sonundaodullendirmek icin sikintiya sokmusdur , bunada sukur de rahatla , sabr et , bizlerde burdyiz , seninleyiz , radaben sana yazdim cikmadi , simdide bilmiyorum cikib cikmadigini , beni idare et , giremiyorum , sinrleniyorum , ne gerekirse yap benim yerime.

 78. Aytac azeri fan dedi ki:

  Ben de bu guzel analiz icin çok tesekkur ederim aslicim gercek den de çok guzel bir analiz olmus elerine gonlun salik araba daki sahhne çok guzel di son sahhe se çok sinir bozucuydu sinir de ne yapicami bilemedim insallah bu ceti denile pislik daha fazla bele getirmez bizim kileri başına

  1. aslı dedi ki:

   bu bölümdeki arabadaki sahneyi bende sevdim.
   son sahne sinir bozucuydu.
   bu Çetin bizimkilerin başına dert olmadan gitmez bakalım neler olacak? Ömer’in paraları kuş olup Çetinin cebine girmez ise iyidir.

 79. xanim azeri fan dedi ki:

  aslicim analiz guzel olmus eline saglik canim

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım.

 80. anonim dedi ki:

  Asli cim bu guzel analiz icin teşekkurler,manim annamadigim bir şey var madem ömer zehrani tum mal varligina ortak etmiş ozaman bu yeni sozleşme neyin nesi,evlilik sozlaşmasi mal paylaşimi olmijak zamanda yapilir aynan nihata yapildigi gibi.

  1. aslı dedi ki:

   Evlilik sözleşmesi çiftler evlenmeden önce yapılır. Ömer ve Zehra da olduğu gibi.
   Ömer önceki eski sözleşmeyi iptal ettirip yeni bir evlilik sözleşmesi hazırlattı Zehra ilk onu imzaladı.
   Sonraki ise, kredi kartları için Zehra’nın adına açılan banka hesapları ve Ömer’in kartına ortak olmak için atılan imza idi.
   Ömer tamamı ile kendini mal varlığını Zehra ya gözü kapalı teslim etti.
   Ama Ömer Zehra yı uyarmadı. Başka kağıtlara böyle okumadan imza atma, kartı verme demedi.
   Demesi gerekirdi bu kadar saf olan Zehra yı Ömer uyarmalıydı.

 81. Gozel dedi ki:

  Aslym teşekkur ederim bu analiz cok guzel olmuş yaaAslym kusurma bakma ben konakda kapy calyndygy an galmyşdym kapyya gelen Ayşemi dilmi buny merak etdim sag olcanym hakkyny helal et

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozelcim, sen 208. bölümü diyorsun. Onu da yazıp göndermiştim ama çıkmamış.
   Kapıya gelen Ayşe idi ve Asya oyuncak bebeğini almak istemiş onsuz tatile gitmem dediği için eve geri dönmüş Ayşe.
   Ama içeri girmedi içerdeki misafirlerden de haberi olmadı. Asya bebeğini alınca gitti.

 82. Cesur Sonmez dedi ki:

  Selamlar tesekkur ederim bu guzel analiz icin annemde sabahdan bunu bekliyordu
  Beni aradi oluşum nerde kaldi bu analiz? Bende annecim bira azcik sabr et trafike takilmistir gelir birazdan diyorum. Hemen kopyaliyorum annem icin Asli hanim COK tesekkur ederim

  1. aslı dedi ki:

   Selamlar efendim, annenize çok çok selamlar 🙂
   Her analizde ona benden selam gönderin. Çok güldüm demek trafikte takılmış 😀
   Dünyanın bir ucuna oradan Mersine anca dediğiniz gibi trafik malum 🙂
   Birde çevirme varsa tamam 😀

   1. su damlasi dedi ki:

    Asli bitanem bu analiz bana bomba gibi geldi eline saglik gel sana kocaman sariliyorum

    1. aslı dedi ki:

     Sarıl bakalım 🙂 bende sana sarılayım oh mis bir de yanaktan öpeyim 🙂

     1. su damlasi dedi ki:

      Tamam op bakalim ♥♥♥♥♥♥al buda kalbim senin olsun

   2. Cesur Sonmez dedi ki:

    Aleykum selam tesekkur ederim soylerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.