Adını Sen Koy 207. Bölüm Analizi 31 Ekim Özeti

Burak 01 Kas 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 207. Bölüm 31 Ekim 2017 Salı

Zehra’nın Halası ve Kızı Konaktalar Çeyiz Sermeye Geldiler. Ve Her An Ayşe ye Yakalanabilirler. Ayşe ile Nihat’ı İki Günlüğüne Tatile Gönderdi Hala. Canan Çetin Diye Biri İle Konuşuyor Telefonda. Sabah ve Kerem Yedikleri Yemekten Hasta Oldular.

Ömer ve Zehra düğün telaşındalar. Zehra’nın akrabaları geldi şehir dışından. Önce büyük halanın onayı dediler onu atlattılar. Şimdi de Zehra’nın halası çıktı ortaya kızı Cananla varya bu Canan denen kızı Allah yarattı demem eşşek sudan gelene kadar döverim ben. Ne pis bakışları var. Nede büyüklerine bir saygısı var.

Varsa yoksa elinde telefon çat çat. Alacaksın o telefonu elinden fırlatacaksın duvara bin parçaya ayrılacak. La havle de geç.

Hamiyet hala, Zehra için çeyiz bohçaları hazırlayıp getirmiş. Aynı Cevriye hala gibi, o da oğlan evine gidip çeyizi orada sermek istiyor. Şükran teyze durumu bildiği için Cevriye halaya sizin evde tadilat vardı değil mi? diyerek, en azından bu vesile ile erteletip gitmesinler istedi ama olmadı.

 Şükran teyze; her adet olacak diye bir şey yok, bu da olmayı versin dese de, Hamiyet hala olur mu canım, gelin kızımız nasıl bir evde oturacak bilelim dedi.

Sana ne, nasıl bir evde oturursa otursun. Sen mi yaşayacaksın onlarla. Sevmedim ben bu halayı da kızını da sinir şeyler. Üsteleme işte ev müsait değil. Kesin ver yiyimci bunlar özellikle de Canan.

Ömercim de, bu kadar ısrara dayanamadı ne zaman isterseniz buyurun dedi. Hamiyet hala da tamam o zaman yarın geliriz dedi. Yangından mal mı kaçırıyorsunuz? Bir gün sonra olsun bari. 

Canan denen kız da, eniştemiz nasıl bir evde yaşıyormuş görelim, bizi nasıl ağırlayacak bakalım? Bizden kız alması öyle kolay değil dedi. Büyükler dururken sana laf mı düşer. Bu Canan beni iyice sinir etti.

 

Salim amcanın sesi hiç çıkmadı yüzü asıldı sadece. Ömer ve Zehra da birbirlerinin yüzüne baktı. Cevriye hala da şimdi biz ne yapacağız Ömer der gibi çok üzgün bir şekilde Ömer’e baktı. Hala ve kızı Canan çok kötü köşeye sıkıştırdı bizimkileri.

Hem bu dizi de, evlenecek çiftimizin her ikisinin de kardeşi yok yanında, en yakınları olması gereken kişiler Ömer’in kardeşi Ayşe ve Zehra’nın kardeş i Yasemin iken kimlerle uğraşıyor Ömer ve Zehra.

Ömer ve Zehra ne yapacaklarını bahçeye çıkıp konuşurlarken, Ayşe den hala saklamakta ısrar ediyorlar. Neymiş efendim tehlikeli olurmuş. Nesi tehlikeli olacak? Alacaksın kardeşini karşına böyleyken böyle biz yeniden düğün yapmak istiyoruz diyeceksin. Asıl söylemez iseniz o zaman tehlikeli olacak durum.

Cevriye hala da geldi yanlarına, yemek hazırmış yemeğe çağırdı da, kimse de iştah kalmadı ki, yarını nasıl atlatacaklarını düşünüyorlar. Zehra yarını atlatalım ben bir hafta yemek yemesem de olur dedi. 

Olur Zehra olur yine bayılırsın eşinde sana bakar el bebek gül bebek.

Cevriye hala da ben bir ay yemek yemem dedi. Alemsin hala iyice hastalanacaksınız. Ayşe iyileşip siz hasta olacaksınız herhalde bu gidişle. Canan da camdan onları izliyordu. 

Ömer fark etti ve içeri yemeğe geçelim dedi ve içeri girdiler. Hep göz hapsinde tutuyor Canan Ömer’i. Resmen Ömer’e göz koydu cadı.

Zehra çay servisi yaparken bir kere daha şansını denedi. Çeyiz serme işini yarın yapmasak da bir sonra ki gün yapsak yol yorgunusunuz dedi. hala ikna oldu tamam olur, bu arada çeyize bakar ütüsü olmayanlara ütü yaparız dediği an Canan lafa atladı ben gelirken hepsine baktım gerek yok ertelemeyelim düğüne ne kaldı şurada dedi. halanın fikri değişti.

Büyükler dururken Canan yarın kaçta gelelim dedi. Eti kemik geçerken gel. Ben iyice sinir oldum bu kıza.

Şükran teyzede benim gibi kızgın bu Canan denen kıza. Mutfakta Zehra’ya ne meraklıymış konağı görmeye dedi. Ömer Cevriye hala ile birlikte konağa geçerken, telefonunu unutmuş Canan getirip verdi.

Al sana bir zengin koca delisi daha, Kerem’in evinde Nurçin denen para avcısı, zengin koca meraklısı Kerem ile evlenme hayalleri kuruyor aklı sıra. Ve o evdeyken Sabah geldi. Nurçin Kerem’e Sabah’ı kovmasını istedi ama kovulan kendisi oldu. oh olsun. Kerem Nurçini taksi ile postaladı postalamasına da.

Nurçinin yaptığı yemekler masanın üzerinde ve Sabah aç olduğu için ayak üstü yemekten yedi.  Kerem masaya oturmasını, yemeğin israf olmamasını, israf konusunda hassas olduğunu söyledi. Çok dil döktü ve sonunda Sabah Kerem ile aynı masaya oturdu.

Nurçinin yaptığı yemeği birlikte yediler.

İsrafa hayır. Yiyiniz içiniz ama israf etmeyiniz diyor Allah. İsraf etmeyelim. Ne ekmeği, ne nimeti, nede yemeği. Hatta zamanı bile israf etmeyelim. Bize sunulan yaşamı, sevgiyi, saygıyı, en çok da iyi niyetli insanların iyi niyetini israf etmeyelim.

  

Afiyetle yedikleri yemekten zehirlendiler. Kerem ve Sabah çok fenalar karınları ağrıyor. Kerem Sabah için endişelendi. Sabah Kerem den biraz daha fazla yediği için daha hasta oldu.

Ateşi çıktı ateşi düşsün diye Kerem ıslak havlu koydu alnına iyileşene kadar da yakından ilgilendi Kerem.

Zehra maşallah bir sezon nerdeyse hiç hastalanmadı Ömer böyle Zehra ile ilgilenmedi. İki günlük Sabah, Keremden gördüğü ilgiye bak. Bu ilgiyi Zehra Ömer den hak ediyordu.

Cevriye hala konakta Ayşe ile konuşurken, Ayşe onlara emri vaki yaparak yarın sabah kahvaltıya gidiyoruz dedi. Yarın sabah da konağa kız evi gelecek. Cevriye hala dilim damağım kurudu diyerek mutfağa kaçtı.

Sonra gelince de hafta sonu tatile gidelim diyerek yer baktılar ve hemen bir yer beğendiler hafta sonu tatiline gidecekler. Böylelikle de evde Ayşe Nihat Asya olmayacak.

Zehra ile halası ve Canan konuşuyorlar. Canan Ömer ile nasıl tanıştığını, damadın çok yakışıklı olduğunu, bu adamı evlenmeye nasıl ikna ettin diye sorunca.

Annesi bunlar nasip kısmet işi dedi.

Zehra da çalıştığım yerde tanıştık dedi. Canan çizgiyi aşıp çok soru sorunca annesi kızdı ona. Canan da taktı kulağına kulaklığı müzik dinledi telefonundan vurdumduymaz, saygısız kız.

En son ben Mehtap ile Alev’e bu kadar kızıyordum. Alın size yeni Mehtap yada Alev. Onlar kadar sinir etti beni bu kız.

Akşam olunca, Ömer Zehra yı arayıp işlerin yoluna girdiğini, Cevriye halanın yardımı ile yarın evin müsait olacağını söyledi. ve odadaki Zehra ya ait bütün eşyaları kaldırmak için telefonda Zehra dan yardım aldı Ömer. ve senin izlerinin yokluğuna ancak bir gün dayanabilirim dedi.

Yatak odasında elalemin işi ne? Kilitle kapını gösterme. Orası senin yatak odan mahremin.

Ömer, Zehra’nın telefonda yönlendirmesi ile çekmece deki eşyalarını çıkarttı. Terliğini ve giyinme odasını kilitle dedi. banyodaki eşyalarını da ortadan kaldırınca sanki Zehra daha önce o evde yaşamamış izlenimi verilecekti.

Telefonda konuşurlarken çekmece Zehra’nın kokulu küçük sabunları varmış, onları çıkarınca oda Zehra kokmuş Ömer öyle söyledi. Çizimleri hepsini Ömer kaldırdı.

Zehra da Ömer ile konuşması bitince yatmak için odasına geçti. Cananla eski günlerden konuştular ve Canana telefon geldi. İnternet ortamında tanıştığı kim olduğunu doğru düzgün bilmediği bir adam. Buluşacakları günü sabırsızlıkla bekliyormuş.

Çetin denen zengin kız peşinde koşan ve aslında zengin olmadığı halde zenginim diyerek kandırdığı Canan ile buluşacak.

Canan, İstanbul da yaşamayı çok istiyor. Zengin koca bulmayı ise daha çok istiyor. Bu yüzden de canı çok yanacak haberi yok. İstanbulu kolay yer sanıyor herhalde? İnsanların nedenli acımasız olduğundan haberi yok sanırım bu Cananın. Gerçek dünya ile henüz tanışmamış Canan. Sadece sanal ortamda kendisine söylenen yalanlara inanmış.

Çetinde arkadaşı ile ağa yeni bir balık yani kız takıldığı için mutlu. Kız çok zengin hayatım kurtuldu diyor. Bir yalancı zengin de Çetin. İki çulsuz birbirine internet ortamında çok zenginim diye tanıtmış birbirini.

Ömer yatmadan önce yatağı çekecekti ki, anılara daldı birden nerden nereye gelmişlerdi. 

Zehra’nın evine gittiğinde Zehra’nın takım elbisedeki etiketi aldığı an geldi aklına, sonra Zehra ile birlikte bir gece konağın kendi balkonlarında Zehra’nın omzunda sabaha kadar uyuduğu an geldi aklına. Sonra sürpriz yaptığı kuğuların olduğu yerde Zehra yı sarılıp oturdukları an ve elbisesinin fermuarını çektiği an. 

Her anda Zehra ya olan özlemini gideriyordu Ömer.

Aynı şekilde Zehra da Ömer’i düşünüyordu. Kuğuların olduğu yerde Ömer ile yaptıkları dansı, Ömer’in onu öpmek istemesini hatırladı Zehra. Sonra büyük halaya giderken yolda mola verdikleri yerde birbirlerine olan bakışmaları geldi aklına. 

Ve Ömer müstakbel sözlüm demişti orada Zehra ya.

Zehra çok heyecanlandı artık her ikisi içinde vuslata az kalmıştı. Çok mutlu her ikisi de ve çok da heyecanlılar kalpleri yerlerinden fırlayacak sanki.

Ve Zehra kendi evinde, kendi odasında, koltuk da uyudu. Yatağını Canana vermiş. Oysa Sabah ile aynı yatak da beraber yatmışlardı. Bu da demek oluyor ki, Zehra ve Canan Sabah kadar birbirlerine yakın değiller.

    

Gece bitip Sabah olunca Cevriye hala çok heyecanlı Ayşe ile konuşuyor, tatile için Nihat ile konuştun mı diye sorunca, Ayşe de bu hafta Nihat’ın toplantıları varmış, gidemiyoruz deyince morali bozuldu. Ayşe mutfağa gidince de hemen Ömer’i aradı hala ve olanları anlattı.

Ömer de şirketten birini arayıp Nihat’ın bu haftaki bütün programını iptal ettirdi. Bu sayede tatile gitmelerini konakta olmamalarını sağladı Ömer.

Ve Zehralara hala ile kızını almaya gitti.

Cevriye hala da Zehra yı arayıp Ayşelerin evde olacağını söyledi Zehra çok üzüldü. Taki Ömer gelip de ben hallettim diyene kadar. O zaman Zehra aşk olsun dedi. Ömer de olsun benim itirazım yok diyerek kucağında çeyiz bohçaları ile Zehra ya baktı Ömer.

Bunlar çok tatlı iki aşıklar ve ben seviyorum bu iki aşığı.

Nihat ve Ayşe sonunda tatile gidiyorlar. Cevriye hala ben hastayım kendimi iyi hissetmiyorum bensiz gidin dedi. onlarda ilk başta gitmek istemediler ama sonunda ikna oldular ve evden çıktılar.

Hala da Zehraların odasına gelin odası hazırlamaya gitti de bir şey yapmadı ki, anca hayal kurdu. Önceki konaktaki gibi.

 

Cevriye hala çok tatlı dizideki en güzel hala Cevriye hala. Hem fiziki olarak, hem de neşe kaynağı olarak. Ömer’in odasına girince, hiç gelin odası değil, ruhsuz dedi. perdelerden başladı şöyle gelin başı gibi olsaydı.

Yatak örtüsünün yerine danteller güpürler olsaydı. Halı desenli olsa, orda çiçek burada böcek olsa diye çırpındı durdu da hayal den öteye geçemedi hala böylece de odayı hayali de olsa hazırlamış oldu 😀 böyle gelin odası hazırlamayı da bizim halamız da görüyorum ben.

Birde bana cevap vermez mi, oğlan ruhsuz, kız sessiz anca bu kadar diye 😀 ilahi halacım hayali de olsa çok güzel bir gelin odası hazırladın sağ ol var ol canım halacım benim.

Kız Cevriye, oğlan senin, kız senin ikisini de çok seviyorsun dedi. Düğün de ne yapacağını düşünmeye başladı. Ayşe ye haber verin önce.  Dilimde tüy bitti. O karttan bir tane ben bastırıp Ayşe ye ben vereceğim o olacak en sonunda ha.

 Kerem Sabah’ın yanına emlak dükkanına Sabah’ın sevdiği benim bardağım dediği kelebekli bardağı götürürken mafya adamlarını gördü. Sadiye söyleyin sizi bir daha buralarda görmeyeyim dedi.

Sabah da gördü o adamlarla konuştuğunu ve o adamlarla iş birliği yaptığını düşündü.

Ömer arabası ile konağa geldi. Canan arabadan inince gördüğü güzel manzara ve bahçenin büyüklüğüne oha dedi.

İnsan maşallah der bilgisiz, zır cahil, görgüsüz ne olacak. 

Hemen telefonu ile resim çekindi arabanın önünde. Bir de Zehra yı çağırıp çekindi. Onun resmini de internette kullanmasa bari.

İçeri geçtiler. Canan hanım konağın eski olduğunu söyledi. kedi nasıl uzanamadığı ciğere mundar derse Canan da aynen öyle kıskandığı için Zehra yı çekemedi hasedinden.

Kıskananlar çatlasın. Hem Ömer’i hem de Zehra yı kıskananlar çatır çatır çatlasın emi.

Cevriye hala da, Ömercimin baba ocağı burası bütün aile burada doğmuş, burada büyümüş dedi.

Ömer ve Zehra odalarını son kez kontrol edip salona geçerken kapı çaldı gelen Ayşe idi. Buyrun buradan yakın çırayı.

KISKANANLAR ÇATLASIN

Yüreğimde Bir sen varsın
Gözlerimde sen
Aklımdan geçenleri bir bilebilsen


Deliler gibi aşığım Allah’ım şahit
Dünya duysun seviyorum aşkım seni ben

 

Anan gibi baban gibi
Al koynuna canın gibi
Ellere nispet sev beni yarim

 

Kıskananlar çatlasın
Kıskananlar çatlasın

ALTAY BİBER

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 207. Bölüm Analizi 31 Ekim Özeti” üzerine 147 yorum

 1. A.S.K hastasi dedi ki:

  Ben kim oldugunu anladim. Yeni sayfa acilinca seni bekliyorum. Sen bi gel yine sohbet ederiz dizi hakkinda.Dizide dovulesi biri var senin yardimin gerek.

 2. Derin dedi ki:

  SEVGILĪ ÜLKER çok ama çok geçmiş olsun.Şifalar arz ederim sana

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   DERİNCİM TEŞEKKÜR EDERİM:-)

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    ÜLKERCİM CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİ NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR
    ALLAH ŞAFİ İSMİNİN HÜRMETİNE ŞİFA VERSİN BİRTANEM
    KENDİNE İYİ BAK

 3. Gulcan dedi ki:

  Anonim ben sana değil fadime teyze diye yazan yorumcuya katildigi mi soyledim

 4. Gulcan dedi ki:

  Fadime teyze tam da söylemek istediklerimi söylemiş son aslının güzel analizlerini okumak dizi hakkında yorumlara bakmak istiyorum sitede hep su damlasi su damlasi her yoruma cevap veriyor hep onun havadan su dan muhabbetleri bu site yetmiyor gibi diğer sitelerdede aynı hep su damlasi insan bunun yüzünden yorum yazmaktan soğuyor herkesin sorunları var buraya mi taşıyalım yani burası diziyle alakalı yorum yazmak için özel hayat için degil

  1. Anonim dedi ki:

   Fadima hanim diyil o yorumu ben yazdim , kadina bir sey demesinler , a.s.k hastasi benim kim oldugumu iyi bilir ama sakin kimsenin kirilmasini istemem yuzden sir kalsin. Oldumu ask hastasi.

   1. A.S.K hastasi dedi ki:

    Hangi yorumu Anonim sen yazdin? Ben kimse bir sey soylemiyorum zaten. Senin kim oldugunu ismimin yazilisindan tahmin ediyorum. Ama tahmin ettigim kisi bu kadar kisa ve sakin yorum yapmaz. Anonim de olamaz direk ismini yazar

    1. Anonim dedi ki:

     Ya Kirsten n uzulmesini istemem o yuzden kisa ve sakin yazdim , bu seferlik oyle oldu , hani iki yurum ostlok anonim yazdim ya o yorumu diyorom , ben asla fadime hanimin yazdigini okumadan yazdim , arkadas soyleyince fadime hanimin yorumunu okudum gercekden dogru yazmis , biz buraya konu hakinda , bazen tatli biri birine konusmada yaziyoruz ama bir sete tam 3 kisilk yaziyla dolu , o yuzden yazmak gelmiyor icimden.

 5. Anonim dedi ki:

  Canana gorgusuz deuenler bi bu sitenin haline baksin, site diyil , hal hatir kosesi, sadece 3 bazende 4 yada 5 kisi arasinda olan konu disi yorumlasma kosesi , oysa ji canan gibi cirt pirt yorum yazarak okuyanlari sinir ediyorlar, eskiden konu hakinda yazilar yazilib coksayda kisi katilirdi.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Rica ederim canım benim ben de seni çok sevyorum sözünü tutcagin bilyorum guzel gozlum çok opyorum səni bitanem

 6. Aytac azeri fan dedi ki:

  Gunaydin ask aylesi hepinize hayirli sabahlar nasilsiniz iyisinizdir insallah ulker cim canım çok hecmis olsun sen demi hastalandin ALLAH acil sifalar versi canim insallah biran once iyilesir sin könül azeri sen de hos geldin canım nasilsin ? Ozledin kendini sana da kocaman gunaydin su damlam canım benim nasilsin seni çok sevyorum bitanem hepiniz çok çok sevyorum qocaman da opyorum hadi ben kacdim yazarim yine RABBIME emanet olun görüşüruz iyi guner size

  1. su damlasi dedi ki:

   Aytacim bitanem Gunaydin ben diye sayfada yazdim sana olsun sen burda sin bende seni cok seviyorum canim benim nasilsin ? Ah bitanem kendine cok dikkat et opuyorum guzel gozlum

   Tatlim Ulkerim nasilsin? Canim cok gecmis olsun ya. Nedir. Bu qrip hemen iyles bide hemen bi şaka yap opdum gorusuruz

   1. Tatlıcı ülker dedi ki:

    RZALİM ürəkparəm dileklərin üçün çox sağol.

    AYTACIM diyəsən qrip gəzməyə yer axtarırmış bu vaxtda yadına sənlə mən düşmüşük.

    SU DAMLAM Allah aşkına ne şakası ya. Zaten şakanın en büyünü qrip bana yapmış. Lanet olası qrip yüzünden yerimden kalkamyorum. Zaten annemde ölümcül hastalığa yakalanmışım gibi beni yatağa tıkdı. Odadan çkmamada izin vermiyor. Üstüne üstlük bide iyrenc bitki çayını zorla içiriyor.

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Düz deyirsen ulker senle men düşmüşük yadina men elə bu yaxin da yaxşı olmuşdum 2 gün bun dan qabağ əmim gilə qonağ gitmsdik olar qirip iydiler men olar da keçdi qirip yaylip meni tanıdığım nece adam qirpleyip mən çox ŞÜKÜR bugun biraz yaxşıyam sağ əlim səni başına insallah sen de yaxşı olar sana canım dostum haçan di turkce yazıram darxmisdim azerce yazmağ icin bu dəfə lik azerice yazdim

    2. su damlasi dedi ki:

     Tatlim saka istemiyorum dinlen darcinli cay ic bitki cayi iyi gelir cabuk iyles kocaman sariliyorum sana cok gecmis olsun

   2. Aytac azeri fan dedi ki:

    Evet canım ben bu sayfay yazdim sonra diger sayfay kecdim oraya yazdığını gördüm ben de oraya yazdim ben iyim berak etme bir kac gune bir seyim kalmaz tamamen iylesirim ben de səni çok sevyorum canım guzel gozlum

    1. su damlasi dedi ki:

     Aytacim bitanem sen benim icin cok deyerlisin sana verdiyim soz icin burda benim hakkimda yazilanlari gormezden geliyorum yoksa bunlara papuc birakmazdim ama ne ise gercekden benden rahatsiz olmuyorsun diyilmi?

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Canım olur mu oyle sey neden sen den rahatsiz olayim bir daha oyle sey soyleme sən de benim için çok degerlisin bir tek benim iç degil burda ben de baska arkadaslar icin de çok degerlisin biz seni çok sevyoruz sen sakin gitme ən son gidyoruz dedigin de beni çok uzmsdun neyse gitmek konsun kapatyoruz bir daha acimamak sartiyla bak diger site de seni çok sevner var oğuz abinin sitesin de oraya da yaz

     2. su damlasi dedi ki:

      Aytacim bitanem cok tesekkur ederim senin fikrin benim icin cok onemli burdaki her kesin tabi ugurumsun benim seni cok seviyorum merak etme asla seni uzecek bisey yapmam söz bitanem

 7. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin arkadaslar nasilsiniz ulkercim hastalanmissin gecmis olsun

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   XANIMCIM teşekkür ederim. Evet ya bir az hastalandım.

   BETÜLCÜM şimdi gördüm. Evet yotubede analizim çkmış. Birileri fraqman dizide yazdığım analizleri yotubede paylaşmış. Ama güzel olmuş bence.

 8. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba ASK ailesi naslsz?Siteye gec giriyorum işlerim çok yoğun kusuruma bakmayn sizi çok özlüyorum hoşça kaln.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   BETÜLCÜM senin diyer yorumunu şimdi gördüm. Yotubede analizmi? Hayır ben öyle bir şey yazmadım. Bak şimdi çok merak etdim. Bu soru senin kafana neden takıldı ki? Eyer yotubede öyle bir şey gördüysen lütfen söyle bende bakyım. Çünki acayip merak etdim. Yorumunu bekliyorum RUH İKİZİM:-)

  2. Rzali dedi ki:

   her vaxtin xeyir Goycay gozeli Konul necesen?az yazmana baxmayaraq yaddasimda qalan bir dostsan.

 9. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Her kese kocaman günaydın:-) Bu gün kendim pek iyi hiss etmiyorum. Qaliba hastalandım. O yüzden iş yerini arayıp izin aldım. Yani sizin annicağınız bu gün akşama kadar sitedeyim.

  BETÜLÜM RUH İKİZİM SAKIN BUNALIMA FALAN GİRİYİM DEME. SEN BENİM NEŞE KAYNAĞIMSIN:-)

  1. Rzali dedi ki:

   Can dostum masallah bugun aktivsen.her zaman bele ol.xestelikler senden uzaq olsun.getsin daglara daslara senden cox uzaqlara.hemise gumrah ayaq uste ol.

 10. Betül dedi ki:

  Su damlası o cadı canani bulsam ben de yolucam yorumunu geç gördüm o yüzden de geç cevap verdim kusura bakma canım. .

 11. Betül dedi ki:

  Derin arkadaş bahsettigin şarkı ömer le zehra ya cuk oturmuş yani. .

 12. Gozel dedi ki:

  Iy gejeler arkadaşlar ASLIM analizlen cok guzel maşallah tum durkuna saglyk allam kem gozden korusun canym sag ol bitanem alla rahatlyk versin hep arkadaşlara

 13. Betül dedi ki:

  Ah ulkerim yorum ları ni okudum kız sen üzülme sen uzulunce valla samimi söylüyorum ben bunalıma giriyorum kiz..

 14. Betül dedi ki:

  Selam ulkercim nasilsin sana bir şey soracağım sen youtbe da analiz mi yaptın acaba. ..

 15. Selda dedi ki:

  Çok haklısın fadime teyze sadece bu sitede değil diğer site dede aynı bu şu damlasi her yoruma cevap yazıyor yorum dizi yorumları için siteye giriyorum bir sürü saçma sapan özel konular ozelinizi özelde yaşayın

 16. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Ela,iyiyim çok şükür.Sen nasılsın.İyi geceler,Mersine selamlar.

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   HANIM ABLA İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL
   HAMD OLSUN BEN DE İYİYİM
   VE ALEYKÜMSELAM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 17. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.İyiyiz çok şükür.Sen de iyi ol inşallah.Amcan ne zaman beni bilgisayarın karşısında görür diyor ki gözlerinden haberin varmı,arada bir aynaya bak.Ben de bazen diyorum ki Aslının analizleri çıkıb onu okuyorum.Bazen diyorum ki Aslıya cevab yazıyorum.Diyor ku yaz, cevab yaz, benden de selam yaz.
  Aslıcım o özlemi hiss etmeye çok kalmamış.Sence insan aşkı buluyor,yoksa aşk insanı.Ha bir de bana diyorlar ki dizi seyr etmek zamanı israf etmektir.Bu dogrumu?Saglıkla kal kızım.

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Hanım ablam merhaba:-) Güzel ablam sen benden büyüksün sen daha iyi bilirsin ama benim gözlemlediyim kadarıyla bir insan aşka inanmyorsa heleki ondan kaçyorsa o zaman gerçek aşkda onun peşine düşer, ve eninde sonunda onun kalbine düşmeyi başarır. Ama eyer bir insan aşk aryorsa işte onlar aşkı zor buluyorlar. Çünki onlar hayallerinde bir ask senarysu kuruyorlar. Karşılarına çkanlarıda bu senaryoya uyqun olmadıkları için zaten görmüyorlar. O yüzden insan aşkı diyil, aşk insanı buluyorg
   Diziyle ilgili soruna gelince bence diziye sarf edilen zamanın israf olması diziye göre deyişyor. Mesela A.Ş.K dizisi hiçde zaman israfı diyil. Hem eyer sen diziyi izlerken kendini mutlu his ediyorsan o zaman zaman israfı söz konusu bile olamaz.
   Tabi bu 2 sorunada verdiyim cevaplar benim kendi fikrim. Bakalım ASLIM bu konuda ne düşünüyor.
   ELLERİNDEN ÖPÜYORUM:-)

  2. aslı dedi ki:

   Günaydın ablacım, göz egzersizini hatırlıyormusun? onu hergün yap olur mu ihmal etme. göz egzersizi yaz çıkan videolardan yap hareketleri Polad amcamda yapsın.

   Dizi seyretmek değil de neyi seyrettiğin önemli. sana fayda vermeyen zarar veren bütün tv programları zaman israfı. ancak seni mutlu eden huzur veren dizi veya programları seyretmek israf değil.

   Aşk o bambaşka bir duygu. Her insanın içinde var olan bir ateş ancak o ateşi yakacak bir kıvılcım veya bir kibrite, çakmağa ihtiyaç var. o ateş yürekte yana bilsin, kor olsun, yansın, kül olsun, külünden yeni bir gül doğsun. Allah aşkı böyle işte.

   insan aşkını bilmem yaşamadım. o konu da yorum yapamam bilmiyorum. benim bir tek aşkım var o da Allah’ım.
   Sağlıcakla kal ablacım. polad amcama da selamlar.

 18. Tatlıcı ülker dedi ki:

  İYİ GECELER A.Ş.K AİLESİ. TATLI RÜYALAR:-)

 19. Tatlıcı ülker dedi ki:

  DERİNCİM ünversite okumayı çok istedim. Ama olmadı. Bir yandan babamın hastane masrafları, diyer yandan maddi sorunlar ha bide kalabalık bir ailenin büyük çocuğu olunca çalşmak zorunda kaldım. Canım yani senin annicağın benim ünverste hayalleri suya düştü:-(

  1. Derin dedi ki:

   Hayat keşke herkese adilane olabilseydi.Olsun vardır bir hayir ÜLKERCIM

   1. Tatlıcı ülker dedi ki:

    Haklısın DERİNCİM. Ama merak etme. Ben hayatımdan qayet memnunum. Çünki beni çok seven ailem ve bir sürü arkadaşlarım var. E buda bana mutlu olmak için yetiyor. Hem okumasam bile mehendi sanatıyla uraşıyorum. Elbise modelleri çiziyorum. Daha bunun gibi o kadar şey yapa biliyorum ki. Yani bence hayat bana adil davranmış. Bu günüme bin şükür.
    Dşarda okuyupda benim sahip olduklarıma sahip olamayan o kadar kişi var ki anlatamam. Bence hayat onlara adil davranmamış.
    Bak dünde seni tanıdım sevdim. Buda Allahımın her daim yanımda olduğuna kanıt:-)

    1. Derin dedi ki:

     Haklısın ÜLKERCIM:)Neylersin herkesin imtihanı ve sorulari farkli

     1. Anonim dedi ki:

      Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

     2. J dedi ki:

      Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

     3. J dedi ki:

      Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.j

 20. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KALBİ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  HATİCEM GÜZELLER GÜZELİ HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  HATİCEM YORGUNLUKTAN YAZAMIYORUM AKŞAM OLDUGU ZAMAN YAZMAK İSTİYORUM O ZAMANDA GÖZLERİMİN KAPANIYOR HATİCEM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  AYTAÇCIM CANIM BENİM ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞAFİ İSMİNİN HÜRMETİNE ŞİFA VERSİN BİRTANEM KENDİNE İYİ BAK KENDİNE DİKKAT ET ALLAH’A EMANET OL
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  SU DAMLAM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  YORGUNLUKTAN DOLAYI YAZAMIYORUM YOKSA HEP AKLIMDASINIZ HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN BİRTANEM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  ASK HASTANESİ NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  AYANCIN ❤️ TOPRAGIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM NE YAPIYORSUN KENDİNE İYİ BAK
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  ASLICIM CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  FADİME TEYZE NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  TATLICI ÜLKERCİM NAS İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  HANIM ABLA NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  BETÜL CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  DERİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  KIZLAR HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  HAYIRLI AKŞAMLAR

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   ELACIM ben iyiyim. Umarım sen de iyisindir. SENİ ÇOK SEVİYORUM:-)

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    ÜLKERCİM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM
    GÖNLÜ GÜZEL Mİ GÜZEL ÜLKERCİM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM
    KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
    GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM CANIM ❤️❤️❤️

  2. Rzali dedi ki:

   Mersin guzelim her zaman iyi ol yeter.vakit bulunca yaz seni cok seviyorum.

   1. Anonim dedi ki:

    HATİCEM GÜZELLER GÜZELİ GÖNLÜMÜN NADİDE ÇİÇEGİ SENİ ÇOK SEVİYORUM
    MESAJI GÜZEL ARKADAŞIM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN BENDE SENİ
    ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
    SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
    KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM ❤️❤️❤️

    1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

     HATİCEM GÜZELLER GÜZELİ MESAJ BENİM BİRTANEM

  3. su damlasi dedi ki:

   MERSİNLİ ELA tesekkur ederim sanada iyi geceler canim opdum

   1. su damlasi dedi ki:

    Buyurun bu benden size ,♥♥♥ Gul senin tenin bende guller icinde kasefdeyim vatanim ssenin yanin bende senin kolenim .soyle askim senden uzak ne fark eder nesef almak ulutulmak yok olmak bir canim var oda senin olsun al .gul senin tenin bende guller icinde kafesteyim vatanim senin yanin ben de senin kolenim,♥♥♥
    Arkadaslar bu sarki yi seviyorum hepinize benden .
    İyi geceler ask ailesi cok seviyorum sizleri .Aytacim bitanem iyi geceler ASK HASTASİ bende senin hastanim iyi geceler Rzali ulker ve tum ask ailesi Allah rahatlik versin hepinize

   2. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    SU DAMLAM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
    ŞARKI ÇOK GÜZEL BENDE BU ŞARKIYI SEVERİM ŞARKI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
    KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
    İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

  4. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba mersin guzeli çok tesekkur ederim canım benim tamam dikkat ederim kendime sen nasilsin ? Iyisindir insallah sən de ALLAH emanet canım sen çok iyi bir qızı sin ben çok sevdim seni

 21. A.S.K hastasi dedi ki:

  Ah be su damlasi o zamanki aglamali halime simdi guluyorum. Inan bana sinirlemen bosuna. Zaman gelince komik bir hatiraya donusur. Simdi atlatigin korumalari vakiti gelince hatirlayib guleceksin. Bir ara anlatirim sana olanlari.

  1. su damlasi dedi ki:

   ASK HASTASİ bilmiyorum neden ama sen bana iyi geliyorsun yok sinirlenmiyorum bi ara anlat dinlerim tabi bisey soyliyeyim senin bana yazdiklarindan kendime pay cikariyorum evet bu gun de atlatdim korumalari Şimdi ben nerde duruyorlar biliyorum o yuzden cok kolay oldu bu gun bide mutlu eve 1 tane taksiyle dondum ama her gun 3 tane taksi deyisiyordum .

   1. aslı dedi ki:

    su damlası 206. bölüm analiz sayfasına bakarmısın?
    ben şimdi çıkıyorum gece gelirim.

    1. su damlasi dedi ki:

     Tamam canim bakiyorum

   2. Tatlıcı ülker dedi ki:

    SU DAMLAM tabikide bulurum seni.

    AYTACIM kararımdan dönmiyceyimi sonunda sen de anladın. Bide bu Tamer anlasa.

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Ulker cim ben ən başdan tamer arkadasa hayir diyceyni bilyor dum zaten site de ask mi olur bir birin görmədən nasil bir birine ask alur ki insan ben den seni yerine olsam aynisin yapar dim canım arkadasim verdigi kararin ben de destekliyorum insallah tamer arkadasimz da anlar bu isin olmycagin

 22. sadia dedi ki:

  eski tadi kalmadi bu dizinin
  eski yönetmen atilla cengiz,irmak cengel hakliymis onlar dizide ömer ve zehrayi bakismalarini daha duygulu cekiyordu bu sezon bu diziyi nin yönetmenide kötü cekiyor diziyi, mutlulugu olmalari gereken asiklar da mutsuzluk diz boyu bi yapmacilik evet dizi bi rol ama oakadr belirgin ki eski bölümler i en az 1/2 kere izlerdik
  simdi ise zehra ile ömere bakiyoruz

  1. Tatlıcı ülker dedi ki:

   Derincim biliyormusuntben dizideki bu akrabalık durumlarına matruşka ismini koydum. Hani rusların iç içe olan matruşka adındakı oyuncakları varya, işte ondan bahs ediyorum. Gerçektende diziye teker teker gelen akrabalar aynı bu matruşkaya benziyor.

   1. Derin dedi ki:

    Çok doğru bi isim koymuşsun Sevgili ÜLKER 🙂

    1. Tatlıcı ülker dedi ki:

     DERİNCİM benimle aynı fikirde olmana sevindim. Bu arada diyer sayfaya yazmıştım. Ama qaliba görmemişsin. Olsun buraya yazarım.
     Canım ben 18 yaşındayım. Daha senin kadar güzel ve olqun konuşacak bir yaş diyil malesef.

     1. Derin dedi ki:

      Sahiden mi? Gayet güzel ve akıcı konuşuyorsun Sevgili Ulker.18 çıtırsın yani:)) Unuversite okuyor musun? Bana sadece Derin dersen mutlu olurum

 23. Derin dedi ki:

  Gülayın bir şarkısı vardi:
  Biz bu sonbaharda buluşacaktık.
  Bahar geldi geçti sen gelmez oldun
  Taşlara mi döndü kalbin gelmedin
  Yillar geldi geçti sen gelmez oldun☺☺☺☺☺
  Koskoca taş fırın Ömerin düştüğü hallere bak HEYHAT!!
  light erkegin dibi,aşk sersemi oldu adam..Şu gereksiz akrabalar da cabasi

 24. Tatlıcı ülker dedi ki:

  SU DAMLAM MERHABA. KIZ SAKIN GİTMEYİ AKLININ UCUNDAN BİLE GEÇİRME. ZATEN GİDERSEN İNTİHARA GEREK KALMİCAK. ÇÜNKİ SENİ BULUP KENDİM ÖLDÜRÜCEM.

  1. su damlasi dedi ki:

   Ulker bitanem ya gercekden beni bulurmusun?ah canim benim tamam kiz burdayim merak etme

   Rzali cook cookk coooooooook iyim gercekden iyim ya hic bu kadar iyi olmamisim kaliba

 25. Talıcı ülker ¤¤¤ŞƏKƏRPARƏMƏ¤¤¤ dedi ki:

  Rzalim duana ürəkdən min dəfə AMİN deyirəm. İnşallah bir gün telefonda danışmaqda nəsib olar.

  1. Rzali dedi ki:

   Insallah CAN DOSTUM o gunde olar cox urekden isteyirem bunu.

 26. Talıcı ülker dedi ki:

  Tamer arkadaşım sen neden anlamak istemiyorsun. Ben sana şans filan veremem. Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Ben annemden, babamdan terbiye, adap denilen bir şey öyrendim. Şimdi her “senden hoşlanyorum” diyene bir şans verirsem annemin, babamın bana verdiyi emeyi görmezden gelmiş olurum. Hem sadece buda diyil. Diyelim ki, ben sana bir şans verdim ve sitede aşk yaşamaya başladık. Dizi bitincede bu aşka son koyduk. Peki sonrası? Hiç sonrasını düşündünmü? Ama ben düşündüm. Büyüklerimizden özür dilerim ama her ne kadar şimdilik evlenmek istemesemde eninde sonunda her genç kız gibi bende evleneceyim. Ve bir gün evlendiyim adam bana hiç benden önce hayatında birisi oldumu sorusunu sorduğunda ben ona “ya evet, senden önce sitede tanımadığım birisiyle aşk yaşadım mı” diyicem. Kusura bakma ama ben bunu yapamam. Vicdanım buna yol vermez.
  Benim şans vericeyim insan hayat arkadaşım olucak.
  Lütfen anlamaya çalış. Ben sitede aşk yaşıyamam. Artık bana bu gibi yorumlar yazmayı brak. Çünki her defasında sana hayr diyip kalbini krmak istemiyorum. Belki bir gün karşına benden de iyisi, şeni mutlu edicek birisi çkar. Arkadaşlarımlada benimle ilgili konuşma. Zaten pazar günlerini bile çalışdığım erkenden gitdiyim ve geç satlerde döndüyüm bir işim var. Bu işten zaman buldukcada siteye geliyorum. Ama her defasında yorqun halimle bide sana aynı şeyleri anlatmak istemiyorum.
  Eyer gerçekten beni seviyorsan bir daha bu konuda bana yorum yazma. KALBİNİ KRDYSAM ÖZÜR DİLERİM.

 27. xanim azerifan dedi ki:

  iyiaksamlar sudamlasi, aytacim sende cabuk iyiles fadime hala bu siteye hos geldin

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar Xanim azeri nasilsin kiz ?

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Çox sagol xanım azeri fan canım arkadasim yaxsi olaciyam insallah sen de hemise yaxsi ol tamer kardesim ben seni ozeline karsmak isdemyorum ama ulker arkadasim iyi tanyorum o sana bir şans veremez ben kendimde bilyorum ben de onun yeri de olsam ayni seyleri soylerim dim sana bizim aylelerimiz biz boyle yetsdir diler boyle terbiye verdiler biz asla site de yada internet sayfa lari da ask yazamayiz biris burda cikip bana ask itrafi etse bana bir sansi ver aytac dede ben de ulker gibi cevap veri dim bize boyle şeylər tersi yanis anlam sevgine sayğı duyuyorum ama ulker sana sansi vermeyecek bosuna umut etme ulker seni kirmak isdemyor umarim bizin anlamsindir bu işi olmaz be kardesim yapicak bir sey yok

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Çox sagol xanım azeri fan canım arkadasim yaxsi olaciyam insallah sen de hemise yaxsi ol tamer kardesim ben seni ozeline karsmak isdemyorum ama ulker arkadasim iyi tanyorum o sana bir şans veremez ben kendimde bilyorum ben de onun yeri de olsam ayni seyleri soylerim dim sana bizim aylelerimiz biz boyle yetsdir diler boyle terbiye verdiler biz asla site de yada internet sayfa lari da ask yazamayiz biris burda cikip bana ask itrafi etse bana bir sansi ver aytac dede ben de ulker gibi cevap veri dim bize boyle şeylər tersi yanis anlam sevgine sayğı duyuyorum ama ulker sana sansi vermeyecek bosuna umut etme ulker seni kirmak isdemyor umarim bizin anlamsindir bu işi olmaz be kardesim yapicak bir sey yok ayrica sen daha ulkeri hiç gormedi tanmyor sun nail olyor tanmadigi gormedigi birini sevyorsun

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  aslicim analiz yine sahane olmus eline saglik

 29. Betül dedi ki:

  Merhaba arkadas lar ya kimse darilmasin da şu sözleşme konusunda da ömer in yaptığı jesti yemedim sahsen neden diyecek olursanız onuda açıklarım daha önce de zehra ağır şartlar koyarak imzalatmisti sözleşme yi yani demem o ki her halükarda ipler ömer in elinde istediği an yine değiştirir yetmiş yedi türlü devire dönüyor adam çamaşır makinası gibi mübarek….

 30. Tatlıcı ülker dedi ki:

  RZALİM ürəkparəm axşamın xeyir. Ürəkparəm bilmirəm niyə ama Fadimə anamın dediklerinden sonra səni möhkəm möhkəm qucaqlamaq keçdi. Görürsən gör biz necə can dostuyuqsa bunu Fadimə ana belə gördü. Yaxşı ki, varsan ÜRƏKPARƏM:-)

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar tatlimi tatli sekermi seker Ulkerim nasilsin?

  2. Rzali:Ulkerim CAN DOSTUM dedi ki:

   Ulkerim Can dostum Fadime ananin dualari bizimle oldugu muddet erzinde hec ne bizi ayira bilmez.yaxsiki varsan Canim.indi Fadime ana oxuyub cox sevinir bizim ucun.Mende seni urekden qucaqlamaq isterdim.Allah bizi bir-birimize cox gormesin.

 31. Tatlıcı ülker dedi ki:

  Fadime teyze axşamın xeyir. Gözel xalam işden geler gelmez sitəyə girdim. Sənin yorumunu gördüm. Yazdıqlarından təmiz qəlbli gözəl insan olduğun o qəder məlum olur ki… Canım xalam bu həyatda ən çox sevdiyin insan kimdisə sənə onun canına and verirəm hətda yalvarıram nolar getmə. Burda qal. Cünki bəzən sənin kimi böyüklərin məslehətinə, nəsihətinə çox ehtiyacım olur. Xanım xalamada zamanında qal diyə çox yalvardım. Oda burda qaldı. Nolar səndə qal. Nolar, nolar, nolar:-)

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar canim ailem nasilsiniz arkadaslar? Ben geldim her sey yolundami? Aytacim bitanem nasilsin♥♥♥bu kalbim sana al bakalim ben cooooooooooook iyim ya o kadar rahatim ki cok guzel bi gun gecirdim eve geldim diziyide izledim ya fikriye teyzeni nerden bulub getirdiler diziye o kadar guldum ki inanamazsin evet♥♥❇♥♥
   Korkma bitanem bi dellilek yapmam sana soz vermisim seni birakmiyacagim asla her kesin fikirine sayqiyla yanaşiyorum
   ,:) sen ne yapiyorsun iyimisin?atesin falan yok diyilmi seni cok ozledim ya ben burdayim bitanem

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Iyiym su damlam merk etme atesim fila da yok seni de iyi olmana çok sevndim diziyi ben de izledim her sey iyi guzel gidyor zehom görmək çok guzel ama bu cetin denile adamla bu canan denile cadi beni iyice sinir edyor insallah zehom basin kotu bir sey gelmez insallah hayrlisyla bu dugun olsun bitsin de biz de rahatlayalim o cetin denile adamin ismini bile duymaqa tamunum yok zehrani ismini dilien alnca az qaldi sinirim den orta dan ikiye ayrlicakdim o nebicim biri ya uf ne haleri var sa gorsunler ama yeter ki zehom den uzaq dursunar ben den seni çok sevyorum canım arkadasim evet ban söz verdi sözünü tutma zorundasin opdum canım

    1. su damlasi dedi ki:

     Aytacim bitanem kiz sakin sinirlenme ben burdayim evet o canana kicik oldum ama ne yapalim bu senaristler iste illahda oldurecekler bizi bos ver ya canim benim verdiyim sozu tutuyorum seni de cok ozledim seni cok seviyorum canim ici kiz gel o kadar iyim ki sariliyorum sana

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Oh ne guzel hep bu kadar iyi ve çok mutlu ol canım benim tamam sinrlenmyce ben de seni çok sevyorum guzel gozlum bitanecik ablam iyiki varsi çok opyorum seni heyatim nesesi

    2. su damlasi dedi ki:

     Evet aytacim benim canim COK iyim ya seni cok seviyorum burda olacagim yazarsin ama kendi ni cok yorma canim benim kaski yanimda olsaydin sen uzun uzun konusurduk ah be hayaller gercek olun bitanem benim ugurumsun sen

 32. Rzali dedi ki:

  Aytac sag ol yaxsiyam.sen necesen.Fadime ananin mene yazdiqlarini gorende inanmadim necede gozel insandi.mene aid her seyi bilir.cox sevindirdi meni.

  1. su damlasi dedi ki:

   Rzali iyi aksamlar canim benim nasilsin?

   1. Rzali dedi ki:

    Su damlam cok iyim tatlim.sen nasilsin?gunun nasil gecdi..

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Hemise yaxsi ol rzali mən də yaxşı yam canım çok ŞÜKÜR .

 33. Rzali dedi ki:

  Fadime anam allah omrunu uzun etsin.inana bilmirem meni necede gozel tanimisiz.men senin kicik qizin olum.gozel anam allah seni ovladlarinin ailenin ustunden eksik etmesin.Xedice bacimin namazini allah qebul etsin.he Ulker menim can dostumdu.duan ucun cox sag ol.insallah hemise dost qalariq.yazmasazda oxuyacaginizi bilirem.sag olun gozel anam.heyatda qarsiniza hemise yaxsi insanlar cixsin.sizin kimi.aciq urekli dogma mehriban.

 34. Tamer dedi ki:

  Fadime teyze ülker kızın vaz geçmiş ola bilir. Ama ben vaz geçmedim.

  Ulker neden bana bir şans vermek istemiyorsun?

  1. Rzali dedi ki:

   Tamer bey salam axsaminiz xeyir.dunen sizi goremedim.meni qonaq devet etdiz ama ozunuz gelmediz.Yeni deyirsiz geri cekilmek yoxdu?siz Turksiz?tam bilmedigim icin azeri dilinde yazdim.umarim anladiniz

   1. Tamer dedi ki:

    Evet türküm. Dün işim vardı ondan yazamadım.
    Ülker de gelmiş. Bakalım dünden bu güne kararında bir deyişiklik olmuşmu.

 35. Fadime teyze dedi ki:

  burdaki her kes yasca menden cox kicikdi.usaqlarim yasdasiz durub sizinle soz gulesdirmek zad menim yasima yarasmaz.bugun birinci defe yazdim ve bugun sonuncu defe yaziram.son suzumu burda iki gozel dosta deyim.her ikisi yerlimdi.Rzali deye yazan Xedice qizim var burda onu cox isteyirem.menim boyuk qizimin da adi xedicedi o da senin kimi namaz qilir.seni ona oxsatdim.sende cok saf gozel qelbli qizsan.ikinci xedicem oldun menim.ve Ulker qizim seni de cox sevirem.sozu aciq cox durust qizsan.allah xediceyle senin dostlugunu pozmasin.fadime xalaniz sizi cok isteyir.Asli qizim Ayan qizim ve Aytac qizim sag olun hormetiniz ucun.Allah haminizi xosbext esin.yolunuzu bextinizi aciq elesin.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Çox sagol fadime teyze gozle duvalari icin ALLAH seni aylenin evlatlarin basin istunde eksik etmesi RABBIM san uzun omurler versi insallah ne olar men de ulker arkadasim kimi çok xayis edirem getme seni kimi böyüklər çox ehtiyacimz var ne olar getme men den diger arkadaslarim kimi seni çok sevdim çox yaxsi insansiniz ne yaxsiki sizi tandig keski hec gedmesez yen de meslehet sizindi

  2. aslı dedi ki:

   Fadime teyzem lütfen gitme, sen bizlerle birlikte ol burada ve dizi hakkında konuşalım seninle.
   Hanım ablamda ilk başlarda senin gibi yeni yeni alışıyordu yazmaya o da gitmek istedi göndermedik.
   ne olur sende gitme bizimle kal arada Hanım ablamın omzuna ihtiyaç duyarım. o gitseydi ben onun gibi güçlü sağlam bir omzu nereden bulacaktım hadi gitmeyeceğini, arada yazarak bizlerle olacağını söyle. biz gençlerin büyüklere her zaman saygısı var. ihtiyacı da var.

 36. Fadime teyze dedi ki:

  cesur bey lutfen Azerilere laf etmeyin.bu benim fikrim.tum azerileri katmayin bu konuya anladin mi?.Askinizi bu siteye tasimaya gerek yox yani dediyim bu.is yerinde dediyiniz gibi watsap da konusuyorsunuz.buralarda dizi hakkindaki fikirleri oyrenmek icin yorumlara bakiyorum her adimda karsima cikiyorsunuz.sayqli dagrandiniz ya yeter bana cesur ve su hanim buyuklere deyerinizi gordum

  1. Cesur Sonmez dedi ki:

   Estafurulla Fadime teyze ben laf etmedim iki ulke arasindaki dusunce farkini soyledim sadece ben burda ask yasamiyorum destek aliyorum arkadaslardan sayqilarimla iyi geceler

 37. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim her iki analizin guzel. Asli ilk once ben su cananin o cin gozlerini cikartiyim sonra sen dov. Alevden beter olur bu cadi. Kimse bu sitedeki yorumlardan rahatsiz oluyorsa okumasin. Nasil ki biz bazilarinin sinirbozucu yorumlarina saygi duyuyoruz ses etmiyoruz. Ayni saygi da bekleriz

  1. su damlasi dedi ki:

   İyi aksamlar canim ASK HASTASİ ya sendemi cekmissin bu korumalardan.bu ne bicim kader arkadas nasil da benzer yonlerimiz var merak etme atlatdim hepsini .♥:-) opdum

 38. Sabırsız dedi ki:

  Birşeyi unutmuştur almaya gelmiştir ama Canan kurcalayacak bu işi

 39. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞLARIM
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  1. Rzali dedi ki:

   Mersin guzelim nasilsin?nerelerdesin boyle bir muddetdi seni goremiyorum.iyisindir insallah.seni cok seviyorum canim.

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Iyi aksamlar rzali hos geldin nasilsin ? Canım arkadasim

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar mersinli elacim canim arkadasim çok SUKUR biz iyiyz çok təfəkkürü ederim canım ben biraz hastalandim on dışında her sey yolunda gidyor çok SUKUR sen nasilsin ? Iyisindir insallah sen de ALLAH emanet ol mersinli guzel arkadasim

  3. su damlasi dedi ki:

   MERSİNLİ ELA nasilsin kiz sesin cikmiyor merak etdim ya iyimisin cok ozledim seni opuyorum

 40. Betül dedi ki:

  Ellerine sağlık aslı tam duygularima tercüman olan bir özet çıkartmış sin elin ayağın dert görmesin. ..

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah Betülcüm. Güzel duan için çok teşekkür ederim öptüm seni canım.

 41. Betül dedi ki:

  Merhaba arkadas lar nasılsınız dünkü bölüm de ömer in zehra nin odadaki eşyalarını kaldırması bana saçma geldi gelenlerde adamın odasına girmeyiversinler ne olur sanki kıyamet mi kopar bu kadar mi görgüsüz ler yahu afedersiniz. .

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar betul biz iyiyz çok tesekkur ederim sen nasilsin ? Evet oda konsun da çok haqlisin senarist isde ne yazcani bilmyor

  2. su damlasi dedi ki:

   Betul canim benim iyi aksamlar ya yinemi senari bu canana sinir oluyorum elimde olsa sacini basini yolarim ya

 42. Ayan dedi ki:

  HOS GELDIN DÜNYAYA DÜNYA GÜZELI.
  Dogum günün kutlu olsun canim ablam.
  Hos geldin hayatimiza.
  HOS GELDIN SITEMIZE.
  Sen dünyanin en iyi kalpli birisin. Sen çocuklarinin biricik annesisin. Ve sen bizim sitemizin bir tanesi sin.
  Yillar önce sen ailene geldin. ALLAHIMIZ seni bu dünyaya, bu aileye bir armagan olarak gönderdi. Sen ailenin göz bebegisinin. Çok temiz kalplisin. Senin evlatlarinin 3-de senin gibi ben eminim. Çünkü onlarin adeta bir su gibi saf annesi var.
  Bir anneye evladinin mürvetinden güzel ne dilemek olur ki?
  INSALLAH evlatlarinin mürvetini görürsün. Hâtdâ bizi de davet edersin.
  Sonra torun nasil bir meyve onuda tadarsin.
  Hep mutlu olursun INSALLAH.
  Güzel gözlerinin asla ve asla üzülmesini istemem. Gözünden akan yaslar hep mutlulukdan olsun.
  Yeni yasin mutlu dogum günün kutlu olsun!
  **********************
  seni azeriler gibi tebrik etmek istedim. Bu sarkini ben çok seviyorum ama bazi yerlerinde degisiklik yaptim. Umarim begenirsin abla.

  Kardesi olmusam
  Heri sin almisam
  Özümü sevdirip abla kazanmisam.
  Qelbimin arzusu
  Sevirem dogrusu.
  Men onun ovçusu
  O da ceyranimdir

  O GÖZEL xanimdir
  O menim canimdir.
  Men onun xestesi
  O da doktorumdur.

  NICE MUTLU SENELERE…

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar canım ayanim hos geldin bitanem nasilsin ?

  2. Gozel dedi ki:

   Ayanym canym kizim sag ol beni duşunup yazmana cok sevindim cok mutly oldum hatda hep arkadaşlaryn tebrik edip yazdygy yorumlary telefona kayytly aldym seninkinide mutlulykdan duygulandym şirinide sevdim uzak yerlerden aldygym tebrikler hayatymda aldygym in buyuk hediye oldy cok cok cok sag ol sana sirilip bi opuyum seni allaha emanet edyorum iy gejeler canym kizim

 43. Derin dedi ki:

  Ee Nurcinin yaptığı yemekten hayır beklemek abes olurdu.
  Ayaklı felaket gibi bir kız ☺
  Zehrada bu su katılmamış saflıkla uzun yaşamaz zaten..Pehh saçmalardan secmeler Tanrım

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Derin, haklısın Nurçin gibi birinden ancak o kadar bir yemek beklenirdi. sayesinde Kerem ile Sabah yakınlaştılar.

   Zehra herkesi kendi gibi bildiği ve gördüğü için çok canı yanıyor.
   bu günde hiç okumadan imza attı. Hadi O Ömer di. bir başkası imzasını isteyecek olsa yine okumadan neye imza attığını bilmeden atarsa çok canı yanacak Zehra’nın. Bir hatayı bir kere yapar insan 2-3 bu artık hata olmaktan çıkar. Zehra’nın bu okumadan imza atması 3 oldu.
   4. imzasında ne olacak bakalım?

 44. Hanim abla dedi ki:

  Aslıcım merhaba.Cevriye demiş Vallahi de Billahi de iyi yazmışsın analizleri.Zehradan Ömere gelsin var ya özlem hakkında çok güzeldir.Allah tüm kızlara sen dahil nasib etsin böyle özlemi inşallah.Bu Hamiyyet Salimin kardeşidirse Zehranın teyzesi oluyor.Malum Salimi babası zann etdiyi için hala diyor.Canan büyük halanın torunu.Ama o bu aileden diyil sanki,yamanıb bunlara.Güzel dedin Aslıcım,koluna kuvvet, vur elinin tersi ile agzının üstünden birini.Hem görgüsüzdür,hem de cahil.Kıskanctir da.Zehra başa dönüyor galiba.Alev gitdi,Canan geldi.Bununla da öyle saf olursa işi zordur Zehranın. Şarkılar güzeldir.Bu sözler hoşuma gitdi.
  Yüregimde Bir Sen varsın
  Gözlerimde Sen
  Aklımdan geçenleri bir bilebilsen.Allah amanında.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar ablacım. nasılsın iyisindir inşallah.
   Polad amcam da iyidir umarım.

   Bir önceki analiz içerisinde yazdığım o Zehra dan Ömer’e giden özlem yazısı biran da içimden geçenlerdi. Günün birinde bende böyle bir özlem duyarmıyım Allah bilir.

   Zehra çok şanslı bir kız Ömer gibi bir eşi olacak. Allah nasip etsin Ömer gibi bir eş tüm bekarlara bir de bana inşallah, senin duana da amin ablacım 🙂
   Seviyorum bu Ömer’i paşamı.

   Ben aşık olmadan bunları yazıyorum da aşık olursam dut yemiş bülbüle dönerim herhalde.
   Evet teyzesi oluyor Zehra’nın ve Zehra çok iyi niyetinden elbisesini verdi Canana daha doğrusu vermek zorunda kaldı.
   Canan çok fena tüm derdi düşüncesi zengin bir koca bulmak.
   Sanki, para mutluluk getiriyor da.
   Polad amcama selamlar Allah’a emanet ol ablacım.

 45. Ayan dedi ki:

  Arkadaslar her kese iyi günler.
  Nasilsiniz?
  Her kese tesekkür ederim zor zamanda yanimda durdunuz. Ben dün yazmisdim uzunca bir yorum ama çikmadi. Simdi o yoruma özet geçiyorum.
  Aslim senin yazdigin yorumu gördüm okudum. Ama size son yorum yazdikdan sonra hastaneye gitmisdim. Orada onu gördüm. Aksam her kes eve gitdikden sonra kafetaryada oldugunu gördüm. Bir sandalye çekip masasina oturdum. “Dün sen konusup içini dökdün simdi benim siram” dedim ve sonra her seyi anlatdim. Ondan sonrada kalkdim masadan. Dün de doktorlar aksam söylediler ki yarin taburcu edicez diye bende sevincimden hemen teyzeme müjdeyi vermek istedim. Asansörde bir asagi, bir yukari içim daraldi. Hemen merdivenlerle kalkmak istedim ama öyle sevinçle kosuyordum ki ayagim takildi asagiya dogru yuvarlandim. Iste o an oda pesimden geliyordu. Ama o asansöre binmek için asansörün önünde durmustu. Sesi duyunca hemen merdivenlere dogru geldi. Bir de elinde ne göreyim? Çiçek.
  Özür diledi aff etdim.
  Su an onun telefonuyla yaziyorum. Telefonumun sarji bitdi çünkü.

  Gözel ablam inan dün yazip göndermisdim ama çikmamis. Yalniz simdi vakit buldu zamanim çok kisitli. Hemde gece uyumadim. Uyku öyle geliyor ki gözlerimden yaslar akiyor. Ama merak etme. Çünkü az evvel konustum söförle Azerbaycandaymislar geliyorlar. Bende teyzemi eve yerlestirip atliyorum uçaga. Yolda uyurum. En güzel elbisemde hazir ben hazirim kizlar varinca söyleyin tamam mi?

  Su damlam ne o?
  Canina kast etmek de ne?
  Ya abim sana sevgisini tüm yollarla gösteriyor. Bu kadar mi nefret ediyorsun ona?
  Lütfen böyle yapma.
  Sevmiyorsan söyle ama canima kast ederim deme.
  Her kesin ismini tek tek yazamiyorum. Daha tebrik yorumumu dün nereye koydum onu bulup yeniden yazacagim.
  Haydi iyi günler.

  1. Cesur Sonmez dedi ki:

   Ayan guzel kardesim hos geldin nasilsin?

  2. aslı dedi ki:

   Ayancım senin adına çok mutlu oldum canım benim. Arada mesajlar çıkmıyor. bugün bende Cesur beye uzunca bir mesaj yazdım ama o da çıkmadı. mesajlar çıkmayınca da sanki cevap vermiyormuşuz gibi bir his oluşuyor. Oysa beni bilirsiniz ki, her mesaja cevap yazmaya özen gösteririm.

   neyse Ayancım gördün mü bak konuşmanın faydasını.
   Yeri gelince konuşacak, yeri gelince de susacaksın. ancak sen yanlış zamanda sustuğun için yanlış anlaşılma oldu aranızda. Çiçekle senden özür dilemesi de güzel.
   Benden sana tavsiye bunu hiç unutma olur mu konuşulması gereken yerde mutlaka konuş. hadi öptüm seni Ayancım.

 46. Fadime teyze dedi ki:

  yorumum sitede ASK yasayanlara.su damlasi ve cesur bey allah askina gidin bu sacmaligi kendi aranizda hall edin.madem hayatda tanisiyorsunuz neden bu siteye tasiyorsunuz? sen soylemesen o erkek ne bilicek buraya yorum yazdigini?bir yorumlara bakiyim dizi hakkinda neler yazilmis diyorum hep su damlasi denen kizin bos-bos yorumlari insani sinir ediyor.arkadasliga karsi diyilim ama bu sacma ask konusunu kapatin bence.ne patronuymus be Azerbaycanda patron yok ki mudur var.bu nasil is ki anlayamiyorum kim yorum yazsa hemen su damlasi cevapliyor.ne biliyim intihar falan ilgi cekmek icin daha neler.bazi saf arkadaslar da inaniyor..kim bilir cesur denen biri hic yok sadece su damlasinin uydurmasi..ne biliyim daha yazmiyacam aranizdan cikiyorum bos-bos laflar hepsi.
  istemegem Ulker kizim gibi olur.akli basinda sozunu der ve movzunu kapatir.gereksiz yere ilgi cekmek icin uzatmiyor.
  ve bir de 23 yasinda bir kizin yazacagi akil diyil bunlar.cok cocukca .benim senden buyuk kizlarim var.yanlis anlama sadece bir buyuk nasiheti gibi kabul et.

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin fadime teyze. Nasılsın iyi misin? seni aramızda görmek güzel takip ediyor ancak yazmıyordun bizlere.
   aramıza hoş geldin.

   1. Fadime teyze dedi ki:

    Asli kizim cok tesekkur ederim.guzel sozlum hos bulduk.evet takip ediyorum ama yazmayi pek iyi basaramiyorum.yeni yeni alisiyorum.hepinizi iyi taniyorum benim guzel kizlarim.

    1. aslı dedi ki:

     ne güzel, Hanım ablamdan sonra bir de Fadime teyzem oldu çok da güzel oldu. hep yaz sen olur mu teyzecim.

  2. Ayan dedi ki:

   Fatima teyze hos geldin.
   Öncelikle ellerinden öperim ama böyle sinirlenme lütfen.
   Tansiyonun firlayacak.
   Senden bir seyde rica edicem lütfen su damlasina bir sey söyleme. Kötü biri diyil onlar. Cesur diye biri vardir. Yazik gerçek hayatda askini ilan ediyor ama kiz kabul etmiyor. O da bu nedenle her halde siteye girdi ve askini itiraf etdi.
   Sen sinirlenme olurmu?

   1. Fadime teyze dedi ki:

    olur guzel kizim olur.sinirlenmem

    1. su damlasi dedi ki:

     Fadime teyze selam oncelikle hos geldiniz. Bana yazdiklarinizi okudum nasihat gibi kabul ediyorum peki siz beni taniyormusunuz? Benim ne yasadigimi biliyormusunuz ? Ve ben neden uydurayim ki kime yalan borcum var hoslanmiyorsaniz okumayin yorumlarimi benim burda kalbime yakin bildiyim arkadaslar im var onlar istediyi halda ben bu siteden giderim.

     Aytacim bitanem asli bitanem ASK HASTASİ bitanem ayanim bitanem ulker azeri gozel ablam HANİM abla benim yorumlarimdan rahatsiz oluyorsaniz lutven soyleyin iste o zaman siteden cikarim

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Iyi aksamlar su damlam canım benim ben sen de rahatsiz olmyorum o ne demek sakin yine bir delilik yapip da ben gidyorum deme fadime teyzze seni uzcek bir sey yazmak isdememsdir sadece bir büyük olarak ozel heyatiniz bur da konsmayin bir birinizi tanyor sunuz demey calsdi her hal de sonc da o biz de büyük internet sitesin de ozel hayatin konsulmasina iyi bakmyor sen fadime teyzzeyi yanisi anayip on kirlma o biz de büyük bir bildigi var dir elbet ben seni çok sevyorum canım arkadasim hiç bir yere gitme sakin

    2. Anonim dedi ki:

     Haklisin Fadime Teyze. Şu su damlasinin saçmalıkları buramiza kadar geldi. Mahremiyet diye birseu vardir. Alenen sitede aşk yasiyolar Güya. Birde sürekli intihar lafi. Canı çok kıymetsiz zaar kızın.Ayip ya rezillik.Yorum yazmaktan soğudum

     1. Cesur Sonmez dedi ki:

      Fadime teyze selam beni neden yok gibi biliyorsunuz anlamiyorum su Damlasi bu siteye yazdigini bana kendisi soylemedi ki onu suçu yok ben bi arkadasinin yardimiyla oyrendim cunki bu kizi seviyorum atdigi her addimi bilmeliyjm dogru azeriler mudur diyor ama ben turkum o yuzden calisanlarim bana patron diyor ben buraya ne umutlarla yaziyorum sizler bana destek olun diye turkiyede boyle bisey yok birine derdini anlatirsin sayqiyla dinliyorlar ama azeriler hemen tepki veriyor.Anonim ask ne zamandan rezillik olmusda haberimiz yok .

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iyi aksamlar fadime teyze hos geldin aramiza seni bir büyük olarak aramz da gormke den mutluluk duyraiz nasilsin ? fadime teyze cim demek uzun zaman dir siteyi takip edyor musun iyiki yazmişsin seni tandigima memun oldum ayan arkadasim çok hakli fadime teyzecim boyle sinrlenem su damlasi cesur abi çok iyi birileri rica edyorum bukadar sinrlenem tekrar hos geldin umarim bundan sonra sen de hep yazar sin siteye yazdiklarim yanis anlam teyzecim burdaki her kes benim icin çok deyerli hel o bir büyük se ben senin site de kalmani çok isdermi insallah gitmezsin elerin de opyorm

 47. Aytac azeri fan dedi ki:

  Bu analiz de çok guzel olmus canım arkadasim bana da bu hasta halimle ilac gibi geldi çok tesekkurler iyiki varsin seni çok sevyoruz bitanecik aslimiz

  1. aslı dedi ki:

   Geçmiş olsun canım dikkat et kendine.

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Çok tesekkur ederim canım tamam dikkat ederim kendime sen merka etme canım

  2. Cesur Sonmez dedi ki:

   İyi aksamlar Aytac guzel kardesim nasilsin?nasil oldun iylesdinmi?kendine cok dikkat et

   1. Aytac azeir fan dedi ki:

    Iyi aksamlar cesur abicim iyi diyelim iyi olalim çok SUKUR biraz daha iyim tamam dikat ederim kendime ilgin icin çok tesekkur ederim sen nasilsin ? Iysindri insallah

    1. Cesur Sonmez dedi ki:

     Aytac guzel kardesim iyi olmana sevindim yine de dikkat y qrip bu sakasi olmaz bende iyi deyilirse iyim o zaman benim icin zor bi gundu sadece iyiki varsin guzel kardesim .

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Tesekkur ederim cesur abicim sen de iyiki varsi sen de hep iyi ol insallah sikma o guzel canini biz yanız deyiliz unutma ALLAH var insallah hakimz da hayrlisi neyse o olur ALLAH hiç bir kulunu yanız brakmaz ben bu dunyadan hiç bir sey isdemyorum tek isdedigim pislikler den yalanda sef atimlar da ALLAH sevmedigi seyler den uzağa olmak di RABBIM binler ce defa SUKUR olsu

 48. isimsiz dedi ki:

  Analiz çok güzel.Bu salimin yine gıkı çıkmıyor aynen sevimle olduğu gibi.Bu arada yeni fragmanı izledim yine zehranın namusu üzerinden seneryo yazılmış galiba.Şu canan denen tipsizin tuzağı herhalde.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba isimsiz, teşekkürler, Salim amcanın bu sessizliği onda bir alışkanlık huy. Canan Zehra’nın başını yakacak. Ömer de onu kurtaracak anlaşılan. Ömer’in sabır taşı bir gün çatlayacak bakalım ne zaman?

 49. su damlasi dedi ki:

  Canim tesekkur ederim bu zor animda ilac gibi geldi bana asli bitanem cok opuyorum ve ennnnnn. Kocaman sariliyorum iyiki varsin

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler canım, her an geçer bu zor zamanlarda geçecek biraz sabır. Sabır taşı olmuş birinden sana söylenebilecek tek söz sabır.

   1. su damlasi dedi ki:

    Tesekkur ederim sabr ya sabr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir