Adını Sen Koy 20 Mart Özeti 131. Bölüm Fragmanı

Burak 17 Mar 2017 Adını Sen Koy  0

Mert daha fazla Zehra’ya kendini kaptırmadan Zehra’nın çok sevdiği arkadaşı Ömer’in karısı olduğunu görür ve önce bir şok yaşasa da sonrasında oldukça da üzülür. Yıllar sonra ilk defa bir kızdan hoşlanmıştır o da yakın arkadaşının eşi çıkmıştır. Mert Ömer’in çok şanslı olduğunu düşünür. Mert duygularını içine gömer ve durumu kimseye belli etmez; ancak Mert’in hislerini bir anda unutması kolay olmayacaktı.

Ömer ise yıllar sonra tekrar evine gelecek Merti en iyi şekilde ağırlamak derdindedir. Zehra da Ömer’in gelecek misafiri için konakta hazırlık yapar. Tam misafir gelecekken  gelen bir telefon tüm planları alt üst eder. Yasemin’in evlilik meselesini öğrenen Zehra duramaz ve mahalleye gitmek ister. Ömer ise Mert’in kendisi için çok değerli olduğunu ve eşini görmek isteyeceğini söyler ayrıca da Mert’e söz vermişlerdir.

Zehra her zaman ki gibi Ömer’i dinlemez ve hem çizimleri için alışveriş yapmaya hem de ailesiyle görüşmek için mahalleye gider. Diğer taraftan Mehtap gönderdiği belgeden bir şey çıkmadığını Ömer ve Zehra’nın mutlu olduklarını öğrenince ikiliyi huzursuz edecek yeni bir plan yapar . Ömer Zehra’yı almak için mahalleye gelmiş ikili tatlı sert atışırken Mehtap’tan Ömer’e gelen Zehra’yla ilgili bir mail Ömer’i şok eder.  Mail yine Ömer ve Yener ile ilgilidir.

Koray ise Salim’den aldığı güç ile Yasemin’i istemesi gerektiğini düşünür. Koray’ın ne annesi yanındadır ne de babası. Koray en çok bu gün anne ve babasının eksikliğini hissedecektir. Peki Fikret’in Koray’ın bu düşüncelerinden haberi olacak mıdır?

Adını Sen Koy 20 Mart Fragmanı

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Adını Sen Koy dizisi 20 mart pazartesi günü 131. bölümü ile Trt 1 ekranların da izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy 20 mart özetini şuanda telif hakları gereği yayınlayamıyoruz; ancak sizlere gelecek bahsetmeye çalışalım

Adını Sen Koy dizisinde Ömer ve Zehra sonunda yüzleşir. Ömer Zehra’ya eline geçen belgeden bahsetmezken Zehra’da Ömer’den Yener’in hazırlattığı belgeyi saklar; ancak sonunda Ömer Zehra’ya olan tepkisinin sebebini açıklayınca Zehra’da kendini savunur ancak bir türlü Ömer’in hakaretlerinden kurtulamaz. Zehra bunun bir yenerin oyunu olduğunu kendisinin haberi bile olmadığını söylese de inandıramaz.

Diğer taraftan Mert’in konağa gelmesi ve Zehra ile tanışması ile olanlar olur. Zehra’yı bir kaç kez görme ile neredeyse tutkulu şekilde aşık olan Mert için işler hiçte kolay gitmeyecektir. Z.K.’nın Zehra Kervancıoğlu olduğunu öğrenen Mert yıkılır.

Ömer Ayşe’nin ısrarlarına dayanamaz ve Zehra’nın çizdiği çantalar sonunda imalattan çıkar.  Zehra’nın bu özelliğini Adını Sen Koy’da bol bol göreceğiz zira Karamel Film sırf bu çanta işinde tasarımları kullanmak üzere İlkem Tasarım isimli firma ile anlaştı. Türk dizi ve filmlerinde mesleği olmayan kadınları meslek hayatına attırmanın en kolay yoludur tasarım işi zira eğitim değil beceri gerektirir; ancak tasarım işi dizilerde olduğu gibi sadece yetenek değildir; aynı zamanda yoğun deneyim ve bilgi gerektirir.

Mert Zehra ve Ömer’in evli olduğunu öğrenir ve ümitleri kırılır; ancak Mert ilerleyen bölümlerde Ömer ve Zehra’nın evliliklerinin sözleşme gereği olduğunu öğrenecek ve yeniden Zehra ile ilgili ümitleri artacaktır.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 20 Mart Özeti 131. Bölüm Fragmanı” üzerine 27 yorum

 1. dinara dedi ki:

  cok guzel dizi zehra ve omer cabuk sevgili olsunlar

 2. aslı dedi ki:

  Dört yakışıklı bir arada.
  Ömer, Demir, Mert ve Nihat.
  yalnız burada bir eksik var Ökkeş amca yok, onu da alsaydınız ya yanınıza.. size taş çıkartır o delikanlılıkta..
  ah gençler ah bir daha ki resminizde Ökkeş amcada olsun sizlerle gençler.

 3. aslı dedi ki:

  Ve bugün 18 Mart 2017 diğer günlerden biraz farklı. çünkü, bundan yıllar önce bugün büyük bir destan yazıldı Çanakkale de ve bu destanı yazanlar sayesinde bizler rahat huzurlu bir şekilde vatan topraklarımızda yaşıyoruz.
  hepinizin ruhu şad olsun Çanakkale şehidlerimiz.

  Çanakkale de 276 kiloluk top mermisini tek başına sırtlayan Koca Seyid’e nasıl yaptın diyenlere Allah’ın yardımıyla cevabını veriyordu. seni asla unutmayacağız. Ruhun şad olsun.

  1. Aylin dedi ki:

   Canakkale şəhidlərinin ruhu səs olsun. Kahramanlik dastani yazan kahramanlar asla unudulmaz

  2. nesrin dedi ki:

   18 .Mmartı hiç unutmayacağız şehitlerimizin ruhu şad olsun .Çocuklarımıza da anlatacağız bu ülke nasıl direndi ,nasıl zaferlere koştu .Benim olum bu gün 18 yaşına giriyor gururluyum destan yazan bir milletin evladıyım .

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkür ederim Aylinim, nesrinim ve Ir. sağ olun arkadaşlar. o büyük insanlar hiç bir zaman unutulmayacaklar.

    nesrin maşallah sana 18 yaşında bir oğlun varmış Allah uzun ömürler versin.

  3. Ir dedi ki:

   Rohlari sad olson

 4. Ülker azeri dedi ki:

  Eeee İR neymiş demekki ben her zaman davakar Ülker olmyorum. Arada sırada güldürede biliyorum:) Ha dirilişe gelince baktım hiç kimse Güneylini beyenmemiş kıza hakaret edyolar, bende savunuyum dedim. Ama bu yorumumla seni güldüreceyimi hiç tahmin etmemişdim:) Seni güldüre bildiysem ne mutlu bana;)

  1. Ir dedi ki:

   Cok tesekkor ederim .

 5. Neo Ottoman dedi ki:

  Gerçektende telefonda zorba yazıyor ve Ayşe açıyor ve bizde yedik beyler ve bayanlar lütfen güzel gideni FİNAL bölümü diye görmek istemiyoruz
  Ama böyle ufak detaylar insanı gerçekten diziden uzaklaştırıyor biliyorsunuz dimi
  Birde bazan alakasız olaylar görülüyor ben anlayamıyorum
  Tamam dizi uzaması lazım ama tatlı sert bir şekilde uzatın
  Yener rolündeki arkadaş herhalde diziden çıkmış galiba mesela yurt dışına çıkarın ve biraz Zehra’nın ve Ömerin rahatlatabilirsiniz ve ne Ömer’i nede Zehra yı şöyle güldürmüyorsunuz arada birde olsa güldürün hep somurtkan bir şekilde görüyoruz
  Ve ne hikmetse evde kimse anlamıyor görünüyor
  Mesela sizin evinizde böyle birşey olsa 10 yaşındaki çocuk da anlar diyeceğim malesef ve bir kerede olsa aleve ders verilmesi lazım değilmi
  Evin ve işin patronuki o kadar yüceltilen birinin hanımı alevin önünde kuzu gibi duruyor
  Sizce bu evlilik anlaşmasını kimse o kağıdı gören sadece Nihat ve oda zaten 2 böşümdür sanki Yok gibi diğerleri anlıyorda anlamıyormuş gibi rol yapar bir ahvel içinde görünüyor
  Ben söyledim söyleyeceklerimi senarist bey ve bayanlara buradaki yorumlara bakılırsa daha güzel birşeyler çıkar ümidi ile
  Saygılar
  Neo Ottoman

 6. Anonim dedi ki:

  Arkadaslar bu dizide omer zehra aski olmayacak ancak birbirlerine boyle mal gibi baktirip duruyolar sinir bozmaktan baska bisey degil. Alevin mehtabin kotuluklerine ilave yapsinlar. Yasemini eversinler atolyenin isleri artsin ama bizim bekledigimiz o ask hic gelmesin. Bu kadar olur iste ama izlemekten de vaz gecmiyoruz yine merak edip bekliyoruz. Yinede omer ve zehranin o bakismalarina gercekten artik cok sinir oluyorum. Konusmayan beton bile mehtaba neler anlatiyo nasil anliyo anlamis degilim ama zehra omer gibi degiller en azindan. Bunlar bakisiyolar uzun uzun ama yine birbirlerini yiyolar.

  1. Ülker azeri dedi ki:

   17 mart 2017 saat 23:33 tarihinde yazan ANONİM arkadaş madem dizini beyenmyorsan o zaman izleme. Yoo illahide yorum yazcam diyorsam o zaman diyer arkadaşlar gibi terbiyeli şekilde yaz. Mal ne yaa.

 7. Anonim dedi ki:

  Salamlar olson istmely cocoklerim gorban ololm sizlara.iran

 8. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar bu senaryodan aşk çıkmaz ben ümidimi kaybettim olmayan nikahtan olmayan bir adamdan cürmü kadar yer yakayaman mehtabı mafya yapan alevi mafya patroniçesi yapan maşlh önüne gelene racon gezen karısı gibi görmeyip hesap soran daha ne yazıyım aşk dizisi olmuş alaca kuşağı dizisi o yüzdem şimdi bide mail senaryosu etti 135.mehtabın çıkması olur 155 ondan sonra zehra sevimin annesi olmadıgını öğrenir biliyordun benden sakladın diye konaktan gider ömer peşinden.sonra demet gelir zehra öne en geçmişini sorgulamaya başlar tabi demet elinden tutmuş gelmesse 6 7 yaşlarında bir erkek çocuğuyla etti mi dizi 190 geriye kalır bir on bölüm onuda artık yenerimi getirirler yoksa sevimin parası biter harçlıgınımı almaya gelir hop sezon finali lütfen yayınlayın aşk beklemeyelim buna kendimizi alıştıralım sinirlerimizle oynamayalım

 9. Ir dedi ki:

  130 BOLOM COK BERBAT BIR BOLOM OLDO . BENCE BO YAZARLAR BO DIZININ KONOSONO TOTAMAMISLAR . DENGESIZLIK BAS ALIB GEDIYOR OMERIN 6 AYDA ZEHRAYA VERDIYI 187000 TL BO SEBEPTEN YAPMADIGI KALMIYOR HER HEREKETI SORoN OLOYUR HAKARET DIZ BOYO ADAM KIZIN ALDIGI NEFESI BILE SORGOLOYOR AMA NAZANA BIR ANDA 100.000 tl veriyor ve sorgolamadan. Sanki dizi yasemin icin cekilmis . Neden se bolom kortoloncaya kadar az kalsin torkiyenin her kosesine bas cekeceklerdi sirf zehrayla omerin konosona girmemek icin . Iki haftalik yener konosono ve o sebepden dolayi yasanan krizin cevabi 10 saniyelik bakisma ve bir kelime benim haberim yokto oldo . Yazik bize

  1. Aylin dedi ki:

   İr ne oldu sana böyle . Arkadasim Ömərin bu yardımları o para üçün diyilki o para məsələsi gecmisde kaldi. Artık Ömərin bütün hirsi Öfkesi kiskandigi icin .Nazana para vermesi ise bence Ömeri yuculten bir durum . Demeki Ömer baska zenginler gibi diyil Alev gibi mesala . Ömer yufka yurekli daha oncede söylemisdim Onun sert görunusunun arkasinda cok yifka yurekli birisi var . Ve yardima ihtiyaci olani sorqulamaya gerek gormuyor.AMA yasemen konusunda haklisin gercekden Yasəmən və Korayib sahnesi Ömer və Zəhranın səhnəsindən çok.

   1. Ir dedi ki:

    Sen oyle diyorsan oyledir ama omer nazanin bile derdini dinledi ve kendi yardim etti ama zehrani dinlemek bile istemiyor yardim kalsin bi kenara . Omer zehrani yenerden kiskansin iyidir conko bende bir iki haftedir yenerin adini bile doymak istemiyirom zehrayada bo yozden sinirliyim hal bo ki yener koto de kollansaydi zehrani cani kadar seviyur ve azabinada katlasiyordo ama zehraya yarasmiyordo o yozden her kes yenere nefret ediyor .hatta mert le zehranin arasinda bi sey olacak diye kendimde diyilim ama zehrani mehtabin nesinden kiskaniyor mehtap erkek diyil ki . alt tarafi mehtap kotolok yapiyor ve ononda caresi omer gibi birine cok kolay olmali nece alevin pisliyini bile bile altdan aliyur mehtapi ya sostorson ya altdan alsin omer ta filipinlerden indoneziyalardan , donyanin obri ocondan is yapan bir adam ama sevib soyleyemediyi sevgilisine bi el atmiyor sorono kokten hall etmiyor. Zehra desen omere annatmak yerine dovara konosuyur , zaten benim sinirim karakterden cok dizi kadrosona . Arkadas bi seyricini dinle . Bi otor kendin cekdiyin diziye bak . Karakterle donyasinin arasinda bi oyom yarat teknik kosorono azalt . Mantik olson konolarda , bo gon vicdan hakki seryalina bakdin sa dilberler babasiyla konosmak icin deniz kenarina gittiler sakin bi ortamda kimse araya girmeden konosdolar ve bo her hangi dizi ve ya filmde boyledir onemli bir konoyo vakit ayirarak cozoyorlar . Neyse cok ozadi bakalim asli hocam ne diyecek ………

    1. Ülker azeri dedi ki:

     İr bak bu konuda haklısın. Zehra bazen olub biteni Ömere söylemeyince resmen çldryorum. Ama ne demişler birini seveceksen olduğu gibi sev deyişmeye çalışma. İşte bende bu dizini olduğu gibi seviyorum.
     Bide annamyorum. Bu kıskanclık neye gerek. “Sevdiyim için kskanyorum” cümləsi kocaman yalan sadece…
     Kskanmak güvenmemektir, sevdiyine inanmamaktr, onda şüpe etmektr. Ben şahsen beni kskanan insanın SENİ SEVİYORUM sözünden şupe ederim…
     Sevgi inanmaktr, güvenmektr, sayqı duymaktr… İster kızla erkek arasında , ister arkadaşlar arasında istersede anneyle çocuğu arasında. Hiç fark etmez…
     Kıskanclık şeytandır SEVGİNİ ykar…

     1. Ir dedi ki:

      Elbette oyledir arkadas sen bonon bo halini ve her halini seviyorsan daha ne istiyorsan? Bo arada cok goldordon beni dirilis sayfasinda goneyel hakkina yorumonla

     2. aslı dedi ki:

      Ülkercim bir konuda seninle aynı fikirde değilim canım, kıskanmak dozunda olduğu sürece güzeldir.
      Kıskanmak sevmenin bir göstergesi bir üst sınırıdır.
      Kıskanmak Yare duyulan aşkın ifadesidir ve kıskanmayan erkekten hayır gelmez.

    2. aslı dedi ki:

     Nazan ile Zehra bir değil Ömer’in gözünde.
     Zehra ile bir yanlış anlama ile tanıştı. öylede devam etti. hatasını sonradan fark etti, halada Ömer Zehra konusunda yanılmaya devam ediyor. Nazan yanında çalışanı ve göz yaşı ve sağlık Ömer’in zayıf yanı Nazan’ı o halde görünce iyi niyetiyle yardım etti Ömer.
     Ve Ömer tam Zehraya güvenecekken Mehtap olayı patlak verdi. Zehranın bunu kendisinden saklaması ağırına gitti Ömer haklı burada Zehra açık açık Mehtap’ın Yener’in kardeşi olduğunu söylemeliydi.
     Nezaman Ömer Zehra yı dinlemek istese Zehra susuyor, ne zaman Zehra konuşmak istese Ömer kaçıyor dinlemiyor iletişim problemi yaşıyorlar. bazende çok güzel karşılıklı konuşabiliyorlar. o an ki ruh hallerine bağlı dalgalı bir haldeler hep bir iyi bir kötü, bir küs bir barışık. Ama ne olursa olsun ikisi de birbirini çok seviyor. tabi bende onları yaramaz iki küçük çocuk gibiler birde inatçı keçi 🙂
     Ömer yine pişman olacak Zehra yı dinlemediği için. ve Ömer Zehra yı sevdiği için de kıskanıyor. seven insan kıskanır en nihayetinde.
     Sen demişsin ki Mehtap’ı neden kıskanıyor diye? Ömer, Zehra’nın Mehtap aracılığı ile Yener’i görebilme ihtimaline karşılık Mehtap’a karşı görüşmesini istemiyor. iki kardeşin bir olup kendilerine zarar vermesinden korkuyor Ömer. ancak Zehra buna ihtimal bile vermiyor. burada da Zehra yanılıyor. Ömer haklı Mehtap tan zarar geleceğini biliyor.

     Senin dediğin gibi teknik hatalarda olmasa çok güzel olacak dizi ve üstü kapalı konular açılsa daha süper olacak.

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Ir, sen yine dolmuşsun arkadaşım:)
   Sen Nazan ile Zehra yı para konusunda karşılaştırma yapmışsın ancak orada farklı bir durum var.
   Zehra’yı Ömer şirkette Nihat ile gördü ve onları yanlış anladı. Zehra’yı para için zengin koca avına çıkan biri olarak düşündü. yanıldığını çok sonraları anladı ancak o zaman diliminde bir yanlış anlma furyası almış başını gidiyordu. işte o zaman da Ayşe de yanlış anlamıştı abisi ile Zehra’nın sevgili olduğunu düşündü. Ömer de kardeşi için Zehra’ya evlilik teklifi yaptı. karşılığında da istediği parayı verdi. o zamanda Zehra yı sorgulamamıştı Ömer.
   şimdi ise Nazan’a para verdi, Nazan sağlık için istedi. söz konusu burada sağlıktı, Ömer o yüzden Nazan’a sormadan verdi iyi niyetinden. yanında çalışanı mağdur olmasın diye ama Nazan yalan söyleyerek iyi niyetini suistimal etti.
   Ebaşta Zehra da babası için sağlık için istiyorum deseydi Ömer yanlış düşünmezdi. Ayrıca Ömer o kadar iyi niyetli ki, Zehra kolyesini satmak istediğini telefon konuşmasında Ömer gizliden duymuş buna müsaade etmemiş 10 bin tl gibi bir parayı vererek Zehra ya kolyesini Zehra’nın satmasına engel olmuştu.

 10. melos dedi ki:

  Dizi iste napcan niye ogreniyor mert sizlesmeyi

 11. Anonim dedi ki:

  zehrayı ömerin yanında iş kadını yapabilirdiniz yahu .çocuk dahi kulanmaz O basit cantları. amac dizi uzasın . halbuki 33. bölümde zehra ömere söylemişti şirkentte calısam olurmu diye yani anlamak mümkün değil oda yazıcılarını kaldı ki haftalardı. olmayan yener konuları ve mantıkzık belgelerle oyaladınız diziyi mantıksızca resmen izleyicinin aklıyla alay eder gibi. hizmetcinin yaptığı tehtiler cabası . dizde bütün insanların karakteri bozdunuz. bir tek insan bırkamadınız. nazana alevin pis işlerini yaptıtıra yaprıra şimdide kızı hırsızlıktan sonra şantaja teşfik ettiniz pes doğrusu bu dizi gündüz kuşağı ve çocuklar. izliyor. anlamısızca betonun ve mehtap mafyasınız diziyi işkal edip arğo kelimeler kulnaması senin derini yüzerim gercekte diziyi koşar adımlarla dibe cekiyorsunuz. alevin kötülüklerninde bir dozo olmalı değilmi senaritler .her bölümde alevin kötülüklerinide izlemekten şiştik.artık diyoruz şu kötülük seneyolarınıza ve enrikalra son verseniz dizinin konularına dönseniz anlamsızca merti zehraya aşık etme cabalarınızdan vaz gecseniz ömerle zehranın sözleşmeli evliliğini mert duymak zorunda değil neden aile yapısına edep adaba iyiliğe güzelliğe dair örnek davranışlar iceren seneryolar yazmıyorsunuz . senaristler.korayın babası annen hasta gel seni özlüyoer diyor koray yasemine annem beni kücükken bırakıp kitmiş diyor bu ne celişki. . senarislerin biribirinden haberi yok bir evde .3 kişi yemek yaparsa her gelen yemeğin tuz yok der tuz atarsa yemek tuzundan yenmz senarislerde önüne gelen okumadan seneryo yazıyor dizde böylelikle izlenmez oluyor yerinde sayıp duruyor malesef konulara dönün ömer anlamadımı. alevin dosyayı aldığını neden ömerin odasında kamerası yada özel belgelerini saklaya bileceği özeli yok .maşlla alevinelini kolunu epeyce uzatınız kötülük yönünden .ama ömeri ve zehrayı bir türlü korumaya almadınız. her yaptıklarını anlamsızca ortalığa döküyorsunuz nazanın zehrayı tehtit ettirmeniz gibi bu konular çok sacma ve üzücü. biraz. kaliteli senaristlerden ve dizlerden örnek alın başak yazı odası izleyiciyi eayi yerine koymayın zehranın telefonunu ayşe açtı .ömerin ismini zorba olarak görmedini bu ne mantıksızlık. biraz daha dikat. zehraya hala anlamsızca Ömere ya.. yaff. kelimelerini hala kulandıyor olamanız hala ömere zorba diye hitap etmesi. çok saçma oldu artık ömer bey demesi çokmu zor örnek davranışlar izleyiciye artık lütfen.

  1. Anonim dedi ki:

   Aynen size çok katılıyorum baya alay ediyorlar bizle.hem mert ne olursa olsun anlaşmasına olsa arkadasinin nikaginda olan birine karşı nasıl umut beslenmiş. Boşansalar bile olmaz .nasıl bise bu ya herşey normal karşılanıyor artik

 12. Anonim dedi ki:

  Mert çekil sen aradan zehra ömer görmek istiyoruz,sen git alevle ilgilen ,gerçi alevde mutlulugu hak etmiyor ya

 13. AYGUL**VIVIM**benim dedi ki:

  Ulkeromm buraya senin için yaziyorum 🙂 nasin iyiyimisin ….buarada novruz bayramin kutlu olsun ..ben hiç bilmezdim bukadar önemli olduğunu ..senle birlikte birçok arkadaslarimin sayesinde öğrendimm …kendine ıyi bak optummm bybybyyy 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.