Adını Sen Koy 2 Ekim 6 Ekim Fragmanı Adını Sen Koy 38. Hafta Fragmanı

Burak 30 Eyl 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy’d sonunda bir bilinmezlik daha son buldu. İzleyicilerimiz sürekli Ömer Salim’e kızı ile evli olduğunu söyleyebilecek mi derken; Ömer bir cesaret ile Salim’in karşısına çıktı ve biz; benle kızınız Zehra evlendik dedi ve Salim’in sert tepkisi ile karşılaştı.

Tabi ki Ömer’e bence bu iş düşmezdi. Babasına Zehra çok daha uygun bir dille gerçekleri ve nedenlerini anlatmalıydı ama olmadı. Ömer acele etti ve Salim’e karşı bence çok büyük bir ayıp etti.

Bu olay üzerine kalp krizi geçiren Salim acilen hastahaneye kaldırıldı. Salim’in hastahaneye kaldırıldığını duyan Zehra ve Ömer hastahaneye koştu anca Salim’in bulunduğu odaya girdiklerinde Salim’in öldüğü haberini aldı; peki gerçekten Zehra’nın babası Salim öldü mü? İşte Adını Sen Koy 2 Ekim 6 Ekim Fragmanı

Diğer taraftan Kerem ile Sabah sonunda yüz yüze geldi. Kerem evinde emlakçının kaldığı gerçeği ile yüzleşti ve kendisine atar yapan Sabah’ı resmen aşağıladı. Kerem Sabah’a tuhaf bir yaratıksın dedi. İşte fragman

Adını Sen Koy 38. Hafta fragmanı

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 2 Ekim 6 Ekim Fragmanı Adını Sen Koy 38. Hafta Fragmanı” üzerine 7 yorum

 1. ayse ,c dedi ki:

  Gülcan sana yüzde yüz katılıyorum salimin yaptığında bir çeşit baskı yeter artık zehrayi uzmeyin

 2. Gülcan dedi ki:

  Salim amca herkese nasihat veriyor ama kendi uygulayamiyor hoşgoru sabir falan filan başkasina akil vermek kolay goster bakalim buyuklugunu affedici ol konuyu uzatma zehrayi daha fazla aglatma sen onu sevime karşida koruyamadin senin yuzunden çekiyor herşeyi bir yuzunu gulduremedin şu kizin oyle guzel kizim guzel kizim demekle olmuyor sevime kalsa ćoktan olmuştun zehra evlenerek hayatini kurtardi karinla oz kizin yasemin ne yapti senin için zehra mutlulugu hak ediyor omeri tanisan çok seversin firsat vermelisin ay ben salim amcaya mektup yazmisim neyse okur belki

  1. Alya dedi ki:

   Çok haklısın gülcancım.zaten lafla peynir gemisi yürümez diye boşuna dememişler.salim hoşgörü,fedakarlık falan filanla ilgili kitap yazsa ne farkeder kızını affedemedikten sonra.

 3. Alya dedi ki:

  Korktum.gerçekten korktum.salim ölüp diziden ayrılmaz bence ama zehra ömere sen benden habersiz babama nasıl anlatırsın şeklinde kızabilir.

 4. Film profesörü dedi ki:

  Salim yazıklar olsun sana insan bir davetiye yollamazmı diyerek ömere kızar.Ömer dışarı çıkarken onu takip eden salimin ayağı kayar yere düşer herkes kalp krizi geçirdi sanarken salimin fıtığı patlamıştır.Zehra ile ömer hasteneye gider salim wc ye gitmiştir zehra babası öldü sanarak üzülür.salim wc den gelir elini öptürür.ömer salime elini yıkamadin elini öpmem deyince salim ömere kızar.dr lar gelip salimi ameliyata götürür.salim ömeri görmemek için üstüne çarşaf çeker zehra bunu görünce ağlar.

  1. nesrin dedi ki:

   Sağ ol beni tekrar güldürdün .Yazılarınızla neşe katıyorsunuz .Salim babayı kötü kızdırmışa benziyor SALI GÜNÜ DÜZELİR ARALARI ,İNŞALLAH .

  2. Ayan dedi ki:

   Film profesörü sen çoook yasaaa.
   Hep bizi güldürüyorsun.
   Allahda seni hep güldürsün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir