Adını Sen Koy 199 ve 200. Bölüm Fragmanı 19 Ekim 20 Ekim

Adını Sen Koy’da söz zamanı gelir çatar. Ömer’i evine Salim’den söz için onay alır. Zira Şükran hayırlı işlerde acele edilmesi gerektiğini düşünmektedir. Bu tür hayırlı işlerde iki tarafta bir sorun yok herkes sevgisinden eminse araya fitne fesat girmeden iş bitirilmelidir.

Ömer zaten Zehra’sız bir dakika bile bekleyecek durumu kalmamıştır. Bu nedenle de hemen ertesi gün Söz’ün kesilmesini ister. Bir gün içinde yapılacak söz ise Zehra için adeta kabustur. Yarın sözü olduğunu duyduğunda inanmak bile istemez; zira çok erkendir. Hiç bir hazırlığı yoktur.

Hemen Salim’in evinde tatlı bir hazırlık başlar. Hazırlıklar devam ederken eve gelen ilk misafir Sabah olur. Sabah bu kadar önemli bir günde arkadaşı Zehra’yı yalnız bırakmayacaktır; Zehra ise Sabah’ı gördüğüne çok sevinir. Artık dizimizde Zehra Ömer hikayesi Sabah ve Kerem hikayesine bağlanmıştır.

Akşam olmadan ise ne yazık ki işlerin karışacağı anlaşılır; zira aslında her şey yolunda gibi gitse de hiç bir şey yolundan değildir. Ömer kız istemeye yanında kimi getirecektir. Akşam olduğunda kapı çaldığında Zehra karşısında elinde çikolata ve çiçek olan Ömer’i görür; arkasında ise Cevriye ve bir adam vardır. 

Zehra Cevriye’yi gördüğünde ilk şokunu yaşar; ancak Ömer’in Cevriye’den yardım aldığını düşünür. Peki o adam kimdir? Cevriye ve Ömer ile kız istemeye gelen?

Adını Sen Koy 19 Ekim 20 Ekim Fragmanı

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 199 ve 200. Bölüm Fragmanı 19 Ekim 20 Ekim (14 Yorum)

 1. En cok sevdiyim və izlediyim dizi hazal və erkan size bayiliyorum en boyuk hayraninizim 2 yildi sevərək izliyorum

    • sulu gözüm canım benim sen beni merak etmişsin, sağ ol canım, ben işlerimin yoğunluğundan ancak fırsat bulup siteye girebiliyorum.
     ve ben biraz rahatsızdım siteye de bir kaç gün o yüzden giremedim bir süre öyle ki bugünde dünkü gibi uyudum dizi başlayana kadar o kadar yorgunum anlayacağın. hemde aşırı derecede daha yemek yemedim gidip şimdi yemek yiyeceğim sonra yine gelirim ben.
     bu arada Ömer ve Zehra çok güzeller resimlere yorum yaptığıma göre iyiyim 🙂

 2. Fragram çok guzel sonu da o mesur nişan günü gelip cati ben simdi de çok heyecanlandim hepimize hayrli uğurlu olsu insallah yani ben bukadar heyecanlandim sa omer ne hal de dir kim bilir

 3. Abi sizde 06:28 bizde 07:28 oluyor yani okul vakti.eskiden daha kotuydu sizle bizde 2 saat fark vardi.dizileri izlemek zor oluyordu mesela sizde 8de baslayan diziler bizde 10da basliyordu gec saatde bitiyordu haliyle ama saatler deyismeyince iyi oldu fark 1 saate indi simdi daha iyi.