Adını Sen Koy 195. bölüm özeti 13 ekimde neler olacak

Zehra için artık karar vakti gelmiştir.  Ya aşkını unutup babasıyla yaşayacaktır ya da babasını bir kez daha üzüp Ömer’le kalacaktır Zehra bir kez daha babasını üzmek istemez ve Ömer’den ayrılır Ömer ise Zehra’nın kararına saygı duyar ve Salimler son bir kez görüşmeye gider peki Ömer bu sefer Salim’in kalbini yumuş atabilecek midir?

Diğer taraftan Şükran ise Zehra’daki bu sıkıntılı durumun nedenini anlamıştır  Zehra bu adama aşık olmuştur ve babasına söyleyememektir. Şükran Zehra’nın Ömer Kervancıoğlu ile ilgili düşüncelerinden emin olmak için onu konuşturmaya çalışır; ancak Zehra babasından utandığı için onunla konuşamayacağını söyler. Bu durumda Salim’e Zehra’nın kalbinin kimin için çarptığını söylemek düşmektedir.

Zehra ile konuşan ve artık Ömer’i deliler gibi sevdiğine emin olan Şükran Zehra’nın duygularını Salime anlatmaya gider. Şükran gittiğinde Türkiye’nin önemli iş adamlarından Ömer Kervancıoğlu  atölyenin önünde Salim ile konuşabilmek için nöbet tutar. Ömer’in bu ısrarlı davranışı karşısında Şükran Ömer’in de Zehra’ya aşık olduğunu anlar. Zira bu kadar zengin bir adama kız mı yoktur?

Sabah sonunda mafyanın elinden kurtulur. Ama mafya bir türlü Sabah’ın peşini bırakmaz. Kkaçarak bu işi çözemeyeceğini anlayan sabah farklı bir yöntem düşünmek zorundadır.  Sabah mafyalara para vermeden bu işin içinden çıkamayacağını anlamıştır.

Kerem ise tam sabahtan kurtuldum derken sabah yine karşısına çıkar. Bu sefer Kerem’in başına gelecekler konusunda Sabah’a çok ihtiyacı olacaktır. Kerem’in oynaştığı kızların abisinden dayak yiyeceğini anlayan Sabah biz Kerem ile nişanlıyız der ve Kerem’i kurtarır.

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 195. bölüm özeti 13 ekimde neler olacak (4 Yorum)

  1. Arkadaşlar bazen siteye geç giriyorum o yüzden konuları kaciriyorum geriden yazdığım için kusura bakma yın. ..

  2. adini sen koy insallah okurlar yorumu diziyi uza ticaz diye fenaliklar geliyor icime tam bir haftadir salimin inadi gitmedi yahu koca bir hafta geldi gecti yapmayin ya bir konuyla bir hafta surukleniyoruz bayilicam yani senaristlere nasil yorumlari gostericez iste diziler bi yuzden reyting almiyor fenalik getiriyorlar millet merak etsin diye

  3. İyi akşamlar bence Zehra nin hiç açık kapı bırakmadan gitmesi karaktere ters
    eçünkü o uçurumda Ömeri bırakmayıp ölüme onunla giderken şimdi hiç çaba şart etmemesi anlaşılır gibi değil yani sırf diramolsun diye bence ssabahın peşindeki püsküller salimle musallat olacak ve Ömer yardımcı olucak yani Ömer bir kahraman olarak salimin hayatına girecek salim bu sayede Ömeri dinleyecek belki bu arada Koray da orda olur ve Yaseminde kendisininde Ömerin kurtardığını söyler

  4. nolucagini ben soyluyim zaten cogunuk biliyo zehranin omere aşik olduĝunu şukran abla salime anlaticak omerde saime zehrayi sevdigini anlaticak halboyle olunca salimde omere ayilene haber ver ciceĝini çikolatani al gel kizimi iste diyice ve nishan merasimi isteme merasimi olucak iki gun guzel ama yine gasbet dolu gunler bashlicak