Adını Sen Koy 194. Bölüm Özeti 12 Ekim Analizi

Burak 13 Eki 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 194. Bölüm 12 Ekim 2017 Perşembe
Zehra Konaktan Ağlayarak Ayrıldı. Şükran Teyze Zehra’nın Gönlünde Yatan Aslanın Ömer Olduğunu Anladı. 

Babası ile Konuşabileceğini Söyledi Ama Zehra Kabul Etmedi. 
Ömer Salim Amca ile Konuşabilmek İçin Dükkan Önünde Bekliyor.

Ökkeş amcanın aniden ölmesinden dolayı konak büyük yasta ve Zehra Ayşe’nin onu arayıp acı haberi vermesinden sonra konağa gelmiş. Babasının da iş alması ve geceyi çalışarak geçirecek olmasından dolayı bunu da Şükran teyze Zehra ya haber verince telefonda istersen bu gece kalabilirsin demişti.

Zehra bir geceyi konakta odalarının terasında Ömer’in omzunda sabaha kadar uyuyarak geçirdi. Ömer ise hiç gözünü bile kırpmadan sabahı sabah etti. Nede olsa sevdiği biricik eşi bir geceyi omzunda uyuyarak geçiriyordu hiç uyuyabilir miydi Ömer, sabaha kadar uyumadan geceyi bitirdi Ömer.

Zehra da sabah olup Ömer yanında odada yokken eşyalarını topluyor kimselere haber vermeden gidecekti Zehra, olmadı. Ömer odaya girince, Ömer’e yakalandı Zehra.

Ömer göndermek istemedi ama Zehra babam diyerek gitmek zorunda olduğunu söyledi. Dili böyle söylese de gözleri ve gözyaşları Ömer den ayrılmak istemediğini gösteriyordu. Ama fedakar bir evlat olarak Zehra yine babası için bir fedakarlık yapacak sevdasını, aşkını, Ömer’i kalbine gömecek ve evine dönecekti.

Sevdasından önce geliyordu babasına olan saygısı, hürmeti. Onun rızası olmadan evlilik olmazdı. Yaptığı sadece babası yaşasın diye 6 aylığına yapılmış bir iş anlaşmasıydı. Anlaşmalı evlilikti. Süresi bitmiş, babası da öğrenmişti vakit eve dönme vakti idi.

Zehra ağlıyor, Ömer de ağlama diyerek Zehra’nın gözyaşlarını siliyordu. Bırak ne olur gideyim yoksa hiç gidemeyeceğim dediğinde Zehra. Gitme dedi Ömer.

Babamı ezip geçemem bunu benden isteme gitmem gerek diyerek birçok açıklamada bulundu Zehra.

Kendince haklıydı Zehra. Hele birde ömrünü hep fedakarlıklar yaparak geçirmiş. Hiçbir zaman kendisini düşünmemiş. Hayallerinden umutlarından vazgeçen Zehra nasıl 6 ayından vazgeçti ise şimdi de babası için sevdiği erkekten eşinden Ömer den vazgeçiyordu Zehra.

Kimileri için bu biraz garip gelebilir ancak fedakarlıkla geçen bir ömür için bu hiç de garip değil. Bunu anlamak kimileri için çok zor biliyorum ama durum bu. Fedakar insan gönülden sevendir. Fedakar insanın sana neler verebileceği değil. Senin için nelerden vazgeçeceği önemlidir. Zehra da babası için vazgeçen taraftı. Çünkü, babası Ömer den önce geliyordu atasıydı Salim Amca. Ezip geçemezdi babasını Zehra.

Zehra Ömer den bir istek de bulundu, ağlayarak ben bu kapıdan çıkıp giderken bir şey yapma, söyleme ki, gidebileyim dedi.  Ömer de hiç konuşmadı. Zehra da ağlayarak valizini aldı ve Ömer’e hoşça kal diyerek çıkıp gitti konaktan.

Ömer elinde Zehra’nın ona verdiği yüzük ile kalmıştı odada sonra arkasından koşup durdurmak istedi Zehra yı ama Ayşe çıkınca karşısına koridorda durdu Ömer.

Ökkeş amca için Kuran okutacaklarmış onun içinde Ayşe Zehra ile birlikte Hediye ablanın yanına gidip özel istediği bir şey olup olmadığını soracakmış ama Zehra yı görememiş Ayşe. Abisi de Zehra’nın önceden söz verilmiş bir işi vardı oraya gitti halledene kadar gelmeyebilir dedi. Ayşe tamam diyerek ayrıldı Ömer de elinde yüzük ile dışarı çıktı.

Sabah evden gidecekti ama kapıda onu takip edenleri görünce eve geri girmek zorunda kaldı. Kerem de neden gitmediğini sorsa da açıklama yapmadı Sabah.

Kerem içki içtiği için başı ağrıyor oh olsun beter ol. Biz dizimizi diğer dizilere benzemediği için sevmiştik. Adını Sen Koy Dizisini de diğer dizilerden bir farkı kalmayacak noktaya getirirseniz siz kaybedersiniz dizi ekibi. Ben dizimde içki içen sarhoş, ayyaş, kusan insanlar görmek istemiyorum. Midemi bulandırdı Kerem.

Kerem Sabah ile konuşmak istediğini söyledi, oturdu yatağa Sabah ayakta, senin ailen yok mu? Merak etmiyorlar mı seni?  İstediğin saatte bu eve girip çıkıyorsun başlarından attılar her halde dediğinde Sabah hiç cevap vermedi.

Kerem, Sabah söylemedi ben söyleyeyim, bildiğim kadarı ile anne ve babası bir kaza da ölmüş Sabah’ın kimsesi yok. Neyi var neyi yoksa o sırt çantasının içinde.

Zehra mahalleye döndüğünde evin kapısı Şükran teyze açtı. Birlikte içeri geçtiler. Zehra’nın gözyaşları yine sel olup aktı. Ökkeş amcadan, onun ne kadar iyi bir insan olduğundan, erken ölümünden, herkesin onu nasıl sevdiğinden bahsetti Zehra.

Şükran teyze de, ölüm herkesin başında. Diğer konaktakiler nasıl diye sorunca, 

Zehra; Ayşe perişan oldu. O, Ömer, Ömer bey, abisi Ayşe’nin  O da perişan oldu dedi. Şükran teyzenin Zehra’nın Ömer demesi dikkatini çekti. Sen iyi misin? bir derdin sıkıntın varsa benimle konuşabilirsin. Ben senin teyzen annen sayılırım dedi.

Senin sevdiğin, gönlünün kaydığı biri varsa söyle. Ben babanla konuşurum durum senin bildiğin gibi değil. Her şey kağıt üzerinden ibaret değil der usulünce babanla konuşur gençlerin birbirinde gönlü olduğunu söylerim dedi.

Zehra da, sakın Şükran teyze sen babama bu konuyu çıtlatırsan ben babamın yüzüne nasıl bakacağım, böyle bir şey yok zaten babamı birkere daha üzemem dedi.

Zehra’nın da gönlü var sevdalanmış Ömer’e ama babasından çekindiği için, onu üzmek istemediği için sevgisini kalbine gömüp yok diyor Zehra.

Şükran teyze, Zehra’nın gönlünde yatan aslanın Ömer olduğunu anladı ama Zehra yok dediği için tamam sen nasıl istersen öyle olsun diyerek konuyu kapattı.

Ömer de Salim amcanın dükkanına geldi. Ama içeriye giremedi. Salim amcanın en son söylediklerini hatırladı ben son sözümü söyledim. Bu konuda burada açılmamak üzere kapandı demişti. Ömer bu sözlerden dolayı dükkana giremedi. Dışarda bekledi.

Salim amcada içerden gördü. Kendi kendine; senin derdin ne? Dedi daha fazla dayanamadı dışarı çıktı Salim amca. Giderken Ömer durdurdu. Sadece birkaç cümlede olsa konuşmak istiyorum dediğinde 

Salim amca, konuştuk bitti diyerek kestirip attı.

Ömer de fazla ısrar etmek istemediğini söyleyerek siz benimle konuşana kadar burada bekleyeceğim, buradan ayrılmayacağım dedi.

Salim amcanın bu söz biraz hoşuna gitti. Kendinden emin ne istediğini bilen biri duruyordu karşısında ama hemen yelkenleri suya indirmek yoktu. Ne kadar sözünün eriydi Ömer görmeliydi Salim amca. Bütün ciddiyeti ile dükkandan ayrılarak gitti Salim amca giderken de arkasına Ömer’e baktı bekleyecekmiydi? Evet bekleyecek Salim amca.

Öyle her yiğidin harcı değildir sevmek. Gerçek sevgi, yürek kapısının, gönül gözünün açılmasını ister. Bunun içinde bir anahtar gereklidir. O anahtarda Zehra daydı ve Ömer’in yürek kapsını, gönül gözünü açtı. Ömer ilk kez Zehra yı gördü ve sevdi. Bu Zehra sayesinde olmuştu.

Bırakıp gitmek olmazdı. Kapı kapanmaması için o anahtara Zehra ya ihtiyacı vardı Ömer’in ve şimdi sabırla bekleme sırası Ömer deydi. Sevgisini, aşkını ispat etme sırası Ömer de. Sahip çıkacak sevgisine aşkına ve de eşine ait olduğu eve kendi yanına alıp götürecek Ömer.

 Sabah peşindeki adamların eve gelmesinden çok korkuyor. Zil çalınca da onlar geldi zannetti ve Kerem’in kapıyı açmasını istemedi Sabah ama Kerem açtı kapıyı yemek siparişi vermişti o gelmiş. Ve kapıda bir kedi sokak kedisi Sabah pek sevemiyor kedileri geçmişinde kötü bir anısı var herhalde.

Seviyor da uzaktan bunu öğrenen Kerem hain planlar kurdu kafasında. Pizza söylemiş Sabah aç ve ona vermedi açsan sipariş ver bu ancak bana yeter dedi. kızın parası yok ki. Vicdansız Kerem bir dilim versen etinin yağımı erir? Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar demişler.

Zehra da evinde gözleri yaşlı bir halde cep telefonundaki Ömer’e ait bütün resim ve videoları sildi. 

E be Zehra resimleri sildin Ömer’i unutacak mısın? Bu o kadar kolay mı? anıları yüreğindeki, aklındaki o güzel anıları hatıraları ne yapacaksın? Onları silemezsin ki.

Ayrıca, Zehra’nın bu üzerindeki elbise dizi başladığında giydiği iş başvurusunda bulunduğu ve şirkette Nihat ile aynı oda da gördüğü için Ömer’in Zehra yı ahlaksız, zengin avcısı, paragöz, namussuz diye ithamlarda bulunduğu, sonunda da Zehra dan tokat yediği anda üzerinde olan 2. Bölümde giydiği elbise.

En başa mı döndük? 

O zaman tanımıyordu Zehra yı şimdi tanıyor Ömer ve gerçekten evlenmek istiyor. Önceki sahteydi şimdi ki gerçek olacak o nedenle en başa sardık ve o yüzden mi bu elbise üzerinde. 

Bu açıklama geliyor aklıma başka türlüsünü düşünemiyorum. Ben hatırlıyorum da Ömer hatırlayacak ve bu sözleri Zehra ya söylediği için pişman olacak mı bakalım.

Pişman ki Salim amcanın kapısında bekliyor.

Zehra iki gözü iki çeşme ağlıyor, ağlarken de Ömer’in eve geldiği an aklına geldi. Perde takmıştı, daha doğrusu takmaya çalışmıştı Ömer.

Anılar bir bir gözünün önüne geliyor. Unutamıyor Ömer’i.

Şimdide aklında Ömer’in ona sürpriz yaptığı gece aklına geldi. Benim sevda tahtı dediğim orman içinde, keman eşliğinde, başbaşa yenen yemek, kuğular eşliğinde dans ettikleri o anlar geldi aklına. Çok üzgün Zehra.

Parmağına baktı evlilik yüzüğü yoktu onu nasıl Ömer’in avucunun içine bırakmıştı o anları yeniden hatırladı ağlayarak Zehra. Ömer’i çok seviyor ama yapacak elden gelen bir şey yok. Her şey bitti diye diye ağladı Zehra.

Ömer’in de Zehra dan bir farkı yok. O da Salim amcanın dükkanının önünde elinde Zehra ya ait yüzük ile Zehra ya sürpriz yaptığı o muhteşem sevda tahtında ki Zehra ya söylediği sözleri hatırladı.

Sen hem bu kadar iyi, hem bu kadar akıllı, hem bu kadar güzel nasıl olabiliyorsun?  Dediği anlar da Zehra’nın ona bakışları geldi aklına. Üşüdüğünde titrediği aldığı şalı verdiği anlar geldi aklına Ömer’in. Güzel günler, güzel anlar, güzel anılardı. Yeniden böyle olabileceklermiydi? Zehra’nın evden ağlayarak gidişi gözlerinin önünden gitmedi Ömer’in.

***************

Ömer den Zehra ya geçerken kız kulesini, deniz manzarasını ve İstanbul’un iki güzel camisinin olduğu bir geminin geçtiği bir doğa manzarası gördük ekranda kısa da olsa güzeldi. Teşekkürler.

Bir de lütfen dizimizde içki içilmesin ne olur gençlere kötü örnek oluyorsunuz. Yapmayın bunu lütfen.

****************

Zehra dalgın öyle ki babasının ona seslenmesini duymayacak kadar. Salim amca bir kere daha seslendi su istedi. Zehra da suyu getirdi ama ruh gibi. Cansız, mutsuz, üzgün Zehra. Alış veriş için para verdi dükkana gidecekti. Zehra da patatesli gözleme yapıp getireyim öğlene yersiniz deyince, babası da 2 gün önce getirmiştin zahmet etme dedi.

Kerem Sabah’ın cüzdanından kimliğine baktı Sabah Aksu’y muş adı soyadı. Hemen sosyal medyadan aradı bulamadı sosyal medyada hesabı yok. Sokak kedisini de içeri aldı Sabah’ı kedi ile korkutup kaçırmayı planlıyor Kerem.

Sabah’ın odasına yattığı yatağın üzerine bıraktı kediyi sonra da çıktı. Odaya girince çok korktu Sabah. Sonra da çıkarmasını istedi. Çıkarmadı ortak koymuş adını pis ilerine kediyi ortak etti Kerem. Sonra da çıktı.

Sabah oda da kedi ile kalınca korksa da korkusunu yenmeyi başardı. Kediden gitmesini istedi. İyi de Sabah kapıyı açmazsan nasıl gitsin kedi? Sonra yanına oturdu sevmeye başladı çok tatlı uysal sevimli bir kedi. Şöyle alacaksın kucağına yanaklarından, gıdısından öpeceksin 🙂

Ben kendi kedimi öyle seviyor öpüyorum 🙂 bizimkinin de hoşuna gidiyor sevilmek 🙂

Salim amca dükkana geldiğinde Ömer hala kapıda bekliyordu. Konuşmadan içeri girdi işinin başına geçti. Daha ne kadar bekleyebilir ki diye kendi kendine sordu. Sonra da Zehra’nın o dalgın hali geldi aklına bir bağlantısı var mıydı? Cevap bulamadı Salim amca ve sinirle işini yapmaya devam etti.

Sabah odadan kucağında kedi ile çıkınca Kerem çok şaşırdı. Kediden korkan kız kucağında kedi ile evin içinde. Tuvaleti gelmiştir diye koltuğa bıraktı kediyi kedi de biran da kayboldu gitti Kerem’in ceketine yaptı oh olsun sana. Kediye tuvaletini nereye yapacağını göstermeniz vede söylemeniz yeterli benimki öğrendi. Hem de çok kolay bir şekilde akıllı kedim benim 🙂

Kerem baktı kızı evden bu şekilde gönderemiyor. Birilerini aradı Sabah’ın telefonunu verdi, dükkana hırsız girdi deyin dedi. Adamlarda aradı apar topar evden çıktı sabah dükkana gidecekti ama kapıda onu bekleyen adamları gördü.

Ne olacaksa olsun dedi dışarı çıktı adamlarda peşinde kaçırıp patrona götüreceklerdi. Sabah ellerinden kurtulmayı başardı kaçtı. Bir evin kapısından içeri girdi bekledi. Kolundan bileğine bağladığı bandı düşmüştü adamlar onu buldu. Her an Sabah’ı da bulabilirler.

Zehra babasına yemek götürdü ve Ömer’i kapıda beklerken gördü. Ömer de Zehra yı yine bakışarak bu kez uzaktan bakışarak bitti bölüm

MUCİZE (En çok da benim ihtiyacım var bir mucizeye )

Bir Gün Gülersin Bir Gün Ağlarsın

Bir Gün Bulursun Kendini Yerde

Ama Belli, Olmaz Hayat Bu inanılmaz

Zenginde Olsak Aynı Fakirde

Bir Mucize Tanrım Bize

Hayat Biraz Gülsün Diye

Günah Değil Ayıp Nede

Tanrım Bize Bir Mucize

Bir Mucize Tanrım Bize

Hayat Biraz Gülsün Diye

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 194. Bölüm Özeti 12 Ekim Analizi” üzerine 23 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.İyimisin.ne oluyor,baban Allah korusun hala hastamı yoksa.İş yogunlugumu.Yazmışdın ya,bir ay yogunum.Öyleyse zarar yok,sen işden korkan kız deyilsin.Beni rahatsız eden her kese deyil de hepimize tek bir cevab yazmana şükür etmeyin oldu.Böyle anladım ki,birini bile yazmaga imkanın yoktur.Vakit bulamıyorsun yorumları okuma,öylece yaz ki her şey yolunda,iyiyim.biz de rahat olak.Biliyormusun sen bizim kızların bazisine kardeş,bazisine abla,bana hatta torun ola bilirsin. Ama hepimiz için bir anne gibisin,evlatlarini bir araya toplayan,seven bir anne.Hem de sen çok güçlüsündür maşallah.Bunlar gelişi güzel sözler deyil.içimizden gelenlerdir güzel klzlm.Eminim ki her kes böyle düşünüyor ve her kes seni çok seviyor.Kızlarimiz cıvıl- cıvıl,Allah mutlu etsin inşallah.Gözelcim sen de çok iyi kalplisin,sadakatlısın.Aslıcım amcandan sana çok selam var.Seni seviyoruz.Allah razı olsun.Hayırlı,saglıklı,mutlu,uzun-Allah beyenen bir ömür dilerim.Hoşca kal bir tanem.

 2. aslı dedi ki:

  iyi geceler arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. bu gece sadece bir mesaj yazabiliyorum beni mazur görün gönül isterdi ki tek tek cevap yazayım ama buna da şükür.

  Hanım ablam gelmiş hoş geldin ablacım göz egzersizlerini ne olur ihmal etme. Allah’a emanet ol. Polad amcama selamlar.
  Fati hala girememiş siteye ben yazdım durumu Resul abiye ilgilenecek inşallah.
  Lalecim sende fati gibi giremiyorsun anlaşılan.
  herkese iyi geceler benden bu gecelik bu kadar arkadaşlar. analizi de gönderdim.

  1. Gozel dedi ki:

   Aslym iymisin yogunmysyn canym hasta falan diylsin dimi eskisi kadar giremiyorsun analizi gonderdigine seyindim

  2. su damlasi dedi ki:

   Gunaydin Aslicim rabbim seni korusun iy ol yeter seni cok seviyorum anAlizin icin cok teşekkur ederim

  3. Aytac azeri fan dedi ki:

   Gunaydin aslicim rica ederiz ne demek biz cok tesekkur ederiz sen iyi ol o bizie yeter canım

 3. Mehri dedi ki:

  Merhaba Aslı.Böyük sevgi ile yazdıgın analizler için sag ol,eline,könlüne saglık.
  Zehra telefonunda Ömere ait ne vardıysa sildi, onu unutsun diye.Ama ne diyorlar ne kadar ki gözde idin gözde idin,indi ki gözde deyilsin gönüldesin. Gönüldekini ise elini uzatıp silemezsin,o ya kendinden silinmelidir,ya da ömür boyu orada kalacaktır.Evet Zehra fedakardır.Evvel babası için hiç düşünmeden ömründen feda etti,şimdi de sevgisini feda ediyor.Böyle bir çelimsiz,zayif bir kız çocugu hasıl bu kadar güçlü ola biliyor.Çünkü fedakarlık onun kanındadır,dogasindadir.Ömerin “nasıl ola bilirsin”sorusunun cevabı da bu dogallıkdatır,bence.

 4. Hanim abla dedi ki:

  Aslıcım,daha iyimisin
  Sözümü söyleyim direk.
  Lütfen çagır kızlar gelsin
  Ismarla bir kahve içek.
  Subaşı Hazalı sevdim dogrusu
  Erkan Meriç ise gözüm nurudur.
  Meriç artık Ömer Kervancıoglu
  İzleyiciler çok sevdiler onu.
  Her kes Hazala Zehra,Erkana Ömer diyor,
  Artık her kes onları bu adlarla tanıyor.
  Aslıcım,iyi geceler.

  Artık her kes onları bu adlarla tanıyor.

  ehra,Erkana Ömer diyor

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Gunaydin bitanecik ask aylesi nasilsiniz ? Gunaydin hanim ablacim hos geldin sen nasilsin ? Cok gecmis olsun ablacim ALLAH acil sifalar versi insallah tez bir zaman da iyilesirsin duvalarimiz hep seninle

 5. Betül dedi ki:

  Vallahi bana da gına geldi keremle sabahtan biz zehra ömer dedikçe bunlar gözümüze gözümüze sokuyorlar birisi erkek fatma diğeri kıvırcık salata işte ne olacak…

 6. Gülcan dedi ki:

  Senaristlerin izleyicilerle işi zor herkez farkli duşunce ve beklentide kimi sabahi sevmiyor kimi keremi yada salimi bu izleyicilerden biride benim tabi ben mutlu omer zehragormek istiyorum yeter zehranin uzuldugu agladigi gulsun artik

 7. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim eline saglik yine harika bir analiz. Cok iyi geldi. Su kerem denilen puskul gercekten dun midemi bulandirdi. Aslinda biz hak ettin bu puskulle pasakliyi izlemeyi. Biz alevi mehtabi yeneri sevimi muzoyu hetta konusmayan betoncugu istemiyorduk dizide. Yapimcida sag olsun isteyimize kavusurtu bizi, yetmedi bir de odullendirdi.”sabah ve kerem”le. Zehraya bende cok uzuluyorum.bu kiz once omerin onu uzdugu icin agliyordu. Simdi onu sevdigi icin agliyor.Omer de durup salimin agzinin icine bakiyor ne zaman benimle konusacak diye. Ama omer hak etti bunlari hetta salim keski daha surundurse onu.Simdide kendi heykelini atolyenin karsisinda dikmege kararli. Opucuk manyagi asik zorba omer

 8. Aytac azeri fan dedi ki:

  Merhaba arkadaslar su damlam gozelcim lalee benim le ayni fikir de olduğunuza cok sevindim bu dizi benim için cok deyerli bazilar heyecan kalmadi dese de eski bolumleri arasalar da ben bu sezon da cok sevdim benim için onemli olan zehom beraber olmasi onari her gün tilivizor da gormek bil bana yetiyor benim dizimiz de gic bir sikayetim yok kecen sezon nasil sever izliyor dum sa simdi de oyle izliyorum gec yıl da erkanla hazal icin izli yordum simdi de onar için izliyorum benim için deyisen bir sey yok onaricin izliyorum dedim ama bu diger oyunculari sevmedigim anlamin gelmesi hepsini cok seviyorum ama biz zehom aşkıni isdiyoruz ne diyelim hakimiz da hayrlis olsu insallah canım su damlam ben bugun sitey biraz gec gire bilirim ben merak etme misafirimiz var canım da cok sevdigi teyzem geldi simdi oturmus sohbet ediyoruz simdi ayip olmasin sitey giremiyorum akisam donerim canım görüşüruz ha bitek sikayetim var oda kerem o olmasaydi cok daha guzel olur du tek sikayetim kerem

  1. su damlasi dedi ki:

   Kiz keremden bende sikayetciyim bu ne kerem sevdasiymis ya bitmek bilmiyor bende Erkan ve Hazal icin izliyorum gecen sezonda bu sezonde benim icin cok guzel severek izkiyorum Aytacim

   1. su damlasi dedi ki:

    Aytacim biz seninle ruh ekiziyi ya o yuzden ayni fikirdeyiz kiz sen bi meleksin gozlerim gormeden sevdiyim melek seni cok seviyorum opdum kocaman

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Evet canım cok haklisin biz seninle ruh ikiziyiz oyuz de bu kadar iyi anlasiyoruz sen de benim icin bir melek şin canım arkadasim ben de seni cok opdum boyle kocaman kocaman da sim sık sariliyorum heyatm nesesi iyiki heytaimdasin

   2. Aytac azeir fan dedi ki:

    Iyi aksamlar su damlam bizim dusuncelerimzi bir ne guzel canım beni seni cok secyorum bitanem suan mutluluk da gokler de ucuyorum salim amca gel qızım isde dedi sonu da salimin keci inadini qirdi omer bak boyle cok guzel oldu omer le zehra babaisn hayirli duvasiyil guzel bir yuva kurcaklar insallah acaba zehra bunu duyunca nasil bir tepki vericek cok merak ediyoruz canım benim ya hak etiler mutlu olmayi

    1. su damlasi dedi ki:

     İyi aksamlar Aytacim evet biz senin le ruh ekiziyiz ne guzel anlasiyoruz rabbim bu arkadasligimizi daimi etsin bende cok mutluyum ya salim gel kizimi iste dediyine nasil bagirdimsa babami cok korkutdum bana bisey oldu sanmis cok şukur son sahne bizi mutlu etdi sen uc goylerde mutlulukdan ben uca uca geldim senin kalbine hadi boyle sim siki sarilib sana kocaman opdum

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Amin canim insallah dosutugumzu sonsuz kadar hep boyle surer ben seni cok sevyorum sen benim için cok ama cok deyerlisin seni dostgun asla kayip etmek isdemem iyiki benim ablam oldun Canm sen baban ben de anemi korkutmusuz ben de mutlulk da cilik atarak aya kalikdim anem qorkdu ne oldu san boyle dedin neyse canım ablam san tatli ruyalar ben yatmaya gideyim cok uykum var yarin gorusuruz həyatım nesesin qız bak ne diyorum ben gidip yatayim sen de ruyam gel ruanda goruselim evet ya ben yatyorum insallah ruanda seni gorurum

     2. su damlasi dedi ki:

      İyi gunler canim aytacim ablan kurban olsun sana evet cok isterdim ruyada goruselim o ruyadan hic uyanmam ben merak etme canim bu arkadaslik hep surecek belki kader bizi gorusdurur boyle olmsa bile sen hep benim kalbimdesin .Aytacim Annene cok selam soyle ellerinden opuyorum annene sana olan sevgimi anlat deki XediceXatun cok mutlu hayatinda ben varim deye rabbim anneni sana senide annene cok gormesin hep yuzun gulsun cunku sen benim huzunlu gozlerimi gulduruyorsun sana nasil teşekkur edeyim bilmiyorum ki hayatimda oldugun için teşekkur ederim canim aytacim

 9. Gozel dedi ki:

  Aytaccym sana hak beryorum bende ayny şeyi yapardym
  Aslycym cok guzel bu gun okumadyk analizlerimin hepsini okudum cok teşekkur ederim canym senin mutly yaşaman icin hep dua edyorum canym arkadaşym allam iyiligini versin analizlen hepside mulkemmel Rabbym zihini acyk etsin

 10. lalee dedi ki:

  analizz cokk guzel olmuss ben zehraya hak veriyorumm ask guzel ama babada baska birseydir omer icin babasini silseydi ben diziyi izlemeyi birakirdimm zehra omeri omerden bile cokk seviyor sadece babasinin rizasini bekloyorrr duygularini anlatamiyorrr bunu omeri sevmiyormus gibi yorumlamak cok sacma birde omer ikinci sezon cok ruhsuz oynuyorr biraz daha canlanmali kameranin karsisina zorla cikmis gibi duruyorr sonucta başroll biraz daha samimi olmali

 11. Aytac azeri fan dedi ki:

  Ayi aslicim bu da cok guzel olmus okur ken okadr cok mutlu oluyorum ki analizleri cok tesekurler canım bu keremi ben de hiç sevmiyorum ne guzel olur du leyla yla demir donseydi ama malesef donemiycekler zehra geldikdeyse bence dogru olani yapti babasin secmekle zehomu instagram sayfalari da okuyorum bur da da goruyorum bir cok arkadasimiz zehrayi kinyor babasi setdigiyci biz zehom aşkın gormek isdedigimz için zehray kinyor ama zehra babasin ezip gecerek cok yanis bir sey yapcrdi bir cok genc qizlar kotu ornek olur du ozaman zehra qarakteri baska karakterler benzemiyor bu baska bir diz olsaydi baska bir karakder ozan babasin degil de secdigi adamı secer di ama zehra bun yapmadi babasin hayirli duvasi olmadan bir ilisi kurmak isdemiyor cok da iyi yapyor kimse babasin hayirli duvasi olmadan bir iliski kuramaz kurar sa da asla mutlu olamaz bazi insanlar zehrayi kinyor lar ama ben qinamiyorum omer sevmiyor sevsey di birakmaz di diyolar ama zehran ni omer için akidigi göz yaslarin gormiyorlar zehra suan da cok aci cekiyor zehrayi anlaya bilmemiz için kendimiz onu yerine koymaliyiz tabi her kesi kendi dusuncesi var bu da benim dusuncem ben zehrayi kinamyoru bak simdi salim amca onari af edicem guzel asik dolu bolumler iziliyce insallah ben cok yazdim qaliba ama icimdekiler hepisin bosaltmak isdedim

  1. su damlasi dedi ki:

   Aytacim son yazdigin cumlene kadar haklisin Zehra dogru olani yapiyor .Aslicim ellerine saglik cok guzel cikmiş analizin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.