Adını Sen Koy 191 195. Bölüm Özeti 9 Ekim 13 Ekim

Burak 04 Eki 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 9 Ekim Özeti

Salim sonunda eski dostuna atölyeyi satmış ve dükkanı ondan geri kiralamıştır. Parayı eline alan Salim soluğu Ömer’in yanında alır ve Ömer’e Zehra’nın ameliyatı için aldığı parayı verir. Kızının bu aldığı para yüzünden Ömer ile evlendiğini düşünen Salim kızını özgürlüğüne kavuşturduğu için çok mutludur. Salim bu hareketi ile kızının hayatını geri aldığını düşmektedir bu zorbadan.

Ömer Salim’e ofiste olayın sadece paradan ibaret olmadığını kızını çok sevdiğini anlatmaya çalışsa da Salim’i inandıramaz. Salim ofisten yıldırım gibi çıkar. Ömer ise  Salim’le konuşmak için mahalleye gelir ancak yine Salim ile konuşamaz. Ömer mahallede de istediğini bulamaz zira Salim Ömer’e cevap vermez ve suskunluğunu korur. Zehra’nın kendisine destek vereceğini düşünen Ömer Zehra’dan destek bulmadığı gibi Zehra’nın sözleri karşısında adeta yıkılır.

Zehra ise babasını üzmemek için acısını içinde yaşar, babasının yanında mutluluk oyunu oynar; ancak aşkını kalbine gömmek zorunda kaldığı için içi kan ağlamaktadır.

Sabah villanın satışı için müşterileri villaya getirmeye devam eder; ancak Kerem çok sağlam bir plan yapan ve sonunda Sabah’ı pes ettirir ve Sabah evi Kerem’e bırakır;  ancak bu Sabah’ın villadan vaz geçtiği anlamına gelmemektedir.

Adını Sen Koy 10 Ekim Özeti

Zehra babası karşısında aşkını kalbine gömmüş ve Ömer’e her şey bitti beni unut demiştir. Ömer ise Zehra’nın bu sözleri karşısında beyninden vurulmuşa dönmüştür. Ne olmuştur da Zehra  ‘her şey bitti’ demiştir. Salim asla Ömer gibi bir zorba ile kızının evlenmesine izin vermeyecektir. Zehra Salim’in evinde huzursuz günler geçirmektedir ve Ömer’e ümit vermemek için Ömer’in ısrarlı aramalarına ve mesajlarına cevap veremez. Ömer ise ofiste yatıp kalkmaya devam etmektedir. Zehra’nın konağa gelmemesi Ayşe ve Cevriye’nin de şüphelenmesine neden olmaktadır. Ömer ve Zehra çok kötü günler yaşamaktadır ve  hiçbir şey yolunda gitmemektedir.

Hediye’ye çok kötü bir haber gelmiştir köyden. Ökkeş’i beklerken ölüm haberi gelmiştir ve konak cenaze evine dönmüştür. Konağın emektarı Ökkeş cenazesinde yalnız bırakılmayacaktır ve Ömer Ökkeş’im cenazesi için hazırlıklara başlamıştır. Cevriye ise Ömer’in sıkıntısını fark etmiş ve Ömer’e destek olmak isterken Ömer ve Zehra’nın evliliği ile ilgili gerçekleri öğrenmiştir. Konakta Ömer’in en büyük destekçisi Cevriye olmuştur.

Kerem ise Sabah’tan kurtulunca hemen arkadaşlarına bir davet verir ve bu davet Sabah’ın başını ağrıtır. Tekrar hizmetçi rolüne girmek zorunda kalır. Kerem’in davetlilere Sabah’ın güzelliğini fark eder ve Sabah’a özel ilgi gösterir. Kerem bu ilgiyi fark eder ve sinir olur. Bu pasaklı nasıl olmuştur da erkeklerin dikkatini çekmiştir. Sabah olduğunda ise Sabah’ı dışarıda daha büyük bir tehlike beklemektedir.

Adını Sen Koy dizisi 39. haftası ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy 9 Ekim 13 Ekim özeti şuanda yayınlanmasa da biz sizlere çekimlerden bir kaç tüyo aktarmaya çalışalım.

Adını Sen Koy 9 Ekim 13 Ekim Tüyoları

Adını Sen Koy’da 39. hafta çok güzel başlayacak; ancak sonu ne yazık ki beklediğimiz kadar güzel bitmeyecek. Adını Sen Koy’da Zehra’nın tavırları karşısında Salim insafa gelecek ve Zehra’ya karşı biraz daha yumuşayacak.

Diğer taraftan Zehra’dan  Salim ile ilgili gelişmeleri öğrenen Ömer hiç vakit kaybetmeden hatasını telefi etmek için harekete geçecek ve alacak çiçeğini çikolatasını Salim’in kapısına dayanacak. İki aşık mutluluktan havaya uçuşurken Salim’in de izni ile yüzükler de hazırlanacak. Peki Salim Zehra’nın Ömer ile neden evlenmek zorunda kaldığını öğrenince olaylar nerelere gidecek?

Adını Sen Koy Set Tüyoları

Tüyo 1: Adını Sen Koy’da bu hafta köy çekimleri vardı. Bilindiği üzere daha önce Koray ve Yasemin’in ilişkisini öğrenen Salim Yasemin’e ceza vermek için onu köye götürmek ile tehdit etmişti. Zehra’nın müdehale etmesi ve arayı bulması ile Salim ikna olmuş ve Yasemin’i köye göndermekten vazgeçmişti.

Bu sefer aynı cezayı Zehra’ya verecek olan Salim atölyeyi de satarak Zehra ile mahalleden de ayrılarak köye yerleşme kararı alacak. Zehra ve Salim Köy çekimleri içim Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bulunan Bıçkıdere köyüne gidecek.

Yani Ömer ve Zehra arasına bu sefer kilometreler girecek. Ömer Zehra’dan ayrılmak istemeyecek ancak Salim’in kararından dönmemesi üzerine Zehra köye yerleşecek.

Tüyo 2: Salim Zehra ve Ömer’in nasıl evlendiğini öğrenecek. Kızı Zehra’nın kendisinin ameliyat masraflarını ödemek için Ömer ile sözleşme yaptığını ve bu oyuna girdiğini öğrendiğinde Ömer’den bir kat daha nefret edecek.

Tüyo 3: Diğer taraftan Zehra’nın uzun süre eve dönmemesi Ayşe ve Cevriye’nin gerçekleri öğrenmek için harekete geçmesine neden  olacak. Zehra’nın eve döneceği zamanın belli olmaması sonucunda Ömer Ayşe’ye de gerçekleri anlatma kararı mı alacak? Ömer Ayşe’ye olanları nasıl anlatacak?

Tüyo 4: Dizimize Ömer’in babaannesi rolü ile yeni bir oyuncu daha dahil olacak.  Ayşe’nin babaannesi olarak dizimize Aysun Güven dahil olacak.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 191 195. Bölüm Özeti 9 Ekim 13 Ekim” üzerine 18 yorum

 1. Mehmett hazall subasi hayrani dedi ki:

  DIZIDE EN COKK OMERE KIZIYORUM OMER ZEHRAYI HAKETMIYOR OMER BANA GORE COKK BENCIL SALIME HERSEYI ANLATRAK SADECE ZEHRAYI UZDU EGER ZEHRAYI SEVSEYDI GERCEKLERI ONCE KENDI AILESINE ANLATIRDI ANLATMADI CUNKU KENDI AILESINI UZEMEK ISTEMIYORR ANLASMAYLA EVLENDILER EVET OMERIN ZEHRAYA CEKTIRDIKLERI ANLASMADA YAZIYOMUYDU OMER BENCILLIGINDEN YAPTI HEPSINI HAFTADA 1 KEZ AILESINI GORMEYE IZIN VEREBILIRDI ZEHRA BU SARTLARI KABUL EDERKEN O SARTLARI OKUMAYA VAKTI OLMADI OMERDE INSANLIKLA KENDI AILESINI ORNEK ALARAK ZEHRAYA HAFTADA 1KEZ AILESINI GORMESI ICIN IZIN VEREBILIRDI BOYLECE ZEHRA GIZLICE MAHALLEYE GITMEK ZORUNDA KALMAZDI OMERIN BENCILIGI ISTE BURDA BASINDAN BERI ZEHRAYA HAKKSIZLIK YAPIYORDU HALADA YAPIYOR OMERIN KARSISINA PARAGOZ BIRISI CIKABILIRDI VEYA AILESINI SEVMEYEN ALEV KARAKTERINDE BIRI CIKABILIRDI OMER ZEHRAYA CEHENEMI YASATMASINA RAGMEN ZEHRA OMERIN AILESINI HEP COK SEVIP SAYGI DUYDU OMER ZEHRADAN ONCE AILESINI ALDI SONRADA BABASININ ZEHRADAN NEFRET ETMESINE SEBEP OLDU BUNLARI ZEHRAYI SEVDIGI ICIN DEGIL KENDISI VE AYSENIN MUTLULUGU ICIN YAPTI SALIM HERSEYI OGRENSIN ZEHRA KONAKTA KALSIN AYSE MUTLU OLSUN ZATEN AYSE MUTLUYSA HERKES MUTLUDUR OMERE GORE BU ARADA ZEHRADA BIR KONUDA SANSLI TABI ONUNDA KARSISINA KOTU BIRI CIKABILIRDI AMA YINEDE OMERDE FELAKETI YASATTI ZEHRAYA OMERIN SEVGISINE INANCIM YOKK OMER AYSE VE ASYADAN BASKASINI SEVEMEZ COK BENCIL ZEHRAYA GERCEKTEN UZULUYORUM SEVDIGIM DEDIGI INSANLAR ASLINDA ONU UZEN KIRAN INSANLAR SALIME KIZIYORUM ZEHRAYI DINLEMELI VE NELER YASADIGINI NASIL ACILAR CEKTIGINI OGRENMELI VE OMERDEN UZAK TUTMALI BOYLE BENCIL INSANA KIZ VERILMEZ HAKKINI YEMEYELIM OMERIN ZEHRAYA IYLIKLERIDE OLDU AMA ZEHRANIN YASADIKLARIDA BIR INSANA YAPILICAK EN KOTU SEYLERDI HELE BU KADAR MASUM VE SEVGI DOLUYSA BU INSAN OMER YAPTIKLARI ICIN ZEHRADAN OZUR BILE DILEMEDI KALDIKI ZEHRA BUTUN BUNLARA RAGMEN OMERI COK SEVIYORR OMER ZEHRAYA KAVUSMAK ICIN BIRAZ CABA CEKMELI ZEHRA COK UZULDUU BIRAZDA OMER UZULSUN HIC BIRSEY OLMAZZ DIZIYI ILK BOLUMDEN BERI TAKIP EDIYORUM ASLINDA OMERI VE ZEHRAYI COK SEVIYORUM AMA ZEHRAYA HAKSIZLIK YAPILGIDA ORTADA OMER ZEHRAYA OLAN SEVGISINI KANITLASIN SONRA KAVUSSUNLARR BOYLECE ASKLARININ KIYMETINI BILIRLER EN GUZEL ASK KAVUSMASI ZOR OLAN ASKTIRR

 2. tahyadan bir izleyici dedi ki:

  Su salimi anlamiyorum sevecan iyi yurekli adam gitmis yerine baska birisi gelmis hep kendini dusunuyor bide baskalari ne der kizin seninn yuzunden para icin evlenmis sonradan birbirlerine asik oldular omerle simdi birbirlerini cok seviyorlar kizida namusuna soz getirmedi madem kizinin cok mutlu olmasini istiyordun birak artik onlari cok gereksiz tavirlar sergiliyo eski haliyle bagdastiramadim salimi.

 3. ayat azeri dedi ki:

  Salam her kese ben diziyi cox sevdim ummarim gelen babaane kupe girenkari olmaz amma inamiyorum zalimin biri olacak iyi bir babaane olsaydi indiye kadar nerdeydi isleri karistirmaya geliyor dizi ucun tesekurler sanirim burda yorum yazan lar azerimi lurfen cavab verin

 4. canan dedi ki:

  valla diziye kim gelirse gelsin zehrayi uzmesin cunku bizde uzuluyoruz zehra uzulunce zehra ve omeri ayirmasin yeter ama kerem ve sabah sahneleri biraz azalsinn ya cook sıkıcı sabah kendi kendine konusuyor kerem bi havalarda onlarin yerine zehra ve omer izleyelim ama dizideki en buyuk eksiklik zehra ve omer ayrilar neden bulusunca gorusmuyolar ayriliyolar yine gorusmuyolar sarilmiyolar cok ozledim gibi kelimeler kulanilmiyolar tamm ikiside acemi asik ama yani iki yabanci gibi oturuyolarr zehra ve omer biraz daha yakin olmalilarr senarist bunlarin sahnesini hep eksik yaziyor zaten dizi 45 dakika sadece 3 5 dakika zehra ve omeri goruyoz ondada iki yabanci gibiler artik 1 yillik evliler biraz daha yakin olmalari gerekiyo zehranin uzak durmasini anlayabiliriz omerden utaniyo cekiniyo ama omer bildigin odun ruhsuz azicik samimi olda kiz zaten cekiniyo cunku zehra napsin omerin sagi solu belli olmaz en ufak bir yanlis anlasilma zehranin bundan sonraki hayatinin aci icinde gecmesine eşittir bu yuzden zehraya hak veriyyorumm

 5. anonimmm dedi ki:

  ben diziyi sadece zehra icin takip ediyorumm cokk seviyorumm cookk masumm cokk duru bir guzelligi var ve hazal subasi gercekten rolunun hakkini veriyor hic yapmacik degill gercekten sanki hazal kendini oynuyo gibi oyunculugu cokk basariliii ama uzmesinlerr onu ya kiyamam hep aglatiyolaarr senaristler lutfen hazalimi uzmeyinn omerle mutlu olsunlar bugunku bolumde cok guzellerdi ilkez yuzleri guluyorduu

 6. isimsiz dedi ki:

  Dün akşamki bölümde farkettinizmi Ayşe babaannesinden bahsetti.Babaannem gelecek dedi Cevriye ye ben yanlış mı anladım.

 7. Gülcan dedi ki:

  Omer salimi iyilikle ikna edemezse zehranin gerçek ailesi olmadiklarii bildigini soyleyecek herhalde zalim salimde mecburen yola gelecek yeter ya zehra uzulmesin artik onun uzulmesi beni de çok uzuyor zehranin yaşadiklarini ben kendi oz ailemden yaşadim ne kadar fedakarolursan ol yeterli gelmiyor hep daha fazlasi bekleniyor onlari umursamayan diger çocuklari erkek diye el ustunde tutuluyor

 8. XYZ dedi ki:

  Dizi beklediğim gibi başlamadı.Son kaldığı yerden itibaren gelişen olayların tadını bize yaşattırmadılar bu 1. Bazı yanlış anlamalar, kurulan kumpaslar, aile sırları açığa çıkmadı bu 2.İlerideki bölümlerde inşallah açığa kavuşturulur.Diziye yeni gelen gençler tutmayan yama gibi.Dizide eğreti duruyorlar.Sanki farklı kanalı açmış başka bir dizi izliyormuşum gibi.Onların sahnesinde bende başka kanala geçiyorum.Sanki Zaman doldurmak için eklenmişler gibi.İyiki konağa ökkeş gelecek.Eskiye göre biraz hızlı gidiyor.Bu iyiye işaret.Başrollere ayrılan süreye dikkat etmeleri gerekir.Bir de prensipleri olan,karizmatik ve işadamı Ömer gitmiş,yerine liseli aşıklar gibi kağıt üzerinde evli olduğu Zehrayı öpmeye çalışan Ömer gelmiş.Bunu Ömere hiç yakıştıramadım.Ömere düşen, bir çözüm üretmek,Salime herşeyi anlattı gibi ailesine de durumu anlatarak bu çözüme onları da dahil etmek.Anlatıkları karşısında onlar da Ömere hak verecek ve bu yük hafifleyecek.Elbirliği ile daha kolay çözüme ulaşacaklar diye düşünüyorum.Zaten ta baştan beri evdekilerin hayaliydi Ömerin mutluluğu.Beraber Zehrayı babasından isterler.Bu
  da olmaz ise Ömer ikinci plana geçmeli ve Salimi sakladığı sırlar üzerinden köşeye sıkıştırarak onun da masum olmadını kibarca yüzüne söylemeli.Son çare olarak Salim usta ancak böyle sakinleşir ve yola gelir.

 9. hazalim dedi ki:

  Su salime bak sen kizi kendisi icin nelere katlandi hirsizlikla suclandi harete ugradi kucuk dusuruldu daha neler geldi basina biz hepsine sahit olduk salim beycigim hayatta kaldigini kizina borclusun e tabi bu gercek kizi degilki hemen afetsin yasemin gercek kizi hemen afetti eliyle nisanini yapti zehranin kaderi olmasa oksuz kalirmiydi sevim denen paragozde neler cekti ama salim bunlari gormez

 10. ... dedi ki:

  sudamlami neden neden bukadar uzuyolar sevim uzdu yetmedi omer simdide salim gercekten zehraya uzuluyorumm artik mutlu olmak onun hakki herkes zehraya karsi bu kadar bencil olmamali bu kadar masum ve fadakar birisine bu kadar aci cektirilmemeli

 11. Betül dedi ki:

  Haklısınız tuğba ve gülcan arkadaşlarım bir tek zehra ya gelince mi arslan kesilip borsu ötüyor bu salimin eger doğruysa bu tüyo bence yayınlanmadan acilen senaryoyu degistirmeliler

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Evet arkadaslar hepiniz cok haklisiniz size katliyorum salim amca cok deysdi bizim su damlamiz cok uzyor cok simdi salim amca af etmyor yarin obir gün de zehra salimi kendi babasi olmadigin oyrenince ustelik salimi bu gerceki kendisn de sakladigini bilince de isde o zaman da zehra salim af etmiycek salim amcayla beraber omeri de gercekler den haberi oldugun ama kendisine hic bir sey soylemediyini bilince omer de cok qizcak dir berki af bile etmycekdir bir sure izliyip gorcez

 12. Gulcan dedi ki:

  Bize bu güne kadar ilettikleri salim karakteri bu değildi bu ne biçim insanlık nerde kaldı hoşgoru affedici yapıcı olmak ömer geçmiş olsun diyor salim oralı değil gün gelecek yüzyüze bakacaksınız hiç yakişmadi bu hareketler salim e onu ancak devriye hala yola getirir onda bu potansiyel var ömer onu alıp gitsin salim in yanına şükranla cevriye hala iyi anlaşirlar salı mı ikna ederler zehra sanki keyfi den evlendi kızı bir söyleseydi bari zehranin üzülmesin salim in umrunda değil sevimin yanında süt dökmüş kedi gibiydi zehraya aslan kesildi sevmiyorum zalim salimi

  1. Anonim dedi ki:

   Merk ettim bisey var…bu sukran her tasin altindan cikiyodu ikide bir…gunde zehrayi kac defa ariyodu..salimin hastanede oldunu bilirken…daha ne zehrayi aradi baban nasl oldu dye…nedee evee geldi gecmis olsuna…biraz sacma olmadimi…her yerden cikan sukran ortalikta yok.

 13. tuğba dedi ki:

  ya açikcası sırf aksiyon için bu kadarı fazla salim bu kadar disiplinli bir karakterse sevimin yaptıklarına enğel olmalıydı madem evinde bir yetim büyüttün daha konturollü olmalıydıki sevimin tavırları ortadaydı ve zehranın zordurumda olduğu çok belliydi ama salim kendini sokağa atmakta buluyordu çözümü şimdide zehraya yeni çile biçmesi haksızlık madem herkes bir bedel ödüyor salimde sorumsuzluğunu bedelini ödemeli yani zehrayı değil kendini yarğılamalı öyle atolyeyi satıp para vermek onun için fazla ucuz zehraya ğelirsek bence hayatının muhasebesini yanlış yapıyor açıkcası karakterlere ters düşücek seneryo yazılmış bence yani seyirci bir sonraki bölümü artık tahmin ediyor çünki bütü dizilerde aynı terane ya bir kerede çocuğun hata yaptığında kucakla yok olmaz çocuğunu utandığından daha çok utandırırlar mesala zehra zavallı birsene çeltiği ceza az birde vasiretsiz babadan ceza al dükkanı satım borcu ödedim kız aşık ne borcu zehra zaten bir yılda ödedi borcu uyanda balığa ğidelim salim baba

  1. Anonim dedi ki:

   Evet yaaa..bu salimde boraz baydiii..once otur kizini bi dinle…ne icin boyle bisey yapti…bide omerle konus sonra ne yapcaksan yap…biraz sacma ceza olarak koye gitmek flan..bide sor bi kizina bundan sonra nasl yapalim dye..madem kizini cok seviyon..bide sevim bi ayaginin ustunde on dakikada kirk talan soyluyodu…ozaman nerdeydi bu tavirlarin..zehra istemedigi halde salimvistemedigi halde yeneri eve cagirip soz kescedi nerdeysee…zehra gitmeseydi o gece…ozamn niye kizima karuama..8stemedigi halde evlenmez demiyodun..bi sefer ters bakmiyodun salim bey…simdi zehraya yok gbi davranmasi cooookkk sacma olmus…ameliyat parasini hadi odedi omere…sevimin gider ayak aldigi para ne olacak.

 14. Aytac azeri fan dedi ki:

  Bence de anonim kardes cok haklisin salimin için de bir sevim ciki verdi ama sevim olsaydi napip edip salim amcayi ikna ederdi nasil olsa omer zengin bir adam nerde bulcaksi boyle zengin damadi kos koca omer kervancioglu seni qizina taip oldu sen halla qurur yaporsu der di sevim ah sevim ablan ah keski suan dizde olsaydi bizim zehra bu kadar uzlmezdi

 15. Anonim dedi ki:

  Bu salimin içinden sevim çikti bu ne ya zalim salim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.