Adını Sen Koy 19 Mayıs Analizi 175. Bölüm Özeti

Burak 20 May 2017 Adını Sen Koy  0

Ne Arıyorsun Diyorlar. Sevgimin Nişanesini Arıyorum Sevdiğim Kişiye Vermek İçin. Anlasın Onu Ne Denli Sevdiğimi Diye. Ben Buldum Bir Ömür Geçirmek İstediğim Kişiyi, Onu Kaybetmek İstemiyorum. Zaman Daralıyor Biliyorum Gidecek Ama Ben Gitmesini İstemiyorum. Neden mi? Çünkü Ben Onu Zamanla Tanıdım, Sevdim, Aşık Oldum. Şimdi de Eşim Olsun, Çocuklarımız Olsun. Bir Ömür Boyu Benle Kalsın. Birlikte Yaşlanalım. Torunlarımız Olsun Onları Sevelim İstiyorum.

Ayşen’in evlilik yıldönümü için akşam organizasyonunu Cevriye hala yaptı. Aile bireylerine bir sürprizi vardı. Bunun içinde Zehra dan yardım aldı halamız. Akşam olunca herkes salona gelmişti. Zehra çok güzel olmuş, Ömer’in gözlerini Zehra dan alamadı. Alev de salondaydı Ömer onu fark etmedi bile.

Hala en son gelen kişi oldu. Bir prenses gibi çok güzel olmuştu halamız. Onu görünce herkesin ağzı açık kaldı. Zayıflamış, kilolar gitmişti. Azmin zaferini layıkıyla yaşıyordu halamız. Ve Alev Cevriye halamızın giydiği kıyafetin aynısını giymiş pişti olmuşlardı.

Alev ve hala ikiz çocuklar gibi çift giyinmişler, saçlarda aynı olmuş 😀 hiç gülesim yoktu bu sahne çok iyi geldi. Alev ne oldu? Alev ateşin mi söndü?. Yoksa havan mı söndü? Ne oldu Alev? 😀  Alev yoksa sen biran kendini ayna da mı gördün? 😀

Ev halkı herkes halamızın bu haline hem çok şaşırdı hem de çok sevindi mutlu oldular. Nihat bunu nasıl sakladın? Dediğinde.

Halamız, uzun zamandır diyet yapıyordum, kollarıma ve bacaklarıma süngerler, karnıma yastıklar koyuyordum anlaşılmasın diye de dua ediyordum dedi.

Nihat da elbisesini çok beğendi halasının ve senin için dikilmiş gibi dedi. Alev buna çok bozuldu. 😀

Alev arkadan ufak ufak kaçıyordu ki, Nihat yakaladı Alev’i durdurdu. Halasıyla yan yana durmasını sağladı ve siz aynı elbiseleri giymişsiniz dedi.

Halacım elbise sana çok yakışmış.

Alev’e ise; yani dedi herkes kıs kıs belli etmeden gülüyor Alev’in haline.

Alev’in suratı sirke satıyor, sat sat Alev. Oh olsun sana, sen az dalga geçmedin halamızla bak ne oldu seni şaşırttı. Ben halamıza inanıyordum azmin zaferi bu işte tadını çıkar halacım gül iyice yakışıyor sana gülmek.

Halamız da ben bunu tek başına başarmadım bana bir iyilik meleği yardım etti. Ömercim karının kıymetini bil, pamuk kalpli, hemde 10 parmağında 10 marifet var dedi.

Ömer’in de göğsü kabardı, eşi Zehra ile gurur duydu Ömer ve yüzü güldü yakışıklımızın 🙂

Ayşe de abisine, eşinin başarısından kendine pay çıkarıyorsun deyince,

Ömer Zehra’ya sevgi dolu gözlerle, güler yüzle bakarak çıkarmayayım mı? dedi. çıkar paşam çıkar. Pay da çıkar, payda da çıkar. Yeter ki sen hep böyle sevgi dolu gözlerle mutlu bir şekilde bak Zehra ya, yüzün gülsün senin.

Yemeğe geçtiler, uzun bir aradan sonra ilk defa aile bireyleri bir arada bir masa etrafında toplanmışlardı. Yemek yiyorlardı. Aynı zaman da da sohbet ediyorlardı. Sohbetin konusu halamızın verdiği kilolar.

Halamız kilo vermem de ay parçamın da etkisi var sürekli kalori diye diye, deyince Alev elindeki çatal bıçağı sertçe bıraktı herkes ona baktı bu hareketinden dolayı ve toparladı Alev zorla sırıtarak ne güzel dedi.

Her anı doyasıya yaşa ve gül halacım, gülmek sana çok yakışıyor. Aldırma sen Ay parçasına, sen her ne kadar ay parçası desende, o bir ateş topu isminden de anlaşılacağı üzere.

Alev yemekten kalktı odama gidip dinleneyim deyince, Nihat git hazmetmen lazım diyerek laf vurdu. Alev de ters ters bakınca Nihat; yiyecekleri dedi.

Alev, Zengin kalkışı yaptın otursaydın biraz daha, daha karpuz kesecektik oldu mu bu şimdi Alev 😀

Ömer sürekli saatine bakıp, içinden de nerede kaldın Ökkeş abi? Derken

Zehra dayanamadı, senin bir işin mi var? Sürekli saatine bakıyorsun dedi.

Sana bir sürprizi var Zehra da onu bekliyor, sana tek taş yüzük aldı Ömer.

Ömer de gülümseyerek, sen benimi izliyorsun? dedi.

Zehra; hayır saatine sürekli bakınca dikkati mi çekti deyince.

Ömer; demek sürpriziniz buydu deyip biraz Zehra ile kısık sesle sohbet ettiler.

Sonunda Ömer, sende sürprizlere hazırlıklı ol dedi.

Alev de kaçtı gitti. Çalışma odasına orada kendi kendine konuşuyor, Sinsiye bak gizli gizli zayıfladığı yetmiyormuş gibi benim elbisemin aynısını almış giymiş  diyor.

Ne o Alev kıskandın mı? hayırdır bu ne şiddet bu celal?. Ne güzel zayıflamış o kiloları gitmiş, sen yapamazsın, edemezsin diyordun. Bak verdi kiloları gördün mü? seni de böyle sinir etmeyi başardı oh olsun sana sinir küpü Alev. Hasedinden çatla emi.

Ömer’in çalışma odasında Hilmi’nin dosyasını arayan Alev, Mert’in odaya gelmesiyle Mert’e yakalandı. Ustaca bir yalanı uydurdu kurtardı kendini.

Çok ustaca konuşup konuyu Hilmi’nin dosyasına getiren Alev, dosyayı evde saklamak çok doğru bir karar deyince,

Mert tuzağa düştü ve dosya evde değil dedi. Alev dosyanın evde olmadığını bu sayede öğrenmiş oldu.

Aslında insan yalan söyleyerek sadece kendini kandırıyor, çünkü yalan; “iki” ya da “üç” değil “bir” kişiliktir, kaybedilen ise; Kişiliktir.

Yemekte herkes tek tek Ayşe ile Nihat’ı tebrik etti. Ayşe de Zehra ya, abimle birer tonton nine dede olduğunuzda bile bakışlarınız hiç ayrılmasın dediğinde,

Ömer ve Zehra yine o sessiz gözleriyle bakıştılar. Biz gerçekte böyle Ayşe’nin dediği gibi olabilecek miyiz der gibi.

Neden olmasın siz isterseniz olur. Nede olsa resmi nikahlı eşsiniz siz. Her ne kadar kendi aranızda anlaşma yapmış olsanız da. 

Anlaşma kağıtları yırtıldı bitti. Gönülden de birbirinizi seviyorsunuz ancak açılamıyor bunu dile getiremiyorsunuz. O da olacak açılacaksınız birbirinize, gönlünüzdekiler dökülecek dilinize, işte o zaman gerçek evliliğe doğru ilk adımı atmış olacaksınız.

Cevriye hala, Nihat’ımın bu hayatta yaptığı en güzel şey Ayşe ile evlenmekti. Deyince,

Nihat da yemekte Ayşe ye, iyi ki evlenme teklifi yapmışım, sende iyi ki kabul etmişsin dedi. sonra nasıl evlilik teklifi yaptığını anlattı Nihat.

Nihat bir tekne kiralamış, Ayşe’nin arkadaşlarıyla konuşmuş, boğazda evlenme teklifi yapacakmış, Ayşe’nin arkadaşları, lise de pilav gününün teknede yapılacağını söyleyip tekneye getirmişler, Ayşe gülleri görmüş, keman sesi ve işte o zaman daha çok anlamış  Ayşe Nihat’ın onu sevdiğini.

Ömer ve Zehra ise aynı anda dalmış gitmişler en derinlere, sonra birbirlerinin yüzüne baktılar hüzünlü bir şekilde.

Çünkü, Ömer ve Zehra’nın onların böyle anlatabilecekleri bir evlilik teklifinin yapıldığı bir güzel anıları yok.

Ömer çalışma odasında Ökkeş amcayı bekliyor yüzük alınmış, Kapı açılınca Ökkeş amcanın geldiğini düşündü Ömer ama gelen Zehra idi. Pasta getirmiş Ömer’e masa da yemediği için.

Ömer’in de eli ayağı birbirine dolandı ne yapacağını şaşırdı her an Ökkeş amca gelebilir sürpriz bozulabilir korkusu yaşıyor Ömer.

Korktuğu başına geldi Ömer’in, Ökkeş abi geldi ve Ömer de bize biraz müsaade eder misin diyerek dışarı çıkardı.

Zehra ayıp oldu ben çağırayım deyince, Ömer engel oldu. Zehra bana bir şey mi söyleyeceksin müsaade istedin de deyince, Ömer ne diyeceğini bilemedi pastayı bahane ederek teşekkür ettiğimi söylersin dedi.

Zehra odadan çıkarken Ömer bir oh çekti yakalanmadım anlamadı yüzüğü diye. Ve Ökkeş amcayı telefonla aradı. Geldi paketi verdi gitti Ökkeş amcam.

Ömer paketi açtı yüzük kutusunun içinde, kutuyu açtı Ömer Allah’ım o ne? Işıklı kutu yüzük parlıyor o ışıkta süper bir görüntü.

Ömer’in yüzünde güller açtı bu tamam da nasıl vereceksin Ömer Kervancıoğlu dedi kendi kendine o tatlı gülümsemesi ile 🙂

Fuzuliye Sormuşlar : Sevmek mi daha güzeldir? Sevilmek mi ? Sevmek demiş. Çünkü, Sevildiğinden hiç bir zaman emin olamazsın.

Ömer de sevdiğinden emin ve bunu bir tek taş yüzük ile dile getirmek istiyor.

Ömer odasında elinde yüzük, nasıl versem acaba? diye düşünürken Zehra geldi odaya. Ömer de hemen kutuyu cebine koydu ama tüzük yere düştü haberi yok, yatakları ayırıyordum dedi. Nevresimler değişmiş 🙂

Ömer cebindeki kutuyu Zehra görmesin diye onun etrafında döndü durdu 😀

Annem sen ne yaptın Ömer? O koskoca gövden ile küçük narin hassas yüzüğün üzerine bastın. Gitti yüzük 🙁

Çek kaldır ayağını ordan şşşşşt kime diyorum huuuuu Ömer komşuuuuuuuuuuuu, ayağını diyorum, kaldırsan diyorum, yüzüğü ezdin diyorum, hiç ben kime diyorum, gitti canım yüzük 🙁

Allah dan bir şey olmamış yüzük sağlam yerde duruyor. Ömer hissetmedi de sert bir şeyin üzerine bastığını, yüzük de sağlammış eğilip bükülmedi.

Ömer pijamalarımı bulamıyorum da, diye Zehra ya soruyor. İyiden iyiye eşin gibi arkanı toplasın, getirsin, götürsün istiyorsun Ömer. Konuşmak içinde en ufak bahaneleri hiç kaçırmıyorsun, yeter ki Zehra seninle konuşsun, yanında olsun istiyorsun.

Sabah ilk uyanan Zehra oldu. Ömer mışıl mışıl uyuyor.

Zehra banyoya gitti, Asya geldi odaya elinde bebeği ile ve yerdeki yüzüğü buldu bebeğinin parmağına taktı.

Zehra geldi Asyayı gördü, kahvaltıya gidelim deyince, Asya dayım dedi, dayısını çok seviyor Asya ve onu öperek uyandırmak istiyor. Zehra abla sen dayımı öperek uyandır dediğinde, Ömer uyanmış konuşmaları dinliyordu sessizce.

Asya ile Zehra Ömer’in yanına gittiler. Ömer uyuyor numarası yapıyor sen ne yaramaz çocuksun Ömer 🙂

Zehra tam öpecek gibi Ömer’e yaklaştı, sonra vazgeçti, Asyacım bugün dayını uyandırma sırası sende diyerek Asya dayısını öperek uyandırdı. Dayısı da Asyayı öptü biraz oyun oynadılar.

Her yeni güne gülümseyerek başla, kainatta sana gülümsesin, perdeni aç güneş girsin, pencereni aç temiz hava dolsun odana. Şükret yeni bir güne daha uyandın, nefes alabiliyor, duyabiliyor, görebiliyor, dokunabiliyor, hissedebiliyor, tad alabiliyor, hareket edebiliyor, kendi işini kendin yapabiliyorsun çok şükür, daha ne olsun.

Beton dükkana geldiğinde kolu askıdaydı. Düşmüş mü? İncitmiş mi? bir şeyler olmuş. Mehtap çorba yaptı kendi elleriyle çorba içirdi Betona. Bu sırada da Betonun telefonu sürekli dıd dıd dıd mesaj geliyor. Mehtap sinir oldu buna.

Mert babasının dosyasının hazır olduğunu çalışma odasında Ömer’e söyledi. bugün bu dosya savcılığa gidecek ve Hilmi Yılmaz da cezasını çekecek.

Hilmi de Alev’i aradı o dosyayı istedi. Ne yap et o dosyayı bul bu senin son şansın dedi.

Ömer terasta Zehra ile birlikte yüzüğü verme telaşında da Zehrayı hiç dinlemiyor Ömer.

Zehra da farkında bunun bugün Asyayı kreşe ben götüreceğim oradan da adalara geçeceğiz dedi.

Ömer hiç duymadı anlamadı bu sözü. Zehra da tekrar söyledi değiştirerek cümleyi, yılın bu ayında adalar çok güzel olur dedi.

Ömer de, evet çok güzel olur, sever misin? diye sorunca, Zehra bilmem severim her halde dedi.

Ömer, sevip sevmediğini bilmiyor musun? Zehra; bilmiyorum çünkü hiç gitmedim dedi.

Ayşe geldi, Asya seni bekliyor Zehra deyince, Ömer birlikte götürelim dedi ve birlikte çıktılar yürüyerek okula gittiler.

Asya okula girerken Ömer Zehra’ya adaya gidelim mi? dedi. Zehra anlamadı, Ömer de gelince söylerim dedi.

Aklınca Ömer, Zehra yı adalara götürecek, hem orayı gezdirecek, dolaştıracak, hem de yüzüğü orada verecek, unutulmaz olacaktı. Ama Ömer yüzüğün kutusuna bakınca, yüzüğün kutuda olmadığını gördü. Adalara gitme işi de olmadı haliyle. Ömer deliler gibi yüzük arıyor.

Alev şirkette Leyla’nın odasında dosyayı bulmaya çalıştı. Bulamadı. Kilitli dolabı saç tokası ile açmaya çalıştı olmadı kilidi biraz zorladı.  Leyla geldi bir yalan uydurdu Alev.

Mert Leyladan istediği dosyaları alınca, savcılığa gidecekken Alev, numaradan bayıldı. Leyla yardım etti Mert şirket doktorunu çağırmaya gitti. niye telefon açmadıysa artık neyse.

Alev kendine geldi, Leyladan su istedi. Leyla su almaya dışarı çıktı, Alev hemen yerdeki dosyaları almıştı ki, Mert ile doktor geldi.

Tansiyonuna baktı doktor biraz düşmüş yorgunluktandır dedi. Mert de dosyaları aldı savcının yanına gitti.

Alev sen bittin Hilmi artık senin ipini çeker. Geçmiş olsun Alev sultanlığın buraya kadarmış.

 

Ömer odasında yüzük arıyor her yerde nerde diyerek, kapının orada yere eğilmiş bakarken Zehra odaya girince kapı Ömer’in ayağına çarptı.

Eh bu kapı hep Zehra ya çarpacak değil ya, biraz da Ömer’e çarpsın değil mi ama, kocaman boyuna kafasına çarpacak değil ya ayağına çarpar böyle 😀

Zehra da çok pardon, bir şey mi arıyorsun? Söyle yardım edeyim dedi. özel bir şeyini mi kaybettin, önemli mi? deyince,

Ömer, hayır neden öyle söyledin dedi, Zehra da gergin görünüyorsun da dedi.

Ömer de ben dolma kalemimi arıyorum dedi, çekmecede buldu. Zehra da Ömer ile dalga geçti, bu da Ömer’in hiç hoşuna gitmedi.

Ökkeş amcam tatlıyı biraz fazla kaçırınca Hediye abla kızdı, Halamızda mutfağa gelince onun yaptığı diyetin aynısını Ökkeşe uygulayalım deyince, halamız olmaz diyetisyenden randevu alalım, onun şekeri var bir şey olursa dedi.

Çok haklı halamız, her bünye bir değil, birine iyi gelen diğerine iyi gelmez, doktor görmeden, diyetisyen görmeden kafanıza göre yapılmamalı bu türlü şeyler.

Ömer odasından çıktı koridorda arıyor yüzüğü ve annesi gördü, bir şey mi arıyorsun dediğinde hayır anne yok bir şey dedi Ömer.

Salona geçti her yere bakıyor Ömer. Oralarda ne arasın Ömer? Sen hiç elinde yüzükle oralara gelmedin ki, hem Asya aldı onu senin haberin yok.

Zehra gördü, bir şey mi arıyorsun? Ömer, hayır aramıyorum dedi. bal gibi de arıyorsun, aradığında sevginin nişanesi Zehra ya vereceğin yüzük.

Ömer mutfağa geçti, Ayşe geldi bir şey mi arıyorsun abicim dedi, Ömer hayır Ayşecim dedi çok alemsin Ömer demek bir şey aramıyorsun 😀

Hilmi de deniz kenarında adamlarıyla beraber, benim daha kim olduğumu anlamadılar, cehennemi bu dünyada yaşayacaksın Ömer Kervancıoğlu bu yaptıklarını yanına bırakmayacağım dedi.

Asıl cehennemi sen yaşayacaksın Hilmi Yılmaz az kaldı bekle.

Ömer odasında çok sinirli nerede bu yüzük her yere baktım hiçbir yerde yok dedi. Asya geldi ben geldim dayı diyerek. Hoş geldin prenses,

Okulda resim yapmışlar ve defterinin üzerine süt dökülmüş, dayısı bunları kuruturuz olmadı yenisini alırız dedi. Zehra geldi odaya, Ömer olanları anlattı resim defterini Zehraya verdi o kurutacak.

Zehra da, Asya ya sen biraz dayınla oyna ben bunları hallederim dedi. Ömer de ellerimi yıkayıp geleyim oynarız deyince

Asya da, dayısına; sen bir şey arıyorsun oynamıyorsun benimle dedi.

Ömercim bugün kaç kez bu sözü duydun ve hayır dedin hatırlıyor musun?

Ömer banyoya gitti Asya da peşinden,

Ömer; sen Zehra ablanla içerde oyna bende geleceğim yanına dedi.

Asya da, o zaman bende Zehra ablamla yüzükçülük oynarım deyince, o sihirli kelime yüzük olunca hemen Asya Asya diye seslenip durdurdu Asya yı Ömer ve bebeğin parmağındaki yüzüğü gördü. Aradığını bulmuştu Ömer.

Asya ile küçük bir oyun oynayıp yüzüğü almayı başardı Ömer.

Peki Ömer Asya ile ne oynadı?

Uçakçılık Ömer Asyayı aldı uçurdu, bebeği alıp bir daha uçurdu, havada yakıt bitiyordu hemen banyoya gidip yakıt alalım dedi dayımız ve bebekte yüzükte bu uçak oyunu ile banyoya geldi.

Asya aynı oyunu bir daha oynamak ama bu kez Zehra ablasına uçakla yüzük götürmek istiyor Asya.

Ömer, Asya dan izin isteyerek bu yüzüğü buradan alabilir miyim? Asya; ama onu ben buldum,

Ömer, ben sana bu yüzükden daha güzelini alacağım ama bu yüzük Zehra ablanın, Zehra ablama verirsen olur dedi prenses Ömer’e de gün doğdu. Asya yı üzmeden yüzüğü almayı başarmıştı Ömer.

Şimdi sırada bu yüzüğü Zehra ya vermek var. Asya yı annesi çağırınca, Ömer Zehra’yı zorda olsa ikna etti terasa çıkardı.

Zehra; niye çıktık dışarı diye sorunca.

Ömer; tüm bu yaşananların, içinde bulunduğun oyunun senin için ne kadar zor olduğunu biliyorum dedi. yüzük kutusunu çıkarıp açtı bunu senin için aldım dedi Ömer.

Zor olanı başardı sonunda Ömer.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 19 Mayıs Analizi 175. Bölüm Özeti” üzerine 53 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba,Aslı kızım,iyi diyelim iyi olsun Ben bonkör sözünü anlamadım.Vakit buldukda manasını yazsan sevinirim.Seninle hele vidalaşmıram,belki sorularım oldu diye.Ha bi de bakdım her kes şiir yaziyor.Ben de heveslendim Aylin demiş.Şiir diyil de ona benzer bir şey yazdım.Benim cöz dolabım sizler gibi zengin diyil ama. Çimenlikde iki güldür, iki şeyda bülbüldür Erkan hazal. Adları dillerde ezber, hem şirinler,hem de güzel Erkan hazal. Taht kurdular gönüllerde Her bir yerde,her bir evde Erkan Hazal. Hepimiz olmuşuz hayran Bu halaniz size kurban Erkan Hazal. Keder sizden uzak olsun Mutluluklar sizin olsun Erkan Hazal. Rabbim inayet eylesin Şanınız dünyanı gezsin Dilerim nazar deymesin Erkan Hazal.Bu kadar.Fakirin olanından.Saglıkla kal,güzel kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, bonkör; eli açık cömert demek.
   Vedalaşmayalım nasılsa buralarda olacağız bir aksilik bir sorun çıkmadığı sürece inşallah. Ve dizi başladığında yeniden sizlerle burada sohbet edeceğiz dizi hakkında inşallah ablacım.
   Şiirin çok güzel olmuş, çok beğendim ablacım. Hazal ile Erkan da okusalar onlarda çok beğenirlerdi emin ol buna 🙂
   Sende sağlıkla mutlulukla huzurla kal ablacım 🙂

 2. Hanim abla dedi ki:

  Aslıcım çok özür diliyorum,dikkatsız oldugum için.Sen Anonimin selamını alırmışsın,ben ise sanmışım ki bize selam veriyorsun.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam ne kadar mutlu oldum selamımı almana öpüyorum ablacım o güzel yanaklarından:)

 3. Hanim abla dedi ki:

  Aslı,canım kizim, selamı kime verdin bilmiyorum,ama ben aldım.

 4. Anonim dedi ki:

  Cox maraqli kinodu men azerbaycandan baxiram ve cox sevirem haminiza salam deyirem Maral

  1. aslı dedi ki:

   selam:)

 5. fati dedi ki:

  Zehra mahleye doner omerde hasretine dayanamaz Zehraya mektub yazarsa(tabiki sarkilarla))
  Omer..

  Akıl durur,dil durur bogazım duyum olur,
  Yar yanimda yokisa her gunum zulum olur,
  Gelmez dedum dertler hep geldu basimuza,
  Oturup agliyalum bitmeyen sevdamuza.
  Kulak duymaz goz gormez dunya dururda donmez,
  Sevdamı kaybetmişim yurek yangunum dinmez,
  Gece uzun dert uzun,gonlumu sardu huzun
  Yalvarirum mevlama aklumdan ciksun yuzun,
  Gelmez dedum dertler hep geldu basimuza
  Oturup agliyalum bitmeyen sevdamuza.

  Zehranin mektebu…

  Aklim basımda deyil ki sebebini bilmiyorum
  Bize nazar deydi inan,adim gibi biliyorum
  Yine bana haram geceler senin icin agliyorum
  Yar yine bana haram geceler senin icin agliyorum

  Hatiralar gozlerimde dalip dalip gidiyorum
  Acimasiz dertlerimle yapayalniz yasiyorum
   Yine basim belalarda senin icin agliyorum
  Yar yine basim belalarda senin icin agliyorum…
   

  Omerin zehraya cevabi..

  Belke..dőnűsű vardır zor surgunlerinde
  Bekle…hatirla bize dar gunlerinde
  Telli turnalar gibi cifte kumrular gibi
  Sarisib bir sedir agaci kolgesinde
  Bahari selamlayib iki cift kelamlayib qamsiz gunler geceler demlerinde
  Biz gulleri severdik dikenleriyle
  koklardik kanayana denk ellerimiz
  Gul dikensiz olurmu ah etmezdik
  Belke bekle hic pes edermiyiz
  Bir nasihat gibi bu sancili hasret miladi doldurub biter bir karanlik aydinliga kovusur elbet
   Siz o gun bayrami kutlamayi gorun…

  Zehra…

  Dun gibi hatirlarim zorlanmam
  Hic bir zaman cikmadinki dunyamdan
  Guluyordum bugun biraz iyidimki sanki
  Yasananlar yine birden aklima geldi
  Senin hic duyamadigin hic bilmediyin birsey var
  Evet bazi sozleri soylemez insan hep saklar
  Ama simdi duy beni tek sana deli biri var
  Bak hep yuzleri gulen melekler bile durgunlar
  Her gece hayalim hep karsimda
  Uyandim anda biten bir ruya

  Nasil olsa bi sekilde seni gorucem birgun
  Yada bitiyor nefesim sonda yine olucem hergun
  Ya  bir tek birgun bile karsimda birdaha durma
  Yada tekrar gelib soz var bana sen burda ask adina…

  Omer…
  Seni gorduyum zaman dilim neden tutulur
  seni gorduyum zaman guller elimde kurur
  Seni gorduyum zaman hayat sanki son bulur gozlerine bakinca dunyalar benim olur
  Susma gonlum sen soyle
  haydi gonlum sen soyle askimi sevgiliye sen soyle
   haydi soyle onu nasil sevdiyimi so
   hadi soyle ruyalarinda gorduyum haydi soyle uykusuz gecelerimi haydi soyle
   Seni gorduyum zaman beni bir ates sarar
  Seni gorduyum zaman yanar yureyim yanar
  Seni gorduyum canlanir tum anilar
  Seni gorduyum zaman durur butun zamanlar
  Susma gonlum sen soyle…

  kizlar internet paketim bitiyor yenileyene kadar yokum:(sizde benim sacma sapan yorumlarimdan biraz kafa dinlersiniz ))Aylin sen soyledikden sonra aklima geldi sonra zehranin yapmadiklarinda yazsaydim keske guzel olur..bu kiz masaj yapmaz..bu kiz melhem surmez..bu kiz konusmaz..bu kiz dediyimi dinlemez…bu kiz kafasinin dikine gider..bu kiz alevin agzinin payini vermez..bu kiz ismimi soylemez..ve daha bi suru ola bilirdi keske yazsaydim komik oludu))sarki bulbulude iyimiz Aylin))

  1. aslı dedi ki:

   yokluğun hissedilecek haberin olsun canım:)

  2. Aylin dedi ki:

   Fati Omerin dilinden yazdigim ilk şarkı benim en kıymetini sarkim . Hatta yorumunu okumadan önce ben onu dinliyordum şimdi Omerin dilinden o şarkı sözcükleri yazilinca dahada vazgeçilmez olur benim için . Kız Fati beeni hevese saldin bende si’r yazacağım bunlara . Çabuk gel gel canim

 6. aslı dedi ki:

  Oy benim yakışıklı paşam resimlerde nede güzel. Zehra da gittikçe güzelleşiyor mu ne? gözüme bu resimde duru bir güzellik gözüktü.

  1. fati dedi ki:

   Aa ben bayaaa unluymusumde haberim yokmus)))Aylin asli ask hastasi cok sevindim beyenmenize)Lale nerde bakalim oda beyenecekmi..

 7. A.S.K hastasi dedi ki:

  Fati kiz guzel olmus eline saglik. Omerin de derdi boyukmus. Dermani tek zehra olmus haberi yok.

 8. bilin bakalim ben kimim? dedi ki:

  Omerin zehra hakinda dusundukleri (sarki ile)

  Bu kız beni sever
  Bu kız beni öldürür
  Bu kız bana güzel hayaller gördürür
  Bu kız beni tutar ve kendine çeker 

  Bu kızla bana bir oda bir yatak bir (omer acizti) kütüphane yeter

  Belli ki bir sır vardı onun sesinde
  Her düşündüğümde onu beyaz elbisesinde
  Bela bulur beni ve uyku kaybolur gibi
  Bu kız beni görünce gülümser

  Bu kız beni sever
  Bu kız beni öldürür
  Bu kız bana güzel hayaller gördürür
  Bu kız bana güzel yalanlar söyletir
  Bu kız bana yeni bir takım şeyler öğretir
  Her gece
  Yalpalayaraktan giderim kapısına
  Biliyorum saat çok geç ama yine de beni suçlama
  Bebek, sevişmek ne demek?(yok omer iyice bozdu niyyeti)
  Çizgi filmler mi izlesek, hiçbir yere de gitmesek, hiç kimseleri görmesek ama açtan da ölmesek iyi

  Belli ki bir sır vardı onun sesinde
  Her düşündüğümde onu beyaz elbisesinde
  Bela bulur beni ve uyku kaybolur gibi

  Omein dilinden )Benim uydurdum))

  Bu kız?
  Bu kiz cok guzel bakar,
  Bu kız cok guzel kacar
  Bu kız guzel yemek yapar,
  Bu kiz cok iyi duyme diker,
  Bu kiz hastalaninca bana bakar,
  Bu kiz sifali cay yapar
  Bu kiz cizimden para kazanib evi cekip ceviri
  Bu kiz iflas edersem beni birakmaz
  Bu kiz cok guzel anne olur
  Bu kiz lastik destirir
  Bu kiz tam bana gore
  Amaaa tabi acila bilirsem sevdiyimi soylersem cok mutlu eder beni bu kiz))

  1. aslı dedi ki:

   Fati sensin:)

   1. fati dedi ki:

    Aferin asli)

    1. aslı dedi ki:

     Arkadaşlarımı tanıyorum artık:)

  2. Aylin dedi ki:

   Sen şark bulbulu fatisin☺☺☺☺☺☺

   1. aslı dedi ki:

    Arkadaşını tanıyan biri daha:)

  3. Aylin dedi ki:

   Fati bu kız her seyi iyi yaparda . Bi tek Omerin kalbine bakmaz . Ha bide Omere masaj yapmaz☺☺☺☺☺☺☺☺

   1. aslı dedi ki:

    Zehra anca Ömer hasta olunca onunla ilgilenir. Ona dokunur.

 9. A.S. K hastasi dedi ki:

  Evet Aylincim betoncukla mehtabin 5bolumle kat etdikleri yolu, bizim sozde asiklar 175bolum oldu hala yolun yarisini bile kat etmediler. Sezonda ayrilirlarsa hic sasirmam. Onun icin de bizimkiler icin pek de umitli diyilim. Zehra taraftan umudumu uzdum.bence zehra omeri birakip gider omer de pesinden ikna ede bilecekmi o muemma

  1. Aylin dedi ki:

   Ne diyeyim sonu kadar haklisin

 10. Lale turkmen dedi ki:

  Kizlar siz arakadaslarinizla intagramdan başka hangi sosial setlerde konuşyorsunuz. Mesela bizde line, imo, odnoklassnik var. Instagram facebook a giremiyoruz nedense

  1. Aylin dedi ki:

   Lalecim ben sosyal medyadan uzağım . Canim kafam sisiyor ,hemde bagimlilik yapıyor . O yuzden uzak duruyorum siz bana yetersiniz

  2. aslı dedi ki:

   Bende o saydıklarının hiç birisi yok canım:)

   1. aslı dedi ki:

    Bende o saydıklarının hiç birisi yok canım:) face, instagram şöyle baktığım yerler fazla zaman geçirmiyorum oralarda canım.

 11. Hayat dedi ki:

  Nihayet omer konustu devaminida soylese iyi olurdu. Insallah tek taşlari her evlilik yıl dönümü için omer karısına hediye eder. Yüzüğü buldugundaki mutluluk ne desen az ya çok mutluydu o an. Kendi kizlariylada öyle oynamak nadip etsin. Böyle diyorum çünkü son zamanlar omerle zehra dan her kes bebek istiyor. Aşklarını itiraf etsinler bebekte olur inşallah.
  Alev seninde cezan hilmi vererde bizde kurtulalım. Alevin diziden çıkmaması lazım ciksada yaptığı her hatanın her kalp kirilmanin cezasını ödeyerek sürünerek gitsin.
  Yüzük çok güzeldi zehrada beğendi. Gözlerinden belliydi. Yine inady tutup gerek yok falan demez,su damla kolyeyi nasıl taktiysan onuda tak hak ettin o yüzüğü sen. Evliliğimizin gerçekleşmesi için ilk adimi omer atti. Şimdi sıra sende zehra. Yine babam diye tuturmasa bari. Tamam babalarımızın hakkını hiç bir zaman odeyemeyiz. Ama onlar hiç bir zaman evlatlarının mutsuz olmasını istemesler. Seninde mutluluğun omerin kocanın yanında omerinkide senin yanında bu belli. O yüzden aşkınızı doya doya yaşayın problemlere onlar geldiği zaman çare bulursunuz.

  1. aslı dedi ki:

   Hayatcım, çok bonkör gördüm seni, Ömer her evlilik yıl dönümünde tek taş yüzük alacak ve hediye edecek Zehra ya çok şanslı kız olur o zaman. kim alır eşine her yıl tek taş yüzük.
   Ah benim eşim alsa ne güzel olur, nerdeeee anca rüyamda, ne rüyası hayaldeee, ne hayali anca böyle yazıda 😀
   Ömer hazinesini buldu Zehra ya vereceği çok kıymetli hazinesiydi o an o yüzük, o sebeple çok sevindi.
   Asya ile Ömer çok tatlılardı. çok güzel uçurdu Asyayı dayısı.
   Bebeğe gelene kadar, daha çok yol katetmeleri lazım.
   Zehra yine babam diye tutturursa yandı Ömer.

   1. Hayat dedi ki:

    Neden almasın ki sonuçta kos koca kervencioglu karısına hediye alsabilir

   2. Hayat dedi ki:

    Neden almasın ki sonuçta kos koca kervencioglu karısına hediye alsabilir. Hayır aslında ben bonkör diylim ama biricik karısına her yıl öyle hediye yaparsa guzel olur diye dusundum

 12. A.S.K hastasi dedi ki:

  Merhaba. Nasilsiniz arkadaslar.gercekten dun guzel bolum izledik hetta mehtabi bile severek izledim ne hikmetse artik. Her sey guzelde ben betoncuga takildim. Kolunu gercekten incitmis yoksa bir oyun pesindemi onu cozemedim. Bu isde bence korayin parmagi var mehtabi kiskandirmak icin birge kollarini sivamislar. Aleve zaten bakmaya doyamadim dun. Hele o nihatin alevle cevriyye halani yan yana durdurmasi her ikisine bakib hala sana bu elbise daha cok yakismis demesi herkesin aleve gulmesi beni kahkahalara bogdu desem yeridi. Bele nihatin senin bunu hezmetmen lazim lafina omer bile guldu ya 9aylik “alev” sinirim bile kecti. Nevresimlerde guzel olmus gelen sezon bu nevresimlerle kececek anlasilan. Yonetemler yeni deyistirdik diye 2sezonun yarisinadek bu takimi kullanirlar. Omer zehra sahneleri muhtesemdi. Insallah devami da gelir

  1. Aylin dedi ki:

   Aşk hastasi . Yorumundan böyle anladimki,sen artık ömer Zehra sahnelerinden umudu kesmissin . Artık mehtap beton askina yogunlanmissin. En iyisini sen yapıyorsun

   1. Aylin dedi ki:

    Ya bu emojiler neden çıkmıyor. Yorumumun sonuna ne kadar emoji koymusdum

 13. Sude dedi ki:

  Hebinize ayir ayirilqda teşeküryümi bildirem canarim.Lale işallah haber ederim canim. Asilim darisi hebimizin başina işallah.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlısı canım:)

 14. Aylin dedi ki:

  Öncelikle şunu söyleyim . Omerin yüzüğü verirken yaptığı konuşma benim Omericin yazdigim konuşmaya benziyor ve bu beni çok mutlu etti . Inşallah sonuca oyle geler. Hanede mükemmel bu bolum izledik . Nihayet OMER Eteğindeki taşları dokdu. O kurmanın sonunuda getirse iyi olacak ve sıra Zehrada . Zehranin yüzünde hafif gülümseme vardı bu bana umud veriyor. Çevirmeye hala muhtesem olmus. Ama o zayıfladı diye o tatligida zayıflamasa. Alevin böyle olmasından zevk alıyorum. En çok hosuma geden sahne Omerle Zehranin masadaki konuşma sahnesiydi. . Nevresimlerinde degismesine çok sevindim. Akşam bunu kaleye mujdelemisdim .

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın Aylincim, evet sonunda Ömer başardı konuştu Zehra ile ve yüzük Zehra’nın hoşuna gitti. Şimdi sıra Zehra da ne cevap verecek bakalım.
   Dizi bitince senin buraya yazdığın o Lale için fati için yazdığın yazıları gece okuyorum canım, ellerine sağlık teşekkürler.

   1. Aylin dedi ki:

    Günaydın Canim . Senin kadar guzel yazamıyorum . Amma arkadaşlarımızın merakını gidermek için yardımcı oluyorum onlarA

    1. aslı dedi ki:

     Olur mu canım sende güzel yazıyorsun. Arkadaşlarımızı mutlu ediyorsun ne güzel sağ ol bir tanem:)

  2. Lale turkmen dedi ki:

   Dizi bitdikden 1 saat sonra siteye giriyorum ve Aylincim ozetini beklemeye başliyorum. Gece oglum uyaniyor yeniden uyutup Aslicim analizinin cikip cikmadigina bakiyorum bunlar bende alişkanlik oldu artik. Ikinizede teşekkur ediyorum guzel arkadaslarim guzel yazilariniz icinde beni arkadas olarak kabul etdiginiz icinde

   1. Aylin dedi ki:

    Seni mutlu ediyorsak ne mutlu bizi

   2. aslı dedi ki:

    Biz sana teşekkür ederiz bir tanem, onca yoğunluğun arasında bize zaman ayırdığın okuduğun, yorum yaptığın için.
    Böylesi tatlı dilli, güzel bir arkadaşımız olduğu için çok şanslıyız biz, iyi ki varsın Lalecim:)
    o güzel oğluşunu da benim için öp annesi:)

 15. Sude dedi ki:

  Gunaydin canarim asilim yene her zamaniki kibi tökdürmüsün inaki hec vaqtim yoq ama vaqit bulur bulmaz girib baqiyorum bu gün kakamin nişani kac güdür onula uraşiyoruz vaqid bulub buralara gelemiyorum. Ama hebiniz bir an blile olsa aqilmdan ciqmiyorusunuz….

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Gunaydin sudecim mutluluklar dilerim onlara. Inşallah dugunu oldugunuda burdan bizler yazarsin

  2. aslı dedi ki:

   Günaydın sudecim, maşallah sana hep tatlı güzel telaşlar içerisindesin, darısı sana inşallah. Arkadaşının da bu tatlı telaşını Allah tamamına erdirsin.

  3. aslı dedi ki:

   sudecim günaydın canım, sana yazdım çıkmamış bende bir daha yazıyorum:)
   Arkadaşına mutluluklar diliyorum darısı senin başına inşallah:)

 16. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim cok guzel yazmişsin diziyi izlesem bu kadar gulmezdim. Analiz icin teşekkur ederim.Yeni nevresimlerde guzelmiş bu sozu korkarak yaziyorum. Eski nevresimede hepimiz guzel dedik 6 ay degişmedi.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın Lalecim, teşekkür ederim bir tanem, ay çok alemsim nevresimler için yazdığın yoruma çok güldüm 😀
   bak bu nevresimleri bende beğendim 🙂
   Şimdi dizi sezon tatiline giriyor. Yeni sezonda da bu nevresimler ile başlıyorlar ve hiç çıkarmıyorlarmış, yine isyan bayrağı çekilir. 😀

   1. Anonim dedi ki:

    Hec cikarmadan

   2. Lale turkmen dedi ki:

    Hec cikarmadan yine 6 kullansalar yine evlerini bocek basar:)

    1. Aylin dedi ki:

     ☺☺☺☺☺☺☺

    2. aslı dedi ki:

     😀 😀 😀
     Konağı ilaçlatalım diye yine dışarı çıkarlar. Bu kez otele gidip bir gece geçirsinler baş başa romantik olsun ama.
     Diğer aile bireylerinin olmadığı, Alevsiz bir otel olsun mümkünse:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir