Adını Sen Koy 183. Bölüm Özeti Adını Sen Koy 27 Eylül Özeti Tüyoları

Burak 23 Eyl 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 27 Eylül Özet

Nihar Alev’in intihar ettiğini Ayşe’ye zor da olsa söyler; Ayşe her ne kadar Alev’e ailesine zarar verdiği için çok kızsa da Alev’in intiharına çok üzülür. Ayşe Alev’in intihar etmesinden abisinin kendisini sorumlu tutacağını düşünür ve Ömer’den Alv’in intiharını saklar.

Şükran teyze hayırlı işlerde acele etmek gerektiğini düşünür ve Zehra’ya bulduğu talibi ile bir görüşme ayarlar.  Zehra ise her ne kadar Salim’e ve Şükran teyzeye evlenmek istemediğini söylese de kimsenin şüphelenmemesi için görüşmeyi kabul edecek midir? Ömer ise Zehra’ya gelen talipten habersiz Zehra’dan ayrı kalmak istemez bunun için ise ilk olarak Zehra’nın babası Salim’e gerçekleri söyleme kararı alır. Zehra’nın evlenmemek istememesi ise Salim’i korkutur. Zehra Salim’in yanından gözyaşları içinde çıkar. Salim ve Zehra arasında neler geçmiştir? Zehra neden ağlamaktadır? Yoksa Salim gerçekleri mi öğrenmiştir.1

Sabah ise Mehtap’ın geçmişinden ve pis işlerinden habersiz sadece emlak işlerini devraldığını düşünür; ancak Mehtap’ın verdiği karşılıksız çekler Sabah’ın başını ağrıtacaktır. . Mehtap’a ulaşamayan mafyanın adamları, çekleri Sabah’tan karşılamak için harekete geçer.

Diğer taraftan Ömer’in telefonunda bir kızın resimlerini gören Zehra kıskançlıktan çatlamaktadır.

Adını Sen Koy setine sizler için konuk olduk ve Adını Sen Koy çekimlerini yakından takip ettik. Star Tv’ye geçen Adını Sen Koy’da her şey tam da izleyicinin istediği gibi. Bilindiği üzere ilk sezon Adını Sen Koy izleyicisi bol bol Ömer Zehra ve duygusal sahneler istemiş ancak sezon finalinde yaşanan tekbir sahne dışında Adını Sen Koy izleyicisi beklediğini bulamamıştı.

Adını Sen Koy 183. Bölüm Özetini şuanda telif hakları gereği yayınlayamıyoruz; yapımcı izin verdiğinde kısa süre içinde resmi özet sayfamızda olacak; resmi özet çıkana kadar sizlere biraz tüyo verelim

Adını Sen Koy’un yeni sezonu tam Aşk izleyicilerinin istediği gibi başlayacak. Ömer ve Zehra iki deli aşık olacak; bir çok duygusal sahne ve aşk itirafı dizimizde yer alacak. Adını Sen Koy yeni sezonda dizimiz tam bir romantik komedi olarak ekranlara gelecek hem güleceğiz hemde içimiz aşk ile dolacak.

Tabi her şey güllük gülistanlık olmayacak; Ömer’im aşk dolu sözleri ve itirafları yanında Ömer ve Zehra aşkını en çok ise sezon başında Salim zorlayacak. Salim’den kaçak göçek görüşmeye çalışan Ömer ve Zehra eskiden yan yanaydı ama aşklarını itiraf edemiyorlardı; şimdi ise bir birilerini görmek aşklarını itiraf edebilmek için liseli aşıklar gibi kaçamak yapmak zorunda kalacaklar.

Diğer taraftan Zehra ise artık bu kaçamak aşık modundan çok yorulacak ve babasını düşünerek Ömer’den artık bu evliliğin gerçek bir evlilik olmasını ve artık bir birlerine kavuşmalarını isteyecek ancak ne yazık ki Zehra ve Ömer’in arasına ise kıskançlıklar girecek.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 183. Bölüm Özeti Adını Sen Koy 27 Eylül Özeti Tüyoları” üzerine 12 yorum

 1. aslı dedi ki:

  ama bu Ömer ile Zehra’nın birbirine aşk ile bakan resminin olduğu sayfa yı neden kendi evinden uzaklara saldınız kimse görmemiş bu güzelliği ben bile geç gördüm. çok güzel bir resim daha bu resimde çok güzel çıkmış Ömer ve Zehra. bir günün enerjisini de bu sayede depoladım ben teşekkürler.

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 2. Anonim dedi ki:

  Oy ben seni yerim yakışıklı paşamın eline çiçek nasılda yakışırmış. Çok güzel çıkmışlar Hediye abla ve Ömer resimde

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 3. Anonim dedi ki:

  zehranın ya,hııı larından bıktık rölüne konsatre değil ömere yapmacık haraketleri ani irkilip korkmaları ireç kızın daha çok rolüne çalışması lazım, daha güzel bir kız olabilirdi bütün yaz yatmış hazall oyunculuk dersi almamış erkan sayesinde ünlü oldu kız yattığı yerden, yine erkenı zor durumda bırakmaz

  1. Anonim dedi ki:

   Lütfen Zehra canlansın ölü toprağı serpilmiş gibi mumya gibi bu kızı çokmu aramışlar daha canlı birini oynayabilirler lütfenn

 4. nesrin dedi ki:

  OLSUN O KADAR .MAŞALLAH

 5. ayla dedi ki:

  Tuyolar cook güzel inşallah kiskancliklarda olucak boyle gozel ama ben onlara kiyamam

 6. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Vefacım,iyiyim kızım çok şükür.Oglun oldugunu bilmiyordum,Allah bagışlasın.Bu sayfaya yazan yok nedense.Sen de 76.bölüm sayfasına yaz,Aslı ile,diger kızlarla görüş.Gelmeyenler için rahatsız oluyoruz.Hoşca kal.

 7. Vefa dedi ki:

  Hoşbulduk Hanım abla.Nasılsınız? Evet vallah işlerim çok.Ama artık zaman buldukca yorum yazacağım.Çok özledim sizleri.Dizimiz tatildeydi.Bende buralara pek uğrayamıyordum.İşlerin yoğunluğundan dolayı.Birde oğlum var.Allah sizlere nadib etsin .Çok yaramaz.:) Hoşcakalın.Yarını iple çekiyorum

 8. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba, hoş geldin Vefa.Nasılsın,işlerin çok galiba.Ama yarın gel,dizi başlayanda hepimiz bir aile gibi toplanak inşallah.

 9. Vefa dedi ki:

  Merhaba.Güzel dostlarım.Benim yokluğumda bir çok izleyici gelmiş buraya.Hepiniz hoş geldiniz.Eski dostlarımada selam olsun.Hepinizi çook özledim.İnanın okuduklarıma inanamadım.Öyle heyecanla bekliyorduki hepimiz yeni sezonu.İyi hoş bazı şeyler hep istediyimiz gibi olucakmış.Ancak dizimiz tam trt kararında olmayacak .Bir tek sorun o beni korkutan.Hani nasıl desem Beni affetin akıbetine dönmez inşallah.Ama eski Askıda özlüyorum.Yeni bir dizi izleyeceyimmiş gibi hiss ediyorum.Her şey deyişmiş bir tek eskisi gibi kalan yine tüyoların zaman yasağı olmuş.Bakalım yeni bölümlerde bizi neler bekliyor.Bu arada dizide Yasemine ne olmuşki acaba?

 10. Alya dedi ki:

  Öncelikle tüyolar için çok teşekkürler.artık saçma kaçırma sahnelerini sıkıcı olayları değil de bizim saf aşıkların komik hallerini izleyeceğiz çok şükür.

 11. Aytac azeri fan dedi ki:

  Tiyolar çok guzeler dizimizn haqin da yeni bilgiler geldiqce daha fazla heyeca nanyor insan bece sonda tam da bizim isdedigimiz gibi bir sezon olcak qaliba dizinin yeni bolum lerini okadar merak edyorumki çok guzel bolumler bizi bekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir