Adını Sen Koy 181. Bölüm Analizi Star TV

Burak 26 Eyl 2017 Adını Sen Koy  0

İlklerin Yaşandığı Güzel Bir Gün.

Yeni Bir Hayata, Yeni Bir Pencereden Güne, Yeni Başlayan Güneş İle Merhaba, Yeni Günle Birlikte Yeniliklere Doğru Atılan İlk Adımda, Yeni Evde Geçirilen İlk Gün. Ömer den Zehra ya İlk Sürpriz Yemek ve Dans.

Yeni bir güne doğan yeni bir güneş ile yeni bir evde yeniliklere güzelliklere yeniden başlamak ve beraberinde kolilere konmuş geçmişten gelen güzel anıları da beraberinde bu yeni başlangıçların olacağı eve taşımış Zehra.

Ve yeniden yeni bir başlangıç yapmak için büyük bir temizlik yapıyor. Geçmişi temizliyor. Pencerelerdeki perdelerden başlayıp, camdan güzel gökyüzüne bakmak istiyor Zehra. Ve kolilerdeki getirdiği eşyalarla devam ediyor Zehra. Babası ile olan çekilmiş resmini özenle silip koyuyor masaya.

Zehra ve Salim amca önceki evlerinden yeni ve çok güzel bir eve taşınmışlar yerleşme telaşındalar. Yasemin Üniversiteyi kazanıp İzmir’e okumaya gitmiş. Ve onunda okuldaki ilk günü ve ilk dersiymiş Zehra babasına öyle söyledi.

Bu yeni evde yeni bir günde ilk kahvaltıları ocakta demlenmiş mis gibi bir çay ve Zehra’nın elleri ile hazırlanmış güzel bir kahvaltı sofrası mutfakları da aydınlık ve ferah beğendim ben bu evin mutfağını.

Konak da ise Cevriye hala Hediye abla ile birlikte kahve içtiler. Ayşe bu yeni evin düzenine alışamamış ve odasından hiç çıkmıyormuş. Herkes bir yerlere dağılmış.

Alev yurt dışına gitmiş. Alev gidince de Müzeyyen hanım onun peşi sıra gitmiş. Ayşe halasına diyor ki, Alev abimin can düşmanı ile ortak iş yapıp canımıza kastetti. Gitti peki Müzeyyen annem neden onunla gitti? bize kötülük yapan Alev’in yanına neden gitti. Bizi bıraktı aklım almıyor diyor.

 

Ömer ise şirkette Nihat ile birlikte bir toplantıda işler pek umduğu gibi gitmiyor. Ömer’in aklı başka yerlerde nerelerde kim bilir? Nihat’a bir şey demeden çıktı Ömer.

Nereye gitti bilin bakalım? 🙂

Nereye olacak sevdiceğinin olduğu eve Zehra’nın yanına mahalleye ve Ömer gelmeden önce Zehra cam siliyordu. Yerleri önceden sildiği için kirletmiş cam silerken ve tekrardan sildi yeri tam masanın altını silerken kafasını vurdu masaya 😀

Kapı çalınca da açmaya giderken kovaya ayağı takıldı su yere döküldü iyice sakar bu Zehra. Kapıyı açtı karşısında Ömer. Baştan aşağıya süzdü Zehra yı. Zehra neden geldin diyor? Ömer de bilmem 😀

En son hatırladığım şirkette toplantıdaydım şimdi buradayım deyip içeri girdi Ömer. Zehra babam gelecek deyince, korkuyor musun? Dedi Ömer. Zehra da hayır dedi.

**********************************

Zehra’nın kapısını çalan aşk Ömer’in aşkı

 Ah aşk kapını çalar bir gün

Şaşırır kalırsın, sen de anlamazsın

Sevdi gönlüm, görmeden bilmeden sevdi gönlüm
Yandı gönlüm, ah edip her gece yandı gönlüm

Ah aşk ağlatıp güldürür, isyanı tattırırsın
Sevmeyi bilmeyi öğretirsin
Ah…

Ah aşk sebebin olur bir gün
Sever aldanırsın, sen de anlamazsın
Yandı gönlüm, ah çekip her gece yandı gönlüm

Erhan PARLAT

***********************************

Bu Ömer ne olmuş böyle 😀 Allah’ım ya tam bir komedi izledim Zehra ile olan sahnelerinde 😀

Önce Zehra’nın başındaki bandı beğenen yakışmış diyen bir Ömer. daha sonra içeri terlik giyerek geçen ve Zehra ya sevgi ile bakan bir Ömer. Ve Ömer’i merak eden 2 gündür ayrı kaldıklarında Ömer’in iyi uyuyup uyumadığını soran bir Zehra.

Ömer’in Zehra ya sana bir yardımcı tutalım demesi üzerine, Zehra da ben hallettim diyerek mutfağa taşınması gereken koliler var onları da sen taşı diyen bir Zehra ve söz dinleyen bir Ömer.

Zehra ya yardımcı olmak için perde takan daha doğrusu takmaya çalışan bir Ömer 😀 şaşkın aşık olmuş bu ikisi ve ben bunların hallerini izlerken çok güldüm komedi gibi bir şey olmuş bunlar 😀

 

Ömrü hayatında hiç mi perde takmadın sen Ömer? tabi dur bi dakika unutmuşum sen konak çocuğuydun demi pardon paşam 😀 ancak eline çok yakıştı takım elbise yelek ile perdeyi tersten takan ve onu uyaran Zehra’nın halleri 😀

Hayat okulunda ilk ders günümüz.

Öğretmenimiz: Zehra Kaya Kervancıoğlu

Öğrencimiz: Ömer Kervancıoğlu

İlk Dersimiz: Perde Nasıl Takılır? Uygulamalı Anlatım.

Öğrencimiz Ömer daha ilk dersten kaytarmaya başladı. Önce ters taraftan taktı. Öğretmenden bir uyarı aldı. Sonra doğru taraftan takmayı başardı. Ancak bu kez de kornişin yanlış sırasına taktı perdeyi 😀

Öğretmenden bir uyarı alıp, üstüne birde yanlışını düzeltmesini isteyince yaramaz öğrenci Ömer böyle kalsın diyerek dersten kaçtı merdivenlerden indi.

Hiç olacak iş mi Ömer? Akşam olunca perdeyi nasıl kapatacağız hiç yakışık alıyor mu bu tutum sana? Yaramazlık yok. Doğrusunu öğretmenin sana söyledi. hadi çocuğum akıllı ve uslu bir öğrenci ol o yanlışını düzelt yoksa bu ilk dersinde kötü not alacaksın ona göre 😀

Ömer’e birinden mesaj geldi görüşebilir miyiz diye. Ömer de olur dedi. Zehra dan sakladı çıkacağım ama bir kahve içecek kadar zamanım var dedi. Zehra da maden sulu kahve yaptı. Ömer ilk kez duyuyormuş. Zehra da ilk kez yapıyormuş. İlklerin günü bugün.

Ve Ömer’e bir telefon geldi. Zehra ya kimle görüştüğünü söylemedi. Ne planlar yapıyorsun sen Ömer?

 

Zehra’nın yaptığı kahveyi çok beğendi Ömer. ve kahvelerini içerlerken Zehra annenden bir haber aldın mı diye sordu.

Ömer de uçağı aktarmalıydı henüz inmemiştir. Dedi. Zehra da senin yerinde bir başkası olsaydı Alev çoktan hapiste olurdu dedi.

Ömer de onun kaçıp gitmesine annem için izin verdim. Şirketi dolandırması, Hilmi Yılmaz ile ortak iş yapması  annem bile bütün bu olanlara çok şaşırdı.

Bundan sonra başkalarını değil kendimizi bizi düşünelim dedi Zehra ya Ömer ve bir mesaj geldi gitmem gerek diyerek ayağa kalktı.

Zehra da işin varsa konağa ben kendim dönerim dedi. Ömer de olmaz benim işim ne zaman biterse o zaman gelip seni alacağım birlikte gideceğiz konağa dedi.

Ve Ömer, Zehra ya teşekkür etti. Aman Allah’ım çok şükür bu günleri de gördüm ya ölsem de gözüm arkada gitmez artık. Teşekkür etmeyi bilmeyen Ömer teşekkür etmeyi öğrenmiş. Geçtin sınıfı hadi perde takmana gerek kalmadı 10 üzerinden 10 verdim seni gidi yaramaz öğrenci Ömer 🙂

Zehra Ömer’i kapıya kadar geçirdi. Ömer Zehra’nın elini tuttu ve seni dedi biliyorsun değil mi? Zehra da, utanarak elini çekti ve evet biliyorum bir gören olacak dedi. Ömer arabasını mahallenin diğer tarafına koymuş gören olmasın diye aynı eskiden olduğu gibi. Ve Ömer giderken birkaç kere arkasını dönüp Zehra ya baktı. Zehra da beni görmek için gelmiş diye seviniyor.

Liseli aşıklar gibiler. Ah aşk ah.

Bizi bizden başkası zaten ayıramazdı 

bize bunu bizden başkası yapamazdı; 

Ah be sevgili hamdım belki ama piştim yandım ,

zaten beni senden başkası yakamazdı. 

Mevlana.

Ömer tam gitmişti ki, Şükran teyze börek yapmış Zehra için onu getirdi. İçeri geçtiler birlikte yediler çay içtiler. Salim amca geldi. Ev tamamı ile yerleşmiş perdeler bile takılmış. Şimdi ben daha ilk günden bir şey sorayım mı 🙂

Bak soruyorum ona göre, günah benden gitti. sordum gitti biri cevap versin? Ömer evdeyken perdeler daha takılmamış ve eşyalar yerleşmemişti. Ömer gitti Şükran teyze geldi. Onunla mı yerleştirdiler evi? Ev nasıl yerleşti, Salim amca gelmeye her iş bitmiş oldu?

Ömer de Özge diye biri ile buluştu ıssız bir yere geldiler tamda senin istediğin gibi dedi Özge. Bu Ömer Zehra için bir sürpriz hazırlıyor Özge ile birlikte yapıyor bunu. Bu Ömer sürprizci Ömer de olmuş. Baya değişmiş zorba Ömer den eser kalmamış aşık Ömer gelmiş.

Zehra da Ömer’i aradı babam geldi sen gelme ben dönerim diye Ömer de olmaz dedi. Bekle beraber gideceğiz evdekiler birlikte olduğumuzu düşünüyorlar dedi.

Zehra da hazırlanmış beyaz bir elbise giymiş. Çocukluğunda babasının ona yaptığı müzik kutusunu Asya ya vermek için babasından izin istedi Salim amca da izin verdi.

Salim amca kızı ile duygusal bir konuşma yaptı sen benim sırtımı dayadığım dağımsın. İyi evlat babayı vezir, Kötü evlat rezil eder dedi. Sen benim şerefime leke sürmezsin. Bugüne kadar senden hiç sıkıntım olmadı dedi.

Nihat da iş yerindeyken bir telefon aldı. Akşam da bu haberi Ayşe ye verdi. Alev intihar etmiş. Durumu ağırmış. Müzeyyen hanımda onun için gitmiş arkasından.

 

Ömer geldim diye mesaj attı Zehra ya Zehra da evden çıkıp mahallede köşe başında bekleyen Ömer’in yanına gitti.

Ömer saklanmış ve Zehra gelince de aniden kolundan tutup çekince Zehra korktu ve bir gören olmasından endişelendi. Hemen gitmek istedi Zehra.

Araba da giderken Zehra müzik kutusunu açtı dinlediler birlikte ve Ömer çok dinlendiriciydi dedi.

Zehra, ben küçükken hep bir şeyler dinleyerek uyurdum dedi. Babamın masalları, bu müzik kutusu, müzik dinleyerek dediğinde, 

Ömer bunları daha önce hiç duymadığı bilmediği için neden daha önce söylemedin diye sordu Zehraya. 

Zehra da sen rahatsız olursun diye söylemedim deyince Ömer hayır olmam dedi.

Zehra da alıştım artık. Hatta senin gibi sessizliği seviyorum uyurken dedi. Bunu duymak Ömer’in çok hoşuna gitti. Eşler bir süre sonra birbirine benzerlermiş. Bizde evli olduğumuza göre dedi kaldı. Bizde evli olduğumuza göre birbirimize benziyoruz.

Bir çoğumuz kendimize benzeyen kişileri sevme eğilimi taşıyoruz ve bir kişiyle ne kadar uzun süre birlikteysek o kadar çok birbirimize benziyoruz.

Ömer ve Zehra yolda ilerlerken hava iyice kararmış. Ömer Zehra’ya neden utandığını soruyor. yüzü kızarmış Ömer öyle olduğunu düşünüp, neden yüzün al al oldu diye eli ile Zehra’nın yanağına dokundu.

İlerledikleri yolda da çalışma varmış ve yol kapalı bu sebeple de adamlardan kendisine gösterilen yola girdi Ömer. o yolda ilerlemeye başladı.

Orada çalışıyormuş gibi görünen adamlarda eşyaları toparlayıp gittiler hepsi planlı yapılmış bir oyun.

Zehra zifiri karanlıkta gözgözü görmeyen bir yerde ilerlemekten oldukça korktu ve sen daha önce bu yolu denedin mi biliyor musun? diye sordu Ömer’e.

Ömer de hayır dedi. bir süre sonra araba istop etti çalışmadı. Telefonlarda çekmiyor. Zehra’nın şarjı bitmiş. Kaldılar orada Ömer yardım çağırmaya gitmek istedi. Zehra ben gitmem deyince, Ömer de bende seni burada bırakamam dedi ve birlikte yola koyuldular.

Karanlık, ıssız bir yolda ilerlerken Ömer’inde telefonunun şarjı bitti. Bir ses duydular Ömer’in Zehra için hazırladığı sürpriz yere geldiler. Işıklar yandı yol boyunca ve Ömer Zehra ya gel hadi diyerek götürdü.

O muhteşem kuğuların olduğu beyaz masa ve tüllerden kurulu sevda tahtının olduğu yere geldiler. Ömer’e burayı hazırlamasında yardımcı olan Özge hanımda geldi. Garson istemedi Ömer.

Eşine kendi elleri ile servis yapacakmış. Aşık Ömer. Aşk tahtında sevda tahtında iki aşık baş başa yemek yediler.

Zehra arabadan indiklerinde çok korktuğunu, o araba kazasından kurtulduk ama buradan kurtulamayacağız diye çok korktuğunu söyledi.

 

Ömer de o kara defterin kapandığını söyleyerek rahatlatmak istedi Zehra yı. o gün sana bir şey olsaydı? Ya seni kaybetseydim dediğinde Zehra başını öne eğerek utanarak ya ben seni kaybetseydim dedi. bunu duymak Ömer’i gülümsetti.  Sonra da keman geldi ve dansa kaldırdı Ömer Zehra yı.

Zehra çok mutlu ve rüya da gibi, gerçek olduğu biliyorum ama inanamıyorum dedi.

Ömer de seninle ilk dans ettiğimde bende seninle aynı şeyleri hissettim. İlk defa kollarımın arasındaydın. Kokunu ilk defa o gün içime çektim, o gün bana çok yakındın. O gün sen benim için hem gerçektin, hem değildin. Hatırladın mı? Zehra da hiç unutmadım ki dedi.

Ve Ömer Zehra’yı öpmek istedi ve ona doğru eğildi.

HOŞ GELDİN

Bugün dağların dumanı aralandı, hoş geldin
Ah ışıklar içinde kaldım, yandım efendim

Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar
Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar

Sen bana geç geldin, ben sana erken
Tutuşsun gün, yansın geceler, vaktimiz varken

Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin
Ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim

Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar
Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar

Sen bana geç kaldın, ben sana erken
Soyunsun gün, sarsın geceler, vaktimiz varken

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 181. Bölüm Analizi Star TV” üzerine 44 yorum

 1. BTS dedi ki:

  BANA VORE HARİKA BİR BÖLÜ DÜ TESEKKÜRLER STAR tv

 2. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Nasılsın,geç kaldım kusura bakma.Dün amcanın misafirleri vardı,analizi okuyamamıştım.Aslıcım yeni sezon,yeni analizler,tebrik ederim.Umarım dizi her kesin görmek istediyi gibi devam edecektir.Bilmem belki bana öyle geldi.Ömerin bakışları çok deyişmiş,bir az korku var,rahatsız gibi sanki.Zehra daha rahat idi bence.Zorba Ömerin gözleri ateş püskürürdü,ama aşık Ömer 17 yaşlı ergendi.2.bölümü izleyememişim,şimdi tekrarı yayınlanacak galiba.Allah yardımcın olsun,güzel kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım iyiyim çok şükür, sen de iyisindir inşallah.
   Evet ablacım Dizimiz ilk başladığında var olan o zorba Ömer’in bakışlarından eser yok.
   liseli genç aşıklar gibi bakıyor Ömer. Saçını da liseli gençler gibi kestirmiş zaten.

 3. Ayan dedi ki:

  Su damlasi gitdikce büyüyen ailemize hos geldin. Nasilsin? Iyi misin?
  Ben sana diyer sayfada “hos geldin” diye yazmistim ama her halde görmedin.
  Annenin dogum gününü tebrik ediyorum. Allah annene uzunca, mutlu, huzurlu ömürler versin.
  Insanin hayatdaki tek serveti annesi. Allah anneni basinizin üstünden eskik etmesin.
  Insan kendini annesiz düsünemez. Her zaman annenin kokusunu bir yerlerden ararsin, her zaman birilerini annene benzedirsin ama onlar senin annen diyil. O yüzden annenin kiymetini bil. Çünkü onlar bir ömür boyu bizimle olmuyorlar. Dogru her zaman basini oksayacak, seni her daim seven abin, baban oluyor ama onlar hiç biri senin içindeki boslugu dolduramiyorlar.
  Neyse, uzun oldu yorum yine galiba. Allah tüm anneleri her zaman mutlu etsin. Amin!

  1. su damlasi dedi ki:

   Merhaba canim ayanim hos bulduk iyiyim sen nasilsin cok memnun oldum tanişmamiza nolur kusura. Bakma simdi gordum bana yazmişsin tesekkur ederim guzel dileklerin icin haklisin anne kokusu başka ben annemin kiymetini biliyorum hayatimda zor gunlerim cok oldu 2 kere annemi kayb etme korkusu yasamis bir kizim o yuzden benim icin anne derken donen dunya durur gozumde haatt ben adini sen koyu izlerken anneme anne gel yanimda dur diyorum annem neden diyor bende dizi izlerken seni ozlerim diyorum bi saniye olsun gormesem deli olurum ondAn her halde. Babam bana manyak diyor .ayanim her sey icin tesekur guzel gunlerin olsun hep mutlu ol opdum

 4. Günay dedi ki:

  Aslıcım dizideki Özge Ömere “sen” dedi. “Sizin istediyiniz kimi”demeliydi mence. Aralarındakı samimiyyet bana fazla geldi o yüzden vurğuladım. Tamam Özge Aktaşın Selin ismi ile diziye daxil ola bileceyini de anladım. 184 bölüm özetinde Ömerin bir kıza deliler kimi aşık olduğu ve o kızın Ömeri bırakıb getdiyi üçün Ömerin kızlara inanmadığı deyilir.

  1. Gunay dedi ki:

   Aslicim 28 Eylul 184 bolum ozetini tekrar okudum guncellenmismi diye karisiklik aradan kaldirilmis. Seninde basini sisirdim kusuruma bakma olurmu.

   1. aslı dedi ki:

    Merhaba Günaycım, olurmu ne kusuru, ne demek baş şişirmek asla ben burada sizlerle birlikte olmaktan konuşmaktan, büyük keyif alıyorum.
    Bazen olabiliyor, hatalar eksikler, hoş görüp, hak vermek gerek Resul abimiz de yoğun biri elimizden geldiğince biz ona yardım etmeliyiz.
    Kafandaki sorular cevap bulduysa ne güzel.

    1. Gunay dedi ki:

     Merhaba Asli. Haqlisin canim Resul bey yogun biri. Men dizimiz bu cizqi uzerinde devam eder diye korkdugum icin aydinliq getirmek istedim konuya. Sag olsun kendisi aydinliq getirmis. Sende sag ol yorumlarimi cavabladigin icin.

 5. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim eline saglik yeni sezonun ilk analizi hayirli olsun. Insallah bu sezon bize kecen sezon gibi guzel analiz keyfi yasatirsin.

  1. aslı dedi ki:

   İnşallah canım, senin de yeni adın hayırlı olsun. 🙂

 6. su damlasi dedi ki:

  Canlarim benim sizden bir ricam var bu gunki bolumu hanginiz izlese banada anlatsin malum. Ben izleyemiyecem mutfakdan simdi cikdim tatli bir yorqunluk var canimda aksama misafirimiz var ben diziye. Bakamamki ayip olur misafirlere tekrarininda saatini bilmiyorum ne yapacAm ben yaa

 7. Hayat dedi ki:

  Bende ilk bölümü you tube den izledim. Çok iyi çıkmış . Eski omer nerde ohooo simdidiki nerde. Değişim guzel.
  Aslicim ellerine saglik analizin için. Mükemmel.
  Yorumları okuyorum şimdi bir çok yorumcu istediğini bulamamış boşuna beklemisiz 4ay demişler. Ya size ne yapsa yönetmen yaranamiyor. Çok yavaş dediniz ilk sezon biraz hizlatmislar. Alev çıksın istediniz o da intar etmiş mehtap la betonu istemiyordunuz onlarda uçmuş bir yerlere☺ şimdi siz için dizide insan kalmamış. Bir suru kotu vardı . Bazi yerlerde yaşasın kötülük kötüleri istiyorus demişler. Ilk kere kötülerin olmadığı bir bolum izledik fena mi. Dizi kaldığı yerden devam etsin istiyorsunuz bunu yapmamaları normal bence fanların istediği çok şeyi yapmışlar. Birazda biz bekleyelim. Gösterirler mutlaka. Izleyici bunu beni beklemiyormuydu zaten. Birinci sezon seni seviyorumu bekledik. Şimdi bunu beklememiz lazım. Insanların tüm heyeceni zehra ile omerin kazadan nasıl kurtulduğunu bilmekdi. Ben yonetmen olsam bile onun ilk bolumde gösterilmesine izin vermezdim. Turk dizilerinde hep böyle diylmi ya. Dizinin daha cok izlenmesi için yapılan bir usul bence bu. Bekleyelim. Neleri beklemedik ki biz.
  Özge karakteri hakkında bir sürü laf dolaştı ortalıkta. Acele etmeyelim görüşeceğiz nasıl biri. Omerin eski sevgilisi olması imkansız bence. Yoksa zehraya tanistirdiginda arkadaşım diye tanisdirirdi. Bide Zehra Omerin ilk aşkı diylmi. Tayfun soylemisti bunu yapan ilk kadin sensin zehra diye. Leyla soylemisti zehraya onunkida senin gibi ilk diye. Belki birileri gelir ama geçmişte omere aşık olan omerin diyl. Şimdi omer için sadece ve sadece zehrasi var. Bu onun her halinden belli.
  Şükran teyzede zehrani evlendirmeye pek merakli omerin cekicegi var galiba

  1. Hayat dedi ki:

   Yorumum baya uzun olmuş

  2. aslı dedi ki:

   Hayatcım doğru diyorsun, Zehra Ömer’in ilk aşkı Tayfun o sözleri Zehra ya söylemişti.
   Alev gibi Ömer’e aşık olan ama Ömer’in aşık olmadığı biridir mutlaka.

 8. hazalim dedi ki:

  Analizi yazanin adini bilmiyorum ama cok guzel yaziyosunuz okudugumda sanki diziyi izliyormusum gibi oluyor ellerinize saglik cok guzel olmus

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba hazalim, analizleri ben yazıyorum canım. beğenmene sevindim canım.

   Bundan sonra analizlerin altına ismimi yazsam ne yapsam 🙂

 9. Gozel dedi ki:

  Oooooy yeni sezonyn yeni analizi hoş geldin hoş gorduk Aslicim bitanem canym kardeşim dur sirilip bir alnyndan opuyum sag ol hakkyny helal et taby her kes icinde iydir ama benim icin kiymeti bam başka anlatmaya kelime bulamyyorum sitede analizi gorup kalbym hyzly atmaya başlady ellerimi kalbymda goyup okumaya başladym
  Coh iy bolummiş coh guzel olmuş kaşka kaldygy yerden devam etseydi ama olsun buda iy dizi başladygyndaky sazy eskisimi ya yenimi
  Aslim minetdarym

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozelcim, canım bir analiz yazısı seni ne kadar da mutlu etmiş. Ne mutlu bana bir yazı ile bir insanı mutlu edebilmişim. 🙂
   İnşallah diğer bölümleri de böyle güzel bulursun. Bende seni öpüyorum canım.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 10. aytosh dedi ki:

  yine ismimi degistim su damlasi aytos iyi dedi bende aytos oldum su damlasi sen yenimisin? hosgeldin pardon eskuden bi tane daha su damlasi vardi Ben o sandm o yuzden hosgeldin diyemedim . ha bide canim benim sen kaç yasindasinki ? bana abla diyosun :))

  1. su damlasi dedi ki:

   Can aytoş evet ben yeni geldim dun geldim pardon abla dedim izinsiz uzur dilerim yaşini bilmiyorum ama ben 23 yaşindayim bi kusurum oldusa uzur dilerim ismin yakisdi sana aytoş

   1. aytosh dedi ki:

    yok canim benim NE özuru özur dilemene hiç gerek yok abla demek için benden izin almana gerek yok Ben 17 yasima dogru yelken açdim sen benden 6 yas büyüksun yani canim bana abla demene gerek yok Ben senden kucukum:))

    1. su damlasi dedi ki:

     Tamam o zaman sen benim aytoşum ol bide bende takinti. Bu ablam olmadigicin boyle her kese abla diyorum

 11. aytosh dedi ki:

  uuu aslicim dizi analizi yazmiwsin tshklar ozaman bende analiz hakkinda yorumumu yazayim . bu bölüm bana birazcik sixici geldi dizide kötù karakterlerin yeri biliniyodu yani mehtap a falan kizsaydikda yinrde eglenceli oluyodu bide yani yasemin bi anda gitmiw muzeyyen hanm falan mesela mehtap abisinin yanina kaçarken sonra yasemini ugurlarke falan kewke hepsini gosterseydiler ucurmdan nasil kurtuldular çok ileri gitdiler dizide 3 4 tane Adam vardi

  1. aslı dedi ki:

   aytoş, isminde değişik olmuş 🙂
   daha ilk bölümden hemen kötülükler başlasın mı istedin sen? Dur daha yeni başladı dizi.

   Mehtap’ın nasıl gittiğini merak etmiyordum ben. Yasemin de öyle. Tek arabadan nasıl kurtulduklarını gösterselerdi o bize yeterdi. Bir tek bunu göstermediklerini sevmedim.

   Bu aynı diğer diziler gibi olmuş. Bir sezon biter ve dizi başka bir zamanda başlar. Bir farkındalık olsaydı hayali de olsa nasıl kurtulduklarını hatırlasalardı. Ben onu isterdim. o son sahneden başlamasalar bile en azından hayallerinden nasıl kurtulduklarını görebilseydik.

   Bunu yapabilirlerdi. o sahneyi yeni ekip yeniden çekebilir diziye kurtuldukları anı hayali olarak düşünmeleri için ekleyebilirlerdi.

   Hiç bir şey için geç değil. Benden öneri diziden birileri benim yazdıklarımı okuyorlar ise, ben onlara böyle bir öneri sunuyorum. Kurtulma sahnesini yeni ekip çeksin ve bir an o ana gidip hayal edip hatırlasınlar, Ömer ve Zehra, nasıl kurtulduklarını bu hiç de zor olmasa gerek yapmak isteyen için zor diye bir şey yoktur yeter ki imkan olsun yapmak isteği olsun.

   Fikir benden yapması onlardan 🙂

   1. aytosh dedi ki:

    vallaha aslicim bende hiçbiweyi degilde o uçurumdan nasil kurtuldular onu görmek istiyodum aynenya zor degil inwallah çekerlerde nasil kurtuldular göruruz yok dizide kötüleri gelmesini istemiyorum ama sanki kötülerde oluyoken daha iyidi belkide ilk bölum diye bana sixici geldi Ben hep ilk bolumlerden nefret ederimde belkide ondan ama ilerki bölumlerin iyi olacagina eminim

 12. Aytac azeri fan dedi ki:

  Merabam arkadaslar yeni sezonu ilki analizi gelmisi hepimize hayrli olsun tesekkur ederiz aslicim elerine salik canim çok guzel yazimizsin hakini helal et seni sayen de diziyi izleyemeyen arkadasdarimiz burdan okuya bilcekler

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Aytaccım, evet dizimizi izleyemeyen arkadaşlar için yazdım. Umarım beğenilir.

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Sen yazarsin da biz hic beyemez olurmuyuz aslicim ben de diger arkadaslarimiz da çok beyeniyoruz allah sen de razı olsu dilerim her sey her zama gonluce olsu amain

 13. Aytac azeri fan dedi ki:

  Merabam arkadaslar yeni sezonu ilki analizi gelmisi hepimize hayrli olsun tesekkur ederiz aslicim elerine salik canim çok guzel yazimizsin hakini helal et

 14. su damlasi dedi ki:

  Merbaba abla ben yeni geldim analizini simdi okudum eline gonlune saglik supersin bu arada ben su damlasi

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba su damlası, teşekkür ederim hoş geldin aramıza.

   1. su damlasi dedi ki:

    Hoş bulduk aslicim .bende simdi duydum bu beni unutma gecen sezon bitmişdi yenidenmi başliyor ?

 15. melek dedi ki:

  arkadaşlar duydunuzmu adını sen koya rakib geliyormuş adını sen koya unutma beni rakib edecekmış focos yapım diziyi eski kadroyu diziyi canlandıracaklarmış focos yapımdan ilk adım atılmış inşalah başlamaz

  1. aslı dedi ki:

   Ben duymadım senden öğrendim. Her dizinin seveni izleyeni farklıdır. Bizim dizimiz çizgisini bozmaz ise bütün dizilerin önüne geçer.

   Biz dizimizin çizgisini, diğer dizilere benzemediği için sevdik.

   Bunu seyirciyi dikkate almaz çizgiyi bozarlarsa dizi de kanalda oyuncularda kaybeder.
   Buradan yeni ekibe duyurulur.

 16. melek dedi ki:

  arkadaşlar duyduguma göre unutma beni yapımcılar unutma beni adını sen koya rakip olarak başlatacakmış bazı eski oyuncuları toplayıp tekrar diziye canlandıracaklarmış focos yapımdan ilk atım atılmiş insalah başlamaz

 17. Günay dedi ki:

  Aslı menim anlamadığım bir şey var. 28 eylül 184 bölüm özetinde bir karışıklık olmuş sanırım. Özge ile ilgili. Yanlışlıkla olmuşsa sorun yok. Men sadece bu cizgi üzerinde ilerleyecekler diye korkdum. Bide üstüne Ozge Ömere arabada “senin istediyin kimi” dedi. Bu konuda düşüncelerini yazarsan sevinirim.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ben ilk bölümü izlediğimde Ömer’in Özge isminde biri ile telefonda mesajlaştığını, konuştuğunu, sonrada iş yerinden alarak yolda ilerlediler. Ve Özge Ömer’in şirketinde çalışan organizasyon işlerine bakan kişi.

   Yolda Özge’nin Ömer’e tamda senin istediğin gibi demesi Ömer’in Zehra için düşündüğü akşam ki yemek için her şeyin Ömer’in istediği gibi ayarladıklarını söylemesi ifade etmesiydi.

   184.bölüm özetinde adı geçen Özge Aktaş kişinin kendi gerçek adı dizide canlandıracağı adı ise, Selin karakteri olarak geçmiş.
   O özge bu Özge mi? Bunu Resul abi bilir.
   Öyleyse dizide de gerçek adını kullanmış. değil ise diziye Selin karakteri girecek tam bilmiyorum canım.

 18. nesrin dedi ki:

  Günaydın .Mükemmel bir analiz ASLI .Riskli bir başlangıç hiç eski bölümleri kullanmadan kendini ifade edebilmeleri .Amma çok hoş içim ısındı ,liseli aşıklar gibi utangaçlar .Yeni bir sezona yeni bir kanala akılı geçiş olmuş çok ta başarılı buldum .

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba nesrincim, yeni kanalında yeni bir sayfa açıp geçmişe bir sünger çekmiş dizimiz. Eski bölümden en azından arabadan nasıl kurtulduklarını hayali de olsa hatırlasalardı. Ama olmazdı olamazdı çünkü başka kanaldan yeni bir kanala yeni bir ekiple çalışmaya başladıkları için yeni bir sayfa açtılar.
   Ve bu yeni açılan sayfada Salim amcanın işleri daha iyi olmuş evini ona göre yenilemiş.
   Yasemin üniversiteyi kazanmış gitmiş.
   Evet Ömer ve Zehra liseli aşıklar gibiler. Eski zorba Ömer den eser kalmamış. Şaşkın aşık Zehra sı için sürprizler yapmak isteyen bir Ömer gelmiş. Bundan sonra şaşkın aşık Ömer’i izleyeceğiz.
   Ben beğendim. İlk bölümü.

 19. Günay dedi ki:

  Ellerine gözlerine sağlıq analizi okumadan menim üçün bölüm tam olmur sanki. Şimdi okudum tam oldu. Bide izleye bilmeyen arkadaşlar üçün evezolunmazdır senin analizlerin. Haqqini halal et.

  1. aslı dedi ki:

   Helal olsun Günaycım.

 20. Günay dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar. Yeni sezonun ilk analizide xeyirli uğurlu olsun Aslıcım.

  1. aslı dedi ki:

   Tünaydın Günaycım. Dizimiz de hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar. Yeni kanalında yeni güzelliklerle başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir