Adını Sen Koy 17 Şubat Özeti 110. bölümde neler olacak

Burak 14 Şub 2017 Adını Sen Koy  0

Ömer Ayşe’ye hastalığı ile ilgili gerçeği söyleyip söylememenin kararsızlığı ile çırpınır. Ömer için kardeşine bu gerçeği söylemek hiç kolay değildir. Ayşe merakla Ömer’in kendisine ne söyleyeceğini beklerken Ömer Ayşe’ye gerçeği söyleyebilecek midir? Ömer’in Ayşe için hazırladığı sürprize Nihat’ın tepkisi ne olacaktır? Ayşe ve Zehra Cevriye’nin Ayşe’ye hediye ettiği aile yadigârı yüzüğü aramayı sürdürürken Zehra’nın gönlü Ayşe’nin daha fazla üzülmesine razı gelmez. Yüzüğü bulmak için bir şeyler yapmaya karar verir. Yüzük bulunabilecek midir? Tayfun’un Kervancıoğlu holdinge yaptığı ziyaretin sebebi Ömer ‘i şaşırtırken Demir’i alt üst eder. Ömer ve Demir’in Tayfun’dan öğrendiği sır nedir? Nihat Ömer’in odasında bulduğu evlilik sözleşmesiyle Ömer ve Zehra’nın karşısına çıkar. Bu evlilik neden sözleşmeli bir evliliktir diye hesap sorarken Ayşe odaya girer? Ayşe konuşulanları duyacak mıdır?

Adını Sen Koy dizisi 17 şubat cuma günü 22. haftanın son bölümü olan  110. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy’un 110. bölüm özeti ne yazık ki şuanda telif hakları gereği sayamızda paylaşamıyoruz ancak sizlere Adını Sen Koy’da 22. hafta nasıl bitecek biraz ondan bahsedelim.

Ömer ve Zehra cephesinde tam işler yoluna girecek derken Nihat’ın önce sözleşmeyi öğrenmesi sonrasında ise Ayşe’nin hastalığını öğrenmesi ile her şey bir anda tersine dönecek.

Nihat Ayşe’nin hastalığını Zehra ile Ömer’in konuşmasında öğrenemez. Ömer ve Zehra sürekli Nihat’tan kaçarlar ancak Nihat akşam ikiliye evde yakalar. Bu seferde Nihat’ın Ayşe’ye söylenmemesi gereken şey ney sorusunu Ayşe duyar ve ortalık karışır. Diğer taraftan da Zehra Nihat’ın her şeyi bilmeye hakkı olduğunu söyler. Zehra ve Ömer Ayşe’nin duymaması gereken şey konusunu hem Nihat’a hemde Ayşe’ye açıklama yaparak çözer ama tam Nihat meselesi çözüldü derken Nihat’ın sözleşmeyi öğrenmesi ile ortalık karışır.

Nihat bir parçası kayıp olan sözleşmeyi bulur ve okuduklarına inanamaz. Sözleşmede Ömer ve Zehra’nın 6 aylığına evli olacağı yazıyordur. Tarihe bakan Ömer sözleşmenin aylar önce yapılmış olduğunu görür.

Nihat Zehra ve Ömer’in tıpkı Ayşe ve kendisi gibi sözleşme ile evli olduğuna inanamaz. Ayşe ve Nihat evliliğinde sözleşme ile bağlanan şey sadece Ayşe’ye düşen mirastır ancak Zehra ve Ömer’in evliliğinde  her şey tamamen bir oyundur. Peki neden Ömer ve Zehra böyle bir oyuna ihtiyaç duymuştur.

Ömer Nihat’tan Ayşe’nin hastalığının tekrar başladığını gizlemesini ister; ancak Nihat’ın Ömer’e vereceği sert cevap merak konusudur. Zira Nihat her şeyin kendisinden gizlenmesine çok kızar. 

Yasemin  ve Koray ilişkisine ise asıl darbeyi Koray’ın babası Fikret darbe vurur. Fikret bey oğluna Salim ve Yasemin’in kumpas kurduğunu düşünür ancak Koray onların kendisinin kim olduklarından bile haberi olmadığı söyler. Koray Salim’e gelen mafyanın babası Fikret’in adamları olduğundan emindir.

Adını Sen Koy 17 Şubat Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 17 Şubat Özeti 110. bölümde neler olacak” üzerine 19 yorum

 1. sude dedi ki:

  Ülkerim canisi bu gümi senin dom gunun? Osaman bir tanem ben dom gunu tebiriki yabamiyorum ama sana yabmaya calişirim icimiden geleneri sölyorum canim her saman bu neşen seden eqsik olmasin her saman neşeli olasin o gözl kalibine lekelemesin kedime ne gözel dilekler dileyirmse sanade dilerim bir tanem dilerim dünyanin dum gözelikleri seni olsum ne dileyin varsa Allahim nesib etsin Allahim seni korsun.

  1. DERYA dedi ki:

   BEN TRT 1 HASTASIYIM ADINI SEN KOY DİRİLİŞ ERTURUL BABA CADIR KOLAYSA SEN YAP SEKSELER CANIM CANIM TRT 1RİM DİZİLERINE BAYILIYORUM İYKİ VARSIN.

  2. Derya dedi ki:

   Hey arkadaşlar öbür sosyal medya hesabında diriliş erturul dizisi var seveler yorum yazabilirsiniz arkadaşlar.

 2. sude dedi ki:

  Ya ben qac dafa sölemek istemişim ama bir türlü firsat olmadi bu Resül bey kim nede ona bu qadar önem veriyorsunuz yaliş alamayin Resül bey metak ediyorum sedemisiniz oranda deyilisiniz ben bilidiyme görede ordaa deyilisiniz ürkerim bene alat baqalim bu Resül bey kim sen asili ona neden buqadar önem veriyorsunuz bede biliyim.

  1. aslı dedi ki:

   sudecim, hani sen bu sitenin en eskilerindendin ev sahibimizdin bu nasıl bir soru?

 3. Ülker azeri dedi ki:

  RESÜL abim sen her kese yorum yaz, ama burda seni güldürmek için bin türlü fıkra anlatan ÜLKERE hiç bir şey yazma öylemi…
  Vallahide küsdüm, billahide küsdüm. KONUŞMUYORUM. Bu arada DİRİLİŞE az zaman kaldı. İy seyirler. Ama bu seni af etdiyim annamına gelmiyor. Hayla senle konuşmuyorum… (yarın doum günüm)

  1. Resul ŞANLI dedi ki:

   Şimdiden kutlarım iyiki doğdun

   1. Derya dedi ki:

    Şimdiden dogum günün kutlu olsun dogum günün hayır vemutluklar gedirsin.

 4. Destina dedi ki:

  Dizi beni baydı artık bir şeyler olsun hem sevgililer günündede bir şey olmadı artık güzel şeyler olsun aşk sevgi mutluluk hep sorun sorun offff

 5. Ayten dedi ki:

  Benim en nefret etdiyim kimi alev

 6. Ülker azeri dedi ki:

  Her kese kocaman GÜNAYDINLAR:)

  Günün fıkrası daha dorusu fıkraları aşağda. Okuyun ve gülümseyin:)

  “Adamın biri Temele sormuş;
  Siz karadenizliler niye soruya soruyla cevap veriyorsunuz?
  Temel demiş;
  Ula niye soraysun?:)”

  “Bir doktor 3 deliye demiş;
  Eyer kendinizi bu arabanın altına atasanız size çikolata vericem. Birinci deli kendini arabanın altına atmış ve anında rahmetli olmuş. İkinci deli de, aynı şeyi yapmış o da rahmetli olmuş. Ama üçüncü deli beklemiş. Doktor onun akllandını zan etmiş ve sormuş;
  Evladım sen niye kendini atmadın?
  Deli demiş;
  Ben tır bekliyorum, çünkü daha büyük çikolata alıcam;) ”

  BEYENDİNİZMİ???

 7. Aylin dedi ki:

  Iyi aksamlar Resul abi , ya ben seni boyle iki de bir rahatsiz ediyorum kusura bakma ama yine sorun varda yine 17 subat ozeti baska bi sayfada diyerleriyle diyil , oylede olunca da biraz karisiriyor kafam . Zahmet olmasa hal dermisin lutfen tesekurler

 8. Ir dedi ki:

  Merhebalar sayin yonetici bir kac haftadir goz koydom bir haftanin ozeti tahminle hep ayni seydir yani haftanin evvelinden ayni sey sonraki gonon ozeti diye cikiyor . Diziye gelince oten haftani izlemediyime ragmen cok etgileyici ve deyerli bir hafta olmos bo haftede aynen bence cok mohtesem olmos ve bir seyi cozemiyorom bazi seyrici arkadaslar askin anlaminimi bilmiyorlar yoksa baska niyyetle diyorlar bilmiyorom? Sanki hangisa kampaniyaya hizmet ediyorlar ve diziyi gozden salma niyyeti iyle yapiyorlar ve ozlerini comle alem ferz ediyorlar . Goya ben bakmasam ve izlemeni biraksam reyting dosob alem dagilir. Illa bir kiz ve erkek arasinda olmalidir ask ve illa cinsel bir sey olmalidir ? Bir abi kardesi icin omer kadar yanib dolansa bonon adi ask deyilmi ? Ve ya omerin zehraya olan hisleri ve boyok bir doygoyla zehranin yasamasina sevinib bagrina basmasi oz derdini onotob hastaneleri dolasib zehrani aramasi ve bolob sevinmesi ask deyilmi ? Bence insanlar askin maanasini deysidirmekle hayati bo kadar acimasiz ve deyersiz hale getirmisler . Kimsenin oposmeden ve ayni yatakda yatmakdan baska ask anlayisi yoktor. Anne ve babaya deyer vermek basit bir sey oldogono dosonoyorlar. hayret, zehra neden konaga donmiyordan baska bir laf yok gibi . Bo fikirleri okoyonca diziye bakasim gelmiyor ama emeye saygidan izlememeyi haksizlik sayiyorom. Ben omerin zehrani bolob sarilib sonradan yasiyor deyib ardinca gozonon alti kararmis haliyle yoromesini donya kinosonon zirvesi hesab ederdim . Hecbir ayri his olmadan ve sadece bir insan yasiyor diye ve karsiliginda hec bir omacagi olmadan. Valla ben hec bir yere getmiyorom conko nihayet derecede gozel ve doygosal ve ornek olmali bolomlerdir 100den boyana ve insallah geriside gozel olor .sanki insanlarin zehranin geyiminden ve sac dozomonden baska bi dertleri yokdor aff edersiniz ozattim

  1. Ülker azeri dedi ki:

   İR sonuna kadar sana hak veriyorum. Bazılarının aşk annayışı öpüşmekten, bir yatakda uyumaktan ve farklı elbiseler giymekten ibaret. Oysa aşk daha kutsal bir duyqudur tabi annaya bilene…
   İR bir erkek olduğun halde bu kadar annayışlı, ince ruhlu olduğun için bir kız olarak sana teşekkür ederim:)

   1. Ir dedi ki:

    Ben tesekkor ederim

 9. Ülker azeri dedi ki:

  Ay şu Cevriye hala beni gülmekten öldürecek sonunda:) İnsana sormazlarmı, madem yüzüyü Ayşeye veriyorsun, e niye parmana takyosun… Bak bide yüzük çıkmadı, neymiş efendim ödem ya, o yüzden çıkmyor:)
  Cevriye halam o yüzük, parmakların tontiş olduğu için çıkmamış ola bilirmi acaba:)
  Ama vallahi helal olsun sabundur, zeytin yağıdır derken çıkarı verdin ve gerçek sahibine teslim etdin:) Gerçi Ayşemizin parmağına bir az büyük oldu, ama olsun, nede olsa küçültmek zor diyil.

  Bir taraftan gülerken, bir taraftanda ağlyordum aslında. Sabah Ömer korkunc kabusla güne başladı. Bide uyanıp Zehranı yatağında görmeyince acaba gitdimi diyip kapya taraf koşturyoduki, panyoda birisinin aladığını duydu. O içini çekerek alayansa Zehraydı. Zehra banyoda bir köşeye oturmuş içinde Ayşenin fotorafları olan albüme bakarak alyodu. Belkide böylece acısını dindiriyodu, ne malum…
  Onu bu halde gören Ömer Zehranın yanına oturdu. Albümü alıp içindeki bir resmin ansını anlatdı. Sonrada sanki karşısında yılların arkadaşı varmış gibi içindeki acını Zehraya anlatdı. Boşuna dememişler “SENİ EN GÜZEL ANYCAK İNSAN HAYAT ARKADAŞINDIR”
  Ömer bir anlık kendi derini unutub ayağa kalkdı. Elini Zehraya uzatdı. Zehrada onun elini tudu…
  Her ikisi salona geldiyinde Ayşede ordaydı. Zehra Ayşenin bir gün ölüceyini düşündü ve o an duyqlarına hakim olamadı. Ama Ömerin uyarısıyla kendini toparlyor…
  Gerçi dizinin sonunda Zehra Ayşenin hastalını öyrenmesi kanatına vardı…
  Bence öyrenmesin ya… Çok üzülür…
  Ama Nihat mutlaka öyrensin ne de olsa kocası…
  İnşallah dizide her şey iyiliye yönelik devam eder:)

  ASLICIM tatlı delim bu yazdığım yorum bir az analize benzedi. Kusura bakmadın dimi;)
  Bak vallahi analiz yazmak gibi bir fikrim yoktu..
  Sadece kalbimden gelenleri yazdım;)

  1. aslı dedi ki:

   Tatlı prensesim, Çok güzel olmuş, düşüncelerini böyle paylaşman çok daha iyi.Beğendim sen böyle kalbinden geçenleri paylaşmaya devam et. böyle konuşmamız daha iyi bence. Ömer ile Zehra’nın banyodaki konuşmalarını bende çok sevdim.

 10. Aylin dedi ki:

  Allahim yine sorun olmus , yinede 17 subat ozeti basqa bi sayfada diyerlerinin yaninda deyil

 11. Ülker azeri dedi ki:

  Resül abim niye 17 şubat sayfası diyer sayfaların arasında diyil. Abi ilgilenirsen sevinirim:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.