Adını Sen Koy 17 Kasım Perşembe Özeti 44. bölüm Oyunun Sonu

Adını Sen Koy dizisi 17 kasım perşembe günü 44. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy dizisinin yeni bölümünde Ömer’in Alev’i son anda durdurması ve Alev’in Zehra’nın ailesine bir adım daha yaklaşması damga vuracak

Adını Sen Koy 17 Kasım Özeti

Leyla, bir yandan Alev’i içeride oyalarken bir yandan da Zehra’yı beklemektedir. Zehra ise Ömer’in onu acil iş yerine çağırması ile oraya gitmeye karar vermiştir. Kapı çalınca Zehra’nın geldiğini düşünerek kapıyı açar, ama gelen Sevim’dir. Zehra şirkete koşarcasına gitmiş ve Alev’in, Leyla’nın evinde olduğunu Ömer’e haber vermiştir.Leyla kapıda Sevim’i oyalarken Alev de onları izlemektedir. Sevim de deli gibi kızını aramaktadır. Sevim tam Zehra’yı sorduğu sırada Ömer arar, Alev’i hemen eve çağırır.

Alev mecburen ayrılır Leyla’nın yanından ama Sevim’i de aklına kazır; zira Sevim ile Zehra arasında bir bağ olduğundan emindir. Eğer bir bağ olmasa neden Zehra’yı sorsun ki diye düşünür.  Alev için bu çok önemli bir gelişmedir. Zehra’yı tanıyanları bir bir bulmaktadır . alev Ömer’den kurtulur kurtulmaz mahalleye geşcek ve Sevim’i bulacaktır. Ömer ve Zehra Alev’den kurtulmak için arttık neredeyse günün çoğunu birlikte geçirmekte ve birlikte düşünüp uygulamaktadır. Sırlarını saklama çabası ikisini sandıklarından daha fazla yakınlaştırmıştır birbirine.adini-sen-koy-dizisi-17-kasim-resimleri

Adını Sen Koy dizisinde perşembe ve cuma günleri neler olacağından biraz  daha sizlere bahsedelim.

adini-sen-koy-44-bolum-resimleri

Adını Sen Koyda bu hafta

Alev sonunda Önce Leyla’nın evine sonrasına ise Zehra’nın üvey ailesi Sevim ve Salim’in evini bulur. Alev durdurulamaz bir bomba gibidir. Elinde Zehra’nın ve Leyla’nın resmi ile koca mahalleyi dolanmış ve sonunda istediğine ulaşmıştır.

Ömer ise artık bu oyundan sıkılmış ve tüm sıkıntıları ortadan kaldıracak bir çözüm aramaktadır; ancak Ömer 3 ay daha bu sorunlarla mücadele etmek zorundadır. Ömer’i sıkıntıya sokan durum ise Zehra’nın ailesinin bu durumu bilmemesidir.adini-sen-koy-17-kasim-fotograflari

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 21 Mart Özeti 132. Bölüm Tüyoları

Alev aslında fark etmeden Ömer ve Zehra’yı sürekli bir birine yaklaştırmakta ve  oyunu daha da dallandırıp budaklandırmaktadır. Ömer ve Zehra için artık kaçınılmaz sonuç Zehra’nın ailesinin gerçekleri öğrenmesidir. Ömer için asıl büyük sıkıntı Alev değil Yener’dir.

adini-sen-koy-17-kasim-persembe

Adını Sen Koy 17 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

Adını Sen Koy 17 Kasım Perşembe Özeti 44. bölüm Oyunun Sonu (13 Yorum)

  1. Bu dizide aşk yok..sadece koray Ferizli yasemin aşki var..omer ile zehra 45. Bolum hala bir sempati bile yok…sıkıcı artik.

  2. kaç bölümdür okuduğum özetlere göre dağ evi sahnelerini bekliyorum inşallah 18 kasımda bu sahneler gerçekleşir

  3. Omer lap odun ki, abicim sozunun keseri yokmu? Ya koskoca bay Kervancioglu alevin yaninda baska acigi mi var,acaba neden alevi oturtmursan yerinde. Senarist sacma sapan senaryo yazib durur,bu ne ya biraz inandirici olun.leylanin kapisi caliyor,alev kalkir acmaya.kim misafir getdiyi evde kapi acmaga kalkar,hale tanimadiki birinin evinde.ve ya leyla neden sert cavab vermiyor,ki kizim ne isin var burda. Omer zehrayi alib koluna gederdi leyla gile,esinin arkadasi olarak,orda aleve sert tavir yapsaydi.inandirici olurdu.alevin hzini almakdan elin kizinin pesine adam salir,kos koca OMER BEY.pesss yani

  4. Cok sevdıyım bır dızı hemde cok ama cok yavas ılerlıyor zehra ve ömer askı ılerlemiyor bı alevdir gidiyor lutfen alevı kısıtlayın calışsın fazla urasmasın.

  5. Yeter vallahi sıkıldım ömer okadar sert aleve edemıyor bı zehraya gucu yetıyor gercekten sıkıldım.

  6. Filmi zevkle izlemeye başlamıştık. Ama artık sıktı.43.bölüm zehranin yolculuğu ile geçti. Pes yani

  7. Dizinin yeni bolumlerini merakla bekliyoruz cok.guzel dizi dag evini merak ediyorum ordaki resimler

  8. Merhaba.Okadar sevinçliyimki şu an.Ömerle Zehranın fotoğraflarını gördüm.Dağ evindeki sahneyi büyük bir heyecanla bekliyoruz.Dizi ekibine ve oyunculara çoook selam.Emeyinize salık.Çok kaliteli bir iş.Heyecalnı bölümler bekliyor bizi anlaşılan♡Zeh♥Öm.