Adını Sen Koy 161. Bölüm Analizi 1 Mayıs Detaylı Özeti

Gül, Suya Aşık Olur. Suya Der Ki; Seni Seviyorum.

Suda; Bende Seni Seviyorum der.
Aradan Zaman Geçer, Tekrar Gül Suya Der Ki; Seni Seviyorum.

Su, Dedim Ya Bende  Seni Seviyorum.

Gül, Hastalanır Ve Solar. Su, Buna Dayanamayıp Doktor Çağırır.

Doktor, Gülü Muayene Eder Ve Gül İçin Umutsuz Der.

Su; Merak Eder, Neyi Var Diye Sorar?

Doktor; Bir Şeyi Yok, Susuz Kalmış Der.

Su; Anlar Ki; AŞK SADECE SENİ SEVİYORUM demek değildir.

Sana, Her Şeyini Verebileceğini İnandığın İnsanı SEVEBİLMEKTİR.

Zehra ve Ömer gibi. Birbirleri İçin Ölmeyi Göze Aldılar.

Hilmi Yılmaz kafasına koymuş, illa Zehra’yı öldürecek, bu sayede de Ömer’in canını çok yakacaktı. Adamlarının ilk denemesi olmadı. Çünkü; ilk deneme de bomba patlamadı jemmer bombanın uzaktan kumandasını da devre dışı bırakmıştı.

 1. denemelerinde ise; eve girerek baya kovalamaca yaşayıp, Ömer’i bayıltarak, Zehra’nın da üzerine bombayı zaman ayarlı düzenek kurarak ellerini kollarını ağızlarını bağlayıp kaçtılar. Zehra kendi çabası ile ağzını açınca, Ömer’i adını söylemeden uyandırmayı başardı ağzı ile Ömer’in ağzındaki bandı çözdü. Ömer de iplerden kurtuldu.

Zehra yı kurtarırken zaman ilerliyor, Zehra Ömer’in gitmesini istiyordu. Ömer ise Zehra yı almadan gitmeyeceğini söyledi. Zehra yı bırakmadı Ömer.

Zehra ve Ömer birbirleri için ölmeyi göze aldılar. Gerçek sevgi, gerçek aşk. Ben, sen olayından vazgeçip biz olmayı başarıp yaşadılar Ömer ve Zehra.

Ömer bombanın bir telini çekti ve bomba patlamadı. Zehra şokta patlayacağını düşündüğü bomba patlamadı. Zehra sürekli patlamadı, patlamadı diye diye tekrarlıyor yaşadıklarının şokuyla.

Ömer, hemen soğuk kanlılıkla Zehra’nın üzerindeki bombayı çözüp kenara koydu. Zehra’nın ayaklarını ellerini çözdü, ayağa kalkmasına yardım etti. Ve Zehra o korkuyla bütün gücüyle Ömer’e sarıldı. Hayattasın iyisin diye düşünerek. Ömer de Zehra ya sarıldı ve bu durumdan çok mutluydular.

Nasıl mutlu olmasınlar ki, ölümden döndüler. Hayatları bir pamuk ipliğine bağlıydı.

Hayat dediğin şey bir pamuk ipliğine bağlı, her şeyin telafisi var ama hayatın telafisi yok. Bir an gelir, kopar pamuk ipliğimiz. Ve ayırır bizi tüm sevdiklerimizden, bu dünyadan. Dönüşü olmayan yola girilmiştir artık. Onun için pamuk ipliğine bağlı bu hayatta birbirimizi üzmemeli, birbirimizi kırmamalı, birbirimizin gönlünü hoş etmeliyiz.Birbirimizin kıymetini bilmeliyiz. Bugün varsak yarın yokuz çünkü.

Ömer Zehra ile dışarı çıkmak isteyince, hiç beklenilmeyen bir misafir Mert geldi konağa. Ömer adamlardan biridir diye düşünüp üzerine atladığında Mert olduğunu anladı ve bıraktı.

Mert gördüğü manzara karşısında şaşkın ev savaş alanına dönmüş, camlar kırılmış ve bir bomba salonun tam ortasında duruyor.

Sabah oldu polisler geldi Zehra ifade veriyor. Zehra, polis memurunun şahsı görürseniz tanır mısınız? Sorusunda dondu kaldı cevap veremedi. Nasıl unutsun ki o yüzü elbet tanır da bir daha asla karşı karşıya gelmek istemez. Onu en iyi yaşayan bilir. O yüz bir mıh gibi kazınır beynine ve gitmez.

Ömer, Zehra da ki gerginliği, korkuyu görünce, memura daha sonra devam edelim dedi. Memurda anlayış gösterdi. Geçmiş olsun diyerek ayrıldı oradan.

Ömer de memur gidince, Zehra ya iyi misin bir şeye ihtiyacın var mı? diye sordu. Zehra da iyi olduğunu söyledi.

Atlattığınız çok büyük bir olaydı nasıl iyiyim demesine inanırsın Ömer. Senin de Zehra’nın da iyi bir tatile, dinlenmeye ihtiyacınız var. Vücudunuzdaki negatif enerjiyi atmanız, biraz olaylardan uzaklaşmanız lazım.  

Mert, geldi ve Zehra ya iyi misin? diye soruyor. En sinir olduğum soru türleri, gelen birisine; geldin mi? uyuyan birisine uyuyor musun?  İyi olmayan birine iyi misin? sorusu. Bari sen yapma Mert. Bu olaydan sonra senin hem Ömer, hem de Zehra ile konuşman lazım, ruhlarında açılan yarayı kolay sarmaları için es geçme Mert. Ama nerde unutulur gider.

Mert, Ömer’e de soruyor sen nasılsın diye de, Ömer’in duyduğu yok. Gözü Zehra da Ömer’in ve onun ruhunda açılan yaranın farkında, nasıl korktuğunun da nasıl yaparım da Zehra’yı rahatlatırım diye düşünüyor Ömer.

Mert gidin biraz dinlenin, ben buradayım, polis de burada evi koruma altına aldı dedi. Ömer ve Zehra da odalarına dinlenmeye çıktılar.

Hilmi adamlarına iyice kızdı. Hilmi çakalı sen istediğin kadar plan program yap senin istediğin iyi insanlara işlemez. Sen anca hesap yaparsın, ancak başına nasibin de olanlar gelir. Kısacası; Ne kadar hesap yaparsanız yapın, hesapta olan değil, nasipte olan gelir başınıza. Ve Hilmi Yılmaz Allah’ın izni olmadan, onlara hiç kimse zarar veremez. Buna sende dahil.

KADER; yolun tamamını değil, sadece yol ayrımlarını verir. Güzergah bellidir. Ama tüm dönemeç ve sapaklar yolcuya aittir. Öyleyse ne hayatının hakimisin, nede hayat karşısında çaresizsin.

Dün gece ne zor bir geceydi öyle, herkes bir savaştan çıkmış gibiydi. Mehtap ve Betonda dükkandalar. Mehtap, Betona o adamı bulup bana getireceksin diyor. Akıllanmadın herhalde Mehtap? Canın biraz daha mı yanmak istiyor nedir?

Tatilde olan ev halkı döndü de Nihat nerde? Tüm bölüm boyunca Nihat yoktu.

Alev, Ömer ile Zehra’nın odalarında dinlendiklerini Mert den öğrenince deliye döndü. Alev hiç senin o Zehra ya olan kızmalarını çekemeyeceğim canım yanıyor sen konuştukça

Ömer koltukta üstü açık uyumuş. Üzerine bir şey örtüp uyusaydın yada yatağına uzansaydın Ömer. Uyuyanın üzerine kar yağar derler üşüyeceksin bir de sen hasta olma.

Zehra yatağına uzanmış, ilk o uyandı. Üzerine battaniyeyi Ömer örtmüş sanırım, Zehra ya bakarken de koltukta uyuya kalmış anlaşılan Ömer. Pijamalarınızı giyip rahat yatağınızda uyusaydınız da. Neyse bu kadar kestirmede iyi gelmiştir size.

Zehra, Ömer’e bakıyor, yatağına da yatmamış diye içinden geçirdi. Kalktı ve uyandırsam mı yerinde yatsın dese de, uyandırmadı. Üzerine battaniye örtsen yeterdi bırak uyusun Zehra.

Perdeleri de açtı Zehra ve o esna da saçları Ömer’in yüzüne değdi uyuyan yakışıklı uyandı Zehra’nın saçlarıyla.

Zehra, gece başımıza gelenler, öleceğimizi sandım dediğinde Ömer Zehra’nın ellerini tuttu ve ben sana bir şey olmasına izin vermezdim dedi. Ve yine bakıştılar.

Zehra; ya sana bir şey olsaydı, ben sensiz ne yapardım? der gibi baktı.

Ömer de; korkma benim yanımda güvendesin, kimseye bir şey olmadı der gibi baktı.

Asya geldi ve hem dayısına, hem de Zehra ablasına sarıldı çok özlemiş onları küçük prensesimiz. Bu sarılma ikisine de iyi geldi. Çünkü, Asya’nın pozitif enerjisi geçti onlara

Alev, odasında kendi kendine konuşuyor, kafasında olmadık düşünceler geçiyor. Yoksa Ömer karısını kaybolduğunu saklıyor mu bilmem ne. Alev biraz sussan artık sen konuştukça benim kafam ağrıyor artık bi sus Alev, bi sus Allah aşkına sus.

Ömer ve Mert çalışma odasında konuşuyorlar, Mert babasının yaptığından emin, Ömer delil olmadığından şikayetçi, Alev de açık olan kapının önünden geçerken, konuşmaları duydu ve dinlemeye başladı. Ömer biz dün Zehra ile ölüyorduk dedi ve bunu duyan Alev Hilmi ye hesap sormak için telefon açtı, sen nasıl bir adamsın Ömer’i öldürmeye kalktın hem de 2. Kez dedi.

Hilmi de mekana gel konuşalım dedi. Alev Hilmi’nin yanına gidiyor.

Salim amcaya dolap yaptırmak isteyen kişi, Mehtap’ın kendisine mobilyalı ev bulması sonucu mobilya yaptırmaktan vazgeçti. Koray da iş yok borçlar nasıl ödenecek diye ustasına soruyor. Salim amcada kuşlara rızkını veren bizi de aç bırakmaz dedi.

Umudunu yitirme Koray, bu hayatta her zaman bir şeyin bitişi, başka bir şeyin başlamasına sebep olmuştur. Bilemezsin ki, belki de Allah bundan sonra daha güzel bir kapı açar.

Zehra odasının penceresinden dışarıya bakıyorken Ömer girdi odaya ve Zehra yı üzgün görünce vicdan azabı duydu bir şeyler yapmalı ve Zehra’nın o solan yüzünü yeniden güldürmeliydi Ömer. Ve ne düşündüğünü sordu Zehra’ya.

Zehra da baharın geldiğini fark etmemişim bile dedi. Her bahar babasıyla evlerinin bahçesinde toprakla uğraşır ve en büyük kaygısı da ektikleri çiçeklerin tutup tutmayacağı olurmuş. Bide şimdi yaşadıklarım dedi. Sanki Ömer’e bir şeyler anlatmak istiyordu Zehra.

Benim küçük bir dünyam vardı, o dünyada küçük bir bahçem ve dertlerimde o küçük bahçem kadar küçüktü.

Ömer, haklısın dün gece yaşadıkların ( içinden de; elimde olsaydı da sana o dün geceyi hiç yaşatmasaydım diye geçirdi Ömer) bütün olanlar hiç kolay değil.

Zehra da, Ömer’e sen de aynı şeyleri yaşadın dedi. Bunun üzerine Ömer, benim tek düşündüğüm sana bir şey olmaması, Zehra yaşadıklarının ağırlığını üzerinde fazlasıyla hissediyor. Unutmak istedikçe unutamadığını daha çok aklına geldiğini söyleyince.

Ömer, bütün bunları unutmak ister misin? Dedi pencereden dışarı bakan Zehra’nın kulağına ve Zehra dönüp Ömer’e baktı konuşmadan, elbette isterim ama nasıl olacak?

Ömer Zehra yı bahçeye Ökkeş amcanın yanına götürdü ve çiçek diken Ökkeş amca onlara çiçek fidelerinden verdi Ömer de, Zehra da toprakla bir süre uğraştılar. Çiçekleri diktiler.

İnsan topraktan yaratıldı, özü toprak, gıdamız topraktan, dönüşümüz yine toprağa. O sebeple insan toprakla ilgilenince rahatlar çünkü; özüyle başbaşadır. Vücudundaki bütün negatif enerjiyi alır toprak.

Ökkeş amca geldi yanlarına ve şu çiçeklerin dili olsa neler neler anlatırdı kim bilir dedi.

Gül; sevdayı aşkı anlatır.

Papatya; saflığı anlatır. Deyince,

Ömer merak etti Zehra’nın seçtiği sarı lale ne anlatırdı?

Ökkeş amcada; sarı laleler imkansız aşkı, sevda için çekilen acıyı anlatır dediğinde, bizimkiler birbirine baktılar bir süre. Bizim sevgimizde, yaşadıklarımızda aynı bu sarı lale gibi der gibi başını öne eğdi, boynunu büktü Ömer.

Alev de Hilmi’nin yanında Ömer’e dokunmayacaktın onu da öldürmeye kalktın. Dedi ve ekledi bu ortaklık bitti dedi tam gidiyordu ki, Hilmi Alev’i tehdit etti. Alev de döndü Hilmi yi tehdit etti. Tehditler havada uçuşuyor. Alev sen yandın daha kimle muhatapsın farkında değilsin Alev. Alev gidince de Hilmi arkasından sana iyi bir ders vermenin zamanı geldi dedi.

Alev’in başı belada hem de Hilmi Yılmaz yüzünden. Kendin ettin kendin buluyorsun Alev.

Ömer ve Zehra bahçede diktikleri çiçeklere can suyu veriyorlar.

Ökkeş amcam bir kırmızı gül getirdi Zehra ya verdi. Gülü aldığına çok mutlu oldu Zehra, Ömer de Zehra mutlu olunca mutlu oldu nasılda gülümseyerek yüzü gülen Zehra ya bakıyor Ömer. Bir sen vermedin Zehra ya bir gül Ömer.

Gülün dikeni eline batınca canı yanan Zehra ile ilgilenmek yine Ömer’e düştü. Acıyor mu soran Ömer, diken battı ne kadar acıyabilir ki diyen Zehra. ve bu sözler üzerine Ökkeş amcadan işin içinde sevda varsa çok acıtır dedi ve gül ile bülbül hikayesini anlattı.

Gül; Ömer, bülbülde Zehra mıydı yoksa tam tersi mi? bu hikayede ne dersiniz?

Ömer ve Zehra gülerek odalarına geldiler toprakla ilgilenmek onlara iyi bir terapi olmuş yüzleri gülüyor ikisinin de. Bütün negatif enerjilerini toprağa bırakıp gelmişler.

Ömer sen de az değilsin var ya, Zehra ya dokunmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsun. Zehra’nın yüzünde toprak olduğunu fark eden Ömer, Zehra’yı durdurarak, yüzündekini eliyle sildi çok hassas bir şekilde ve Zehra kızardı al al oldu yanakları.

Ve çareyi banyoya kaçmakta buldu. Tam gidiyordu ki, Ömer Zehra yı durdurdu Zehra da kızarma Zehra diyor kendi kendine 😀 kızardığının da farkında.

Döndü Ömer’e Zehra,

Ömer şarj aletimi gördün mü? diye soruyor. Bu soru Zehra yı sınamak içindi. Birde kızardığını görmek için yaptı Ömer bunu. Zehra da çekmece yi göstererek orada aynı yerde dedi. Zehra banyoya gitti. Ömer de çekmecede ki, şarj aletine baktı, eşyalarımın yerini de biliyor, unutmamış, ben ona dokununca da kızardı, yanakları alev gibi yanıyordu diye düşündü. Aklından yine ne muzurluklar geçiyor Ömer?

Banyodan çıkan Zehra kızardım mı ben yine? Ne oluyor bana diye soruyor. Bir şey olduğu yok resmiyette evli olduğun eşin Ömer’e aşık oluyorsun Zehra 🙂

Eve gelen Alev, salona giderken üzerindekileri odasına bırakmak için geri dönünce, Zehra ile çarpıştı Zehra’nın elinde tepsi vardı o yere düştü içindekiler de kırıldı. Alev’i düşünen Zehra bir şey oldu mu? İyi misin diye soruyor.

Kimsede çıkıp da ne oldu?  demedi sağır mı bu konaktakiler? Alev de demediğini bırakmadı Zehra ya. Kimsede duymadı Alev’in Zehra ya söylediklerini.

Sen sadece zarar veriyorsun hem de hepimize, senin yüzünden kendi evimde nefes alamaz hale geldim. Seni gördükçe boğuluyorum ben dedi.

Zehra’nın gözleri doldu ağlamamak için kendini zor tuttu.

Alev, sen önce bu sözleri kendine söyle, o eve de, Ömer’e de zarar veren sensin. Kendi kendi ne hayatı cehenneme çeviren de sensin Zehra’nın hiç suçu yok. Ne yapıyorsan sen kendin kendine yapıyorsun Alev.    

Birilerinin geldiğini fark edince de yardım ediyormuş gibi davranıyor Alev.

Ve gelen Ömer olanlardan yine haberi olmadı. Zehra da hiçbir şey söylemedi.  Ömer ne zaman öğrenecek bu Zehra’nın Alev yüzünden çok canının yandığını? Öğrensin artık duysun bir söylediğini de, sen nasıl konuşuyorsun benim eşimle böyle diye terslesin Alev’i Ömer.

Alev çok hırslanmış Zehra ya karşı, odasında onun hakkında demediğini bırakmadı. Teyzesi geldi yanına doktora gidecekmiş de. Alev 6 da işim biter beraber gideriz dedi. Alev sen hiç hastaneye gitmedin mi? mesai zaten 5-6 gibi biter sadece aciller açık olur. Saat 6 dan sonra nereye gidiyorsun?

Koray eve geçince, Leyla ya yardım etti. Üniversitede işletme okumuş. Leyla Koray’ı da Mert lerin yanına aldırsana şirkete.

Mert de dedektif tutmuş babası için. Onun yaptıklarını ortaya çıkarmak için. İyi de yapmış.

Zehra çalışma odasında olan Ömer’e kahve getirdi ve o kadar iyi niyetli ki, eve gelmeyen Alevi düşünüyor. Ömer de bir şeyler söyleyip geçiştirdi önemsemedi o kadar.

Ömer için önemli olan Zehra’nın ruh hali, onu sandalyeye oturtup, kendisi de karşısına geçti, konuşmak ister misin diye sorunca Ömer.

Zehra da; konuşmak değil, unutmak istiyorum dedi. Unutamadığını dile getirdi. Ömer de içinden, bir daha sana asla bir şey yapmalarına izin vermeyeceğim dedi.

Alev gelmedi. Müzeyyen hanım onu bekliyor salonda Zehra gördü ve biraz sakinleşsin diye konuştu ve odasına geçince Ömer’e Alev’in gelmediğini söyledi. Ömer de dikkat çekmeye çalışıyordur dedi. Biliyor yaptığı bazı şeyleri ondan da pek önemsemiyor Ömer.

Uyku yok uyuyunca kabus görmekten mi korkuyorsun Zehra? uyumak yerine çizim yaptı, Ömer Zehra’nın bu çizimini ilk kez gördüğünü çok beğendiğini söyledi. Zehra’nın da çok hoşuna gitti bu teşekkür etti Ömer’e. Ömer de kitap okudu Zehra ya bakarak.

Sabah olmuş odadan ilk Zehra çıkmıştı. Alev’i merak ediyordu. Odasının kapısını çaldı ses yok, içeri bakmak için kapıyı açtı baktı gece gelmemiş olduğunu anladı. Hediye ablada onayladı bunu Ömer’e söyledi ve telefon geldi Ömer’e; Alev’in arabasını ağaca çarpmış olarak bulmuşlar Alev ortalarda yok.

Alev şimdiki söz sana; Konu ne olursa olsun verdiğin üzüntü ve aldığın ah bir cam parçasından daha keskindir. Dönüp dolaşıp üzerine basarsın.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 161. Bölüm Analizi 1 Mayıs Detaylı Özeti (29 Yorum)

 1. Lalecim bende daha izlemedim yazilanlari okudukca heyecanlandim cocuklar uyusun acib bilgisayardan mutlaka izlicem…ayy catlicam merakdan )

  • Aff edersin simdi gordom , oyle bir niyeti var ama evlilik teklifi nasil yapilir ono zehraya soruyor zehrada sakit bir yerde semimi bir teklif olmasini soyloyur hem alevi mosmor ediyur , anniyacagin soper bi fragmandir, ya bizim olkede prezident sickileri oncesidir o yuzden gec gordom aff edersin

 2. Fragman sopermis , hemde aleve tepkiyle ve evlenme teklifiyle , hadi hayirlisi. Gerci mozeyyenin aklinin cerilmis oldugono dusuniyurum ama omer cok kararli

 3. Aylincim erkan mericin dogum gunu kutlamasini hec sevmedim. Bilmece gibi. Insanlari merakda birakmasa hazalla sevgili ise bunu bu gun aciklasa hazalada surpriz yapsa sevgili olduklarini aciklayarak, sevgisinin arkasinda durdugunu gostererek, Sevigili iseler sevgilim yazsa canim birtanem yazsa, sevgili degilselerde canim kardeşim , arkadasim yazsa olmazmi. Prenses den ya da sevdiklerin yaninda olsundan ne anlam cikaricagimi bilemiyorum kafam karişdi

 4. Aslicim analizin yine her zamanki tek mukemmel biraz gecikdi ama gecikmesine deymis.Yukaridaki resim cok guzel baktikca adamin ici acilir bizim cifte gumrulara.Hazal Subasinida burdan kutluyorum iyiki dogmus iyiki onu tanimisiz nice bile senelere Hazalcim seni cok seviyorum

 5. Aşk budur ışte. Ölümü bile göze almaktır . Omer Zehrayi kurtardı ve o muhteşem an olması gerektiği gibi sarıldılar .ve ne sarılma. Ikiside aynı duyqularla karşılıklı hisslerle sarıldılar . Bu sarilmada kayb etme korkusu,güven vardı . ZEHRADA OMERDE bu sarılmaya ihtiyaç duydular ,içten geldi ,sarıldılar bir birlerine ve rahtladilar ikiside gözlerini kapattılar ve o anin rahtilgini duydular . Kötü olayların iyi yanları çok zevk vericidir bu bomba olayından sonra sarıldılar ya nerdeyse Hilmiyle tessekur edeceğim . Bütün bunlardan sonra Omer rahatlıkla Zehranin elini tutuyor ve Zehra bu dokunuşla Omerin sözleriyle kendini güvende ve iyi hiss ediyor . Aşk bahçelerinin ciceklerinide ekediler .hele o elleri bir birinin yanında gül elerken bir birini dokunurken görmek var ya beni ne kadar mutlu ediyor anlatmama. Ökkeş amcanın gul ve bulbulden konuştuğu hikaye aynı bizim ciftimize yakışıyor .Bana göre Omer göre bülbül Zehradir .Omer tıpkı o solgun cansız gül gibi biriydi eskiden ve de dikenliydi . Zehra onun bulbulu oldu bu kadar yaşadıkları kötü olaylardan ve AYSENIN hastaliginda Omerele yaptığı fedakarliklardan sonra , o dikenli ve cansız gülün kani oldu ve onu hayata yine bağladı . Zehraya gorede Omer onun bulbulu . ZEHRADA tıpkı Omer gibi eskiden solgun ve cansız bir gül gibiydi ailesinin problemleri ,Yenerin yaptiklari onu boyle yapmisdi. Aynı zamanda Zehranin Yener tarafından iki kez kaçırılması bir kez alev tarafından ,bir kere fikretin adamları tarafından bir kerede hilminin adamları tarafından kaçırıldı ve Omer ona yardım etdi her defa kendini silah önüne atdi hele Zehranin kardeşi içinde bunu yapdi ve bu bomba olayından sonra Zehranin bulbulu Omer oldu ve bundan sonrada Omer hep kendi kanini Zehraya akıtarak ona renkli bir hayat verecek . Ama o keski o sarı laleler olmasaydı . O beni cok üzdü . Bu bölüm anladık ki Omer alevi tanıyor ve onu önemsemiyor . Dikkatleri üstüne çekmek için yapıyor dedi . Alevin kötü olduğunu biliyorduk ama ne kadar küstah oldugunada tanik olduk . Omer sen ne yere bakan yurek yakanmissin behane ariyorsun Zehranin yanagini oksamaya ve onun kizarmasini gormek icin iyi bahaneler uretiyorsun . Cok tatlisin cok

 6. Aslicim canim arkadasim hasta olupda bizi duşunerek analiz yazdigin icin cok teşekkur ederim. Guzel yazilarin icinde. Iyiki varsin. Cobucak iyleş canim

 7. Hayatcim gercekden cook guzel resim o. Omerde cok yakişmiş yeni takimi ve en onemliside zehra sacini toplamiş. Sezon finalinden once bu saci toplanmiş halini dizide gorsem rahatlikla yeni sezonu beklerim ben

  • Gerçektende de guzel bu resim. Valla hi sen sonu kadar haklısın ne zaman zehrayi saçı toplanmış halde gorecez

 8. yukarıdaki resim çok güzel.Kamera arkasımı, yoksa diziden bir kare mi harika görünüyorlar

 9. zehrayla omer ne kadar guzel acaba bu sahnelerden birimi yani zehranin boyle giydini gorucekmiyiz?

 10. Aslicim eline sağlık analizin mükemmel olmuş . Biraz gecikdi ama biseyin yok dimi. Seni çok seviyoruz

 11. Omerle zehra artik ayrılmaz bag ile bağlandı diye dusuniyorum. Biri biri için ölmeyi göze alan iki aşık . Bu zamanda sevdiği kadın için ölmeyi göze alan bi erkek var mi acaba ya da tersi kadin var mi ? Bunların ikisinin de olanları unutması için yalnız kalıp dinlenmeleri lazım. Gül bülbül hikayesi de güzeldi. Okuduğum hikayelerin sevip izlediğim dizide kullanması iyi . Bana göre gül zehra bülbül omer. Bizde “gül – bülbül “dessanida var( türkçe dessan nedir bilmiyorum) Ondada ask acisi sevip de kovusamayan aşıklar var . Ama zorda olsa sonunda kovusuyorlar. Omerde zehrasina gulde bülbüline konvuşur.
  Şu alevin pislikleri ne zaman açığa çıkacak çok merak ediyorum. Zehraya demediğini bırakmadı. Yılan.
  Zehra neden aleve cevap vermiyor terslemiyor. Dusuniyorumki o hala sozlesmenin etkisinde bi gün omeri terk edip gidecek hepde hep iyi düşünceli. Her kedi kendisi gibi görüyor. Iyi bir insan. Bunun için omer çok şanslı çünkü melek gibi bir karısı var. Zehra karaakterine çok benzer birini tanıyorum. Hani hep zehra susuyor diyorlar ya bi çok yorumda merak etmeyin oyle insanlar kendisine yapılan hiç biseyi unutmuyorlar. Iylikler için minnet duyorlar. Kötülükleri içine atıyorlar. Sonunda öyle bir patliyorlar ki tahmin bile edemezsiniz sonunu alevde zehradan oyle bir patlama alirsa fena olmaz tabi senarist izin verirse

 12. Ne güzel fotoraf öyle bizim çifte kumrular bir yere mi gidiyorlar. Maşallah çok yakisiyorlar bir birine

  • Hayatcim o fotorafi erkan meriç kendi inistaqram hesabından paylaşmış altinada doğum günün kutlu olsun prenses . Oyunu doğdun iyiki versin .devrimlerin hep yanında olsun .diye yazmış .

   • Hayatcim o fotografi Erkan Meric kendi inistaqram hesabidan paylasmis ve altina yazmiski .” Dogum gunun kutlu olsun prenses,iyiki dogdun iyiki varsin .sevdiklerin hep yaninda olsun . Diye yazmis kusura bakma ilk yazdigim anlasimamis biraz

    • Tesekkurler Aylincim hazal subasinin doğum günü bu gunmi? Bu kaç kere internetden gözlemledim ama net bilgiye ulasamamisdim. Bilgi verdiğin için teşekkürler.
     Hazalcim mutlu yıllar. Seninle iyiki tanisdik . Seni çok seviyoruz