Adını Sen Koy 16 Kasım çarşamba Özeti 43. bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 16 Kasım Özeti

Ömer, Leyla ve Yener’in birlikte çekilmiş fotoğraflarını görür. Leyla’yı Yener’in yanında gören Ömer Yener ve Leyla’nın bir bağlantısı olmasından şüphelenir. Ömer; Leyla yüzünden Zehra’ya olan tepkisini daha da arttırır. Zehra ise Ömer’in artık çekilmez olduğuna kanat getirir ve yalnız kalır

Alev ise boş durmamaktadır. Leyla’nın Zehra ile yurt arkadaşı olduğunu anlayan Alev Leyla’yı avucunun içine alabilmek için Leyla’nın şirketine gidip patronuna iş teklif eder. Alev’in asıl amacı Leyla’nın evini ve mahallesini öğrenmektir. Alev iş çıkışı Leyla’yı evine bırakma bahanesiyle Leyla’nın evine zorla kendini davet ettirir.

Henüz Alevin gerçek niyetini bilmeyen Leyla, onu kahve içmek için içeri çağırmak zorunda kalır. Zehra ise Leyla’dan Alev’in evine geldiğini öğrenir.  Zehra, dikkatli olması konusunda ve Alev’in öğrendiklerini  konuşmak ve Leyla’yı Alev’den uzaklaştırmak için Leyla’nın yanına gitmek ister. Zehra’yı yola Ömer arar ve hemen şirkete gelmesini ister. Zehra büyük bir ikilem içinde kalmıştır, Leylanın yanına gidip onu Alev belasından mı kurtarmalı yoksa Ömer’i dinleyip şirkete mi gitmelidir.adini-sen-koy-16-kasim

 

Adını Sen Koy dizisinin özetlerini ne yazık ki istediğimiz zaman paylaşamıyoruz. Birsel film özetleri sayfamıza gönderiyor ancak yayın saati belirliyor. Bu iğrenç uygulama bizimde hoşumuza gitmiyor. Sizlere Adını Sen Koy dizisinde bu hafta neler yaşanacak kabaca bahsedelim. Özetimizden sonra sayfamızın altında bulunan haftanın fragmanını da izleyebilirsiniz.adini-sen-koy-16-kasim-43-bolum-fotolarii

Adını Sen Koy 16 Kasım Özeti

Adını Sen Koy 16 kasım çarşamba günü 43. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Alev ise Leyla işinden de eli boş dönmüştür; ancak Leyla’da ki gariplik Alev’i heyecanlandırmaktadır. Zira Leyla sorularına cevap verirken çok çekimser cevap vermektedir. Alev Leyla ile Zehra’nın aynı yurtta kalıp kalmadığını araştırmayı düşünür. Leyla’nın peşine düşen Alev sonunda araya araya Leyla’nın evini bulur. Alev’in Leyla’nın evini bulması demek artık Zehra’nın da ailesini bulduğu anlamına gelir.

Ayşe’nin Leyla’ya sıcak tavırları Alev’i rahatsız etmiştir zira Zehra neden ailesi ile Ayşe’yi tanıştırmak yerine Leyla ile Ayşe’yi tanıştırmıştır ki? Zehra ailesinden neyi saklamaktadır?

Alev’in mahalle olarak Zehra’nın mahallesinde olması en büyük tehlikedir ; zira Zehra’yı o mahallede herkes tanımaktadır. Zehra ise Ömer’e Yener meselesinden bajsetmeyerek en büyük hatayı yapmıştır. Zira Yener Zehra’yı ararken neredenyse Alev’de Yener’i aramaktadır.

Ömer ise Zehra’nın ailesinin evliliklerinden habersiz olduğunu Alev’in öğrenmesi ile tüm oyunun son bulacağının farkındadır. Alev ise sonunda Sevim’in kapısını çalar. Ömer ise Alev’in Zehra’nın evine gitme ihtimaline karşı Zehra’yı annesinin yanına gönderir.
adini-sen-koy-16-kasim-resimleri

Ömer bu ihtimali hiç düşünmese de Alev’i durduramazsa Ayşe’nin ailesi ile tanışmayı göze almak zorundadır. Bu durumda Ömer ve Zehra’nın evlilik oyunu daha da dallanıp budaklanacaktır. Ömer’in bu iş uzamadan Alev’i durdurması şart olmuştur.

Yener sonunda Koray’a yapacağını yapmış ve onu dalavereye getirmiştir. Yasemin ise bir türlü Koray’a ulaşamamaktadır. Koray’ın Yasemin’i aramaması Yasemin’i şüphelendirir.

Adını Sen Koy 16 Kasım çarşamba Fragmanı

Adını Sen Koy 16 Kasım çarşamba Özeti 43. bölüm Fragmanı (15 Yorum)

 1. koray zengin bir ailenin çocuğu tıpkı sevimin istediği gibi, bu zamanla ortaya çıksa.. ama koray o lüks hayatı istemese bunu öğrenirse kız arkaşının onu terkedeceğini düşünse ve kendisi ile gerçekleri yasemine anlatsa..

 2. Ömer ile zehra oynadıkları oyun ortaya çıkmasın diye çaba sarfederken farkında olmadan birbirlerine daha çok yaklaşmalı ve birbirlerini gerçekten sevmeli..
  ( Neler olabilir; evin küçük meleği Asya ile daha fazla vakit geçirebilirler ve ömer evde olduğu için şirkette işleri yapmak nihat a kalır ve bütün işlerin üstesinden de başarıyla gelir ne ömer in yokluğunu nede demir in yokluğunu aratmaz bu sayede ömer in gözüne girmeyi başarır..
  Nihat, birde zehra yı büyük bir beladan kurtarmak üzere ömer e bir bilgi vererek nihat ömer e çok büyük bir iyilik yapmalı, bu sayede ömer in güvenini tam kazanmalıdır..
  ayşe nin hastalığı da kendisini yavaştan hissettirse ve arada fenalaşsa zehra ve ömer ayşenin yanında olsaydı..
  küçük kazalar gelse başlarına ve birbirleri için endişelenseler birbirleriyle ilgilenseler ömer zehra için, zehra da ömer için..

 3. Gerçekler öyle hemen ortaya çıkmamalı..
  Alev biraz geri planda kalmalı ulaşmak istediklerine hemen ulaşmamalı..
  Anne, ömer in annesi biraz daha aktif olmalı, bir insanın tüm bir günü, sadece kahvaltı yapmak, kahve içmek ve akşam yemeği yiyerek geçmez..

 4. Ya bu ne demek oluyor,omer zehrani aramak icin yener verdiyi telefona yigiyor,zehranin telefonunda yenerin adin kayitli. artik o telefonu neden kullanir,omer bir telefon alsin ona,ve ya zehra yenerin numarasini blok etsin,adini neden yaziyor.artik bence alevin yapdiklari can sikiyor.dizide deyisiklik olmali.lutfen yeni merak doguran hadiseler olsun,iki aydi ayni terane

 5. Bazen zehra ya sinir oluyorum.Niye gercekleri oldugu gibi anlatmıyor ki. Sanki sucluymuş gibi herseyi saklkyor ömerden

 6. Ben burds anonima katilyorum bu diziyi cok sevyorum hic kacyrmadan seyretyorum ama diziya biraz kötuligi ara verip ask eliktirik alev ne kadar urassa bilemijek dimeli ve eliktirik ask olmaly entirikani azaltmali neyse ben yene seyretijam ve dessek verijam tesekurler ömer zahra sizi seviyorum

 7. Ben burds anonima katilyorum bu diziyi cok sevyorum hic kacyrmadan seyretyorum ama diziya biraz kötuligi ara verip ask eliktirik alev ne kadar urassa bilemijek dimeli ve eliktirik ask olmaly entirikani azaltmali neyse ben yene seyretijam ve dessek verijam tesekurler ömer zahra sizi seviyorum

 8. Acaba diziyle ilgili yazdiğiniz bu yorumlari yapimci ve senarist okuyormu? Dizi resmen sadece entrika dolu , biraz iyilik olsun ve tutarlilik