Adını Sen Koy 159. Bölüm Özeti 27 Nisan Tüyoları

Adını Sen Koy 27 Nisan  özeti

Ömer, Zehra’yı öldürmek için kurulan düzeneği fark edip Zehra’yı kurtarmak zorundadır. Ömer, Zehra’yı kurtarmak için ne yapacaktır? Hilmi Yılmaz’ın intikam planı bununla sınırlı kalmayacaktır. Ömer, Zehra’yı korumak için elinden geleni yapsa da karşısındaki düşman son derece tehlikelidir.

Ancak tüm bu yaşananlar Zehra ve Ömer’i de birbirine daha çok yakınlaştırmaktadır. Konaktakilerin butik otellerinde kalma kararıyla Zehra ve Ömer evde yalnız kalır. Bu durum Ömer ve Zehra arasındaki duygusal yakınlaşmayı nasıl etkileyecektir?

Hilmi Yılmaz ise Ömer ve Zehra’ya fark ettirmeden tüm konağın etrafını adamlarıyla kuşatır. Ömer ve Zehra dışarda yaşananlardan habersizdir.

Adını Sen Koy da Bu Hafta

Adını Sen Koy dizisi 159. bölümü ile 27 nisan perşembe günü Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy dizisinde sezon finali öncesi çok önemli gelişmeler yaşanacak. Adını Sen Koy dizisi 159. bölüm özetini şuanda telif hakları gereği sizler ile paylaşamıyoruz ancak  özet öncesinde bir kaç tüyo paylaşalım.

Adını Sen Koy’da bu hafta ne yazık ki çok kötü bitecek; aslında biz bu sahnenin bir önceki hafta finalinde olacağı düşüncesi ile geçen hafta için kötü bitecek demiştim ancak bu kötü sahneler bu haftanın finalinde gerçekleşecek; diğer taraftan Adını Sen Koy’un sezon finali öncesi son haftaları.

Zehra Hilmi Yılmaz tarafından kaçırılınca Ömer bu işi tek başına çözebileceğini düşünür ve Mert’ten yardım almak istemez. Hilmi Yılmaz ise oğlu Mert’i Ömer yüzünden kendi eliyle yaptığı kötülükler yüzünden kaybettiğini ve çok büyük acılar yaşadığını düşünmekte ve bu çektiği acıların aynısının Ömer tarafından da yaşanması gerektiğini düşünmektedir. Hilmi Yılmaz’ın planı ise Ömer’e acıların en büyüğünü yaşatmaktır.

 

Ömer kendi eliyle en çok sevdiği insanı öldürecektir. Hilmi Yılmaz özel olarak hazırlattığı depoda özel bir imha sistemi kurar ve Ömer’e tüyolar vererek Zehra’yı buldurur; ancak Ömer Zehra’yı bulduğunda Zehra’yı da kendi elleri ile öldürecektir. Kapıya hazırlanan sistem kapı açıldığında silahı ateşletecek ve Zehra’yı öldürecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 297. Bölüm Özeti 6 Mart Salı Tüyoları Fragmanı

Hilmi Yılmaz’ın aslında Zehra’yı öldürmek değil Ömer’i çok korkutmak istemiştir. Bu nedenle de Zehra’nın kurtulması için silahın önünden kendi atmasına izin vermiştir. Düzeneği görünce Zehra’yı kendi elleri ile öldürdüğünü düşünen Ömer büyük korku yaşayacak ve dili açılacaktır. Cuma için bizden duymuş olmayın ama büyük itirafların olduğu beklenen gün olacak diyorum

Adını Sen Koy  dizisi 32. hafta 24 Nisan 28 Nisan tüyoları için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Adını Sen Koy 32. Hafta Fragmanı


Adını Sen Koy 159. Bölüm Özeti 27 Nisan Tüyoları (16 Yorum)

  1. adam telefonda hılmıbey arabayı durdurduk ama içinde mert kervancı oğlu ve eşi yok diyor ömer demesi lazım

  2. selam. Cok guzel bir dizi.bu dizini cok seviyorum. Omer zehrayi cok seviyor. 159bolumu merek ediyorum.Acaba neler olacak.Bene vaxt ayirdiginiz ucun tesekkurler.saolun.

  3. Ömer bu kadsr zekilikle neden Hilmi Yılmazın Herşeyden nasıl haberi oluyor diye sorgulamıyor saçma sorgulamsı ve telefon dinletmesi ve hatta eve de habersizce kamera koydurması lazım,herşeyi de Mert’e anlatmalı ,

  4. iyiçe sacmaladınız seneryo bulamayınca hop kacırma sahnesi kardeşim bu nedir yani neden ekrana hep hilminin mehtabın alevin kötülükleri kaplıyor . demirden sonra leylayıda gönderecekler sanırım dizi nin konularıda leylayla beraber gidecek lütfen leyla gitmesin mümkünse demrin gönlünü alsınlar demir dizye geridönsün dizinin konusu ve devamlılığı ve kalitesi açısında bu çok önemli lütfen atilla bey demir amerikadan geri dönsün mümkünse bunu sağlayın dizmizde iyilik örnek davranışlar ön pilanda olsun.. bitece l

  5. Bu arada hilmi yilmazi ilk defa ofiste gorduk. Genelde surekli deniz kenarinda goruyorduk.Bi tarafta dizi kotu bitecek deniyor. Bi taraftanda iyi bitecek deniyor hangisi dogru bu hafta sonu bari guzel bitse.

  6. firagmanin 3 gun oldunu soyluyorlar yani cuma gunu firagmanda yok soyluyorlar cuma supriz mis umarim guzel supriz olur.

  7. Gene gerilimli bir hafta resul abi çok kötü bitecek derken içime bir acı oturdu kötü derken namusmu

  8. Artık şu evliliği babası öğrensin gençler para için herşeyi yapmamalılar niyetleri ne kadar güzel olursa olsun. Bazı düşünceler güzel veriliyor dükkana gelen haram paranın hayrı görülmedi.Alevin herkese seviyesiz hareketleri bağırmaları kontrol edilmeli insanların özü değiştirilemez ancak herkes hakettiğini almalı

  9. Çokmu kötü bitecek nasıl yani alev mertle zehrayamı tuzak kuracak yoksa kendisiyle ömeremi .yeter ya gerçekten bıktık entrikadan zehra üstünden olmasın .gerçekten daha ne diyelim bu ekibe iki güzel sahne iki dakika sonra haydi entrika.