Adını Sen Koy 158. Bölüm Analizi 26 Nisan Özeti

Burak 27 Nis 2017 Adını Sen Koy  0

Sevmeyene Karınca Yük, Sevene Filler Karınca. Dağı Bile Taşır İnsan Aşık Olup, İnanınca.
Hilmi Yılmaz ve Alev’in ortak işbirliği içerisinde hareket etmeleri ve Hilmi’nin Ömer’e , Alev’in ise, Zehra ya zarar vermek istemesi nedeniyle.

Alev eve böcek getirdi, ev ilaçlanacak  bu sayede evde kimse kalmayacak, Ömer ve Zehra dışarı çıkacaktı. Bu sayede de Hilmi istediğine ulaşacak, Alev de Zehra dan  kurtulacaktı. Ömer kendisine gelen tehdit mesajlarından sonra evde geniş güvenlik önlemleri almıştı. Böcek ilaçlama firmasını da araştırmaları için talimat verdi. Evde ilaçlama olduğu için herkes gitmişti. Geceyi de otelde geçireceklerdi.

Ömer ve Zehra ise birlikte çıktılar. Şoförü Esat ise konaktan ayrıldı. Hilmi’nin adamları da Ömer’in arabasını takibe aldı. Bir köşede önden arkadan sıkıştırdılar.  Silahlar çekildi ama istedikleri olmadı Ömer ve Zehra arabada yoklardı.

Adamlar Ömer ve Zehra yı arabada göremeyince, Esat’a yanlışlık oldu özel polisiz dedi. Sivil polismiş, hadi ordan, ne zaman çakalların adamları sivil polis oldu? Hilmi’nin adamları Hilmi’yi arayıp haber verdi olanları. Hilmi de kızdı adamlarına ve Ömer’in korktuğunu, korktukça hata yapacağını, hata yaptıkça da karısının ellerinin arasından kayıp gideceğini söyledi.

Ömer; bugüne kadar ne kimseye başımı eğdim nede haksızlık ettim. Hatır gönül bildim, kimseye saygısızlık etmedim, bana inanan, güvenen herkesi asla yarı yolda bırakmadım. Hiç bir zaman yüzümü kızartacak, başımı yere eğecek hata yapmadım asla. Bir daha asla kimsenin ikinci kez canımı yakmasına izin vermeyeceğim Hilmi Yılmaz.

Ömer Hilmi’nin tuzağına düşmedi. Ama hala tehlikedeler. Ömer konaktan farklı bir arabayla ayrıldı Zehra ile birlikte ve arkalarında hep bir araba takipte olacağını söyledi ve bekleyen  Zehra ya burada böceklerle mi kalmak istiyorsun deyince Zehra koşarak arabaya bindi 😀

Hilmi, Alev’i aradı ve Ömer’i ellerinden kaçırdığını söyleyip, nerede olduğunu öğrenip haber vermesini istedi.

Bugün Şükran teyzemizin doğum günüymüş ve Leyla unutmuş. Yaseminden bu konuda konuşup yardım istedi. Akşam kutlama yapacaklar. Şükran teyzemizin telefonuna da mesaj geldi bankadan doğum gününü kutladılar. Kendisi de unutmuş gelen mesajı okuyunca insanın can yoldaşı olmayınca böyle bankalar kutlar doğum gününü dedi. Unutulmak acıdır. Acıtır insanın canını. Biraz sitem, biraz yalnızlığın hüznü vardı bu sözlerde 🙁

Sen üzülme Şükran teyze Leyla senin için sürpriz bir doğum günü organize ediyor unutulmadın. Hadi bizde kutlayalım senin doğum gününü iyi ki doğdun Şükran teyze, yüreği güzel insan doğum günün kutlu olsun. Daha nice senelere sağlıkla ulaşman dileğiyle 🙂

Ömer ve Zehra şirketteler.

Ömer kahve, Zehra çay içiyor. Ömer’in gözü her an Zehra’nın üzerinde. Zehra’nın yüzündeki korkuyu, endişeyi fark edince, önce çayını içsene dedi. Sonrada Zehra yı ne mutlu eder? Kafasını ne dağıtır diye düşündü ve çizim yapması için ona kağıt verdi, sende çizim yap istersen diyerek.

Zehra da toplantı masasına geçti orada çizim yapmaya başladı.

Ömer’in gözü hep Zehra’nın üzerinde göz hapsinde Zehra Ömer tarafından. Ömer endişeli bir halde Zehra ya bakıyor ve içinden ya onu koruyamazsam, ya ona bir şey olursa diye düşünüyor.

Daha fazla dayanamadı Ömer ve Zehra’nın yanına gidip çizimini görmek istedi ve çok güzel olmuş dediğinde Ömer.

Zehra şaşırdı beğendin mi diye sordu?

Ömer de evet diyerek karşılık verdi ve ekledi sadece Mert beğenmiyor dedi 😀

Zehra da şaşırmış bir şekilde Mert ne alaka diye sorduğunda

Ömer Zehra’nın yanından kaçarak hani o da beğenmişti ya dedi 🙂

Vay benim yakışıklım vay, çok dokunmuş Mert’in eşinin resmini beğenmesi 😀  Sadece o değil bende beğeniyorum demeye getirdi Ömer 🙂

Zehra da Mert beğendiği için mi beğeniyorsun? İlk defa böyle bir şey söylüyorsun dediğinde, Ömer; daha önce kötü çizdiğini hiç söylemedim dedi. Havada kıskançlık kokusu var 😀

Başkası da sevebilir ama benim kadar kimse sevmeyecek, ne çizimlerini, nede seni, bir tek ben seveceğim seni ve çizimlerini. Sen benim gibi seven birini daha bulamayacaksın. Bunu zamanla görecek anlayacaksın Zehra.

Bu davranışlar ve sözler Zehra’nın çok hoşuna gitti o da anladı Ömer’in Mert’i kıskandığını. Kıskanılmak Zehra’nın hoşuna gitti. Ömer Zehra ya bakıyor bana neden öyle söyledi ki der gibi.

Zehra çizim yapmayı bırakınca Ömer de bütün işlerini bıraktı. Sadece Zehra rahat olsun huzurlu olsun istiyor Ömer ve bunun içinde elinden ne gelirse yapmak istiyor ve yapıyor Ömer.

İstersen çizim yapman için başka bir oda ayarlayalım, birlikte bir şeyler yapalım, dışarı  çıkalım, diye sayıyor Ömer ve Zehra da işlerin bitince eve gideriz deyince, sekreterini arayıp büyün programlarını iptal ettiriyor Ömer.

Ey sevgili sen bana kördün ben ise sana kördüğüm. Senin canının içinde bir can var ve ben o candan rahat nefes alıyorum.Sen rahat olacaksın ki ben rahat olayım Zehra.

Tam Zehra ile Ömer çıkacakken Alev geldi bu toplantı yapılacak diye ısrar etti. Alev olmadık sözler söyleyince,

Ömer; Zehra’ya sarılarak, Zehra ilaçtan etkilensin istemedim. Benim için özel olan her şeyi nasıl koruma altına aldığımı sen gayet iyi bilirsin diyerek. Zehra yı kendi himayesi koruması altına aldığını, Zehra’nın kendisi için özel bir insan olduğunu açık açık söyledi Ömer Alev’e.

Alev duydun Ömer’in söylediklerini, Zehra Ömer için özel biri ve sen ne yaparsan yap onların aşklarına engel olamayacak vede aralarına bir kara kedi gibi giremeyeceksin hadi yoluna.

Alev 10 dakika da olsa toplantının başında ol diye ısrar etti. Zehra da Leyla’nın odasına geçti.

Alev ve Zehra odadan çıkınca, Ömer Alev’in bu ısrarına ve istediklerini yaptırmasından rahatsızlık duymasından dolayı içinden;  Alev sen haddini çoktan aştın, Annemin hatrı için katlanıyorum ama artık buna bir dur demenin vakti geldi dedi.

Ömer artık Alev’in haddini bildirecek az kaldı. Aşk kalpten, dost sırttan vurur. Kalbin iyileşir ama sırtın hep kambur kalır.

Alev, Hilmi’yi aradı şirketten alacaksınız dedi Zehra dan için. Hilmi de 1 saat içinde şirketin otoparkında olmasını sağla dedi Alev’e ve adamlarına talimat verdi. Otoparktan kızı alacaksınız tek bir iz kalmayacak dedi.

Toplantı başladı, Zehra da Leylayı aradı evde çalışacağını şirkete gelmeyeceğini öğrendi. Zehra çizim yaparken Ömer’in çizimlerini beğendiğini söylediği an geldi aklına ve kendisine soruyor beğendi mi acaba? Diye.

Evet beğendi Zehra hatta bunu daha önce hani sen şirketteyken elinden kağıtları alırken kağıt kesmişti Ömer’in elini de sen silmiştin kanayan yarasını.

Zehra’nın çizim için gerekli olan renkli kalemleri kalmamış, sipariş verdiği yerden telefon açıp tekrardan istedi ve isterken de ben Zehra dediği an Alev’i fark etti ve ben Zehra Kervancıoğlu dedi. Zehra ilk kez bir Kervancıoğlu soyadını kullandı. Alev sayesinde de olsa kullandı.

Alev kahve getirme bahanesiyle istemeden konuştuklarını duydum, istersen burada o kalemlerden var alabilirsin dediğinde. Zehra istemedi. Alev de Ömer’in işi biraz uzadı o seni arar diyerek yanından ayrıldı.

Mehtap’ın eline 2 tane eski tapu geçti Beton alıp gelmiş. Nerden bulduysa artık çok değerli olduğunu söyledi ve herkes o tapuların peşindeymiş.

İflas eden adamın tapusu mu dedi? İfraz eden mi dedi orasını tam anlamadım ( kelimeleri yutmadan söyleseler)

Bu kimin tapuları? Ömer’in babasına ait olmasın bu tapular? Olur mu olur. Ömer Mehtap’ı tehdit edecekken, Mehtap Öğrenirse bu tapular Ömer Kervancıoğlu ailesine ait elindeki kozu Ömer’e kullanır. İşler iyice arap saçına dönmeye başladı.

Ömer ofisinde çıkacakken telefon geldi şirket telefonundan konuşurken Ömer, Alev de Ömer’in telefonundan Zehra ya mesaj yazıp gönderdi sonrada telefonunu kapattı Ömer’in. Ömer sırtı dönük telefonda konuştuğu için olanları görmedi.

Ömer den gelen mesajı alan Zehra okudu önce; toplantım bitti, acelem var otoparkta bekliyorum, çıkmamız lazım. Yazıyordu.

Niye beni almadan indi ki diyerek telefon açtı, Ömer’in telefonu kapalıydı ulaşamadı.

Ömer’in yanına Mert gelince Leyla’nın şirkette olmadığını öğrendi ve hemen Zehra’yı aramaya Leylanın odasına geçti. Orada yoktu Zehra.

Zehra da Ömer’in odasına geldi Mert vardı Ömer yoktu. Alev de Hilmi yi arayıp istediğinizi yaptım dedi ve Hilmi de adamlarını aradı kız otoparka inmek üzere sakın bir hata yapmayın dedi.

Benim en mutlu olduğum an, senin acı çektiğini gördüğüm an olacak Ömer Kervancıoğlu, bana yaşattıklarını kat be kat yaşayacaksın diye kendi kendine konuşuyor Hilmi çakalı.

Ömer sana ne yaşattı? Ne yaşattıysan sen ona yaşatmışsın. Babasını iflas ettirmişsin, babasının ölümüne sebep olmuşsun, mal varlıklarını elinden almışsın sen ne konuşuyorsun? Elbet senin de sonun gelecek çekirge 1 sıçrar, 2 sıçrar, 3. Yakalanır Hilmi çakalı.

Zehra, otoparka indi Ömer’i arıyor, Esat’ın arabayı getirdiği gördü. Ömer ortalıkta yok.

Zehra’nın arkasından beyaz bir araba geldi. Hilmi’nin adamları, Zehra hanım Ömer beye mi bakmıştınız? Buyrun sizi bekliyor. Dediklerinde

Zehra; nerde bekliyor dedi ?

sizi biz götüreceğiz dediğinde koşarak kaçtı Zehra ama 2 adam hemen yakalayıp Zehra yı arabaya bindirip götürdüler. Kimse görmedi.

Ömer telefonunu buldu ve kapalı olduğunu fark etti. Alev kapatmıştı. Zehra yı aradı Ömer ve adamlar baktı telefona ve kocan arıyor dediler. 😀 😀 😀

Bu sözün üstüne ben bir kahkaha ile gülmeye başladım 😀 şimdi neden güldüğümü merak edenler olabilir? Kız kaçırılıyor bu gülüyor, komik olan ne var diye. Hemen söylüyorum efendim, bizim Zehra nın telefonunda Ömer, zorba olarak kayıtlı, nasıl oluyor da adamlar zorba nın Zehra nın kocası Ömer olduğunu bilebiliyorlar? Hay Allah’ım ya 😀 😀 😀

Ömer Zehra yı bir kere daha aradı nerdesin sen diye?

Adam açtı ve cevap verdi ne o karını mı kaybettin? Ömer de; sen kimsin? Adam da; insanın kendini anlatması biraz zor. Kim olduğumun bir önemi yok, karını sağ salim görmek istiyorsan dediklerimi yap.

Ömer; eğer ona zarar verirsen seni gebertirim.

Adam, karın elimizde, benden gelecek talimatları bekle, polise gidersen karını parça parça sana yollarım anlaşıldı mı?.

Ömer; eğer onun saçının tek bir teline zarar gelirse, ben seni parçalarına ayırırım anladın mı beni ? Ömer Zehra için endişeli ve korkuyor.

Adam Ömer’e nereye gelmesi konusunda bilgi verdi. Ömer yola çıktı.  Hilmi de adamına en sevdiğim görüntü acı çeken Ömer Kervancıoğlu görüntüsü dedi. Ben o görüntüyü sen acı çekerken göreceğim Hilmi.

Bayanlar konağa döndüler de, hani konak ilaçlanmış ve girmek bir gün olmayacaktı? Gece otelde kalacaklardı da Ömer otelden yer ayırmıştı şimdi niye eve geldi bayanlar? Cevriye hala, bahçede koşuyor, Ökkeş amca da çiçeklerle ilgileniyor, Hediye ablada dışarda evde Ayşe ve Müzeyyen anne var onlarda bahçede olsalardı ilaçtan etkilenmezlerdi.

Mehtap da yolda gördüğü Salim amcaya Koray ile Yaseminin kendisinden borç aldığını söyledi gitti. Salim amca da daha benden neler saklayacaksınız dedi.

Nihat da Ayşe için sevdiğini düşündüğü keklerden almış ama yanlış hatırladığı için, Ayşe beni başka biriyle karıştırmış olmayasın dedi.

Nihat Ayşe’nin neler sevdiğini unutmuş.

Ömer arabasıyla yolda ve eğer sana zarar verirlerse bu dünyayı başlarına yıkarım diye öfkeleniyor direksiyona vuruyor. Adamlardan telefon gelince de, ben karımın sesini duymak istiyorum dedi. Zehra iyiyim buradayım dedi.

Ömer, sana bir zarar vermedi değil mi? bunun hesabını soracağım, sakın korkma, seni ordan kurtaracağım geliyorum dedi.  Sana bir şey olmasına izin vermeyeceğim dedi.

Adamlar düzenek kurdular, Zehra yı da o düzeneğin önüne oturtup, ağzını bantlayıp, elini ayaklarını bağladılar.

Ömer de verilen adrese geldi. Zehra yı buldu. Camdan gördü Zehra yı. tamam buldum seni korkma dese de düzeneği göstermeye çalışan Zehra yı anlamadı Ömer.

Tam kapıyı açacakken kapı kolu hareket ettikçe ona bağlı düzenekte hareket ediyor, silahın tetiği çekiliyordu. Zehra da o silahın önünde oturuyor bağlı halde.

Aşk; Bilmektir Ey Sevgili.
Bir Tek Yâri Bilmek, Onu Candan Daha Aziz Bilmektir. Ondan Gayrı Bildiklerinin Hiçbir Şey Olduğunu Dünyanın Onunla Mana Bulduğunu Bilmektir. Onun Selamı İle Gelen Bela Olsa Eyvallah Diyebilmektir. Kızmana, Gülmene, Gelmene, Gitmene Hepsine Eyvallah Bilesin.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 158. Bölüm Analizi 26 Nisan Özeti” üzerine 48 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ben çok aşk

 2. sude dedi ki:

  Asilim coq teşekür ederim bitanesi.

  1. aslı dedi ki:

   Rica ederim:)

 3. Hayat dedi ki:

  Güzel sahnenin sonundan izleycini sinir etmeyi çok iyi başarıyorlar aferin senarist

  1. aslı dedi ki:

   Hayatcım, sinir olma bir tanem o bomba patlamayacak.
   Zehra ve Ömer’in birbirine daha da yaklaşmasına canı pahasına bırakıp gitmeyeceğinin bir göstergesi olarak o sahne yapılmış. Aksiyonu ben severim benim için hiç de kötü bir sahne değil aksine güzel çünkü sonu güzel bitecek. Arkasından büyük aşk gelecek. Bir aksilik çıkarmazlarsa tabi.

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Din din…aaaa kapi caliyor ben bir gidip bakim belki aşk kapimizi caliyordur Zehra diyormuş omer.
    Zehrada tabi sen gidip bak aşk gelmişse kapiyi acmamazlik olmaz ayip olur diyormuş.
    Omerde cikip bakinca birde ne gorsun.
    Salim amcaaaa..

    1. aslı dedi ki:

     😀 O sahne sezon finaline girerken olacak sanırım. Salim amca Mehtap’ın yüzünden konağa gelecek ve orada bitirecekler sanırım.

     1. Lale turkmen dedi ki:

      Aslicim benim tanidigim senaristler olucaksa onumizdeki sezonda o sahnenin devami: omer: zehra hanim cocugu okula goturdi siz kimi oluyorsunuz, gelince geldiginizi ben soylerim der biter bu konuda. Bir konu bulursalar uzatdikca uzatiyorlar

   2. Hayat dedi ki:

    Bende aksiyonu severim aslicim ama ask dizisinde fazla diylmi aksiyon neyse arkasından ask gelecekse benim için de guzel sahne olucak. Omerde belki olucez diye düşünüp seni seviyorum dese zehra ya hiç fena olmazdı dimi?

    1. aslı dedi ki:

     Güzel olurdu Ömer’in de Zehra’nın da birbirlerine seni seviyorum demeleri ama hiç sanmıyorum demezler keçi inadı var onların ikisinde damarları tuttumu öldürsen demezler.
     Gelelim aksiyona, evet ben aksiyonu severim iyidir adrenalinde çok üstüste olunca sonrasına malzeme kalmıyor gibi, serpe serpe yapsalardı şöyle, bir kötülüğün arkasından bir iyilik gelseydi, bir sır açığa çıksaydı terazinin kefesi dengede dursaydı çok güzel olurdu Hayatcım.

 4. Hayat dedi ki:

  Arkadaşlar 160 bolum fragmanini izledinizmi hafta çok kötü bitiyor umarım o bomba patlamaz offf

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Ben fragmani izlemedim ama o bomba patlamaz. Bomba patlamasindaki sahneyi cekmek icin ardinda brakdigi hasari cekmek icin bir suru para lazim. Bizim ekip masrafa girmeyi sevmiyor o yuzden rahat ol.

   1. Hayat dedi ki:

    Çok tatlının lalecim çok guldurdun beni tesekkurler

   2. Aylin dedi ki:

    Ben izledim öncesi çok guzel Omer vidyoyu izliyor ,Zehra için yemek yapıyor ve bomba anında Zehra Omere soyluyor ki beni bırak sen kendini kurtar hattda bağırıyor ,Omerde getmiyecegim diyor .çok guzel Erkan Meric kendi hesabından paylaşmış . Bencede patlamaz o bomba .nasıl olacağını bilmiyorum ama bide o kafedeki patlama gibi insallah hasarsız olur

    1. Lale turkmen dedi ki:

     Aylincim bilgisayardanmi izliyor cunki televizyon yok evlerinde. Belki hepsi birlikde televizyon olmadigi icin supriz yapamadilar.onca insan bilgisayarin başina toplansa komik goruntu cikardi.

     1. aslı dedi ki:

      Yok Lalecim, Ömer Zehra için yemek yapacak ya onun için telefondan internete girmek için bakarken görüyor sanırım ben öyle anladım. Zehra’nın telefonundan izliyor o çekmişti ya kayıtları. Mert herşeyi düşünmüştü eğer Ömer gelip seyretmek isteseydi projeksiyon cihazından görüntüyü verecekti Mert bu şekilde de izleyeceklerdi evde ama olmadı canım. Ama izlemeside güzel olmuş bence.

     2. Aylin dedi ki:

      Lalecim ben cevaplayan kadar aslim cevaplaması .sağ olsun her kesin sorusuna hizir gibi yetişiyor .evet Zehranin telefonundan izliyor. Zehranin haberi olmadan . Çok mutluyum en azından bu surpirizin üstü kapanmadi

  2. Anonim dedi ki:

   Güzeldi analiz

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkürler:)

 5. aslı dedi ki:

  Mustafa Ceceli Maşallah
  Ömer den Zehra ya
  Ne kadar güzelsin. Doyamam bakmalara.
  Sen benim her şeyimsin.
  Sığdıramam sayfalara. Yaz yaz kalemim tükenir.
  Ne kadar narinsin. Kıyamam dokunmaya
  Ne güzel gözlerin var güneşte çalar elaya
  Bak bak nefesim tükenir.
  Hayal değil bu hayatın ta kendisi.
  Aşkımız şimdiden aşkların efendisi
  Maşallah diyelim nazarlar değmesin.
  İlan ettim bu kalbin sahibi de sensin.
  Maşallah diyelim nazarlar değmesin.
  Bugünü yaşa yarını hayal et
  Çünkü hep benimlesin.
  İlan ettim bu kalbin sahibi sensin.
  Çünkü hep benimlesin.

 6. Hayat dedi ki:

  Güzel ask yaklaştı galiba bu bolumde o kadar guzel şey oldu ki kötülüklerle ramen . Ömer kıskandığını bildirdiğine göre yakında sevdigini söyleyecek. Sakin omer yine üstü kapalı söyleme sevdiğini yine senin saf karin anlamadım ne demek istiyorsun demesin. Şöyle bir açık açık seni seviyorum de sende rahatla bizde rahatlayalim . Zehrada anlasın.
  Hilmi yilmazada tesekkur etmek lazım. Onun yaptığı hareket omerin dilini acar bence. Her kotulik iyilik le onlara dönüyor. Ömer hadi zehranin yine bir kere kahramanı olsa kurtar sevdiigin kadını.
  Aslicim eline saglik analizin cok guzel.

  1. aslı dedi ki:

   Hayatcım, Aşk ilan etme zamanı yaklaşıyor. Biz seyirciler olarak her nekadar kızsak da Alev’e ve de Hilmi ye, onların her yaptığı kötülük bizim çiftimize yaradı. Daha da yakınlaştılar birbirlerine. Üstü örtülen konular olmasaydı çok daha güzel olurdu.
   Açık açık seni seviyorum dermi Ömer izleyip göreceğiz. Ben Zehra Ömer desin sımsıkı sarılsınlar birbirine bu kadarını göreyim bana yeter. Tabi saniyelik olmayacak şekilde. Ömer”in yüreği ağzına gelip de o silah sesinden sonra yerde gördüğü Zehra için saniyelik bir sahne olursa üzülürüm doğrusu akşam olsun bakalım neler olacak?

   1. fati dedi ki:

    Aslicim bende merak ediyorum zehra ne zaman omer dicek ne yasanacakda omer kelimesi cikicak agzindan omer yaseminle korayi kurtarirken zehra omerin icindi korkmusdu ben o zaman soyler sandim olmadi…omerin ucagi dusdu korkdu omeri kaybetdi diye soyler sandim olmadi..bu seferde soylemesse acaba ne zaman soyler…belkide ilk omeri “seni seviyorun omer” cemlesinde soyler kim bilir…80 bilir)))))

    1. Lale turkmen dedi ki:

     Omeri duşunirken zehra, aniden odaya omer gelip zehraya soru sorarsa zehrada omer dese kendi farkinda olmadan omerde gulumseyerek efendim zehra dese o an kesn zehradan BEN, ŞEY cevabi gelir kesin

     1. aslı dedi ki:

      Aynen Lalecim, ben şey 😀

    2. aslı dedi ki:

     Zehra, bu kaçırılma olduğunda söylemez ise yeni fragmanı izledim ve Zehra yı konakta bağlamışlar sandalyenin altında da bomba var o zaman da söylemezse ben gidip zorla Zehra ya Ömer de kız diyeceğim 😀

     1. Aylin dedi ki:

      Bence Salim baba Zehraya sorarken damadimin adi ne diye o zaman soyler ,Omeri tanisdirirken diyecek bak babacim bu benim kocam Omer. Başka mümkünü yok bu kiz bu oğlanın adini soylemiyicek. Şimdi işi gücü bir kenara koydum bekliyecegim bu kiz ne zaman Omer diyicek diye .

     2. fati dedi ki:

      Kizlat siz nerden islediniz dediyiniz fraqmani ben izlediyim fraqmanda sizin dediyiniz sahneler yokki anca omerin kapiyi acana kadar yani bugunki bolume kadar var sizin dediyiniz sahneleri merak ediyorum..

     3. aslı dedi ki:

      R<esul abi bu 32. hafta 2. fragmanı siteye ekler misin rica etsem:)

 7. sude dedi ki:

  Rica ederim asilicim.ASLİM kilibde olan şariqin isimini bana yaza bilirimisin? Aridini göremiyorumda.

  1. aslı dedi ki:

   Mustafa Ceceli Maşallah şarkısı canım.

 8. Lale turkmen dedi ki:

  Artik zehraya omerin telefonundan gelen mesajinda ustuni kapatirlarsa isyan ederim. Ustu kapanan konular o kadar cok ki daha fazlasini izlemek istemiyorum.
  Keşke şukran teyzenin dogum gunu olmasaydi Omerin ya Zehranin dogum gunu olmasini isterdim. Zehra kurtuldukdan sonra baş başa yemegide dogum gunu bahane ortadan cikartsalardi. Dogum gunu olsun dizide diye bekle bekle şukran teyzenin dogum gunu ile karşilaşdim. Bu bana bir kotu surpriz oldu( dizi başlayaly 2 dogum gun oldu o da muzeyyenle şukran teyze. Birde hep 4 ayagina duşen mehtap sahnesinden başka her şey guzeldi bu bolumde.
  Ha birde betonun maşallahi var yani adam konuşamasada amerikada okumuşlardan daha zeki. Bilekligide cay kahve yaparken korayin bilekligi rehin verdigi zaman, işini bitirince nasil hemen ogrenip alip geldi degilmi.

  1. Aylin dedi ki:

   Lale allah seni guldursun . Beton icin söylediklerine o kadar guldumki . Sen hele Mehtapdan soylemiyorsun . Kız nasıl anlıyor betonun bakisindan bunlarinkide ask olsa gerek . Beton o yüzden asik olmus her halde Nehtapa .ama beyin onu alırsa yandi çocuk .bütün gün betona bağırıp durur .evin bütün islerinide betona yapdirir

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Aylincim onlarin dilsiz anlaşmasi benim icin bir sir gibi. mehtap betona soru soruyor bazen adam yuz ifadesini bile degişdirmeden bakiyor, mehtapda şip diye anliyor hemen ne demek istedigini. Cok guzel anlaşiyorlar.
    Mehtap beton alev torpilli oyuncular. Senarist hep onlarin kulaklarina ogrenmemesi gerekleri fisildayip duruyor. Omere hec yardam etmiyorlar oysa ki biraz yardam etseler bile ben onlarida sevmeye başlicagim.

  2. aslı dedi ki:

   Lalecim, üstü kapanan konulardan rahatsızlık duyan sadece sen değilsin. Senin gibi bende ve bu diziyi severek izleyen bütün seyirciler bu durumdan rahatsız.
   Bir konuyu açıyorlar, işliyorlar sonuca ulaştırmadan ya oyuncu diziden çıkarılıyor, ya anlatılması gerekilen konular anlatılmıyor. İnsanların kafasında soru işaretleri bırakıyorlar.
   Birde şu Zehra’nın telefonunda zorba olan Ömer sadece Zehra telefona bakınca zorba herhalde. Diğer kim açarsa telefonu Ayşe ve Zehra yı kaçıran bu adamlar arayanın hemen Ömer, Zehra’nın kocası olduğunu biliyor. Hata yapılır da bu kadar değil.

   1. Aylin dedi ki:

    Beni en çok üzen ,üstü açılmayan konu hani Omer Zehranin babasına yardım etmek için Demirel birlikte iş yapmışlardı ve onu sadece Demir biliyordu .Demirde getdiğine göre o konu nasil acilacak acaba ya ustu ortuldumu . O konun ustunun acilmasini ben çok istiyordum

    1. fati dedi ki:

     Bende soyliyim bir kac tane ustu kapanan olay alevin zehirli cayi,zeharnin pogacalari,zehranin omer icin yapdi melhem mesela o biriler neysede omer oyrenmeliydi zehranin mehlemi mert icin deyil omer icin yapdigi…senaristler unutkanlig sorunu var..bende orda adamlar zehraya kim bu zorba diyecek sandim ve asli gibi bende guldum..mesaj olayida unutulursa bu seferde senartsler deyissin yapimci gibi…ama guzel sahneleri gorunce unuturuz belki…

     1. aslı dedi ki:

      Faticim, ben o Alev’in attığı kurabiyelere çok üzülmüştüm nimet en nihayetinde ve benim böyle şeylere tahammülüm yok gözde yumamam kaç kere söyledim ama yok öğrenmedi Ömer yapılan puaçaların çöpe gittiğini. Merhem konusu da aynen.

    2. aslı dedi ki:

     Aylincim yapılan iyiliklerin üzeri açılmasa da olur bence. Neden dersen iyilik yaptı Ömer. Sağ elin verdiğini sol el görmez o sebeple iyilikler açılmasa da olur. Ancak orada Zehra Ömer’i yanlış anlamıştı babasına da zarar verdiğini düşünmüş üzülmüştü. Diyeceğim ama kötülüklerin üzeri mutlaka açılmalı. Mehtap’ın yaptıkları, Alev’in yaptıkları mutlaka gün yüzüne çıkmalı.

   2. Lale turkmen dedi ki:

    Aslicim sen cok dikkatli izleycisin hec bir şey gozunden kacmiyor. Kucucik detaylar bile. Bu kez zorbayi bende fark etdim ama onceki bolumlerdeki zehranin kolyesinin omerin ziyaretine gitdiginde başka evine donduginde başka olmasi, omerin dişariya cikdiginda ceketle cikip odasina girdiginde ustune paltosunu geydigini ben fark etmedim, Ben senin kadar dikkatli izleyemiyorum surekli yanimda bazi sozleri anlaşilir bazi sozleri anlaşilmaz bir şekilde konuşan biri olunca boyle oluyor her halde. Her bolumde hata var bu da senden kacmaz. Bu analizinde sivil polismiş hadi ordan diye yazmişsin ya ona cok guldum ne guzel yaziyorsun sen hayranim sana Aslim

    1. aslı dedi ki:

     Lalecim, benim bu tv de devamlı izlediğim tek dizi ve ayrıca çocuklar üzerine eğitim aldığım için, her an tetikte, dikkatli olmak zorundayım yoksa küçük çocuklar malum her şeyi anlık yapıyorlar ve bir anlık dalgınlık hata affetmiyor çocuklarda.
     Ben şimdi gördüğüm hataları yazmaya başlasam varya buradan fizana yol olur. Emeğe saygı duyduğum içim elimden geldiğince incitmeden kırmadan dile getirmeye çalışıyorum.
     Ben gerçek hayatta neredeyse bu dizide olan olayların hepsini gördüm sayılır. Hele Hilmi gibi çakallar Allah şerlerinden muhafaza buyursun.
     Biraz işi şakaya da vurmak lazım ciddiyetle beraber 🙂 Bazen dizideki olaylar çok komik olabiliyor o Ömer’in kabanı gibi. Zehra’nın telefonundaki zorba gibi.

 9. Aylin dedi ki:

  Merhaba arkadaslarr . Nasilsin . Dun adeta cildirmak üzereydim e nasıl olurr siz diziyi izleyesinizde ben izlemiyimi .şu en izliyor . Artık guzel bölümlerin zamanı qaliba . Artık Omer açılmaya başlamış , Zehrayi kiskanmasini Belli etti .Zehranin hosuna getdi .Ayrıca Aleve haddini bildirdi. Biz neden Ömer Aleve musama gösteriyor dedik , bak Ömer kendi cevapladı ” alev sen haddini çoktan asdin ,sene anneme göre tahhamul ediyorum. .çok hosuma getdi ya . Ve Alev cadisi ve işbirlikçisi Hilmi amaclarina ulaştılar .ama alevin sevinci kursağında kalacak . Zor anlar geldiğinde Omerin dilinden nasılda guzel sözcükler dökülüyor oyle . Karisi icin ” onun sacinin teline zarar verirsen ben seni parcalara ayiracagim ” ,” eyer sana zarar verirlerse bu dunyayi baslarina yikarim ” ” karimin sesini duymak istiyorum ” ” sana bir sey olmasına asla izin vermeyeceğim ,ne pahasına olursa olsun seni kurtaracagim ” ve telefondaki konuşmaları . Çok hosuma getdiyi için Omerin cumlelerinin hepsini yazdım . Ama tabi her kötü olayın iyi bir sonucu vardır . Bu kötü anda guzel günlerin başlangıcı olacak insallah

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım, evet Ömer iyiden iyiye açıldı. Zehra da açılıyor. İlk kez Kervancıoğlu soyadını kullandı. Ömer Alev’e annesinin hatrı için katlanıyor da nasıl bir ceza verecek bakalım?
   Ömer artık Zehra yı sahipleniyor, koruması altına alıyor. Hiç tereddüt etmeden. Karım demesi de, diğer Zehra için söylediği sözlerde güzeldi.

 10. azeri qiz dedi ki:

  Vay be ask bu demek.ozunu sevdiyi ucun feda etmek.

  1. aslı dedi ki:

   Aynen öyle azeriqiz.

 11. sude dedi ki:

  Günayidin bitanelerim.Ayilinim Asilim düki iy dilekiki yorymlariniza cafab yazamadim giridiyimde gec iydi yazimamin bir alami qalimamişdi. Coq coq teşekür ederim allha gölünze göre verisin allah haqinizda hayirisini verisin işallah bu güden sizde yaşayin abilamicin ne dilemisize benide ayinisini sizicin dilerim bitanelerim dilerim dünyani en mutululari olasiz biridaha coq teşekür ederim. Alinim benide seni amicani qizina bitmeyeceki bir mutluluq dilerim Allahim yar ve yaridimicisi olsun azerilerin coq gözel bir lafi var sen azeri olduqun icin yazmamida hec bir saqica yoq XOŞBEXİT OLSUN.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın Teşekkürler sudecim:)

  2. Aylin dedi ki:

   Sudecim canim çok sağ ol insallah darisablandan an sonra senin basina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.