Adını Sen Koy 157. Bölüm Analizi 25 Nisan Özeti

Burak 26 Nis 2017 Adını Sen Koy  0

Sordum, AŞK’ın sırrı nedir ?  Dedi: Yâr’ da yok olmaktır.
Sordum, Yârin isteği nedir ?  Dedi: Samimi olmaktır.
Sordum, Samimiyet nedir ?  Dedi: Hep Yâre bakmaktır.

Sordum, bu nasıl olacak ?  Dedi: Nefsi bırakmaktır.
Sen ve Ben gafletini aşıp, “BİZ” olanların rızkıdır AŞK.

Ömer, Hilmi Yılmazdan gelen tehdit telefonlarına ve mesajlarına karşılık evde üst düzeyde güvenlik önlemleri almaya çalıştı. Zehra’nın evden dışarı çıkmamasını, hatta terasa bile çıkmasına izin vermedi Ömer. Çünkü, Hilmi Yılmaz, Zehra ya zarar vereceğini söyledi açık açık tehdit etti Ömer’i ve Ömer bunlardan kimseye bahsetmeden kendisi halletmeye, Zehra yı her an takip ederek, göz hapsinde tutarak korumaya çalışıyor.

Ve Leyladan gelen telefonla, Ömer’e haber vermeden dışarı çıkan Zehra yı, çalışma odasının penceresinden gören Ömer. Hemen Zehra’nın arkasından koştu. Zehra ise, konaktan dışarı çıkmış yolda ilerlerken yanına biri geldi. Çocuğu hastaymış ve yardım istiyormuş Zehra’dan ve o an Ömer gördüğünü yine yanlış anladı ve adama koşarak yere düşürdü. Adamda çocuğunun sağlık raporunu çıkarıp gösterince durum açıklığa kavuştu.

Ömer de kartını verdi asistanına talimat verecekmiş çocuğun ne ihtiyacı varsa Ömer karşılayacağını söyledi.

Afferim Ömer bir iyilik yaptın ve hiç tanımadığın bu insanı mutlu edip onun duasını aldın. Allah seni sevdiğinden ayırmasın abi diye dua etti adam. Ve Ömer ile Zehra da birbirlerine baktılar. Ne bakıyorsunuz adam ne güzel dua etti size, siz birbirinizi seviyorsunuz. Herkes anladı bir siz anlamadınız birbirinizi sevdiğinizi 🙂

Ömer senin bu yaptığın sana bir iyilik olarak geri dönecek. Nasıl mı? Sen o adamı mutlu ettin ondan dua aldın ve karşılığında Allah’ın koruması altına girdin. Başına gelecek olan kötü bir olayı hafifletilmiş olarak yaşayacaksın. Dinimiz verme dinidir, sevgi, merhamet, paylaşma, iyilik ve yardım etme dinidir. Her iyilik sadakadır. Sadaka yetmiş kötülük kapısını kapatır. Hastalarınızı sadaka ile tedavi edin. Sadaka her hastalığı ve belayı önler.

Zehra Leyla ile buluşmak istediğinde Ömer buna izin vermedi. Benim yüzümden başına bir şey gelmesini istemiyorum dedi Ömer ve zor ikna ettiği Zehra ile konağa geri döndüler. Hilmi’nin adamları da tetikte bekliyorlar.

Aşkın tek sırrı kaybetme korkusunu Ömer fazlasıyla yaşıyor. Nede olsa Zehra yı seviyor Ömer sevmese bu kadar korkmaz, endişelenmezdi Zehra için. Eh Ömer bey Zehra’nın kıymetini anlaman içinde senin bu korkuyu bir kere daha yaşaman gerekiyordu. Yaşıyorsun işte Zehra yı kaybetmek istemiyorsun.

Sen benim yarım kalan cümlelerim, eksik kalan yanımsın. Sen benim yanımda güvende olmalısın ki, cümlelerim yarım, bir yanım hiç eksik kalmasın Zehra.

Mehtap koluna Yasemin’in bileziğini takmış dükkanda, Salim amcanın görmesi için kırk takla attı. Yasemin de o bilezik benim deyince, gülerek bu bana hediye dedi. Koray daha sonra parasını vererek bileziği Mehtap dan almak istedi, vermedi Mehtap. O elini kırmak vardı Mehtap da neyse.

Mehtap’ın yaptıklarını önce Şükran teyze, arkasından da Leyla öğrendi.

 

Nihat, Ayşe için akrostiş şiir yazıyor, daha doğrusu yazmaya çalışıyor. Kaç kere denedi yırttı attı, hatta Mert bile gördü de şiir yazma işini şairlere bırakalım dedi gülerek 😀

Akrostiş; isimlerin baş harflerinden yazılmış olan, yukarıdan aşağıya doğru okunduğunda şiir yazılan kişinin isminin ortaya çıktığı söz dizeleridir.

Nihat sonunda başardı ve gece uyumadan önce Ayşe ye verdi.

Ayşe okudu ve pek beğenmedi, mani gibi dedi. Nihat biraz alındı böyle bir tepki beklemiyordu.

Ay yüzlü karım, Yarım benim canım, Şenlenir seninle her yer, Evimiz sadece sen varken güzel.

Ömer ve Zehra konağın bahçesinde konuşuyorlar. Zehra Leyla ile buluşmasına izin vermeyen Ömer’e sende gel dediğinde, Ömer penceren onlara bakan Alev’i görüyor ve Zehra’nın kulağına eğilerek Alev bizi izliyor deyip, iki eliyle Zehra’nın yüzünü tutuyor, Zehra ne yaptığını sorunca da,

Ömer; az önce tartıştığımızı düşünebilir. Şimdide barıştığımızı düşünsün diyerek yaklaşınca Zehra rahatsız oldu bu kadar yeter diyerek. Sonra da içeri geçtiler. Ömer durumdan hiç de şikayetçi değildi Zehra 🙂 her fırsatta sana daha da yakınlaşıyor Ömer bunun sende farkındasın ve Ömer’in o büyüsüne kapılmak istemiyorsun korkuyorsun.

Kapıda Alev karşıladı onları ve Zehra ya leyla dan telefon gelince içeri geçti. Ömer Alev ile kalınca mesaj geldi Ömer’e. Karını yalnız bıraktığına göre, kendine çok güveniyorsun Ömer Kervancıoğlu. Bu mesajdan sonra hemen Zehra’nın yanına gitti Ömer.

Ömer odaya girerken çok güldüm 😀 😀 😀 😀 😀 Bu bölüm bol kahkahalı bir bölümdü 😀

Bu ne hal Ömer dışarı çıkarken, Zehra’nın peşinden koşarken üzerinde kabanın yoktu, kapının önünde de yoktu. Da odaya girerken üşüdün mü paşam? yoksa içeri ile dışarıyı mı karıştırdın ne oldu?. Odaya gelince kabanın üzerinde, hiç oldu mu bu şimdi?  Beni çok güldürdün paşam 😀 Allah iyiliğini versin emi Ömer. 🙂

Cevriye halamız mutfakta, Alev’in söylediklerine inat zayıflamaya söz verdi kendine.

Alev geldi mutfağa ve Hediye abla Alev’in odasında böcek görmüş, konağın her yerini sararsa ilaçlamak gerekir deyince, Alevin aklına karpuz kabuğunu soktu bilmeden Hediye abla.

Alev böcek bulmaya gitti, Cevriye hala da arkasından, ben bu kızı anlamıyorum, iyi saatte olsunlar gibi bakıyor, sanki 3 harflileri görmüş gibi dedi. 😀 😀 😀 hey Allah iyiliğini versin hala Alev sakın duymasın söylediklerini yakar yoksa seni Aleviyle. Nede olsa ateş topu o.

Şimdi merak edenler olabilir bu 3 harfliler ne diye (cin) ler.

Ömer, kendisine gönderilen Zehra’nın resmini nereden çektiklerini çektiklerini anlamak için terasa çıktı. Koruma bahçedeydi. Demirden telefon geldi. Ömer Demir’e olanları anlatıp, Zehra nın tehlikede olduğunu söylerken bunu Zehra duydu.

Demir polise gitmesini söyleyince, işin arkasında Hilmi olunca usullerini biliyorsun dedi.

Ömer bu sözü ile Hilmi’nin her yerde adamı olduğunu üstü kapalı söyledi. Zehra’nın konuşmayı duyduğunu fark etti Ömer.

Zehra Ömer den duyduklarından sonra panikledi, bunu bana söylemen gerekiyordu diyerek bir açıklama istedi Zehra. Ömer de Zehra yı elinden geldiğince sakinleştirmeye çalıştı.

Akşam olup da yatma vakti gelince, Zehra Ömer’e bu ne kadar sürecek diye sordu. Ömer de yakalanıp hapse girince dese de, Ömer söylediğine pek inanmayarak söyledi bunu Zehra sakin olsun korkmasın diye.

Zehra Mert’in ne düşündüğünü sorunca, Ömer Mert’in bu durumu öğrenmesini istemediğini söyledi. haklı Ömer, Mert bir delilik yapar.

Ömer en sonunda Zehra ya Mert ile ne yapmıştınız diye sordu 🙂

Merakta edermiş ne yaptıklarını öğrenmek istermiş paşam. Ama Zehra söylemedi, sürpriz deyince, Ömer nasılsa görecektim dediğinde, Zehra görmek istemedin şansını kaybettin dedi. Ömer de üzüldü ne olduğunu merak ediyor Ömer umarım izler.

Zehra Ömer’in yarın işe gitmesini istemiyor. Tehlike geçene kadar evde kalsan dediğinde, hiç düşünmeden olur kalırım dedi. Nede olsa sevdiği kişi istiyordu bunu kendisinden onu kırmak olur muydu, olmazdı elbette. Ömer yarın işe gitmiyor.

Sen yeter ki iste, ben hep senin yanında seninle kalırım. Nede olsa sen benim diğer yarımsın. Ben seninle bir bütünüm, sende benle bir bütünsün. Sen benimle olduktan sonra, her sıkıntının üstesinden gelirim.

Zehra, ya toplantın falan olursa deyince, Ömer, sende gelirsin toplantı neredeyse sende gelirsin oraya dediğinde Ömer.

Zehra olur mu ki? deyince,

Ömer, Bir sorun olmaz dedi.

Sende uyu yarın mesaiye kalabilirsin dedi. Sıkıntıda olduğunu hissettiği Zehra yı az da olsa espri ile rahatlatmak istedi Ömer. İyi geceler deyip uyudular. Bu korku onları biraz daha yakınlaştırdı birbirine özellikle de Ömer’i Zehra ya daha da yakınlaştırdı. Ona bakmadan uyuyamayan bir Ömer var artık.

Sevmek, özlediğinde üşümekmiş, sol yanında bir ateşin içten içe yanmasıymış. Canından can giderken, elinden bir şey gelmeden sessizce izlemekmiş sevmek.

Sabah olduğunda ilk uyanan Zehraydı ve Ömer’in alarm kurup kurmadığına bakmak için yanına gidince Ömer uyuyordu ve Zehra’nın saçları Ömer’in yüzüne değdi ve Ömer uyandı güne Zehra’nın o güzel yüzü ile başlamıştı ama neden başucundaydı anlamaya çalıştığı sırada

Zehra Ömer’in üstüne atladı 😀 o nasıl atlamaydı öyle böcek diyerek 😀

Ömer şaşkın dur napıyosun sen? diyebildi ancak ama Zehra öyle bir korkmuştu ki, Ömer’in kolunu sıkı sıkı tutuyordu.

Ömer yataktan kalkıp bakacak ama bakamıyor ki, üzerinde koskoca Zehra var, kolunu da tutuyor bırakmıyor hey Allah’ım 😀

Ömer bırakmazsan alamam ki dedi.

Ve Zehra bırakmak istemedi.

O zaman orada kalsın deyince bıraktı Zehra ve Ömer gülümseyerek yataktan çıktı. Zehra kendi yatağının üzerinde ayakta, Ömer böceği bir kağıt havlu ile aldı.

Zehra elleriyle yüzünü kapatıyor, bana gösterme at hadi at diyerek. Ömer’in keyfi yerinde, balkondan attı dışarı ve içeri girdi. Elinde sanki böcek varmış gibi kapalı tutup Zehra Ömer’i öyle görünce, elindeki ne diyerek, kendi yatağından Ömer’in yatağına atladı bir Süpermen gibi 😀

Attığını söyleyince Ömer, Zehra az biraz rahatlasa da hala korkuyor. Ya başka varsa?

Ömer’in yatağında ayakta duruyor Elif gibi Zehra, Ömer ise hayran hayran ona bakıyor.  Ömer yatağına yattı, Zehra hala Ömer’in yatağında ayakta. Ömer dikilmeye devam mı edeceksin deyince farkına vardı durumun Zehra ve üstünü değiştirmeye gitti. Ömer ise çok mutlu keyfi yerinde. Bir zamanlar çiçekle böcekle uğraşamam diyen Ömer şimdi bir böcek sayesinde mutlu 😀 mutlaka izlenilmesi gereken bir sahne.

Aşk da tıpkı elif gibidir, isminde gizlidir, ama okunmaz. O olmadan da besmele sese gelmez. O her şeyin içindedir, ama hiç bir şeyde görünmez.

Alev Zehra yı evden çıkarmak için 1 şişe dolusu böcek almış gelmiş pes doğrusu.

O şişeye bakarken çok zorlansa da getirmiş eve. Onun içinden bir böceği mutfağa bıraktı ve yaygarayı kopardı. Sonrada evi ilaçlamaya gelecekleri için ev halkı dışarı çıkacak.

Leyla Demir’in kendisine attığı maili teyzesine söyledi. Demir yurt dışında iyi bir iş teklifi almış, Leyla yı da yanına çağırıyormuş. Kabul ederse Leyla da gidecekmiş Demir gibi yurt dışına.

Önce Ömer’in en yakın arkadaşı gitti. Şimdi de Zehra’nın en yakın arkadaşı mı gidecek? Yaprak dökümü gibi nedir bu gitmeler?

Evden birlikte çıkacaklar ve hazırlanıyor saçını tarıyor Zehra ve ben hazırım dediğinde Ömer’e. Ömer, Zehra’nın saçının bir kısmını taramadığını söyleyip gösteriyor. Ve Zehra saçını tarıyor. Bu ne dikkat Ömer bey gözlerin hep Zehra’nın üzerinde maşallah sana.

Daha nereye kadar sevebilirim ki seni? Gözlerinden başladım. Yüreğine dokundum. Hiç farkında olmadın. Gülüşün çok güzeldi. Yüzünün tarifi yoktu. Parmak uçlarından kirpiklerine kadar santim santim sevdim seni. Seni sevmek yaradılıştan ötürü hiç aksatmadığım en güzel ibadetimdi. Daha nereye kadar sevebilirim ki seni? Senden ötesi yoktu ki.

Ökkeş amca Ömerlerin odasına gelip de evi böcekler sarmış deyince, Zehra hemen Ömer’in koluna yapıştı 😀

Ömer şaşkın bakıyor gülümseyerek Zehra ya 🙂

Evdekiler kahvaltı için dışarı çıkıyorlar evi ilaçlamaya geleceklermiş. Bizim çiftimiz de şirkete gidecekler. Zehra neden biz onlarla gitmiyoruz deyince hedeflerinde senle ben varız. Onlarla gidersek onları tehlikeye atmış oluruz dedi. Başkalarının canını tehlikeye atmak istemiyor Ömer.

Leyla sonunda Mehtap dan bileziği aldı, karşılığında para verdi. bir de çocukken beraber büyümüşler elma ağacı hikayeleri varmış her neyse o işe yaradı ve bilezik artık Yaseminde.

Hilmi’nin adamı, ilaçlama şirketinin elemanı gibi girdi eve. Ömer de Esat şoföründen tüm evi ilaçlayacaklarını öğrenince, ilaçlama şirketinin kartını aldı Esat dan ve firmayı aradı araştırmalarını istedi. Ve gece aile otelde kalacak şekilde her şeyi ayarladı Ömer ve evde kimse kalmadı.

Ömer ve Zehra şirkete gitmek üzere kendi arabasıyla şoförü eşliğinde yola çıktı. Hilmi’nin adamları da Hilmi den aldıkları talimatla peşlerinden gidiyorlar ve bir köşede 2 aracın arasına sıkıştırdılar, silahlar çekildi. Ömer ve Zehra büyük bir tehlikedeler.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 157. Bölüm Analizi 25 Nisan Özeti” üzerine 30 yorum

 1. Lale turkmen dedi ki:

  Gunaydin canim arkadaslarim.
  Analizi okumak icin bir kac saat daha beklememiz lazim anlaşilan daha cikmamiş((

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım benim:)

 2. Hanim abla dedi ki:

  Tesekkurler Aylincim.Sana da merhaba,hepinize merhaba.Sizler iyi olun da biz yaslilar nefes varsa iyiyiz,Allaha sukur.Kurban olurum,hakkimda yanlis dusunmenizi istemem.Ama seyrci kalamiyorum.Insan dogru hesab etmediyine etiraz ede biler,sert davrana biler,hatta isyan ede biler.Ama sert danismak edepsiz danismak deyil ki.Bunu ne kendimize yakisdirmayak,ne de evladi oldugumuz ailemize.Bu,ne dizimize yakisiyor,ne de kanalimiza.Haksizmiyim?Hepinizi cok seviyorum.Allaha emanet olun,sevgili kizlarim.

 3. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslicim.Nasilsin?Yine rahatsiz ediyorum.Bu defa da bir soz sorucam. “Goz hizasi” ne demek?Bi de umud ediyorum bu yazini senden ve Aylinden baska kimse okumaz.Biliyormusun kizim, bazi yorumlarda oyle edepsiz sozler yaziliyor ki,sahsen ben kendi-kendimden utaniyorum.Hakaretin de bir siniri olmali.Deyilmi?Dogru adrese unvanlansa bile.Yazilarimizin sahibi biziz sonucta.Kendimize sayqimizi itirmeyelim bence.Ne bileyim,ben boyle dusunuyorum.Yanimda kimseyi bulamayinca seni aradim.Kusura bakma, rahatsiz etdim.Zamanini aldim,helal et guzel kizim.Salamat ol.gorusuruz.

  1. Aylin dedi ki:

   Hanım abla merhaba nasılsın . Inşallah saqlikli sahatlisindir . Yorumlar her zaman guzel ve kiymetlidir benim için .

  2. aslı dedi ki:

   Merhabalar ablacım, seni gördüm çok daha iyi oldum, mutlu oldum:)
   Rahatsızlık ne demek olur mu öyle şey, sakın böyle düşüncelere kapılma olur mu ablacım.
   Sen asla rahatsızlık vermezsin aksine huzur veriyorsun bana. Senin yazılarını okurken hep gözlerim doluyor.

   Göz hizası demek; çocuklarla iyi iletişim kurabilmek için, onların boyuna uygun olarak, onların boy seviyesine inmek çömelmek ve onların gözlerinin içine bakarak konuşmak demektir. Çocuklar büyüklerden boy olarak küçük oldukları için, bir şekilde büyükleri ile iletişime geçmek isterler, işte o an büyükler çocuğu karşısına alır, bütün işlerini bırakır ve sadece çocuğun anlattıklarını, onun gözlerinin içine bakarak dinlerler. İşte bu davranış çocuk da dinlenildiğini, önemsendiğini, kendisine değer verildiğini hissettirir ablacım.
   Çocuklarla doğru iletişim onların gözlerine bakarak olur. Çocuklar büyüklerin gözlerine bakabildikleri zaman kendileri değerli, önemli hissederler. Çocuğu kucağa alarak da göz hizası sağlanabilir, yada ona küçük bir sandalye vererek de, masanın üzerine oturtarak da, yeter ki çocuk bir büyük ile konuşurken karşısında rahatlıkla onun yüzünü, gözlerini görebilsin. Göz teması kurabilsin.
   Ne zaman istersen yazabilirsin ablacım, Allah ömür verdikçe burada olduğum sürece, sana ve diğer arkadaşlarıma elimden geldiğince cevap yazacağım ablacım Allah’a emanet ol, helal olsun, görüşürüz ablacım.

 4. Aylin dedi ki:

  Duyun icin mutluyum ama diziyi izleyemiyecegim .uzgunum artik geceni bekliyecegim Aslimin analizlerini okumak icin .simdiden ellerine saglik bitanem

  1. aslı dedi ki:

   Bu özel ve güzel bir gün, düğün günü hiç unutulmayacak güzel anlara şahitlik edeceksin ne mutlu sana canım benim:)
   O anın tadını doyasıya çıkar, diziyi bir bölüm saatinde izleyemecek olsan da sonra da izleyebilirsin. Analizi inşallah yazıp gönderince okursun, okuyacağını da yazmış şimdiden teşekkür de etmişsin:)
   Sağ ol bir tanem benim.
   Herkese ben teşekkür ederim ki, beni yalnız bırakmadığınız, yazdıklarıma değer verdiğiniz, zaman ayırıp okuduğunuz için.

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Diziyi izlesem bile senin yazdiklarini okumasam hayatimda bir şeyler eksik gibi his ediyorum. Kitap okuma alişkanligi olur ya benimkide ayni Aslinin analizini okuma alişkanligi ya da meraki

    1. aslı dedi ki:

     🙂 Teşekkür ederim canım benim. Kitap okuma alışkanlığı çok güzel bir alışkanlık. Senin için benim yazdıklarımı bir kitabı okumak kadar değerli gördüğün için de ayrıca teşekkür ederim:)

     1. Lale turkmen dedi ki:

      Rica ederim canim.

 5. sude dedi ki:

  Lale coq coq teşekür ederim allah gölüne göre verisin bilimiyorum evilisin ya bekar evilisinise cocuqularidan göresin bekarisanisada darisi başina ariqadaşim ablamicin ne dilerisinisede ayinisin sene dilerim biraha coq teşekür ederim Allah haqinda hayirisini verisin..

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Sude saol guzel dileklerin icin.

 6. Lale turkmen dedi ki:

  Aslim guzel arkadasim bu gun diziyi izledimde cevriye halanin ne dedigini anlayamamişdim. Anlatdigin icin cok saol. Analiz yazman cok guzel benim icin. Izleyemedigim bolumleri burdan okuyarak izlemiş gibi oluyorum. Izledigim bolumlerde de anlamadiklarimi ogreniyorum senin sayende

  1. aslı dedi ki:

   Ben teşekkür ederim canım benim, zaman ayırıp okuduğun, düşüncelerini yazıp bizlerle paylaştığın için sağ olasın.
   Ne güzel, yazdıklarım bir işe yarıyorsa ne mutlu bana 🙂 boşa gitmiyor demek ki. Buna çok sevindim canım benim:)

 7. Aylin dedi ki:

  Her kese gunaydin arkadaslar bolum cok guzeldi hatda cok guzeldi cok sevindim cok guldum .bolumde Omerin bakislari ,Omerin korumaci tavari cok guzeldi . Arkadaslar aslinda dun izledikden sonra bolum hakkinda o kadar guzel seyler yazacakdimki ,sevdiyim sahneler cok oldu mesala sabah Omerin yuzune zehranin saclarinin deymesi ve uyanmasi ,Zehranin korkarak Onere kisilmasi .Omerin o anki bakislari beni cok daha fazlasiyla mutlu etdi .ama sua an yazamiyorum . Bu gun amca kizimin duyunu ve bende onun nigah sahidiyim . O yuzden kisa yazip cikacagim her sey hakkinda kisaca .

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Amcanin kizina mutluluklar dilerim Aylincim

   1. Aylin dedi ki:

    Çok saq ol canim benim .sen evliydi qaliba diyim .evli deyilsen insallah sarısı senin başına .evliysende insallah darisi çocuklarının başına

    1. aslı dedi ki:

     Aylincim, benim bildiğim kadarıyla Lale evli ve bir de çocuğu var:)
     Yazmıştı buraya ve elbiselerine nakış işleri yaptığını da biliyorum yanlış hatırlamıyorsam:)

     1. Lale turkmen dedi ki:

      Benim tek ihtiyacim arkadasdi. Sizler ile tanişdim ya başka ne isteyebilirim ki.

     2. aslı dedi ki:

      Lalecim bizde seni tanıdığımıza çok sevindik. Seni hep sevdiğimizi bil olur mu canım benim, öpüyorum seni, hemde sarılıyorum sana en içten, en sıcak duygularla bunu yüreğinde hep hisset ve hiçbir zaman da unutma Lalecim. 🙂

  2. aslı dedi ki:

   Aylincim evet bölüm çok güzeldi, çok güldüm ben:)
   Amca kızına da bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. nikah şahidi olman da sende ayrı bir heyecan yaratır:) Darısı sana inşallah. 🙂

   1. Aylin dedi ki:

    Çok saq ol canim benim . Sanada nasib olsun insallah

    1. aslı dedi ki:

     Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙂

 8. Hayat dedi ki:

  Ömer karisini korumak için çok endiseleniyor. Sürekli iğne üstünde oturuyormuş gibi. Sevdigin insana bisey olucak diye hep endiselenmek hiç iyi bir hiss demiyecem. Ama omerin zehra için endişe etmesi guzel bir sahneydi. Zehranin da hiç itirazı yok . Daha önce olsaydı ikiside biri birinden kacardilar. Ömer hiç bir fırsatı kaçırmıyor. Teşekkürler alev görmediğimiz boceklerede tesekkur etmek lazım. Ne korkak bizim zehramiz olsun biraz eğlendiler. Zehra eğlendi demiycem omer eğlendi. Korkar karısına bakmak çok hoşuna gidiyor galiba.
  Bence arabada zehrayla omer diyl esat vardı. Ömer böyle bir risk alamaz. Hilmi yılmaz akıllıydı omer daha akıllı cikmali basga türlü olamaz zaten.
  Aslicim eline sağlık .

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Hayatcım, Ömer Zehrayı önce kıskandı, şimdide başına birşey gelecek endişesi korkusu yaşıyor. Zehra ya bir şey olsun istemiyor çünkü onu çok seviyor. bu Hilmi ve Alev yine kötülük yapayım derken çiftimize çok büyük bir iyilik yapıyorlar. ayırmak isterken daha çok birleştiriyorlar.
   Zehra’nın böceklerden korkması ve Ömer’in bu durumda Zehra ya daha yakın olması çok güzeldi. Zehra nasılda Ömer’e sığındı beni koru der gibi. Ömer de korudu onu o küçücük böcekten. Güzel sahneydi çok beğendim Zehra’nın Ömer’in üstüne atlaması, yataktan yatağa atlaması, Ökkeş amca gelince Ömer’in koluna sıkı sıkı sarılması süperdi. Ömer’in de hiç itirazı yoktu. neden olsun ki, sevdiceği bir böcek sayesinde ona sığınıyor ona dokunuyordu. 🙂
   Araba da Ömer ve Zehra yok, onlar taksiyle gittiler bence. ama tehlikedeler.

 9. sude dedi ki:

  Günayidin canarim. Bitanelerim ablamin düyüne 3 gün qalidi benim vaqitim olmayir buralara coq girimeye o qadarda sayifalar ciqyoruki hebisine bir yorum yazib ciyorum.Sizin hesiretinize dayanamiyorum o qadar özleyiremiki sizi gec gec gelecem ama vaqit bulub gelecem sizderi coq seviyorum canarimmmm)))))))

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Bir omur mutluluklar dilerim dunyanin en guzel mutlu gelni olsun. Bir araba cocuklari olsun. Allah her şeyi istedigi gibi yapsin.

  2. Aylin dedi ki:

   Sudecim anlama bir Omur boyu mutluluklar

  3. aslı dedi ki:

   Günaydın sudecim, ablan için çok sevindim bir ömür boyu mutlu olur inşallah. Bizde seni çok seviyoruz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.