Adını Sen Koy 156. Bölüm Özeti 24 Nisan Tüyoları

Adını Sen Koy 24 Nisan Özeti

Ömer gelen tehdit telefonundan ve cinayet suçlamasından sonra Hilmi Yılmaz’ın gözünü karartığından ve olanca gücü ile üstüne geleceğinin farkındadır. Bu nedenle her an gelecek tehlikelere karşı konakta ve çevresinde yeni önlemler alır. Hilmi Yılmaz’ın en çok Zehra’ya zarar verme ihtimalini düşünen Ömer Zehra için çok yoğun önlemler aldırır. Zehra bu önlemlerin neden alındığını anlayamaz ve yeni bir tehdit ile karşı karşıya olunduğunu fark eder.

Ömer ise kendisine cinayet suçlamasını atan birinin Zehra’ya kolayıkla zarar verebileceğinin farkındadır.  Büyük tehlike ise herkesin Zehra’yı Ömer’in karısı olarak bilmesidir. Ömer, Zehra’yı kötülüklerden korumak zorundadır.
Hilmi Yılmaz ise Ömer’e zarar vermek için elinden geleni yapacaktır. Hilmi Yılmaz, Ömer’den intikam almak için Alev’in de yönlendirmesi ile Zehra’ya zarar vermeye karar verir.

Adını Sen Koy 156. Bölüm Tüyoları

Adını Sen Koy dizisi 156. bölümü ile 24 nisan pazartesi günü Trt 1 ekranlarını süslemeye devam edecek. Adını Sen Koy dizisinin 156. bölümünde Ömer’e bir tehdit telefonu gelir ve ses Hilmi Yılmaz’ın sesidir. Telefonda Ömer’in sevdiklerine zarar verileceği söylenmektedir. Diğer taraftan Zehra’nın hazırladığı videonun etkileri devam edecektir. Zehra videoda Ömer’e aşkını dillendirmese de onun ile ilgili samimi düşüncelerini paylaşmıştır. Bu video Ömer’i çok etkileyecektir.

Alev ise son bir koz daha verecektir Hilmi Yılmaz’a. Ömer ve Mert’i ayırmak için kendi akrabalarını satan Alev’in gözü kararmıştır. Alev’in tek düşüncesi ise Zehra’yı Hilmi Yılmaz’a yok ettirerek hem Zehra’dan kurtulmak hemde Ömer ile Mert’i ayırmaktır. Böylelikle kendisi de Hilmi Yılmaz’dan kurtulacaktır.

 

Ömer’in bilgisayarına Mert ve Zehra adında bir klasör atan Alev’in tek amacı Ömer ve Zehra’nın arasını  Mert’i kullanarak bozmaktır.  Hilmi Yılmaz ise nezarethanede öldürtemediği Ömer’i dışarıda öldürmek için yeni bir plan hazırlar.

Diğer taraftan Koray ise ustasından habersiz iş yapmanın acısını çekmeye başlamıştır. Koray’ın veresiye mal almadıysa malzemeciye verdiği parayı nereden bulduğunu merak eden Salim ustanın içine bir kurt düşmüştür. Koray ve Yasemin ise bir karar verir ve gerçekleri salim ustaya anlatır. Salim’in de gerçekleri öğrenmesi ile Mehtap artık oyunlardan sıkılmıştır ve Salim’in para için Zehra’ya gitmesi ve gerçekleri öğrenmesi gerektiğini düşünmektedir. Mehtap Zehra’nın foyalarını ortaya çıkarmak için başka bir plan peşine düşer; ancak bu plan Ömer ve Mehtap’ı yeniden karşı karşıya getirecektir.

Diğer taraftan Ömer Zehra ile ilgili gerçekçi bir değerlendirme yapar. Zehra için yaşadığı kıskançlık krizleri, sonrasında yokluğunda ailesi için yaptıkları ve kendisini zor zamanlarında asla yalnız bırakmaması Zehra’nın kendisi için ne kadar değerli ve uygun bir eş olduğunu anlamasına sebep olur. Ömer sonunda Zehra’yı karşısına alır ve ona olan aşkını itiraf edemese de artık evliliklerine sadece sözleşme olarak bakmadığını ve kendisi için farklı anlamları olduğunu söyler. Zehra ise ilk başta Ömer’in sözlerine bir cevap veremez; sonrasında ise ne demek istediğini Ömer’e defalarca sorar ancak cevap alamaz. Tam her şey yoluna girecekken Alev’in kıskançlık hamlesi ile Ömer yeniden kendi etrafına duvarlar örer.

Ömer’i nezarethaneye gönderirken yüzüğünü almaları en çok zoruna giden şey olmuştur. Ömer sadece Zehra’ya ait olduğunu gösteren yüzüğe bile bu kadar bağlıyken Zehra gidince ne yapacağını kara kara düşünmeye başlar.

Adını Sen Koy  dizisi 32. hafta 24 28 nisan tüyoları için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Adını Sen Koy 32. Hafta Fragmanı

Adını Sen Koy 155. Bölümde Neler Oldu

Ömer Kervancıoğlu Mert’in çabaları ile mahkeme tarafından salıverilmiştir. Mert ise Ömer’in başına gelen her şey için kendini sorumlu tutmaktadır ve Ömer’in çıkması için kendini feda etmeye hazırdır. Tam Mert itirafçı olacakken oğlunun yıllarca hapis yatmasına göz yummayacak olan Hilmi Yılmaz başka bir adam göndererek suçu üstlen

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 156. Bölüm Özeti 24 Nisan Tüyoları (38 Yorum)

 1. Yeter bu zehranin cektikleri bu omerden herseyde zehra suclaniyor kiz cukura dusunce bile mert omer ondan cok nazlandi kiz koca kisi ayakkabiyla sifon elbiselerle gecirdi hic hasta olmadi ya birazda su kiza iyi seyler yazin birde zehranin yuzu gulmuyor diyorlar guldurenmi var omer kiza bir iyi bir kotu tutrsiz davraniyor zehra daha ne yapsin

 2. Bunlar birbirlerine seni seviyorum dese bile öyle sarılma falan olmaz zehra ha tamam o zaman ben hediye albaya yardım edeyim der ömer de benim çalışmam lazım der gider bizde öyle trene bakar gibi bakar kalırız aylarca bunu mu bekledik fiye

 3. yine mi aleve inanıyor.. yeter artık ya. ergen gibi tripler, çocuk gibi nazlar.. birazda zehranın naz yapma vakti gelmedi mi

 4. izlemeyeceğim artık yeter yaaaaaaaaaaaa bu kadarı da fazla.Alev mehtap alev mehtap yeter yeter yeter yeter yeter

 5. söylenecek çok şey var ama terbiyem müsade etmiyor yeter artık trt devlet kanalında yaptığınız ekrandaki.kötülük kendinizden utanmıyorsanız diziye yaptıklarınızdan utanın dizinin yapımcısı değişti diz ne hale geldi konusunda giden diziyi geldiniz talan ettiniz yazıklar olsun size hadi seneryo yazmayı bilimiyorsun konun yok ne işin var TRT kanalında. dizinin konusu nerde madem elindekini kulan kardeşim bu pskolajiyle dizi cevirmek kim siz kimsiniz gidin kendinizi bir yerden atın.. dizi nasıl berbat edlir atilla cengiz nazmiye yılmaz başak yazı odası tebiyesis insanlar.

 6. uf sinir oldug niye omer o vidyo niye izdamir izdesin nutfen alevi hecne edmesin nolar izdesin

 7. 155 bolum ıyıydı mertın kardeslıyı ınsanlıgı sahaneydı alev cıkarcı fesat asıl hapıse o gırmelıydı askı ortada kaldı adamın hayatını mahvettı asıl alev suclu aferım zehra haklı olan kazanır Allah var dogrunun arkasında

 8. Aslicim senaristler cevap yazmiyorlar canim, sitem ediyorlar bize. Eleşirmeyin diziyi yorumlarinizin hepsi kotu, iyi yorum yazinda dizi guzelleşsin diyolar sanki biz orda senaryo yaziyoruz:)) Guzellesdirmesi gereken onlar.
  Bu siteyide okuyorlar aslicim eminim hemde senden kopiya cekiyorlar ara sira

  • Lalecim,
   Eleştiri olacak ki, dizimiz daha iyiye daha güzele gitsin. Yapıcı eleştiri olmalı, yıkıcı değil bu konuyu daha önce de konuşmuştuk burada.
   Bir yerde haklılar. Şimdi sen kendini o insanların yerine koy ve öyle düşün. Bir emek verilerek yapılan bir iş var ortada ve bu seyirciye sunulduğunda ki, herkesi memnun edemeyeceğini de unutma, buradan yola çıkarak. Sana sürekli yazsalar ve yazılarda da hakaret edip, beddua etseler, hiç bir çözüm önerisi getirmeden yapsalar bunu sana ne yaparsın?
   Tamam bir seyirci olarak bende kabul ediyorum, dizi de bazı hatalar var. Çekim hataları, eksiklikler, unutulan noktalar, atlanılan adı geçip de hiç değinilmeyen konular.
   Ama bunu dile getirmek ve dizi ekibine ulaştırmak, sesini duyurmak için illa hakaret edilmesi mi? beddua edilmesi mi? gerekiyor. Elbetteki hayır.
   Bazı arkadaşların yorumlarını sende görmüşsündür internet ortamında hiç hoş değil. İnsan kendisine yapılmasını istemediği bir davranışı bir başkasına asla yapmamalı.
   Bazen öyle güzel yorumlar okuyorum ki, vay helal olsun diyorum, bunu ben neden düşünemedim, bazende diğer yazıları hakaret, beddua, içerikli görünce çok üzülüyorum. eminim onlarda dizi ekibinden okuyan herkes üzülüyordur.
   Dediğim gibi eleştiri olmalı, çözüm önerisi olan yapıcı eleştiriler olmalı, çözüm önerisi olmadan, hakaret ederek yıkıcı eleştiri olmamalı.
   Bu siteyi okumalarına sevindim 🙂
   Benden kopya çekmelerine gelince, güzel katkılarım oluyorsa ne mutlu bana, teşekkür ederim onlara, bir de cevap yazsalar da daha da mutlu etseler ne güzel olur:)

   • Aslı şüphen mı var.İmdadımıza tam zamanında yetişiyorsun .Teşekkürler verdiğin emeğe .Ömer videoyu izliyormuş inan içime dert olmuştu yeni okudum inşallah mutlu olur .Aslı artık kızmıyorum bize bir şey anlatmaları demek böyleymiş diyorum .Kabulleniyorum ve Zehranın ÖMER diye seslenmesini bekliyorum .Aslı yazdıklarını her gün okuyorum bazen içimden yazmak gelmiyor .BEKLİYORUM BİR GÜN ELBETTE Ömer de askını itiraf edecek .Tüm islam aleminin miraç kandilini kutluyorum ,hayırlara vesile olmasını diliyorum .

    • Teşekkür ederim nesrincim. Ömer’in videoyu izlemesini bende çok istiyorum. Ömer aşkını yakın zaman da, sezon finalinden önce itiraf eder inşallah. Senin de dediğin gibi Miraç Kandilimiz hayırlara vesile olur inşallah.
     Yazdıklarımı okumana da ayrıca sevindim teşekkür ederim. Seni gayet iyi anlıyorum bazen insan yazmak istemiyor haklısın canım.

 9. Nedense hec ama hec inanmiram Omerin zehraya awq elan etmesin.tebiki cok izlemek isderem o sahneni.seryalda onnarin bir birine cox baxmagib,Omerin her defe Zehranin qolundan tutmagin beyenmirem.cox olur tekrarliq.

 10. 22 nisan pazartesiye geliyor dimi
  allah aşkına azcık özen yazmak için yazmayın :)))))))

 11. 22 nisan mi ? 21 nisan cuma deyimi ? 22 nisan nasıl pazartesi oldu .24 nisan olacak her halde

 12. omerin qisqancilq cok howmuza gedyor lutfen omer o vidyon izlesin alevi hecne ede bilmesin zehra cook urawib izdsin vidyo lutfen zahre sacin gozeli edsin curbe curu formiya salisin lutfen cox rica edyoruq

 13. Omer sevdigini soylese şaşardim zaten. Aşk itirafina kadar 2 haftamiz daha var. Beklicez…

   • Aşk itirafi sezon finalinden once olur. Sezon finalinde de sozleşme biticek aşenin hastalige gundeme gelicek. Belki tesadufen ayşede sozleşmeli evliligi ogrenebilir diye duşuniyorum

 14. Ömere en yakın sırdaş,dost,leylaya aşık uygun bir eş adayı,filmin akil adamı Demir i yolla.Onun yerine hala içinde Zehraya bişeyler hisseden,her bir araya gelişte manalı manalı bakan,sen konuşurken…diye manalı laflar eden Merti sok.Türkiye de hangi aile gen çbekar bir adamı evine böyle sokar?eşi ile defalarca yalnız yakalayıp göz yumar?Senaristler çabuk bu pisliği temizleyin.