Adını Sen Koy 152. Bölüm Analizi 18 Nisan Özeti

Burak 19 Nis 2017 Adını Sen Koy  0

Ben bir tek seni sevdim nedenini bilmeden. Kaybetmekten korkarak, Yanımdayken bile özleyerek, Deli gibi kıskanarak, Ben seni sevdim ve seni severken de sende kendimi buldum ben. Kıskançlığım sevgimden Kıskançlığım sensizlikten.
Kıskançlığım imkansız olan ve sana hiç ulaşamayacak olan aşkımdan.

Zehra Ömer için hazırladığı kremi şirkete götürdü orada Ömer’in sürmesi ve ağrısının geçmesi için. Ancak geleceğini haber vermemişti ve Ömer toplantıdaydı. Alev ise hain planını tıkır tıkır yolunda işletiyor. Şirkete gelen Zehra yı özellikle Mert ile başbaşa bıraktı, bırakmadan öncede Zehra’nın Ömer için getirdiği kremin Mert içinde faydalı olup olmayacağını sordu. Zehra da işe yarar diyerek kremi Mert’e verdi. Mert kremi kendi sürdü. Bu esnada telefon çeldı Mert Zehra dan telefona bakmasını istedi. Telefon kapandı.

Zehra Mert’e kremi nasıl sürmesi konusunda tarif ederken, odaya Ömer ile Alev geldi. Ömer Zehra yı Mert ile görünce biran duraksadı. Zehra yı kıskandı Ömer. Çünkü, Zehra kendisi için krem hazırlamamış ve kendi kol omuz boyun ağrısıyla bu kadar yakından ilgilenmemişti. Zehra’nın Mert’e kendisinden çok daha fazla değer verdiğini düşündü Ömer üzüldü.

Mert Ömer’e odanı revire çevirdik kusura bakma dedi ve Ömer önemli değil dese de onun için bu çok önemliydi. Zehra yı Mert ile yakından ilgilenirken gördü. Oysa dün o da ağrısı olduğunu söylemiş Zehra kendisiyle bu kadar yakından ilgilenmemişti. Hatta krem yapma işini sabaha ertelemişti.

Ben seni çok sevdim Zehra ama sana olan sevgimi dile getiremedim. Onun için mi benimle değil de bir başkasıyla bu kadar yakından ilgilendin? Oysa ben seni senden çok sevdim, sevdiğim içinde bunu sana dile getiremedim. Benim seni sevdiğimi ne suskunluğumdan anladın. Ne konuşmalarımdan. Nede gözlerimden. Anlamadın sen benim seni ne kadar çok sevdiğimi. Ve seni bir başkası ile yakından ilgilenirken kıskandığımı anlamadın.

Alev de inadına Mert’e bakıyorum da Zehra’nın kremi iyi gelmiş deyince Mert  gerçekten iyi geldi ağrıyı aldı dedi. Zahmet ettin diyerek teşekkür etti Zehra ya ve Zehra da sen yeter ki iyileş kimin yüzünden bu halde olduğunu biliyoruz hayatımı kurtardın deyince Ömer ve Alev birbirlerine baktılar. Ömer Mert’e ikimizde teşekkür ederiz dedi ancak şöylede bir yutkundu Aşık Ömer Zehrasını kıskandı.

Kötüye yorma Ömercim küsme hemen Zehra sadece Mert’e minnettar o kadar. Nasıl sen onu seviyorsan, Zehra da seni öyle seviyor sadece birbirinize sevdiğinizi söyleyemiyorsunuz. Söyleseniz o sihirli cümleyi seni seviyorumu olay biter.

Mehtap, Salim amcanın dükkanına Koray’ı kontrole geldi borcunu ödemesi konusunda üstü örtülü tehdit etti konuşurlarken Salim amca dışardan geldi. Mehtap o an borcuna sadık olman güzel diyordu Koray’a ve bu söz Salim amcanın dikkatini çekti. Ustaca Mehtap konuyu değiştirdi sonra da kolay gelsin dedi gitti. Sana da zor gelsin, işin gücün rast gitmesin Mehtap.

Ömer ile Zehra şirkette başbaşalar. Ömer çalışırken Zehra kremi sürmesi için Ömer’e ısrar etti. Ömer geçti dedi. Biraz daha ısrar etti Zehra Ömer de toplantıya gireceğim onu sürersem rahat edemem deyip geçiştirdi. Nihat’ı aradı toplantı için. Zehra da elinde krem ile Ömer’e senin bu yaptığını çocuk yapmaz sabah ağrım vardı diyorsun şimdi de sürmüyorsun dedi.

İyi de Zehra Ömer o kremi kendi için yaptığını bilmiyor ki, o kremi Mert için yaptığını düşünüyor. Ayrıca sen, dün Ömer isteyince hemen yaparım demedin, sabah yaparım dedin ve sabahta yapmayı unuttun haklı Ömer. Ömer’in penceresinden bakınca o krem hiç de Ömer için yapılmış gibi görünmüyor. Senin pencerenden bakınca da sen Ömer için o kremi özel yaptın bunu da Hediye abla ve Alev gördü hatta Alev Mert’e söyledi Zehra Ömer için krem yapmış dedi. Herkes biliyor senin Ömer için krem yaptığını ama Ömer bilmiyor kendisi için bir krem yaptığını sorun burada Zehra. Küstü Ömer sana.

Zehra Ömer’e ağrısının geçmesi, gece rahat uyku uyuyabilmesi için bu kremi sürmesi için çok ısrar etti ve ben bu kremi yapmak için çok uğraştım deyince Ömer sanki benim için uğraştın dedi.

Ömercim yakışıklı prensim Zehra o kremi sadece senin için hazırladı. Küsme hemen. Zehra sen çok kötü küstürmüşsün Ömer’i haberin olsun. Çok kırılmış sana senden ilgi sevgi istiyor yaramaz çocuk Ömer senin sevgini başkalarıyla paylaşmak istemiyor. Senin sevgin ilgin sadece ona ait olsun istiyor. Seni çok seven ve seni çok kıskanan bir eşin var ona göre Zehra.

Ömer diyor ki;

Zehra, beni bir gün seveceğini bilsem kıskanmazdım belki hiçbir şeyi, hiç kimseyi,
Bir gün elimi tutacağını bilsem, eline değen hiçbir şeyi kıskanmazdım.
Sonsuza
kadar benimle olacağını bilsem kıskanmazdım ömrünün sonuna kadar seninle olacak olan melekleri, bir gün hep yanımda olacağını bilsem, belki şu anda yanında olanları kıskanmazdım.Ama kıskanıyorum işte. Ne olacağını bilmiyorum, ümitsizim, işte bu yüzden kıskanıyorum seni,herkesten, her şeyden. Hatta kendimden bile kıskanıyorum seni Kıskanıyorum işte seni kaybetmek istemiyorum Zehra.

Zehra ısrarla Ömer’e kremi sürmesini unutmamasını söyleyince. Ömer içinden bir karar veremiyor ve düşünüyor. Beni gerçekten bu kadar önemsiyor ve de gerçekten beni düşünüyor musun? Diye soruyor. Evet Ömercim Zehra seni düşünüyor.

Nihat gelince Zehra Leylanın yanına geçti. Ömer bütün toplantıları iptal ettirdi Nihat’a. Nihat şaşırdı iyi misin diye sordu? Ömer de yorgunum bu halde verimli olamam dedi geçiştirdi.

Ömer bedenen değil ruhen yorgun. Yorgun olma sebebi de Alev’in söylediklerinin üzerine gördükleri ve Zehra’nın yaptıkları. Karar veremiyor Ömer. Zehra gerçekten kendisini mi? yoksa Mert’imi önemsiyor? Hep bu Alev yüzünden pis cadı ne olacak.

Hilmi’nin adamı konak bahçesinde etrafı kolaçan ediyor.

Zehra da Leylanın yanında yolculukta başlarına gelenleri anlattı. Leyla da şaşkınlıkla dinledi. Verilmiş sadakanız varmış dedi. Leyla Zehra dan Ömer için merhem yapıp getirdiğini ama sürmediğini öğrendi. O kadar getirmişsin o da sürsün demi ama dediğinde Leyla. Zehra da utandı şaşkın aşık Zehra. Herkes öğrendi de bir Ömer öğrenemedi kendisi için bir merhem yapıldığını. Asıl öğrenmesi gereken kişi Ömer. Hey Allah’ım ya.

Ömer ofiste çalışacak çalışamıyor, aklında krem ve Zehra’nın söyledikleri var. Ömer kremi aldı baktı kreme hiç konuşmadı. Aklından hep Zehra’nın kendisine bu kremi sürmesi için ısrar edişi geldi.

Ama bu kremi benim için değil Mert için yaptın ben sürmem bu kremi dedi bıraktı kenara Ömer. Ah yakışıklım ah o krem senin sana yapıldı. Alev ateşi yok mu o araya girdi yaktı ortalığı, senin krem Mert’e gitti yoksa o krem senin küsme.

Zehra geldi yanına gördün mü Leyla yı? dedi triplere bak Ömer deki hiç de yüz vermiyor Zehra ya. Zehra çok işiniz var ben konağa gideyim deyince, hemen yelkenler suya indi. Bekle 2 dakika birlikte gidelim dedi. Sevdiceği yanından ayrılsın istemezmiş. Ayrı da kalmak istemezmiş. Zehra oturmuş beklerken kremi gördü sürmediğini anladı ve aldı kremi eline insanın kendine vakit ayıramaması ne kadar kötü bir şey. Şimdi sürebilirsin senin için dedi Zehra. Ömer hiç istifini bozmuyor. O krem benim için değil Mert için diye içinden geçirirken Mert geldi.

İmzalanması gereken dosyaları Ömer’e verdi. Ömer imzalarken Mert Zehra ya teşekkür etti krem için ve o kremin patentini almasını üstüne de her türlü ağrıya iyi gelir diye yaz dediğinde Ömer Zehra ya baktı. Zehra gülümsüyordu.

İmza işi bitince Ömer Zehra ya çıkalım dedi ve Mert bekleyin bende geleyim sizle dedi.

Sonra eğer özel bir işiniz varsa deyince Zehra yok bizde eve gidecektik dedi.

Ömer garibim de şaşkın şakın bakıyor bir Mert’e, sonra Zehra’nın söylediklerine tenis topu gibi bir Mert’e bir Zehra ya nasılda baktın öyle yakışıklım Ömercim kıyamam ya nasılda mahsun bakıyor beni unuttu der gibi. O an içimden Ömer’e sarılmak geldi sen bir tanesin seni kimse unutmadı herkes seni çok seviyor Ömer. Asma suratını öyle Zehra senin eşin merak etme.

Zehra sen beni unuttun. Ben seni kalbimde sakladım durdum. Sanırım sen beni çoktan unuttun.

Koray gece çalışarak yaptığı işin parasını alamayacağını öğrendi telefonda. Mehtap’ın yanına gitti birkaç gün daha süre istedi. Mehtap da senetleri bankaya vermiş. Zamanında ödemez ise banka eve haciz getirir diye tehdit etti.

Halacım müzik dersine geçti. Halacımız klasik müziği bilmediği halde biliyorum dedi. Ayşe müziği açınca hiç de beğenmedi. Mozartı altın günlerinde dinliyorlarmış. 😀

Ayşe şopen deyince bizim halamız Kadir İnanıra Türkan Şoray filminde şopen diyormuş aklına o geldi. Şöyle güzel bir sevemedim kara gözlüm seni doyunca diyordu ki, sesi de güzelmiş halamızın, Ayşe açınca klasik müzik kalakaldı halamız. 😀 Ayşe dinle müziği hisset dedikçe bizim hala oyun havası istiyor beden dili bunu söyledi kıvrak bir şarkı açsaydın da Ayşe bizim hala bir kurtlarını dökseydi o onu isterdi emin ol. Ne o klasik müzik hiç tarzı değil halamızın neyse. İyi güldüm ama halamıza sen çok yaşa hala 😀

Ömer Zehra ve Mert arabayla konağa geldiler. Arabadan inerken çıkan o ses neydi 😀

Allah’ım hiç böyle gülmemiştim kahkahalarla.. lahavle ay.. 😀  o ne kapı gıcırtısıydı öyle bizim üst kat komşunun kapısı gibi 😀  gelip sizin arabanın kapısını da mı ben yağlasam nedir.

Biri şu arabanın kapısını yağlasın 😀 çok güldüm üffffffff ter bastı. 😀

Ayşe halamıza şimdide dans dersi veriyor. Ay ben bu bölümde ne çok güldüm böyle 🙂

Halamız dönüşüm muhteşem olacak cemiyet derken Ömer ve Zehra geldi yanlarına Ömer şaşkın şakın bakıyor bunlar ne yapıyor diye 😀

Halada fark etti hiç bakmayın öyle ben burada ecel terleri döküyorum hayatta bırakmam dedi ve Ayşe abisini aldı ortaya getirdi halamıza dans nasıl yapılır gösterelim dedi tam Ömer Ayşe’nin elinden tutacakken Ayşe bir dakika deyip Zehra yı aldı abisine teslim etti.

Çiftimiz dans etmeye başladılar Ayşe sayesinde.

Ayşe halasına, dans en çok birbirine yakışan çiftlere bakarak öğrenilir. Sizi izleyen herkes dansı öğrenmek isteyecek dedi ve çekildi Ayşe. Zehra da ben gösterecek kadar bilmiyorum deyince Ayşe sen abime bırak kendini o yönlendirir seni dedi.

Ve Ömer Zehra ya elini uzattı Zehra tuttu Ömer’in elini ve kendilerini şopene bıraktılar gözlerinin içine bakarak dans ettiler bir süre ve Ayşe müziği değiştirdi. Onlar için düzenlediği akşam yemeğinde keman eşliğinde çalan müziği açtı ve hala ile birlikte sessizce salondan ayrıldı Ayşe.

Ömer ve Zehra ise kendilerini müziğin o büyüsüne kaptırdı çok güzel dans ettiler. Ömer müziğin değişmesiyle pozisyonunu değiştirdi Zehrayı belinden tuttu iki eliyle, Zehra da yavaş yavaş ürkerek Ömer’in omzuna dokundu.

Ömer sadece Zehranın gözlerinin içine bakıyor bir su gibi akıp gidiyordu dans ederken. Zehra ise tedirgindi bir sağ bir sol bir Ömer’in gözleri hiç konsantre değildi. Ömer ise Zehra’nın gözlerinde hapsolmuş kaybolmuş gibiydi. Zamanla Zehra da alıştı yine de ürkekti dokunmaktan çekinse de omzuna Ömer’in sonlara doğru müziğinde Ömer’in de bakışlarına bıraktı kendini tam alışmıştı ki Zehra müzik bitti. Ve çiftimiz birkaç saniyede olsa müziksiz dans etti. Müziğin bittiğini fark ettiklerinde ikisi de birbirini bırakmak istemedi.

Ömer gözleriyle Zehra ya ben seni seviyorum ve seni kıskanıyorum. Senelerim seninle geçsin, Sen Beni bil, ben seni bileyim istiyorum. Birlikte yaşayalım ki, birlikte öğrenelim hayatı ve birlikte yaşlanalım diyordu. 

Önce Zehra arkasından Ömer gitti. Salonda kimse kalmadığını Ömer fark etti.

Odaya geçtiklerinde hiç konuşmadılar her ikisi de dansın etkisindelerdi. Etkilenmişlerdi ve hoşlarına da gitmişti bu dans.

Ömer çalışma odasına çalışmaya gitmek isterken Zehra krem dedi Ömer gerek yok ağrım geçti dedi. Zehra da çay kahve ister misin? Diye sorunca Ömer kahve olur dedi.

Zehra da sen dinlen biraz ben getiririm deyince bu Ömer’in hoşuna gitti o ciddiyet biraz olsun yerini gülümsemeye bıraktı ancak kısa sürdü.. hemen ciddi Ömer oldu aklına ofisteki o Mert ile Zehra’nın krem sahnesi aklına geldi hemen odadan çıktı.

Yapma paşam ya Alev’in oyununa gelme yapma kıyamam ben sana.

Ömer çalışma odasına gitti orada Zehra ile olan dansı geldi aklına. Sen Zehra yı seviyorsun Ömer hep aklına gelmeler, onu kıskanmaların, onu hep yanında istemelerin Zehra yı sevdiğin için.

Ömercim sen ilk Zehra’nın yüreğini sevdin, ondan uzak olmak canını acıtıyor. Acıyı tattın, her çileyi gördün hayatın her cilvesine alıştın. Yalnız onun yokluğuna alışamadın. Çünkü sen Zehra yı çok sevdin.

Ömer diyorki;

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. O gözlerinin benden başkasına bakmasına dayanamıyor oluşumdandır. Seni hem seviyor, hem de çok kıskanıyorum Zehra. Beni sensiz bırakma.

Zehra Ömer için kahve yapıp getirdi ancak Ömer çoktan gitmişti odada değildi. Zehra aradı bulamadı odada ve çalışma odasında olacağını düşünerek oraya gitti kahveyi masaya bıraktı Zehra. Ömer hiç ilgilenmedi Zehra ile ve Zehra biraz dinlenmelisin yoksa ağrıların artar dedi. Gidecekken döndü bir sorun mu var iyimisin dedi cevap yok Ömer de Mert geldi fark etmedi bile ve çıktı Zehra.

Mert oturdu yardım edebileceğim bir şey var mı dediğinde Ömer bizim şirketin işleri sağol dedi. Mert anladı bir derdi olduğunu Ömer’in.

Ve Mert Zehra ile konuşarak Ömer’i tanırım canı feci sıkılmış ne olduğunu bulmalıyız dedi ve Zehra ile Ömer’in neden canı sıkıldı onu bulmaya çalıştılar. Bulamayınca da bunu nasıl halledeceklerini konuştular. Mert Ömer için güzel bir video hazırlamak istiyor aile bireylerinin Ömer hakkındaki görüşlerinin olduğu bir video olacak bu ve tam konuşurlarken Ömer geldi. Yine surat beş karış sirke satıyor.

Mutfağa geçti Ömer Zehra da arkasından gitti. Ömer kendine sandviç hazırlıyordu Zehra ben yaparım dedi. En sevdiğinden yapacağım dediğinde Ömer fark etmez nasıl olursa dedi. Hala kırgın Zehra ya kıyamam

Zehra Ömer’in sevdiği şekilde bir sandviç hazırladı ve Ömer de Zehra yı izledi. Sandviç hazır olunca da iştahım kaçtı dedi yemeden gitti Ömer. Zehra üzüldü tabak elinde kaldı.

Zehra Ömer için hazırlayacakları sürpriz video için Ayşe ile başladı. Ayşe abisinin onun kahramanı olduğunu söyledi, fırtına da sığındığım bir liman, gölgesinde huzur bulduğum bir çınar, daha bir sürü güzel şey söyledi Ayşe.

Hilmi’nin adamı akşam karanlığında Ömer’in arabasına silahı koydu bir ara Ökkeş amca görecek gibi oldu adam silahını hazırladı bekledi kimse görmedi.

Ömer odasında ki balkonda oturuyorken bir tıkırtı duydu bahçede balkondan baktı etrafa adamı görmedi.

Sonra Zehra nın hazırladığı sandoviçi yedi afiyet olsun paşam 🙂

Zehra video için kendini kayıt yapan Ayşe’ye konuşamadı. Ayşe de sen kendin odan da çek dedi. Zehra odasına gidiyordu ki Ömer ile dans ettikleri aklına geldi. Telefonu masaya bıraktı içeri geçti Ömer gelince Zehra’nın telefonuna mesaj geldi merak etti baktı Zehra geldi telefonun ışığı yandı deyince Zehra aldı içeri geçti.

Ömer çok merak etti.

Sabah olunca Asya geldi Zehra ablasının telefonuna daha söylemek istedikleri varmış. Zehra okuldan gelince yapalım deyince Ömer geldi ve al benim telefonla konuş dedi Asya ya Asya da beni çek dedi dayısı da çekti dayısı hakkında güzel şeyler söyleyince Asya Ömer gülümsedi. Ve bizimkileri yanyana oturttu onları çekti onlarda Asya ile ilgili duygularını söyledi ve Asya onlara koşarak sarıldı bu sarılma da Ömer ve Zehra birbirine baktı.

Ömer neden böyle yaptığını sordu. Zehra da okuldan istemişlerdir diyerek geçiştirdi.

Yasemin borçlarını ödemek için aile yadigarı bileziği rehin veriyor.

Mert için gelen kargoyu Zehra aldı bunu Ömer gördü bu ne diye sordu. Zehra da Mert için geldi dedi. Ömer Zehra ve Mert’i bu kutuyu açarken gördü.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 152. Bölüm Analizi 18 Nisan Özeti” üzerine 16 yorum

 1. Aylin dedi ki:

  Arkadaşlar ben bu gun guzel şeyler yazacağım . Alevsiz bir bölüm .çok guzel .bu gün Mertlede isim olmuyicak ( bundan o kadarda emin digilmi , her an biseyler yaza bilirim . Ama yok şimdi aklima geldi adam bir sey yapmasada hep bu ciftimizin konuşmalarının ortasını dalıyor .sevimsiz , neyse )
  Dans sahneleri mükemmel resmen buyulendim ve de o bakislarda tutuklu kaldım .hele benim canim arkadaşım bu dansı o kadar guzel anlatmış ki resmen asik oldum .Omerin kiskanmalarinı seviyorum .ama bir yandanda korkutuyor beni . Sonucta Omer o sert adam tabularini yeni yikti ve yineden bu durumlarda sertlese biliyor.Neyse kiskanclikda guzel ,en azından Omerin Kendi hisselerinin farkına varmasını sağlar bu kiskanclik .aslında hisslerinin farkinda da sadece itraf etmeye çekiniyor kendisine dahi .ama oyle bir duygu ki kiskanclik insanı aska doğru sürüklüyor .
  Aysenin konuşması çok duygulandırdı beni gercekden kardeşlik bağları böyle guzel ve güven vericidir .tatli asyamiz hep guzel şeyler yapıyor dayisi ve Zehra ablasina ( bide yenge dese tam olacak o an Omerin yüzünü görmeyi çok isterim) Asya Zehrayla Omeri oturttu ve çok guzel bir tablo olusdu ,yani bir birlerini tamamlayan bu çiftin çok yakisdigina şahit olduk bidaha .ayrıca Asya gedice Zehra hemen kalkmadı .aman Zehra seversen Sev sevmesende zaten Omeri seven çok .☺❤ bu arada kac zamandir soruyum diyorum hep aklimdan çıkıyor Yasemenın yüzüne ne oldu acaba?

  1. aslı dedi ki:

   Ömer dans ederken o bakışlarında ben kayboldum öyle güzel bakıyor ki Ömer. Konuşmadan da çok şeyler anlatıyor bakışlarından. Ömer Zehra yı seviyor ki kıskanıyor. Sevmese kıskanmaz.
   Asya Zehra ya Zehra yenge diyecek ve bunu Ömer görüp duyacak çok hoşuna giderdi. Gerçekten de Asya Zehra ya abla yerine yenge diyebilir. Afferim Aylincim sana.
   Yaseminin yüzünde uçuk çıkmış oda biraz büyümüş sanrım. Bir şeylere üzülmüş vede çok korkmuş olmalı. Birde vücut direnci düşünce olur uçuk, geçmiş olsun diyelim.

   1. Aylin dedi ki:

    Geçmiş olsun

  2. NİĞDELİ DERYA dedi ki:

   ASLI KIZ COK GÜZEL ALALİZİN AFERİM UŞAIM SANA SENİN ALALİZİN COK GÜZEDUR GADAŞ AYLiLCUM YARU CAZIM .YASEMUNE NODU BİLMİYORUZ AMA GEŞMUŞ OLSUN DİLİYORUZ GADAŞ CANIM CAZIM

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkürler Deryacım

  3. Lale turkmen dedi ki:

   Diyer sitede birisi myy myy yasemin diye yazmişdi:)) Aylincim sen yasemini sorunca aklima o geldi. Yasemin gercekden niye oylene konuşuyor. Onun konuşmasini sevmiyorum ben, mutlu oldugunda da konuşmasinda ses tonunda mutluluk his edemiyorum.

   1. Aylin dedi ki:

    Bilmiyorum Lale ben sanıyordum ki yaşamanın konuşması bi tek benim sinirime dokunuyor .ama her kes oyle düşünüyormuş .yasemen konuşunca insanın içindeki bahar sevinci ölüyor

    1. Lale turkmen dedi ki:

     Aylincim gulmekden gozumden yaşlar geldi:))

     1. Aylin dedi ki:

      Inşallah yuzun hep güler canim

 2. Lale turkmen dedi ki:

  Ben bu gun diziyi izledim duyn Aylin alevsiz bir gun gecirdik demişdi bu gunde Aslicimin analizini okuyunca o kapi gicirtisini cevriye halanin muzik dersini merak etdim. Acaba Zehra omer hakkinda ne konuşucak videoya, omere sevdigini his etdiricek konuşmalar yapsa bari.

  1. Aylin dedi ki:

   Lalecim her halde çok guzel şeyler söyleyecek etkileyici ve de bana gore duygusal .ama asıl meselemiz Omer bunu izleme bilecekmi

  2. aslı dedi ki:

   Zehra Ömer’e videoda güzel şeyler söyleyecektir. Tanıştığımızda her ne kadar birbirimizi tanımasak da zamanla tanıdım seni. Senin o sert görüntünün altında pamuk gibi yumuşacık bir kalbin var. Çevrendeki insanları mutlu edebilmek için elinden geleni yapıyorsun ve herkes tarafından seviliyorsun.dedikten sonra Alev’in söyledikleri aklına gelip onun sözlerinden etkilenip vazgeçmez ise kendi duygularını söyler, etkilenirse Alevin sözlerinden söylemeyebilir de. Zehra nın duygularını tam anlamıyorum ben.

 3. Hayat dedi ki:

  O kadar acı çekmeye ne gerek var omercim sadece seni seviyorum kiskaniyorum desene. Desen şaşırdık zaten.Senin benden başkasıyla ilgilenmeni istemiyorum. Sen sadece benimsin bana ayetsin desene. Sen de kusmeyi sevdigin kadını uzmeyi seçiyorsun. Aşık olduğunu soylersen hep acıların bitecek ama yok soylemezsin sen. Iyide kiskanicakdik madem neden merte gerçekten evli olmadığını söyledin. Kiskan kiskan kiskanmak sana cok yakisiyor ama kiskandini zehra bilse daha iyi olurdu. Zaten senin gonluni alabilmek için çok uğraşiyor. Mertten yardım aldığına göre artik sen onun için çok önemli birisin. Zehra sende kocanın davranışlarından anlamadinmiya kıskandığını yenerden kiskananda da böyle yapmisdi bir fark ondan kiskandiginda susmuyordu. Şimdi ısa arkasi mert ne yapicagini sasirdi kiskandim deyemiyor . Gercekden evli olmadığınızı soylemesedin böyle olmuyacakti ömer bey mert Zehradan uzak dururdu . Şimdi kovrul bakalım kıskançlıkla

  1. aslı dedi ki:

   Ömer kendisine ben Zehra yı seviyorum diyemiyor ki, Zehra ya seni seviyorum desin. Bu bölümde bazı şeylerin farkına vardı Ömer kendi içinde itiraftan sonra gelir Zehra ya gerçek itiraf.

 4. Lale turkmen dedi ki:

  Gunaydin Aslicim cok guzel yazmişsin her zaman ki gibi okurken cok guldum. Bir kac bolumdir kapi gicirtisi hakkinda eleştiri geliyordu hat da birisi benim omerinki gibi arabam var kapisindan ses gelmiyor. Dizideki arabanin kapisini yaglamazsaniz arabama hakaret edilmiş gibi his ediyorum diye yazmişdi. Bu bolumde de duymayan kalmasin diye iyice gicirdatmişlar galiba kapiyi:)) Birde okurken omerin o masum uzgun bakişlari aklima geldi, omeri hec oyle gormeyi istemiyorum, sert bakişlarina alişdigim icindir belki.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Lalecim, evet o kapı gıcırtısı çok dikkat çekiciydi. Biraz bakım yapsalar iyi olur kıştan çıktı yaza hazırlık olur araba için vede binenler ve kullanan için bakım şart arabaya.
   Ömer yakışıklımıza maşallah her hali çok güzel. Zehrasını seven ve kıskanan Ömer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.