Adını Sen Koy 151. Bölüm Özeti 17 Nisan Fragmanı

Adını Sen Koy 17 nisan özeti

Zehra düştüğü çukurda adeta kimsesiz kalmıştır.  Mert ise tam bağırmaktan çaresiz düştüğü bir anda Zehra’yı fark eder ve durumunun kötü olduğunu anlayınca hiç düşünmeden kuyuya atlar. Mert adeta Zehra için canını hiçe saymıştır. Mert sonunda Zehra’yı kurtarır ancak Zehra ile birlikte o da yaralanmıştır.  Bu fedakarlığı ile Mert adeta bütün ailenin kahramanı olur.

Zehra’yı bulamadığı zamanlarda  çok korkan Ömer Zehra’nın bulunmasından çok memnundur; tek sorun ise kendi prensesini başka birisinin kurtarmasıdır.

Zehra’nın ise Ömer’den sonra ikinci bir kahramanı vardır. Zehra Mert’e bir çok kez teşekkür eder; ve kendisi için neler yaptığını anlatır. Zehra fark etmese de Ömer kıskançlıktan çatlamaktadır.

Zehra’nın ve Ömer’e yakın davranması ise Alev’in aklına yeni bir plan düşürür. Alev’in yeni planı Mert ve Zehra’nın aşk yaşıyorlarmış hissini Ömer’e hissettirmektir. Alev’in bu kötü planı iki dost Ömer ve Mert arasında neler yaşanmasına sebep olacaktır?

Adını Sen Koy 151. Bölüm Fragmanı 31. Hafta

Adını Sen Koy ‘da Bu Haftanın Tüyoları

Alev Hilmi Yılmaz’ın bu seferki tehditlerini engellemiştir; ancak Hilmi Yılmaz’ın durmaya niyeti yoktur. Zehra’yı öldürmeyi başaramayan Alev’in öncelikli konusu Ömer’i Hilmi Yılmaz’dan koruyabilmektir.

Mert ise Ömer ve Zehra’nın bir birlerine ne kadar aşık olduklarını görmüş aslında resmiyette olan bağlılığın gerçekte de var olduğunu hissetmiştir. İki aşığın bir birlerine ait olduğunu fark eden Mert Ömer’in Zehra’ya açılmasıı sağlamak için harekete geçer; ancak Ömer’in böyle bir niyeti yoktur. Peki Ömer Zehra’ya açılacak mıdır?

Adını Sen Koy’da Ömer en son güvenlik şefi ile konuşmuştur ve bu konuşma sonrasında güvenlik şefi öldürülmüştür. Güvenlik şefinin ortadan kaldırılması Ömer’in oldukça zor bir duruma sokacaktır. Peki polis Güvenlik şefini öldüreni bulabilecek midir?

Diğer taraftan Adını Sen Koy senaristlerinden gelen bilgilere göre Adını Sen Koy dizisinde Zehra ve Mert arasında her hangi bir aşk yaşanmayacaktır. Bu durumda ilerleyen haftalarda bizi Mert ve Leyla aşkı bekleyebilir. 

 

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 151. Bölüm Özeti 17 Nisan Fragmanı (97 Yorum)

 1. Adaşim sude. Baq neriden nereye gelidik coq utaniyorum birden bire neden bu qadar öfkeledim bikimiyorum işallah buralara giririsin secidikin isimide coq gözel.allaha emenet ol birdaha af ederisin buralara cabuq cabuq gir.

 2. Adaşim sude. Alaşimamiza coq sevidim bir birimizin kalibini qirmadan bu işi cözmemize sevidim biraz siniredim cüki beni yaliş alamalaridan qoruqudum 7 ayidi burdayam beni alamisin işallah bir daha teşekür ederim.Ne isimilen girecekisiz? Qalibinizi qiridimisa af ederisiniz.

  • sude aslında ben senin kalbini kırdımsa af edersin öyle olsun istemezdim ben daha sude ismiyle yorum yazmiyacam eyer yazarsam tancini ismiyle yazıcam benim için özel bir isim helelik alaha emanet ol sudecim

 3. Adını sen koy. artık gödülük bukatar öne geçmesin iyilik öne geçsin yoksa ınsanlar gödülük yapmaya başlıcak bakıyorsun gödülük hep önde Ömer ve Zehra gibi ınsanlar varmı

 4. canimin ici deriyam benide senin sevinimene sevidim.canim sen neden asilimin analizine girimirsen biz qizlar heb oraya toblasariz basiqa sayifalarida bir qac yorum yazariz ama her an analizde oluruz sede gel canim opyorum seni bitanem.

 5. Evet haftanın son bölümü her zamangı gibi çok meraklıydı.ama zehranın geyimleri her zaman güzel diyil,dünkü pantolon hiç hoş diyildi,cins geyinseydi iyi olurdu bence.hem yaseminin geyinxikleri de cins olsaydı iyi olardı.demirin dönmesini ben ve şurda yorum yazmayan bir çok arkadaşlarım gibi çok isteriz.leylayla bir an önce evlenseydi de şükran hanımın da istediyi olardı.zehrayla ömer için biz 3 sezon daha izlemeye razıyız.çünki aşkları her haliyle güzel.kim bilir belke böylece hayatda da bir birine aşık olarlar inşallah.ben buna iki elli evet derim.sanki bu benim hayatım benim aşkım gibi geliyor bana.onlarla ben de yaşıyorum bu aşkı sanki.bir şey daha:ben daha önce de yazmışdım ömerle zehranın aşk şarkısı olsun dizide lütfen.bu sevda bitmez ,kalbimin sahibi gibi .

 6. Omerin artik gozunu acin salak yerine koymayin cocugu arrtik su alev belasina inanmasin mert olmasa demek zehra bulunmicak hani tuyolarda omer zehrayi korucak hep yaninda olcak denmisti aleve karsi her zaman mert yaninda olmayabilir birde omer hilmi yilmazi onunla ilgisi yok olaylarin deyip durmasi merte bu olay bari gizlenmesin .

 7. Ya ne zaman güzel bir şey olsa, yine alev ve hilmi yılmaz engelliyor. Bu ne ya. Çok sıkıldık. Ben bu diziyi çok seviyorum. Amma hep aynı şeyler.

 8. Demir gidince leyla ona karşı hislerinin farkına varacak ve Demir’den gelmesini isteyecek bence.. 🙂

 9. Dariyam canimin ici saten taqmiyorum onarin amaci bu saten olara en gözel cevabimiz olari umrsamamaqimizidi o yoq ama ben burdayim olan ona oldu saten.sede boş ver bitanem.

 10. O zaman demir gidiyooo… Leyla coook uzulur kiyamam. Ama zehra icin coooook sevindim insalah Mert Omeri ikna ederde Omerde Zehraya acilirrrrr ve YENI ASK BASLAR

  • SUDECİM CANIM ARKADAŞIM ÜZME KENİNİ BİZLERİNEN URAŞIYORLAR SANA GÜVENİMİZ SONU KADAR SURECEKTİR AYLİN ARKADAŞIMIZIN ADIYNAN YORUM YAZMIŞLAR BENİM ADIMLADA YAZDILAR VE SENİN ADINLADA YAZDILAR OLAR ADINI SEN Koy dizisini sevmiyolar ADLARIMIZINAN DALGA GECİYORLAR KİMLER DEDERSE DESİN BİZLER COK SEVİYORUZ BOŞ VER KAFANA TAKMA CANIM .

 11. alevi ve merti kulanarak daha ekranda ne kadar cirkinleşeceksiniz.EY ZAVALLI YARATIKLAR HAŞARATLAR. ATİLLA CENGİZ IRMAK ÇENGEL. BAŞAK YAZI OSDASI VE HİKAYE YAZARI NAZMİYE YILMAZ KINIYORUM SİZİ İSTİFA LÜTFEN DEF OLUN TRT. DEVLET KANALINDA. EDEP YOSUNU ZAVALI VANPİRLER.

 12. Hayali bile güzel ikisininde kaybetme korkusunu yaşaması lazım ki sevdiklerini birbirine söylesinler

 13. Bu Alevı Mehtabı yox etmeyım gelır mehtab teze al betonuda gıtde ya cok ama cok yakısorsuz. Alev teze nede teze 24 yas ama tez kımı gorunurorsuz Omer sız yox Zehre yakısır hekatan Omer ınan Zehre sız gercek heyatda bır omur boyu olsanız ne mutlu bana sız 2 nızı cox guzelsız ❤️Bu senar yazan kardes bu ne ya Zehre Omer ❤️Kovusturun besdı dahı uzatdız!

 14. yox isdemiyork ki meridle leylanin arsda asq olsun demir qaytsin demirle leyla yarslar bir birne nemirle leyla bir birler cok asiq olsunar evlesiner uf zehranin saclari biz sinir edyor niye sacin yigmiyor gozeli edimiyor sacin surekli ayni saci leyla alev ayse olar saclarin gozeli edyor hemde gozeli geyorlar zehra yok celib edci geysin omrle zehra daha ciksinarda yemeye dayi heckesi engeli ola bilmsin zehra gozeli geyinsin sacinda gozeli yapisin surekili ayni dizi coku gozeli heci bitmesin cok uzansin

 15. olmasin zaten biz zehra omer aski istiyoruzzz sadeceee baskalari girmesin bunlrin arasina ne alev ne mert istemiyoruzzz

 16. Allah allah baq senile medeni cesine qonuşuram bura gir istedikini yaz bana ne ama benim isimimle yazima sizi herikez ben zan edir umarim size yazilan yorumlari göryorusunuz. Buraya yorum yazada sude olduqunu gördünüz neden başqa isimle yazimadiniz? Bu onu görsediriki sizin başiqa amaciniz var yoqudusada öle görsenir sizin haqinizda yazilan yorumlaridada bunu bir tek ben sölemiyorum göryorusunuz.sizin başiqa amaciniz olmasaydi coqdan isiminizi deyişeridiniz ve yorumlariniza defam ederidiniz benim yerime kedinizi qoyun beni alarisiniz 7 ayidi burdayam kimise beni istemeden bile olsa kücük düşrmesine izin verimem sizde benim yerimde olsaydiniz ayini tebikileri verediniz.

  • sude ben seni iyi anlıyorum çünkü benim ismim gerçekten sudedir ben birisi bana oyun oynayıb benim ismimi yazmış zan etdim ben baśka hiç kimsenin ismiyle yorum yazmadım diziye geldikde ben bu diziyi ilk bölúmünden takip edyorum çok seviyorum benim çok fazla vaktim olmuyor o yüzden yorum yazmiyorum ben sana söz veriyorum bi daha böyle bi şey olmuyacak sude ismiyle yorum yazmiyacam

  • AYLİNCİM HAKLISIN SENİN YORUMLARINA KATIYORUM DORU SÖYLÜYOSUN CANIM KİMLER NEDERSE DESİN BENDE COK SEVİYORUM HAYRANLIKLA SEVİYORUM.

 17. Dizi hakkinda kim ne derse desin ben seviyorum aksami zor bekliyorum insallah uzun surer omerle zehrayi cok seviyorum ancak boyle olur tamam biraz olaylar sonuc bulamiyor ama yine iyi valla giden gitsin biz izleriz

 18. Allah allah qizim senin amacin ne? Bura ilik kesidi geliyorusun sen bana nasil sölerisiniki kedi isiminle yaz benim isimim sudedi bunu bil sen benim isimimle yazirsan.Tekinede odurub tekineciye tekine atima lafini bil qonuş ne sölerisin söle senin kimilerine diyaloqa bile girimem seni kimilerin seviyesine kedimi düşürmem.Seni amacini coq iy bilem ne olduqun sen Kimlerini burda coq gördüm viz gelib tiriz gederisiniz hadi istedikini yab.

 19. Ya taktınız merte nett kurtarmasa kız çukurda kalacak.ömer kafası çalışmayıp alevin yönlendirmesiyle hareket edince sazan öner herzamanki gibi alevin emrinde.saol mert aç şu odunun gözünü.

 20. Canarim biliyorum beni iy tanayirisiniz evet bu qadar siniremem gerekmiyorudu ama baqisana birisi asilina bene yesimen oyun onuyor burda ne asil olmuş nede sude öle yabşlariki b

 21. Sude arkadaw kendini bu kadar uzme .ne yaziq ki hayatda boyle ruhi xesdeler var herden onlarlada uzlewirik.heyat bir sinaq.ne zamansa bu cur insanlarda sef etdiklerin anlayacaqlar.kimseni uzmek kelbini kirmak gunah.Allah o insana wefa versin deyirem.cunki bizim aramizda bu cur xesdelere yer yoxdu.sizde uzmeyin bu kadar kendinizi.biz size inaniriq.

 22. Alinim olmaz biliyorum ama qasiten olumuş bir şey biliyorum saten sakileşidim ilacilar sayesine baqisana lale de inamiş bu adamin amaci ne alamiram benin en iy sen alarisin senide başina gelimiş iy hatiriyorum.Olan ona oldu saten ben burdayam ama o yoq cesaretide yoq saten benimle üzleşmeke.

 23. Alevcik omeri kurtaracakmis hilmi yimada sen once kendini kurtar onere ihanet etmede mert anladi omerle zehranin birbirlerini sevdiklerini su alevde anlasa onlar asik alevcik bosuna cirpiniyosun git basinin caresine bak omer seni evde kovsa ne yaparsin birde su yayli mehtap yururken sanki bacaklarindda yay var ziplaya ziplaya yuruyor cok gicik

 24. Allahim ya bu ne birisi resimen bene oyun onuyor baqisaniza Lale. nasilda inamiş seni alayiram yeni sin burda.Ya sude isimile yazin ama öle yazikişki ben sanisinar diye bat diye asilicim diyir ben ir abi qac ayidi burdadir onula bir diyaloqa girimemişem Ayilin qac ayidi burdaydi onulan yeni yeni ariqadaş oluduq.O Hatisiz gelen kiki bir semimiyet gel göresen amaci beni kücük tüşrmek Lale inamiş.Bu siteye butün gelener gedi ama ben dizi başlayadan burdayam bumu gözderine girir.Qizdar şu an coq kötüyüm saten bana siniremek olmaz saqolusun o kimidise qac aydi sinirden kedimi uzaq tuturdum telavi alidim şimidi coq kötyüm bu gedişle bir qac sadd hasitaneye götürlecem burda olmaya bilirim calişacam ilaclarna sakileşim sakileşe bilimesem doqudur isin verimez hasitahanaya abaracaq buralarda olmaya bilirim.

  • Sudem canim sen niye üzülüyorum .kafana takma böyle küçük sorunları şahsen ben kendi adima söyleyim ben senin Zehrani ve Omeri sevdigini biliyorum . Onlar hakkında kötü sey yazmiyacaginida .bitanem kendine dikkat et bak soyluyorsunda sinirlenmek olmazmış sana . Canim bunlar için sinirlenmeye degermi hic

   • evet aslıcım birisi size oyun oynamış beliki, aslında ben de çok şaşırdım zehrayla ömere kötü yazmışda o insanlıktan anlamayan senin isminle

 25. (DİQAT DİQAT)KİZDAR şu an sinirden benime qan gedimiyor o derecede siniriyim.Sacimaliqa baq ya birisi sude isimiyle girib dizide en kötüsü ömer zehira yazimiş o ben deyilim amaciniz ne bide asilicim deyir buray ilik kesidi yorum yazirisiz bu semimiyet ne yoqusa benim isimimle nede yorum yazirisiniz ben 7 ayidi bu sitedeyem beni ilik taniyan asil bemide böle yorum görümüsen asili böle söleyeneri azidan vurumuşam bu ne ya amacin ne seni qizim iy yorum yaza bu qadar sinireme öle yazimiş ki kedim bile bu bemiyim dedim.bura baq isan eviladi yaliş yeriden giriş yabidin seni kimiler coq gördüm hadiii.Qizdar coq siniriyim şu an elerim esir yemi ederim.

  • sudecim biri sadece sana değil bana da oyun oynuyor yada ikinci bir aslı ve sude var burada yukarıda ki, saat 21 26 daki aslı ben değilim

  • Sudecim anlamadim ben 1 hafta izlemiyorum diye omer ile zehra alevle yerlerinimi degişdirdiler, nasil kotu oldular ki onlar

  • Sen neden kendi ismini yazmıyorsun benim ismimi yazıyorsun sudemisin nemisin bu arada benmi senile yüzleşmekden korkuyormuş yazmışsin hiç de öyle bi şey yok

 26. DERİYACİM evet bizim yorumlarimiz gözel ama icide seni yorumularin oluduquda daha gözel olur.

 27. Salam arkadawlar.deyirem bizim Azeri kizlari olsa zehranin yerine Alevin sacin bawin yolarlar.Alevde uz gordum de.qaratikan kolpani.

  • Elyar allah seni guldursun o qeder guldumki .ama duz diyirsen sexsen men bir azeri sizi o aleve neler eliyerdim neler . Ilk önce sacin yolardim. Ay men cadimi oluyorum neeee

 28. Asilim ayinan qatiliyorum sana.canimin ici bu gün analizine giremedim ama gecide olsa girib oqudum elerine saliq gec ilduquycün yazimamin bir alami olmadiqimi sadim ama her zaman desiteqicini her zamaniki kimi gözel olmuş.

  • ARKADAŞLAR YORULARINIZI GİNE DÖKTÜRMÜSÜNÜZ AH ÇALARIM BENİM HEPİNİZİN YORULARINA BAYILDIM.

 29. Soruya cvb veriyorum güvenlik şefini öldüreni polis bulamayacak havada kalacak bu olayda bir müddet sonra

 30. Ben saten merit gelidiyiden sölemişim merit qaraqderi odurumuş birisi odan hasiza sinireri aşacaq bir haraket bekilemirem.

  • Bu dizi yi çooook seviyorumm sabah akşam tekrarlarını bile kacirmiyorum lütfen sizden çok rica ediyorum Ömer ile Zehra biraz daha yakinlassin ben patik atağım çok heycanlaniyorum

 31. Sayın senaristler bu izleyicinin isteklerine küçükte olsa bir şey vermezseniz iknci sezona kimse kalmayacak millet aşktan vax geçti mehtaba betona aleve bir ceza vermezseniz izlenenirligi kalmadıgı gibi inandırıcılıgıda hiç kalmayacak tmm alevi dik tutacaksınız o zaman içine biraz korku verin entrikayı bir müddet düşünemesin bir rahatlayalım ya hep dramatize düşüneceğini de biraz da mizahi düşünün tmm aşk dizisi bu komedi değil anlDık .biraz olsun harmanlayın insanın hayatı hep mi entrika

 32. Mence demir biraz gecikse yaxwi olar cunku leyla ona cokk naz edirdi biraz burnu surtulsun leylanin belki demirin kiymetin anlar

 33. mert leyla aşkı şaçma olur çünkü başta zehradan ekilenip sonra durup dururkene leyladan etkilenmesi şaçma olur ayrıca alev ölmezse mert alev aşkı daha güzel olur leylaya başka birini bulun ayrıca yener yok ömere rakip lazım gerçi sezona az kaldı hala sırlar ortaya çıkmadı bir yerden başlayın bide dizide kimsenin annesinin olmamasıda saçma bide itiraf gelsin hep birbirine benzer senoryolar yazmayın başka konularda işleyin sırlardanda güzel bölümler çıkar yani her defasında aynı benzer sahnelerden olunca dizi akıcılığını yitiriyor malum gelenki sezonda benzer dshneier çekilecek ne yazcaksınız bide salim amcayıda bukadar ezmeyin adamın işleri yolunda gitsin

 34. Mert ve Leyla aşkı istemiyoruz…..olmasın…..Mert kimin neyine gerektiki soktunuz dizi’ye….o zaman neden demirle Leylayı izlettiniz….sizler ne yapak istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz…….bu kadar mantıksız dizi görmemiştim….eskiden youtube kanalında bölüm yorumlarla doluydu….gidin 148 bakın eskiden olanlar…mihrilee,kutup yıldızı,red umbrella,phaselis,Mert kaba,eflatun,Özcan özcan,gül su,eylul kıbrıs,fatih avcı,Crzire,yalnız adam,Yaz gülü,unutuklarımda ola bilir..hiç biri yorum yapmıyor ….neden diziden soğutdunuz…ha birde mahinur doğan adlı arkadaşa biri küfür yaptı neden küfür yapanlar engelkenmiyor?admin sorumlu değil mi …sonuçta onun kanalı….biz izliyorduk dizi’yi …bizi dinlemeyen olmadıktan sonra niye izleyekim ki….

  • rana hanım sizin dediğinize aynen katılıyor malesef dizinin altına yorum yapan o güzel insanlar yok.artık helede (mihrilee) onun O güzel yorumunu okumadan yatmazdım.dizi adına çok üzücü. ama yok oldular artık sayfa bom boş bu dizi adına çok üzücü ayrıca sizin dediğiniz gibi.recep diye çocuk düne kadar ana sayfada yömetmene senaristlere ağza alımayaçak sözler söylerken bir anda. izleyiciye küfr eder oldu malesef adını sen koy ana sayfasında kimse kalmadı bu birazz düşündürücü değilmi??? çocuğa sus payı verildi sanırım. adminde sesiz kalıyorbu çok üzücü tabi… ben artık.YUOTUBE.tan atlayarak ömer sahnelerine bakıyorum oda 10 dakika falan sürüyor zamanımıda almıyor ayrıca trt ve yönetmene tepki olarak yapıyorum güzel yorumun için ayrıca teşekür ederim.

   • Anonim geç yazdığım için kusuruma bakma..evet recep diye biri küfür yaptı ….ben yotube de red umbrella yım…sizi merak ettim….yotube de kimdiniz sadece merak…yazışmamıza memnun oldum….görüşürüz…

 35. Ablacığım beni unutma yalnız değildin bende sürekli mert zehra aşkı olmaz anca zehra Ya abilik yapar bunuda ömer yanlış anlR diyenlerdendim birde aşk itirafı olacak diye millet sevindiği zaman onada bu kadar basit değil zamanı var sezon sonu anca ods olursa diyorum

 36. Mən inanırdımki senarist bu pisliyi bizə etməz çünki həyatda belə şeyləri çox görürük seriallarda belə şeylər olanda insan həyata küsər

 37. İnanırsanki Aslı o cür olmaması üçün neqədər dua etdim şükür allaha mert zehraya aşık olmayacaq

 38. Adını Sen Koy dizisi senaristleriyle Mert ve Zehra aşkı konusunda aynı şeyleri düşünmüş olmaktan mutluyum..
  tek olmanın verdiği omzumda ağır bir yük vardı bu yük kalktı rahatladım oh miss 🙂
  en başından beri söyledim Mert adın gibi Mertsin ve sen Ömer ile Zehra nın arasını yapacak kişisin. Ömer seni kıskanacak. Arada olumsuz yorumlardan etkilendim bende, ancak hiç vazgeçmedim Mert iyi biri demekten. Bundan sonra da beni yanıltmazsın inşallah Mert.
  Mert ile Leyla ya gelince..
  Mert, Leyla’nın yüreğindeki o tarifi imkansız derin yarayı fark edecek. Onu iyileştirecek. Demir’e olan aşkını fark edecek onları da birleştirecek Mert. Demir döndüğünde Leyla yı bıraktığından çok daha farklı bulacak. tabi dönerse. Dönmez ise onu o zaman konuşuruz. Ben Demir’in dönmesi taraftarıyım. Bakalım neler olacak? en nihayetinde Demir ölmedi iş için yurt dışına çıktı. Dönme ihtimali var. Dönsün lütfen 2 hafta da olsa 3 hafta da olsa bekleriz biz, yeter ki dönsün Demir.

  • Yanildigim icin cok mutluyum. Ir abi yorumlariizi okuyorsan, sevinirsin umarim . Mert Zehra eski olmayacak . Aslim bitanem seni tebrik ederim.

   • Aylincim canım benim, teşekkür ederim bundan sonrası daha da iyi olacak inşallah.
    Ir, en çok sen sevinmiş olmalısın buna:)

    • Aslı şimdi dizi rayına oturdu .Ömerin gözünü Mert açacak ve Zehranın zamanla dedektif işlerinde yardım edecek .Mert ile Zehra arasındaki ilişki nasıl yansıyacak bilemem Ömer Alevin kötü işler yapar diye inanmıyor ,bunu ona gösteren ZEHRA ve mert olacak diye düşünüyorum .Aslı Demir olmasa da olur ,bir garip aşkı hatırla .amcasının olu amerikaya gitti .Şu an oyun yapan kıvrak zekası olana ihtiyaç var .Aşk ta pis işler de bundan sonra çözüm bulacak .ASLI AŞKI BU GÜNE KADAR BEKLEMEK BOŞMUŞ SEN YİNE HAKLI ÇIKTIN BİR TANEM .AYLİN İŞLER DÜZELECEK BAK BEN DE İNANANLARDANIM .DEMİRİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ .

     • nesrincim, ben bir garip aşkı seyretmedim bilmiyorum. sadece geçenlerde ilk bölümüne bir bakayım dedim onuda kaydıra kaydıra seyrettim çok uzun bir bölüm süresi. ve bizim dizi ile ilk bölümden hiç benzerlik göremedim. onlar daha ilk bölümden geleneklerine bağlı bir şekilde ibadetlerini yapıyorlar onu gördüm. bizde ise yok hiç hatırlatma onları bana kendimi kötü hissediyorum hatta yazmıştım buraya bir sayfaya hiç benzerlik yok diye. Neyse

      Bana göre Alev, bizim çiftimizi birbirine yaklaştıran kötülük yapayım derken iyilik yapan olduğu için çiftimiz tamamiyle ayrılmayacak noktaya geldiğinde Alev’in yaptıklarını Ömer öğrenecek ve ona göre de tepkisini koyacak. Mert Alev’in ruhundaki yaraları iyileştirsin. Alev şimdi Ömer’e yardım ediyor ölmesin diye. Zehra ya kötülük yapıyor ancak o yaptığı kötülüklerde iyilik olarak dönüyor Zehra ya bir süre daha böyle gider.
      Haklı çıktığım için mutluyum inşallah diğer konularda da haklı çıkarım.
      şunu da söylemeliyim yazılan onca olumsuz yorumlardan etkilendim bende. ama vazgeçmedim yine vazgeçmiyorum.
      Alev de Mert de Mehtap da her yaptıklarıyla bizim çifti yaklaştıracaklar. bizi de sinir edecekler. çiftimizin zorlu günleri de olacak, birlikte bir küs bir barışık atlatacaklar hepsini de.
      Ömer ve Zehra ayrılmayacaklar. sadece çok zor zamanlardan yollardan geçecekler.

   • Simdi gordom yurumono , so an pek mosayit diyilim yarin aksam irana gecdiyimde yarinki bolomon altinda fikirlerimi paylasirim, bende don diyer sitede okodom ama biliyorsonoz bo dizi bir ileri bi geri dir , o bilgini de neden verdikleri belliydi, conko diyer sitede bo kono da cok boyok tepki vardi o comleden rana hanimin dediyi gibi sosyal medyada (instagram, faisbok ve ,,,,,,tabi oyle olorsa her kesden cok ben sevinirim ama olomsoz yazmak istemem biliyorsonoz ,biz dizi baslayandan beri az olmamiza ragmen hep olomlo yazdik nece kisileri poskortok, borda bir mesele var bo bilgi resmi bilgi diyil bir elistiriye senarist ekipinin bi elemaninin cevaplamasiydi , bo konoda lale hanim cok iyi bilir, zeynep hanim diye birisi elistiri yapmisdi o sahisda cevap yazmisdi , yok eyer dizi bilgi olarak resol bey onaylarsa o baska, ancak ben hala mert denen adamin diziye neden geldiyini annamis diyilim, hem gelme tarzi tamamen baska bir olayidi, illa diziye girmek icin zehrayla carpismasi gerekirdi,? ben diziyi birskmisim , izlemiyorom ama analiz ve ozetten goronen o ki zehranin bir tek mertin gocaginda otormasi galmis ki yokaridaki resimde oda olmos , yani mert zehrani cokordan cikarmis omerde onlari gorob arabadan enir , cok bellidir , ama bo sitede zehrani omerin gortardigini yaziyur diyer sitede mertin kortardigini, ne demek zehrayla mert basbasa yemek yapmislar , zehra daha resmi esiyle beraber yemek yapmamis neden bo kadar mertle semimi oldolar hemde bir kac gonon icinde, diyer anonim arakadasin dediyi gibi neden zehra konosonda mert maydanoz gibi her seyin icinde, bo karakter gereksiz bir karakterdi conko demir bo olaylarda hep dozgon ve kosorsoz yardim eden kisiydi, ayrilmasinin baska projelerle alakasi yok conko baska projeye gecmemis , olsaydi haberi gelirdi , arkadas demiski zehrayla mert arasinda her hangi ask konoso senaryuda bolonmamisdir, ee bolondororsonoz, size zor diyil ki, simdi bolonmamis , ileride bolonor , bo sekilde insanlari aylardir kandiriyosonoz bondan da sonra bir yulono bolorsonoz, en sonda yaparsiniz ozaman dizide biter insanlarda kalir kriz gecirerek, bizim omdogomoz oki olmasin boyle bir sey , yok eyer olorsa oda sizin bileceyiniz is, bak benden cok sizler sevinmissiniz , demek ki sizlerde rahatsizmissiz, neyse ozon meseledir sonra konosoroz, iyi geceler