Adını Sen Koy 15 Şubat Özeti 108. bölümde neler olacak

Burak 13 Şub 2017 Adını Sen Koy  0

 Adını Sen Koy 15 Şubat Özeti

Zehra Ayşe’ye çok üzülmektedir ve onun için bir şeyler yapmak ister. Kendisini Ayşe’nin yerine koyan Zehra kendisinin Ayşe gibi bir hastalığı olsaydı bu hastalığın kendisine söylenmesi gerektiğini düşünür ve Ayşe’ye gerçekleri anlatmaya karar verir.  Zehra’ya göre bu Ayşe’ye yapılacak bir iyilikken Ömer’e göre bu Ayşe’ye yapılabilecek en kötü şeydir

Ayşe’nin hastalığını bilmeye hakkı olduğunu düşünen Zehra Ömer’e gerçekleri Ayşe’ye anlatması için baskı yapar. Ömer Zehra’ya Ayşe’nin asla öleceğini bilmemesi gerektiğini eğer bunu öğrenirse moralinin çok bozulacağını bunun da başlarına gelebilecek en kötü şey olduğu söylese de Zehra ikna olmaz. Zehra’ya göre bu Ayşe’nin hayatıdır ve hayatıyla ilgili bu önemli sırrı herkesten önce o bilmelidir.

Ömer bu konuları konuşmak istemez ve Zehra’dan kaçar. Ömer kaçtıkça Zehra köşe bucak kovalar. Sonunda Zehra Ömer’e Ayşe’ye sen anlatmazsan her şeyi ben anlatacağım der. Zehra Ayşe’yi karşısına alır ancak ağzından sen öleceksin sözleri çıkamaz. Zehra Ayşe bunu öğrenecekse elden değill kendi öz kardeşinden öğrenmelidir diye düşünür ve anlatmaktan vazgeçer. Zehra ve Ömer’e Ayşe hastalığını öğrenmeli dediği bir anda Nihat gelir ve konuşmaları duyar. Ömer ise artık en azından Nihat’a gerçekleri anlatmalıdır; zira o da karısı ile son günlerini mutlu geçirmek isteyecektir.

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy  15 şubat çarşamba günü 108. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy dizisinin 108. bölüm özetini ne yazık ki sizlere şuanda veremiyoruz; bu hafta fragman salı günü yayınlanacak biz size fragmandan önce bir kaç tüyo verelim.

Adını Sen Koy’da Zehra eve dönmüştür ancak Zehra’nın eve dönmesine bir tek Ömer sevinememiştir. Zira Zehra her ne şartta olursa olsun Ayşe’nin ve kocasının bu hastalığın farkında olması gerektiğini düşünmektedir. Zehra’ya göre Ayşe ölecekse bile bunu bilerek yaşamalıdır son günlerini. Ayrıca böyle ani bir ölümden ise sevenlerinin onun hastalığını bilmesi ve ölüme kendisini hazırlaması gerekmektedir. Zehra Ömer’in kesinlikle Ayşe duymayacak demesine rağmen Ayşe’ye bilmesi gerekenleri daha fazla geç olmadan söylemek ister.  Ömer Zehra’nın zarif olduğu kadar inatçı olduğunun da farkındadır. Bu nedenle tam Zehra söyleyecekken ona engel olur ve durumu toparlar.

Ömer Zehra’ya Ayşe’nin hastalığının tek çaresinin sevgi ve mutluluk olduğunu söyler ve eğer Ayşe gerçekleri öğrenirse ölüm korkusunun onu saracağını ve sürekli ölümü ve sevdiklerinden ayrılmayı düşünerek daha da kötü olacağını düşünmektedir.

Diğer taraftan Demir kıskançlık krizlerine girerken Leyla az da olsa komiser Tayfun’un kendisine karşı bir şeyler hissediyor olabileceğini fark eder ve Demir’in bu konuda haklı olduğunu düşünür.  Diğer taraftan Ömer Ayşe’nin ölecek olması konusunda Zehra ile konuşmak istemez.  Zehra ise Ömer’i konuşmak için sıkıştırır; ancak Ömer köşe bucak kaçar. Diğer taraftan odaya giren Nihat Ayşe’nin bir hastalığı olduğunu duyar. Zehra ise en azından kocası olarak Nihat’ın bu durumu bilmesi gerektiğini düşünür.

Adını Sen Koy 22. Hafta Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 15 Şubat Özeti 108. bölümde neler olacak” üzerine 32 yorum

 1. Meraklı dedi ki:

  Bu dizide sadece iyilik yapanların yalanları ortaya çıktı. Alev ile ilgili bir tane kötülük bile ortaya çıkmadı. Artık çok sıkıldım hiç sürükleyici değil kopukluklarla kötü işleniyor konular. Mehtap konusu da ayrı başka konular arasında. Son bir hafta böyle devam ederse kesinlikle izlemeyi bırakacağım.

 2. Asya dedi ki:

  Bence zehra haksız ben ömere katılıyorum ben olsam bende ayşeye hiç bişey söylemezdim ayşe bunu asla kaldıramaz zehra diyor söylersem hersey daha iyi olur diye düşünüyor ama bilmiyor ki hersey daha kötü olacak hep kendini kötü hissedecek bence zehra otur oturduğun yerde

 3. sude dedi ki:

  Hoş bulduq bitanelerim asilim biliyorum canisi diziyi iziliyordum yenede aladiqinici teşekürer ederim ülerim oqudum yazimişim o haqda budan efeliki yorumda cananim sen benim gizili sevgilimisin sevgilile günün qütlu olsum sevgilimmmmmmm her şeyicin teşekür ederim bir tanem yazidiqin sözlerine beni coq duyquladirdin qiya sana birdaha o gözel gözlerin aladiqin duymayim aladanida yaqarim qonu kedim olca ne yabayim bilmedim kedimede bir ceza ölürsemde sizeri biraqib gitmeyecemmmmm

  1. Ülker azeri dedi ki:

   Sudem sen benim canımsın yaaa…
   Tabiki hiç bir yere gitme hep burda kal seni sevenlerin yanında:)

 4. ismszgnc dedi ki:

  Eger Ayşeye gerçekleri söylerse Ayşe ve tüm aile yikilir.Gercekden düşünülmesi bile korkunc…neyin ki yüzüne söylenmesi.Bana da göre Zehra bu konuda cok haqsiz.!(

 5. ZEHMER dedi ki:

  Erkan meric ve hazal subasi sizi çoook seviyorum:-*

 6. nesrin dedi ki:

  Selam sitenin tatlı mı tatlı kızları .Yanlışlık olmasın diye diziyi 2 defa izledim ,ne aradın diye sorarsanız, yönetmenin sürprizini .Bu kadar sır diye saklandı ,inanın çok mutlu anlar bekledim .sayın yönetmenim aşk ve acıyı ayırt edemiyor musunuz .Üzgünüm .

 7. Deniz dedi ki:

  Her kese Salamlar.Ah ömer aglarkan mende agliyordum yaa cok üzülüyorum ömere. Tam mende sizinle raziyim bir insana nasil deyilir öleceyini

 8. Anonim dedi ki:

  Bu hafta çok sıkıcı maalesef

  1. Sevval dedi ki:

   Aynen katılıyorum bu ıkı haftadır cok sıkıcı gecen hafta Ömer sırılsıklam aşıktı sımdı ıse eskı hallerine donduler

 9. Ülker azeri dedi ki:

  SUDEM canım, aşkım, ömrüm, ciyerim, güneşim ay gerçektende senmisin. Yoksa ben rüyamı görüyorum. Canım seni ne kadarda özlemişim. Şu an sana sarılırsam bolursun. Yani o derece özledim seni. Canım iyiki geri döndün. Bir daha gitme olurmu. Ben bir ara sandım ki, sen bir daha geri dönmiceksin, ama bu gün yorumları okuya okuya aşağı doğru iniyodum. Birden senin ismini gördüm. O an Kalbim mutlulukdan kıpır kıpır oldu. Bak şu an sana yorum yazıyorum ama bir taraftanda alyorum. Çünkü ben sevdiyim insanlara kavuşunca mutlulukdtan duyqulanıyorum. Canım bu sevgililer gününde sana kavuşdum ya, işte bu günü hiç unutmicam.

  Bu aradaTatlım sana yazdığım şiri okudunmu. Bak eyer okumadıysan 27 ocak sayfasına dahil ol ve oku sonrada fikrini yazarsın. Fikrini acayip merak ediyorum:)
  SENİ SEVİYORUM:)

  Tekrar hoş geldin çiçeyim:)

 10. Anonim dedi ki:

  SUDEM canım, aşkım, ömrüm, ciyerim, güneşim ay gerçektende senmisin. Yoksa ben rüyamı görüyorum. Canım seni ne kadarda özlemişim. Şu an sana sarılırsam bolursun. Yani o derece özledim seni. Canım iyiki geri döndün. Bir daha gitme olurmu. Ben bir ara sandım ki, sen bir daha geri dönmiceksin, ama bu gün yorumları okuya okuya aşağı doğru iniyodum. Birden senin ismini gördüm. O an Kalbim mutlulukdan kıpır kıpır oldu. Bak şu an sana yorum yazıyorum ama bir taraftanda alyorum. Çünkü ben sevdiyim insanlara kavuşunca mutlulukdtan duyqulanıyorum. Canım bu sevgililer gününde sana kavuşdum ya, işte bu günü hiç unutmicam.

  Bu aradaTatlım sana yazdığım şiri okudunmu. Bak eyer okumadıysan 27 ocak sayfasına dahil ol ve oku sonrada fikrini yazarsın. Fikrini acayip merak ediyorum:)
  SENİ SEVİYORUM:)

  Tekrar hoş geldin çiçeyim:)

 11. sude dedi ki:

  ülkerim bitanem oqadar duyuquladirdin ki beni teşekürle vallah demeye söz bulamiyorum bayildim seni göede istesem canim bile verecek qadar coq seviyorum qusura baqima girib oquyamadim işallah af ederisi beni

  1. Derya dedi ki:

   Sudecim hoş geldin ekibe bizi özledin kedini canım arkadaşım.

  2. DERYA dedi ki:

   NESRİNCİM UMARIM SENİN DEDİNGİBİ OLUR.

  3. DERYA dedi ki:

   ARKADAŞLAR BEDE KATILIYORUM ZEHRANIN AYŞEYE SÖYLEMESİ İY OLMAZ UMARIM SÖYLEMEZ.

 12. sude dedi ki:

  Salam ben gelidim canarim bitanelerim nasilisiniz iyisiniz işallah sizi ne qadar özlediyimi alatama işallah bide ayirilmaram alatin baqalim nevar ne yoq besiz ne yabişisiniz yeni ariqadaşlar gelimişimi beni biker bele olsa hatiradinizimi?

  1. aslı dedi ki:

   Hoşgeldin,sen yokken neler oldu neler, Zehra konağı terk etti, Ayşe fenalaştı hastaneye kaldırdılar. dr. ataklarının olacağını söyledi. Zehra nın eve dönmesi için Ömer Zehra’nın evine mahalleye gitti. Zehra dönecekti doktorla konuşunca bu fikrinden vazgeçti.

 13. Anonim dedi ki:

  oda yazıcılarının ve senaristlerin kafası çok karışık . zehrayı bile izleyiçinin gözünden düşürdüler sıra ömerde . ömerin konuşmuyor olmaması izleyicinin tepkisine neden olurken. oda yazıcıları. ne yapıyorlar yorumları görmüyorlarmı. zehra karakteri tam oturmadı zaten diziye maalsef.buda yetmezmiş gibi kızı şekilden şekile getirip . bitirdiler izleyicinin karşısında. oda yazıcıları. zehraya ayşe gerceğini söyletirlerse şarırmam.inşallah bir an önce. oda yazıcıları.ya diziden giderler yada. izleyicinin karşısına güzel bir seneryoyla cıkarlar değilmi başak hanım. sizin ya diziye yada dizinin oyuncularına kastınız var.güzel giden dizi renmen fiyaskoya döndü. boşrol oyumcular nerde konuşacak nerde duracaklarını. bilemez hale geldiler. prbleminiz ne anlamadık. dizinin konusuna dönün lütfen. anlamsız seneeyolarınız. dizinin erken finaline sebeb olcak farkında bile değilsiniz.aleve gösretdiğicin giyim kuşam yaptığı kötülüklerin üstünü kapatma. enerjinizi zehrada görseydik.keşke. bu dizi dirilişten. sonra..2.ci sırada olurdu emin olun başak hanım.sayğılar.

 14. nesrin dedi ki:

  Selam .Kalpleri sevgi ile çarpan tüm insanların 14 şubat sevgililer gününü kutluyorum .Ömer ve Zehranın sevgisine de şahit oluruz bu gün inşallah .

 15. ali dedi ki:

  Bu konuda Zehraya hak veremiyorum cunki bir insana nasil Ole bilecegini soylemek olurya belkede mutluluk onun ilacidir belkide olmiyecekdir bunu. Soylemekle Zehra olumu davet ediyormus gibi oluyor insallah bu ayseye soylemez . Hen anlamiyor bu cumle nasil kurulurki , hasta insana soylemek icin . Ayrica Zehra bunu soylemekle Aysenin Omere olan guvenini yerle bir eder

 16. Anonim dedi ki:

  Alev,çok tehlikeli ve zalim biri.Ondan her çeşit kötülük beklenir.Emellerine ulaşabilmek için herkesi harcayabilir.Eğer Ömerin evliliğinin oyun olduğuna kanaat getirmişse Ayşe nin ölüme hızlı bir şekilde gitmesini ister.Çünkü Ayşe ölürse evlilik oyunu bitecektir ve Zehra gidecektir,böylece hem Ayşe den hem de Zehra dan kurtulacaktır.Ömer de dahil olmak üzere bütün zenginlik oba kalacaktır. Bir taşla bir duru kuş. ..O yüzden Alevin bütün pisliklerini Ömer değil de Nihat ortaya çıkarmalıdır. İlahi adalet için böyle olmalı.Onun çocuğunu hiç vicdanı sızlamadan iki kere ölüme gönderdi.Nihat varlığı onu çok rahatsız ediyor ayrıca. Çünkü diğer aile üyeleri anan kalbi kırılır diye ona haddini bildirmiyor.Alev de bundan yüz bularak çok pervasız olabiliyor.Ana Nihat öyle değil,dırek fikrini ve öfkesini ona söylüyor. Kırılsın kırılmasın. ..Alev de ondan ayrıca kinleniyor.O yüzden onun ipini çekmek Nihat yakışır. Yalnız lütfen Alevin yaptıkları ortaya çıktığında aman acı çekmesin aman bi fırsat daha verelim yapmayın. ..En acısından cezası neyse çeksin. Yok Amerika gitsin yok evden uzaklaşsin yapmayın …Hapislerde çürüsün herseyini kaybetsin aklı gitsin

 17. sena dedi ki:

  ayse hasta olduguunu omerden ogrenmeli bir dizide hic birsey gizli kalmiyor o yuzden omer herseyi ayseye anlatmali ayse baskasindan ogrenirse omeri afettmez izleyip goruzez nihatin bu hastaligi bilmeye hakki var zaten dizide omere akil erdirmek mumkun degil adam tutarsiz artik omeri izlerken sıkıliyorum ne duygulerini belli ediyo ne konusuyo adam ayse demekten oteye gidemiyor kac bilum oldu zehra omer aski adina bir adim oteye gidilemedi bu dizide bir tek zehraya uzuluyorumm kizin cekmedigi kalmadi hemde daha iki kalimeyi bir araya getiremeyen omer yuzunden senarist lutfen diziye birazda zehra omer aski katttttt

 18. Özlem 1981 dedi ki:

  Geçen hafta konu çok ağır gitti.Diyaloglar yok denecek kadar azdı.İzledim ama sıkılarak …
  Bu hafta konu umarım daha güzel işlenir….

 19. Anonim dedi ki:

  Kimsede akil yok tabi bir zehra hanim akilli cikmish hasta insanin yuzune oleceyin soyleyecek kadar akil deryasi

 20. Aylin dedi ki:

  Bu konuda Zehraya hak veremiyorum cunki bir insana nasil Ole bilecegini soylekek olurki belkede mutluluk onun ilacidir belkide olmiyecekdir bunu. Soylemekle Zehra olumu davet ediyormus gibi oluyor insallah bu ayseye soylemez . Hen anlamiyor bu cumle nasil kurulurki , hasta insana soylemek icin . Ayrica Zehra bunu soylemekle Aysenin Omere olan guvenini yerle bir eder

  1. aslı dedi ki:

   Sana katılıyorum canım, bir insanın yüzüne karşı söylemesi en zor cümledir o.

 21. Şerife aslan dedi ki:

  Selam ömerle zehranın büyük aşkı sanki bitti gibi severek izliyorum fakat bu hafta sıkıldık sanki

  1. Esrarengiz dedi ki:

   Şerife Hanıma katılıyorum

 22. Hulya 53 dedi ki:

  Alev,çok tehlikeli ve zalim biri.Ondan her çeşit kötülük beklenir.Emellerine ulaşabilmek için herkesi harcayabilir.Eğer Ömerin evliliğinin oyun olduğuna kanaat getirmişse Ayşe nin ölüme hızlı bir şekilde gitmesini ister.Çünkü Ayşe ölürse evlilik oyunu bitecektir ve Zehra gidecektir,böylece hem Ayşe den hem de Zehra dan kurtulacaktır.Ömer de dahil olmak üzere bütün zenginlik oba kalacaktır. Bir taşla bir duru kuş. ..O yüzden Alevin bütün pisliklerini Ömer değil de Nihat ortaya çıkarmalıdır. İlahi adalet için böyle olmalı.Onun çocuğunu hiç vicdanı sızlamadan iki kere ölüme gönderdi.Nihat varlığı onu çok rahatsız ediyor ayrıca. Çünkü diğer aile üyeleri anan kalbi kırılır diye ona haddini bildirmiyor.Alev de bundan yüz bularak çok pervasız olabiliyor.Ana Nihat öyle değil,dırek fikrini ve öfkesini ona söylüyor. Kırılsın kırılmasın. ..Alev de ondan ayrıca kinleniyor.O yüzden onun ipini çekmek Nihat yakışır. Yalnız lütfen Alevin yaptıkları ortaya çıktığında aman acı çekmesin aman bi fırsat daha verelim yapmayın. ..En acısından cezası neyse çeksin. Yok Amerika gitsin yok evden uzaklaşsin yapmayın …Hapislerde çürüsün herseyini kaybetsin aklı gitsin maskara olsun…Allah aşkına kötülerden yüreğimize biraz su serpin yaaa…

  1. Anonim dedi ki:

   cok hak veriyorum size,alevin pisliklerini nihat ortaya cikarsin,bunun icinde hic sevmedigim baska biri mehtapta nihata alevin neler yaptigi hakkinda söyleyecekleri vardir sanirim,ancak böyle alev pisliginin foyasi cikar meydana,yoksa alev icin, ne ömer nede tayfun hicbir is yapacaklari yok,birde müzeyyen hanim evde cay kahveden baska birsey bilmez,alevin koruyucu melegi sanki!!!

 23. Anonim dedi ki:

  Selam .cok tatlisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir