Adını Sen Koy 146. Bölüm Özeti 10 Nisanda neler olacak

Burak 06 Nis 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 146. Bölüm Özeti

Ömer Zehra’ya çok büyük ayıp etmiştir. Alev’in rahatsızlanması nedeniyle Zehra ile planladığı romantik yemeğe yetişemez. Alev’in hain planları bitmek bilmez. Zehra nerede kaldığını sormak için Ömer’i arar ancak Alev telefonu açar ve Ömer’in duşta olduğunu söyler.

Ömer gecenin sonunda eve gelir ancak daha Zehra’ya neden gelemediğini açıklayamadan Zehra ona yüz vermez ve konuşmak istemez; zira  Zehra çok incinmiştir. Sabah uyandıklarında ise Zehra sabah mahalleye ailesinin evine gitmiştir. Ömer Zehra’nın mahalleye gittiğini anlayınca onu almak için mahalleye gider.

Ömer’in ısrarlarına rağmen Zehra onunla konağa dönmez. Ömer konağa tek başına döner ancak sabah olduğunda uyanır uyanmaz Ömer, Zehra’yı tekrar arar; ancak Zehra yine yüze vermez. Ömer her seferinde açıklama yapıp özür dileyecektir; ancak Zehra Ömer’in özür dilemesine fırsat vermeden telefonu kapatır.

Konaktakilerin aralarında bir sıkıntı olduğunu düşünmemesi için Zehra akşam konağa dönmek zorunda kalır. Zehra Ömer’e çok soğuk davranır. Cevriye hala ise hemen yemekte Ömer ve Zehra’nın tartıştığını hisseder ve Zehra’dan dinlemek ister ancak Zehra Ömer’le aralarında bir sorun olmadığını söyleyerek durumu geçiştirir. Ömer ise sonunda Zehra’yı yeniden yemeğe davet eder fakat bu sefer de Zehra kabul etmez. Ömer Zehra’yla baş başa yemek yemek ve özür dilemek için bir plan yapar ve ev halkını dışarıda yemek yemeye gönderip Zehra’yla baş başa kalır. Alev ise durumun farkındadır.

Adını Sen Koy dizisi 30. hafta ve 31. hafta tüyolarını gördünüz mü? İşte sürekli güncellenen yeni hafta tüyoları…. [mavibuton]Tüyolar için tıklayınız[/mavibuton]

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Adını Sen Koy dizisi 146. bölümü ile 10 nisan pazartesi günü 30. haftaya merhaba diyecek. Adını Sen Koy dizisi 10 nisan özetini şuanda paylaşamıyoruz ancak sizlere özet zamanı gelene kadar 30. hafta ile ilgili bir kaç tüyo verelim,

Adını Sen Koy’da yeni hafta Alev’in Ömer ve Zehra’nın baş başa yiyecekleri zehir etmeye çalışması ile başlayacak. Alev Ömer’in yemeğe gidememesi için elinden gelen zorluğu çıkarak ancak Ömer Zehra’yı bekletmemek ve güzel akşam olması için elinden geleni yapacak. Çabalarının boşa çıktığını gören Alev bu sefer de Zehra ve Ömer’i yemekte rahat bırakmayacak. Zehra’nın güzelliği sadece Ömer’in değil Alev’in bile gözünü alacak.

Adını Sen Koy’un 30. haftası 29. haftanın aksine eğlenceli ve aşk dolu olmayacak. Yeni haftada bizi yeni problemler bekliyor. Ömer’in babası Tahir KERVANCIOĞLU’nu öldüren Hilmi Yılmaz kendi öz arkadaşını gözünü kırpmadan öldürmüş bir insandır; ancak Mert Yılmaz’ın Ömer’in yanında olması ve Ömer’in ölmesi ile oğlu ile daha çok düşman olacağını düşünen Hilmi Yılmaz babası gibi oğlunu da öldürmekten vazgeçer. Hilmi Yılmaz’ın Ömer’i öldürmekten vazgeçmesi Ömer ile artık uğraşmayacağı anlamına gelmez. Hilmi Yılmaz yeni yapacağı plan ile Ömer Kervancıoğlu’nu diri diri mezara girdirmeye çalışacak.

Bu hafta Ömer Hilmi Yılmaz ve adamları tarafından kaçırılacak. Diğer taraftan yine bu hafta Mehtap’ın  ekonomik olarak zor durumda olan Salim’e yaklaştığı hafta olacak. Salim’in iki damadının da çok zengin olduğunun farkında olan Mehtap Salim’i uyandıracak ve bu kadar zengin damatları varken neden parasızlıktan kıvrandığını soracak. İşte Mehtap’ın bu hareketi sezon sonuna kadar uğraşacağımız Salim ne zaman öğrenecek sorusunun da başlangıcı olacak.

Diğer taraftan Koray’da çalınan paranın peşine düşecek ve Salim babasını bu sıkıntıdan kurtarmak için yeni bir sıkıntı açacak başına. Son olarak Zehra önümüzde ki hafta çizimlerini alacak firmanın kapandığını öğrenecek ve çok üzülecek; ancak Ayşe ve Nihat’ın internet sitesi fikri ZEhra’yı yeniden ümitlendirecek. Ömer ise bu işe destek verecek. Zehra sonunda kendi tasarım firmasını kurmak için harekete geçecek

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 146. Bölüm Özeti 10 Nisanda neler olacak” üzerine 68 yorum

 1. zehra dedi ki:

  onlar hatıraları ad etmekten düşünmekten günü yaşayamıyorlar yeni gündemlere fırsatları yok ısıtısıt eskileri koy yine diziye nasılsa seyrediliyor oh ne güzel aklı selim bir bölüm izlemek bizim için bir hayal nerdeyse

 2. zehra dedi ki:

  geriye dönüşlerle hayallerde dolu bir gün olmuş boş yere izledim artık hafta da 2 gün izliyorum hiçbirsey kaybetmemiş oluyorum …

 3. Elina dedi ki:

  Artıq öpüwsünlər

  1. zehra dedi ki:

   onlar geriye dönmekten eskileri hatırlamaktan yeni gündeme giremediler ki hiç olmayacakları istiyorsunuz

 4. Tünzalə dedi ki:

  Bu dizi çok güzel bir dizi.Ben çok seviyorum.Amma dizide o kadar çok yanlış yapıyorlar ki insan deli oluyor.Ömer ve Zehra ne zaman bir araya gelseler bir şey oluyor ve araları bozuluyor.Hep Alev kazanıyor.Alevin yaptıklarını gören hiç kimse yok!
  Demir ve Leyla hep sıkıcı oluyorlar.Srtıq iyi bir şeyler olsun.
  Cevriye hala diziden çıkmasın!
  Yanı artık dizide iyi şeyler olsun.Çok sıkıldık.Nolur iyi bir şeyler olsun. Çoook sıkıldık

  1. zehra dedi ki:

   dizi resmen dalga geçiyor seyirci ile hele bugün iyice saçmaladılar

 5. ismszgnc dedi ki:

  Zehra‘nin kiyafetleri ne ya.Ömer Kervanci oğlunun eşi bence böyle giymemeli.Çok kötü.!

 6. miray dedi ki:

  aynen arkadaşlar cok sıktı bu dizi ya başroller salak gibi davranıyor alev mehtap aşırı zeki gösteriliyor demirin gidişi şok demir ve leyla aşkını görmek isterdik bide zehranın sabahlıgı yatarken cıkar suya kalkınca giy sonra cıkar ışıga kalkınca giy of diyorum artık ya sacları bi topla yada şekil ver bu ne nahalleyı az gösterin yasemini,mehtabı,şükranı salimi tam hepsini ezik yapmışlar ömere gelince alevin yalanlarını anlamıyor zehranın gerceklerini görmüyor bu ne ya ya ayse herşeye tamam diyen destekci hasta ama ilacı yok birbirinden bagımsız konular mesela zehranın gercek ailesi kim hep yalan söylüyorlar ömer ve zehra mert zengin ama bi evi bile yok en iyi demirdi onuda harcadılar kacırılma sahnelerinden ,yalanlardan entrikalatdan bıktık zaten böyle giderse bakmam zaten üc gün bakmasam da aynı bölüm oynuyor gibi

 7. Anonim dedi ki:

  Zehra Ömer

 8. SN dedi ki:

  Selam…

  1. Ülker azeri dedi ki:

   Sanada selam:)

 9. Anonim dedi ki:

  Hallo yeter bu kadarı fazla

 10. Ali dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen izlemeyin bu diziyi.bu kadar kötülük yeter artık.seyirci defalarca senaristleri uyarmasına ragmen tınlamıyorlar. Bizde onlara artık dur diyelim. İlk defa severek bir dizi izliyordum onunda içine ettiler.seyirciyi uzaklaştırmak için elinizden geleni yaptınız.yazı odası sizi tebrik ederim böyle güzel bir diziyi izlenmez hale getirdiniz.

 11. Hülya dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen izlemeyin bu diziyi.bu kadar kötülük yeter artık.seyirci defalarca senaristleri uyarmasına ragmen tınlamıyorlar. Bizde onlara artık dur diyelim. İlk defa severek bir dizi izliyordum onunda içine ettiler.seyirciyi uzaklaştırmak için elinizden geleni yaptınız.yazı odası sizi tebrik ederim böyle güzel bir diziyi izlenmez hale getirdiniz.

 12. Anonim dedi ki:

  Çok güzel dizi

 13. Anonim dedi ki:

  Öbür sitede alevin zehranın pijamalarını giyip ömer in yanına gittiği yazıyor sayın site yönetmenim dogrumu bu

 14. Tokatlı lar dedi ki:

  Senarist lütfen ama lütfen bıktık alevin ve Mehtap ın oyunlarından Mehtap diziden çıksın demir dönsün ömer ve Zehra biraz daha vakit gecirsin yoksa yeminle artık izlemiyecegiz arkadaşlarla karar aldık bizleri sinir hastası yapacaklar zaten ömer ve Zehra için izliyoruz yoksa foks tv ye geçeceğiz bir hafta içinde güzel şeyler olmazsa allah rızası için okuyun

 15. kutahyadan bir izleyici dedi ki:

  Bakalim pazartesi gunu neler olacak hic sevinmeyelim arkadaslar cunku her zaman oldugu gibi aldigimiz tuyolardan kacirilma sahneleri aksiyon basliyor bu dizide zehra omer askini doyasiya seyredecegimiz bolumleri ne zaman goreriz artik bilmem ne olur senarisler bu ikili bir bolumde bari oyuna gelmeden bir olay cikmadan bolumun sonuna kadar omeri zehrayi mutlu bir halde gorebilsek.birde alev karekterinden nefret ediyorum umarim en kisa zamanda diziden cikar.

 16. filiz dedi ki:

  Yöneticiye sorun var diziyi kanal kaldırıyormu duş repliği için cevap verirseniz sevinirim

 17. Adsız dedi ki:

  Neresi tüyo bunun? Özeti yayıp uzun ama içi bomboş bir yazı çıkarıp üstüne bu kadar yorum alan arkadaşın başarısını tebrik etmek gerek (!)

 18. kəmalə dedi ki:

  çok güzel oldu

 19. Misafir dedi ki:

  Dizide Ömer ve Zehra hariç herkes akıllı maşallah. Bu kadar aptal göstermeyin Ömer ve Zehra’yı. Ana karakterlere de diziye de yazık ediyorsunuz. İzleyenler aptal değil bunları görmeyecek. Aralarının hep bozuk olduğunu gösteripte bir sefer araları düzeliyormuş gibi göstermenizi seyirci yemez. Alev ve mehtap karakterinin sürekli oyun çevirmesinden bıktık. İzlemeyecem artık diziyi.

 20. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kizlar.Nasilsiniz?Ulkerim,sende bu sirin dil varken hanki eve gitsen her kesi buyuliceksin.Benden cok daha iyi bir kaynanan olucak insaallah.Ona saygida kusur etmesen,hakli olsan da tartismasan,onu ovladi gibi sevsen,ana deye seslesen,bir az da sabirli olsan,tamamdir,isler yolunda gidecekdir.Benim iki kizim,bir oglum var.Oglum Omer/Erkan/ gibi 25 temmuz dogumludur ve her ikisi de masallah uca boylu,cinar boyludur.Bizim oglan evlidir,Iki cocugu vardir.Erkan ise henuz evlenmemis.Allahdan dilerim bu yay o da evlensin,coluk-cocuk sahibi olsun ve annesini sevindirsin. Bak Ulker,canim kizim,hiss olunur ki,hamiya mehribansan,her kesle dil tapmagi becerirsin,Merhametli,sefkatli,sevgi dolusun.Sen yaxsi kizsan,Ulker.Hep boyle kal.Sana kadin seadeti diliyorum.

  1. Ülker azeri dedi ki:

   HANIM ablam yemin ederim dilinden bal damlyor yaa;) Güzel dileklerin içinde teşekkür ederim yaa:) Keşke bitanede oğlun olsaydı. Sende beni kendine gelin yapsaydın. Yemin ederim dizinin dibinden asla ayrılmazdım. Çünki çok annayışlı, merhametli insansın;) Seninlede karakterlerimiz çok uyuşuyor. Bende sana kadın sadeti dilerdim. Ama sen o sadeti güzel aileye sahip olarak çoktan bulmuşsun;) O yüzden sana sadece elindeki mutluluğu koruyup saklamanı diliyorum;) Ha bide bu günden senin 3 diyil 4 evladın var. Dördüncüsü benim. Kardeşlerime yani kızlarına selam de. SENİ ÇOK SEVİYORUM ABLACIM;)

 21. kutahyadan bir izleyici dedi ki:

  Gercekten armadaslari

  Gercekten bu yilan alevle
  Mehtap denilen gicik ne zaman diziden cikacak anlamadim bu omer ne zaman akillacak
  Hala alevin oyunlarina kanip hala oyuna geliyor mehtap gicigi bari ciksa diziden en iyi oyunculardan demiri cikarttilar o iki yilani cikarsalardi bu diziye ben omer icin bakiyorum boyle giderse iyi oyuncular bir bir diziden cikacaklar artik omer zehra askini on planda olan konumuza donsek. Birakin artik salimi yasemini alevi mehtabi gercek konumuza donelim bu kadar kandirmaca olmaz yeter artik.
  ,

 22. ayşeeee dedi ki:

  çok saçma bi dizi ya insan aklıyla dalga geçmeyin kardeşim ya

 23. Gulcan dedi ki:

  Anlamıyorum bu ülkede senaristmi kalmadı bu güzel oyuncuları abuk sabuk hikâyelerle oyaliyorlar bizide moralmen çökertmek istiyorlar dizinin izlenmesini önlemek için ellerinden geleni yapıyorlar TRT izleyicisi bu hikayeden bıktık artık şu evlilik artik gerçeğe dönüşsün hikayedeki mutluluğu bile izleyiciye çok görüyor geri zekalı yerine koyuyorlar insanları biz artık dizilerde mutluluk istiyoruz yalan dolan entrika istemiyoruz madem aile dizisi çok sacmaladilar ilgililer kulak versin izleyiciye lütfen pazartesi o yemek yenilmez aşıkların aradı duzelmezse bende izlemiyecegim artık biktirdilar bu ne ya

 24. gercekolalim dedi ki:

  Burda ömer alevin fitne olduğunu öğrenememis mi yani.sanki bir adam İki kadını idare ediyor gibi görünüyor.coktan ömerin alevi halt etmesi lazım ama.masallah sanki koca filmde bi alev ile mehtapin kafacikları çalışıyo.inandiriciligini kaybediyor

 25. Anonim dedi ki:

  çok komiksiniz gerçekten 29. haftada aşk namına ne gördükki 30. hafta bu hafta kadar güzel olmayacakmış saçmalayıp saçmalayıp duruyorsunuz şu iki oyuncu hazalla erkan olmasa izlenecek haliniz yok yeminle çok 146. bölüme kadar hiç bir olayı alevin hiçbir rezaletini ortaya çıkarmamış birde üstüne türlü türlü rezillikler yaptırıyorsunuz siz şu 2. oyuncuya şükredin bu diziyi milyonlar izliyosa sizin o muhteşem senaryonuz için değil şuu güzel ekibin Erkanın ve Hazalın aşkına sizin senaryodan bir cacık olmaz der ve kaçar bu A.S.K SEVER….

 26. Vahit Ataman dedi ki:

  severek ve aralıksız izliyorum,Salim parasızlık çekiyor ama sevimin kaçarken eve bıraktığı bir tomar paraya dokunmuyor,

 27. BAHAR dedi ki:

  Dağ fare doğurdu sözü tam bugüne uydu.Mehtabın mafya işleri,Alevin densizlikleri bini aştı,Ömerin Alevin bayılmasına inanması da çok saçmaydı.Zehranın kıyafeti sabahlık mı yoksa kimono muydu? ben anlayamadım.Gece kıyafeti ile hiç ilgisi yoktu.Sözün kısası mayısın son haftasına kadar artık diziyi izlemeyeceğim.Gelecek sezonun da olmayacağını olsa da artık kabak tadı verdiğini düşünüyorum

 28. Adanademirspor dedi ki:

  Anonimin tüm söylediklerine katılıyorum ömer ve zehrayi bu kadar salak yapmayın birazda kötülerin başarısız olduğunu gösterin korayin mektebi alt etmesi alevin işten ve evden kovulması zehranin ninem gibi giyinmeyi bırakması saçını başını azıcık değiştirsin biraz genç gibi spor rahat gösterişli alımlı olması çok sacmaladiniz böyle devam ederse izleyeni kalmayacak ben birdaha izlememeye karar verdim

 29. ..... dedi ki:

  bu diziye sad3ce hazal icin bakiyorm zehra mutlu olacakmiii biktik omerede artik tamemen sinir oluyorumm bu neya alevin oyunlarina geliyor aptalmi bu adamm

 30. Neriman ertürk dedi ki:

  Allah aşkına o mehtapı çıkartın onun yuxunden dızıden soğudum ya sinirlerim bozuluyor o kadını gorunce

 31. Ayşe dedi ki:

  ..

 32. Anonim dedi ki:

  Böyle saçmalık olmaz

 33. Anonim dedi ki:

  Ömer hem zehrayı aleve karşı uyarıpda hemde her seferinde kendisi alevin tuzağına nasıl düşüyor anlamadım saçmalık bu kadarda olmaz bıktık artık.

 34. Hadi dedi ki:

  Alev defol git heter artık am a!?

 35. Mehmet dedi ki:

  Holding sahibi Ömer geri zekalı rolünde oynatıyorlar insanlar bu kadar saf mı filmden soğudum

  1. Anonim dedi ki:
 36. Anonim dedi ki:

  Bencede

 37. Anonim dedi ki:

  Bi nasil bir sey anlamadim aylardir ilkkex yemege vikacallardi onuds sumsuk alev engel oldu ama onunda suci yok hic biri anlamiyor onun nasil bir yilan oldugunu hele omer bir kere yine boyle tuzsk kurmustu bu gidisle bu dizi fazla surmez gibi geliyor demirin gitmesi hiv iyi olmadi o kadar kotu karaltet var onlar gitsin hele alev sinsi cok koyu yaftiklari hic ortaya cikmiyor koca agizli mehtaf onlari gormek bile istemiyoruz onlar cikinca kanal degistiriyorum

 38. Alye soylu dedi ki:

  Allah askina bu ne sadece kin nefret alev yapmasina coook ayip bir okadarda omerin yapmasi dahada ayip bizim turk erkekleri bu yuzfen evlenemez bekar kalirlar kotuleri iyi olarak gosteriyorsunuz cooook yanlis bu diziyi yazani cooook merak ediyorum

 39. Anonim dedi ki:

  Allah askina bu ne sadece kin nefret alev yapmasina coook ayip bir okadarda omerin yapmasi dahada ayip bizim turk erkekleri bu yuzfen evlenemez bekar kalirlar kotuleri iyi olarak gosteriyorsunuz cooook yanlis bu diziyi yazani cooook merak ediyorum

 40. asya dedi ki:

  Ya bu haftanı çokkk merak ediyoruz. 😉

 41. Anonim dedi ki:

  Diziye bak bak bir yemeğe çıkacaklar yine alevvv bakmıyoruz pazartesiden itibaren sinirrlerim bozuldu ya aşk filmi olucak

 42. Anonim dedi ki:

  Alev ve mehtap dizide istenmedikleri halde nasil bu kadar on planda oluyorlar anlamadim kesin bunlarin sevgilileri bu yazi odasi ekibinden bu kadar israrla korunmalari dokunulmazliklari bunu dusunduruyor ikisindende biktik onlarin sahnelerinde ya baska kanala geciyoruz yada televizyonun sesini kapatiyoruz artik tahammul edemiyoruz biktik

 43. nesrin dedi ki:

  Zehrayı merak ediyorum ,baksanıza Alev bile şaşırınca .Ömer ne yapsın böyle bir prensesin karşısında .Ayşenin ellerine sağlık .

 44. Anonim dedi ki:

  Oha diyorum oha öner aleve gene mi papuç bırakacak gerçekten alev sıktı artık bu kadarda olmaz gerçekten ya

 45. Anonim dedi ki:

 46. HAZAL SUBAŞI dedi ki:

  Bu diziye dəli gibi bakıyorum ya fark edinismi arkadaçlar alev kötü zəhra isə iyi giyiyor hər gün ailəcə bakıyoruz nolur ömər alevə söyləsin benim odama girərkən qapıyı döv

 47. Gulce dedi ki:

  Sevimin yaseminicin biraktigi paraya ne oldu salim parayi unuttu galiba borc para aramasi sacma ustelik parayi zehrads yaseminde biliyor hepsimi unutkan senarist arkadaslar

 48. şəhla azeri dedi ki:

  seni çok seviyorum HAZAL

 49. Ülker azeri dedi ki:

  Kızlar küçük bir işim var: 2, 3 saata dönerim:)

  1. Aide baki dedi ki:

   Salam Ülkercim hardasan?kizz

   1. Ülker azeri dedi ki:

    AİDECİM burdayım. Ufak bir işim vardı. Onu hall ediyodum.
    Aide sana 2 sorum var. Sen hangi takımı tutuyorsun? Bide kaç yaşındasın? Hadi öpdüm seni canım:)

    1. Aide baki dedi ki:

     Canim mende seni öpurem 19 yawindayam ali mektebe hazirlawiram.Bakida qaliram ailede 4 uwaqiq.Dersler olduquna gore takimlari izlemiyorum.SEN BES HANGI TAKIMA KATILIYORSUN,ve canim nece yawin var harda qalirsan

     1. Ülker azeri dedi ki:

      AİDECİM ben 18 yaşındayam. Sabirabadlıyım. FENERBAHÇE taraftarıyım:) Hiç bir ünverstye filan hazrlanmyorum:-( Tasarımla ilgleniyorum:) Başka sorun varsa çekinmeden söyle:)

 50. Anonim dedi ki:

  izleyicinin ağzına ömer zehra yapmacık bal sürüp sonra mahalle haytasını dayıyorsunuz aekrana beyninizde yaratığını kötülüklerinizden bıktık alevin hilminin kötülüğü yetmezmiş gibi mafya mehtabı cirkin betonunu kıcık yasemini ekrana dayamanızdan bıktık artık ömerin sevime verdiği parayı zehra salime vermişti onu kullansın salim. bu salim ve kızı her haftamı gündem olur. dizinin konu gündemi neydi unuttular.. şükranın cır cır böceği gibi susmayan cenesinden bıktık artık dizinin adı salim ve sıkıntıları yada her hafta yağmalanan atölye olsaydı. ömer zehra adı altında dayamadığınız kötülüklerden bıktık artık oyuncuyuda izleyiciyide. enayi yerine koymaktan .ömer zehrayı alev karşısında yetersiz bırakmanızdan bıktık hala alevi koruyup kötülük yapmasına müsade ediyorsunuz bu yılan her seferinde 4.ayağının üstüne düşüyor tabi yapımcı ya sevgilisi yada akrabası. nasıl olup sidiyi alıyor ömer zehranın gözünün önünde. başrol oyuncularınızı bu kadar yetersiz bırakamak zorundamısınız hilmi nerden öğrendi asyayı alevin kacırdğını. bu hilmi amzondamı yada sahildemi,yaşıyor neden ekranda iş yeri yada evinin götüntüleri gelmiyor . demir gitti . ERKAN mericinde gideceğinin resmidir siz böyle kötülüğe doymayıp ömer zehra adı altında dizinin konularına dönmesseniz. oyuncular bir bir gider izleyici sadece ÖMER için bakıyor. ama ne ekranda nede konularına dokunuyorsunz yine hilmi yine mehtap. gercekten sıktız ama başak yazı odası ırmak cengel atilla cengiz sizin diizlerinizi ve filmleriniz mi asla unutmuyacağın bunu sakın aklınızdan cıkatmayın az kaldı ERKAN MERİCE SAHİR cıkın yoksa dizidede errandada kimse kalmayacal sizin üç kaatcı insanlar izleyiçi unutmayacak bundan emin bir insan kaş kez kacırılır kaç gez salimin dükanı yağmalanıri adam holdinğ mi ,kim inanız bu sizin mantıksız seneryolarınıza. aleve dokunulmadığı gibi şimdi mehtabı saldılar sahalara ömer vermiyorsa cezasını siz verin ö kötükler sizin gibi karaktersiz yönetmen ve ekibi olduktan sonra ülkelerde ve dünyada bitmez bundan eminiz artık.

 51. Aide baki dedi ki:

  Salam qizlar.Bu heftenin gözel getmesine baxmayaraq,gelen heftede olan kacrilma olayin esidende qanim qaraldi.

  1. Su damlasi dedi ki:

   Ayka sezon finali ne zaman ayy azi 1 ay falan olmayacak

   1. Aide baki dedi ki:

    Salam prlantam mence may ayinda 180 bolumu ile sezon finalina cixacaq,amma hec cixmasa yaxwi olar.

  2. Aylin dedi ki:

   Selam Aide. Evet baya uzucu olaylar olacak ama biz bu dizide neler gördük neler yasadik . Onların yaşadıklarını aynı bizde içimizde hiis ettik. Acilarinida ,mutluluklarinida. .ama bide şöyle bakalım bu uzucu olaylara . Artık Omer o zor zamanlarında hep Zehrasini düşünecek . Zehra Omeri düşünecek . Yani her kötü olayın bir iyi yani vardır .bunları düşünerek bu uzucu bölümleri atlatiriz

   1. Aide baki dedi ki:

    Atlatiriz dimi Aylin,sonu mutluluk olarsa eyer…..

    1. Aylin dedi ki:

     Inşallah .

     1. Aide baki dedi ki:

      Insallah canim

 52. sude dedi ki:

  Resul abi göznüzü sevim böle şeler söleme offf neden mutuluqumuz bi qac gün sürmeyir amma sizona yaqilaşiriq böle şeyilerin olacaqina haziridiq.

 53. Ülker azeri dedi ki:

  Zehracım bende küçük bir tasarımcıyım:) Benide yanına alırmısın? Bak dün larcivet renkli çok güzel bir çanta yapdım:) İstərsən onu da örnek olarak getire bilirim. Sen yeterki gel söyle:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.