Adını Sen Koy 144. Bölüm Analizi 6 Nisan

Sevgi bir duygu çeşididir. Kısaca ilgi göstermeye yönelten duygu anlamına gelir. Ailede sevgiyi, ilgi doğurur. Deyim yerindeyse ilgi, sevginin hem Anasıdır hem Çocuğu.
İlgisiz sevgi, iktidarsız sevgidir. “Seni seviyorum” deyip de sevginin ispatı anlamına gelen ilgi ve emeği göstermeyen biri, sevginin bedelini ödemekten kaçınıyor demektir.
Bedeli ödenmemiş sevgi, haksız kazançtır.

Gece rüyasında Ömer’i gören ve gitme diye bağırarak uyanan Zehra, Ömer’in ona su getirmeye gitmesiyle Ömer’in kendisine oynadığı hasta numarasını öğrendi. Ömer’in yatağındaki o 2 tane sıcak su torbasını ve ateş ölçer cihazını buldu. Ateşinin neden bu kadar yükseldiğini anladı da neden böyle bir oyun oynadığını anlamadı Zehra.

Ömer seni seviyor ve senden ilgi görmek istiyor, senin onunla ilgilenmen hoşuna gittiği için böyle bir şeyi yaptı ona kızma Zehra.

Sevgi kıymet bilmektir. Sevgi değer vermektir. Sevgi bıkmadan beklemektir.
Sevgi sıkılmadan ilgilenmektir.

Ömer Zehrası için su getirdi ve oyununa kaldığı yerden devam etti. Zehra da oyun olduğunu bildiği için Ömer’in uyumaması için elinden geleni yaptı. Yatakta yatmak isteyen Ömer’in üstünü açmak istedikçe Zehra, Ömer hep engel oldu ışığı kapat uyucağım diyerek daha çok yorganı üstüne çekti.

Yaramaz tatlı bir çocuktu Ömer yanakları sıkılıp öpülecek kadar tatlı bir çocuktu o an. Hani küçük çocuklar okula gitmemek için karnım ağrıyor derler ya bizim Ömer de ona yakın Zehra dan ilgi görmek için hasta olmadığı halde ben hastayım diyor ve Zehra’nın ilgilenmesi hoşuna gidiyor. Yaramaz çocuk Ömer 😀

Alev, Hilmi Yılmaz’ın Ömer’e gönderdiği cd yi aldı kendi baktı içinde Asyayı nasıl ve kimlerle anlaşarak kaçırdığı ses kaydı var görüntü var mı göstermediler. Mücevher kutusunun içinde saklıyor Alev cd yi.

Bunu Ömer öğrenirse Alev’in sonu olur.

Zehra kafasına koymuş bir kere Ömer den intikamını alacak bu gece Ömer’e rahat uyku yok anlaşıldı.

Zehra uyumamış Ömer’in uyumasını beklemiş sonrada onu uykusunun en tatlı yerinde uyandırıyor. Rahat nefes alamıyorsun kalp olabilir, sürekli tıkanıyorsun sanki falan dedi ve bizim Ömer panikledi kalp deyince nabzına bakmasını istedi Zehra dan… kısa süreliğine bir panik atak geçirdi Ömer.

Saatim yok deyince Zehra saati almak için yataktan çıkacaktı vazgeçti yoksa yalanı ortaya çıkacaktı.

Zehra dan çekmeceden bir saat getirmesini istedi. Saat Ömer de, Ömer’in bileği Zehra da nabzına baktı Zehra ve ilk şaka olarak 140 dedi. Ömer NEEE diye bağırdı. Zehra da 92 -93 o civarlarda dedi. hem çok korktu, hemde panikledi kıyamam Ömer’e canım sın sen yakışıklı.

Bir ara Zehra odadan çıktı ve Ömer kendini kontrol ediyor ben gerçekten hasta mıyım? Diye. Canım ya kalple ilgili kötü bir anısı var sanırım Ömer’in. ( yanlış hatırlamıyorsam Ömer’in babası hastalanmıştı ve kalp krizinden ölmüştü değil mi? yanlışta hatırlıyor olabilirim? )

Zehra odaya elinde 2 tane sıcak su torbasıyla geldi ve Ömer’in iki omzuna göğsüne koydu. Yandı Ömer. Altında kendi koyduğu ikisi var şimdi birde Zehra koydu iki tane daha etti mi sana 4 tane sıcak su torbası. Kalorifer son sistem yanıyor Ömer’in yatağında cayır cayır. 😀 Allah yakmasın Ömer. Yandın Zehra dan ilgi göreceğim derken gerçekten hasta olacaksın bu gidişle.

Ömer daha fazla dayanamadı ve yataktan çıkıp koltuğa oturdu ve orada üstü açık sabaha kadar uyudu. Boynu ağrımış kıyamam Ömercim. Zehra ya sen uyutmadığın için oldu dedi. Haklı Ömer, Zehra uyutmadın.

Zehra da Ömer’in yatağının üstünü açtı ki, kendisinin yalanını öğrendiğini bilsin yüzleşsin diye sonra üstünü tekrardan örttü çünkü; Ömer’in Ayşe’ye neden uçağa binmedin abi sorusuna midemi bozmuşum da diye verdiği cevabı hatırladı.

Sonra kendisine bir soru daha sordu; hasta değilse o zaman uçağa neden binmedi?

Senin için binmedi Zehra. Ömer seninle küs ayrılmak istemediği ve seninle barışmak istediği için o uçağa binmedi ve sen bu sayede onun hayatını kurtarmış oldun. Sen şimdi bilmiyorsun ancak öğreneceksin.

Ömer de Zehra odadan çıktıktan sonra yatağı kontrol etti. İyi görmemiş dedi. Hu hu komşu Ömer, Zehra çoktan gördü de senin haberin yok yakışıklım.

Ökkeş amcam gelmiş hoş gelmiş sefalar getirmiş. Zehra’nın hazırladığı çayı afiyetle içiyor maşallah. Ökkeş amcam köy hayatını seviyor kim sevmez ki Ökkeş amca? bende seviyorum köy hayatını o ıhlamur, iğde ağaçları mis gibi kokar harikadır açık hava da çay da içmek, yemekte yemek hele sacda sıcak sıcak mis gibi ekmek yapmak, üstüne tereyağ sürüp yemek mis Allah olsa da yesek şimdi.

Zehra sabah kahvaltısını hazırlamış, Cevriye hala öve öve bitiremedi Zehra’yı ve eşine de tepside kahvaltı hazırlamış. Odalarında başbaşa yiyecekler.

Ömer leptopuna bakıyordu Zehra aldı elinden ve Ömer kahvaltı tepsisini görünce çok sevindi çok acıkmıştım dedi ve Zehra onun bütün iştahını kaçırdı oyunu hatırlatıp. Ömer için sebze püresi hazırlamış Ömer onu yedi tadı çok kötüydü yüz ifadesinden anlaşılıyordu. Ancak dili güzel olmuş dedi Zehra üzülmesin diye. Yüzünden tadını beğenmediği anlaşılan Ömer’e Zehra içinden oh olsun dedi.

Zehra Zehra sen hiç hasta olmadın bugüne kadar ne şaka? nede gerçekten? çok merak ediyorum senin bağışıklık sistemin nasıl bu kadar kuvvetli? bunun bir sırrı olmalı? varsa bir söylesen şu kardeşciğine olmaz mı Zehra? sen hasta olduğunda Ömer ne yapacak? çok merak ediyorum doğrusu? Yoksa sen hiç hasta olmazmısın Zehra?

Nihat’a benden kocaman bir alkış yapacağım dediği işi yaptı helal olsun sana Nihat. Zehra için bir internet sitesi kurdu. Ayşecik niye naz yapıyorsun eşin o öpücüğü çoktan hak etti. Afferim sana Nihat. Alkış birkere daha benden sana.

Leyla Demir’e mail gönderdi ne zaman döneceğini öğrenmek istedi. Gönderdikten sonrada göndermeseydim merak ettiğimi düşünecek dedi. Merak ediyorsun işte leyla. Gelen cevapta geliş tarihi belli değilmiş. Demir işlerini biran önce hallet ve dön sensiz olmuyor.

Ömer çalışmak için odasından eşyalarını alıp çıkacakken, Zehra yolunu çevirerek nereye diye sordu? Ömer de çalışacağım dedi. Zehra da hasta hasta mı? deyince Ömer hasta değilim ki dedi. Yakalandın sobe Ömer 🙂

Ömer çalışma odasına kaçtı. Mert geldi ve Zehra sayesinde 2 günde iyileştin dedi bunun için ne yapacaksın dedi?

Ömer de ne yapmalıyım diye soruyor?

Mert de güzel bir akşam yemeği olabilir dedi. İlk buluşmada gittiğiniz yer gibi dedi.

Ömer le Zehra’nın ilk buluştuğu yer nere var ki? hastanede çarpıştılar, şirkette karşılaştılar. Ömer bir şirket için sarı ceketiyle Zehra yı şirkete götürmüş saatlerce arabada beklemişti Zehra öğlen yemeğinde de simit yemişti. evde Ayşe nin hazırladı akşam yemeğinden başka bunların ilk buluştuğu yer nere var? mahallede köşe başında hep Ömer arabada bekledi Zehra yı. Ayşe ile leyla ile öğle arasında çay içtiler hiç başbaşa bir yer yok ki ? dağ evinin dışında onda da Ömer vurulmuştu.

varsa da ben hatırlamıyorum?

Mert Ömer’in Zehra’ya yapması gereken 3 şey var bunları atlama Mert.

1) Çiçek

2) Özür

3) Teşekkür

bunları unutturma şu unutkan Ömer’e Mert. Öyle kuru kuruya bir akşam yemeği olmaz.daha öncede dedim Ömer alacak hediyesini, çiçeğini çıkaracak eşini güzel bir akşam yemeğine orada güzelde bir dans edecek Zehra ile oh mis bizde seyredeceğiz, özrünü de dileyecek, hediyesini de verecek, teşekkürünü de edecek tamam mı Mert? öyle kuru kuruya bir yemek yok. hem Alev den sıra gelir mi ki onlara ?

Ayşe Zehra’ya Nihat ile yaptıklarını anlattı. Zehra yeni bir yola giriyor. Bunu Ömer’e Zehra anlatacakmış. Zehra önce o bana neden numara yaptığını söylesin sonra söylerim dedi kendi kendine ve sonra Ömer’in yanına çalışma odasına gitti konuşmak istedi.

Ömer işim var dedi mail atmam gerek dedi erteledi.

Zehra da ısrarla vede açık açık sordu uçağa neden binmedin?

Ömer içinden şimdi değil yemekte söyleyeceğim dedi.

Alev de her zaman ki gibi kapıdaydı ve Zehra için bir plan düşündü hain Alev.

Ömer de yanlış anladı dedi. Eee sen söylemedin Ömer.

Alev Hain planını hemen devreye soktu sanki telefonda birisiyle konuşuyormuş gibi yaparak, oysa kimseyle konuşmuyordu. Ömer benim sayemde kurtuldu dedi bunu Zehra’nın duyduğundan emindi. Ben ihale toplantısına gitmeyince o da gitmekten vazgeçti, biz çok iyi bir ikiliyiz, birbirimizden ayrılamayız dedi. Bu sözleri Zehra duydu çok üzüldü nede olsa Ömer’i seviyor Zehra kendisi için değil de Alev için gitmediğini öğrenince üzüldü.

Odasına çıkınca Zehra neden diye soruyor? Ömer’in kendisine neden yalan söylediğini merak ediyor? Alev’in oyununa geldi Zehra. Leyla Ömer için kim için gitmedi acaba diye imalı bir şekilde sormuştu cevap Alev olunca üzüldü Zehra da cevap yalan Zehra boş yere üzüyorsun kendini.

Ömer geldi odaya, bana neden döndüğümü sormuştun dedi.

Zehra da; beni ilgilendirmiyor önemli olan dönmüş olman, yaşıyor olman. Söylemene gerek yok ben zaten biliyorum dedi. Odadan çıktı.

Ömer şaşkın onun için dönmüş olduğumla ilgilenmedi bile umrunda bile değil dedi. Yine sil başa döndük şu iletişim probleminizi bir çözemediniz gitti.

Alev solanda Zehra ile konuşuyordu ki, Ayşe geldi ve müjdeli haberi verdi bunu Alevde duydu. Zehra çizimlerini yapacak imalata geçilecek ve web sitesi üzerinden satışı yapılacak Zehra para kazanacak.

Alev buna izin verir mi asla o web sitesini çökerteceğinin mesajını verdi. seni bu eve bağlayan her şeyi teker teker çökerteceğim dedi. Bak Alev ya uslan cici kız ol yoksa sen kendi kendini imha edecek çökerteceksin haberin olsun.

Salim usta sen ne yapıyorsun? Ayağına gelmiş fırsatı ellerinle tepiyorsun iş veriyor adam alsana hey yarabbim ya off. Bir yerden başlamazsan da böyle olmaz. Parayı çaldırmışta, işi teslim edememişte vs.vs. bahanelerle olmaz.

Koray dükkana gelen Mehtap’ın adamının tuzağına düştü. Ömer hani sen şu Mehtap’ın icabına bakacaktın unuttun gitti. Sen unuttun o da mahallede istediği gibi at koşturuyor huuu Ömer duy sesimi bak şu Mehtap’ın icabına.

Leyla Zehra yı ziyarete konağa geldi. Demir’in gönderdiği mailden gelmeyeceğini düşündüğünü söyledi. Zehra da işleri netleşsin döner dedi inşallah döner baksana Zehra ayrılık Leyla’nın Demir’i özlemesine neden olmuş iyi olmuş.

Zehra da Ömer’in numara yaptığını anlattı. Leyla da neden uçağa binmemiş deyince Alev yüzünden binmemiş dedi.

Ömer cd deki bilgilerden yapanın Hilmi Yılmaz olduğu bombanın ise onunla bağlantısını kanıtlayamadılar. Güvenlikçi adam hakkında da bilgiler varmış cd de Alev değiştirmişti bu cd o cd.

Zehra Leyla ya kahve almaya gidiyordu ki, Cevriye hala ile karşılaştı ve hala Hediye ablada ki kahve kocanın onu götürmeye mi geldin dedi? Sen götür dedi. Zehra kahveyi Ömer’e götürüyordu ki,

Ömer çalışma odasında Demir ile konuşuyor ve Demir’e Zehra için döndüm onun sayesinde hayattayım dedi.

Bunu da Zehra duydu benim için mi diye soruyor?

Evet Zehra senin için Ömer uçağa binmekten vazgeçti. Seni üzdüğü kırdığı için bu şekilde seni bırakıp gitmeye gönlü razı gelmediği için döndü iyi ki de döndü. Bak sana olan sevgisi onu hayatta tuttu yoksa ölmüş olacaktı gördün duydun Zehra. Ömer senin için döndü kıymetini bil kocacığının onu pamuklara sar sarmala tamam mı Zehra.

Aşk; Bilmektir Ey Sevgili! Bir Tek Yarı Bilmek Onu Candan Daha Aziz Bilmektir. Ondan Gayrı Bildiklerinin Hiçbir Şey Olduğunu Dünyanın Onunla Mana Bulduğunu Bilmektir. Onun Selamı ile Gelen Bela Olsa Eyvallah Diyebilmektir.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 144. Bölüm Analizi 6 Nisan (35 Yorum)

 1. CANIM BENİM bende sizi seni çoook özledim.Tamam canım senimi kırıcağım;) Sadece biraz deyişiklik yapmak istedim.Arada bende oluyor öyle şeyler.Nasılsın ne yapıyorsun canım?Hüsü bir tatlı bela resmen.O kadar yaramaz olduki bütün günü peşinde koştur koştur bitiyorum.Bizde seni çooooxlu çoooxlu maç öpürük xalası:)

 2. Kızlar ben izleyemedim amcamın oğlu askerden gelmiş o kadar misafirimiz varki .sadece resimlerine bakdim seslerini duymadım lütfen biri bana soylesin alev Zehrayla ne söyledi ve sonda Omer Zehraya ne dedi . Yoksa meraktan ölurum lütfen lütfen lutfen

  • Omer zehra ya bir sey soylemeden dizi bitti, alevde zehraya omer dosda dedi zehrada sessizce agladi telefon elinden dosto ve konaga donelim dedi , cok ozocoydo allah bo yazicilarin belasini versin bir haftadir yemek sehnesini reklam ediyurlar 15 dakika kalan haberi deyisib , yemek olmadi diyorlar , ama hakli lar conko seyrcinin agzini okomoslar bizim net tavir koymamiz lazim ki maalasef koymiyoroz

  • Aslinda bende sonunu pek izliyemedim Aylincim yemek yapa yapa izledim az daha yemeyi yakicakdim )izlediyim kadarini anlatiyim eksikleride Aslicimin analizinden okursun )Omer gec kalinca zehra aradi alwv cadolozu acdi zehra gec qaldin merak etdim hersey yolundami dedi alevde zehra omer dusda dedi uzuldu konaga geri dondu agladi yazikya omer geldi ama bisey soylemeden dizi bitdi yine bize merak icinde pazartesini beklemek kaldi anlican Aylincim ..bide haftalik fragmani yine carsamba yayinliyolarki artik hic manasi kalmiyo zaten iki bolum izliyince fragmanin yarisi gorduymuz sahneler oluyo pazar yayinlasalar keske..

  • VEFA prensesim hoş geldin:) Seni baya özledim ya:) Kız ne o inglizceyemi geçtin. Ama fabrika ayarlarına dönersen iyi edersin:) Çünki ben seni olduğun gibi seviyorum:) Tatliş Hüseyinim ne yapyor? Onuda maç, senide maç ediyorum:)

 3. Bir haber aldim iyimi kotomo bilmiyurom, erkan meric power turk 20adli programin sonocoso olmos , diyular haftalik bir programda konok gibi olcak ama ben neyin nesini bilemedim

  • nerede tv de mi? radyoda mı? hangi gün? saat kaçta? ne zaman ? ay çok soru sordum değil mi? Ir kusura bakma ne yapayım merak ettim 😀

   • Bende meraktan catladim . Ama bilmiyorum nerde yapacak sunuculuk power müzik kanalında olacağını biliyor da , Ama radyodaki yoksa tv mi onu bilmiyorum . Erkan Mericin kendi inistaqram hesabına yazmışlardı bazı arkadaşlar tebrik ediyorlardı. Kaski bizde bilseydik nerde yapacak izlerdik .

    • Aylin canim bi sey oyrenirseniz yazin lutfen benim instgramim olmagi icin bakamam eyer yazarsaniz bende izlerim yada dinlerim.Erkan Mericinde proqrami boyle cok izlenir biz hayranlari tarafindan boylece onu cekemiyenler gorur Erkan Meric ne kadar hayrani oldugunu)

   • Aylinin dediyi gibi bende instagramda okodom hala kononon ne oldogono bilmiyorom once sasirdim diziden ayrildi diye sonra yine bakdim sonmos ve donmos hem erkan meric hem adini sen koy resmi sayfada gordom

  • İr yazdığına çok kırıldım. Nolmuş biz kız kızaymışıksa. Kardeşimin yani senin yerin bende ayrı.Ben her kes gibi seninde yorumunu burda ve diyer sayfalarda görmeyi çok seviyorum:)

   • Ulkercim ben oyle dimek estemedim, dediyim oydo ki bir erkeyin bayanlar arasina girmese hos diyil , yoksa elbette kardeslik devsm ediyor

 4. Asilim coq şükür analizi görmeyice coq qoruqdum coq şükür analizi birazda gec olsaydi şmidi ben hasitahanali olacaqdim.

 5. Ben ortam kiz kiza oldogondan fazla yurom yazmiyorom ama hem analizi hemde arkadaslarimin yuromono ilk ben okuyorom o comleden sizin , aylinin , ulkerin, lale turkmenin , fatinin yuromlari benim icin cok onemli, lale hanimin diyer sitede yazdiklarini da cok ragbetle okoyurum , tekce ben diyil diyer sitenin kadrosoda lalenin yazdiklarina giymet veriyorlar, ama ben o sitede istisnalar haric yurom yazmiyorom , bo arada demirin diziye donme haberi ve omerle zehranin yemeye gitme haberi ve o comleden omerin alevi kendine goronmeme uyarisi haberide bo gon cika geldi gozonoz aydin arkadaslar, bir birinizin giymetini bilin

  • Teşekkürler Merhaba Ir, senin yorumların bizler için önemli. evet çoğunluk bayanlar olsa da bu diziyi seyreden erkeklerde var ve sen onlardan birisin bir erkeğin gözünden diziyi görmek bu anlamda senin yorumların daha değerli.
   yazdığın için bizlere değer verdiğin için çok teşekkürler Ir.
   güzel haberler içinde ayrıca teşekkür ederim sağolasın.

  • Cok teşekkur ederim sizin yazdiklarinizda benim icin onemli. Sizin gibi insanlardan bu sozleri duyunca mutlu oluyorum.

 6. ASLICIM diyer sayfadakı yorumlarını şimdi gördüm. Çok şükür iymişsin:) Her zaman iyi ol…!

  • Faticim bu soru beni ölürecek. Allah aşkına sen erkekmisin yoksa kız? Eyer kızsan niye ismin erkek ismi? Hayır erkeksen o zaman niye yorumlarını kız gibi ince, narin yazıyorsun? Senin hakkında bildiyim sadece şu. Azerisin ve qaliba 2 evladın var:) Allah analı babalı büyütsün:)

   • Ulker azeri canim men 26 yasinda iki ogul anasiyam ve sene fati adinin kisi adi oldugunu kim dedi hec esitmemisem fati.eslinde adim Fatimedi yakinlarim mene fati dediyi icin fati yaziram.. yorumuna cok guldum ))neden daha once sormadin soylerdim..ya bende bisey duydum hazal subasinin sadece 190 bolumluk anlasmasi oldugunu sonrasinda guzellik yarismasina katilicani bu durumda ne olur (eger yalan haber diyilse)yeni sezonda zehrani baska birimo canlandiricak?lutfen bilginiz varsa yazarmisiniz cunki ben Erkan Meric ve Hazal Subasi yoksa izlemem dizini..youtubede bi video var izledinizmi kizlar Erkan Meric sekerli pizza yapiyor ay o kadar komikki o kadar guldum orucluydum ac oldugum icin asabidim Erkan Meric beni cok guldurdu sinir minir kalmadi bende hele “kapilara kafa carpiyorum”dediyde kah kahayi patlatdim))ne kadar samimi komik uzuguler insanmis dizide ne kadar ciddi.ay cok yazdim konu nerden nere geldi her neyse ben kadar iftara hazirlanmam gerek kizlar hadi baaay

    • FATİMECİM beni bitib tükenmeyen sorulardan kurtardığın için çok teşekkür ederim:) Allah sanada evlatlarında uzun ömür ve güzel hayat nasip etsin. Artik sende benim ürekparemsin;)

     • Sende benim melek kalbli ulkercim)ama sen bana hic sormadin bitmeyen sorular dedin yada sordun ben okumadin herhalde

   • Sen bizim icin deyerliysen yazdiklarinda deyerli vaktini ayrip analiz yaziyorsun inan bana hic dizi izlerken o kadar heycanlanmiyorum senin analizini okurken hem heyecanlanib hemde siritiyorum ))her gece yatmadan okuryorum mutlaka(bolumleri kacirmadigim halde)ama analizin cikmadigi gorunce merak etdim ama vakit bulamadim yazmaya malum iki tane yaramazim var))

 7. Ilk yorum benden qaliba. Her türlü acısına ramen ask güzeldir her halde. Baksanıza insana neler yaptırıyor. Omer hastalık numarası yapacagim ,Zehranin ilgisini çekeceğim derken , gerçek hasta olacaktı. Allah korusun . Zehrada hiç altda kalirimi . Neler yaptdi Omer beycigime. Hele o sebze puresi yokmu , Omer Onu yerken yüzünü oyle bir hale saldiki vallahi içim acıdı. Demirin yokluğu baya bir hisetdirdi kendini. Ama Mertde Omere guzel bir fikir verdi . OMERLE Zehranin ilk bas başa yemek yediği yer,seninde söylediği gibi ,hani şirket için yemeye gitmişlerdi ya ,orda Omer Zehrayla restorana getdi . Zehra yemek yemedigi için Omer kalktı gitti ve qarsona bir şeyler söyledi ve qarson Zehrayla domates ,peynir getirdi . Ama orda simit ve ya ekmek oldugunu hatirlamiyorum . Omerde Zehraya dediki “sevdigini soylemisdin ” ve Zehra yedi .şimdi bilmiyorum Omer yinede o restorana götürürüm Zehrayi. Ama nereye olursa olsun ,sonu guzel olsunda .kardeşim bu dizide Mehtap kotuluk üreten makine, Alevde Mafya anasi olmus arkadas. Bu kadınların aklına her türlü kötülük geliyor . Ama Allah her Zaman iyi insanların yardımcısı oluyor . Kötü yaptığı kotulukle kalıyor . Alev kötü olani yapdida ne oldu ? ZEHRA ne güzel Omerin kendi ağzından duydu gerçeği . Sağ olsun Cevriye hala iyikide israr edib kahveyi Zehradan gönderdi.

  • aşk güzeldir herhalde onu ancak yaşayınca anlayacağız sanırım canım.
   sevdiğinin ilgisini görmek hoşuna gidiyor Ömer beyimizin. eline dokunmak, ona sarılmak hasta haliyle ellerinden su içmek hoşuna gidiyor yaramaz çocuk Ömerin.
   püreyi sevmediği tadını beğenmese de gıkı çıkmadan yedi hemde güzel olmuş diyerek, sevgi bu işte sevdiğinin elinden zehirde olsa yemek.
   Demirsiz Ömer olmaz asla demir dönmeli dönsün. Demir dön abicim bak ne olur dön. daha ne söyleyeyim ben dön işte 🙂
   Ömer ile Zehra o şirket için gittikleri yemekte simit yedi Zehra. onu çok iyi hatırlıyorum Ömer az pişmiş et istemişti. Zehra bir şey istememişti. aynısından demiş yemek gelmiş Zehra yememişti sonra Ömer garsonla konuşmuş simit eşliğinde kahvaltılıklar gelmişti de Zehra o simiti yemişti.
   birde şey var şimdi aklıma geldi gemi miydi neydi denizde açıldıklarında Zehra makarna yapmıştı da onu yemişlerdi birlikte. sakın bunlar yine denize açılmasınlar yemek için olur mu olur 🙂
   Allah her zaman iyi insanların yardımcısı da kötüler yüzünden çok canı yanıyor insanın. sonra Allah güldürüyor.

 8. ASLI tatlı delim analiz baya gec çktı. İyisin dimi? Yani yeni bir hastane macerası yok İnşallah.
  Bu arada analiz güzel. Tatlı-tatlı olmuş;) Eline salık;)

  • Kız Ulker sen bu sitedeki uyuyorsun . Hangi sayfaya baksam ilk senin adin geliyor . Bende kendini öve öve yazmışım ilk yorum benden diye

  • Ben geldim biraz dışarıda dolaştım hava aldım yürüdüm geldim iyi geldi biraz olsun hava almak rahatladım.
   Ülkercim ben bir karar verdim delilikten istifa ediyorum, hatta ettim gitti 🙂
   şu iyisin dimi? Ömer’in cümlesi Allah’ım güldürdün beni ülkercim. biran Ömer yazıyor sandım ( iyisin dimi ) yi çok tatlı söylüyor Ömer.
   bir hastane macerası yok canım olmasında mümkünse kaldıramam bir daha.
   öyle bir şey olursa ki inşallah olmaz Resul abim söyler size.
   öptüm tatlı ülkerim.
   bu arada ben delilikten istifa ettim unutma tamam mı:)