Adını Sen Koy 143. Bölüm Özeti 5 Nisan Tüyoları

Adını Sen Koy 143. Bölüm Özeti

Mehtap Zehra’ya zarar veremeyeceğini anlayınca Zehra’nın ailesine zarar vermek için Beton’u görevlendirir. Salim ise inşaat işinden yüklü miktar para almıştır. Beton kapkaç yaparak Salim’in elinden parayı alır. Kızının ve Koray’ın düğün parası olarak baktığı parayı kapkaççılara kaptıran Salim ise çok üzgündür.

Zehra ise babasının yaşadığı bu kötü olayı haber alınca Ömer’i bırakarak mahalleye gider ve bu zor zamanlarında babasını yalnız bırakmak istemez. Zehra’nın mahalleye gitmesi Zehra’nın ilgisi ile şımaran Ömer’i üzer. Ömer, ilginin kendisinden uzaklaşmasından hoşnutsuzdur.  Ömer hasta rolü yaparak tekrar Zehra’nın ilgisini çekmek ister. Zehra ise Ömer’in hasta rolü yaptığını anlar ve küçük çaplı bir intikam almak için harekete geçer.

Hilmi’nin gönderdiği zarfta Alev’in yaptıklarına dair bilgiler yer almaktadır. Alev paketin Ömer’in odasında olduğunu öğrenir ve hemen panikle Ömer’in yanına gider. Alev Hilmi’nin tuzağına düşecek midir?

Alev, Hilmi Yılmaz’ın restini görmüştür. Alev uçak kazasında kaybetmediği Ömer’i az daha gelen belgeler ile kaybetmek üzere iken son anda çalışma odasın duran belgeleri Ömer’den önce almıştır. Belgeleri gören Alev adeta şok olur. Bu zamana kadar yediği tüm naneler önündedir. Alev son çare olarak Hilmi Yılmaz ile konuşup anlaşmaya ve kendini kurtarmaya karar verir; ancak Alev’in kırmızı noktaları vardır. Öncelikle Ömer’e bir şey olmayacaktır. Alev’in Ömer konusunda ki sözleri Hilmi Yılmaz’ı düşündürür. Oğlu Mert’in de Ömer’iin ölümünden sonra kendisinden uzaklaşacağını gören Hilmi Yılmaz Ömer’i öldürmekten vazgeçer.

Adını Sen Koy 29.Hafta Fragmanı

Adını Sen Koy dizisi 5 nisan çarşamba günü 143. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy dizisinde telif haklarından dolayı 5 nisan özetini şuanda paylaşamıyoruz ancak Adını Sen Koy dizisinden şimdilik bir kaç tüyo paylaşalım.

Adını Sen Koy’da Hilmi Yılmaz bu hafta Ömer’le değil Ömer’e destek veren Alev ile uğraşacak. Ömer’i kaybettiğini düşünen Alev Hilmi Yılmaz’a sert çıkar ve ortaklığı bitirmek istediğini söyler. Hilmi Yılmaz Alev’in kendine itaatsizliğini karşılıksız bırakmayacaktır. Alev’in arkasından iş çevirdiğini gören Hilmi Yılmaz Alev’i gözden çıkarır ve bu zamana kadar Alev’e yardım ettiği olaylar ile ilgili belgeleri Ömer’e gönderir.

Aslında Hilmi Yılmaz’ın amacı Alev’i kaybetmek değildir; zira Alev ilerleyen günlerde çok işine yaracaktır; ancak gözünü korkutmakta şarttır. Alev ise son anda Ömer’e gelen belgeleri öğrenecek ve Ömer’e ulaşmadan alacaktır. Ömer’i kaybetme korkusunu iki kez yaşayan Alev için artık işler çok daha zordur. Alev’i itaati altına alan Hilmi Yılmaz Ömer’i yeniden kaçırmak için yeni bir plan yapar.

Diğer taraftan Ömer bu hafta Zehra’ya olan aşkını açık açık ortaya koyacaktır. Zehra ise Ömer’in bu aşkını karşılıksız bırakmayacaktır; ancak ikili arasında küçük çekişmeler ve intikam almalar da olacaktır. Bu Hafta Adını Sen Koy’da en çok seveceğimiz haftalardan birisi olacak; gelecek hafta ise Hilmi Yılmaz belası tekrardan Ömer’i kaçıracak.

Zehra mahalleye döner. Mahalle de Koray para biriktirmek için gece gündüz çalışırken Yasemin’in aklı ise Koray’a bu konuda yardım etmektir. Mahallede yaşanan sıkıntı Zehra’nın ilgisini Ömer’den alır. Zehra mahallede ki sıkıntı ile ilgilenirken Ömer Zehra’nın dikkatini ve ilgisini tekrar üzerine çekmek için hasta rolü yapmaya başlar. Bu yakınlaşma ikilinin bir birlerine duygularını açmaları için olanakta sağlayacaktır.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 143. Bölüm Özeti 5 Nisan Tüyoları (81 Yorum)

 1. Alev in daha kötülükleri çıkmaz ise ortaya ömeri öldürtmez ama zehrayı büyük bir zevkle harcatır bide mertin ilgisinin farkına varırsa

 2. Adını sen koy dizisinde mehtap denen pislik ve tasmalı iti beton adisi iğrenci dizide artık cezasını çeksin.adi alevin yaptıkları ortaya çıksın.şu mehtap denen iğrenç sesli ve iğrenç dudaklı şerefsiz müsveteyi ÖMER neden hapse attırmıyor.artık mehtap şıllığı ve beton tasmalı ceza evine atılsınlar. alev Ömere niye dokunuyor. Ömer buna niye izin veriyor. Zehrayı seviyorsa alevi tamamen uzaklaştırması gerekiyor.iğrenç alev Ömerin hiçbir şeyi değil onu orda tutuyorlar. mehtap pisliği ceza evine girsin artık.

 3. Adını sen koy dizisinde mehtap denen pislik ve tasmalı iti beton adisi iğrenci dizide artık cezasını çeksin.adi alevin yaptıkları ortaya çıksın.şu mehtap denen iğrenç sesli ve iğrenç dudaklı şerefsiz müsveteyi ÖMER neden hapse attırmıyor.artık mehtap şıllığı ve beton tasmalı ceza evine atılsınlar. alev Ömere niye dokunuyor. Ömer buna niye izin veriyor. Zehrayı seviyorsa alevi tamamen uzaklaştırması gerekiyor.iğrenç alev Ömerin hiçbir şeyi değil onu orda tutuyorlar. mehtap pisliği ceza evine girsin artık.

 4. ARTIK HİLMİ KACIRMA MEHTAP SALİM ARTIK DİZNİN TADINI ETRİKALARLA KACIRMALARLA DİZİNİN TADINI KACIRMAYIN LÜTFEN DİZİNİN KONULARINA DÖNÜN YAHU NE KADAR DAHA UZATMA POLİTİKASI DEVAM EDECEK ANLAMIŞ DEĞİLLİM. YENER BİTTİ ŞİMDİ MAFYA MEHTAP ÇOK SAÇMA VE ANLAMSIZ KONUŞAMAYAN BETON ÇOCUK GÜLER YAHU YAPMAYIN LÜTFEN HAHA İNANDIRICI MANTIKLI SENERYOLARLA GELİN.

 5. Film profösörü geçmiş olsun. Kendine dikat et. Sen bize lazımsın.
  Bu arada tüyoların yine harika:) O kadar güldüm ki, annemden terlik yedim. Kardeşimde sen delirmişsin diyor. Keçmiş olsun dileklerin içinde teşekkür ederim:) Bide yorumunun içinde ismimi görünce çok şaşırdım. Sen genelde bizlerin isimlerini yazmazdın yani o yüzden şaşırdım:)
  Güzel arkadaşım biz genelde en son çkan sayfada toplanırız ve oraya yorum yaparız. Sende bundan sonra tüyolarını en son çkan sayfaya yaz. Ki, her kes görsün:) HOŞCAKAL;)

  • Tşk ederim güzel sözlerin için.Evet ben isim yazmıyorum ama senin hem baban hemde kendin hasta olunca yazmak gereği hissettim.Zehrada ilk bölümlerde annesinden terlik yiyecekti 🙂 Sende buranın zehrası oldun 🙂

   • Film pröfösörü sen harikasın ya:) Bir anda beni Zehra yapdın:) Ama ben Zehra kadar sakin, masum, suskun birisi diyilim haberin olsun:) Benim ismimi yazarak şereflendirdiyin için de tekrar teşekkür ederim:) Ya yemin ederim senin yorumunu okuyunca kendimi çooooook mutlu hiss ediyorum:)
    Film pröfösörü gel ya sana sarılıcam:) Bide öpücem:) İster kız ol, ister erkek ol. Hiiiç umrumda diyil:)
    Süper insansın:) SENİ ÇOK SEVİYORUM:)

 6. Ya arkadaşlar taktınız aksiyona aksiyonsuz diz mi olur evet var başka aksiyonlu diziler ama ben adını sen koyda da aksiyonu seyretmek hoşuma gidiyor

 7. Ya film proföseri koptum gülmekten eşim sen demircili saba sabah diye kızdı ve hala gülüyorum

 8. bir dizi de, kacırma sahnesi kaç kez tekrar takrar servis edilir. bu kadar acemi olamazsınız.değilmi, gündüz kuşağı dizisi genelde bayanlar izliyor. ve bayanlar da yeterince aksiyon yaşıyor zaten.gün içinde ailesiyle.eşiyle işyerin de, yada akrabsıyla yada çocuklarıyla bu kadar aksiyon yaşatmanız şart mı, bayanlara atilla bey yapmayın lütfen. aksiyon izlemek isteyen diriliş ve diğer dizilere bakarlar.rica ediyorum bu konuları göz önünde tutun dizide fazla aksiyon .başka aksiyonlara sebep oluyor kumanda ya çocuklara yada.tv. ye gidiyor sonrası.malum hiç iyi olmuyor lütfen mehtap beton kötülüğüne son verin. ve
  zehranın boynundaki kolye konusuna girin sezondan önce saygılar.

 9. Herkese iyi aksamlar.Merak eden arkadaşlar için söyliyim verdiğim isabetli tüyolar yüzünden sürekli senaryo değiştirmek zorunda kalan senarist ve yapımcı bizim köfteci çırağınin bu işte olduğunu anlayınca köfteciden ayrilmislar artik yemekler 1 tl tavuk donercide☺ bende oranin bulasikcisiyla ahbap oldum bundan böyle tüyolar ondan.Hemen merakınızi gidereyim güzel 1 bölüm seyrettik.Zehra da ömerde aşkından artik eminler.Zehra ömeri hasta sanip etrafindan ayrilmamaktadir.ömerde bunu sonuna kadar kullanacaktır.ömer tlf la demiri arar.demir abd ye ulaşmıştir.tlf da demire olanları anlatan ömeri duyan zehra işletildigini anlar.ömere o da şaka yapacaktir.gece uyurlar.daha dogrusu ömer uyumaktadir.zehra bir Sürahi suyu ömerin yatagina sessizce döker.sabah ıslak yatakta uyanan ömer altına işedigini düşünür ve cok utanır yataktan çıkmaz.zehra bunu bildiginden ısrar eder.karsilikli yorgani çekerler yorgan acildiginda ömer kıpkırmızı olur.zehra buna çok güler.Bu arada alev hilmiye çok kizmistir.üzüntüsünden akşam yemeğini çok kaçırır diyetini bozar yemekte kurufasulye vardir.alev yemekten sonra salonda tek başına kalır.bu arada kurufasulye gaz yapmıştır.sessizce yellenir.kimse nasilsa duymayacaktir.o sırada salona cevriye hala gelir.alev telaşla salondan kaçmak ister.cevriye kuskulanir bu durumdan birazdan kötü koku burnuna gelince nedenini anlar.aleve gülerek parfümün ne marka der?alev durumdan. kurtulmak için lagimmi patlamis der.cevriye halada evet senin lagimin deyince akev le cevriye saçbaşa kavgaya tutuşur.tüm konak ayaklanir kavganin nedenini öğrendiklerinde alev hediyeyi suclar.fasulyenjn gazini almamış der.hediyede sen kendine sahip degilsen benim.sucum ne der ve ağlar.bugünlük bu kadar.yarina kadar kalin saglicakla..bu arada bende grube yakalandim.salgin var.herkese cokgecmis olsun…

 10. Gene fragman yok
  Ya artik kac bölüm kac hafta oldu
  Bir düzene koyulmadi fragman olayi

  Gündelik fragman dan vazgectik ama bari haftalik fragmani düzenli verin

  Nasil olur böyle birsey

 11. Harika bi bolumdu sonunda gormek istediyimiz sahneler qaribim omer nasilda sasirmisdiyaa..)Aslicim analizini sabirsizlikla bekliyorum uyuyadan mutlaka okumam lazim..bolum izledim ama senin analizini merak ediyorum hele arada siir ask sozleri yaziyosun ya bayiliyorum onlari bende whatsaap durumumda yaziram coguzaman ve hemen video indirdim zehranin omere sarilma anini ustunede sarki yazib whatsap durumumda paylasdim (baska sosyal mediam olmadigi icin yanliz whatsappda paylasiyorum)yazdigim sarkilar sizce nasil kizlar o sahnelere uymusmu fikrinizi soylerseniz sevinirim…. omerin odaya gelene kadar sahneye “űsuyorum aldirma”sarkisini yazdim zehranin omeri gorub boynuna sarilma sahnesinede “haram geceler” sarkinin basini yazdim
  “Aklim basimda deyil ki
  sebebini bilmiyorum
  bize nazar deydi inan
  adim gibi biliyorum
  yine bana haram geceler
  senin icin agliyorum”nasil sizce??

  • Fati canim onlarin askina butun sarkilar siriler yakisir . Sen paylas bende haftanin 4 gunu Zehra Omerin fotografini paylasiyorum vatssap durumumda .

 12. Gozunuz aydin A.S.K severler gunlerden pazartesi ve dizimize 1saat kaldi sabirsizlikla bekliyorum baslamasini..umarim beklediyimize deyer bi bolum olur bu hafta ask goruruz artik insAllah

 13. Bu gun günlerden pazartesi . Bir geldin pazartesi kendinle ASK getirdin . Sadece bir kac saat sonra Aşk

 14. biz dizide aynı seneryo kaş kek tekrar eder bu kadar izleyiciyi ve oyuncuyu aptala bağlamanın anlamı varmı zavallı yapıpcılar dizinin o kadar güzel kendi seneryosu varken dilerim TRT.KANALINDAN SİZDE BİR KACIRAN BULUNUR TRT KANALINDAKİ O KADAR GÜZEL DİZLERDEN HİMİ ÖRNEK ALMIYOR GERİ ZEKALI IRMAK ÇNGEL VE ATİLLA CENGİZ YÖNETMENİM DİYE GEZİYOR KAFASI KIRIK SENARİSTLERİYLE BİRLİKTE ALINTI CALINTI SENERYOLARINLA OYUNCUYU İZLEYİCİYİ DİZİYİ SEZON GELDİ HALA OYALIYOR ACİZ İNSANLAR.

 15. Merhaba arkadaşlar.Sonundaaa Ülker canım yazını okuduğumda o kadar sevindimki anlatamam.Sonunda buradasın.Aylin canım sanada geçmiş olsun.Ülker canım sanada geçmiş olsun..İyimisiniz şimdi? Canım baban nasıl? Annenede çok selam söyle.Onu görmesemde:) Öpüyorum hepinizi.Kıyamam size dikkat edin kendinize

 16. Ulker Azeri wefiqe balamiz cox yaxwi wukurler olsun.bacimada ele wefiqeyede oxuyuram yazdiqlarinizi.haminiza salamlari var.her biriniz en yaxwi dost,en iyi arkadawsiniz.Allah her birinizden razi olsun.xahiw bir de bizi xebersiz qoyub getmiyin.sizi cok ozledik.

  • Elyar çok sevindim bacib qizinin sağlamasına . Çocukların aci çekmesine dayanamiyorumda ben . Hele canları yandığında agliyorlar ya vallahi mahv oluyorum . Onlar ağlarken bende ağlıyorum .Allah tüm çocukları korusun

 17. Aslıcıgım ayağını altına limon sür gece yatarken çok faydasını görürsün benim oğlum eczacı anne ben bu kadar sene boşuna mı okudum desede sen dene geçmiş olsun

  • Teşekkür ederim bilgi için Netya, oğlunuz ne kadar eczacıda olsa siz annesiniz ve siz ondan daha tecrübelisiniz. Hayatta bazı şeyleri okuyarak değil yaşayarak öğreniyor insan sevgiler Netya. bilgi için tekrardan çok teşekkürler.

   Aylinciğim bu mesaj sanadır tatlım:)

 18. Keşke alevi kaçırıpta hiçç bırakmasalar onu zaten kaçırsalar küçük mafyanız alevi yolda indirirler yüzündeki makyajdan korkup

 19. Bugün büyük üstadlardan birini daha son yolculuğuna uğurladık ruhun şad olsun Halit Akçatepe. Namı diğer güdük Necmi 79 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti ve bugün son yolculuğuna uğurlandı.Allah rahmet eylesin. Yakışıklı Damat Ferit Tarık Akan ve Kemal Sunal ile birlikte bir yıldız daha kaydı gitti aramızdan. Birbir gidiyorlar. Üzgünüm.

  • Bende cok uzuldum yaa Allah rehmet eylesin cocuklum onlarin filmleriyle gecdi turk olmasamda hemen hemen butun filmlerini izledim bi yakinimi kayp etmis gibi uzuldum bugun kanallarda guduk necminin filmlerini gorduyumde cok uzuldum unutlmaz bi insandi guldurmeyi basaran bi insandi pisliklerle bu dolu dunyada insanlari guldurmek cok onemli cunki helede butun gunu isden gucden yorulub axsamlari acardik tv turk sinemalrini izlerdik butun yorgunlumuzu unuturduq o buyuk ustalarin bizi guldurmesiyle gelecek nesilde bizim kadar sansli olacakmi acaba?erkan meric varya biraz umutluyum cunki oda oynadigi rolu ekrandan oteye gecirmeyi basariyor gulumserken bizde gulumseriz duygulanincada bizimde gozlerimiz doluyo Erkan merici bize tanitan TrT1 tesekkurler..

   • 5 yaşında ilk Nasrettin hoca düğünde filmiyle başlar o günden itibaren bir çok filmde yer almıştır kendisi. efsane hababam sınıfı film serisinde güdük Necmi karakterini canlandırdı. 31 Mart günü geçirdiği bir kalp krizi sonucu 79 yaşında hayata veda etti ve bugünde 2 nisan 2017 de ebediyete uğurlandı. Allah rahmet eylesin. 3 fakülte kazanır ve tamamlayamaz hiçbirini, babasının gözünde okumuş yazmış serseridir. Hiçbir zaman unutmayacağım isimlerden birisi olarak efsane filmi hababam sınıfıyla beni güldürmeye ve o filmleri seyredenleri güldürmeye devam edecek.. usta bir sanatçıydı kendisi. Bir insanı ağlatmak kolaydır da güldürmek zordur. Zoru başaranlardan birisiydi kendisi, Allah rahmet eylesin.
    Faticim, eskiler bir başkaydı kaç kere seyretsen o eski filmleri yine ilk günkü gibi seyreder gülersin yada ağlarsın seneler geçse de üstünden değerini kaybetmeyen filmler yapmışlar eskiler. dediğin gibi Erkan Meriç var onlar kadar yetenekli birisi kendisi. Allah ona uzun ömürler versin inşallah. Gönül isterdi ki, bu usta eski oyuncularla Erkan da oynayabilsin. olmadı. ne bir Kemal Sunal, Ne bir Tarık Akan kalmadı. Hatta bir ara Ömer ile Sevim’i yanyana sahneleri çekildiğinde Erkan Tarık Akan’a Sevim’ide Adile Naşit’e benzetmişler video yapmışlardı youtube da.

    • Evet aslicim haklosin eskilerin tadi baska anne oldugum ama bir eski film seyretdiyim cocuklugumu hatirlar o gunlere donmek isterim o gunlerin tadi baskaydi telefon internet yokdu ama simdiki nesilden daha mutlu cocuklugumuz oldu simdiki cocuklar kendi cocuklarimd lm a dahil o buyuk ustalari tanimicaklar belji bizim devrimizde ailece oturub tv seyrede biliyorduk simdi ailece bi filmi rahat rahat seyir edemiyo insan elinde kumandan hazir olmali ne demek istediyimi anlamisisnizdir biz oyle bir filnlerle buyudukki 7den 70e herkes seyir ederdi (simdi bir kac dizi var oyle en basinda da adini sen koy dizisi geliyo aile dizisi)bugunde var oyle isimlee ama simdiki aktorleein bi sorunu suki bi sure olmadi ekranda unutuluyo ama kemal sunal adile nasit,halit akcatepe ,munur ozkul,tarik akin daha niceleri benim sadece bi kismini yazdim ama yazarsam cok surer kayip yiden sanatcilar aslinda gonlumuze kaydilar onlar yanliz turk halkinin sanatcisi deyildi azerilerde cok seviyo ve taniyo olenlere Allahdan rehmet kalanlarina uzun saglikli omur diliyorum

    • ASLI Allah rahmet eylesin ,sevenlerine de sabır ihsan etsin .Eski sanatçılarda edep ,görgü daha mı fazlaydı diye düşünüyorum hele Demirin de diziden ayrılacak duyumlarından sonra .Kafaya çok şey takmaya başladım ,bu benim dizim çok emek veriliyor bir daha bu kadroyu bir projede görebilir miyim , üzüntüm ondan.Bir de Resul Beyden bir isteğim var sete gittiğinizi defalarca yazdınız benim için kıyafet meselesini öğrenip aydınlatırsanız sevinirim .sebebi Zehranın elbiseleri çoğu demode .Ömeri biraz spor giydirsinler diye bir isteğim vardı boğazlı kazaktan sonra amman takım elbise giysin daha hoş olur dedim . Sorum kıyafetler neye göre seçiliyor Resul Bey bana cevap verirseniz çok memnun olurum .

 20. Aide canim cox saq . Ve cox soyuqdu . Canim biz genelikle yeni açılan sayfada oluyoruz o yüzden buraya yazdim

  • Canim menim yadimdan cixib evvelki sehifeye yazdim,canim yorumlari bayaqdan oxyuram sen burda aktivsen goz deymesin,mende aktiv olmaq istiyirem biraz derslerim olduquna gore cox yorum yaza bilmirem

   • Evet Aide Cok aktivim ,burası artık yaşamının Cok önemli bir hissesi olmus . Burda çok guzel arkadaslarim var . Ama sen derslerini ihmal etme . Tabi bizide yalnız bırakma, burda . En önemlisi dersler .canim sen orta okuldami oluyorsun?

    • Orta okulu gecen yil bitirdim, indi ise ali mektebe imtahanlara hazirlawiram.qismet olsa maliyye kredit bolmesin secmiwem!allah hamina komek olsun bende onlarin icinde

 21. Aylincim allah şəfa versin bu aylar insanlar tez-tez xəstələnir,Ülkər Azəri sənində gəlməyinə çox sevindim öpürəm sizləri

 22. Salam arkadawlar.ulker Azeri de xow geldi.Aylinede wefa diliyoruz.inwallah haminiz yaxwi olarsiniz.

  • Elyar azəri salam:) Necesən? Kefin əhvalın necədi? Elyar de görüm Şəfiqə necədi? Analizlərin cavabı necə çıxdı? Xaiş edirəm cavab yaz. Yoxsa ürəyim partlayacaq.
   Elyar mən sənin bacını tanımıram. Ona görədə səndən xaiş edirəm ki, mənim yerime bacına keçmiş olsun diləklərimi çatdır. İnşallah Allah daima bacınında, Şəfiqənində üzünü güldürər:) AMİN;)

  • Film pröfösörü gerçekten nereye kayb oldu ya. En azından bizi güldürmeyi başaryodu. Yok ya bence o kolay kolay final yapmaz. O kesin ya sezon finali yapmış, yada uzun süren reklamlara ayrılmışdır:)

   • Kofteci ciragi kacirilmişdir senaristler tarafindan. Profosorde kofteci ciragindan tuyo alamadigi icin bizlere hec bir şey yazamiyordur.

    • Lale allah seni guldursun ya bu hasta halimle Beni keyiflendirdin yukarıdaki yorumunu da okudum çok güldüm yazmıştım oraya ama çıkmamış qaliba . Masallah kaçırılmaması hepsini saymissin. Yorumunu okuyunca Devriye hala gibi bir ha ha hay kahkasi atdim nerdeyse

     • Hep birlikde gulelim Aylin gecmiş olsun cobucak iyileş! Bende senaristler gibi bu aralar hep kacirilma sirasi kimde acaba diye duşunir oldum. O yuzden hasap yapiyorum. Bulaşici galiba sakin siz o duşunceye kapilmayin bir daha cikazsiniz.

  • Merhaba arkadaşlar.Ülkere ve babasına geçmiş olsun.Malesef bu kez işi sıkı tutuyorlar tüyoları zor topladım :)aşağıda yazdım merakınızı giderebilirsiniz.Herkese iyi günler

 23. Kızlar ben çok kötü hastalsnmisim . Bahar ayları hep böyle oluyorum . Bahar geldi dedim biraz hafif giydim . Hemen hastalandim su an ateşin 39 derece gözlerim yanariyor sanki . Keski yaşamı biraz iyilerden yoksa dizimizin guzel bolmunu zevkle izliyimiyecegim . Ama telefon elinde zaten buraya hep bakıyorum .

  • Canım benim çok geçmiş olsun. ılık bir duş al ve bolca su iç, tabi bir seferde değil. azar azar. çorba ve sıvı gıdalar tüketmeye özen göster. nane ve limon kaynatıp iç. yarım limonu bir bardak suyun içine at, içine de kurutulmuş nane koy bir tatlı kaşığı kadar bunu iyice kaynat süz ve iç. ayak bileğine de ıslak havlu koyabilirsin ateşin düşmesi için. çok geçmiş olsun dikkat et kendine.

   • Tessekur bitanem . Söylediklerinin bazılarını yapmisdi annem sağ olsun . Diğerlerinde uygularım . Aslında ben çok pozetiv bir insanim . Hastalığa filan yenik dusmem. Beni her sey kolay kolay uzemez Zehrayla Omerden baska tabi ki .cok tessekur ederim bir daha .

    • Aylin geçmiş olsun bir tanem .Bu havalar bizi baya bir aldattı ,güneş var amma rüzgarı da hala üşütüyor .Kendine iyi bak .

  • HER KESE SELAM:)
   Ah canım AYLİNİM kıyamam sana:) Baktım hastasın e seni yalnız brakmayayım dedim. Bak bu gün ne yazsan okuyup cevap vericem:) Aslında bende senin gibiyim. Ama benim durumum seninkinden bir tık farklı. Bəndəki bahar alarjisi. Şu an gözlərimden sular akyor. Canım belkide duyarsın biz azerilerde xeste qasım diye bir laf vardır. Biz ikimizde kelimenin tam anlamında öyle olmuşuz:) Bak annem şu an bu cümleni söyledi. “xəstə qasımlar Allah ikinizədə şəfa versin:)” Eh anne duası önəmli o söylediyse kesin çabuk iyleşirsin. Vallahi ben önemli bir cevap bekliyorum. O cevap istediyim gibi olursa her halde mutluluktan turp gibi olurum:)
   Hadi öpdüm seni kendine iyi bak:)

   • Ay Ulker hos gelmissin .Kiz beinim için gelmissense ben hep hasta oluyum ,sende burda ol o zaman ( saka) Sanada gecmis olsun canim . Annenede tessekur ederim . Dogru soyluyorsun hasta kasım günü gecmis qocadi . Ama tabi biz qoca değiliz. Bizi Zehrayla Omer eski qocaldacaq her halde. ( saka )

    • Kız AYLİN ağzından yel alsın, o nasıl laf öyle ya. Bir daha duymayayım. Sen hep sapa sağlam ol ben hep burdayım. Merak etme.
     Bak bir konuda sana hak veriyorum. Evet bizi gerçektende Ömerle Zehra yaşlandıracak:) Zehra söz dinlememesiyle Ömerde ön yarqılı olmasıyla sonunda bizi kahrdan ölürecek:-(
     Canım Sudeden haberin varmı. Onu hiç göremedim. Dün en son bana yazmışdı. Ama şimdi ne yapyor bilmiyorum.

     Telefon elimde senin yazacağın yorumu bekliyorum. Merak etme seni bu gün yalnız brakmam:)

     • Teesekur canim . Yok siteden haberin yok 2 gun önce yorumladım süreyle . Sonra qaliba uğramamış buraya . Bana bir mujde verdi Sude . Erkan Meric azerbaycan gele bilirmis sezon finalinde

 24. Zehra Mahaleye döner ne demek yani temmelimi döner . Omer kacirildikdan sonra. Resul abi cevaplarsan çok sevinirim

 25. Zaten ömeri bir kere kacirmalari yetmez zehrayı 3 kere kaçırdılar omeride üç kere kacirmalari lazım hiç öyle olur mu senarist ayıp etmiş sonrada alevi üç kere kacirirlar galiba sonra da artık al evden sonra allah kimi verdiyse kacirirlar artik

  • Kacirilma olaylari benden sorulur. ( şaka)Zehrani yener 2 kez kacirdi.1 kez evlenmeden once 2.evlendikden sonra yasemin bahanesi ile sevimin yardami sayesinde.3. Asya kacirildiginda zehrada vardi alevin emri ile kacirildi. 4 beşir yenerin adami kacirmaya calişdi Zehrani.O zaman Omeri kacirmişdi o. 5.kez fikretin adamlari kacirdi. Hilmi yilmaz Omeri bu defa kacirirsa Omer 2olucak. Yaseminde 2 kez kacirildi. Onuda unutmayalim)). Haklisin kacirilma bitmeyecek bu devam ederim gider boyle.

   • Bravo Lale hepsini saymissin .yorumunu okuyunca Cevriye hala gibi bir ha ha bey kahkasi atdim nerdeyse bu hasta halimle

 26. Zehra ömerden bir seni seviyorum kelimesini duyarsam duyupta gene sibirya soğuğu olursan eh işde ona göre adam tabularını yıkacak seni sevdi bir tek seni sevdi üzme bizi zehra

  • Azerı kızı çox sağol:) Məndə səni və sənin 2 gözəl balanı öpürəm:)