Adını Sen Koy 143. Bölüm Analizi 5 Nisan Özeti

Birlikte Gülüyorsanız Mutluluktur. Birlikte Ağlıyorsanız Dostluktur Ama Birlikte Susuyorsanız, Bu Aşktır. 

Hilmi, Alev’in kendisini bırakması sonucunda ona gözdağı vermek ve kendisiyle oyun oynanamayacağını göstermek Alev’e ayağını denk al yoksa bütün yaptıklarını Ömer’e söylerim mahiyetinde bir cd hazırlayıp Ömer’e göndermiş. Gönderdikten sonra da Alev’i arayarak Hilmi Yılmaz, eve sana bir hediye gönderdim diyerek tehdit mesajını vermişti.

Alev mesajı almış o hediyenin peşine düşmüştü. O hediye ise Ömer’e gelen cd idi. Alev onu Ömer den almak için çok oyun oynadı alamadı. Bir ara güvenlikçi adamın Hilmi Yılmaz’ın adamı olduğunu söyledi. Bende dedim ki gerçekten Alev Ömer’i seviyor ve bütün her şeyi anlatacak ancak gerisi gelmedi.

Zehra Ömer’e büyük bir sevgi ile aşkla bitki çayı hazırladı bu çayı hazırlarken Cevriye hala ve Hediye abla da gördü. İşte o çayı Alev kullanarak daha doğrusu kazara cd ye dökmüş gibi yaparak cd yi aldı ve üstüne sürdü Alev bu sayede çizilen cd çalışmayacaktı. Akıllı Ömer cd yi Alev den aldı şirkete bilgi işleme verdi onlar bir yolunu bulup çalıştıracaklar.

Alev neden Ömer’e bütün gerçekleri anlatmayı denemiyorsun da kendine böyle çin işkencesi çektiriyorsun? Ömer’i al karşına oturup anlat bütün yaptıklarını ve pişmanlığını dile getir. Sonra da Hilmi hakkında elde ettiğin bilgileri Ömer’e ver o da gerekeni yapsın. Böyle yapmaz isen Ömer’i hepten kaybedeceksin. Yaptıklarını Ömer öğrenirse ki öğrenmesi yakındır kendi elin ile kendi ipini sen çekiyorsun. Ömer senin yaptıklarını öğrenince seni bir dakika ne şirkette ne evde barındırmaz haberin olsun Alev.

Oooffff kafası kötülüğe çalışan biri de Mehtap. Salim amcanın parasını gasp ettirdi şimdi başka planların peşinde. Sinir şey. Koray’a para teklifinde bulundu aklı sıra iyilik yapıyor gibi görünecek düşmanlığını sonra yapacak.

Zehra çalışma odasında Alev’in döktüğü, Ömer’in içemediği o çaydan bir tane daha yapmış. Ömer tadı çok kötü dedi Zehra üzüldü ve odadan çıkıp gidecekti ki, Ömer Zehra gitmesin diye o tadını sevmediği çayı zorla da olsa içti.

Eh nede olsa Seven insan sevdiği için çiğ tavuk bile yer. Ömer de Zehra için o tadını sevmediği çayı içti.

Ömer bu hiç alt da kalır mı? kalmaz o tadını sevmediği ancak içtiği acı çaya karşılık istiyor intikam diyorum dedi.

İntikam öylemi Ömer bey? sen hasta değilsin, hasta numarası yapıyorsun, birde intikam diyorsun öyle mi? bu senin oynadığın oyuna karşılık biri intikam alacaksa bu kişi sen değilsin. Zehra intikamı asıl alacak kişi o. Çünkü, Zehra sen iyi olasın, sana bir şey olmasın diye elinden geleni yapıyor senin yaptığına bak intikam mış.

Ömer’i şirketten aradılar, şirkete gidecek Ömer ve hep onunla gelen Zehrasına alışmış gelmiyor musun diyor?

Ne o Ömer bey Zehrasız da adım atmaz oldunuz. Nihat’ın dediği gibi yapışık ikiz gibi maşallah size. Ömer önden çıktı odadan, Zehra da arkasından hiç eşini işe uğurlamadan gönderir mi Zehra göndermez tabi. Sevdiceği biricik eşi Ömer o.

Ayşe ye yakalandılar. Ömer için intikam vaktidir. İşte tam zamanı intikamın işe gitme ve Ayşe bahane, Zehra’nın bir yanağından öpücük almak şahane. Eee Zehra’nın da hoşuna gitti bu ve ellerinin bağı çözüldü. Eridi Zehra Ömer’in o tatlı busesiyle.

Allah’ım Allah’ım bana ilaç verseler bu kadar çabuk iyileştiremezdi. Ancak Ömer’in bu busesi varya bana ilaçtan da ilaç iyi geldi bugün yaşadıklarımın hepsini bana unutturdu ben ne diyeyim ne söyleyeyim. İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş derlerdi doğruymuş benim ilacım da bu buseymiş Allah’ım Allah’ım bir tane de ben alsam o busede Ömer bey 🙂

Ayşe’nin de dediği gibi mutluluğun resmi Ömer’in Zehra yı büyük bir sevgiyle ve aşkla öpmesi ve Zehra’nın da bundan hoşnut olması. Diğer yanağı küstürmeyelim Ömer bey o yanağa da bir buse lütfen.

Seni bir kere öpsem ikinin hatırı kalıyordu. İki kere öpeyim desem üçün boynu bükük.

Ömer kardeşi Ayşe ister de öpmez mi ikinci kez Zehra yı? büyük bir zevkle öper, seve seve yeter ki sen iste Ayşecim. Allah’ım o 2. Busede geldi. Ve öperken Ömer Zehra ya ben sana intikamımı alırım demiştim dedi ve öyle öptü.

Ömer böyle intikama can kurban sen hep böyle intikam al Zehra dan tamam mı? hatta mümkünse benden de böyle bir intikam alır mısın? 😀 hatta biz burada zamanı durdursak nasıl olur? Olmaz dimi ? ben orada kaldım.

Ömer arabaya binerken nede güzel baktı eşine ben seni seviyorum der gibi. Arkasından da Zehra baktı Ömer’e bende seni seviyorum der gibi ve Ayşe aşk ne güzel şey değil mi? dedi.  Evet Ayşe aşk güzel bir şey hele Ömer gibi seni seven sana aşık biri varsa çok daha güzel.

Bu söz Ömer den Zehra ya ve Zehra dan da Ömer’e gelsin.

Benim seni sevdiğime dair benden delil isteme. Zira kalpten kalbe yol vardır. Sen, kendi kalbine bak; eğer sen beni seviyorsan, ben de seni seviyorum demektir.

Yasemin ablasını aradı babasının başına gelenleri telefonda anlattı.

Zehra da hemen mahalleye gitmek için evden çıktı. Çizim malzemesi alacağım diyerek. Zehra bu çizimlerden kazanacağı para ile babasına yardım etmeyi düşünüyor.

Salim amca üzgün hangi kapıyı çaldıysa olumsuz yanıt almış. Mehtap bu yaptıklarının cezasını ağır ödersin inşallah.

Zehra mahalleye gittiğini Ömer’i arayarak haber verdi ve Ömer ilk kez sakin karşıladığı için Zehra şaşırdı iyi misin? diye sordu Ömer’e alışkın değil böyle Ömer’in kızmamasına itiraz etmemesine ve gelip seni alayım demesine. Bir öpücük neler kadir Ömer yumuşamış.

Ömer uçağa bomba koyanın Hilmi olduğunu biliyor ancak kanıtlamak istiyor. Alev yeniden Hilmi ile buluştu. Hilmi ipler benim elimde ne kadar gevşedeceğime ben karar veririm dedi.

Hilmi çakalı, Alev’’in ipleri senin elinde olabilir, ancak senin iplerin de oğlun Mert’in elinde bunu sende biliyorsun, bende biliyorum ona karşı zaafın var. Yanına gelse yapamayacağın şey yok.

Alev’e pembe bir dosya verdi. uçağın teknik bir arıza nedeniyle düştüğünü gösteren sahte evrakların olduğu bir dosya ve Alev bunun gereğini yapacakmış Hilmi istedi Mert asla babasının o uçağa bomba koyduğunu öğrenmemeliymiş. Öğrensin de sen gör gününü.

Zehra mahallede ki evde Şükran teyze de onlarda konuşuyorlar. Şükran teyze Zehra ya senden çok iyi anne olur dedi. Zehra Ömer aradığında açmadı mesaj yazdı gönderdi Şükran teyze gördü. Şimdi kimle yazışıyorsun diyeceğim patronum diyecek, yârimle diyecek halin yok ya dedi.

İçine mi doğdu Şükran teyze nedir? Gaipten haber mi verdiler sana?

Ama doğru Şükran teyze patronu aynı zamanda resmi eşi yâri Ömer onunla mesajlaşıyor Zehra ne var bunda?

Şükran teyzenin söylediği Yasemini örnek alın sözü ve devamında sevgi tanıdıkça oluyor deyip de sorduğu sorulara Zehra içinden cevap verdi.

Ömer: yumurta yemez, en çok kahve içer, 46 numara ayakkabı giyer.

Şükran teyze nokta atışı yaptı bir sözü ile vay Şükran teyze vay. İşte o nokta atışı sözü: Küçücük bir buse ile feleğiniz şaşıyorsa, kalbiniz küt küt atıyorsa, yüzünü görmeseniz bile sesini duymak istiyorsanız o iş tamam dır. Gerisi lafı güzaftır dedi.

Zehra da hemen sabah Ömer’in onu öptüğü an aklına geldi. Ama çok güzel bir buseydi pardon 2 buseydi o pamuk gibi yumuşacık içten gerçekten sevgiyle 2 yanağa kondurulmuş buseydi o.

Ve hemen çıktı evden Zehra kendini sorguya çekiyor ben onun hakkında bunları biliyorum diye seviyorum anlamına mı geliyor dedi.

Babamınkileri de leylanınkileri de biliyorum dedi.

Eee Zehra onları da seviyorsun da ondan biliyorsun sevmesen nereden bileceksin?

Ömer’i aramak istedi sonra vazgeçti. Ömer onu arayınca da arıyor diye çocuklar gibi sevinip heyecanlanıyor aşık Zehra.

Ömer ile Zehra arasında geçen bu telefon konuşması öncekilerden çok farklıydı. Ömer biran önce Zehra’nın eve geçmesini ve onu görmeyi çok istiyor. Ve gece sabahlara kadar çalışmasını istemiyor.

Aynı şekilde Zehra da Ömer’in sabahlara kadar çalışma odasında çalışmasını istemiyor. Ömer bu mesajı aldı ve yüzü güldü uyanık Ömer. İkisi de aynı anda alo dedi. Ve Ömer Zehra için işten erken çıkacak. Telefonu kapattıklarında ikisinin de yüzü huzurla gülümsüyordu ne güzel hep böyle huzurlu mutlu bir çift olun siz. Tabi birileri size dirlik verirse. Ömer bu telefondan sonra Zehra’nın onu ne kadar sevdiğini önemsediğini daha iyi anladı mutlu oldu.

Leyla Demir’e mail gönderecekti sonra vazgeçti. Gelince yüzyüze konuşurum dedi. Alev de bir yolunu bulup cd leri değiştirmeyi başardı.

Zehra konağa döndüğünde kafasında babası vardı dalgın yürüyordu. Ömer arkadan gelip elinden çantaları alınca korktu Zehra.

eh be Ömer niye böyle sessiz sessiz geliyorsun ses versene. Kıyamazmış eşine hemen de fark etti dalgın olduğunu ve sordu neden bu kadar dalgınsın? Mahallede bir şey mi oldu? Paraya ihtiyacım olduğunu düşünür diye vazgeçti söylemekten Zehra.

Ömer odaya geçmek istedi Zehra görünmezsek ayıp olur dedi içeri geçtiler.

Ömer odaya geçti, Zehra da gelsin istedi. Gelmeyince niye böyle yaptı ki, hasta olmadığımı düşünüyor dedi. Saçını başını dağıttı hasta bir halde Zehra yı aradı ve geleceğini söylemiştin dedi.

Bu ne şimdi Ömer ? ateşlenmiş gibi yüzünü ıslatmalar, hasta halde kendini yatağa atmalar kalkmamalar, ne oluyoruz paşam?

Hasta olunca Zehra’nın senin etrafında dört dönmesi ilgilenmesi endişelenmesi hoşuna gidiyor. İyi hoş da yazık günah kıza senin için üzülüyor fazla uzatmasan iyi olacak.

Ayşe’ye yakalandı Ömer, üzülmesin diye hemen yataktan çıktı Ömer ve Ayşe bunun bir numara olduğunu ve Zehra’nın ilgisinden abisinin hoşlandığını fark etti.

Zehra da tansiyon aletini getirdi tansiyonunu ölçtü 11 8 tansiyon gayet iyi diyor Zehra ve Ömer de kendimi hiç iyi hissetmiyorum diyor.

Numaracı seni. sen bugün benim yanımda olsaydın da görseydin iyi olmamak nasıl bir şeymiş görseydin. oraya gelirsem var ya Allah yarattı demez seni eşşek sudan gelene kadar döverdim 😀 tabi gücüm yetmezdi buna sen bir dokunsan ben yerde olurdum o ayrı da neyse 🙂

Ömercim bugüne kadar annesizlik, babasızlık, kardeş hastalığı, şirket patronluğu, evde büyük sorumluluk derken hiç ilgi göremedin değil mi ? hep ağır sorumlulukların vardı. Biraz olsun Zehra’nın sevgisi ilgisi hoşuna gitti bunu devam ettirmek istedin ancak buna bir son ver çünkü Zehra senin için gerçekten üzülüyor ve seni kaybetmek istemiyor bunu bir kere yaşadı bir daha yaşamak istemiyor.

Bu yaptıkların onu daha çok korkutuyor şaka şaka olmaktan çıkıyor son ver Ömer.

Bu kadarına da pes yani Ömer yatağın içine sıcak su torbası koyup üzerine yattın ve ateşini çıkardın öylemi? Yuh artık bu kadarına da pes yazık günah Zehra ya el insaf Ömer.

Yaramaz çocuklar gibisin var ya Ömer. Hele Zehra seni zorla duşa sokmaya ikna etti ve sen o yataktan, içindekileri görmesin diye çaba sarf ettin ya söyleyecek sözüm yok helal olsun demekten başka.

Zehra da Ömer duştan çıkana kadar dışarıda dokuz doğurdu garibim yazık ya. Birde duşa havlu almadan girmiş Zehra vermeye çalışıyor Ömer gel diyor hey Yarabbim Ömer senin ateşin gerçekten çok çıkmış yakışıklım.

Gece olmuş uyuyorlar Ömer de Zehra da ve Zehra rüyasında Ömer’i görüyor ona gitme gidiyor. Onu kaybetmek istemiyor. Yaptığını beğendin mi Ömer?

Zehra’nın sayıklamasına oda uyandı ve Zehra’nın yanına gidip iyi misin sadece kabustu dedi.

O kabusu ona yaşatan sensin Ömer. Su getirip geliyim demesiyle gitmesine engel oldu Zehra ama yine de gitti Ömer ve Zehra Ömer’in oynadığı oyunu çözdü bu sayede Ömer’in yatağında sıcak su torbalarını ateş ölçer aleti gördü.  Eşin benzerin yok Ömer.

Aşk ücreti ve karşılığı olmayan bir hastalıktır Aşk hükmetmez; terbiye eder.

Seven insan bahane aramaz, Seven insan sevdiğini sınamaz, Seven insan sevdiği ile oynamaz.

Ömer den Zehra ya

Sen benim aşk ararken bulduğum değil
Hiç aklımda yokken aşık olduğumsun.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 143. Bölüm Analizi 5 Nisan Özeti (24 Yorum)

 1. Ayilin canim teşekür ederim canim seni naqadr iy birisi olduqunu bikerede şahidi oldum.Bir daha teşetür ederim qafama daqilib qalan bezi sorula varidi sayede yoq oldu.seni haqiqaten coq isteyirem bene inamazin en yaqin arqadaşim olan ülkere sora bilirsin.haqiqaten coq iy birisizin.

 2. Sen delisen vallah mede sene ağil alacam baqarisin deli ya istemirem dediyin şehereriden de istemirem varisa istabuldan olsun ciyer.salaq ya deli qiz ged işini gör ne zamadi seni sacini başini yolumuram size gelem axil alib getirem cay qoy yada qahive müküse sate olsun. Ged başimdan baş belasi benide kedine bezedin yaaa öfff.

 3. Offff ülker meni ezirayil öldüre bilimedi ama kesilikle sen öldüreceysen gülmeyden offf ya ne kötü ariqadaşini seni bu qadar iy tanamasi öffff

  • Yaa SUDECİM ben insanın ciyerini bilirim ciyerini:) Dur bir dakika ya. Kız senin ciyerin varmı? Yoksa sen ciyersizmisin? Yani sen bu güne kadar bana yalanmı söyledin?
   Allahım ben kesin tarihe geçicem. Ciyersiz insanla arkadaşlık yapyorum:) Tamam ya ciyerin olmazsa olmasın. Yeterki kalbin olsun:) Haa ama bak sonra aman benim bövreyimde yok, bağırsağımda yok ne biliyim kalbim de yok dersen bozuşuruz haberin olsun:) Ciyer konusunuda dert etme ben sana ciyer almaya gidiyorum:) Ama karasız kaldım şimdi. Acaba tavuk ciyerimi alsam, yoksaa kaz ciyerimi alsam. Canım sen hangisini seçiyorsun. Bide senin için ciyerin renkinin önemi varmı? Ben kahve rengi olanından almayı düşünüyorum. Az kalsın unutyordum. Ciyerin sahibi olan kuş hangi yöreden olsun? Hövsanmı, Sabirabadmı, Bakımı, Salyanmı, Bilesuvarmı? Neyse ya ben gitdim ciyeri almaya. Artık ciyeri beyenmezsen bende akşama afiyetle pişirip yiycem:)

 4. Ayilinim.Ben yaliş bilimiremise sen bilasuvarisin öretimenisin 23 yaşidasan şimidi sorumaq istediklerim sen bilasuvara yaşayirsan? Oruda öretimelik yabirsan? Yoqusa başiq rayonum deyim şeherimi deyim oruda öretimelik yabirsan? Şimidi diyecekiseniki durub durken bu qiz neden böle sorular sorudu qafama taqilan bezi şeyiler var ona göre.canim sorularima cafab verimemek istesen seni alayaram yoq cafabiladirmaq istemirem özel birişeyidi derisen seni alayişila qarişlarim.

  • Evet halinde bildiklerinin hepsi doğru . Bilesvarda yaşıyorum ve ordada öğretmenlik yapiyorum. ailemle birlikte yaşıyorum . Bilesvarliyim .basqa bir seherden gelmedim .basqa sorun canim ? Ya yok ben oyle şeylere takilmiyorum

 5. Burayı 2 dakika boş brakmaya gelmiyor ha:) Hemen yorumla dolup taşıyor:) Tü tü tü tü nazar deymesin:)

  SUDE kız ben tabikide seni iyi tanyorum. İşte öylesine şaka olsun diye yazdım

  AYLİN ben Sudenin sana ne sorucağını söyleyimmi? Şimdi o senin ulu, ulu dedelerine kadar soru sorar:)
  Kız şaka yapyorum:) Onun sorularıda kendisi gibi tatlı oluyor:)

  SUDECİM hani banada söyliceklerin vardı. Kız söylesene şimdi patlicam meraktan:-(

 6. Ayilin canim sana bezi sorularim var sora bilirim? Asilida nezamadi sölemek isteyirem.yalişalamazin işallah bir qac şey qafama daqilib qalib sorumam gereken bezi sorular var sorumu?

  • Sor tabi canim. Kac tane istersen sor cevaplarım hepsini seve seve . Bak meraklandimda simdi

 7. Dilime dolandı bu şarkı 🙂
  Karşımda yatakta esneğen bir Ömer resmi ve kulağımda bu şarkı bu dizi bu bölüm uçurdu beni 😀
  Eşim Benzerim Yokmuş benim, ben ne kadar şanslıymışım, dünyaya gelirken bile daha 1-0 önde başlamışım.
  Aklıma girecek, kalbimi çalacak, kandıracak beni besbelli, çok emin duruyor, ne güzel gülüyor içten feth ediyor kaleyi, yola getirdi beni, tavladı helal.
  Yürüyelim bizi kim tutar, büyüledi resmen, kırdı kilidimi açıldı aşka bütün kapılar.
  Çok aşık gördüm ben amma çok güzel seviyor, kalbe giden tüm yollara kestirmeden gidiyor. Nasıl mutlu olunurmuş kitabını yazıyor, bana kendimi cennette gibi hissettiriyor.
  Çok aşık gördüm ben amma çok güzel seviyor, kalbe giden tüm yollara kestirmeden gidiyor. Nasıl mutlu olunurmuş kitabını yazıyor
  normal seyrindeyken nabzım ikiye katlanıyor. Aynen.
  Bende böyle bir aşk istiyorum Allah’ım:)

 8. Bizim bu izlediğimiz Omer Kervancioglumu? Ay ask sen nelere kadirsin böyle . Boyunları küçülten ( omer gibi yaptığı tıpkı ilgi gormek isteyen çocuk gibi) küçükleri büyüten,olgunlasdiran sihirli bir ile sanki ask .Ben Omeri çok seviyordum ,bu Öneride çok sevdim . Hale o buseler yokmu o buseler , bana fislidiyorlarki sen oyuncu ol ve bir gün belki sana uzune gulerde Erkan Mericle bir dizi paylasirsin ,biz gişelerden seninde yanağına konulur .ama nerdeee bu hep benim hayalden de öte bir hayel . Bari ruyama gelse. canim ellerine sağlık cok guzel olmus izlemekden ne kadar zevk altından ,analizini okumakdanda o kadar keyf ve zevk aldım.

  • Evet canım izlediğimiz Ömer Kervancıoğluydu. o sert zorba Ömer’in içinde ki çocuk Ömer’i gördük. ilgiye sevgiye ne kadar hasret olduğunu gördük.
   buseler süperdi. ilk intikam dediğinde ne oluyoruz dedim, ancak sonra böyle intikam gelince bende isterim o intikamdan dedim kendi kendime ne güzel olurdu.
   Hayallerin çok güzel rüyana da gelir inşallah ve o buseyi kondurur yanağına canım benim.

 9. Ülkerim allah iylikini verisin öldüm gülmekden allaha adolsun helede gülem deli bilimiyirsen kimi qonuşursan ben qara sevda yaşasam bilesenda enbyaqin arqaaşim olaraq sen bilmeyibde kim bilecek.

 10. Merhaba Aslicim eline saglik analizin guzel olmus dun dizinin bazi anlarini kacirmisdim analizin sayesinde diziye tam bakmis gibi oldum tesekkurler.Cok guzel bolumdu oldum gulmekden bizim capkin omere bak sen neler yaparmis yuz yil dusunsem omerin boyle seyler yapacagni dusenemezdim ask iste bu insana asla yapmam dediyi seyleri yapdiriyor aynen omer gibi

  • Bu bölüm çok güzeldi. ben o busede takılı kaldım resmen. Ömer ne yaptın oğlum sen ya ne numaralardı öyle çocukmusun nesin? kendi ne kadar büyürse büyüsün ruhunun bir köşesi hep çocuk kalmış Ömer’in iyi de olmuş yakıştı da kendisine yaramaz çocuk Ömer. kırk yıl düşünsem sıcak su torbasıyla ateş yükseltmek aklıma gelmezdi. muzur Ömer ne olacak. Ancak Zehra ne kadar da üzüldü endişelendi Ömer için. kıyamam Zehra seninde intikamın acı olsun Ömer den tamam mı?:)

  • Günaydın sudecim, biraz daha iyiyim çok şükür. gideyim de bu bölümü bir daha seyredeyim ben:) daha da iyi olayım o buse sahnesinde 🙂
   Allah’ım böyle tatlı yakışıklı bir kulun varsa şu yeryüzünde bir tanede ben rica etsem mümkün müdür?

 11. Adam kimi adamilari sevin deyirem.Bir adami önce sesiden isidilik,gözleriden sevigi,elleriden güven axitarin.Mükemmel olsun demirem,amma sevigiden önce onda bir az hörmet axitarin.Yaniza yaraşidiği qeder yaraşisin geleceyinize.Sizi itirimekiden qoruxduğu qeder,qoruxusun sizi icitimekden.Ve gücünü sizi qorumaq için istifade eden bir adam tabin.Ona uzaqidan baxidiğinizda yaralarinizi yox,üreyinizde sevildiyinizi hiz edin.Ve üzütüden iller kecise bele”iyi ki, seni sevimişem!”-deyin.

 12. Günaydın:) günaydın:) günaydın:)
  Heeer kese:)
  Analizin içinde tatlı tatlı gülən smalikler olduğuna göre demek ki, benim tatlı delimin morali yerinde;) Allah mutluluğunu bozmasın Tatliş delim:)

  • Günaydıııııınnnn Ülkercim, o tatlı yumuşacık pamuk gibi 2 buseden sonra iyi olmamak mümkün mü? süperdi ilacımdı benim cidden ilaç gibi bir bölüm oldu bana:) küçücük bir buse nelere kadir Allah’ım. Rabbim kimsenin gülen yüzünü ağlatmasın inşallah. Amin.