Adını Sen Koy 141. Bölüm Özeti 3 Nisan’da Neler Olacak

Adını Sen Koy 141. Bölüm Özeti

Ömer ve Zehra yüzüğün kaybolması nedeniyle kavgalı şekilde ayrılır. Ömer gittikten sonra Zehra hemen pişman olur; üstüne bir de Zehra’ya Mert’ten telefon gelir. Mert’ten gelen telefonda Ömer’in uçağının düştüğünü öğrenen  Zehra Ömer’in kazada olduğunu düşünür. Zehra çok büyük korkuya kapılmış ve adeta alt üst olmuştur.

Zehra’ya en çokta Ömer’le yaşadıkları tartışma koymuştur. Ömer bu sefer haklıyken onun kötü birisi olduğunu söylemiştir. Aslında Ömer dünyanın en iyi insanıdır. Zehra büyük bir pişmanlık ve acı içinde ne yapacağının bilemez halde kalırken Mert evdekilere bu konuyu nasıl açacağını bilemez. Ayşe’nin bu kazayı duyması hastalığının yeniden nüksetmesine sebep olacaktır. Bu nedenle kimsenin bu kazadan ve uçaktan haberdar olmaması gerekmektedir.

Diğer taraftan uçağın neden kaza yaptığı da akıllarda büyük soru işareti bırakmıştır. Uçakta sadece Alev ve Ömer’in dışında başka yolcularda vardır? Peki ölenler arasında Ömer veya Alev var mıdır? Ömer Uçağa neden binmemiştir?  Alev’i uçağa göndermeyerek ölmekten kim kurtarmıştır? Alev’i kurtaran Hilmi Yılmaz başına büyük bir bela da alacaktır. Hilmi Yılmaz’ın sevdiği adamı öldürmekten çekinmemesi Alev’i korkutacak ve Hilmi Yılmaz’ın arkasından iş çevirecektir. Diğer taraftan Hilmi Yılmaz’ın Alev’i kurtarmasının tek  nedeni ise Ömer öldükten sonra Kervancıoğlu parasını ve şirketini Alev üzerinden kontrol altında tutmaktır.

Ömer uçağa binmeye giderken Alev’e ulaşamaz. Ömer Zehra’yı evde kalbi kırık bırakmıştır. Zehra ile küs ayrılmaya Ömer’in kalbi el verecek midir? Yoksa Ömer Zehra’nın kalbini kazanmak için Kıbrıs’ta ki ihaleden vaz mı geçecektir.

Adını Sen Koy 29. Hafta Fragmanı

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 141. bölümü ile 3 nisan pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy’da yeni hafta Ömer ve Zehra’nın bir birine en çok yaklaştığı hafta olacak. Ömer’i kaybettiğini düşünen Zehra Ömer’e ne kadar aşık olduğunu onu kaybedince anlamıştır. Geçen haftalarda Ömer Zehra’yı kaybetmekten çok korkmuş ve Zehra’yı da canlı kanlı bulunca ona sarılmıştı. Bu hafta benzer bir sahneyi de Zehra’dan göreceğiz.

Zehra ve Ayşe ile birlikte tüm Kervancıoğlu ailesinin nefesi kesilmiş ve aldıkları haber üzerine nefesleri kesilmiştir. Ömer’in Kıbrıs’a gideceğini herkes bilmektedir. Kıbrıs’a giden uçağın düştüğü haberleri ise her yerdedir. Haberleri gören Ayşe’nin kalbi ise abisini kaybetme korkusu ile durmak üzeredir. Ömer’in gelmemesi ile Alev’de uçağa binmemiştir; peki bu özel uçakta kimler gidecek?

Hilmi Yılmaz ne Yener’e nede Fikret’e benzemeyen çok tehlikeli bir adamdır. Mert’in korkusu sonunda gerçek olmuştur ve Mert yüzünden Kervancıoğlu ailesi zarar görmeye başlamıştır bile. Ömer’in uçağını düşüren Hilmi Yılmaz’ın tek isteği oğluna kavuşmaktır.

Ömer’in yaralı ve ölülerin arasında olmaması bir nebze olsun kalplerini rahatlatsa da Ömer’e ulaşılamamaktadır. Peki Ömer ve Zehra ne zaman ve nasıl karşılaşacaktır. Ömer ve Zehra’nın karşılaşmasında neler yaşanacaktır? Hepsi ve daha fazlası Adını Sen koy 29. haftada

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 141. Bölüm Özeti 3 Nisan’da Neler Olacak (22 Yorum)

  • Arkadaşım gerçek hayattaki zamanla dizideki zaman aynı diyil .dizide daha 4 ay okşuyor bu aralar Zehrayla Omerin evlenmesi

 1. Zehrada her fırsatta yalan söyluyo dınlemeden yargılıyor. Alev ınşallah o uçaktadır dıyecemde degıl resmını gordum bınmemışş ayrıca bazı kıyafetlerı guzel yakışıyor zehraya

 2. Yalandan nefret eden Zehra da çok yerde yalan söylüyor ve oda Ömer i dinlemeden çok yerde suçluyor buda diziyi basitleştirilmiş oluyor Ömer bunu dile getirmeli

 3. 66 Yaşındayım.bu dizi için zamanım alt üst oluyor.Acaba ne buluyorum diye düşünüyorum.üstelik birde tüm tanıdıklarıma bulaştırdım bu diziyi,Galiba söylenmiyenlerin söylenenlerden daha gizemli olduğu için seyir ediyorum sanırım.

 4. Alev Ömerle zehrayı ayıramayacağını görünce,intikam için düşmanlarının yanında durmaya karar verir.Alevle hilmi evlenir.hilmi alev için 40 gün 40 gece havai fişek gösterisi yaptırır:) zehra şirkette ömerin yanında çalışmaya başlar.leyla ile demir evlenir.mehtap betonla kaçar evlenir.ökkeş köyde ölür,hediye abla da mert le evlenir.

   • Alev Hilminin arabasına biner arabada Cigulinin ŞAarkıcı karısı Binnaz şarkısı çalmaktadır.bir anda romantk bir hava oluşur.gözgöze gelir hilmi ve alev.aşk kıvılcımı ikisinide sarar.düğünlerinde aynı şarkıyı çaldırıp karşılıklı göbek atarlar

 5. Ayyy heyacadan ölecem desenize bizi gelen hafta hem qoruqulu hemide aşiq dolu sahineler bekleyir.

 6. ya bu zehranın tarzını biraz değiştirsinler hep aynı tarzlarda kıyafetlrr topuklu ayakıbılar saç hep açık yeter yani

 7. Aslı al benden de o kadar .Zehra nasıl Ömer diyecek .Zehra sarılsa , Ömer nasıl karşılayacak .Kafamın içi arı kovanı gibi .

 8. burdaki tüyalar hiç gercek cıkmıyor hani ömerle zehra hediye ablanın köy evine gidiyordu izleyiciyle dalga gecmeyin lütfen en iyisi yanlış tüyolar verip kendinizi yetersiz bırakmayın.

 9. Zehra’nın Ömer gibi kaybetme korkusunu yaşamasını en çok isteyenlerden biride bendim. bu güne kadar hep Ömer Zehra için üzülmüş, hastane hastane dolaşmıştı. sıra Zehra da gör bakalım nasılmış Zehra hanım kaybetme korkusu. çokmu acımasız oldum? ama ne yapayım hep Ömer üzülen acı çeken yanlış anlayıp pişman olan, Zehra yı kurtarmak için ölümlerden döndü Ömer kaçkere. belki bu sefer o hiç söyleyemediği ÖMER i Zehra Ömer’e söyler ve sarılır.

 10. Zehranin o korkusunu heyacanini su an yasiyor gibiyim ama benim bir tesselim var dizi bilgi . Saq olsun bilgilendiriyor bizi .