Adını Sen Koy 141. Bölüm Özeti 3 Nisan’da Neler Olacak

Burak 29 Mar 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 141. Bölüm Özeti

Ömer ve Zehra yüzüğün kaybolması nedeniyle kavgalı şekilde ayrılır. Ömer gittikten sonra Zehra hemen pişman olur; üstüne bir de Zehra’ya Mert’ten telefon gelir. Mert’ten gelen telefonda Ömer’in uçağının düştüğünü öğrenen  Zehra Ömer’in kazada olduğunu düşünür. Zehra çok büyük korkuya kapılmış ve adeta alt üst olmuştur.

Zehra’ya en çokta Ömer’le yaşadıkları tartışma koymuştur. Ömer bu sefer haklıyken onun kötü birisi olduğunu söylemiştir. Aslında Ömer dünyanın en iyi insanıdır. Zehra büyük bir pişmanlık ve acı içinde ne yapacağının bilemez halde kalırken Mert evdekilere bu konuyu nasıl açacağını bilemez. Ayşe’nin bu kazayı duyması hastalığının yeniden nüksetmesine sebep olacaktır. Bu nedenle kimsenin bu kazadan ve uçaktan haberdar olmaması gerekmektedir.

Diğer taraftan uçağın neden kaza yaptığı da akıllarda büyük soru işareti bırakmıştır. Uçakta sadece Alev ve Ömer’in dışında başka yolcularda vardır? Peki ölenler arasında Ömer veya Alev var mıdır? Ömer Uçağa neden binmemiştir?  Alev’i uçağa göndermeyerek ölmekten kim kurtarmıştır? Alev’i kurtaran Hilmi Yılmaz başına büyük bir bela da alacaktır. Hilmi Yılmaz’ın sevdiği adamı öldürmekten çekinmemesi Alev’i korkutacak ve Hilmi Yılmaz’ın arkasından iş çevirecektir. Diğer taraftan Hilmi Yılmaz’ın Alev’i kurtarmasının tek  nedeni ise Ömer öldükten sonra Kervancıoğlu parasını ve şirketini Alev üzerinden kontrol altında tutmaktır.

Ömer uçağa binmeye giderken Alev’e ulaşamaz. Ömer Zehra’yı evde kalbi kırık bırakmıştır. Zehra ile küs ayrılmaya Ömer’in kalbi el verecek midir? Yoksa Ömer Zehra’nın kalbini kazanmak için Kıbrıs’ta ki ihaleden vaz mı geçecektir.

Adını Sen Koy 29. Hafta Fragmanı

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 141. bölümü ile 3 nisan pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy’da yeni hafta Ömer ve Zehra’nın bir birine en çok yaklaştığı hafta olacak. Ömer’i kaybettiğini düşünen Zehra Ömer’e ne kadar aşık olduğunu onu kaybedince anlamıştır. Geçen haftalarda Ömer Zehra’yı kaybetmekten çok korkmuş ve Zehra’yı da canlı kanlı bulunca ona sarılmıştı. Bu hafta benzer bir sahneyi de Zehra’dan göreceğiz.

Zehra ve Ayşe ile birlikte tüm Kervancıoğlu ailesinin nefesi kesilmiş ve aldıkları haber üzerine nefesleri kesilmiştir. Ömer’in Kıbrıs’a gideceğini herkes bilmektedir. Kıbrıs’a giden uçağın düştüğü haberleri ise her yerdedir. Haberleri gören Ayşe’nin kalbi ise abisini kaybetme korkusu ile durmak üzeredir. Ömer’in gelmemesi ile Alev’de uçağa binmemiştir; peki bu özel uçakta kimler gidecek?

Hilmi Yılmaz ne Yener’e nede Fikret’e benzemeyen çok tehlikeli bir adamdır. Mert’in korkusu sonunda gerçek olmuştur ve Mert yüzünden Kervancıoğlu ailesi zarar görmeye başlamıştır bile. Ömer’in uçağını düşüren Hilmi Yılmaz’ın tek isteği oğluna kavuşmaktır.

Ömer’in yaralı ve ölülerin arasında olmaması bir nebze olsun kalplerini rahatlatsa da Ömer’e ulaşılamamaktadır. Peki Ömer ve Zehra ne zaman ve nasıl karşılaşacaktır. Ömer ve Zehra’nın karşılaşmasında neler yaşanacaktır? Hepsi ve daha fazlası Adını Sen koy 29. haftada

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 141. Bölüm Özeti 3 Nisan’da Neler Olacak” üzerine 22 yorum

 1. Erkan hazal dedi ki:

  Sizi çok begeniyorum ömer ve zehra

 2. ömer zehra dedi ki:

  Sizi azeriden izliyoruz ömer le zehrayı seviyoruz

 3. oxucu dedi ki:

  Ayweye doktor 6 ay vaxt koymuwdu 6 ay doldu neden onun hastaligi barede konuwulmuyor

  1. Aylin dedi ki:

   Arkadaşım gerçek hayattaki zamanla dizideki zaman aynı diyil .dizide daha 4 ay okşuyor bu aralar Zehrayla Omerin evlenmesi

 4. Sevgı coşgun dedi ki:

  Zehrada her fırsatta yalan söyluyo dınlemeden yargılıyor. Alev ınşallah o uçaktadır dıyecemde degıl resmını gordum bınmemışş ayrıca bazı kıyafetlerı guzel yakışıyor zehraya

 5. Zeyno dedi ki:

  Keske alev bineymis ucaga

 6. Dilara dedi ki:

  Yalandan nefret eden Zehra da çok yerde yalan söylüyor ve oda Ömer i dinlemeden çok yerde suçluyor buda diziyi basitleştirilmiş oluyor Ömer bunu dile getirmeli

 7. Anonim dedi ki:

  Dua edelim alev o uçağa bindim şua istediğim tek şey bu

 8. Anonim dedi ki:

  Ömər Kurt ulan da zəhra ona sarılacaqmı

 9. ALKIR dedi ki:

  66 Yaşındayım.bu dizi için zamanım alt üst oluyor.Acaba ne buluyorum diye düşünüyorum.üstelik birde tüm tanıdıklarıma bulaştırdım bu diziyi,Galiba söylenmiyenlerin söylenenlerden daha gizemli olduğu için seyir ediyorum sanırım.

 10. Film Profesörü dedi ki:

  Alev Ömerle zehrayı ayıramayacağını görünce,intikam için düşmanlarının yanında durmaya karar verir.Alevle hilmi evlenir.hilmi alev için 40 gün 40 gece havai fişek gösterisi yaptırır:) zehra şirkette ömerin yanında çalışmaya başlar.leyla ile demir evlenir.mehtap betonla kaçar evlenir.ökkeş köyde ölür,hediye abla da mert le evlenir.

  1. Aylin dedi ki:

   Zehraya Omerin heyeti iyi guzelde diğerleri aşırı fantastik olmus

   1. Film Profesörü dedi ki:

    Alev Hilminin arabasına biner arabada Cigulinin ŞAarkıcı karısı Binnaz şarkısı çalmaktadır.bir anda romantk bir hava oluşur.gözgöze gelir hilmi ve alev.aşk kıvılcımı ikisinide sarar.düğünlerinde aynı şarkıyı çaldırıp karşılıklı göbek atarlar

  2. Timur dedi ki:

   Valla kahkaha attım filmprofesörü sen çok yaşa

  3. Anonim dedi ki:

   gülmekten karnım ağrıyor

 11. sude dedi ki:

  Ayyy heyacadan ölecem desenize bizi gelen hafta hem qoruqulu hemide aşiq dolu sahineler bekleyir.

 12. Anonim dedi ki:

  ya bu zehranın tarzını biraz değiştirsinler hep aynı tarzlarda kıyafetlrr topuklu ayakıbılar saç hep açık yeter yani

 13. nesrin dedi ki:

  Aslı al benden de o kadar .Zehra nasıl Ömer diyecek .Zehra sarılsa , Ömer nasıl karşılayacak .Kafamın içi arı kovanı gibi .

 14. Anonim dedi ki:

  burdaki tüyalar hiç gercek cıkmıyor hani ömerle zehra hediye ablanın köy evine gidiyordu izleyiciyle dalga gecmeyin lütfen en iyisi yanlış tüyolar verip kendinizi yetersiz bırakmayın.

 15. aslı dedi ki:

  Zehra’nın Ömer gibi kaybetme korkusunu yaşamasını en çok isteyenlerden biride bendim. bu güne kadar hep Ömer Zehra için üzülmüş, hastane hastane dolaşmıştı. sıra Zehra da gör bakalım nasılmış Zehra hanım kaybetme korkusu. çokmu acımasız oldum? ama ne yapayım hep Ömer üzülen acı çeken yanlış anlayıp pişman olan, Zehra yı kurtarmak için ölümlerden döndü Ömer kaçkere. belki bu sefer o hiç söyleyemediği ÖMER i Zehra Ömer’e söyler ve sarılır.

  1. aslı dedi ki:

   Resim çok güzel, seven Zehra Ömer’in yüzünü tutmuş sarılacak mı?

 16. Aylin dedi ki:

  Zehranin o korkusunu heyacanini su an yasiyor gibiyim ama benim bir tesselim var dizi bilgi . Saq olsun bilgilendiriyor bizi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.