Adını Sen Koy 140. Bölüm Özeti 31 Mart’ta Neler Olacak

140. Bölüm Özeti
Ömer ve Mert yaşadıkları güvenlik krizinin şokunu yaşarken, Hilmi çok daha büyük ve acımasız planlar yapar. Ömer düşmanının bu kadar büyük hamleler yapacağını tahmin etmez. Ömer kendilerine yaklaşan tehlikeyi nasıl bertaraf edeceğini düşünürken Zehra da kaybettiği alyansının Salim’in eline geçeceği korkusunu yaşar. Öyle ki bu korku Zehra’yı bir an bile rahat bırakmaz. Hilmi’nin hamlesini gören Ömer kendisi ve bütün ev halkı için daha büyük tedbirler almak ister. Artık çok acımasız bir savaş başlamıştır. Bu savaş öyle büyük olacaktır ki Hilmi herkes için çok büyük felaket olacak hamlesine hazırlanır. Zehra’yı ve Konağı çok acı haberler beklemektedir!

Adını Sen Koy dizisi için ne yazık ki şuanda 140. bölüm özetini veremiyoruz; hatta erken özet vermemizden kaynaklı ceza aldık ve ne yazık ki sabah saat 10:00 da bu hafta özet paylaşamayacağız; ancak siz değerli ziyaretçilerimizin görüşü bizler içinde önemli. Eğer siz neler olacağını önceden öğrenince dizimizden zevk almıyorsanız bizde üzerimize düşen görevi yapmak zorundayız. Ben sizlere bu hafta Hilmi ve Alev’in planından üstü kapalı olarak bahsedeyim.

Biliyorsunuz Mert Yılmaz babası ile bırakın iş yapmayı onu görmeye bile katlanamıyor. Hilmi Yılmaz ise oğlunu yanında istiyor. Hilmi Yılmaz’ın tek hedefi Ömer’i öldürtmek ve ondan kurtulmaktır.  Hilmi Yılmaz yeni bir plan yapar ve Ömer’i kaçırtır. Hilmi Yılmaz’ın şakası yoktur. Ömer’in canı tehlikededir.

Ömer ve Zehra arasında ise Cevriye teyzenin konaktan ayrılması konusunda tartışma çıkar. Cevriye hala ikna edilemez ve  Kayseri’ye gitmek ister. Cevriye halayı rahatsız eden konu ise Mert’in verdiği ödevde aile üyelerinin kendisi için yazdığı notlardır. Notların birini Alev yazar ve Cevriye Halaya yeter artık misafirlik kısa sürer dön evine der. Bu notu Ömer’in yazdığını düşünen Cevriye hala üzülerek konaktan ayrılır. Zehra ise Ömer’in nasıl olur da Cevriye Halaya bu kadar kötü bir not yazdığına bir anlam veremez ve Ömer’i kötü kalpli olmakla suçlar.

Zehra Ömer’le küs ayrılır. Hava alanına giden Ömer Hilmi Yılmaz ve adamları tarafından kaçırılır. Ömer kaçırıldığı için uçağa binemez; Ömer’in Amerika’ya gideceği uçak ise düşer. Zehra haberi alır almaz yıkılır; Ömer’in uçağının düşmüş olması tüm ailede büyük korku ve panik yaratır. 

Ömer ve Zehra’nın gerçekten evli olup olmadığı ortaya çıkacak mı?

Diğer taraftan Mert’in Ömer’e ve Zehra’ya yakın olması çok tehlikeli bir durumdur. İlişkiler konusunda uzman olan Mert kısa sürede aralarında bir aşk olmadığını çözecektir? Peki gerçekten Ömer’in düşüncesi doğru mudur? Zehra ve Ömer arasında bir aşk yok mudur? Ömer kendine itiraf edemese de Zehra’ya aşık olduğunun artık bilincindedir. Eğer Zehra’da Ömer’e aşıksa ki aşık; o zaman Mert’in bu evliliğin sahte olduğunu anlama şansı kalmamıştır.

Adını Sen Koy 136- 140. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 140. Bölüm Özeti 31 Mart’ta Neler Olacak (34 Yorum)

 1. bu omer neden zehraya sevdigini soylemiyo neden sana deliler gibi ashigim demiyor? artik bence bu itirafin zemani

 2. Cok guzel dizidir ama bir az bir birilerine yakin olsalar bir az konusub derdlesseler zehra basina gelenler yeter artiq sevsinler bir birilerin cocuklari olsun nasil anne baba olacaqlarda merak etdim?

 3. Evet ya yeter artik şu Zehra biraz tarzini degiştirsin omerle güzel günlerini görelim artik

 4. Ömer Kıbrıs’a gitmeyecekmiydi alevle Amerika nerden çıktı? Bide şu Zehra ilk bölümlerde daha güzel giyiniyordu.biraz spor gitsin saçını toplasın at kuyruğu yapsın. Ömer’i biraz şaşırtsın. Yaşının üstünde elbiseler aynı saçlar sıkıldık. Lütfen biraz kılık kıyafetide değiştirin. Senaryo aynı bari görünüş biraz gözlere hitap etsin.

 5. Bu Mert’de diziye derd kimi daxil oldu.HILMI YILMAZIN VE BETONUN Bawina parik taxilsa sevinerem

 6. Bu Mert’de dize derd kimi daxil oldu.HILMI YILMAZIN VE BETONUN Bawina parik taxilsa sevinerem

 7. ben bu senarirlere güvenmiyorum alevin kötülüklerini kapatırken ömer zehranın arasına olmadık kötlüklri yapıyor ikilin arasına duvar örmekten başka seneryoları yok ve umarım. merti ömerin zehranın başına muasallat etmezler. ya değilse başak yazı odası atilla cengiz. ve ırmak cengel sizin adınızın gectiği hiç bir diziyi asla izlemeyiz ve önermeyiz dahi..

 8. seneristler gercekten pes diyorum.Ömer zehra arasına hediye girer ayşe girer mehtap girer yener girer şimdide .cenesi düşük cevriyeyimi sokuyorsunuz maksat ömerle zehranın arsı bozulsun .neden yaseminle korayın arasını bozmuyorsunuz. bütün pis seneryolarınızı. ömer zehra adına yazıyorsunuz . en azından bu hafta ömer zehra haftası olsaydı değilmi. mehtabı metonu hilminin kötülüklerini.mahalleye dayamadan melesef.

 9. Senarist sen ne sacmaliyon omerin el yazisiyla aleviki birmi bide cevriye hala bilmiyomu alevin yilan oldunu niye alev heb 4 ayak ustune dusuyo yilanin kotu oldunu butun konak biliyo bizide bosuna kandirmayin saf zehra her sucun altinda omeri gorme

  • ASLICIM AYLİNCİM NESRİNCİM ARKADAŞLAR HEPİLİZ HAKLISINIZ EN DORU SİTE BURASI KAC AYDIR DİZİBİLGİ YORUM YAZIYORUM HİC YALIŞINI GÖRMEDİM BİR GÜN ÖNCE ADINI SEN KOY DİZİLBİLĞİ PAYLAŞMASINI İSTİYORUZ NÜTVEN HİCTE RASIS DEYİLİZ NÜTVEN .

   • deryacım nasılsın canım baba candıra bakacakmısın bu gündü deyilmi perşenbe

 10. Cok sacmaladilar bu nedir yA. Alevin hicmi pisligi ortaya cikmaz. Artik alevin yaptiklari ortaya ciksin.

 11. Tek doğru bilgi ve tüyo aktaran site .çok gezdim amma en doğru bilgiyi burada buldum .Değer verdiğim herkes için üzgünüm ,Tüyolar olmadan zaman geçmiyor hele hafta sonu hiçççç geçmiyor .

 12. mert mert bir insan dır umarım ama bu dizde zavıllı senarit gurubu olduktan sonra merti ömer musallat ederler kafaları yalnızca hainliğe ve kötülüge calışıyor TRT kanalında. zavallı başak yazı odası. atilla cengiz ve ırmak çengel sizin yönettiğiniz dizileri ve seneryolarınız asla izlemicez bundan sonra.

 13. Dizibilginin ceza almasına üzüldüm:(
  ben dizi hakkında önceden bilgi sahibi olmaktan hiç rahatsızlık duymuyorum. aksine mutlu oluyorum herkeslerden önce haberim oluyor diye. yorumlar yapılıyor dizi hakkında seyircinin fikirleri önemli. ceza yerine ödül vermeleri lazım diziye destek olduğumuz için.

  • Evet çok haklısın arkadaşım . Saq olsun dizi bilgi. Sayesinde her şeyi biliyoruz önceden rahatsız olduğumuz zamanlarda ne olacak diye burdan öğreniyor. Ve rahtliyor. Hiç insan rahatsız olurmu önceden bildiği sey icin

 14. Mert mənim fikrimcə geci tez düşmən çıxacaq sözləşməyi bilsə yaxşı deyil. Gərək Zehra və Ömər birləşə sevgi bunları ayırmaz.Mertin elində rəsim var geci tez Mert onu işlədəcək.

 15. Sinan zehranın abisi ise Sevim’in çocuğu değildir.hem bu askerlik hala bitmedimi?

  • Yasemin sevimle salimin kizi. Zehra salimin kizi ama sevimin kizi degilse. Sinan en buyugi o kimin oglu ? Sinanda sevimle salimin oglu ise Zehra Saliminde kizi degildir bence. O tamamen baska kişilerin kizidir. Salim bir oglu oldukdan sonra karisini aldatip 1 cocukla geri gelip sevimle barismaz ya. Ya da Sinan Sevimin oglu, Zehra Salimin kizi, evlendiklerinde ikisinde cocuklari vardi ve Yaseminde Sevimle Salimin kizi. Ardaşlar siz ne duşunyorsunuz?

 16. Bence de ömer boşluğuna denk gelip merte sözleşmeyi söylemezse mert hiçbir şey anlamaz , sonuçta evli rolü yapıyorlar herkesi inandırmak için en yakın arkadaşına da rol yapmalı ( gerçi artık rol değil , yavaş yavaş gerçeğe dönüşüyor ) neyse zaten bir çok kişinin bildiği SIR değildir … o_O

 17. Neyi alyacaq aşiqin olmadiqinimi ama böle bir şey yoq ki olar bir birine aşiq merit alayacaqin alayacaq olarin bir birine naqadar aşiq olduqularin görecek olarin bir birine naqadar aşiq olduqularini küçüçük cocuq bile alayir.

 18. arkadaşlar ömerin babası ve hilmi yılmaz yakın arkadaşlarmış ömerin anesi ömer ve Ayşeyi bırakıb hilmi yılmazla evlenmiş o yüzden hilmi yılmazla ömerin babası düşmen olmuşlar belkede mert ve ömer de düşmen olucaklar amma sanmiyorum

 19. bence leyla zehranın abisi sinan ile gecmişte aşk yaşamış ve sinan leylayı bırakım getmişdir ve leylayı aldatmışdır bu yüzden leyla evlilik konsundan kaçmaktadır

 20. ya arkadaşlar dizideki her kötü karekter belasını buluyor alevden başka alevin neden Oyunları ortaya çıkmıyor

 21. mert evliliyin sahte olduğunu öğrenmese iyi olur bence ömer söylemezse
  mert anlayamaz evliliğin
  sahte olduğnu