Adını Sen Koy 138. Bölüm Özeti 29 Mart’ta Neler Olacak

Burak 27 Mar 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 138. Bölüm Özeti

Mert’in Zehra ve Ömer’e aile terapisi uygular. Mert’in yöntemi işe yarar ve Ömer ile Zehra sonunda yüzleşir. Ömer ve Zehra’nın  arasındaki sorunları düzelmese de Zehra ve Ömer terapi sonrasında bir birlerine aşık olduklarını fark etmişlerdir. Mert ise Ömer ve Zehra’nın gözünde sözleşmeyi değil aşkı görmüştür.

Zehra’nın her ne kadar Ömer’e kızgınlığı hala geçmese de kendine bile itiraf edemediği duyguları yüzünden fazlasıyla zor zamanlar yaşar. Adeta kendi duygularından kaçmaya çalır. Bütün çabalarına rağmen gizlediği duygular artık su üstüne çıkar. Zehra artık kendi kalbiyle kovalamaca oynuyor gibidir. Konakta bunlar yaşanırken Hilmi Yılmaz ise yeni bir plan peşindedir. Bu planında ise Alev’i ve Ömer’i kullanacaktır. Oğlunu Ömer’den koparmak isteyen Hilm planını devreye sokar. İlk amaç ise Ömer ve Mert’in arasını açmaktır. Hilmi Yılmaz’ın öfkesi ise artık pusuda beklemektedir.

Adını Sen Koy  dizisi 138. bölümü ile 29 mart çarşamba günü 17:30 da yeni bölümü ile ekranlarda olacak.  Mert sonunda Zehra ve Ömer’in sorunlarının ortasına dalar. Zehra ve Ömer’e verdiği ödev Ömer ve Zehra için oldukça zordur. Aslında bir birlerinin sevdikleri sevmedikleri çok özellik vardır ancak bunları o kağıda yazmak çok zordur zira yazılanları Mert’te okuyacaktır.

Mert’in Amerika’da aile terapisi yapması Ömer’in gözünü korkutmaktadır; zira Mert’ten ilişkiler konusunda bir şey saklamak çok zordur. Mert bu kadar Zehra’ya ve kendisine yakın olduğu sürece çok kolay bu evliliğin sahte olduğunu çözecektir. Diğer taraftan Hilmi Yılmaz’ın oğlunu düşmanı Ömer’e kaptırma niyeti yoktur. Mert ve Ömer’in ilk başarısızlıkta ayrılacaklarını düşüne Hikmi Yılmaz Ömer ve Mert’in işlerini bozmak için kolları sıvar.

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Bu hafta Adını Sen Koy’da Yılmaz ailesinin dramını göreceğiz. Dizimizde babasının hatalarını yüzüne vuran ve onunla aynı evi paylaşmak istemeyen aynı ortamda bile bulunmak istemeyen bir mert oğlumuz vardı; hatırlayacaksınız Koray’ı. Mert’te en az Koray kadar babasının yaptığı yanlışlar karşısında dim dik duran asla onun hatalarını kabul etmeyen ve görüşmek istemeyen bir adamdır.

Fikret nasıl Koray’ın başına bala olduysa Hilmi Yılmaz’da Mert’in başına çorap örecektir; ancak Mert Koray kadar güçsüz değildir; sırtını Ömer Kervancıoğluna dayamıştır.  Hilmi Yılmaz’ın hedefi ise hem oğlunu bitirmek hemde Ömer Kervancıoğlunu bitirmektir.

Babası ile olan mücadelesinde Ömer Mert’e destek çıkarken Mert’de Ömer’e Zehra’ya karşı korkularında yardım eder. Mert’in ortak bir dil getirerek konuşturduğu Ömer ve Zehra artık bir birlerine aşık olduklarını anlamıştır; şimdi aşıklarımız aşklarını kendilerine kabul ettirmiş işin zor kısmı bitmiştir. Şimdi aşkı ifade etmek kalmıştır ki en zoru da budur.

Ömer ve Zehra aşklarını kalbinde yaşarken Alev planlarına devam etmektedir. Ömer ve Zehra’yı sürekli bir araya getirmeye çalışan ve Nihat’a gaz veren Cevriye’yi memleketi Kayseri’ye göndermek için plan yapar.  Alev planında da başarılı olur ve Cevriye Teyze vedalaşarak Kayser’ye döner. Konaktan ayrıldığına ve fakir hayatına döndüğüne üzülen Cevriye halayı bir sürpriz beklemektedir.

Diğer taraftan Beton Mehtap’a ne zaman açılmaya karar verse Mehtap’ın sert tepkisi ile karşılaşır. Beton Mehtap’a hiç açılamaycağını düşünürken Mehtap gizli hayranın kim olduğu ilgi bir tüyo yakalar

Adını Sen Koy 138. Bölüm Fragmanı 28. Hafta

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 138. Bölüm Özeti 29 Mart’ta Neler Olacak” üzerine 32 yorum

 1. ozlem dedi ki:

  Omeeer suyu sag elinle ic!

 2. Günel Azəri dedi ki:

  Hadı Mert goruyim səni supersin Dəmir Mert çok sevdim sizi

 3. Minik dokunuşlar dedi ki:

  Vefa hanıma aynen katlıyorum.Erkan ile Hazal arasında birşey olduğunu düşünmeyelerdenim.dediğiniz gibi bunu gizlemezlerdi reytinglere yarardı.ama malesef yok:( olsa keşke diyenlerdenim:) ben hep Hazal Erkan’dan hoşlanıyor diye düşünüyorum ama Erkan için de aynı şeyi söyleyebilsem keşke(bu şahsi tahminim doğru da olabilir yanlış da)

 4. Vefa dedi ki:

  Selam.Aylin o videoyu bende gprmüşdüm çok komik.Aslı canım bende de bazen çok hızlı yorum yapıyorsunuz biraz yavaşlayın diye yazı geliyor yorum yazarken.İlk kez gördüyümde hem üzülmüştüm hem de şaşırmıştım.:))

  1. aslı dedi ki:

   Bizde yavaşlarız hiç sorun değil. daha neler göreceğiz bakalım? keşfe çıkayım da öğreneğim 😀

 5. Anonim dedi ki:

  neden yeni fraqman yok

 6. Anonim dedi ki:

  Şu Öner’le Zehra artık yaklaşsınlar

 7. Anonim dedi ki:

  Bu alev yetti gayrı bu ne bir insan bu bukadarmı yüzsüz olur varmı gerçekten böyle onursuz gurursuz kişiler nerden geliyo bu korkusuzluk gu müzeyyen hanım daha ne kadar yüz verecek ama mert hakkından gelecek sanırım

  1. NİĞDELİ DERYA dedi ki:

   ASLICIM NASILSIL CANIM BAYADIR YORUMLAŞAMIYORUZ AYNEN ASLICIM SUDE YOK .

   1. aslı dedi ki:

    selam canım iyi diyelim iyi olsun. sude gelmiş en son sayfada gördüm onu deryacım. birde çok hızlı mesaj gönderiyormuşum hey Allah’ım 😀

    1. NİĞDELİ DERYA dedi ki:

     KAFAYA TAKMA ARKADAŞLAR ARASINDA OLUR OKADAR KENDİNİ COK ÜZME CANIM BENİM .

 8. Efsane dedi ki:

  Umarim bundan sonra her sey guzel olur..Helal be merte isde arkadas boyle olur.senide sevdim be mert
  arkadaslar hepinize Azerbaycandan selamlar

 9. Elyar Azeri dedi ki:

  Asli inwallah ulkerin babasi sagalar.dualarimiz onunla

  1. aslı dedi ki:

   dualarımız onunla inşallah iyi haberlerle gelecek Ülker. sude de yok uzun zamandır.

 10. Vefa:) dedi ki:

  Bu gün pazartesiydi.136cı bölüm süper geçti..Hele sonu mükemmeldi.Mehtabın o eşşekten düşmüşe dönmüş yüzü..Ömeri görünce elektirik çarpmışa döndü resmen.O kadar sevindimki yarım saat dans etdim gerçekten.Resmen göbek atdığmı hatırlıyorum.O kadar iyi geldiki o sahne bana.Hele Ömerin pişman bakışları.Zehranın Ömerin gömleyinin düymesini dikerken ona iyne batırışı.Ömer Zehranın kulağına eyilib kasıtlı olarak yaptığnı söylemesi..Zehraya hayran hayran aşk dolu bakışlarla bakması..Arkadaşlar size bir haberde vereyim.Benim keyfimi öyle yerine getirdiki .Belki sizde sevinirsiniz.Şübhe edenler YouTube ni açıb baka bilirler.Hazal Erkan ve Yaprakın canlı yayında öyle güzel konuşmadı vardıki.Hazala sorular soruyorlar öyle güzel cevaplar vetiyorduki.Erkan hakkında.Erkanada sormuşlarki Hazalı ilk gördüyünde ne huss etdin.Oda..Güzel kızmış diye düşündüm dedi.Hazalsa ammada uzun adammış diye düşündüm dedi:)) Ve en can alıcı soru ve cevap şuydu.Yapraka Erkanla sevgilimisinuz diye sordular.Oda şaka karışık şöyle dedi.Allah belanı versin.Tabi bu cümlesi şakaydı.Erkan ben hariç her kesle sevgili ola bilir dedi.Be hem o demek oluyorki Hazalla böyle bir şey ihtimalı var.Ve Hazalda hiç ses etmeden güldü.Erkanla Yaprak gerçektede kardeş gibiler.Erkan instagram sayfasında Yapraka kahvaltıya gitmiş Yaprakında ailesi var resimde ve şu notu koymuşdu altına.Kardeşimle sabah kahvaltısı.Bir fotoğrafında da Yaprak Hazal ve Erkan Kardeşim ve spzleşmeli eşim 🙂 yazmıştı.Ben aralarında bir şeyler olduğunu hiss etdim.Ve çoook sevinçli y im.Resul abide bunu boşuna yazmamıştı bence:) Yorumlarınızı bekliyorum.Lütfen o videonu seyr edib fikrinizi paylaşırmısınız.Haklımıyım? deyil iyim?

  1. Aylin dedi ki:

   Vefacim merhaba o dedigin fotoraflari bende gordum . Ama dediğin canlı yayını izlemedim . Ama son yaptıklarını izledim . Orda yine sormusdular sevgilisinizz diye yine hayır dediler . Hattda ayse dediki insanlar kafayı bozmuş . Ama neden olmasın sevgili olma ihtimaleri çok. Aslında dusunuyorum da sevgili olsalardı bunu söylerlerdi yeni bu dizinin izlenmesindede boyuk bir etki gösterirdi .iyi anlamda yeni sevgili olan çiftlerin ,dizilerinin ,filimlerinin izlenmesi daha çok oluyor . Ama yani özel hayatları bu onların onlar hiç ıstanbul gecelerinde gozukmuyorlar .belkide rahatsız edilmek istemiyorlar . Bence sevgili olurlarsa gizlemezler. Yeni sonuçta onları bir birine yakıştıran sevgili olmasını isteyen bu kadar çok insan varken onları mutlu etmek isterler . Ben dün şöyle bir dolaşıyorum set arkasi vidyolari gördüm biri dikkatini cekdi .yazılmıştı Erken Meriç canlı yanında sevgilisini olan etti .inanirmisiniz kalbim o kadar heyecanlandı ki dusundum ki Hazala ilan etmiş askini . Ne görsem iyi Erkan Meriç Fatma Karanfili sevgilim diye söylüyor .gercekden çok komikti . Diyorki askim bizi çok kiskanacaklar . FATMA hanimda soyluyorki evet aramizda biraz yas farki var ama olsun .Erkanda hemen soyle soyluyor ,ama neden oyle soyluyorsun askim kalbi kiriyorsun yas farkida ne demek biz bir birimizi seviyoruz .gercekden şu en yazarken de aptal aptal siritiyorum . Gercekden onuda izlemenizi tavsiye ederim cok egleneceksiniz

  2. Anonim dedi ki:

   çok hakklısın canım

 11. esra gun dedi ki:

  Off bırce barıwsaydılar

 12. Elyar Azeri dedi ki:

  Cansu men Azerbaycanli .eslen Qarabagliyam

 13. Film Profesörü dedi ki:

  Cevriye halanın kutlusundan iri baş bir soğan,biraz tulum peyniri,iki domates,ve birkaç Çengelköy hıyarı ile yarım ekmek çıkar.İyilik perisi Ayşe halasını unutmamış ilk geceki azığını koymuştur..

 14. cansu eren dedi ki:

  elyar azeri sen nerelisin

 15. aydan dedi ki:

  ay ne olcak bu dizinin sonu miletin cocugu torunu oldu wunlar hala bakiwiyorlar ya bi hereket edin ya

 16. Anonim dedi ki:

  ADINI SƏN QOY TƏXMİNƏN
  NEÇƏ SERYA GEDƏCƏK
  CƏVABLAYIN

 17. Film profesörü dedi ki:

  Cevriye teyze kutuyu açar ve gözyaşlarına boğulur.Sevgili gelini iyilik prensesi Ayşe yine yapmış yapacağını Cevriye halasi na yine yanindayim demiştir.Kutudan çıkan ve Cevriye Halayı sevince boğan şey nedir?

 18. Film profesörü dedi ki:

  Cevriye hala eve dönmüştür.İstemeye istemeyede olsa valizini açar.Giysilerini eşyalarını yerleştirmek ister.kiyafetleri cikarirken özenle paketlenmiş güzel kurdelali bir kutu görür.heycanlanmistir.kurdelayi söker kutuyu açar ve….

 19. Elyar Azeri dedi ki:

  Lale Turkmen inwallah dediyiniz arzuladiginiz kimi olar.bu arada ulker Azeri nerede.?

  1. aslı dedi ki:

   Ülker’in babası rahatsız onun için gelemiyor.

 20. ayla dedi ki:

  lalecim bunu kim istemez ki istemeyenler ölsün

 21. Lale turkmen dedi ki:

  Bu hafta guzel bolumler bizi bekliyor galiba. Benim bu dizi hakindaki hayalim zehranin dogum guni olsa omerle bas basa cok guzel restoranta yemege gitseler. Omer zehraya surpriz yapsa, tek tas yuzuk hediye etse sevdigini soylese zehrada omere sevdigini soylese. Ha birde o gun zehranin saci toplanmis olarak hayal ediyorum. Bu dizide o gunleride gormek nasib etsin Insallah.

  1. esra gjn dedi ki:

   Ay canım hem fıkırım mende cox gormek ısterım zehranın saçının toplanmış halde

   toplamış halde

 22. Aylin dedi ki:

  Hmmm .Mert benden bir puan aldi . Umarim boyle devam eder.

 23. aslı dedi ki:

  Adın gibi Mert sin değil mi Mert? haksızlığa tahammülün yok, senin hakkında ortalıkta o kadar söz dolaşıyor ki ve bir an bende o yazılanlara inanıp şüpheye düşüp Ömer ve Zehra yı barıştırıp yüzleştirecek kişinin sen olacağı yazılanlardan etkilenmişim belli ve senin için Mert’in işine gelmez diye düşündüm.
  Ömer gibi yanıldım bende, ben ne zaman akıllanacağım? oysa hep senin için söylediğim onun hakkında iyi mi kötümü karar vermek için erken demem di. erken olduğunu da hala düşünüyorum. ah ben ah, Ömer gibi ne olacak benim halim. insan etkileniyormuş bunu bir kere daha anladım ah ben ah 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.