Adını Sen Koy 138. Bölüm Analizi 29 Mart Özeti

Aşık Olmakla Sevmek Arasındaki Farkı Sormuşlar, Cevaplamış Şems; “Senin Baktığına Herkes Bakar; Ama Senin Onda Görebildiğini Herkes Göremez. Herkes Aşık Olabilir; Ama Hiç Kimse Senin Gibi Sevemez. Tek Fark Sensin. Seni Özel Kılan Sevdiğin Değil, Sevgin.” Demiş.

İnsan ilişkilerinde usta olan Mert, ne yapmış etmiş bizim çiftimizi öğrenci bile yapmış ve iç dünyalarına inmeyi başarmıştı. Çiftimize birer ayna görevi vermiş, Ömer ve Zehra karşılıklı oturarak birbirine ayna tutarak, birbirini daha iyi tanımaya başladı. Ve en önemlisi birbirinin gözlerinin içine bakarak aynı anda o sihirli cümleyi “seni seviyorum” u söyleyebilmişlerdi. Bunu Mert, o oyun şeklinde onlara verdiği ödev ile başarmıştı. Zehra ve Ömer şaşkındılar.

Mert birkaç seans daha olması gerek derken, Ömer olur diyor. Zehra olmaz diyordu. Ömer’e göre olurdu çünkü, Ömer rahatlıkla seni seviyorum diyor, Zehra’nın elini tutabiliyordu. Ama Zehra Ömer kadar rahat değil. Çünkü Zehra yeni yeni duygularının farkına varıyor ve Ömer’e aşık oluyor. Zehra Ömer den bir adım geriden geliyor. Ömer o aşamaları çoktan geçti. Ömer’in geçtiği o aşamalardan geçme sırası Zehra da ondan kabul etmiyor bir başka seansı. Kendini ele vermekten korkuyor. Ömer’e olan duygularının dışarıdan fark edilmesinden hissedilmesinden korkuyor Zehra.

Ve Zehra Mert’e gelen telefonla Mert’in dışarı çıkmasıyla, Ömer ile aynı odada yalnız kaldı ve ateş bastı Zehra yı 😀 hemen kaçmak istedi Ömer den vede kaçtı mutfağa gitti. Nereye kaçıyorsun Zehra? nereye gidersen git hissettiğin duygular seninle birlikte gelecek, o kalbi taşıyan sensin ve o kalpte Ömer var. Kaçamazsın hiçbir yere, hele kendinden asla 😀

Zehra mutfakta ama hiç sığamıyor oraya, hava almak için pencereyi açtı olmadı, yetmedi su içmek istedi harareti dinsin diye Hediye abla geldi. Onu görünce eli ayağı bir birine dolandı. İçinde hissettikleri yüzünden yansıyormuydu acaba?  Birde soruyor ne oluyor bana böyle ya diye? Kıyamam ben sana, ne olacak Ömer’e aşık oluyorsun prenses Zehra. aşk ateşi sardı seni içini yakıyor, yanıyorsun, yüzünün yandığını hissetmende ondan. Bu aşk ateşini su içerek söndüremezsin, o ateş yandı bir kere kül olacaksın hiç kaçarın yok Zehra.

Ah aşk ah. Bir diğer aşığımızda Ömer beyimiz hemen de Zehra’sının peşinden koşarak gelirmiş. Ömer dur sakin Zehran evin içinde, kaçmıyor bir yere dur sakin ol. Zehra su içiyordu tam da üstüne Ömer geldi ve Zehra’nın içtiği su genzine kaçtı. Acemi aşık daha önce hiç aşık olmamış bunlar ilk kez aşık olacaklar anlaşıldı. Gerçek aşk nedir onu öğrenecekler böyle böyle.

Amanda aman Zehra’sına bir şeyde olsun istemezmiş hemen bir peçeteyle imdadına yetişir onu rahat nefes alması için ilk müdahaleyi yapar ve bir kere daha gözgöze gelip aşkın deryasında kaybolurlarmış. Siz birbirinize aşık olacaksınız da, en sonunda olan bana olacak 😀

Zehra kendine gelince hemen kaçıp odaya gitmek ister, kaç Zehra kaç, kaç sen nereye kadar kaçacaksın bakalım. Zehra’nın ateşi Ömer’e şıçradı kıvılcım ateş aldı yanıyor Ömer acil su lazım. Zehra’nın içtiği bardaktaki sudan su içti Ömer ve fark ettiğinde bunu iş işten geçmişti çoktan aşk şerbeti içtin sen Ömer boş ver iç bir daha bir şey olmaz zemzem olur aynı bardaktan içtiğiniz su size hadi..

Ömer gerçekten bu sözümü duymuş gibi bardaktaki kalan suyu da içti ve üstüne de ağzını, Zehra’nın ağzını sildiği peçete ile sildi. Geçmiş ola, hayırlı uğurlu olsun aşkınız Ömer bey.

Aşk nedir? Onun canı yandığında senin de yanıyorsa… O üzgün olduğunda kalbin acıyorsa… Gözlerinden ruhuna erişebiliyorsan… Onu hatalarıyla kabul edebiliyorsan… Özlediğinde çekinmeden söyleyebiliyorsan…İncitmeye Kıyamıyorsan… Kırılsanda affetmeyi becerebiliyorsan…Ona karşı gurur umrunda değilse…Onunla konusmayınca huzursuz oluyorsan… SENİ SEVİYORUM diyebiliyorsan… Aşk da budur Sevgi de budur işte.

Zehra odasında oraya da sığamıyor, nasıl sığsın ki, aşık Zehra. Çizim yapacak oda olmuyor, aynanın karşısında kendisine bakıyor ve ellerini kilitliyor. Zehra eline kilit vurabilirsin de gönlüne kilit vuramazsın, o gönlün çoktan Ömer’in gönlüne aktı gitti geçmiş olsun sana.

Ömer de aynı halde çalışma odasında Zehra’nın düşündüğü aynı şeyleri düşünüyor. Eh nede olsa Ömer’inde gönlü Zehra ya aktı gitti. Aynı anda aynı şeyleri düşünmeleri çok normal aynı anda bir yürek atıyor çünkü. Geçmiş olsun ikinize de vede hayırlı olsun.

Şirkette yolunda gitmeyen bazı işler var ve bu işleri halletmek için yurt dışına birinin gitmesi gerekiyor.

Demir de Leyla ile ilişkisinin adı konsun ve bunu da Teyzesi bilsin istiyor.  Ancak Demir Leyla yı anlayamıyor. Leyla da anlatmıyor. Şükran teyze Salim ustanın iş yerinde Leyla hakkında konuştu. Ben bu konuşmadan bir şey anladım gibi ama doğrumu anladım yanlış mı bilmiyorum? Leyla o ilişkisinde sanki bir şiddete maruz kalmış gibi hem fiziksel, hemde ruhsal açıdan çok yıpranmış gibi  Leyla. bakalım düşündüğümde ne kadar haklıyım izleyip göreceğim.

Canım benim Zehram, odasında çanta çizimi yapıyor, aslında çanta çizimi yapmıyor, O zorba olan Ömer’in “Ö” sünü hayatına yerleştiriyor. Aklına yer etmiş gönlüne de düşmüş. Zehra’nın Ömer’e ismi ile hitap edip ÖMER demesi yakındır. Kara göründü tayfa der gibi onun hesabı, Ömer’in Ö sü göründü.

Nasılda gizliyor Ömer den görmesin istiyor ve o fark etmeden silmeyi başardı da silgiyi düşürdü Ömer’in bir bakışı ile eli ayağına dolaşıyor Zehranın. Ve Ömer Zehra ile konuştu. Oraya gittiğini yani Mehtap’ın tuzak kurduğu eve gittiğini, bunun ve daha öncekilerin hepsinin bir tuzak olduğunu öğrendiğini söyledi. Zehra da ben biliyorum ancak sen bana inanmamayı tercih ettin dedi. Zehra tam oda dan çıkacaktı ki, Ömer Mert seansların devam etmesini istiyor. Ben senin hakkında hiçbir şey bilmiyorum dedi Zehra da kendisi hakkında ne öğrenmek istediğini sordu Ömer’e…

Ömer de sevdiğin, sevmediğin şeyler dedi. Zehra liste yapıyor. Tıpkı ilk Zehra konağa geldiğinde Ömer ona yaptırmıştı bu listeyi kendisini tanısın diye. Şimdi yine Zehra ya yaptırıyor onu tanımak için.

Zehra banyoda oraya da sığamıyor içeriye geçip tam odadan çıkacaktı ki, Ömer kapıyı açtı ve Zehranın kafasına kapı çarptı. Ömer telaşlandı ve hemen kolundan tutup , (eğer ben yanlış duymadıysam ÖMER ZEHRA’YA BİRTANEM dedi.)

dur bir tanem dedi. 🙂 buz getirmeye gitti.

Buzu getirdi ve kendi elleriyle başında tuttu. İçi gitti Ömer’in Zehra’nın canının yanmasına dayanamıyor. Zehra odadan çıkınca, Ömer Zehranın yazdıklarını okudu.

Zehra’nın sevdikleri; Kitap okumak, resim yapmak, el işi yapmak doğal bitkilerle karışım yapmak, yemek yapmak, mavi renk, hayvan ve doğa sevgisi, çocuklar , yardım etmek.

Zehra’nın sevmedikleri; düşüncesiz, anlayışsız, önyargılı insanlar. Karşısındakini dinleyip anlamaya çalışmayan, Ömer ben mi diye sordu kendine? nezaketsiz insanlar, bencillik, yalan.

Odaya gelen Zehra ile yakından ilgilendi Ömer. Sabah uyanan ilk Ömer di ve hemen Zehra ya baktı uyuyordu. Yanına gitti saçları yüzünü kapatmıştı elleriyle saçlarını çekti alnına baktı eliyle dokundu yine sevgi dokunuşuyla iyileştirmek istedi yufka yürekli yakışıklı Ömer’imiz.

Zehra uyandı ne yapıyorsun diye sordu? Ömer de alnın şiştimi diye baktım dedi.

Ayşe geldi Asya okula gitmiyormuş, Zehra ablası götürsün istiyormuş. Ömer Zehra birlikte Asyayı okula götürdüler. Kapıda bekleyen Ömer, okuldan çıkan Zehranın onunla gelmek istememesiyle bir süre peşinde gitti. Zehraya seninle gelmek istiyorum dedi. Aynı Asyanın yaş gurubundaki çocuk gibisin Ömer ve çok tatlısın seninle gelmek istiyorum diyor ya. Ah aşk ah.

Cevriye hala hakkında ev halkı neler düşündüğünü yazıyor ve kutuya atıyorlar. Sonra okuyacak halamız bu yazılanları. En son yazanlarda Zehra ve Ömer. Ömer yazarken biraz zorlandı ancak Zehra’nın söyledikleriyle Ömer Cevriye hala hakkında güzel şeyler öğrendi. En güzeli de memleketinde bir kız çocuğunu okutuyormuş halamız helal sana hala.

Ömer yazdı da ne yazdı göstermediler. Sonunda yazılanları okuyor, her okuduğu mutlu ederken bir yazılan onu çok yüzdü.

Alev yazdı onu kesin işte o yazı; Geldiniz gitmek bilmiyorsunuz, buraya ait değilsiniz, sizden ve yemeklerinizden sıkıldık, misafirlikte bir yere kadar, lütfen gidin artık.

Eh be Alev, ismin gibi yine yaktın kavurdun ortalığı. Kendi kendini yakasın inşallah Alev ne diyeyim ben offf. Bu sözlerin üstüne kim olsa durmaz o evde çeker gider.

Mert’i babası tehdit ediyor yanına çağırıyor. Ömer engel oldu gitmesine. Mert gitmezse Ömer’e zarar vermekle tehdit ediyormuş babası. Mert babasının arkadaşına bir şey yapmasından korkuyor.

Ömer Mert’i göndermedi ancak ondan habersiz kendi gitti Hilmi Yılmaz ile konuşmaya. Biri iyi yürekli, diğeri kötü yürekli insan karşı karşıya.

Ömer senin derdin ne? Babamı iflas ettirdin, bütün varlığının üstüne oturdun, ölümüne sebep oldun, başka ne istiyorsun dedi.

Hilmi de; babanın intikamını Mert üzerinden mi alacaksın dedi?. Ömer sen mi ki, öyle yapsın çakal Hilmi?  Ömer Mert ile şirketimizi kurduk dediğinde, Hilmi meydan okudu Ömer’e; mahfederim dedi, Ömer de elinden geleni ardına koyma dedi ve arabasına bindi gitti. Hilmi de arkasından Ömer’in göreceksin sonun babandan beter olacak dedi.

Hilmi Yılmaz bugüne kadar senin gibi ne çakallar gördük biz ve hiç birine eyvallah demedik. Bundan sonrada demeyiz. Sen çakal olabilirsin bize sökmez adamın asabını bozma.

Mehtap’ın yanına gelen o adam da kim? Allah’ım ya. Birde sen dert olma Ömer’in başına. Beton canım ya kendini Mehtap’a beğendireceğim diye yeni kıyafetler giymiş de gelmiş. Mehtap gözünün önünü bak da Betonu gör. Bakan kör Mehtap.  Sonunda Mehtap kendisine mesajları gönderen kişinin Beton olduğunu öğrendi nasıl mı? Beton bilgisyarda Mehtap’a mesaj yazdığı sırada bir geldi arabasını çekmesini istedi. Beton bilgisayarı öylece bıraktı gitti üstüne Mehtap geldi gördü. Ayakta uyuyan ben miydim dedi. Günaydın Mehtap, Üsküdar da sabah oldu kalk da sana aşık olan Betonu gör.

Mert ile şirkete giden Zehra Ömer’in odasına girdiğinde Ömer şirket için güvenlik önlemleri alıyordu ki, bu adam Hilmi Yılmaz’ın adamıymış Hilmi bu adamı aradı ve Ömer’i öldüreceksin dedi. Senin gücün anca silahına o metal parçasına yetiyor değil mi çakal Hilmi? Elbette senin de bir zayıf noktan vardır. Ömer de seni o zayıf noktandan vurmasını bilir. Bak gör bakalım o zaman el mi yaman, bey mi yaman çakal Hilmi.

Sebepsiz sevmektir aşk.
Nedeni olmadan bağlanmak birine..
Gözlerine baktığında erimektir içten içe.
Ellerini tuttuğunda titremektir tüm benliğinle.
Hatta sarılamamaktır utançtan,
Çünkü utanmaktır sevmek aslında.

Sevmek nedir aslen?
Ölmek mi uğruna?
Yaşamak mı onunla?
Sevmek mi ömür boyunca?
Yoksa ayrılmak mı gerekince?
Nedir insanı başkasına bağlayan?

Bilmez kimse bu soruların cevabını..
Kimi güzelini sever, kimi özelini.

Can Yücel

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 138. Bölüm Analizi 29 Mart Özeti (30 Yorum)

 1. Bazı yorumcular diziye kendilerini fazlaca kaptirmismislar
  Unutmayın bu bir dizi, erkek oyuncu rol yaptığını unutuyorsunuz galiba
  Yönetmen nasil davranicani nasil haraket edeceğini
  Nasil konuşacağını plan ve praglanmis olarak işini yapıyor lar yani
  Bu ask degil böyle olsa olsa hayal olur
  Hayatında böyle birisi hic olmadığında hem hayal kırıklığı hem kendinize boş bı hayal uğruna hayatinizi zehir edeceksiniz
  Dizimizde Ömer nasılda kötü olmuştu Zehra’ya nasil hakaretler etmişti bunlarıda unutmayın
  Ömer’in dediği gibi herkez kendi ask kini bı sekilde yasar bu kisiye özeldir
  Bu özeli

  • Anonim çok haklısın söylediklerinde . Ama benim ilgim Omer karakterine değil Erkan Mericin ya kendisine .Ama aynı zamanda senin soylediyin gibide ister Omer olsun Istersede Erkan .ikiside bana sadece hayaldir.

  • Merhaba Anonim, bunun bir dizi olduğunun ve Ömer karakterinin bir hayali karakter olduğunu biliyorum. Ancak Ömer karakterine hayat veren Erkan Meriç hayal değil gerçek. o da sizin bizim gibi bir birey ve işini gerçekten çok güzel yapan rolünün hakkını veren birisi ki, bizlere Ömer karakterini sevdirebildi. Erkan Meriç gerçekten mimiklerini ve beden dilini çok güzel kullanabilen ve dizide verilmek istenen duyguları seyirciye aksettirebilen yetenekli bir insan. ben kendimden örnek verecek olursam ben tv de dizi seyreden birisi değilim. sırf bu diziyi seyrediyor ve bir tek bu dizi için ilk kez bir internet ortamında bir dizi hakkında yorum yazıyorum. bana bunu yaptırabilmişse bu dizi ve Erkan Meriç ben ona ancak helal olsun derim. ayrıca ne o beni tanır, nede ben onu kendisiyle Tanışmak istermiyim evet isterim ancak bu imkansız bunu da biliyorum. Kendisi benim için hem bu dünya da, hemde ahirette kardeşim diyebileceğim bir insandır. yazdıklarımız bazen espri eğlence mahiyetinde olabiliyor. bazende hayalimizi yazıyoruz. ben ancak Erkan Meriç’e bir kardeşim olarak takdir eder saygı duyarım. Ötesi olmaz. ayrıca hayal kurmak güzeldir. insanın ufkunu genişletir.

 2. Ayilin qiz sen qonuşuyorusun yaaa Allah Allah.Ben sene bir şey söleyimi sen kericekden birine aşiq olsan ne erikem nede bir başiqasi umuruna olmaz demeki sen o cocuqu sevimemisen ve bir gün biri gelecek ve sen ona aşiq olacaqsan ozaman seni gözde o şanisil cocuq erikemidede yaqişiqli görnecek.Ve Asil Ayilin size bir şey söleyim ben erikem oqadarda sevimirem ben erikem kmi birisin istemerem cüki karakderin sevumirem.Ama ömeri coq sevirem qaraqderine bayiliram.

  • Aslında haklısın Sude belkide sevmedigimdendir kendimce bahane bulmuşumdur belkide . Ama ben Erkanin hayalini kurdum hep kafamda . Eee tabi bu bir hayal . Allah ne nasib ederse onu gorecegiz

 3. Asilim Allah iyilikini verisin bat diye ben öyle bir şey hayel etimedim diylerimi öldüm gülmekden.:-) 🙂

  • Asli daha sen asık olmadin mi . Ben asık oldum .delirdim . Size bir sirimi soyluymi ben . Artik sir olmuyicak . Bu Dizi yeni başlarken daha doğrusu nerdeyse 80 ci bölümler olan zaman benim bir talibim var evlenmek istiyordu benle . Bir kac defa bana teklif etti evlenmeyi hatta ailesi bile bize geldi.şimdi siz bana deli diyeceksiniz adam nasıl olurda dizide izlediği bir adam için gercekde olanlardan vaz geçir diye .ama ne derseniz deyin ben bunu yapdim . Adamda hiç Erkana benzerlik yoktu dedim yok ben bu adamla bir hayat yasiyam . Ama ne yapiyim Erkan aklimdan çıkmıyorum . Artık siz bana soyleyin ben delimiyim çılgınlığın divanemiyim .yoksa asikmiyim

   • Aylincim, yok henüz aşık olmadım. olmakta isterim Ömer gibi birine. zorba olmasın yalnız. senin ki de güzelmiş, herkes ister Ömer gibi yakışıklı, karizmatik, sevgi dolu, sevecen, ilgili, eşine ve tüm sevdiklerine sahip çıkan, vs. birini eş olarak. Rabbim gönlüne göre versin Aylincim.

  • Napıyım sudecim ya, sabahtan beri o sahneyi seyrediyorum ve her seferinde duyduğum dur bir tanem dur sözü oluyor. 😀

 4. Asilim Ayilinim biz neyi duyaq isteyirise onu hayal edirik bende öle sanimişdim ama araştiridim öle deyilmiş malesef.Ama üzlmeyin Asilim Ayilinim oda olacaq işallah.

  • Ama ben hiç hayal etmedim ki öyle bir şeyi:D
   Mert bir de bana mı yardım etse ne? ben şuan iptal olmuş durumdayım vah bana vahlar bana 😀

 5. Aslicim simdi inistagramda baktim o sahneye . Cok uzulucegini biliyorum cunki bende uzuldum . HOmer bitanem soylememis. Dur dur bakalim diyor . Bu bizim hayalimiz her halde O yüzden oyle düşünmeyiz . Tam 3 kere izledim . Oyle soyluyor .bir sey daha Omer hilminin adamlarinin elinden kurtulub eve gelecekmis zehra onu gorunce boynuna sarilacak ve agliyacagmis . Cok buyuk bir sabirsizlikla bekliyorum o ani . Insallah o bitanem lafini Omer o zaman soyler artik, soyle diyi bilir mesala . Aglama bitanem bak iste karsindayim sapa saglamim .

  • Eger Omer Zehraya o jumleyi soylerse Zehranin o aglamasi benimkinin yaninda 2 damla yaş olarak kalicak. Mutlulukdan saatlerce aglicam o zaman.

  • Şuan kahkalarla gülerek yazıyorum ne den mi? Irda yukarı da aynı senin gibi yazmış.
   Ama ben biliyordum başıma gelecekleri ondan da dedim olan bana olacak diye 😀
   Ah Ömer Ah, Zehra aşık olacak derken ben aşık olacağım bu Ömer’e en sonunda vah bana vahlar bana 😀
   hadi bana geçmiş olsun bu satırları yazarken halime gülüyorum varya 😀

 6. Arkadaşlar dün üç ayların başı ilk günüydü. Bugün de o çok değerli, kıymetli Recep ayında ki, ilk Kandil günümüz ve gecemiz. Bu gece Regaip Kandili. Recep Ayının ilk cuma gecesi kutlanan kandil Regaip Kandilidir. Regaip’in anlamı; kelime arapça kökenli olup, istemek, arzulamak demektir. Bu geceye ismini melekler vermiştir. Bu gece yapılan dualar kabul olur. Recep ayı Allah’ın ayıdır. Şaban Peygamberimizin ayı, Ramazan da ümmetin ayıdır. Rabbim bu gece hayırlısıyla dualarımızı kabul etsin ve bizleri hayırlısıyla sağlıkla bir ramazana ulaşmayı nasip etsin inşallah.
  Regaip istemek demek, bizde hayırlar isteriz,bağışlanmak, yüzlerimiz ak olarak huzuruna varmak isteriz ya Rab.
  Regaip Kandilimizin hayırlara vesile olması dileğiyle dizibilgi ailesinin, Resul abimizin ve onun ailesinin.
  Ve tüm arkadaşlarımın kandili Mübarek olsun İnşallah. Dualarınızda unutulmamak dileğiyle.

  • Amin bu gün dilerizki rabimiz d ualarimizi kabul etsin . Mutluluk dolu bir dünyada yaşamayı basın etsin . Bunu hep soylemisimdir , rabim bu üç ay hürmetine ,savaşların olmadığı bir dünyada çocukların ölmediği bir dünyada , yaşamayı nasib etsin . Inşallah bu gün Rabimiz dualarimizi kabul eder . Kandilimiz mubarek olsun . Bu gun Ulker arkadasimizi unutmuyalim. Onun babasinin bir an once sagligina kavusmasini diliyelim .

   • Amin inşallah. Rabbim hem Ülkerimize, hem onun babasına şifa versin.
    ve bütün hastalarımıza şifa versin herkesin yar ve yardımcısı olsun Rabbim.

 7. Kızlar ben dün gece çok guzel bir hediye aldım . Biliyormusunuz ne ? Hayır bilemediniz .ben telefonunda bir yana fotoraf vardi Etkenin Gazali olduğu bir fotoraf . O fotoğrafta Yazalım yerine kendini koymuştum . Anladinizmi ?Yani Erkan beni oluyordu . Benim bir tane çılgın amcamın kizi var . O fotorafi benden habarsiz kendi tilifonuna indirmis , ve fotoğrafı şöyle guzel kalplerde dolu bir çerçeveye salmış . Ve bana getirdi dün gece . Fotoğrafı görünce oyle bir çığlık atdimki sevinçten sarildim sim sıkı amacamin kızıma ise soyluyor ki sağ olsun Erkan onun sayesinde bene şöyle sim sıkı sarildim bana hiç böyle sarilmamisdin . Fotoğrafa bakib dedimki ,ya ben hakketen guzelmisim. Erkana çok yakisiyorum. Hemende havalara girdim .

  • Kizlar ben dun gece cok guzel bir hediye aldim . Biliyormusunuz ne? Bilmiyorsunuz tabiki. Benim telefonumda Erkanla Hazalin bir tane fotografi vardi .Erkanin Hazali opdugu fotograf . O fotorofda Hazalin yerine kendi fotografimi koymusdum çok güzelde olmusdu gerçek gibi .sanki Erkan beni opuyordu yanagimdan. Benim bir tane çılgın amca kizim var . O fotorafi benim telefonumdan almış . Fotorafi çıkartmış ve çok guzel şöyle kırmızı kalplerle dolu bir çerçeveye salmis . Dün bana getrdi . Çerçeveyi görünce oyle bir çığlık atdimki mutluluktan . Oyla sim sıkı sarildim amcamın kızına . Oda soyluyor ki saq olsun Erkan onun sayesinde bana böyle sarildin yoksa sarilmazdin .bende fotografa bakib bakib diyorum ki ya ben guzelmisim Erkana çok yakisiyormusum diye . Hemnde havalara girdim mutlulukdan

  • Ben seni çok seviyorum, nasılda güzel anlatmışsın yaşadığın mutluluğu. Afferim o amca kızına da sana çok güzel bir sürpriz hazırlamış. senin adına çok mutlu oldum bir tanem. inşallah bu özel günde ki bu gün Regaip kandili duaların kabul olur. Ve sen Erkan Meriç le tanışırsın o sana, senin yanağına gerçek bir buse kondurur tatlım benim.
   sen hep böyle mutlu ol ne güzel evet sen çok güzelsin.

   • Teşekkürler bitanem benim gerçekten çok guzel bir günde benim için guzel bir dilekte bulunmuştum aynısını bende sana dilerim canim arkadaşım . Bende seni çok seviyorum gercekden opdum kocaman

 8. Aslı qaliba yalnış anlayan sen diyilsin , bende oyle anladim qaliba Omer bitanem dedi eğer oyle söylemişse( bundan tam emin digilim) Omer artık sözlerine hakim olamıyor . Yeni kalpten gelen bir şeyi bir kelmesi saklamak mümkün olmazaki .Ama ola bilsinki bir durda diye bilir . Dunki bolumun her sahnesi çok güzeldi . MERTIN YAPTIGI SEANSLAR Omerin cok hosna getmis , daha dogrusu Zehrayla seni seviyorum soyledikleri ,o yuzden tekrarlamak istiyor .Artık Omer Zehradan ayrı kalamıyor . Nasılda mutluydu Zehrayla Asyayı okula götürdüğü icin. Ve Zehraya acik acik soyledi ama seninle gelmik istiryorum diye . O yuzundeki ifade cok tatliydi cok . Karısıyla kahvaltı yapmak istiyor .şu inatci Zehranin yaptığına bak . Canim cok guzel yazmissin ellerine saglik .

  • Günaydın benim bir tanecik arkadaşım.. ay hele şükür bir tek ben değilmişim o sözü duyan, ama sende emin eğilsin? olur da o sözü bir tek duyan bensem bana geçmiş olsun 😀
   sonunda olan bana olacak diye boşuna demediğim doğrulanmış olacak 🙂
   Bu bölüm gerçekten çok güzeldi. o sahneleri düşünüp yazdığım için, şuan bile tatlı bir tebessüm var yüzümde.

  • Instagramda soretini kisatlmislar bakalim diyor . Her kes bitanem dosonmos ama kisa soretle golak asanda bakalim diyor

   • Ir teşekkür ederim en azından benim gibi duyan ve öyle düşüneneler varmış. Yalnız değilmişim 🙂 birde yalnız olsaydım Allah’ım vah bana vahlar bana 😀

 9. Sevigi o demey deyilki eliden tutub tüm ümüdlerini yiqasan onun sevigi o demeyidiki yiqilada yetişip eliden tutasan onun.

 10. Bu yazilari okuyunca ister istemez tebessum ediyorum. Alevin yazdiklari dişinda. Bu guzel bolumi izleyince mutlukukdan ucarim her halde. Omer o telaş icersinde birtanem diye kalbindekini soylemişde olabilir. Teşekkur ederim Aslim!

  • Günaydın, Hayırlı sabahlar Lalecim, bu bölümü izle bak, Ömer ve Zehra sahnelerini izlerken o zaman izlerken yüzünde oluşan tebessüme sen bile şaşıracaksın. Zehranın mutfakta bana neler oluyor böyle deyip, Zehra su içerken Ömer’in gelmesi, suyun genzine kaçması Ömer’in ona ilk müdahalesi..
   Zehra odadan çıkarken Ömer’in gelmesi ile başını kapıya çarpması ve Ömer’in o endişeli hali ve Zehra ya bir tanem demesi ki, lütfen Lale bu sahneyi dikkatli seyret ve duyduğunun ne olduğunu buraya yazarmısın? çok merak ediyorum Ömer Zehra ya bir tanem dedi mi? ben mi yanlış duydum? bunu duyan sadece ben miyim?