Adını Sen Koy 123. Bölüm Analizi 8 Mart Özeti

Burak 08 Mar 2017 Adını Sen Koy  0

Yaşam ile Ölüm Arasındaki İnce Çizgidesin. Ya Gideceksin Ya Kalacaksın. Ötesi Yok.
Bir Nefeste Varsın Yada Bir Nefeste Yoksun. Biri Geçici Ömür Dünya. Bir Diğeri Daimi Ömür Ahiret.
Seçim Yapma Şansın Yok. Beyaz Işığı Gördüğün An Ya Geçeceksin O Tarafa Yada Geçmeyeceksin.

Fikret’in adamları Salim amcanın dükkanına vardıklarında Koray da oradaydı, Yasemin de ve babasının yanına gitmek istemediğini söyleyen Koray, adamların silah çekmesiyle zor anlar yaşadı. ve Salim amcada adamlara karşı çıktı. Adamlarda korkutmak için silah çektikleri an Koray ve adamlar arasında, Salim amcanın da katıldığı bir arbede yaşandı ve o an silah patladı ve Koray vuruldu.

Bir kurşunla hayatla bağı kopan Koray, yere yığıldı. Adamlar silahı alıp kaçtılar. O an mahallede olan Zehra da adamları dükkandan çıkarken gördü ve koşarak dükkana girdi.

Koray Yaseminin kollarında yerde yatmakta ve korkuyla ağlamakta.  Zehra’ya babası hemen ambulansı aramasını söyledi.

Ömer de iş yerinde Zehra’yı arıyor ancak ulaşamıyor. Bir kerede benim sözümü dinle diyerek Zehra’ya kızıyor Ömer.

Ömer haklı Zehra hiç Ömer’i dinlemiyor ve Ömer’i hep üzüyor. İnatçı Zehra ne olacak.

Koray’ı hastaneye  yetiştirdiler ve hemen ameliyata alındı Koray. Çok kan kaybettiği için durumu kritik, kan gerekli oldu ve Salim amca kanı uyduğu için kan verdi.

Fikret, oğlunu görmeye hastaneye gidemiyor, gittiği an polislere yakalanma ihtimali olduğu için. Adamlarından Koray’ın durumunu sorup öğreniyor.

Sen nasıl bir babasın be Fikret efendi? İnsanların canını yakmak istedin bak ne oldu, kendi canını yaktın değdi mi?

Ömer Zehra’ya telefonla ulaşamayınca mahalleye eve bakmaya geldi ancak evde kimse yoktu, atölyeye bakmaya gitti. Ömer atölyeye vardığında, orada polis arabası ve bir kalabalık vardı. olay yeri incelemede şerit çekmiş dükkanın önüne Ömer korktu, neler olduğunu öğrenmeye çalıştı.

İlk öğrendiği bilgiler yanlıştı. Etraftaki insanların konuştuklarından bir şeyler öğrenmeye çalışan Ömer, Salim amcanın mafyayla ne işi olur ki, diye konuşan insanlara kulak misafiri oldu.

Ancak Ömer Polisten doğru bilgi alırım düşüncesiyle memurla konuştu. Ne oldu burada dediğin de Ömer, polis ona silahla yaralama vakası var ancak ayrıntıları bilmiyoruz dedi.

Bayanlarda kendi aralarında konuşurken Ömer onları da duydu.

Bayanlar arasında Şükran teyze de vardı. Ömer duyduğu Salim amca iyi ancak kızını vurmuşlar dediğin de Ömer’in aklına hemen Zehra geldi.

Hangi hastaneye gittiklerini de o konuşmada öğrenen Ömer, hemen arabasına binerek hastaneye gitti.

Demir ofiste Leyla’yı düşünüyor. Öyle dalmış ki, Nihat’ın geldiğini duymadı. Mecnun Demir. Leylasını düşünüyor.

Demir Leyla’nın yanında birlikte çalışacaklardı ancak Demir hapşurduğu için şifayı kapmış. Leyla onu eve gönderdi dinlen diyerek, Demir eve gitti.

Şükran teyze Leyla’yı aradı olan olayları anlattı mahallede buluşup birlikte hastaneye gitmek için buluştular.

Hilmi Yılmaz Alev’i arayarak sıkıştırıyor. Alev de yaptığı plan için zaman istedi. Zaman vermedi Hilmi.

Alev de kendi kendine; Ömer’in güvenini kazanmaya, onu Zehra dan ayırmaya bu kadar yaklaşmışken, senin çıkarlarını düşünemem, ben bu noktaya gelebilmek için aylardır uğraşıyorum dedi.

Alev senin geldiğin tek bir nokta var, kendi sonunu kendi ellerinle hazırlıyor olman. Sen Ömer ile Zehra için tuzak kurmaya çalışırken, kendi kurduğun tuzağa kendini, kendi ellerinle atıyorsun haberin yok. Hadi geçmiş olsun sana, şimdiden iyi ağlamalar sana kara kedi Alev. Nazan da senden farksız değil haberin olsun birlikte o konağa veda etme vaktiniz yaklaşıyor benden söylemesi.

Ameliyatta olan Koray için, ameliyatta kullanılacak malzemeleri almak için Zehra hastaneden ayrıldığında Ömer yolda arabasıyla hastaneye gelmek üzere ve bayanların konuşmaları aklına geldikçe vurulanın Zehra olmasından çok korkarak ne olur doğru olmasın diye diye hastaneye geldi Ömer.

Ondan öncede Fikret’in adamı kolaçan ediyor etrafı ve Salim amca ile Yasemine görünmeden, onun yerinde siz olmalıydınız, bunu size ödeteceğim dedi.

Polisi görür görmez hemen saklandı.

Mehtap abisini yurt dışına kaçıracak olan Beşir’in başarılı olamaması halinde faturayı Beton’a kesecekmiş. Yapacağı şeyde Betonun o sırma saçlarını tek tek yolmak olacakmış. Alemsin Mehtap 😀

Hastanede Yasemin ve Salim amca ameliyathanenin önünde  birbirlerine sarılmışlarken, Ömer geldi ve onları öyle üzgün bir halde görünce Zehra’nın vurulan kişi olduğunu şuan ameliyatta olduğunu düşündü. Çok üzüldü ve bir kere daha Ömer Zehra’yı kaybetmekle karşı karşıya kalmış oldu.

Bazı acılar faydalıdır önce üzer, sonra her şeyi daha iyi anlamanı sağlar.

İşte o an Ömer’in avuçlarının arasından bir Zehra kayıp gitti, Ömer Zehra’yı kaybedecek olmanın korkusuyla karşı karşıya kaldığı an, damarlarındaki kan çekildi, tüm gücü kuvveti gitti, yer ayaklarının altından kayar gibi oldu, tansiyonu düştü ve ayakta durabilecek gücü kalmadı.

Güçlükle yürüdü ve masaya dayandı dinlendi kendine gelmeye kendini toparlamaya çalıştı.

Ömer’i o halde gören görevli bayan yardım etmek istedi Ömer kabul etmedi.

Zehra da ilaçları almış Ömer’i görmeden geçip gitti, ilaçları hemşireye verdi.

Ömer o kadar üzgün ve çaresiz ki ne yapacağını bilmiyor? Çok halsiz, bitkin, bütün gücü tükenmiş halde yürüyerek bir bank bulup oturdu bekliyor Ömer. Bu olay Ömer’in Zehray’a ne kadar çok alıştığını, onu ne kadar sevdiğini, anlamasına yardımcı olacak olan bir durum.

Ömer den Zehra ya

Uzaktan seviyorum seni,  kokunu alamadan,  boynuna sarılamadan,  yüzüne dokunamadan sadece seviyorum  Seni Zehra.

Zehra’nın telefonunun şarjı bitmiş, Yasemin dükkan da unutmuş, hastanenin telefonundan Ömer’i arayan Zehra ilk aramasında Ömer birisiyle konuşuyordu telefon meşguldü.

Leyla’yı aramak istedi numarasını hatırlamadı ama Ömer’in telefonunu öğrenmiş onu hatırladı. Bunun farkına Zehra da vardı ve dediği şey şu; onu çok sık aradığım için onunkini hatırlıyorum dedi ve yine aradı ancak bu kez Ömer numarayı tanımadığı için açmadı. Aynı hastanede, aynı katta birbirlerine birkaç adım mesafe uzaklıkta, birbirine aşık iki insan var Ömer ve Zehra.

Ömer yavaşça yerinden kalktı ve yürümeye başladı. Zehra da telefonu kapatıp köşeyi tam dönerken Ömer gördü ve peşinden koştu Zehra’nın.. Büyük bir sevinçle omzuna dokunup sen dedi Ömer. Yine tamamlanmamış bir cümle daha ( sen iyisin bir şeyin yok ) diyecekti Ömer.

Kaybettiği Zehra’sını yeniden bulmuştu Ömer. Karmaşık duygular yaşıyordu içinde sarılmak istiyor yapamıyordu.  Zehra sakince, senin ne işin var burada ? burada olduğumu nerden öğrendin dedi Ömer’e?

Ömer de garibim, bunun hiçbir önemi yok, ben seni aradım ama senin telefonun kapalıydı. Zehra da ; bende seni hastanenin telefonundan aradım ama duymadın dedi.

O an Ömer Zehra’nın gözlerine bakarak kayboldu gitti Zehra’nın gözlerinde Ömer. Uzun uzadıya konuştular.

Ömer bir ara mahalleye gittiğini  Zehra’ya anlatmaya çalışırken yine takıldı kaldı.

Zehra Leylaya haber vermek için Ömer’in telefonunu aldı oradan konuştu Leyla ile. Hastanede kalmak isteyen Zehra ya Ömer çok tehlikeli diyerek izin vermese de inatçı keçi Zehra dinlemedi Ömer’i. Ömer de ben seni yalnız bırakamam burada diyerek bekledi hastanede.

Ömer bu olay sayesinde iç dünyasında Zehra’yı ne kadar sevdiğini, sahiplendiğini, benimsediğini, önemsediğini, fark etti. Onun koluna dokunuşunda gözlerine uzunca bakıp dalıp gitmesi de, Zehra giderken arkasından öylece bakması, telefonda Leyla ile konuşurken koruyucu meleği gibi Zehra’nın arkasında duruşu hep Ömer’in Zehra ı sevmesinden kaynaklanıyor. Her ne kadar Ömer bunu kendisine bile itiraf edemese ve dile döküp Zehra ya ben seni seviyorum diyemese de, davranışları beden dili onu ele veriyor. Ve Ömer artık yavaş yavaş bunun farkına varmaya başlıyor. Bırakıp Zehra yı gidemiyor oluşu da bunun bir göstergesi.

Ömer’in yaşadığı bu kaybetme korkusunu bir kerede Zehra yaşasın neden hep Ömer? Ömer’in kaderimi bu?

Cevriye hala, konakta Alev’in damarına basa basa onu sinir etti. Arabasını sordu servisten daha çıkmamış araba, sabahları  Ömer’in kapısında bekleyen sensin çıktımı çıkacak mı ? diye, Ömercim karısına körkütük aşık, Onlar benim çifte kumrularım diye diye sinir etti Alev’i.

Ömer’i düşünme sırası Zehra da, Zehra önce ağzı kulaklarında Ömer’in onu hastanede gördüğündeki konuşması aklında o anı düşünüyor.

Ömer’in ilgisi Zehra’nın hoşuna gidiyor. Diğer taraftan Alev’ile Ömer’in otel odasındaki sarılma anı nı düşününce de kızıyor sinirleniyor niye sürekli bunları düşünüyorum diye soruyor kendi kendine.

Ben cevap vereyim Zehra, sen Ömer’i Alev den kıskanıyorsun. Çünkü; sen Ömer’i seviyorsun. Ömer’in seninle ilgilenmesi, seni merak etmesi, senin için endişelenmesi, seni araması, sorması hoşuna gidiyor da ondan düşünüyorsun Zehra.

Ameliyatı başarıyla geçen Koray yoğun bakımda sabah göreceklermiş o yüzden evlerine gittiler Salim amcalar.

Nazan’ın alış veriş merakı Hediye ablanın da dikkatini çekti. Çok dikkatli ol Hediye abla düşman içinizde. Aldığın maaş neyine yetmiyor senin Nazan? Niye bu kadar paraya ihtiyacın var senin?

Ömer hastaneden ayrılmamış Zehra yı bırakmak istemediği için ve Salim amca ile Yasemin’e yakalanma korkusu içerisinde Zehra Ömer den gitmesini istediği an babası Zehra diye seslendi. Bakalım Zehra bu durumu nasıl kurtaracak?

Çünkü hayat;
Birinin tüm kalbiyle senin yanında olduğunu bildiğinde güzelleşiyor.

Hayat kısa.. Kuralları yık, kolay affet, yavaşça öp, kalpten sev ve; Yüzünü güldürmeyi başaran hiç bir şeye sırtını dönme.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 123. Bölüm Analizi 8 Mart Özeti” üzerine 37 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  KORAYAPİJAMAGİYDİREYDİNİZ PANTILONKAN OLMADIMI AMELİYATA PATILONLAMIGİRDİ

 2. CELİL dedi ki:

  IYICE SACMADILAR ZEHRA KENDINI BIR HALT SANMAYA BASLADI SAYIN SENARİST SİZ BENCE BİTİRİN COK SACMA OLMAYA BAŞLADI

 3. Sebnem dedi ki:

  Çok güzel bayıldım bu diziye

 4. Gul dedi ki:

  Çok güzel bir dizi ya

 5. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bir dizi ya ☺

 6. Ülker azeri dedi ki:

  GAMZECİM sen AYSUYUmu diyosun. Canım ben onun kuzeninin yorumunu gördüm. Aysu bir çocuğun hayatını kurtararken kaza yapmış diyor. Komadaymış. Amerkadan ve diyer ülkeden getirilen makine işe yaramamış. Şimdi qaliba yaponiyadan gelecek makineyi bekliyorlar. Umut onaymış. Ben o sayfada iyi olsun dileklerimi iletdim zaten. İnşallah tez bir zamanda uyanır…

  1. AYGUL**VIVIM**benim dedi ki:

   Ofyaa ulkerim sana yazmistim yokkk yazdiklarim kime kiziyim şimdi ben 🙁

  2. aslı dedi ki:

   ülkercim aysu nun durumunda bir gelişme olursa haber ver olur mu?

 7. Aylin dedi ki:

  Kizlar aksam Erkan Mericin inistaqramdan 8 mart kadinlar gunun kutlamasini izledim. Bir sey soyledi cok hosuma getdi soyle so yledi mumkunse kadinlarin olmadigi yerde cicekler acmasin .ay ben bu adami nasil sevmiyim nasil . Bitirdi bu ask beni

  1. aslı dedi ki:

   bende yeni izledim onu çok güzeldi.

 8. gamze ♡ aygam ruh ikizimm inşallah ileşirsin duamız arkanda dedi ki:

  Herkese slm Nasılsıniz kızlar sizden bir şey isticem beni tanimiyorsunuz” sizden ricam kız arkadaşım ruh ikizimm kaza yaptı şuan kritik lütfen dua edin lütfen sizden ricam duaniz onun arkasında olsun ruh ikizimm iglesir onu çok seviyorum

  1. Aylin dedi ki:

   Selam . Allah arkadasinin yardimcisi olsun .allahin yardimiyla tez bir zamanda iyilessin insallah .duslarim onunla

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Gamze, arkadaşın için Allah’tan acil şifalar diliyorum. Rabbim “şafi” ismi ile tecelli edip tez vakitte şifa versin inşallah.

 9. Anonim dedi ki:

  Yorumlarim hic yok neden

 10. Hayat dedi ki:

  Bide insan nasıl durumda olsada üç numaranı hiç unutmuyor kendisinin annesinin ve sevdiği adamın zehrada ömeri seviyor da ondan unutmuyor çok aradygyndan diyl

  1. Ülker azeri dedi ki:

   HAYATCIM sen azerimisin?

   Şekerim yazdığın yorumlar çok güzel çok içten:) Bide canım aramıya katıldığına ve daimi yorum yapdığına göre sende artık bizim arkadaşımızsın:) O yüzden şu hanım lafını brak olurmu. Canım de, cicim de ne istersen de yeterki hanım deme.
   Öpdüm canım:)

   1. Hayat dedi ki:

    ULKERCIM hayır ben azeri diylim turmenistandanym sadece adımın türkçe anlamı hayat ondan bu ismi kullanıyorum beni araniza kabul etmeginize çok sevindim canım arkadaşlarım hepinizi öptüm teşekkürler

  2. aslı dedi ki:

   Gel de bunu o inatçı Zehra ya anlat.

 11. Hayat dedi ki:

  Bir baba kendi evladina fikret pisliginin yapanlaryny yapamaz gercekden babalik yapmak istiyorsa o hastaneye gelmeliydi kendi canini kurtarmak için gelemedi .Anne babalık kendinden önce evladiny dusunmekdir
  Ömer yine zehrasynyn pesinde ne olur bisey olmasyn doğru olmasyn diye zehra sende bir kere kocani dinlesesen ne olur ya görüyorsun senin için endişe ediyor seninde bu hoşuna gidiyor yalanmi? Omerde karısını yalnız bırakmak istemiyor nedeni bilyorus ama onlaryn bahanesi yeterli
  Asli hanım analiziniz yinede muhteşem tebrikler

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Hayat, dediğiniz gibi Zehra’nın hoşuna gidiyor Ömer’in onunla ilgilenmesi de söz dinlemiyor, inatçı keçi Zehra.
   ah birde o üzülse Ömer’in onun için üzüldüğü kadar içim yanmayacak.

   Ömer hep onun için üzülüyor.. Zehra da hala bildiğini okumaktan vazgeçmiyor. keçi inadı var Zehra da ne olacak.

 12. Aylin dedi ki:

  Ulkercim diyer sayfada yazmissin dirilisi izliyormusun diye babamlar izliyordu benim eskiden son zamanlar artik bende basladim izlemeye . As cok biliyordum neler oldugunu

  1. Ülker azeri dedi ki:

   Aylinim seninde Dirilişi izlemene çok sevindim. Zamanın olduğunda Diriliş sayfasına gel. Zaten baykuş gibi tek başına yorum yapyorum:-(

   1. Aylin dedi ki:

    Ulkercim bakiyorum bazen orayada yorumlarinida goruyorum ama yorum yapmiyorum .burasii kadar dogma sicak gelmiyor orasi bana

 13. Ülker azeri dedi ki:

  Yuh!!! Ama yani! Beyazın yorumu çıkmış benimki neden çıkmamış?

  Resul abi benim yorum nerde?

  1. Resul ŞANLI dedi ki:

   ülker bu yorum oaylama işini sana vereyim ya. GErçekten benden hızlı onalylarsın. mail at bana da anlatayım sana

   1. Ülker azeri dedi ki:

    RESUL abi Allah seni güldürsün yaaaa:)
    Abicim benim e-posta hesabım olsaydı şu üye olma işini hall ederdim. Daha Aygülümü ve Zaramı yormazdım. Yani annycan ben sana mail atamam. Burda annatsan olmazmı? Çok merak etdimde…

    Bide abicim sevine bilirsin ben üye olamadım. Üye olmak işi suya düştdü. Yani hep burdayım:)
    Hem o site hoşuma gitmedi. O ne ya 1 tane üye olma hakkı vermişler 50 tane şart koymuşlar. Mesela ben orda arkadaşlarıma kafama göre uzunca (çoookk gibi) büyük hariflerle yorum yazamazmışım. Ya benim bitane sitem var o da Dizibilgi:) Başkada site tanımam…

    Sırf o sitenin inadına SİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM:)

    1. aslı dedi ki:

     Allah’ım inşallah herkesi güldürsün başta da Resul abimizi:)
     Sen üye olsaydın gidecektin buradan öylemi seni gidi yaramaz Ülker seni:)

     Anlatma abi, sen ülkere hiç bir şey anlatma baksana gidecekmiş:(

     Ülkercim işin şakası bir tarafa, internet üzerinde büyük harflerle yazı yazmak konunun içeriğine bağlı olarak hakaret etmek anlamına gelir. konunun içeriğine bağlı vurgu da yapabilirsin. bu yazdığın yazının içeriğine bağlıdır. bu sebeple yasaktır.
     Ben de buradan başka yerde yokum sadece buradayım 🙂 buranın pozitif bir enerjisi var.

    2. Resul ŞANLI dedi ki:

     Tşk ederim. Sevgine layk olmaya çalışıyorum

 14. BEYAZ dedi ki:

  Eline Salık Aşkitom:)

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Beyaz bak şimdiden Ülker ablan seninle beni kıskanmaya başladı. Onun yazdıkları yayınlanmamış senin ki yayınlanmış 🙂
   Seninle aramıza giremeyecek Ülker ablan Beyaz öpüldün tatlım.
   kıskanmasın ülker ablamızı da Öpelim tamam mı Beyaz 😀
   Ülker Beyazı kıskandınmı ? tatlım bu ne şiddet bu ne celal sakin ablası gel sana da sarılayımda sakinleş biraz 🙂

 15. Ülker azeri dedi ki:

  Tatlı delim analizi okudum. Güzel olmuş. Ama tatlı yemiyorum. Bu gün sabah televizyonda bir salık proqramına bakyodum. Deme şeker tatlı görünən zehrmiş. Çok tüketildiyi halde insanda türlü hastalıklar yarata biliyormuş. Hatta ömürü bile kısalta biliyomuş. O yüzden bende tatlıyı 2 günden bi yemeyi karara aldım. Malum ben daha siz arkadaşlarımı görücem, sizlere kocaman sarılıcam, gözlerinize bakarak sizi çoook sevdiyimi söylicem. O yüzden benim daha yaşamam lazım. Ya siz, ya tatlı. Ben sizi terci etdim. Siz zaten tatlısınız:) Sizlere doyum olmaz:)

  Betonun sırma saçları deyildiyinde resme baktım. Acaba şu adamın saçı varda benmi görmedim diye. Yaa saçı yokmuş. Yazık tü:)

  Kız sana fıkra annatyımmı. Bak daha dorusu oku
  “Bir gün Temele sormuşlar karyer hakkında ne düşünüyorsun diye. Oda demişki. Yaa gerçektende doru söylemişler koca kazanır karı yer”
  güldünmü:)
  Neyse yaa iy geceler:) Rüyanda Erkanı görürsün inşallah:)

 16. Ülker azeri dedi ki:

  Tatlı delim analizi okudum. Güzel olmuş. Ama tatlı yemiyorum. Bu gün sabah televizyonda bir salık proqramına bakyodum. Deme şeker tatlı görünən zehrmiş. Çok tüketildiyi halde insanda türlü hastalıklar yarata biliyormuş. Hatta ömürü bile kısalta biliyomuş. O yüzden bende tatlıyı 2 günden bi yemeyi karara aldım. Malum ben daha siz arkadaşlarımı görücem, sizlere kocaman sarılıcam, gözlerinize bakarak sizi çoook sevdiyimi söylicem. O yüzden benim daha yaşamam lazım. Ya siz, ya tatlı. Ben sizi terci etdim. Siz zaten tatlısınız:) Sizlere doyum olmaz:)

  Betonun sırma saçları deyildiyinde resme baktım. Acaba şu adamın saçı varda benmi görmedim diye. Yaa saçı yokmuş. Yazık tü:)

  Kız sana fıkra annatyımmı. Bak daha dorusu oku
  “Bir gün Temele sormuşlar karyer hakkında ne düşünüyorsun diye. Oda demişki. Yaa gerçektende doru söylemişler koca kazanır karı yer”
  güldünmü:)
  Neyse yaa iy geceler:) Rüyanda Erkanı görürsün inşallah:)

 17. Ir dedi ki:

  Arkadaslar korayin tanitimi instagram sayfasinda fotografinin altinda soyle getmis ( koray hilmi ve sevimin akli havada ama iyi kalpli oglo ve zehranin ovey kardesi ama bi kiz kardesi oldogono oyrenenden sonra nasil davranmasini bilemiyor) bo gedisle zehra hilminin kizi ama sevimin ne alakasi var ono anlayamadim .sevim salimin ikinci karisi . Yani onceden hilminin karisiymis . Saliminde evvelki karisi fikrete gitmis ayni zamanda fikret korayin babasi diyil o yozden anlasamiyorlar sirf korayin annesine gore korayi eve gotormek istiyor ve o kadin da hasta. Sevim hilmiden bosanib salime gitmis ve zehranin hilminin kizi oldogono bildiyi icin ona o sekilde davranirmis. Dogroso karisik bir sey ama bo bilgi tazedir yani bo gon cikmis . Ama nasil sonoca varacak ono bilemedim. Ha bide instagram sayfasi bo diziye ayit . Atma deyil yani tuyolari hep dogro oloyor hadi hayirlisi

 18. Aylin dedi ki:

  Biraz uzucu bir bolumdu gercekden cok Hayal kirikligina ugradim bir yanda paranin esiri olmus insanlarin butun insani hislerinin canavara cevrilisine ,diyer yanda insanligin olmedigine tanik oldum bu bolumde. Koray vuruluyor ama babasi kac zamandir eve dondurmek icin ugrasdigi oqlunu gormeye gelmiyor .adamda biraz olsun tepki yok babalik hissi olmuss. Pis isler onun ruhuna kadar islemis olmaliki , boyle dura biliyor . Ama salim usda yine korayin basinda babasi gibi duruyor. Isde benim ergen asiklarin askini sevmeme nedenim bunlar . Onlar daha cocuk hayatin nasil aci yuzu oldugunu bilmiyorlar onlar yuzunden kac insan madur durumda. Neyse ,gelelim ciftimize derlerki her serde bir hayir vardir bu vurulma olayiyla OMER yine zehrasini dusundu . Adam karisi icin endiseli hic bir yere sigamiyor . Yada seven kalp boyledir her halde sevdiginin bir sikintisi oldugunu anlar ve ona kosar Omerin yapdigi gibi . Zehrada nasilda mutlu oldu Omeri onunla ilgienmesine endiselenmesine ama alevin hayali kara kedii gibi yine rahatsiz etdi onu.ya sonda ben Sinir kirizi gecirib olecegim su saman alevi yuzunden yada , cevriye hala ve nihat el birligi iyle gelecek du alevin hakkindan

  1. aslı dedi ki:

   Evet Aylincim, Fikret gibi gözünü para hırsı bürümüş insanlar gerçek hayatta da var. kendi canı yansın istemiyor ancak başkalarının canını yakmaktan da geri durmuyor. nasıl bir düşünce mantığıysa artık.
   Salim usta sahip çıktı Koray’a en azından o dönmedi sırtını Koray’a.

   Ömer’in sürekli acı çekmesi beni üzüyor evet Ömer Zehra yı seviyor onu kaybetmek istemiyor da neden hep üzülen acı çeken taraf hep Ömer çocukluğundan beri hep bu böyle kader bu olsa gerek. sözün bittiği yerdeyim kendi kaderimemi onunkinemi üzüleyim bilemedim gitti.
   Alev iyiden iyiye üzülecek Ömer onunla ilgilenmeyecek bakalım neler olacak.

   1. Aylin dedi ki:

    Canim benim insallah seninde kaderin guler bir gun . Ever Omerin hayati cok uzucu bu kadar acinin yani sure onun din durusuna hayranim .insallah onunda kaderin zehra guldurecek gerci bu asik icinde cok baderiler atlatacaklar gibi ama sonu hayir olur insallah

    1. aslı dedi ki:

     inşallah canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.